weetgeennaam

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.08.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40281000
Ø Razina6,680,000,000,00
Pobjede2033850,49%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1950648,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno4371,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke864821,47%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova356490,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova565871,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta859,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja382810,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi190750,4700,0000,0000,00
Iskustvo541,870,000,000,00
WN71127,330,000,000,00
WN81336,910,000,000,00
Ukupno
Bitke40281
Ø Razina6,68
Pobjede2033850,49%
Izgubljene1950648,42%
Neriješeno4371,08%
Preživjele bitke864821,47%
Uništenih tenkova356490,89
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova565871,40
Počinjena šteta859,03
Bodovi zauzimanja382810,95
Obrambeni bodovi190750,47
Iskustvo541,87
WN71127,33
WN81336,91
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke128000
Pobjede5341,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7054,69%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno53,91%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2922,66%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova810,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova950,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.408,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja1511,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1401,0900,0000,0000,00
Iskustvo594,180,000,000,00
Ukupno
Bitke128
Pobjede5341,41%
Izgubljene7054,69%
Neriješeno53,91%
Preživjele bitke2922,66%
Uništenih tenkova810,63
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova950,74
Počinjena šteta1.408,66
Bodovi zauzimanja1511,18
Obrambeni bodovi1401,09
Iskustvo594,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke261000
Pobjede12949,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12246,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno103,83%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9636,78%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1700,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,030,000,000,00
Otkriveno tenkova1960,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta920,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja5392,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi280,1100,0000,0000,00
Iskustvo590,860,000,000,00
Ukupno
Bitke261
Pobjede12949,43%
Izgubljene12246,74%
Neriješeno103,83%
Preživjele bitke9636,78%
Uništenih tenkova1700,65
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova1960,75
Počinjena šteta920,53
Bodovi zauzimanja5392,07
Obrambeni bodovi280,11
Iskustvo590,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke95000
Pobjede3536,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5760,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2324,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova490,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova790,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta500,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja880,9300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi380,4000,0000,0000,00
Iskustvo370,610,000,000,00
Ukupno
Bitke95
Pobjede3536,84%
Izgubljene5760,00%
Neriješeno33,16%
Preživjele bitke2324,21%
Uništenih tenkova490,52
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova790,83
Počinjena šteta500,39
Bodovi zauzimanja880,93
Obrambeni bodovi380,40
Iskustvo370,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke54000
Pobjede1425,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3972,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1222,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,3000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,380,000,000,00
Otkriveno tenkova520,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta307,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja140,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo157,740,000,000,00
Ukupno
