zmejs

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.10.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40861000
Ø Razina7,110,000,000,00
Pobjede2051850,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1994048,80%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno4030,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke827320,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova290500,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,890,000,000,00
Otkriveno tenkova620701,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta850,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja716901,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi219660,5400,0000,0000,00
Iskustvo514,170,000,000,00
WN71020,090,000,000,00
WN81113,300,000,000,00
Ukupno
Bitke40861
Ø Razina7,11
Pobjede2051850,21%
Izgubljene1994048,80%
Neriješeno4030,99%
Preživjele bitke827320,25%
Uništenih tenkova290500,71
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova620701,52
Počinjena šteta850,11
Bodovi zauzimanja716901,75
Obrambeni bodovi219660,54
Iskustvo514,17
WN71020,09
WN81113,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke72000
Pobjede3751,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3244,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno34,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2027,78%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova330,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova1001,3900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.070,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja791,1000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi90,1300,0000,0000,00
Iskustvo520,440,000,000,00
Ukupno
Bitke72
Pobjede3751,39%
Izgubljene3244,44%
Neriješeno34,17%
Preživjele bitke2027,78%
Uništenih tenkova330,46
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova1001,39
Počinjena šteta1.070,40
Bodovi zauzimanja791,10
Obrambeni bodovi90,13
Iskustvo520,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1100,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta835,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo140,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1100,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta835,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo140,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede360,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene240,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova51,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,250,000,000,00
Otkriveno tenkova91,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta945,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo759,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede360,00%
Izgubljene240,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova51,00
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova91,80
Počinjena šteta945,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo759,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke343000
Pobjede9427,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24671,72%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,87%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7220,99%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1400,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,520,000,000,00
Otkriveno tenkova3601,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta796,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja190,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2400,7000,0000,0000,00
Iskustvo328,660,000,000,00
Ukupno
Bitke343
Pobjede9427,41%
Izgubljene24671,72%
Neriješeno30,87%
Preživjele bitke7220,99%
Uništenih tenkova1400,41
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova3601,05
Počinjena šteta796,98
Bodovi zauzimanja190,06
Obrambeni bodovi2400,70
Iskustvo328,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1346,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1553,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke932,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova180,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova321,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.231,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja90,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1374,8900,0000,0000,00
