xvan2

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.03.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28549082218
Ø Razina9,250,009,569,39
Pobjede1492652,28%00,00%4251,22%12155,50%
Izgubljene1325146,41%00,00%3947,56%9543,58%
Neriješeno3721,30%00,00%11,22%20,92%
Preživjele bitke902431,61%00,00%2226,83%7634,86%
Uništenih tenkova310241,0900,00720,882391,10
Odnos razaranja1,590,001,201,68
Otkriveno tenkova284811,0000,00700,851830,84
Počinjena šteta1.847,680,001.874,832.056,74
Bodovi zauzimanja145640,5100,00640,78640,29
Obrambeni bodovi117300,4100,0000,00590,27
Iskustvo697,510,00785,50861,04
WN71293,100,001091,331350,83
WN81798,710,001434,731936,04
Ukupno
Bitke28549
Ø Razina9,25
Pobjede1492652,28%
Izgubljene1325146,41%
Neriješeno3721,30%
Preživjele bitke902431,61%
Uništenih tenkova310241,09
Odnos razaranja1,59
Otkriveno tenkova284811,00
Počinjena šteta1.847,68
Bodovi zauzimanja145640,51
Obrambeni bodovi117300,41
Iskustvo697,51
WN71293,10
WN81798,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke82
Ø Razina9,56
Pobjede4251,22%
Izgubljene3947,56%
Neriješeno11,22%
Preživjele bitke2226,83%
Uništenih tenkova720,88
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova700,85
Počinjena šteta1.874,83
Bodovi zauzimanja640,78
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo785,50
WN71091,33
WN81434,73
Zadnjih 30 dana
Bitke218
Ø Razina9,39
Pobjede12155,50%
Izgubljene9543,58%
Neriješeno20,92%
Preživjele bitke7634,86%
Uništenih tenkova2391,10
Odnos razaranja1,68
Otkriveno tenkova1830,84
Počinjena šteta2.056,74
Bodovi zauzimanja640,29
Obrambeni bodovi590,27
Iskustvo861,04
WN71350,83
WN81936,04
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1421000
Pobjede73251,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene63244,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno574,01%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke57140,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova12160,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,430,000,000,00
Otkriveno tenkova7130,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.648,260,000,000,00
Bodovi zauzimanja12200,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6930,4900,0000,0000,00
Iskustvo561,950,000,000,00
Ukupno
Bitke1421
Pobjede73251,51%
Izgubljene63244,48%
Neriješeno574,01%
Preživjele bitke57140,18%
Uništenih tenkova12160,86
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova7130,50
Počinjena šteta1.648,26
Bodovi zauzimanja12200,86
Obrambeni bodovi6930,49
Iskustvo561,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke62000
Pobjede2743,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2946,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno69,68%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3251,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova370,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova580,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.169,160,000,000,00
Bodovi zauzimanja590,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1101,7700,0000,0000,00
Iskustvo560,890,000,000,00
Ukupno
Bitke62
Pobjede2743,55%
Izgubljene2946,77%
Neriješeno69,68%
Preživjele bitke3251,61%
Uništenih tenkova370,60
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova580,94
Počinjena šteta1.169,16
Bodovi zauzimanja590,95
Obrambeni bodovi1101,77
Iskustvo560,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1188000
Pobjede60250,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene58649,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke48040,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9420,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,330,000,000,00
Otkriveno tenkova9760,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.273,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja7420,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi57284,8200,0000,0000,00