Bitke54
Pobjede1425,93%
Izgubljene3972,22%
Neriješeno11,85%
Preživjele bitke1222,22%
Uništenih tenkova160,30
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova520,96
Počinjena šteta307,76
Bodovi zauzimanja140,26
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo157,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2390000
Pobjede121450,79%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene116648,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno100,42%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke78232,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova16580,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,030,000,000,00
Otkriveno tenkova28461,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.067,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja51752,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi90933,8000,0000,0000,00
Iskustvo658,380,000,000,00
Ukupno
Bitke2390
Pobjede121450,79%
Izgubljene116648,79%
Neriješeno100,42%
Preživjele bitke78232,72%
Uništenih tenkova16580,69
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova28461,19
Počinjena šteta1.067,50
Bodovi zauzimanja51752,17
Obrambeni bodovi90933,80
Iskustvo658,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2409000
Pobjede108645,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene127853,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno451,87%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke72630,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova16640,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,990,000,000,00
Otkriveno tenkova26561,1000,0000,0000,00
Počinjena šteta768,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja34731,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi34161,4200,0000,0000,00
Iskustvo465,550,000,000,00
Ukupno
Bitke2409
Pobjede108645,08%
Izgubljene127853,05%
Neriješeno451,87%
Preživjele bitke72630,14%
Uništenih tenkova16640,69
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova26561,10
Počinjena šteta768,72
Bodovi zauzimanja34731,44
Obrambeni bodovi34161,42
Iskustvo465,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke240000
Pobjede11146,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12552,08%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7029,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1460,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova1370,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.435,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja2170,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1220,5100,0000,0000,00
Iskustvo596,100,000,000,00
Ukupno
Bitke240
Pobjede11146,25%
Izgubljene12552,08%
Neriješeno41,67%
Preživjele bitke7029,17%
Uništenih tenkova1460,61
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova1370,57
Počinjena šteta1.435,43
Bodovi zauzimanja2170,90
Obrambeni bodovi1220,51
Iskustvo596,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (339)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
IS7693,30430268949,31%871,35
KV-856610,03384164849,70%1017,63
IS-38866,65453135646,53%862,40
AMX ELC bis5302,67366134850,07%973,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5488,69417128254,52%1516,75
T-1091362,34616102547,02%1295,94
Progetto M35 mod. 46 81640,0690879057,72%2231,61
T-437990,4657577752,51%1879,32
ISU-15281479,1355575249,07%1668,24
IS-7101540,7758965745,21%1176,80
Type 62 7615,3762958748,04%1345,12
E 25 71115,5076650056,20%1937,67
VK 16.02 Leopard5324,9641648554,85%1189,89
SU-1006893,4756348360,87%1983,55
AMX 13 909817,0265148043,96%1137,43
Rheinmetall Skorpion G 81566,0770441052,20%1818,15
WZ-111 81371,9884339253,57%1790,19
T-5491428,1975339052,05%1536,90
Type 4 Chi-To6860,7151938651,55%2011,56
KV-26623,5439437350,67%1022,15
KV-5 81425,5286737356,57%1871,70
AMX 13 757477,5944336046,67%824,92
M18 Hellcat6794,3247535953,48%1537,75
AMX 13 57 GF 7881,2477735854,19%2138,62
SU-14-281120,4055935646,07%1091,85
Centurion Action X101763,0871935551,27%1451,35
S-517785,2246633642,86%800,60
Pz.Kpfw. I Ausf. C3200,7737133457,78%1071,02
VK 36.01 (H)6452,8033833353,45%737,67
Centurion Mk. 7/191553,8573033350,45%1577,26
Type 64 6486,6456632949,54%1167,98
