EU Statistika servera

Praćeni igrač: 3382941

Aktivan igrač: 777328

Praćeni klanovi: 88393

Aktivni klanovi: 77425

Anzeigen

EU Statistika tenkova na serveru

Ime tenkaTipNacijaRazinaIgračØ BitakaØ ŠtetaØ XPPobjedeØ WN8
Object 279 early 10363873428111865,25%5245,41
Chimera 81299251990104760,49%2321,10
T95/FV4201 Chieftain 10433133289893956,32%2528,22
T-22 medium 102074181255090661,07%2404,38
Object 907 1029175241252288457,82%2230,11
IS-5 (Object 730) 813051186162786458,70%2153,77
Chieftain/T95 8789297144585656,16%2166,49
KV-4 Kreslavskiy 8176063151784157,40%2009,19
AMX M4 mle. 51928148114189282853,75%1683,29
121B 10480466233681454,33%2124,40
VK 72.01 (K) 1015813149239380455,73%2061,91
T95E6 10673281235880154,13%1968,72
Object 260 1028141110229680054,67%1967,78
M60 109857129238779954,92%2164,14
IS-3A 810669383126679151,71%1332,44
Object 252U 844257147134478253,91%1412,18
Object 430988756145176578152,93%1530,35
Type 5 Heavy1081652139209377251,63%1454,22
Panhard EBR 90999636106477056,18%2134,87
WZ-111 model 5A106295797219476951,94%1681,26
50TP Tyszkiewicza941457117169776851,90%1472,82
Progetto M40 mod. 651026839140221376651,41%1624,90
60TP Lewandowskiego103111883208876451,05%1463,05
Object 252U Defender 8107662136130676453,26%1339,38
Object 705962986102164776352,07%1479,50
T26E5 Patriot 867731179113376252,14%1360,24
Prototipo Standard B940126148177676151,41%1584,63
Object 430U1077421106210675752,17%1586,74
T 55A 910755295168775653,65%1754,80
Object 705A104407588200975250,86%1455,10
Object 4301035120160191375151,42%1682,55
Object 430 Version II966489205153574952,56%1638,89
VK 168.01 (P) 81485174750,00%698,56
AMX M4 mle. 54101591880194474649,82%1521,05
WZ-111 871249369125774452,08%1570,80
Caernarvon Action X 87862265111374250,44%1258,97
T-44-122 74799116774160,09%1705,64
Centurion Mk. 5/1 RAAC 84444660104174151,03%1250,07
Škoda T 509126490243172673851,64%1615,83
Strv 81 899124973646,99%1481,17
Object 268 Version 41062720100221473653,95%1530,28
T-44-100 854087258119673352,47%1615,68
AMX 13 57 73330610482673053,81%1524,21
Emil II982592163159272951,46%1504,14
AMX M4 1949 Liberte 852786200113572951,10%1228,32
Kranvagn1042083102193272850,27%1570,30
WZ-111 model 1-49143377238159772451,11%1550,69
Object 277108168060197572450,00%1418,92
WZ-111 Alpine Tiger 81151534108272349,60%1213,79
KV-220-2 Beta Test 5689469572255,28%2012,96
SU-130PM 87859097145471751,39%1392,98
K-91101235249181871749,25%1437,83
Panhard EBR 10510112739119771754,59%10416,89
WZ-111G FT914100161184771750,69%1537,00
Pz.Kpfw. VII105063876184971550,33%1319,54
1131074255154189071450,19%1596,46
M6A2E1 82418597113771250,02%1347,13
T23E3 71392787101171055,10%1912,88
Rheinmetall Skorpion 848637147470951,49%1725,24
Super Conqueror1011774578194170750,28%1412,69
50TP prototyp 86582980119370651,72%1255,94
Chrysler K GF 829646116109970551,30%1224,21
M48A5 Patton1087709218193770450,68%1621,80
Tortoise9122698227162370450,55%1444,05
STB-11053708225192070351,23%1696,13
TVP T 50/511092832264201970350,75%1652,22
Type 59 8103068886105970351,49%1459,96
T26E5 87202277101970251,39%1157,56
