EU Statistika servera

Praćeni igrač: 3518561

Aktivan igrač: 823849

Praćeni klanovi: 93410

Aktivni klanovi: 81465

Anzeigen

EU Statistika tenkova na serveru

Ime tenkaTipNacijaRazinaIgračØ BitakaØ ŠtetaØ XPPobjedeØ WN8
Object 279 early 1014221153386.40108365,16%2179,40
Chimera 85289352001.83101959,92%2046,07
T95/FV4201 Chieftain 106031872929.3694058,42%2283,21
Object 907 10333592572511.8788257,82%2204,51
T-22 medium 1029941892434.7687660,00%2280,55
Type 59 G 8914351416.1786554,07%1686,06
IS-5 (Object 730) 8143911871623.8486458,60%2152,47
Chieftain/T95 88760961441.0485756,10%2166,83
EMIL 1951 83466121738.4085255,56%2118,69
KV-4 Kreslavskiy 82075641510.7584057,26%1990,76
Object 244 632201141.9782556,96%2342,34
Т-44-100 (У) 8681171331.3682453,19%1606,73
AMX M4 mle. 519360041161866.6482053,51%1670,28
T-44-100 (B) 81121941288.2981952,48%1614,60
T78 616161130.8581766,94%2046,92
Strv 81 829281213.0881453,38%1570,16
121B 105658712326.1581354,30%2144,54
Škoda T 27 822281487.1381051,15%1735,83
VK 72.01 (K) 10176571602407.8680655,87%2052,18
T95E6 108038882361.1580254,12%2009,52
Object 260 10341121182317.8880154,64%1982,94
M60 10113411352371.0479754,80%2168,98
Panzer 58 813211409.4679755,88%1868,47
T-44-122 71011391284.0979659,76%1985,30
T-44-100 (R) 816503961237.6279352,45%1579,57
TS-5 876463481459.1978052,26%1387,03
IS-3A 8133758881271.0977551,86%1291,83
Object 252U 8534581531349.0277453,76%1426,79
T71 CMCD P 71356789.3777158,20%1931,38
Object 43091226091511723.0977052,65%1503,86
UDES 16923983711597.2276751,29%1505,60
UDES 15/161011861392085.4076652,12%1559,69
Type 5 Heavy10980681492060.4976251,53%1438,12
WZ-111 model 5A10752201002168.9576251,81%1678,67
T26E5 Patriot 8743931781125.4875852,01%1354,15
T 55A 91252301021697.0475853,62%1742,72
Object 7059821201051619.8675451,91%1460,20
Object 252U Defender 81376501431311.9275453,07%1353,87
VK 100.01 (P) Ausf. B 814411360.7075255,11%1525,76
Object 43010385391581911.7875051,44%1686,09
60TP Lewandowskiego1045154942078.7375050,92%1460,29
50TP Tyszkiewicza9616321241637.5575051,57%1425,78
Object 430U101020171152071.6774952,00%1578,43
Progetto M40 mod. 6510444521482162.7074851,23%1585,72
Prototipo Standard B9670871541713.5674351,05%1522,71
Object 430 Version II9759672051518.8174252,32%1617,00
Object 705A1057435941985.9074150,70%1453,55
AMX M4 mle. 541020240811921.3973749,61%1516,43
Lansen C 824799551178.1673750,65%1267,13
Škoda T 5091449112441717.4573651,60%1610,63
Caernarvon Action X 8107171721133.6073450,45%1298,68
Emil II91032691601599.5273151,43%1512,84
Object 268 Version 410772131062170.9472953,77%1530,65
T-44-100 8656362381177.5272952,47%1575,23
AMX M4 1949 Liberte 8547972001132.4072851,05%1224,64
WZ-111 8836853411221.6172752,06%1512,73
Kranvagn10546111011954.3072750,31%1596,25
Panhard EBR 9091670599957.8172652,62%1412,51
WZ-111 model 1-491600462381598.6972551,10%1553,79
Panhard EBR 1051011546931264.8972353,08%1406,74
KV-4 KTTS 824231092.9671954,26%1269,80
WZ-111 Alpine Tiger 815596431072.7371549,06%1194,13
11310822731541889.9471450,28%1604,85
SU-130PM 8916161531465.9071451,49%1427,21
Object 27710111644691945.4971149,87%1421,38
Pz.Kpfw. VII1060516791847.4471150,32%1337,04
WZ-111G FT9186981641819.3771150,49%1516,82
M6A2E1 8292671051144.9371150,26%1356,88
K-911017592551800.6271049,20%1434,31
T23E3 715248871008.6771055,03%1906,61
Object 777 Version II 1015341859.8370946,84%1534,17
M48A2/T54E2/T123E6 1016302026.7270853,81%1721,66
