wanner97

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 15.03.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17693068289
Ø Razina7,250,008,968,83
Pobjede862948,77%00,00%3551,47%15051,90%
Izgubljene885950,07%00,00%3247,06%13546,71%
Neriješeno2051,16%00,00%11,47%41,38%
Preživjele bitke390822,09%00,00%1319,12%6020,76%
Uništenih tenkova134540,7600,00490,722150,74
Odnos razaranja0,980,000,890,94
Otkriveno tenkova195011,1000,001011,494711,63
Počinjena šteta1.041,020,001.682,761.578,27
Bodovi zauzimanja96130,5400,0000,0010,00
Obrambeni bodovi74610,4200,0000,0000,00
Iskustvo517,270,00850,37799,68
WN71030,170,001114,841131,86
WN81340,540,001669,581653,74
Ukupno
Bitke17693
Ø Razina7,25
Pobjede862948,77%
Izgubljene885950,07%
Neriješeno2051,16%
Preživjele bitke390822,09%
Uništenih tenkova134540,76
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova195011,10
Počinjena šteta1.041,02
Bodovi zauzimanja96130,54
Obrambeni bodovi74610,42
Iskustvo517,27
WN71030,17
WN81340,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke68
Ø Razina8,96
Pobjede3551,47%
Izgubljene3247,06%
Neriješeno11,47%
Preživjele bitke1319,12%
Uništenih tenkova490,72
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova1011,49
Počinjena šteta1.682,76
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo850,37
WN71114,84
WN81669,58
Zadnjih 30 dana
Bitke289
Ø Razina8,83
Pobjede15051,90%
Izgubljene13546,71%
Neriješeno41,38%
Preživjele bitke6020,76%
Uništenih tenkova2150,74
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova4711,63
Počinjena šteta1.578,27
Bodovi zauzimanja10,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo799,68
WN71131,86
WN81653,74
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke68000
Pobjede2536,76%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4160,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,94%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2130,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova450,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,960,000,000,00
Otkriveno tenkova270,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.857,470,000,000,00
Bodovi zauzimanja1382,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi861,2600,0000,0000,00
Iskustvo570,970,000,000,00
Ukupno
Bitke68
Pobjede2536,76%
Izgubljene4160,29%
Neriješeno22,94%
Preživjele bitke2130,88%
Uništenih tenkova450,66
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova270,40
Počinjena šteta1.857,47
Bodovi zauzimanja1382,03
Obrambeni bodovi861,26
Iskustvo570,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede375,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene125,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova41,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova30,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta744,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo619,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede375,00%
Izgubljene125,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova41,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova30,75
Počinjena šteta744,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo619,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova22,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo27,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova22,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo27,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke56000
Pobjede2239,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3358,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1119,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova180,3200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,400,000,000,00