Iskustvo721,720,000,000,00
Ukupno
Bitke1188
Pobjede60250,67%
Izgubljene58649,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke48040,40%
Uništenih tenkova9420,79
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova9760,82
Počinjena šteta1.273,64
Bodovi zauzimanja7420,62
Obrambeni bodovi57284,82
Iskustvo721,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5220000
Pobjede244946,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene263050,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1412,70%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke197537,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40960,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,260,000,000,00
Otkriveno tenkova50870,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.746,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja49060,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi117492,2500,0000,0000,00
Iskustvo615,240,000,000,00
Ukupno
Bitke5220
Pobjede244946,92%
Izgubljene263050,38%
Neriješeno1412,70%
Preživjele bitke197537,84%
Uništenih tenkova40960,78
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova50870,97
Počinjena šteta1.746,13
Bodovi zauzimanja49060,94
Obrambeni bodovi117492,25
Iskustvo615,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke34540020
Pobjede162547,05%00,00%00,00%840,00%
Izgubljene179752,03%00,00%00,00%1260,00%
Neriješeno320,93%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120734,94%00,00%00,00%945,00%
Uništenih tenkova29140,8400,0000,00140,70
Odnos razaranja1,300,000,001,27
Otkriveno tenkova19900,5800,0000,0050,25
Počinjena šteta1.937,190,000,002.038,40
Bodovi zauzimanja18330,5300,0000,00221,10
Obrambeni bodovi21570,6200,0000,0010,05
Iskustvo604,550,000,00695,40
Ukupno
Bitke3454
Pobjede162547,05%
Izgubljene179752,03%
Neriješeno320,93%
Preživjele bitke120734,94%
Uništenih tenkova29140,84
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova19900,58
Počinjena šteta1.937,19
Bodovi zauzimanja18330,53
Obrambeni bodovi21570,62
Iskustvo604,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke20
Pobjede840,00%
Izgubljene1260,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke945,00%
Uništenih tenkova140,70
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova50,25
Počinjena šteta2.038,40
Bodovi zauzimanja221,10
Obrambeni bodovi10,05
Iskustvo695,40
Anzeigen

Tenkovi (224)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T110E3102369,38703110553,21%1831,26
Bat.-Châtillon 25 t102066,43700107851,58%1914,18
DBV-152 102440,25748106653,00%1691,52
FV215b (183) 101904,23577105852,08%1434,22
T95/FV4201 Chieftain 102381,8070883754,12%1794,03
WZ-111 model 5A102097,5967972951,17%1829,99
Leopard 1102021,2663372645,45%1592,33
TVP T 50/51102144,6064872250,55%1960,48
Progetto M40 mod. 65102151,9564470149,93%1933,56
Panhard EBR 105101162,0166068450,58%1445,28
WZ-111 model 1-491902,4160662549,12%2057,28
AMX 13 105101623,3767061848,71%1988,98
Object 277102220,1575553852,42%2060,70
SU-130PM 81675,4369753551,96%1816,59
Vz. 55102219,1372852649,81%1814,18
T110E5102152,5170947450,42%1823,99
Löwe 81424,2779147253,18%1780,29
M48A5 Patton102040,7165246347,73%1725,43
Type 5 Heavy103012,95104942959,44%2440,10
T9592101,3559741259,71%2011,17
EMIL 1951 81583,7578340654,93%2044,35
Super Conqueror102203,2771940154,61%1876,01
Object 430U102136,8871340150,62%1899,72
Controcarro 3 Minotauro102218,6079539351,40%1623,73
IS-7102126,3578537951,72%1821,27
WZ-120-1G FT 81465,4366033655,06%1797,69
Conqueror92102,8376032756,57%2253,46
AMX 50 B102120,0370832651,53%1739,94
Bat.-Châtillon 12 t8989,8758231751,10%2047,91
113101939,7068829146,39%1707,97
T-5491560,7977328253,90%1823,98
T92 HMC101269,4551527548,36%960,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91640,1164827447,45%1801,17