Iskustvo732,820,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1346,43%
Izgubljene1553,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke932,14%
Uništenih tenkova180,64
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova321,14
Počinjena šteta1.231,82
Bodovi zauzimanja90,32
Obrambeni bodovi1374,89
Iskustvo732,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke98000
Pobjede4141,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5455,10%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,06%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1818,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova570,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova1641,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.096,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja930,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2642,6900,0000,0000,00
Iskustvo580,470,000,000,00
Ukupno
Bitke98
Pobjede4141,84%
Izgubljene5455,10%
Neriješeno33,06%
Preživjele bitke1818,37%
Uništenih tenkova570,58
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova1641,67
Počinjena šteta1.096,73
Bodovi zauzimanja930,95
Obrambeni bodovi2642,69
Iskustvo580,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (285)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 81114,00676178251,01%1290,55
StuG III Ausf. G5566,26348145955,72%1488,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C3218,38456118259,39%1217,88
Panther7694,12449110250,82%1066,94
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6650,5050499951,65%1216,26
Tiger II81139,6253084746,87%1363,27
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81153,2568284647,87%1331,64
Pz.Kpfw. II2199,0538178351,98%908,31
E 100101503,5761273346,25%1094,54
Bat.-Châtillon 25 t101346,9059067844,69%979,07
AMX 50 B101506,9954858547,18%1095,23
E 7591271,9357954652,38%1215,72
M41 Walker Bulldog8614,4653854650,92%1058,52
G.W. Panther71443,4247252449,62%1870,07
Maus101533,7770350257,57%1218,56
Tiger I7756,1746049947,09%871,17
E 5091038,0049647243,86%845,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5484,4538243052,79%1423,46
Type 6191035,6052142645,07%811,16
VK 45.02 (P) Ausf. B91255,5663441946,78%1120,00
Spähpanzer SP I C7650,6255841149,39%1354,23
G.W. Tiger91447,1651338847,16%1465,23
T-44-100 8882,5565937856,35%1081,31
Leopard Prototyp A91031,8360737344,77%771,81
AMX 50 12091499,6071136648,36%1463,51
T-1091374,0560336451,37%1322,17
AMX 13 909521,4354535451,41%682,16
Bat.-Châtillon 25 t AP91202,4460435347,59%1166,27
Jagdtiger91616,1764534648,55%1339,37
Waffenträger auf Pz. IV91618,6566134555,07%1465,81
Pz.Kpfw. III/IV5233,5324832648,16%481,95
AMX 13 757380,1347031550,48%674,41
Panther II8660,5847431443,31%680,32
Jagdpanther7942,2347229350,85%1323,97
Prototipo Standard B91284,3762629150,86%1141,76
Ferdinand81232,0860529047,59%1294,34
E 50 Ausf. M101409,2261728748,08%1052,26
Dicker Max 6823,1248828749,83%1636,75
Škoda T 5091293,6163627947,67%1111,88
VK 36.01 (H)6449,2931227951,25%637,69
Spähpanzer Ru 2519626,2748827845,68%751,17
VK 30.02 (D)7548,1645227746,21%725,15
VK 16.02 Leopard5119,8325927051,85%238,33
T499750,6256626047,31%956,00
T-448810,5553925950,58%985,04
Caernarvon8976,5757825750,97%1082,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81485,2774225354,94%1686,63
Bat.-Châtillon 12 t8560,5550425344,27%849,65
AMX 50 10081242,9262725155,38%1538,61
Indien-Panzer8750,1761025047,20%797,53
Conqueror91313,0969424949,40%1086,27
Hummel6895,5434224751,42%1479,80
Leopard 1101284,1753324739,27%777,13
KV-856816,7653424152,28%1564,41
STA-18894,5565123551,49%1155,65
P.43 ter7706,0548023252,16%1045,72
VK 45.02 (P) Ausf. A8993,2458722548,44%1103,56
T54E191403,5669722547,11%1367,56
Emil I81040,9258022344,84%1066,52
IS7877,1155822247,75%1139,82
SU-1018926,5850821950,68%932,19
Jagdpanzer E 100101517,9357221449,53%1024,05
IS-38966,6369920250,99%1036,56
AMX M4 mle. 457876,6148619646,43%1045,79
XM551 Sheridan10802,7155419546,15%744,33