Otkriveno tenkova911,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta229,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja1522,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo199,300,000,000,00
Ukupno
Bitke56
Pobjede2239,29%
Izgubljene3358,93%
Neriješeno11,79%
Preživjele bitke1119,64%
Uništenih tenkova180,32
Odnos razaranja0,40
Otkriveno tenkova911,63
Počinjena šteta229,50
Bodovi zauzimanja1522,71
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo199,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova21,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.282,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo631,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova21,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova21,00
Počinjena šteta1.282,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo631,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke68000
Pobjede4160,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2638,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,47%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3652,94%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova681,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,130,000,000,00
Otkriveno tenkova310,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.032,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja761,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi721,0600,0000,0000,00
Iskustvo523,910,000,000,00
Ukupno
Bitke68
Pobjede4160,29%
Izgubljene2638,24%
Neriješeno11,47%
Preživjele bitke3652,94%
Uništenih tenkova681,00
Odnos razaranja2,13
Otkriveno tenkova310,46
Počinjena šteta1.032,56
Bodovi zauzimanja761,12
Obrambeni bodovi721,06
Iskustvo523,91
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede753,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene646,15%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke646,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova110,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta926,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo261,770,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede753,85%
Izgubljene646,15%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke646,15%
Uništenih tenkova90,69
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova110,85
Počinjena šteta926,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo261,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (241)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 252U Defender 81592,7676749553,54%2014,04
T26E4 SuperPershing 8912,5050549447,57%1066,30
ST-I91125,2944546642,92%856,15
AMX 13 909759,1544041744,36%995,30
Ferdinand81285,0142938644,82%1304,50
G.W. Tiger (P)8993,0940531547,94%1147,71
Jagdtiger91686,6547129346,76%1368,86
T-505140,6726328547,72%293,65
M36 Jackson6694,3237525052,40%1264,46
Hummel6962,3234724552,24%1678,44
Jagdpanzer IV6339,6323224543,67%416,62
KV-37622,7736024253,31%724,44
T2881222,8748523053,48%1263,22
Jagdpanther71000,8237222748,46%1449,82
KV-48976,0244622744,05%1044,14
Tiger II81022,6343322244,14%1058,65
G.W. Panther7841,3733222241,44%934,64
T25 AT7786,5233821742,86%862,91
UDES 0381144,3147621249,06%1197,70
E 7591499,0261120755,07%1449,37
Strv 103-091855,4573819448,45%1850,74
T-448900,9761918542,70%1059,56
Bat.-Châtillon 25 t AP91154,2563717754,24%1141,14
Jagdpanzer E 100102317,0665317254,65%1829,61
T1 Cunningham1205,0732917163,16%1600,27
AMX 13 757376,0240017153,22%663,73
Grille5488,4324716747,31%1024,28
T-5491560,5279016646,99%1619,01
Prototipo Standard B91853,4472516547,27%1834,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4277,3920216147,20%595,12
Škoda T 5092421,8692515758,60%3128,14
SU-1527866,0738915748,41%1136,84
Progetto M35 mod. 46 81685,8485915251,32%2217,54
VK 36.01 (H)6608,5234215143,71%977,31
AMX 12 t6331,6133214851,35%769,45
AMX 13 105101431,8771014846,62%1777,37
T499841,5065614747,62%1183,44