Object 43092103,8271326758,43%2464,49
M60 102094,5771525346,25%1913,17
M46 Patton91808,9669224757,89%2082,47
Maus102131,8078123851,68%1795,51
Object 140102055,6667123853,36%1994,47
11081127,9359123148,05%1229,16
STB-1101786,3563922345,74%1404,40
T2881455,3455821655,09%1627,91
Object 907 102155,8481121552,56%1852,43
M40/M4381186,8057520159,20%1416,21
M-V-Y102165,4379919856,06%1893,18
M10392000,8384519158,64%2283,72
AMX M4 mle. 54102081,8978818250,55%1643,40
Kranvagn102176,4772117651,14%1864,92
T-4481236,8869917653,41%1794,39
Carro da Combattimento 45 t 101826,2564017646,59%1307,68
E 100102412,7090516852,98%2033,72
AMX 13 9091342,9073116752,10%2363,58
AMX 13 757884,2348516752,10%2319,89
T-1092097,2961116451,83%2408,06
Coccodrillo 102117,5290115558,06%1761,96
FV230 Canopener102303,1589515448,05%1674,88
M53/M5591264,6955415047,33%1094,11
Object 261101499,4478014655,48%1253,66
Mäuschen91638,7876314254,93%1622,68
VK 72.01 (K) 102105,4573913755,47%1391,79
AMX 50 Foch (155) 101804,3458812248,36%1232,50
121B 101952,5870011757,26%1784,36
60TP Lewandowskiego102452,9170510950,46%1913,08
Object 268 Version 4101645,9756110947,71%1100,06
T2971626,29101010870,37%2597,39
Strv S1 81476,8467710752,34%1524,33
M1271029,0051610649,06%1370,85
IS71172,1365810256,86%1840,55
M446771,1547710050,00%1333,79
Object 25791810,728249461,70%1991,75
M26 Pershing81116,456969258,70%1498,87
M4A3E8 Sherman6724,345819050,00%1596,49
Stridsyxa 81533,068809052,22%1764,15
M66932,755968758,62%1701,59
T-4371002,976658759,77%2094,12
Caernarvon81520,396758552,94%1989,98
M-VI-Y91517,488138350,60%1633,15
T57 Heavy102284,388908153,09%1770,48
Prototipo Standard B91663,128257857,69%1681,81
TNH T Vz. 5191987,967707850,00%2055,34
Emil II92155,669377653,95%2304,77
AMX 12 t6700,035167656,58%2310,34
VK 100.01 (P)81634,519317659,21%2300,38
AMX 50 12091596,847377448,65%1413,12
SMV CC-6781376,078087451,35%1759,02
TNH 105/100081293,907756855,88%1648,34
T3281357,428456747,76%1639,56
SU-10181187,656006645,45%1359,72
M-III-Y81194,788076552,31%1433,78
Panhard EBR 75 (FL 10) 8827,026346552,31%1482,10
IS-381388,476986459,38%1732,30
E 7591905,528186344,44%1875,20
T2071150,526726160,66%1999,88
Black Prince7933,085136150,82%1311,96
Caernarvon Action X 81437,697286147,54%1884,87
Škoda T 5091482,177405446,30%1392,93
IS-271142,725635453,70%1836,65
Tiger (P)71203,176505352,83%1648,45
P.43 ter71119,128325255,77%2218,78
Type 4 Heavy92385,2010765164,71%2785,03
M3 Lee4481,244765064,00%2345,89
T1 Heavy5661,005665046,00%1391,77
AMX 65 t81297,047235048,00%1440,97
AMX 50 10081420,457914959,18%1828,20
Progetto CC55 mod. 5481350,007364847,92%1424,55
M415459,134494850,00%654,74
Lorraine 40 t 81794,916294647,83%2509,87
P.43 bis6939,807144447,73%2162,83
T-34-856850,305184459,09%2061,32
Progetto C50 mod. 6691695,619414454,55%1611,38
STA-181119,246584250,00%1380,81
IS-4102102,108024047,50%1578,08
CS-5991485,438474060,00%1619,99
AMX M4 mle. 5192269,839164070,00%2647,21
CS-5381094,517983966,67%1744,59
Char Futur 4 91855,548663961,54%1795,90
FV215b 101889,377203847,37%1559,39
P.44 Pantera81454,446363650,00%2067,47
T-804299,194083638,89%1079,29
T 55A 91406,226253661,11%1357,55
M4A1 Sherman5409,634323551,43%1043,03
ST-I91522,917803551,43%1384,80
M-II-Y71428,1110143565,71%2272,33
WZ-114 91592,317373551,43%1611,82
KV-371042,716703452,94%1343,80
KV-48945,677043360,61%1079,22
M36 Jackson6988,847783271,88%2098,60
Panhard EBR 9091044,946163259,38%1932,67
Type 586700,106603154,84%1502,63
A-436716,586293154,84%1670,07
Taschenratte111958,428183138,71%929,15
BZ-16681505,038793053,33%2043,13
T-15061165,537363050,00%2368,42
Pawlack Tank61123,609143070,00%2456,74
TS-5 81429,707423060,00%1763,42
Chrysler K GF 8933,827002857,14%1066,21
T-345324,733522642,31%686,82
Vz. 60S Dravec 102131,238022638,46%1260,32