Jagdpanzer IV6547,4431019253,65%973,30
Bat.-Châtillon 155 5591028,2952119143,46%883,94
IS-7101433,6364019049,47%1050,62
IS-27944,4059818852,13%1326,54
Leo7556,0546318743,85%649,81
KV-26695,5556918759,36%1325,03
Type 586578,8441018048,33%1126,16
O-Ho8784,3257017644,89%695,59
Lorraine 155 mle. 507828,2638517651,70%1059,53
Grille 15101734,9556217445,98%1321,05
T376492,6746517254,07%1381,12
Churchill VII6619,6249917152,05%1128,10
Type 5 Chi-Ri7732,9763216651,81%1139,93
LTG7567,4447416647,59%1061,15
Sturer Emil7728,4946616345,40%885,06
TVP VTU Koncept8702,0552316245,06%763,93
O-I6734,7444616246,91%1232,20
Lorraine 155 mle. 5181024,5662916246,91%1180,83
ST-I91365,5064315855,06%1225,41
VK 30.01 (P)6553,9942115651,28%844,61
KV-48948,5463615348,37%1022,79
T-345296,3231614945,64%646,75
Object 43091552,5076014957,72%1595,10
Churchill I5476,8144814853,38%1056,51
Tiger (P)7929,8256814650,68%1226,24
Pz.Kpfw. III Ausf. J486,1218614351,75%108,18
AT 158837,6460513851,45%782,96
ARL 446692,0048413751,09%1244,65
A-20592,9521913148,85%131,66
G.W. E 100101463,6854613145,04%1166,71
VK 28.016240,9038812846,88%502,56
Konštrukta T-34/1007688,6553812745,67%941,03
Pz.Kpfw. II Luchs4129,9518312657,14%396,82
AT 86512,1145412650,00%771,40
T2971031,4270412254,92%1363,86
AT 77926,3058212255,74%1271,99
11081018,4367912151,24%1124,03
T3281192,0676211946,22%1289,35
AMX 13 F3 AM6725,5037111944,54%1071,26
Type 4 Chi-To6447,7640811740,17%634,37
Waffenträger auf E 100101718,9847211250,89%1155,28
AMX 12 t6260,3731111152,25%562,08
ARL V396576,9439610948,62%991,29
M24 Chaffee5382,6250710646,23%1458,55
Black Prince7899,2764410458,65%1344,68
T-437748,3853410448,08%1235,05
P.44 Pantera8859,0858510346,60%1003,84
Aufklärungspanzer Panther 7499,0258310352,43%992,96
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4453,5158710357,28%1310,83
Type T-345399,2140110048,00%1102,68
LTTB8601,574799947,47%914,79
T-34-85M 6730,115809854,08%1229,43
P.43 bis6453,254069751,55%746,60
AMX AC mle. 467896,634759650,00%1305,54
WZ-111 model 1-49845,085069345,16%563,58
M4A3E2 Sherman Jumbo6525,914799354,84%1000,78
T-284264,302379247,83%747,66
P.435274,493428950,56%588,95
SU-1006608,685048752,87%1063,78
SU-100M17911,996038758,62%1346,17
O-Ni71039,757348453,57%1472,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E3120,391658247,56%209,39
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4152,212588153,09%406,81
M18 Hellcat6537,224238143,21%801,15
Ikv 90 Typ B7768,815248042,50%943,23
Excelsior 5516,475267948,10%1042,30
KV-15647,524417759,74%1648,36
Hotchkiss EBR7469,194787749,35%883,96
Panhard AMD 178B6280,263257648,68%600,22
VK 30.02 (M)6669,536117455,41%1384,52
Type 3 Chi-Nu5276,243947250,00%658,22
T-34-856728,016017256,94%1545,46
T675375,323677261,11%863,29
Škoda T 256544,285067156,34%1111,14
O-I Experimental5860,935727156,34%2056,66
M446680,525577154,93%1216,02
Leichttraktor187,691477050,00%267,05
M4A1 Sherman5373,703746949,28%838,12
T-1506577,844876750,75%922,77
Type 4 Heavy9808,355756651,52%606,20
KV-371052,396386653,03%1523,74
M5A1 Stuart4210,132526457,81%677,50
BDR G1 B5632,675346450,00%1326,74
SU-855482,683176352,38%1186,33
25TP KSUST II5452,674216349,21%1060,67
45TP Habicha7791,324916341,27%911,06
Heavy Tank No. VI 6641,985646352,38%1078,60
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4228,792766154,10%528,63
Škoda T 245424,133396050,00%1170,76
M3 Lee4252,533146066,67%1001,60
Ikv 65 Alt II6589,144775954,24%1085,74
S35 CA5510,883735954,24%1160,79
MT-256341,424845962,71%1100,17
T25 AT7760,844325843,10%836,33
T-463163,791475733,33%459,87
Sturmpanzer II4289,371485740,35%754,07
AT 25576,794915764,91%1721,48
40TP Habicha6563,413925648,21%986,66
Super Conqueror101251,506655646,43%729,81
43 M. Toldi III 3196,002425545,45%936,20
T3 HMC2235,834255360,38%1271,01
StuG IV 5366,433435349,06%793,54
AMX ELC bis5298,942705244,23%877,52
AMX 13 105 AM mle. 505441,903995149,02%921,91
Nashorn61009,355785141,18%1885,61
Strv 746761,046674955,10%1529,95
VK 30.01 (H)5553,315534551,11%1493,47
AMX 404104,781924546,67%210,61
Ikv 1035402,813894250,00%1013,26
M8A14379,332924259,52%1053,25
AMX 105 AM mle. 474421,884114257,14%1777,22