Chrysler K GF 8335621191100.7970651,26%1235,95
Super Conqueror10140615851935.5970650,21%1424,56
Type 59 81119999181066.4470551,53%1473,86
Tortoise91357772281623.9370550,59%1439,62
Conqueror92231862331552.2170349,76%1436,85
STB-110609172241911.8670251,26%1690,55
M4A1 FL 10 61620909.9670153,54%1912,62
M48A5 Patton101034952201920.1270150,62%1609,63
TVP T 50/51101069862692006.3670050,72%1654,42
Emil I81765681471267.7769951,35%1402,94
Maus101621011891773.7369950,60%1389,30
M46 Patton91528652391467.9769950,80%1479,43
50TP prototyp 894387731189.1969951,72%1248,24
AMX 50 Foch9961712131619.9369850,61%1515,14
Progetto M35 mod. 46 82025661711238.2469851,28%1360,78
T25 Pilot Number 1 81154271911096.9269750,57%1461,98
Type 619876422351530.6469650,42%1584,79
Mäuschen9798621171469.9769550,80%1262,56
IS-6 B 8132781161164.7369550,08%1272,85
UDES 14 Alt 5853230551197.3069350,76%1372,79
Object 26310431772102138.0369251,15%1682,42
T9591526422401687.2669151,80%1427,91
IS-2M 7361532999.7868952,51%1213,23
VK 168.01 (P) 823371131228.3268850,86%1404,53
Object 140102296923021806.1268750,70%1548,18
AMX 30 1er prototype91038562161516.9568450,81%1513,58
Object 2639700031151636.6568351,33%1394,35
Centurion Mk. 7/191849912381440.7868249,89%1421,14
112 8823132121022.0468149,10%1163,70
T54E192857552351535.2668150,00%1466,31
FCM 50 t 81134242881110.7768050,49%1394,85
53TP Markowskiego893286991172.4367949,88%1278,84
T57 Heavy Tank102126662932015.2267949,60%1569,70
E 5092234572821434.6767850,24%1401,52
FV215b 10942651721831.6467849,24%1501,56
King Tiger (Captured) 74797614991.5167751,88%1233,61
T26E5 89672573983.3567751,25%1113,95
T95/Chieftain 1015411574.2467750,65%1193,28
Somua SM 8154253421230.9867551,41%1148,92
T110E3101048172352059.9867450,87%1507,99
E 50 Ausf. M101492522751851.1667450,40%1548,04
T95E2 819621461102.4767452,17%1470,25
T-103 89423361218.1367449,57%1177,81
WZ-113G FT109132671989.1467347,98%1401,91
T-100 LT10703471591251.2167150,50%1504,84
T-54 first prototype 8177171222965.0867150,59%1199,58
Primo Victoria 847618101905.6566849,21%1098,48
AMX 13 57 76826677727.5866753,40%1287,57
AMX 30 B10504371161780.1366749,34%1511,57
WZ-132-110252151141425.0766749,30%1668,20
Centurion Action X101300222001804.3866649,61%1507,71
12110719472071795.3366649,18%1525,23
Type 4 Heavy91692581991380.0566650,15%1284,12
ST-I92002312591422.2866550,10%1332,21
LT-432 88814374819.8166552,38%1351,17
KV-5 8961134301057.0366550,33%1226,51
IS-4101854482071754.9466549,15%1441,16
Rheinmetall Skorpion 819254761353.2066550,35%1325,94
T110E5102680472971780.9566549,88%1470,48
AMX 50 B101499932561983.2266449,82%1614,41
Strv 103B10752881792118.6066450,09%1499,75
T-5494117633711285.8066450,09%1365,92
WZ-120-1G FT 81425141181190.1566451,41%1158,87
VK 45.02 (P) Ausf. B92032872511408.0466449,77%1352,43
T-62A101695602991693.9766349,73%1475,38
P.44 Pantera81078401081125.2266249,82%1354,12
VK 100.01 (P)81684061251093.7066251,32%1176,80
Centurion Mk. 5/1 RAAC 811357337991.5466150,89%1164,51
FV4004 Conway9892841581619.0966049,52%1429,99
Bat.-Châtillon 25 t102614694691765.7065950,51%1528,67
IS-2 781349109989.5665853,44%1270,15
SU-122-549636401841512.9365749,45%1491,54
WZ-12091237472411284.3565549,33%1323,61
AMX 50 Foch (155) 10803802372085.1665450,36%1549,80
AT 1581828951681185.5065450,74%1300,88
Strv 103-091240071981708.3665449,73%1452,30
Object 70492409552871828.0265350,79%1505,90
M46 Patton KR 879243137949.7665249,95%1181,03
