urrage_pl

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 16.08.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke366521582382
Ø Razina8,4210,4010,119,77
Pobjede1905751,99%640,00%4453,66%19851,83%
Izgubljene1713246,74%960,00%3745,12%17946,86%
Neriješeno4631,26%00,00%11,22%51,31%
Preživjele bitke1122930,64%320,00%2631,71%12632,98%
Uništenih tenkova321150,88110,73530,652430,64
Odnos razaranja1,260,920,950,95
Otkriveno tenkova338970,92140,93490,603851,01
Počinjena šteta1.409,051.657,201.712,261.655,66
Bodovi zauzimanja504661,3800,00430,522080,54
Obrambeni bodovi175220,4870,4770,09160,04
Iskustvo669,69764,33795,09772,46
WN71142,82773,06899,11931,74
WN81581,921219,811451,341476,37
Ukupno
Bitke36652
Ø Razina8,42
Pobjede1905751,99%
Izgubljene1713246,74%
Neriješeno4631,26%
Preživjele bitke1122930,64%
Uništenih tenkova321150,88
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova338970,92
Počinjena šteta1.409,05
Bodovi zauzimanja504661,38
Obrambeni bodovi175220,48
Iskustvo669,69
WN71142,82
WN81581,92
Zadnja 24 sata
Bitke15
Ø Razina10,40
Pobjede640,00%
Izgubljene960,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke320,00%
Uništenih tenkova110,73
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova140,93
Počinjena šteta1.657,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,47
Iskustvo764,33
WN7773,06
WN81219,81
Zadnjih 7 dana
Bitke82
Ø Razina10,11
Pobjede4453,66%
Izgubljene3745,12%
Neriješeno11,22%
Preživjele bitke2631,71%
Uništenih tenkova530,65
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova490,60
Počinjena šteta1.712,26
Bodovi zauzimanja430,52
Obrambeni bodovi70,09
Iskustvo795,09
WN7899,11
WN81451,34
Zadnjih 30 dana
Bitke382
Ø Razina9,77
Pobjede19851,83%
Izgubljene17946,86%
Neriješeno51,31%
Preživjele bitke12632,98%
Uništenih tenkova2430,64
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova3851,01
Počinjena šteta1.655,66
Bodovi zauzimanja2080,54
Obrambeni bodovi160,04
Iskustvo772,46
WN7931,74
WN81476,37
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke171000
Pobjede7242,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9253,80%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno74,09%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5733,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1250,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova1250,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.830,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja1460,8500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi970,5700,0000,0000,00
Iskustvo705,920,000,000,00
Ukupno
Bitke171
Pobjede7242,11%
Izgubljene9253,80%
Neriješeno74,09%
Preživjele bitke5733,33%
Uništenih tenkova1250,73
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova1250,73
Počinjena šteta1.830,68
Bodovi zauzimanja1460,85
Obrambeni bodovi970,57
Iskustvo705,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke47000
Pobjede2246,81%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2451,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1940,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova210,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova230,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta989,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja781,6600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi190,4000,0000,0000,00
Iskustvo551,190,000,000,00
Ukupno
Bitke47
Pobjede2246,81%
Izgubljene2451,06%
Neriješeno12,13%
Preživjele bitke1940,43%
Uništenih tenkova210,45
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova230,49
Počinjena šteta989,64
Bodovi zauzimanja781,66
Obrambeni bodovi190,40