M46 Patton9132141239147670050,89%1488,92
Conqueror9194436237154769949,69%1440,74
Progetto M35 mod. 46 8163689157123069951,25%1351,19
Emil I8148562150126269851,41%1388,88
AMX 50 Foch985883215161969750,54%1523,64
IS-2M 7184727100569752,27%1238,32
Chrysler K 8671332105869750,74%1118,36
T25 Pilot Number 1 8107181188109969650,60%1449,54
Maus10137879191176569650,51%1379,05
Mäuschen956526118146669650,95%1253,42
Type 61978296239153469650,46%1588,39
Object 2631039266210214169151,15%1682,22
T959132236240169368951,82%1446,15
53TP Markowskiego86671392117468950,17%1285,08
Object 14010207558304181768950,73%1550,03
Somua SM 88913153120768851,41%1113,93
IS-6 B 88007133111268549,68%1203,12
Object 263954279109165768551,48%1401,58
AMX 30 1er prototype990671217152368450,84%1515,42
FCM 50 t 8101008297111868450,40%1401,94
Centurion Mk. 7/19153234251145968349,98%1451,03
T54E19259987236153868150,04%1467,05
T57 Heavy Tank10190764293202468049,59%1574,28
WZ-113G FT10679165201867848,00%1410,08
Excalibur 61058914100367856,54%1776,39
112 874244212101167749,00%1145,33
FV215b 1086775171183067749,11%1495,02
E 509205030281143067750,16%1396,60
M46 Patton KR 85888915097567650,21%1224,42
T-100 LT1057541150127867650,54%1528,21
T110E31090603240208067650,93%1525,82
WZ-132-11020787115146467549,52%1700,89
E 50 Ausf. M10136229274185867550,38%1549,30
T95E2 81799745110067252,25%1460,90
LT-432 8648465783067252,58%1370,36
Strv 103B1060450176215367150,13%1507,14
P.44 Pantera869076103112567150,01%1363,87
T-54 first prototype 815351822896367050,56%1198,78
AMX 30 B1043119117179567049,36%1516,61
AMX 50 Foch (155) 1056784295216967050,30%1645,72
Type 4 Heavy9144298196139366950,22%1300,90
Centurion Action X10106007213182866949,71%1536,42
KV-5 876917464106366850,28%1240,18
T110E510246454294179266649,90%1478,97
AMX 50 B10127010268199766649,75%1631,88
T-62A10152508294170566649,76%1483,32
1211064395209179766649,10%1522,56
Primo Victoria 84000710489966549,26%1083,15
IS-410169601205176166549,17%1445,91
FV4004 Conway968933156164266549,53%1456,03
ST-I9185328261142566550,12%1334,74
T-549377562368128866450,12%1365,86
WZ-120-1G FT 8126280109118566451,56%1138,64
VK 45.02 (P) Ausf. B9187014251140566249,72%1347,06
VK 100.01 (P)8132339124108166051,39%1150,62
Bat.-Châtillon 25 t10236457465177466050,48%1528,69
Panhard AML Lynx 6x6861852978565953,11%1751,08
IS-2 77073611099265953,57%1269,21
Strv 103-09101794196172965849,79%1461,49
SU-122-54958506184151365749,51%1491,23
FV4202 817022616295965650,01%1173,67
STA-2 86146713496665549,33%1234,36
WZ-1209112381243128665549,33%1326,04
Object 7049211735291184665550,86%1522,08
AT 158167250169119065450,77%1307,51
Panzer 58 Mutz 86554214695765449,72%1211,25
AMX 13 1051056931149152265249,70%1644,71
Panhard EBR 75 (FL 10) 89743580065255,24%1347,79
Lorraine 40 t 8149384150120065151,42%1274,77
AMX 50 1209204467221152665149,02%1455,62
Kanonenjagdpanzer 105 82430264116864949,48%1147,63
FV4005 Stage II1049152227204664949,58%1408,49
AMX M4 mle. 49 8539056897564749,93%1025,00
T-54 ltwt.915981328497864750,85%1457,37
1108212677176108964550,18%1287,66
FV217 Badger108638544179664449,06%1227,24