59-166436,5745831048,39%1189,31
T-4481064,7470428750,52%1566,40
WZ-1328932,2073628452,46%1688,62
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4197,1419127245,59%385,50
AMX 12 t6248,6331526047,69%497,99
M4A3E8 Fury 6737,6463925557,65%1689,03
Object 70491679,6069024346,91%1267,96
SU-1527877,9446924250,41%1277,96
KV-15232,4324423446,58%297,64
StuG III Ausf. G5299,0921423242,67%502,34
SU-122-44 71234,3976622557,33%1958,22
Tiger I7526,0341222254,05%575,82
VK 30.02 (M)6756,8651521448,60%1623,27
Type T-345534,1641820851,92%1777,80
M4A1 Revalorisé 81314,3873920650,00%1666,84
FV215b (183) 101818,2867420449,02%1359,14
KV-481029,3459320448,53%1255,11
Type 6191687,5379620254,46%1784,31
Cromwell B 6869,4779520053,50%1841,22
leKpz M 41 90 mm GF 8952,4469719948,24%1692,39
T28 Concept 71123,6077819361,66%1913,49
Panzer 58 Mutz 81255,8876018449,46%1815,45
M7 Priest3294,1418318243,96%733,12
Rhm.-Borsig Waffenträger81468,3267118251,10%1419,25
SU-100M17851,4747318050,00%1164,76
Type 5 Chi-Ri71049,2069017650,57%1882,95
Sturer Emil7849,0140717143,86%1078,23
Object 252U Defender 81644,3386516861,31%1917,13
Löwe 81310,7376316747,90%1610,47
T92 8853,9378516659,64%1693,79
WZ-1317539,0362216344,17%907,04
Centurion Mk. I8976,5665516248,77%1225,15
FV3046651,4548016150,93%1226,67
T-62A101559,1864816043,13%1205,05
SU-100Y 6897,3654616041,88%1702,34
T-44-100 81551,1992815455,19%2434,44
T 55A 91471,7575115252,63%1527,56
Lorraine 40 t 81392,1677514751,02%1611,17
SU-855267,9120814540,00%399,53
STA-181217,6273414348,25%1698,82
Pz.Kpfw. T 15 3206,7930714051,43%966,76
Type 586730,0063513846,38%1657,46
Object 140101532,0970013846,38%1162,77
Jagdpanzer IV6691,2644613748,18%1382,23
Bat.-Châtillon 25 t AP91476,5572213745,99%1522,22
S35 CA5751,7646813652,94%1978,67
59-Patton 81114,9078013551,85%1691,09
Pz.Kpfw. II2107,4619813447,76%401,30
Lorraine 155 mle. 507712,4745813346,62%732,78
AMX 13 F3 AM6506,3837313048,46%624,89
Type 59 81433,9190112053,33%2129,89
T34 81285,3967311944,54%1522,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81241,1972311952,10%1551,50
T1 HMC2100,4810811848,31%412,66
Leichttraktor128,1510011845,76%40,84
Pz.Kpfw. III Ausf. J449,7514011848,31%64,00
T25/27982,1466411548,70%1510,56
Panther/M10 7963,9572511555,65%1666,99
AMX 40482,6914511448,25%174,91
T-34-85M 6783,6472511358,41%1463,09
T-28439,8411611241,96%22,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.471,6120911250,89%97,31
Pz.Sfl. IVc5527,6635911154,95%1337,17
T-34-3 81498,6983111050,00%1989,66
Nashorn6637,5337510843,52%979,52
T26E4 SuperPershing 81170,0277510848,15%1686,37
STG Guard 81512,8787610859,26%2254,55
Panther mit 8,8 cm L/71 81047,2669010846,30%1360,37
M46 Patton KR 81255,2582810654,72%1835,45
Pz.Kpfw. III/IV5139,2020610147,52%193,18
T1 Cunningham112,07519938,38%0,00
Churchill III 5618,997179758,76%1601,79
AMX Chasseur de chars 8920,416819547,37%1106,39
Object 41681274,557409450,00%1688,81
M41 Walker Bulldog8608,626099446,81%917,00
AMX M4 1949 Liberte 81408,248349456,38%1738,71
SU-85B4155,611779345,16%184,95
M10 Wolverine5422,533479346,24%859,65
AT 25461,774059351,61%1184,04
T71 DA7718,857019360,22%1497,67
T95E6 102408,338049346,24%2062,46
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6772,244869344,09%1720,41
KV-137369,483349243,48%378,38
FV217 Badger103084,739049248,91%2704,39
FV4202 81334,678219151,65%1891,02
M5A1 Stuart4201,193119050,00%705,94
Bat.-Châtillon 12 t8778,796368944,94%1285,33
Comet7882,267498558,82%1673,84
Pz.Kpfw. III Ausf. E351,141568355,42%125,89
Valentine II 4423,025848155,56%1760,76
M374145,141198036,25%224,49
Conqueror91762,598517856,41%1795,98
KV-37994,325477852,56%1429,49
T-1506695,084677561,33%1330,83
T3 HMC2158,961877452,70%627,27
Jagdpanther7930,675907341,10%1208,49
O-Ni71160,338557356,16%1781,66
T-28E with F-30 4508,905257354,79%1601,80
Panther7852,446337241,67%1336,04
Škoda T 256818,946547050,00%1825,48
M4A3E2 Sherman Jumbo6791,537137058,57%1909,18
ARL V396630,244847048,57%1175,59
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3352,404857057,14%1527,47
Tiger II81375,767726854,41%1671,53
Light Mk. VIC 2161,852926852,94%1081,31
VK 30.01 (H)5634,944026737,31%1276,75
Super Conqueror101954,657496544,62%1342,44