Type 1 Chi-He4223,563273961,54%669,11
Type 95 Heavy4235,822413938,46%616,82
IS-M8769,924403951,28%778,91
Pz.Sfl. IVc5461,714083847,37%1017,68
Strv m/425351,273913745,95%849,48
P26/404285,783823745,95%682,02
M415429,114453764,86%740,64
M36 Jackson6620,513703756,76%975,63
Durchbruchswagen 24206,503233650,00%457,36
Rheinmetall Skorpion G 8773,315653658,33%784,14
L-60 2103,172353644,44%373,98
14TP4260,743843548,57%946,26
BT-74100,381603444,12%136,97
T57 Heavy101610,156673438,24%1088,02
Emil II9630,004573339,39%269,33
M5 Stuart4192,584623348,48%426,78
Sturmpanzer I Bison3142,841243256,25%427,07
Marder 38T4312,972133138,71%649,93
B14247,033083066,67%700,02
Alecto4449,904692951,72%1487,04
ST vz. 394271,613812839,29%793,20
Somua SAu 404389,194722673,08%1271,24
Valentine3178,763072560,00%553,67
Wespe3174,351932356,52%624,36
T 55A 9984,876812352,17%789,60
T1 Cunningham1151,502452240,91%798,57
Marder II3245,182502254,55%732,91
SU-85B4451,643952286,36%1308,93
SU-86570,573922138,10%555,06
Grille5471,903222050,00%930,11
Cruiser Mk. II2144,792131947,37%480,41
SU-122A5257,003751968,42%587,98
Renault UE 573306,333411861,11%1110,28
D23136,411801764,71%467,87
Lago4355,474591764,71%1224,18
TVP T 50/5110936,714411741,18%443,61
AMX 383101,881731752,94%201,24
T-505158,003081747,06%361,65
Pz.Sfl. IVb4329,472641741,18%872,98
SU-76M4179,062161625,00%270,76
TOG II* 6739,196121650,00%1148,30
Tetrarch 2118,752201656,25%497,83
Strv m/40L3153,871691546,67%356,07
Sav m/434241,363471450,00%569,23
LT vz. 383109,542401346,15%261,14
BT-22129,852831353,85%550,73
STB-110791,316611346,15%410,90
M3 Stuart3179,253731250,00%648,06
T-29 3316,833831275,00%1381,12
M3G FT3240,733101154,55%694,48
M10 Wolverine5447,913541127,27%768,65
Light Mk. VIC 263,272041154,55%212,27
M4A1 Revalorisé 8703,094791136,36%481,73
TKS z n.k.m. 20 mm 2166,802891030,00%794,80
Lorraine 39L AM3138,502281050,00%314,31
UDES 038480,604541050,00%359,47
Pz.Kpfw. II Ausf. G3122,302301060,00%418,32
Super Hellcat 7927,505571060,00%1317,33
M15/423203,78298955,56%526,59
Type 91 Heavy370,56130933,33%1,27
T-602181,11327966,67%955,43
Pz.Kpfw. VII101601,78537944,44%918,52
T-50-2 6339,005009100,00%895,57
D1273,63157850,00%167,56
10TP3297,13307812,50%1093,86
Type 97 Te-Ke 215,38151875,00%261,00
Renault FT AC230,5074825,00%0,00
ELC EVEN 90 8434,50445850,00%610,89
T404278,71387757,14%692,18
T1E6 298,86190771,43%506,33
Lorraine 40 t 8763,86460728,57%576,76
Chi-Ni297,67206683,33%487,82
M2 Light2189,17207650,00%721,42
AMX AC mle. 488889,17516683,33%1058,86
T-34 shielded 5323,67560683,33%801,66
AT-1277,40241580,00%319,01
SU-76G FT4251,80337580,00%575,75
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2170,606045100,00%942,92
Strv fm/211165,0013240,00%849,41
L6/40256,50146425,00%3,10
Renault NC-31146,0082450,00%84,37
7TP2232,25294425,00%774,82
MS-1114,0087450,00%77,53
Type 2597 Chi-Ha380,25103425,00%19,65
M127374,25299475,00%440,53
Renault FT139,3379333,33%0,00
Type 97 Chi-Ha3118,33121333,33%136,43
Ikv 723144,33239366,67%415,69
Pz.Kpfw. 38 (t)385,332013100,00%302,08
T-262127,67111333,33%392,24
Object 2639933,33422366,67%732,07
VK 168.01 Mauerbrecher 81279,00732366,67%1377,32
LTP 3109,00153333,33%227,67
Kolohousenka10,0065250,00%76,78
Fiat 30001235,50460250,00%1423,87
Strv m/382173,50373250,00%726,28
M14/412163,50243250,00%448,48
4TP184,00282250,00%231,94
T-26G FT2144,00233250,00%321,35
Valentine AT4508,50485250,00%1600,13
Somua SM 8748,0027620,00%405,89
Vickers Medium Mk. I10,001991100,00%261,00
LT vz. 352184,003891100,00%978,75
Renault Otsu1175,007041100,00%920,48
Vickers Mk. E Type B2145,001791100,00%637,01
Pvlvv fm/42252,003051100,00%141,03
T-116 3285,003461100,00%1137,77
T7 Combat Car 2188,0017410,00%846,79
Excalibur 6296,002931100,00%403,36

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.10.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.10.2018
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 25.11.2016
Otišao: 28.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 02.06.2017
Otišao: 18.07.2017
Pozicija: Novak
Član od: 22.08.2018
Otišao: 25.08.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.03.2013
Otišao: 15.12.2015