FV4202 8199931159957.5165249,98%1170,08
AMX 50 12092337402141520.7565149,05%1445,92
AMX M4 mle. 49 879117701019.4764949,98%1081,32
T-54 ltwt.9177814285976.7464750,81%1458,76
AMX 13 10510687001561489.2064649,61%1637,26
11082322251731088.8964650,16%1286,71
Schwarzpanzer 58 81702998911.6164648,59%1165,70
STA-2 872471125950.3264449,30%1211,53
Kanonenjagdpanzer 105 829927761163.0664449,28%1158,61
Lorraine 40 t 81842331461186.8464451,34%1266,09
Excalibur 62377518954.1864355,83%1667,29
FV217 Badger1098381481786.7564349,01%1233,37
AMX 50 Foch B1055668491895.1564149,86%1368,34
T26E3 Eagle 7 73592314889.9064053,02%1199,08
AMX 13 57 GF 750333216631.0563951,81%1282,84
Caernarvon82958961701052.2863849,02%1198,57
E 100103485133291710.4363849,24%1333,13
FV4005 Stage II10662012441986.2663749,63%1377,71
Leopard 1101190692541732.4863748,60%1441,42
Bat.-Châtillon 25 t AP93246592281324.7263748,86%1367,34
T-34-3 8105423259992.0363549,04%1251,31
IS-7105087703171650.3663348,81%1337,38
STG Guard 8297621131037.5563149,72%1148,83
M10393798592821349.2563048,73%1292,06
T6983080401941051.4962950,21%1350,48
STA-181484341901039.2862949,84%1398,55
O-Ho82531951451068.7962850,30%1163,45
WZ-132A9598321461023.3062749,04%1476,33
STG 832067711043.1162749,26%1147,37
Waffenträger auf E 100101200693262118.3962648,78%1501,13
M26 Pershing82443641831004.5462650,33%1325,98
Charioteer81318491591212.3362550,07%1319,69
59-Patton 84006079816.6362547,99%1010,70
Object 41681535761671054.5062450,60%1375,29
E 7595092793451331.1162349,09%1238,07
Panzer 58 Mutz 890582129924.8662249,64%1156,93
AMX 50 10083747742391209.0862249,91%1358,55
T110E4102003982811931.0962248,70%1410,21
Panhard EBR 75 (FL 10) 86961464753.0862051,43%1139,71
AMX Canon d'assaut 105 845639851111.0661949,31%1091,42
T26E4 SuperPershing 8366040378921.8961849,28%1129,86
Jagdtiger93442992901613.4461749,18%1350,46
Leopard Prototyp A91920142521282.3061748,12%1228,04
T3092954603251548.2561649,22%1329,39
Panhard AML Lynx 6x684074278727.8161650,54%1232,53
Object 268101454532382010.8861548,81%1474,87
Löwe 8400686415989.2061548,99%1067,15
Cromwell B 6175475186693.5061454,97%1365,99
HWK 30 82493736778.3061449,61%1204,85
FV215b (183) 101285863201846.6161248,38%1346,16
Pz.Kpfw. V/IV 51369580593.3461151,47%1606,08
Waffenträger auf Pz. IV92834832881591.7460848,53%1345,74
XM551 Sheridan10492531201253.8360848,17%1352,17
T2882228831481198.9760750,06%1269,41
Rhm.-Borsig Waffenträger83844463981394.0860749,64%1407,23
AMX Chasseur de chars 8210114268933.9860749,24%1206,63
M41D 81682528741.2060648,42%1213,78
VK 168.01 Mauerbrecher 810099433994.2760649,47%1032,11
IS-27307163158959.6860550,86%1303,05
IS-6 82785093121023.8160551,41%1106,52
SU-10181817311501122.8960449,62%1282,44
Chrysler K 82086620951.7960350,28%982,25
ISU-130 81578281017.8060348,14%1047,24
T3285523902051029.7160249,93%1185,35
Jagdpanzer E 100102370413421902.8260149,10%1380,44
T-1096776843231304.0660148,68%1210,40
AT 77252108114951.7760052,84%1247,88
Rheinmetall Panzerwagen10332511071097.6860046,84%1240,31
45TP Habicha712417479926.2359950,32%1202,04
IS-M816946079947.7259949,70%1010,65
Object 2579286786801272.3659849,09%1028,66
AMX AC mle. 4881488941861160.2559749,09%1328,48
LTTB8230033163678.1659750,72%1258,70
Type 62 774450270591.7659650,66%1304,90
Spähpanzer Ru 2519172610303829.6159649,54%1227,10
P.43 ter713846780844.0759650,76%1282,64
FV201 (A45) 74288968780.7459650,75%1063,55
M4A3E8 Thunderbolt VII 64722970634.1259551,81%1196,15