VK 168.01 Mauerbrecher 8313737797764149,52%998,89
AMX 50 Foch B104745144190464149,93%1362,97
Schwarzpanzer 58 8134899389064148,37%1118,39
STG 82378365105664049,69%1152,43
T26E3 Eagle 7 7313261288863852,96%1184,78
E 10010322274327171263849,20%1333,59
Leopard 110106924255173363848,56%1434,89
Bat.-Châtillon 25 t AP9294831229132863748,84%1369,60
T-34-3 89386926599063648,93%1244,35
AMX 13 57 GF 74626220762463651,70%1265,57
Panzer 58 82574163540,00%724,58
ISU-130 822106127863253,41%1489,46
Caernarvon8264423175103963248,94%1189,44
IS-710470702314165063248,77%1338,31
WZ-132A950793144104263149,21%1495,07
M1039352458282135463148,79%1299,61
O-Ho8221015143107263150,41%1162,43
STG Guard 826929110103463049,72%1132,14
T95/Chieftain 10278159563054,84%1356,92
T698280039197105362950,24%1355,09
Charioteer8106285161121662850,16%1323,11
STA-18135120192103962849,84%1399,41
M26 Pershing8216393184101062850,45%1336,69
M41D 8101641280362748,82%1523,11
Waffenträger auf E 10010112521322211662648,69%1497,23
59-Patton 8348467781562548,09%1003,38
Object 4168138158169105762550,67%1379,06
E 759476223347133162249,09%1236,10
T110E410178735279194062248,69%1418,14
AMX 50 1008340664244120962049,90%1356,50
Cromwell B 615564218669961955,14%1375,17
FV215b (183) 1099070361187761848,31%1380,95
Object 26810123974244203261748,80%1498,86
Jagdtiger9318833291161761749,20%1353,43
AMX Canon d'assaut 105 83711881110661649,44%1077,57
T26E4 SuperPershing 833758737891861649,26%1124,67
T309266474323155161549,26%1333,00
Leopard Prototyp A9174836255127461448,09%1217,26
XM551 Sheridan1039070115128961448,26%1376,45
Löwe 837227540598361248,92%1057,46
FV201 (A45) 7282035678461250,71%1068,69
Waffenträger auf Pz. IV9258351287159460848,52%1345,67
AMX Chasseur de chars 819487727293760849,22%1202,16
Rhm.-Borsig Waffenträger8353867398139860849,64%1408,01
leKpz M 41 90 mm GF 810015524375360750,36%1290,88
45TP Habicha7927007393260550,42%1216,25
Rheinmetall Panzerwagen1027979103112560546,90%1266,95
T288197981150119660450,03%1274,36
Type 62 76379028460060450,67%1328,46
IS-2728460715995960450,86%1296,27
SU-1018156695150111960349,61%1282,76
T328515005206103460349,98%1191,91
T34 B 8992214996960248,67%1050,40
Jagdpanzer E 10010216260340191060149,05%1382,06
IS-6 8258431303101560151,40%1091,24
AT 7723262011495560152,86%1252,25
P.43 ter7946437784560050,98%1293,28
M4A3E8 Thunderbolt VII 6385286763959951,95%1202,63
KV-220-2 51409845252959857,64%1146,40
T-109635507319129859848,64%1201,97
LTTB820779416268059850,81%1262,16
IS-M81410117493559849,78%987,10
AMX AC mle. 488134839188116159749,05%1331,49
Object 257925001672127859649,11%1015,43
Spähpanzer Ru 251916029030082859549,53%1221,22
O-Ni734254712893959452,04%1190,63
E 25 726861831789859450,97%1311,68
Centurion Mk. I826162117892559349,83%1191,76
Hotchkiss EBR7112403468759352,38%1479,71
T92 8649249158359249,53%972,72
VK 45.02 (P) Ausf. A8257372190100159048,36%1151,02
WZ-132817991025875658950,17%1286,82
AMX 65 t8622557791458947,95%1001,48
WZ-111-1G FT829282121111158848,60%1143,80
AMX 13 90938348639179058850,22%1156,93
T-34-2810964117686558848,39%1171,06