Iskustvo551,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova10,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta359,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo267,000,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova20,67
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova10,33
Počinjena šteta359,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo267,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33000
Pobjede1751,52%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1648,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1442,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova300,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta895,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja742,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi862,6100,0000,0000,00
Iskustvo498,390,000,000,00
Ukupno
Bitke33
Pobjede1751,52%
Izgubljene1648,48%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1442,42%
Uništenih tenkova190,58
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova300,91
Počinjena šteta895,42
Bodovi zauzimanja742,24
Obrambeni bodovi862,61
Iskustvo498,39
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke903000
Pobjede51557,03%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene37141,09%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno171,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32535,99%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5470,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova6480,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta888,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja9021,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6870,7600,0000,0000,00
Iskustvo594,880,000,000,00
Ukupno
Bitke903
Pobjede51557,03%
Izgubljene37141,09%
Neriješeno171,88%
Preživjele bitke32535,99%
Uništenih tenkova5470,61
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova6480,72
Počinjena šteta888,72
Bodovi zauzimanja9021,00
Obrambeni bodovi6870,76
Iskustvo594,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke164000
Pobjede8149,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8350,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4829,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1020,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova1140,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.745,510,000,000,00
Bodovi zauzimanja980,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1570,9600,0000,0000,00
Iskustvo668,260,000,000,00
Ukupno
Bitke164
Pobjede8149,39%
Izgubljene8350,61%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4829,27%
Uništenih tenkova1020,62
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova1140,70
Počinjena šteta1.745,51
Bodovi zauzimanja980,60
Obrambeni bodovi1570,96
Iskustvo668,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (262)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 261101560,42670410151,72%1325,37
T-54 first prototype 81159,57712157154,49%1686,40
Strv 103B101949,3464482650,12%1347,80
Object 263102232,1458869851,15%1820,17
IS-7102132,7868469254,77%2077,28
FV215b (183) 102410,8769367350,82%2176,08
TS-5 81451,0280559952,09%1548,47
AMX Canon d'assaut 105 81447,9579454650,37%1643,05
M41D 8600,1766854449,26%1044,30
Conqueror Gun Carriage101419,3960254350,46%1114,06
T-5491497,5180539354,20%1613,24
E 7591858,1571338556,88%2138,23
T-103 81292,8276438452,86%1458,07
T110E4102129,0273738252,09%1605,32
Lorraine 40 t 81222,1771737448,93%1399,85
SU-122-5491714,1868336248,07%1717,84
M10391590,5674535350,99%1591,03
Strv 107-12112269,7982034951,29%1449,37
AMX M4 mle. 49 81282,0579334853,74%1617,49
SU-14-171001,7238033851,48%1574,89