O-Ni7383019129938.9959552,03%1194,65
Centurion Mk. I8304352171925.8659549,76%1190,00
KV-220-2 516192155531.4859457,40%1150,97
VK 45.02 (P) Ausf. A82771871871003.2159248,39%1153,41
E 25 7294571334898.0959251,03%1309,30
KV-2 (R) 63352279762.2759153,36%1257,85
T92 88305390585.9859049,38%984,42
AMX 13 909408859396795.8758950,24%1164,99
WZ-1328197477257756.5458850,15%1295,82
T-34-28119177174865.0658848,38%1169,05
leKpz M 41 90 mm GF 8133565204742.3658850,33%1261,59
AMX 65 t87597979918.1758747,77%1008,79
Conqueror Gun Carriage10546563781678.0158750,95%1433,50
WZ-111-1G FT8369741251116.1758548,38%1155,35
T34 B 848464641101.7758549,12%1207,52
Panther II8318831179929.6058149,63%1201,71
Panther mit 8,8 cm L/71 8121117198831.0658046,85%997,03
FV38059756952721316.0558049,67%1307,52
T28 Concept 733370455962.2457953,18%1399,91
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8245755231970.7557848,16%1051,01
TVP VTU Koncept8192014136900.7057848,20%1174,87
Indien-Panzer8220373188931.7157648,04%1171,35
T499227593340814.0157649,56%1155,71
T-448485666249858.6657449,67%1139,63
AT 15A 765077133789.7757351,21%1099,83
T-34-85 Rudy 6103622180712.2657353,50%1332,84
212A91212033021475.4957249,80%1433,57
T-34-17199314151803.2057250,94%1273,36
M53/M5591685324271350.6157050,36%1326,20
ELC EVEN 90 8111431114651.0156951,55%1099,70
Strv S1 82050891831172.5656950,15%1095,26
IS-389939174281060.3256949,87%1178,43
T297762241293951.6756951,18%1197,05
SU-122-44 7195547292956.9556852,73%1323,61
Kanonenjagdpanzer 824873120832.8756745,47%902,45
Black Prince7392226130779.5156749,81%1035,36
Object 26110819094921660.3356749,94%1509,23
Grille 15101861812591886.7256648,48%1326,76
T34 84104706001013.8156549,74%1141,52
A-447224471104789.6756450,69%1265,05
VK 45.03 76558380860.1956450,74%1059,61
T207335369142800.6056351,06%1225,08
Type 5 Chi-Ri7206597138807.9056248,95%1296,42
Leo7231371115795.3056150,04%1226,31
UDES 0382114421711126.3055848,57%1146,63
M4A1 Revalorisé 821917299916.9755849,92%987,17
T28 Prototype84154712391102.3655448,97%1156,23
M41 Walker Bulldog8355592253633.7855450,04%1138,12
Bat.-Châtillon 155 5810915494991466.3755449,05%1320,48
G.W. E 100101066133951590.8955248,80%1389,88
T-34-2G FT75799491915.1755250,47%1257,37
SU-100M17277695107906.6255251,15%1280,70
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 5108369504.6755258,05%1202,65
WZ-1317282927161576.7955149,07%1134,16
Challenger717727298873.9055149,46%1141,02
M40/M4382851102911189.0955150,57%1306,07
KV-48365240195911.7755149,28%1024,44
Panther/M10 7112416160730.0255049,76%1129,54
M56 Scorpion 790114105830.4454950,11%1101,83
T92 HMC101061523701561.0554848,89%1358,51
Tiger 131 66166483694.9054751,09%1205,58
Hotchkiss EBR76836270591.5054650,69%1184,21
Pudel 67696495633.6854551,97%1147,74
leKpz M 41 90 mm 84278763682.1254449,88%1128,76
Konštrukta T-34/1007301197123784.1154349,46%1221,14
G.W. Tiger91868272991350.5354348,52%1338,58
ISU-15283933413111208.1154349,40%1244,66
Tiger II8728257300962.4054348,07%1065,13
Jagdpanther II82547672721140.0354248,62%1150,62
LTG78498690640.9854250,29%1228,51
Bat.-Châtillon 155 5591282963391207.9354248,53%1197,50
KV-122 73487840828.9954149,56%1067,40
Ferdinand83215062951155.5954049,21%1165,92
SU-14-281499932441166.7353950,10%1285,87
M4A3E8 Fury 664348109567.1753951,20%1132,16
FV2078128405208999.1553949,30%1156,95
Tiger (P)7545096196826.1553749,77%1067,29
AMX M4 mle. 457423107130840.8353548,78%1128,48