KV-2 (R) 6267057075858753,30%1247,81
Conqueror Gun Carriage1046437378169458350,96%1420,50
VK 45.03 7481759087658350,88%1087,04
T28 Concept 72969125496758253,27%1405,08
Panther mit 8,8 cm L/71 810641220982858146,86%989,69
Panther II829495218092958149,67%1202,40
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 821830624197758048,15%1058,95
AT 15A 75586413680157951,19%1117,38
TVP VTU Koncept817129413690257948,23%1177,78
ELC EVEN 90 89293210766057851,60%1105,06
Strv S1 8158922194118657850,18%1099,79
FV3805965180277133557849,76%1335,52
KV-122 7150626182857749,80%1062,68
T49920601733381257549,56%1149,93
Indien-Panzer820288219193157548,03%1171,02
T-34-85 Rudy 69338718271557453,58%1333,76
M56 Scorpion 76806111286657350,24%1158,71
T-44843961224985257349,70%1133,99
ISU-122S 74240212190557150,86%1207,02
T-34-1718551215380357150,94%1272,45
SU-122-44 717889129396257052,73%1328,25
212A9105715301148456949,77%1451,75
T29771538329095356951,19%1194,93
IS-38934137430105956849,86%1175,44
Kanonenjagdpanzer 82311412083356745,49%898,77
M53/M559144194427136356650,39%1345,04
Grille 1510166412249189356548,44%1320,65
T34 8385668594101456549,73%1140,38
Object 2611070567470168156549,96%1534,87
Black Prince735914513377956549,80%1035,60
A-44720486810579156450,69%1267,06
T20730129614180356451,16%1231,69
Type 5 Chi-Ri719110913980856148,93%1296,54
UDES 038179392170112756148,60%1140,69
Panther/M10 78945318073156049,78%1139,62
Leo718401511078255549,89%1200,26
Tiger 131 6463037868855551,11%1182,34
M4A1 Revalorisé 82036439390755449,86%961,95
M41 Walker Bulldog832789525363655450,09%1141,82
Bat.-Châtillon 155 581080368494149155449,09%1348,64
T-34-2G FT7472188991655350,63%1258,61
T28 Prototype8380050239110355349,01%1153,52
G.W. E 1001094545392160455048,75%1409,67
WZ-131726126316357455049,06%1122,56
KV-4834112219691355049,30%1028,36
SU-100M1724736910890254951,11%1281,74
Challenger71487789886354949,32%1131,13
Pudel 6688329363554852,00%1144,26
M40/M438247741295119854850,57%1319,62
T92 HMC1090582372157454548,87%1378,33
leKpz M 41 90 mm 8366995968554449,98%1114,03
ISU-1528354095317121454349,41%1253,28
Konštrukta T-34/100727373412378354249,45%1213,32
Jagdpanther II8236506275114254248,64%1151,95
M4A3E8 Fury 65604410657054251,40%1139,65
Tiger II868540130296354248,08%1067,44
Bat.-Châtillon 155 559113106343122554048,61%1224,46
G.W. Tiger9168344301135754048,49%1340,01
Ferdinand8301021297115853949,20%1168,48
LTG7698218964053950,29%1213,96
Pz.Kpfw. V/IV Alpha 59426248153853,05%1083,31
FV2078112195212100853649,35%1175,00
Tiger (P)749827719982553549,77%1064,89
Sherman VC Firefly 6100843465753550,63%1127,36
SU-14-28129833248116953450,06%1295,15
AMX M4 mle. 45738836013183753248,75%1126,92
T71 DA737829421158053150,00%1140,57
Heavy Tank No. VI 61823128569053050,89%1210,16
Panther740041318673352949,94%1132,44
Rheinmetall Skorpion G 8447208241105252850,14%986,61
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3220579028152763,16%1256,52
Lorraine 155 mle. 518199516250107452649,21%1198,13
Comet743993914067452148,69%1051,11
Krupp-Steyr Waffenträger 7528469581152048,92%1031,14