212A91593,0761332850,91%1545,58
Rheinmetall Panzerwagen10799,7261432646,63%728,18
Leopard Prototyp A91522,6568732247,83%1360,75
AMX 50 Foch91444,6056732053,44%1253,72
ST-I91884,5471331853,14%2106,54
KV-481470,4668731453,82%2114,29
SU-10181018,8564330644,12%1087,34
Emil II91707,5177830353,47%1704,32
FV380591309,4260230248,34%1361,41
T9591562,7554029351,88%1245,19
Object 43091906,7091429258,56%2087,34
T-1091818,7886929159,11%2056,37
Škoda T 5091593,9573328648,25%1438,16
SU-14-281286,5846228550,18%1515,36
T-4481047,8873628355,83%1526,16
Tortoise91993,7184428254,96%1928,27
ISU-15281541,1868828150,89%1879,60
Spähpanzer Ru 2519747,7164627947,31%1005,73
E 100101794,4362227550,18%1471,18
T2881393,4452827451,09%1562,77
Object 70492465,4489826456,44%2524,83
IS-381645,3381125563,92%2418,48
IS-4102056,8569524859,68%1960,88
TOG II* 6862,0150822856,14%1680,06
Super Conqueror101878,3477022545,78%1443,08
Controcarro 3 Minotauro102099,0081122354,71%1482,05
T3091821,6776821552,09%1679,13
AT 1581541,4283621559,07%2058,00
FV20781017,1156821352,58%1227,36
Strv 103-091695,3257720753,14%1524,80
Tiger II81512,1788820759,90%2092,84
AMX AC mle. 4671114,8767820553,17%1745,07
HWK 128742,5665120248,51%1424,78
KV-856802,1041520152,74%1543,59
AMX AC mle. 4881635,2379820151,74%2346,97
M46 Patton91392,5473619550,77%1318,57
IS71295,8878219155,50%2185,39
60TP Lewandowskiego102045,8382518952,91%1579,18
SU-15271101,2357218450,00%1671,60
Type 4 Heavy91712,0178818153,59%1701,71
Object 252U 81351,1082218155,25%1516,18
Emil I81452,8982417855,06%1989,46
Indien-Panzer81085,6769717850,00%1346,76
SU-1006879,7755117555,43%1771,10
T28 Prototype81469,5974117552,00%1640,37
Char Futur 4 91709,7576517542,29%1488,99
Konštrukta T-34/1007880,5465817349,71%1442,85
T110E3101998,1767317348,55%1457,20
T28 Concept 71076,6861116546,67%1624,21
TVP VTU Koncept8976,2063816244,44%1215,26
O-Ho81246,4377215950,94%1365,14
T25 AT71060,3459215557,42%1597,81
Tiger (P)71180,2571615550,32%1714,42
IS-M81225,6774515549,68%1438,71
M26 Pershing81054,2469715348,37%1211,42
FV217 Badger102023,7774615253,29%1541,61
KV-15720,7247214957,05%1907,57
M48A5 Patton101785,7367914843,24%1459,22
TVP T 50/51101815,0363314551,72%1448,41
Ikv 90 Typ B7807,5947114544,83%1082,40
ARL V396729,5736514543,45%1371,88
VK 30.02 (D)7808,5455814054,29%1319,93
UDES 0381328,5850413751,09%1469,55
Object 268101922,9052113639,71%1374,86
AT 771300,9474513555,56%2090,31
Spähpanzer SP I C7617,6765213555,56%1236,83
Object 277101880,3774413552,59%1601,94
SU-100M17873,2162113252,27%1261,99
Mäuschen91877,5886312958,14%1892,52
Object 70591707,0282512956,59%1894,66
StuG IV 5530,4135612846,88%1433,87
Škoda T 256654,5458712652,38%1319,08
Object 268 Version 4102056,8267412443,55%1399,98
Crusader 5.5-in. SP7702,9859812252,46%971,25
SU-855546,9430212051,67%1300,39
T110E5101871,8377412052,50%1472,26
T25/27917,8443711650,86%1375,42
T3281264,7973311450,00%1463,62
SMV CC-6781278,7177711454,39%1440,55
T-1506743,3354811447,37%1248,62
T-34-856616,4843911358,41%1342,12
T-437869,2546411243,75%1437,67
Object 140101631,1070411246,43%1310,29
Tiger I71439,9178011057,27%2292,20
AMX 50 Foch (155) 102041,0863811040,00%1425,75
T-50-2 6505,0866611053,64%1415,77
Leo7832,3577510961,47%1531,18
VK 100.01 (P)81214,6380610956,88%1633,81
M-IV-Y 81381,3283110955,05%1524,38
AT 86988,8858810652,83%2306,92
T2071035,326239954,55%1609,77
Gorilla112420,278219847,96%1514,20
FV215b 101803,986719748,45%1418,49
VK 30.01 (D)6673,985579247,83%1408,15
T2971306,378729058,89%1961,14
Ikv 65 Alt II6751,824798853,41%1440,21
T 55A 91420,636478848,86%1316,67
VK 16.02 Leopard5325,513518654,65%1131,59
Object 430U101651,397308549,41%1236,47