T71 DA7410777213582.5753150,01%1145,09
Panther7428976185734.8353149,93%1135,82
Sherman VC Firefly 61319338665.0153050,65%1146,10
Heavy Tank No. VI 620102387689.3053050,92%1210,42
Lorraine 155 mle. 5182253172471064.6052849,17%1197,52
Comet7490841137676.6452448,72%1054,89
Pz.Kpfw. II Ausf. J 32512487280.9752363,12%1254,19
Loza's M4-A2 Sherman 6998826525.0752148,95%961,51
Churchill III 5416915146417.5252151,16%917,81
Krupp-Steyr Waffenträger 75903498810.6951948,83%1034,88
AC 4 Experimental 63199561633.5351650,68%1136,27
KV-220-2 Beta Test 5266341485.2851556,17%1193,04
T-437604486145679.2451349,90%1080,37
Spähpanzer SP I C7260551133623.1151148,75%1118,75
Strv m/42-57 Alt A.2 616852090638.7450650,79%1135,73
VK 30.02 (D)7299493152645.1550548,77%972,22
KV-37548433142812.3150449,54%1007,15
SU-76I 31459161423.5950161,73%1640,11
AMX AC mle. 467198637119824.1049949,32%1163,79
ISU-122S 710157162842.6249750,75%1100,65
Škoda T 40 6133124133627.9349750,01%1201,68
Rheinmetall Skorpion G 8593923214994.1549750,09%925,75
G.W. Tiger (P)8266391245996.2249648,69%1105,96
Tiger I7869709305779.9149248,83%949,99
AMX 13 757692956150508.5549248,81%978,11
IS71156008248774.2148849,20%998,95
Bat.-Châtillon 12 t8372885110612.7048848,56%974,09
P.43 bis621273164606.6748750,11%1118,56
T-34-85M 6460692141642.0848751,23%1052,37
HWK 12810902477600.1248648,74%907,20
Type 64 6300865197483.6248551,19%1202,11
Aufklärungspanzer Panther7109725115430.9448447,94%855,60
Strv 74632537985607.1348049,67%1127,53
Achilles614648379637.7748049,90%1156,55
T25 AT7200749151821.7447850,02%1092,42
M127404865193875.9647849,82%1117,01
O-I6569065149665.1947651,56%1084,14
Škoda T 256428853123580.5647349,53%1130,25
Ikv 90 Typ B7274455105773.0047347,93%1051,10
Type 586458679141558.4547149,46%1119,78
Type 4 Chi-To6301257101585.1747048,72%1123,23
A-43628332099522.6847050,00%1046,62
T71 CMCD76565273499.5446848,55%950,15
Lorraine 155 mle. 507325290171838.7246548,76%1026,47
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51932854473.8446550,93%1294,86
Sturer Emil7461279140794.7046347,14%1057,04
Crusader 5.5-in. SP7204988136756.8746349,46%1081,57
G.W. Panther7525861291921.0046249,63%1125,98
T25/27647980173736.9346248,67%996,38
SU-1527543555183793.0045849,35%1088,47
T376527995143432.8345850,47%1154,65
Sherman Firefly6131341110588.2845749,21%1089,34
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 690570174549.2745549,40%1042,90
WZ-131G FT69293368659.6345550,09%1142,13
VK 30.02 (M)637348598556.4245248,40%1041,43
M4A3E2 Sherman Jumbo6415637140529.5045250,32%997,98
KV-137315774101501.8044948,58%713,80
Cromwell6774943241520.8344850,71%1004,02
Jagdpanther7633988231787.1844649,12%1012,25
S-517259249186825.5744449,65%953,52
ARL 446560520151615.2344348,75%1064,21
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 419471166346.6144356,18%966,73
SU-14-17107591218744.8944249,49%998,25
T14 5186618133402.0944150,53%876,59
AT 8638071095531.2944051,67%930,27
SU-100Y 6194832200636.4743951,74%1081,81
T-28E with F-30 413103043421.2043855,83%1249,39
40TP Habicha617077853542.2243549,08%956,13
TOG II* 634614889630.9143550,12%1011,00
Matilda IV 519588487398.6543552,86%1030,56
M4A3E8 Sherman6276583148491.1743150,29%926,45
Churchill VII660032698530.6643148,32%883,05
59-166383187108332.5542848,59%849,08
Nashorn6565443106670.5242747,84%1133,86
Dicker Max 6320229173632.1042649,90%1098,81
M446479619188642.2542350,59%1048,19
Turán III prototípus 510661521405.6442250,76%1004,55