Churchill III 538392014641751951,17%914,67
Loza's M4-A2 Sherman 683022451951848,96%951,05
AC 4 Experimental 6265935963451750,77%1131,04
T-43755729514667851349,93%1080,79
Strv m/42-57 Alt A.2 61358229564251150,76%1139,08
Spähpanzer SP I C723941213362551148,78%1112,05
KV-3751636614381350349,54%1008,75
VK 30.02 (D)728161515264250348,72%965,46
Škoda T 40 611843513963450250,00%1212,19
SU-76I 3118615842550161,69%1644,26
AMX AC mle. 46718269412182649949,34%1169,53
T-34-85M 638526714365549451,21%1082,79
G.W. Tiger (P)823950824899449148,66%1109,53
AMX 13 75764359315050549148,81%975,05
Tiger I782278230678049148,84%949,36
P.43 bis61590596160048750,20%1103,58
IS7109194124877348749,20%996,02
Bat.-Châtillon 12 t833041610261248548,64%958,77
Type 64 627697019448248551,14%1191,89
Aufklärungspanzer Panther710466411542848247,93%849,24
Achilles61247987964048249,87%1163,86
HWK 128972087259848148,75%888,45
Strv 7462764578760447849,67%1116,97
T25 AT718287715282247650,03%1093,78
O-I652020314866647551,56%1080,90
M12735924019588247449,82%1125,94
Ikv 90 Typ B723930810577347447,98%1050,58
Škoda T 25639564712358047349,48%1126,80
Type 58642965314255847049,44%1119,08
A-4362610199952347050,01%1047,96
Type 4 Chi-To628170710258546948,71%1123,63
Pz.Kpfw. V/IV 5397720838546950,24%850,52
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5140236446646850,93%1270,59
T71 CMCD7530807150146548,62%941,10
Sturer Emil742960614079546247,10%1058,28
Lorraine 155 mle. 50729556317284146148,76%1029,64
T25/2760278017373646148,69%996,10
Crusader 5.5-in. SP718368313776246149,50%1093,33
G.W. Panther748755229092545949,60%1116,50
T37649286314243345850,49%1151,18
SU-152750036518579345749,33%1089,52
Sherman Firefly611727511058945749,21%1089,20
WZ-131G FT6785426666045550,16%1142,79
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 68394817754645249,38%1036,38
M4A3E2 Sherman Jumbo638041813653145250,36%1002,57
KV-4 KTTS 81368945133,33%484,90
VK 30.02 (M)63478089855545048,35%1038,59
KV-13729766510149944848,55%709,75
Cromwell671859424352044650,70%1000,41
Jagdpanther759848823278744549,13%1011,76
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41754316534944555,96%966,53
ARL 44652016415361444248,74%1064,62
S-51723181318682844149,63%958,22
SU-100Y 617091520063944051,78%1086,76
T-28E with F-30 41172294242243955,87%1244,52
AT 863572879552943851,65%927,36
40TP Habicha61350014954243749,20%958,67
T14 516259113439843750,46%864,70
SU-14-179579422174543649,46%1000,04
Matilda IV 51789028839943552,90%1031,02
TOG II* 63258099163243450,16%1012,92
M4A3E8 Sherman625027614549243150,35%930,80
Churchill VII65597569952942848,30%880,03
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5136072537342850,08%1023,69
Dicker Max 629895617263542849,89%1102,37
Nashorn652966910667242747,82%1137,36
M4 Improved 5817531435542752,23%936,78
59-16635759910832942748,56%835,39
Turán III prototípus 5902771940442650,76%997,99
105 leFH18B2 517396015355442254,15%1168,35
Ram II 55506410338342153,45%1048,45
KV-2665051716958642051,64%964,41
M44642932818264241950,58%1051,07
AMX 13 F3 AM639426014468541749,52%975,92