G.W. Tiger91596,3069814147,52%1561,48
T71 DA7646,4041914148,23%1339,32
StuG III Ausf. G5323,3022514047,86%608,29
T9592039,2783113745,26%1751,75
T54E191784,7981713653,68%1813,52
Tiger I7648,5038113443,28%627,29
T-284143,5717813346,62%247,92
Konštrukta T-34/1007901,6356913153,44%1554,66
T3 HMC2181,3820012952,71%774,13
Bat.-Châtillon 25 t102026,5177312650,00%1732,56
ISU-15281410,0164112548,00%1343,50
Pz.Kpfw. III/IV5271,4825812343,09%536,56
T-437808,8045112146,28%1237,17
SU-1006591,0529611939,50%849,46
T-1506347,4029911850,85%434,85
IS-381592,4591511759,83%2295,16
SU-855448,5023611542,61%908,84
TVP VTU Koncept8955,3066711550,43%1218,48
M46 Patton91578,2172211542,61%1422,92
T6981193,8682111460,53%1607,72
Object 70492008,1672810855,56%1763,27
M41 Walker Bulldog8587,7657710641,51%861,73
Škoda T 256550,9735410544,76%978,88
Strv 103B102344,5370610442,31%1794,34
Leopard Prototyp A92242,1681010454,81%2407,92
KV-15246,8025510341,75%260,61
T-34-856491,123419949,49%818,73
Object 43091962,418819453,19%2020,91
P.44 Pantera81423,998608961,80%2270,45
MT-256132,722588733,33%86,84
SU-130PM 81916,048078552,94%2172,29
E 5091850,698258444,05%1782,69
Centurion Mk. 7/191613,727598246,34%1653,86
Panther II81215,296428245,12%1501,79
T71 CMCD7623,446218245,12%1305,03
Centurion Mk. I81181,906838154,32%1622,00
Emil II91895,018417956,96%1883,65
Conqueror91722,338017848,72%1540,31
IS-M81182,917747758,44%1461,61
Rhm.-Borsig Waffenträger81462,556547651,32%1497,64
Object 70591739,818237545,33%1678,32
M26 Pershing81278,297117345,21%1678,70
T-1091867,277737356,16%2049,25
IS71165,287577250,00%1640,11
Strv m/425340,492497237,50%742,02
T404373,852347244,44%882,70
Object 25791514,937827252,78%1508,71
TNH T Vz. 5191967,308976947,83%1879,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5176,901996947,83%272,20
Sturmpanzer II4229,031766852,94%663,45
UDES 1691673,477896852,94%1863,41
T3091781,537346646,97%1570,03
M3 Lee4173,451696640,91%368,62
E 100101991,448326662,12%1658,77
50TP Tyszkiewicza92054,228456544,62%1876,72
Ikv 65 Alt II6585,853056550,77%914,66
Strv 746537,844536450,00%862,96
TNH 105/100081156,957276450,00%1470,41
UDES 14 Alt 581053,716056338,10%1116,46
TVP T 50/51102361,567916259,68%2182,15
Waffenträger auf Pz. IV92158,807416144,26%1709,98
M10 Wolverine5389,252506050,00%813,68
SU-10181005,286786043,33%1016,80
53TP Markowskiego81362,867805945,76%1474,77
Indien-Panzer81358,057595949,15%1797,40
BT-22125,841945848,28%483,45
B1497,691485839,66%8,68
Leopard 1102378,758385669,64%2046,55
Ares 7581272,777145641,07%1370,99
Versuchspanzer 5791978,828425646,43%1637,71
Škoda T 245349,872935552,73%914,25
Leo7922,206775453,70%1593,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J4141,352045450,00%216,49
IS-4101923,446605438,89%1464,83
Ikv 1035430,422915349,06%972,82
SMV CC-6781374,758335354,72%1692,45
P.43 ter7894,736285137,25%1195,79
Controcarro 1 Mk. 291835,988375150,98%1633,75
Ares 8591528,457895143,14%1356,55
Covenanter5157,572494953,06%390,21
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.493,472114953,06%167,50
T-345311,692924856,25%780,74
Type T-345452,674924850,00%1238,65
T1E6 2160,982394746,81%734,72
AMX 404117,391774654,35%330,48
D2354,911094533,33%0,51
Sturer Emil71192,766354560,00%1808,17
T28 Prototype81409,046924551,11%1570,53
Emil I81669,368714261,90%2106,75
StuG IV 5479,933134252,38%1179,53
SU-85B4218,441774143,90%362,45
Pz.Kpfw. 5581855,229574158,54%1694,24
Type 5781451,238354047,50%1504,29
T-46384,281193938,46%89,67
Škoda T 1771092,639603865,79%2864,17
leKpz M 41 90 mm GF 8641,547233754,05%1142,76
Panther7892,367563661,11%1632,28
SDP 58 Kilana81375,066833641,67%1301,26
Lago4209,112023537,14%422,41
Comet71114,347793554,29%2036,19
Type 6892126,149373554,29%2047,15
Marder II394,291503452,94%130,47
T110E3101859,326913444,12%1355,93
Vz. 44-171198,427913351,52%1729,16