KV-26703982174588.9142251,63%969,45
M4 Improved 510073217355.6442051,92%937,14
105 leFH18B2 5193744161556.1242054,06%1169,86
AMX 13 F3 AM6429175144683.3341949,53%972,32
SU-1006734041172632.4641851,03%1122,54
Ram II 571814101383.8041753,37%1048,43
Excelsior 525412181391.5341550,60%810,42
Pz.Kpfw. T 25 5364980156399.5541351,56%1044,49
T-34 shielded 515553829428.1141350,82%1117,87
T21642056798315.0941148,70%785,10
M36 Jackson6308440150603.8941150,84%1039,32
MT-256449969130286.2441050,34%766,23
BT-SV 31134353273.8340856,23%1318,27
Ikv 65 Alt II641248683597.9440748,94%1027,18
T-1506838342166538.3940750,04%865,05
O-I Experimental564549092503.5940651,10%924,33
SU-85I 55428487479.2640650,94%1143,59
T-34-856756349258502.8440550,12%932,16
M66660669156534.5940548,74%855,43
VK 30.01 (D)6290394130453.2040348,42%798,56
KV-8561222041327564.2240349,96%901,39
Type 3 Chi-Nu Kai 525843993409.9740250,60%1101,43
AMX 12 t6956144132359.3840149,04%902,23
Pz.Kpfw. III Ausf. K 52631722354.6339649,71%959,48
M18 Hellcat6967427293555.4439651,09%933,71
Panhard AMD 178B616990749339.4639450,07%860,28
VK 28.016475305113298.2639148,71%754,68
VK 36.01 (H)6890815201492.8339149,18%800,86
VK 30.01 (P)6699027151476.3839148,21%813,60
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 318158395281.5338957,10%1121,48
AC 1 Sentinel 49705517281.4038752,23%1062,49
ARL V39628787196549.1738747,77%977,71
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 261389137254.6538656,06%1193,88
SU-86221957178669.6838549,64%903,14
FV3046346705204572.3038351,03%982,54
M24 Chaffee5650825101276.6437950,61%906,29
S35 CA534545984514.1537851,53%1162,54
Hummel6711490186674.4237848,80%957,42
Matilda Black Prince 517899669381.0637251,41%955,86
P.43527914640354.3536549,97%946,05
AT 2555834274384.5936552,47%914,23
BDR G1 B564033397426.2536549,24%862,74
Sherman III517679073370.3136450,39%979,64
M10 RBFM 523005410426.1236049,76%916,03
Strv m/42540415052367.7435949,29%975,22
M4 Sherman5729246140373.4735751,22%939,49
Valentine II 430620635237.3135551,51%814,12
KV-1S5636845108388.8735350,44%733,72
Jagdpanzer IV6876588140487.2635147,90%799,14
VK 30.01 (H)5665205115393.4435148,36%744,66
T1 Heavy Tank5843488124382.2234849,35%750,09
T-50-2 661649220335.2634849,84%804,19
FCM 36 Pak 40 317682694314.1534757,04%1086,09
Škoda T 24552655066352.7034348,68%947,85
Churchill I589271699372.0134348,83%721,59
Type 3 Chi-Nu546520271339.7534149,10%916,44
KV-151647360230394.5134050,30%775,25
Type T-34576627999343.7333949,17%925,19
A-32 42704183199.7333952,69%651,20
Großtraktor - Krupp 34169825212.6633653,46%868,90
Archer520819044399.1033449,45%870,91
M4A2E4 Sherman 528373105296.3333150,87%764,40
Churchill Gun Carrier68017274412.8132947,48%654,65
25TP KSUST II521764638304.7832749,31%744,29
AM 39 Gendron-Somua 21815182.5032658,52%1176,96
AMX ELC bis51076905145237.8032350,08%714,26
60G FT513196539397.9132149,41%853,16
M10 Wolverine5532471122387.1332150,63%850,02
T675935182201368.2232151,54%760,77
Pz.Sfl. IVc572550385418.1132047,74%910,83
StuG IV 560325935387.5631948,22%935,06
M41 HMC5701125100455.0731649,15%656,15
T-127 332980553220.4331454,36%882,68
Renault G159187869292.8231348,02%716,73
Bishop542822076399.2331051,89%859,92
M7559326085246.3230949,06%833,87
Pz.Kpfw. T 15 313509054177.2630954,62%855,15
M22 Locust 313902869184.2530353,32%860,80
T2 Light Tank 223106874136.7030352,27%789,29
VK 16.02 Leopard582572793189.8030349,09%545,93