SU-100668107217263241751,02%1124,14
Pz.Kpfw. T 25 534725115640041351,57%1043,17
Excelsior 52307718239041350,55%804,32
T-34 shielded 51376882542841250,74%1114,40
T2163927939831241048,69%779,81
M36 Jackson628338214760340950,86%1040,66
MT-25641591712728340950,29%755,46
BT-SV 392894927440855,87%1308,99
Ikv 65 Alt II63698818359840848,95%1025,94
O-I Experimental55990379350640651,10%926,70
T-150679101416553840650,03%863,94
M6662697015653640548,76%859,16
T-34-85670068625950240450,13%930,06
SU-85I 5489198847840350,92%1137,65
KV-856115822733056440249,95%902,58
Type 3 Chi-Nu Kai 52467429441040250,60%1100,33
VK 30.01 (D)627281313045140148,39%791,32
AMX 12 t689915713235740049,01%898,28
M18 Hellcat690968129155539551,08%931,89
Panhard AMD 178B6659502334639250,31%826,35
VK 28.01644356711229639048,69%744,79
VK 36.01 (H)684601620149339049,16%801,12
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31662739628139057,13%1122,71
AC 1 Sentinel 4886291628338952,31%1064,51
VK 30.01 (P)664477915347238848,17%804,06
ARL V3962679249754838547,74%978,54
FV304631697520157738551,10%996,09
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 25876613225338455,86%1187,54
SU-8620200017667238349,64%907,61
M24 Chaffee56110269927637950,61%905,00
S35 CA53232918451537851,52%1167,15
Hummel666646018667637648,78%961,87
Matilda Black Prince 51662226838037151,46%950,64
AT 255290897338536552,49%917,68
P.4352213333935236549,94%944,22
Sherman III51613797337036450,41%978,56
BDR G1 B56005429842436349,19%857,31
Strv m/4253543115336735749,25%973,80
M4 Sherman567415813637535751,25%942,39
Valentine II 42876083423635451,40%806,85
T-50-2 64701061434735349,89%810,85
KV-1S559327210838735150,41%726,37
VK 30.01 (H)562838611639335048,33%743,81
Jagdpanzer IV683237814148634947,87%796,47
T1 Heavy Tank580272112438334849,36%753,06
FCM 36 Pak 40 31618609431234457,03%1076,87
Škoda T 2454926856735334348,67%948,32
Churchill I584521910037034148,81%717,25
Type 3 Chi-Nu54399567233934049,10%913,97
KV-15156685123039433950,27%773,60
Type T-3457257659934333949,15%922,86
Großtraktor - Krupp 3372512521133753,55%855,48
Archer51834244440133649,50%879,53
A-32 4246016419433452,44%616,36
25TP KSUST II51781173630732949,42%752,10
Churchill Gun Carrier6744277441132747,48%651,05
M4A2E4 Sherman 52672610329332650,83%749,64
AMX ELC bis5100304714423632450,07%702,81
60G FT51150633939832149,48%854,89
StuG IV 55501113539032148,20%943,19
M10 Wolverine550227712138732050,64%850,23
T67588157919736632051,49%754,12
Pz.Sfl. IVc56859418541831947,71%911,99
M41 HMC564525910045831549,16%663,88
T-127 33038045122031354,17%879,03
Bishop53966147540131051,91%866,69
Renault G15837086929131047,95%709,79
Pz.Kpfw. T 15 31254025417831054,69%859,72
M755576758524630949,06%834,38
M22 Locust 31234836918430353,36%856,81
T2 Light Tank 22130637313630352,22%792,34
VK 16.02 Leopard57781909218830249,04%538,76
Type 5 Ke-Ho42216554624730151,42%892,40
Ikv 10355130395332329948,48%732,25
T-345109079713428629949,64%711,12
MTLS-1G14 33374271622829850,52%988,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5107545719329529649,21%683,73