Škoda T 40 6723,436176550,77%1377,00
TOG II* 6850,465256549,23%1373,77
O-I6789,615936445,31%1384,89
KV-220-2 5559,305456453,13%1201,75
T2971369,068126350,79%2058,80
Kanonenjagdpanzer 81118,486876350,79%1561,00
50TP prototyp 81339,607426245,16%1337,61
Object 268102937,439506167,21%2674,81
Tortoise91732,667616154,10%1642,23
T95E2 81195,117706152,46%1688,69
Type 3 Chi-Nu5502,184156048,33%1496,50
Pz.Kpfw. II Luchs483,441715947,46%91,10
A-4471002,537105950,85%1773,47
T376588,814915945,76%1686,79
Object 430 Version II91504,528325865,52%1689,73
M4 Sherman5530,745065759,65%1599,56
Sherman Firefly6617,425905750,88%1154,10
Somua SAu 404240,732505646,43%555,36
IS-27958,426415547,27%1246,64
MT-256362,815375446,30%944,66
Tetrarch 2179,393195444,44%861,18
T2071049,456875341,51%1530,90
FCM 36 Pak 40 3430,775425362,26%1697,89
FV201 (A45) 7966,337255248,08%1459,39
Type 1 Chi-He4224,063155141,18%576,84
Tiger (P)71259,638425158,82%2168,62
Challenger71097,437825154,90%1612,43
Object 277101876,126975141,18%1248,75
T1E6 2179,803925162,75%1304,64
T26E5 Patriot 81136,168515162,75%1487,17
VK 30.01 (P)6670,906004955,10%1379,09
Cromwell6731,716974852,08%1670,02
Renault FT AC2127,601504856,25%435,01
STA-2 81077,137544746,81%1517,47
MS-1125,261014643,48%23,73
VK 30.02 (D)71345,077894656,52%2726,94
AT 771095,407264551,11%1621,17
Strv S1 8998,186264562,22%888,74
BT-7 artillery 3240,203664560,00%1447,37
T-345599,436074459,09%2325,40
Covenanter4199,593784456,82%762,92
Dicker Max 6910,646074445,45%1619,55
IS-2 71317,508414468,18%2197,49
Pz.Kpfw. 38 (t)318,051034339,53%0,00
VK 30.01 (D)6673,146254252,38%1422,63
Strv m/42-57 Alt A.2 6765,126674254,76%1554,97
Marder 38T4237,782424148,78%502,85
SU-10181138,836964050,00%1290,82
A-436602,635384037,50%1194,80
Durchbruchswagen 24174,052593956,41%437,32
T2 Light Tank 2177,313533951,28%1011,76
WZ-120-1G FT 81639,467483941,03%1673,69
Strv 746777,086293852,63%1416,67
Type 3 Chi-Nu Kai 5561,844983852,63%1532,40
T-34-17623,305093735,14%720,20
T404287,782703759,46%747,31
Marder II374,691173644,44%24,83
Object 260 101739,537593652,78%1377,24
T-34-85 Rudy 61019,177893652,78%2260,32
O-I Experimental5655,065283534,29%1220,36
Birch Gun4233,202673540,00%630,64
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5578,605783560,00%1754,61
Matilda Black Prince 5423,294163455,88%983,08
LTP 3181,293293455,88%870,83
Renault FT179,791543354,55%365,76
T-34-281113,887943360,61%1799,96
Type 97 Chi-Ha3125,791683336,36%235,18
Renault G15535,095593357,58%1733,64
Sherman III5483,154853339,39%1276,87
StuG IV 5469,194513253,13%1209,03
Škoda T 245546,905123148,39%1649,46
Alecto4197,062143141,94%333,90
StuG III Ausf. B4387,733243046,67%1050,61
BT-2274,411322948,28%211,78
Sturmpanzer II4223,102202962,07%701,35
Grille5556,973342927,59%1003,50
Renault UE 57371,281252955,17%110,12
Archer5438,935002958,62%1052,75
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4580,556852955,17%1971,58
Primo Victoria 81178,597782948,28%1524,83
Pz.Kpfw. T 25 5632,035842948,28%1658,33
Charioteer81276,507232853,57%1310,71
Matilda IV 5603,826472846,43%1860,46
SU-76M388,741102733,33%20,33
FV215b 101940,588152653,85%1627,22
M24 Chaffee5313,654592657,69%1024,75
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2167,733932653,85%934,99
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5522,695512642,31%1503,63
O-Ho81022,767382556,00%1084,33
AMX 38375,201342536,00%104,16
Bishop5453,964052552,00%1031,06
Panzerjäger I236,87852343,48%17,95
Crusader5290,054062254,55%754,27
T-46364,051372250,00%117,16
Type 97 Te-Ke 2157,682392254,55%964,33
AMX Canon d'assaut 105 81199,646812259,09%1150,66
Konštrukta T-34/10071039,298402176,19%1736,07
Churchill I5575,906652161,90%1439,83
M26 Pershing81523,868562152,38%2292,89
AT 15A 7774,335382128,57%940,88
FCM 50 t 8953,766672152,38%1016,82
Heavy Tank No. VI 6903,206862055,00%1704,21
M4 Improved 5413,005291855,56%1178,04
T7 Combat Car 2127,222201855,56%703,05
ISU-122S 7838,785431855,56%993,33
Pudel 6520,764301723,53%686,50
Renault Otsu1134,762551752,94%881,26
Lago4371,414521752,94%1445,91
Renault NC-31114,65531729,41%0,00
SU-76G FT4370,712871723,53%743,91
Loza's M4-A2 Sherman 6891,476931752,94%1648,42