Pz.Kpfw. 5581995,549752646,15%1949,54
M374408,242622564,00%1513,18
Churchill VII6735,175322483,33%1432,57
KV-137796,755502445,83%1205,16
Leopard Prototyp A9773,795852445,83%496,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5604,215542454,17%1669,19
Cromwell6610,184622259,09%1197,45
Object 26391607,196272142,86%1471,65
Hotchkiss EBR7349,604772045,00%559,75
T-127 3360,155022070,00%1579,77
Ares 7581431,429231957,89%1830,72
Type T-345504,895441855,56%1674,27
Type 64 6654,834961861,11%1674,38
FV2078530,535301747,06%432,56
M5A1 Stuart4436,194151650,00%1840,87
Type 95 Ji-Ro6501,063991650,00%717,57
Kunze Panzer 91400,067151668,75%1360,78
T26E5 Patriot 8918,887151656,25%1042,75
Rinoceronte102147,139611566,67%1770,84
Valentine3323,673131560,00%1194,81
Centurion Mk. I8878,338121560,00%1242,16
T-62A101423,337101553,33%1205,19
Škoda T 256899,627551369,23%2150,05
Cobra 91355,236771346,15%1026,97
ARL 4461038,177001250,00%2233,87
Jagdpanzer E 90 91218,425521233,33%638,21
Type 62 71099,097511154,55%2449,38
XM66F 81570,739061163,64%1803,36
AE Phase I 91608,737131172,73%1627,28
T-703184,503331050,00%640,31
ISU-1528858,89585955,56%720,09
T54E191360,11630944,44%1148,21
T25 AT7601,13375825,00%498,76
FV3046267,63205837,50%178,69
Dicker Max 6701,75432850,00%1248,79
VK 30.01 (P)6552,43575757,14%975,38
LT-432 8962,43634728,57%1525,99
T28 Concept 7642,00447757,14%855,81
LHMTV8620,1437970,00%1013,38
T-34-3 8986,71639757,14%1177,55
M2 Medium Tank3118,33268683,33%435,25
Rhm.-Borsig Waffenträger8893,17575650,00%750,35
TBT 92605,501282683,33%2607,86
StuG IV 5528,67363633,33%1203,96
M10 RBFM 5511,50291633,33%936,01
P.435244,80249540,00%384,45
SU-15271252,80769540,00%1718,95
BZ-75101869,80975560,00%1545,18
BZ-6892183,201071560,00%1959,63
KV-261059,60530540,00%1985,44
Cromwell B 6849,80492560,00%1520,91
Tiger-Maus 9669,25488425,00%229,77
AMX 67 Imbattable113607,25726425,00%1935,30
Object 252U 8814,50431425,00%482,80
Churchill III 5699,00712450,00%1530,97
Super Hellcat 7965,0040840,00%1524,97
M4A1 Revalorisé 81134,00478425,00%1358,38
OCP Peacekeeper 91430,50609425,00%867,39
Pz.Kpfw. 35 (t)2346,004273100,00%2365,07
Strv 7461104,33594333,33%2062,06
Controcarro 1 Mk. 291615,67923366,67%1488,75
T6981460,6751630,00%1546,18
T-602270,00457333,33%1271,56
T95E6 10668,6741030,00%187,55
TVP VTU Koncept8836,00510250,00%922,85
Pz.Kpfw. II2105,00171250,00%297,91
M7 Priest3226,002342100,00%669,37
CS-63101079,00434250,00%651,24
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4495,005582100,00%2351,75
AMX ELC bis5605,50585250,00%2384,82
Chieftain/T95 8249,5024820,00%18,76
IS-2-II8378,00565250,00%258,40
Strv 81 8984,00569250,00%1210,01
Excelsior 5574,50508250,00%910,47
GSR 3301 Setter7407,003542100,00%901,53
Fiat 300010,001510,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 20,004510,00%0,00
SU-86572,004071100,00%746,37
Type 3 Ho-Ni III51303,009351100,00%2576,88
SU-100M17539,007981100,00%662,01
Bishop5371,003611100,00%841,90
Grille 15102345,0037810,00%1210,48
Windhund 8661,006771100,00%598,56
IS-2 shielded 7811,004971100,00%915,43
Ashbringer 10637,0041310,00%100,27
Pz.Kpfw. T 25 5206,004951100,00%483,67
T803111699,0032610,00%694,91

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 29.03.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.03.2025
Otišao: 28.03.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.02.2022
Otišao: 07.03.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.02.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.08.2018
Otišao: 20.12.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.12.2020
Otišao: 25.09.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.09.2021
Otišao: 10.01.2022
Pozicija: Novak
Član od: 12.01.2022
Otišao: 26.02.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.01.2018
Otišao: 04.08.2018