P26/4043051752526729450,20%804,41
Grille583154413844029249,92%893,14
SU-85589099811137329149,70%800,06
Marder 38T48958924930729050,78%763,10
SU-76G FT41519403032528851,33%772,03
Crusader58625467924828848,33%624,20
Lago44862233222428149,53%713,05
Pz.Kpfw. III/IV562499214526027847,94%632,27
AMX 13 105 AM mle. 5053720288438827847,77%755,50
Type 1 Chi-He44681973922427649,61%730,71
Matilda49420058725227451,83%685,16
Pz.Kpfw. I Ausf. C310445669314227451,36%628,34
M5A1 Stuart49057645117327349,56%616,91
Tetrarch 28378771917727154,47%1100,24
StuG III Ausf. G5116715315833527049,14%671,93
T-5056211819012726750,32%314,69
SU-122A52272247832126348,42%629,57
T4046600306827226351,45%641,12
Alecto46155685024426149,75%627,29
Valentine44725423821326049,90%827,66
ST vz. 3946187963120225949,06%638,02
MKA 2389254618925850,62%892,63
Grant42291172622625449,26%715,99
M5 Stuart410600795111525149,08%372,57
Pz.Kpfw. II Luchs411367707414125051,02%440,37
M8A149816735523225050,14%561,68
L6/402116208513424950,35%712,27
SARL 4241479683221524949,16%657,99
Sexton I 3292214719624953,00%810,31
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2797799118124949,36%386,59
B147488064118424847,91%535,76
Covenanter411797975716824849,08%587,50
SU-85B49124616726024750,75%595,35
M15/4233477631221024750,16%723,00
Sav m/4346640852921024748,91%534,45
Somua S3532093961917524451,80%628,57
T-29 38221702221924450,20%893,60
T-8043062295016424249,02%556,86
Type 95 Heavy46680893119724247,60%598,43
L-60 2775055109424148,63%513,90
14TP42541382115124048,97%541,87
StuG III Ausf. B42565014221923949,34%542,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43067954919423848,64%537,76
M14/412296599516123851,11%753,93
M223721171313023650,43%645,74
AMX 105 AM mle. 4743926675125523549,81%800,28
Durchbruchswagen 246553374317723547,41%443,23
Strv m/382622007712723549,24%617,76
Stuart I-IV33019401414623449,50%569,66
VK 20.01 (D)42044604115123248,38%408,59
Strv fm/2111137171511823050,14%770,67
Strv m/40L35675761515222949,62%519,25
Type 98 Ke-Ni32932721816022950,20%654,84
Somua SAu 4044443863620722848,84%504,62
T-45 24261941814122751,20%779,04
Type 97 Chi-Ha36099602016322650,12%564,06
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.410377436611422548,43%312,20
AMX 40411214183814322548,68%562,33
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4141765310722722449,82%525,49
Renault R352191998811622351,98%589,88
Birch Gun44602694121322349,12%691,03
Pz.Kpfw. II Ausf. G36040132711922250,32%453,62
Pz.Sfl. IVb45079835524322150,14%678,75
M2 Light Tank213293793111922151,88%549,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J47613987513421948,90%349,87
Valentine AT37480762519621850,17%596,77
4TP1475356410421849,66%654,41
M3 Lee413562085618221648,45%542,34
7TP2322502514621450,22%655,19
T-7034856522314521349,08%538,88
M3 Stuart312134022712221349,17%491,28
Cruiser Mk. II35890182415521350,32%591,79
Cruiser Mk. IV312223902814621349,65%491,15
T-28416739347617121349,08%449,85
SU-544964585925621349,48%579,66
M3G FT31881671520321250,01%608,08
FCM 362360323610521149,32%542,43
A-2048821685810821148,08%313,62