Type 5 Ke-Ho423281046247.8530151,46%894,95
T-3451156324135287.1730049,65%712,93
Ikv 103556089553322.5129948,47%729,73
MTLS-1G14 336303418227.7129850,58%993,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51141930193297.0129849,25%690,59
P26/40436811226270.0829750,30%809,75
Grille5879967138439.2229449,94%889,82
SU-855947171111373.5129149,70%799,30
Marder 38T494485950307.7729050,82%763,07
SU-76G FT417097131325.2328951,40%772,29
Crusader592061978248.6528948,32%625,04
Lago454023432225.1928249,51%717,31
Pz.Kpfw. III/IV5655481144260.9628047,96%635,90
AMX 13 105 AM mle. 50539763383387.0727847,76%750,73
Type 1 Chi-He449127139224.8027649,60%732,08
Matilda499378388252.4027551,86%689,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C3111058194142.9227551,35%635,27
M5A1 Stuart495002951173.7927449,60%619,24
Tetrarch 287981020176.0827154,41%1091,88
StuG III Ausf. G51224808158334.9827049,15%671,58
T-50565347590128.0126850,36%322,23
SU-122A524646177319.0426448,37%622,65
T40469528169272.6026351,49%641,02
Alecto464628850244.0626149,74%626,68
Valentine450830338213.3426149,90%830,65
ST vz. 39465491131202.1625949,06%638,21
MKA 247479910185.7125550,43%919,54
Grant424569526226.0825549,23%715,92
Pz.Kpfw. II Luchs4120386575143.4125251,09%448,24
M5 Stuart4111629551115.8725149,08%375,65
SARL 42415954032216.6925149,19%663,55
M8A14103393056232.9125150,18%563,18
B1479113041185.7925047,94%543,27
Pz.Kpfw. II Ausf. D 28323221181.3824949,37%388,18
Covenanter4123988457168.6424949,09%589,60
L6/4021339206133.6724950,33%709,22
M15/42340875513209.7324850,19%722,18
SU-85B496579967261.0124850,74%596,63
Sexton I 34259339204.4624852,94%864,73
Sav m/43471608829210.0224748,85%532,58
Somua S35322405719175.6424651,80%630,37
T-29 387479423217.4124450,13%898,28
T-80433303549165.4824349,01%561,57
Type 95 Heavy471218231197.3924247,56%600,00
L-60 28154071094.1024148,64%512,46
StuG III Ausf. B427328542220.3824049,36%545,01
Pz.Kpfw. IV Ausf. D432794049194.7223948,64%540,97
14TP430417922148.8923948,77%531,73
M14/4123457736159.3123751,29%749,35
Durchbruchswagen 2469178944178.4323647,44%446,17
M2239401513129.6823650,45%647,66
AMX 105 AM mle. 47441789850255.1723549,81%798,49
Stuart I-IV332093714146.5023449,49%571,81
Strv m/3826731867126.3523449,26%615,80
VK 20.01 (D)421555141151.5723348,38%411,95
Strv m/40L361966915153.1122949,60%524,84
Strv fm/21112140775117.7822950,12%764,34
Type 98 Ke-Ni330706818160.1022950,18%655,45
Somua SAu 40446957436207.9722948,84%505,17
T-45 244972518141.5722851,20%783,21
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4109304265115.9122748,45%317,00
Type 97 Chi-Ha363713620163.3222650,12%564,98
AMX 404119073338142.8122548,65%559,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41487385108227.9922449,84%528,71
Renault R3522079599115.6222351,96%586,74
Birch Gun449024842212.8322249,11%688,92
Pz.Kpfw. II Ausf. G363628427119.2022250,29%456,15
Pz.Sfl. IVb453846555243.1122150,14%679,35
M2 Light Tank2140188732118.9622151,95%551,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J479831375135.1222048,91%352,41
Valentine AT378193725196.2521850,17%595,86
4TP15785944103.1021649,52%643,85
M3 Lee4143782456181.5021648,44%538,79
Cruiser Mk. II362979425156.0821450,39%597,35
T-70352022023145.2621449,12%541,05
Cruiser Mk. IV3128225628146.2821449,74%494,35
T-284175947376170.8721349,10%450,12
SU-5453074760255.3721349,50%578,52
M3 Stuart3127498427122.0921349,18%489,00
M3G FT320882415202.7421249,95%606,50