WZ-131G FT6710,525403354,55%1337,31
Object 140101575,556613348,48%1127,84
ST vz. 394168,502183246,88%370,00
M446651,695223246,88%929,80
XM551 Sheridan10890,385543231,25%656,08
Pz.Kpfw. 38 (t)342,521172948,28%66,99
Type 95 Heavy4254,932732955,17%787,63
Caernarvon81046,967412842,86%982,14
VK 16.02 Leopard5270,462772853,57%824,44
60G FT5494,074182860,71%1047,36
LTG7721,936352842,86%1282,41
Cromwell6570,335112740,74%905,64
SMV CC-5671185,936832766,67%1889,41
SU-76G FT4297,042332744,44%476,02
SU-100M171028,966602634,62%1356,59
Sturmpanzer I Bison3116,961412560,00%351,05
Pz.Kpfw. III Ausf. E3163,322102540,00%296,43
M2 Medium Tank359,52862524,00%0,00
BDR G1 B5485,723172548,00%840,86
T-34-2G FT71319,468232466,67%1951,80
SU-76M4190,651292330,43%293,70
T110E5101743,177822339,13%1064,48
Nashorn61063,395282339,13%1810,23
AE Phase I 91568,687442236,36%1401,91
Crusader6147,332202147,62%236,94
O-I Experimental5434,305002050,00%696,87
Marder 38T4464,703702060,00%1242,95
Panzerjäger I263,391061850,00%77,53
G.W. E 100101160,785991855,56%904,43
60TP Lewandowskiego101852,186961741,18%1207,73
Type 586656,296381764,71%1388,67
Valentine3297,754351656,25%1109,26
AMX 38371,691831662,50%207,64
E 25 71388,448891662,50%2614,81
LT vz. 38387,471661553,33%226,02
M1271125,277571560,00%1455,74
FV215b (183) 101476,076271553,33%889,78
M48A5 Patton101799,217721450,00%1362,21
AMX ELC bis5314,432501442,86%852,56
Strv m/40L3118,081551241,67%169,35
Pz.Kpfw. 35 (t)2101,581491250,00%382,90
T56 GMC3203,171941275,00%710,41
T57 Heavy102253,179051283,33%2032,45
T 55A 91757,587211233,33%1506,91
Black Prince7731,185991154,55%976,28
IS-7101954,366711118,18%1465,14
WZ-111-1G FT81105,277221163,64%1210,66
Renault Otsu1199,303641080,00%1143,50
D1253,701331050,00%85,92
Renault FT138,00116944,44%35,55
T-26256,4485955,56%145,65
M3G FT3175,22169966,67%528,28
Pz.Sfl. IVc5588,33556955,56%1427,48
Object 277101792,56769955,56%1569,41
T1 Heavy5221,50296850,00%254,42
Super Conqueror101904,38855862,50%1239,40
Vickers Medium Mk. I178,43110728,57%171,36
Leichttraktor174,86179757,14%253,39
MS-1125,7177742,86%16,38
Type 91 Heavy3240,14250757,14%793,64
Type 63 81093,29863771,43%1193,93
LT vz. 35288,00186683,33%431,40
O-Ho8247,17507650,00%119,38
T2 Medium Tank298,50191666,67%521,77
VK 30.01 (D)6884,50656666,67%1651,52
Bat.-Châtillon 12 t8608,67399650,00%942,70
Hotchkiss H35265,80130560,00%196,39
Pz.Kpfw. II286,80150560,00%278,70
Ikv 723192,00232580,00%581,73
UDES 15/16102048,8043950,00%1412,48
Cruiser Mk. II2184,00319560,00%741,03
L-60 2117,20221540,00%411,10
Tetrarch 2193,60254560,00%994,98
40TP Habicha6608,75707475,00%1180,96
AT-12196,00191475,00%925,50
T-26G FT2152,75162450,00%382,40
T7 Combat Car 250,00128450,00%114,52
Pvlvv fm/422155,00240366,67%663,29
Pz.Kpfw. II Ausf. D 251,0010430,00%0,29
Fiat 30001119,00321250,00%485,97
4TP1123,50389250,00%499,86
Renault NC-31159,50126250,00%138,49
Progetto M40 mod. 65102657,0040620,00%1866,22
Centurion Action X101022,008002100,00%696,32
Rheinmetall Skorpion G 81211,00435250,00%1187,61
Kolohousenka178,002061100,00%395,21
Strv fm/211118,0012910,00%382,53
Strv m/382197,002591100,00%865,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2139,002731100,00%715,51
Type 95 Ha-Go2134,009510,00%335,93
Kranvagn101310,009861100,00%848,57
Type 89 I-Go/Chi-Ro2212,002611100,00%960,58
T110E4101320,0051310,00%717,68
VK 30.02 (M)6656,004781100,00%1118,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 663,0020510,00%0,00
T-50-2 695,0025210,00%0,00
T-29 394,009410,00%43,42
T-45 2318,0021410,00%1617,78
Pz.Kpfw. T 25 5125,0020310,00%26,45
LTP 3282,0014410,00%1028,48

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 15.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 15.03.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.03.2016
Otišao: 14.03.2021