M4A3E8 Thunderbolt VII 6803,948291764,71%1729,80
IS-3A 8973,947851770,59%1105,05
112 81845,769831747,06%2566,82
Ikv 65 Alt II6771,255361656,25%1420,69
Strv m/425502,534741553,33%1345,83
Churchill VII6847,207661560,00%1805,27
KV-122 71207,737371553,33%1959,20
M56 Scorpion 71362,607611546,67%2078,20
T25 Pilot Number 1 81204,608701566,67%1642,77
T-54 first prototype 81665,7311131566,67%2314,56
Turán III prototípus 5636,075661546,67%1755,52
Ikv 1035478,364651457,14%1333,64
BT-73170,853431353,85%833,91
Sav m/434309,153721361,54%983,95
T-2628,38731353,85%114,86
M5 Stuart4262,004571338,46%1095,84
60G FT5382,382731330,77%563,80
Valentine AT3230,463461361,54%758,41
T-804385,086011361,54%1818,91
Object 25791652,158451353,85%1593,84
Großtraktor - Krupp 3271,084431346,15%1165,84
VK 45.03 7945,856751361,54%1194,00
Strv m/40L3258,173521266,67%1219,78
Pz.Kpfw. 35 (t)252,581081216,67%5,94
M4A3E8 Sherman6569,085351233,33%936,40
SU-85I 5728,8356112100,00%2152,66
Black Prince7515,184711136,36%447,58
Caernarvon8894,368051172,73%1042,61
Valentine4434,915151154,55%2376,36
AT-1278,641071145,45%97,90
Tiger 131 61082,188041154,55%2311,32
M22 Locust 3136,362911172,73%631,06
Vickers Medium Mk. II239,50931030,00%1,63
Chi-Ni254,301181050,00%102,07
Sturmpanzer I Bison3115,901051060,00%310,23
Cruiser Mk. III2338,306491090,00%2610,36
Vickers Medium Mk. III3132,00159955,56%438,18
T2 Medium Tank262,78114944,44%95,46
Universal Carrier 2-pdr2106,33141944,44%271,41
AT 86451,67552966,67%846,65
Pz.Kpfw. I280,33125911,11%242,87
43 M. Toldi III 3238,11450977,78%1625,63
M3 Stuart398,88221850,00%274,41
LT vz. 383301,25530875,00%1871,76
ST vz. 394400,13423837,50%1469,02
Ikv 723362,25424837,50%1144,07
Cruiser Mk. IV3300,25511862,50%1496,76
Excelsior 5340,13321837,50%503,28
Caernarvon Action X 81383,63836837,50%1734,10
T14 5492,14484757,14%923,80
Stuart I-IV3173,29390771,43%786,02
Grant4378,29403757,14%1392,43
Loyd Gun Carriage286,57101714,29%295,26
Ram II 5383,43432757,14%1067,41
Vickers Medium Mk. I1108,17158650,00%487,49
Renault FT 75 BS217,1757633,33%0,00
Type 2597 Chi-Ha338,83144633,33%0,13
MTLS-1G14 3435,00526650,00%1996,18
T-127 3252,33331633,33%807,11
TKS z n.k.m. 20 mm 2177,00389580,00%1175,18
M22278,40426560,00%1556,85
Hotchkiss H35261,80102540,00%55,52
Cruiser Mk. I2238,60222540,00%1217,75
T56 GMC3159,409650,00%307,91
AC 1 Sentinel 4390,20409540,00%1459,06
D12155,00164425,00%620,07
Pvlvv fm/42262,75215475,00%306,34
IS-6 81717,251037475,00%2187,82
Pz.Kpfw. II Ausf. G375,25234450,00%136,53
SARL 424462,75560475,00%1780,37
G.Pz. Mk. VI (e)287,00119450,00%455,77
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82140,001240475,00%3033,04
Lorraine 39L AM3192,3315630,00%383,40
Cruiser Mk. II316,33179366,67%234,97
T-703292,6723830,00%1274,91
T-29 3201,67393366,67%855,83
Kolohousenka159,50256250,00%162,63
Strv m/382236,505502100,00%1456,57
T-34-856747,508352100,00%1420,95
M2 Medium Tank398,507520,00%133,85
L-60 2140,004452100,00%886,14
Krupp-Steyr Waffenträger 71957,507882100,00%2881,17
Strv fm/211134,0034710,00%731,85
Fiat 30001220,007251100,00%1607,17
4TP1283,006501100,00%2022,29
A-20453,006910,00%0,00
T-602104,0013310,00%352,32
T-34 shielded 51534,0016291100,00%8199,17
AC 4 Experimental 63053,0014241100,00%6397,72
T26E5 81809,0012201100,00%2424,70

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.08.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.07.2017
Otišao: 03.08.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 27.03.2017
Otišao: 06.06.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.01.2017
Otišao: 24.03.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 18.01.2017
Otišao: 22.01.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.11.2016
Otišao: 19.01.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.09.2016
Otišao: 27.11.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 06.03.2016
Otišao: 13.09.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 26.06.2015
Otišao: 04.03.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.01.2015
Otišao: 22.06.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 17.11.2013
Otišao: 27.01.2015
Cookies help delivering this services. Uči više  Close