10TP32984981014921049,05%568,23
Pz.Kpfw. II216960643310721050,70%499,66
Ikv 7237483591616720949,43%469,74
BT-7 artillery 35937023814220750,16%664,39
LT vz. 352827830712320549,51%643,75
Type 2597 Chi-Ha39834182214520550,20%487,14
43 M. Toldi III 37518451411220548,64%536,23
M3747515115223320448,91%705,75
T82 HMC4869283519320449,09%536,90
LT vz. 3837927161813020348,99%501,83
LTP 310316852714220349,34%608,88
Renault Otsu1155066379520249,79%623,28
Type 89 I-Go/Chi-Ro2725128712620249,14%612,49
Hotchkiss H3529752601211019951,01%521,13
AMX 38312242651610119849,58%390,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. A33849522213719749,07%459,63
Chi-Ni2724012910819648,46%535,96
D238777561812419349,51%439,91
Renault UE 5735895652115719149,99%446,09
T-602661948129819150,24%473,54
Leichttraktor12612551269719150,67%563,59
Sturmpanzer II45976935222019048,71%616,57
Marder II315680024516818950,71%415,87
Kolohousenka11208291610418950,39%648,81
Type 95 Ha-Go2407704911318948,71%557,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E313746574011218749,14%384,68
Pz.Kpfw. I2104380697218647,10%347,22
Cruiser Mk. III213809793011418550,56%499,72
Fiat 30001562750310318449,35%604,76
T2 Medium Tank215817041710518448,99%487,74
M7 Priest37975523919618448,74%496,47
SU-76M310856992815718248,55%393,29
Pz.Kpfw. 38 (t)312836443912018249,81%360,56
TKS z n.k.m. 20 mm 2521972610118249,43%571,40
Light Mk. VIC 2729451188818249,48%487,87
M2 Medium Tank315423483411718148,96%373,13
Type 91 Heavy37449831512218046,97%370,12
T-46318144743611817948,30%435,81
BT-2211550503110717750,16%525,09
Lorraine 39L AM36493272317717749,94%542,09
T1 Cunningham12389201288317650,31%543,15
Vickers Medium Mk. III310096142212117648,20%385,54
T56 GMC314041832713517548,83%337,67
Type 97 Te-Ke 25240161210717449,42%570,59
BT-731013858379917247,57%361,61
Pvlvv fm/42275241967917248,05%310,15
Cruiser Mk. I27250921211817148,58%500,47
M3 Light 32156373410717147,60%444,99
T3 HMC215854574412517051,18%485,16
Vickers Mk. E Type B211281831210416949,22%455,98
Pz.Kpfw. 35 (t)21481412259716649,36%427,50
T-26218097201510616549,14%477,22
SU-2637352174116416450,88%378,97
T-26G FT2198222611716450,90%453,85
T1E6 2704129188416449,48%428,83
Wespe38273593315316248,79%468,63
D1298036377816247,28%346,10
Sexton II36500692212116149,06%438,96
T7 Combat Car 2977473177216049,88%377,20
MS-112376311147915850,58%464,31
T18 HMC31314621310215749,10%375,33
Panzerjäger I216988271811815650,10%399,08
Vickers Medium Mk. I12209756138415449,38%459,51
Universal Carrier 2-pdr29407611210815148,13%389,49
Renault NC-311150024377214649,18%406,58
Renault FT AC27288051010814348,08%356,96
Renault FT 75 BS27663581111614250,71%626,64
Renault FT1192435876214248,54%364,36
AT-1211940511310613848,87%351,40
Vickers Medium Mk. II21169330128313747,43%327,87
Sturmpanzer I Bison38390962112013648,79%326,30
SU-1829510811411213249,33%623,06
Loyd Gun Carriage2798023108113049,51%471,10
T1 HMC21224921189112249,19%441,20
G.Pz. Mk. VI (e)2101394994510047,41%247,49

Zadnje ažuriranje:

Anzeigen
Cookies help delivering this services. Uči više  Close