A-20492973258108.1521248,09%315,56
7TP23860586141.7921150,19%637,12
Pz.Kpfw. II2177753233106.9221050,74%498,66
FCM 3623939446104.1220949,24%535,85
Ikv 72380097216166.6020949,40%470,26
BT-7 artillery 362195238142.2320850,18%666,35
10TP335660811145.5320748,81%556,08
Type 2597 Chi-Ha3102658022145.2020550,22%486,87
43 M. Toldi III 378531414112.8120548,63%544,54
LT vz. 3528683897122.6420549,50%641,40
M37479822252233.2720448,93%703,94
LTP 3108183727142.2320449,39%611,39
LT vz. 38383342418129.9020348,99%502,54
T82 HMC49878435193.4320349,07%539,59
Renault Otsu11628661795.0020349,77%622,94
Type 89 I-Go/Chi-Ro27686647125.2020149,21%610,42
Hotchkiss H352101442013109.9820051,10%524,38
AMX 383129282516101.1419949,55%390,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. A340916622137.4519749,01%461,58
Chi-Ni27546839107.9519748,46%535,17
D2392159818124.8619449,49%442,05
Renault UE 57361951321156.7819249,95%446,31
T-6027038001297.7219150,25%472,49
Leichttraktor127445842696.6519150,67%563,09
Sturmpanzer II462620152220.5019148,75%619,80
Marder II3164381745168.1719050,71%416,00
Type 95 Ha-Go24262139113.2019048,71%558,44
Kolohousenka112699336103.3518950,40%645,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E3144126940112.3318749,15%384,77
Pz.Kpfw. I21099597972.3818647,09%347,77
Cruiser Mk. III2144644030113.6018650,63%500,10
T2 Medium Tank2166410817104.3718449,01%485,07
M7 Priest384791140195.8418448,76%494,93
Fiat 300016478224102.4118449,31%598,11
Pz.Kpfw. 38 (t)3135184739121.6018449,96%362,37
SU-76M3114418528156.8418348,59%394,06
Light Mk. VIC 27622871887.8818249,48%489,17
M2 Medium Tank3164147035117.4918249,06%376,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2567784799.7018149,30%564,64
T-463190655036118.5718048,32%436,99
Type 91 Heavy379000415121.7618046,96%372,81
BT-22121256232106.7817750,20%523,50
Lorraine 39L AM368448123177.1817749,94%540,36
T1 Cunningham125043592882.9317650,31%540,66
Vickers Medium Mk. III3105859222121.0017648,19%384,52
T56 GMC3147132927135.1117548,86%338,42
Type 97 Te-Ke 254608812107.6317549,43%571,95
M3 Light 322938334108.7517447,64%456,97
BT-7310653123898.7117247,59%362,25
Cruiser Mk. I276664112118.5017248,62%500,49
Pvlvv fm/422803120679.2217148,05%312,51
T3 HMC2165996344123.8717051,20%481,08
Vickers Mk. E Type B2117489812104.1016949,28%456,52
Pz.Kpfw. 35 (t)215512532597.2516649,37%428,45
T1E6 27380621984.1416549,51%431,16
T-262189515515106.2316549,18%475,78
SU-26377961142164.2816451,04%380,75
T-26G FT22192297117.2416450,92%453,41
D121025840778.2616347,31%348,98
T7 Combat Car 210277421872.6716249,86%382,45
Wespe387064233152.8416248,80%467,26
Sexton II368591122121.4916049,05%437,68
MS-1124966651479.6415950,63%464,50
Panzerjäger I2177793618117.8715650,15%399,37
T18 HMC314549413102.0915649,06%376,63
Vickers Medium Mk. I123206941383.8215449,39%459,95
Universal Carrier 2-pdr298169512107.7215148,18%389,37
Renault NC-3111571125772.2214649,19%407,95
Renault FT AC276202610107.6514448,11%356,81
Renault FT 75 BS280410011115.6414250,79%624,30
Renault FT12019481762.2314248,53%364,58
AT-12125662013106.1913848,94%352,01
Vickers Medium Mk. II212239331283.1913747,46%327,61
Sturmpanzer I Bison387486321120.9613648,86%329,52
SU-182100246715111.7613249,38%621,66
Loyd Gun Carriage28387911080.7913049,52%468,81
T1 HMC212914481890.0812249,26%437,25
G.Pz. Mk. VI (e)21069985945.0210047,44%246,02

Zadnje ažuriranje:

Anzeigen
Cookies help delivering this services. Uči više  Close