FV3046606,275208262,20%1198,36
53TP Markowskiego81554,598397948,10%1889,61
Strv 746800,626627653,95%1637,54
SU-86749,334527660,53%1202,46
VK 45.02 (P) Ausf. B91452,876297655,26%1455,42
NC 70 Błyskawica101379,095667540,00%743,13
VK 28.016443,345587350,68%1238,61
Škoda T 45 71081,167507353,42%1442,63
KV-220-2 5709,326057255,56%1511,83
VK 45.02 (P) Ausf. A81126,946527038,57%1153,42
Strv 81 8920,717337047,14%1118,15
IMT 81308,297427045,71%1314,44
50TP Tyszkiewicza91546,487576943,48%1278,30
Pz.Kpfw. II Luchs4230,912826947,83%770,42
Object 705A101821,617216952,17%1466,48
Excalibur 6911,426966753,73%1509,87
Super Hellcat 7754,936546753,73%1061,19
VK 36.01 (H)6809,266806556,92%1606,32
O-Ni71479,039996564,62%2404,60
T26E5 Patriot 81262,069006558,46%1581,26
KV-371482,978626454,69%2207,37
S35 CA5648,174596464,06%1801,04
M36 Jackson6724,786326363,49%1440,16
O-I Experimental5505,104526160,66%997,85
Conqueror91351,577466041,67%1001,42
SU-122A5505,523315851,72%1230,90
T1 Heavy5680,227645572,73%1801,87
T803111923,137505536,36%1076,92
Ikv 1035389,853615459,26%958,21
VK 30.01 (P)6836,706675450,00%1542,31
M66686,606175352,83%1004,02
M10 Wolverine5549,985505369,81%1493,79
Type 5 Heavy102023,418445154,90%1431,99
Bishop5556,434575143,14%1102,22
Ferdinand8999,545515038,00%841,19
Jagdpanzer E 100101660,747015056,00%1077,02
Leopard 1101509,317074953,06%1129,70
M4A1 Sherman5562,885834843,75%1676,81
T-284277,602404850,00%822,93
Kranvagn101820,487264845,83%1294,56
VK 30.01 (H)5760,927014870,83%2489,33
Maus101712,136884847,92%1281,53
SU-54414,532914740,43%982,97
AT 25601,685944757,45%1813,82
O-I6940,787344658,70%1694,55
Strv m/425516,295084548,89%1462,24
SU-85B4337,312424548,89%723,45
SU-76M4235,802054452,27%596,64
Pz.Kpfw. III/IV5447,025114454,55%1277,85
Škoda T 245501,703374344,19%1445,08
M4A3E2 Sherman Jumbo6795,337504360,47%1737,86
M18 Hellcat6920,797324367,44%1905,94
T-62A101357,215824230,95%863,36
SDP 58 Kilana81383,656724050,00%1542,72
Pz.Kpfw. VII101712,057224050,00%1279,47
Lago4349,974493956,41%1241,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E3256,542533941,03%737,16
T404507,004843941,03%1453,72
Churchill VII6783,266753458,82%1473,88
Pz.Kpfw. III Ausf. J4223,333803363,64%623,69
T-345437,203753063,33%1277,22
Alecto4316,972763060,00%879,92
122 TM 81120,837413053,33%1139,05
Somua SAu 404235,523322962,07%650,09
Birch Gun4351,344402941,38%1378,07
M3 Lee4376,374632751,85%1417,72
Jagdtiger91697,707142744,44%1398,61
AMX 50 Foch B102071,546182650,00%1418,04
Durchbruchswagen 24234,563252552,00%592,10
Windhund 81263,166032532,00%1122,83
ST vz. 394314,832622441,67%910,14
Char de transition 61021,757972458,33%1781,63
Sav m/434305,393842347,83%789,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6293,484842343,48%524,81
AE Phase I 91438,226962347,83%1102,98
Caernarvon8615,715712138,10%455,86
AMX 30 B101419,356092035,00%954,80
M8A14376,424331957,89%1024,03
Type 95 Heavy4396,945521866,67%1649,33
Renault UE 573235,282291850,00%693,60
T675399,063711833,33%697,86
T-463192,121941747,06%701,14
SDP 60 Gonkiewicza91518,945551741,18%1071,51
Valentine AT4328,632111637,50%812,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5549,446151668,75%1604,71
Pz.Kpfw. II Ausf. G3124,072361566,67%472,60
T-28E with F-30 4364,734621573,33%1016,08
Strv m/40L3235,503901464,29%842,08
P26/404392,505011450,00%1059,77
Black Prince7796,856711353,85%920,82
M10 RBFM 5648,466251353,85%1295,22
Type 89 I-Go/Chi-Ro2205,923551258,33%820,86
LT vz. 383242,452691136,36%773,03
Sexton II3328,733601127,27%1264,01
M2 Medium Tank3239,183191136,36%672,42
M24E2 Super Chaffee 6535,096901172,73%1524,35
Black Prince II 7652,205531040,00%547,83
Universal Carrier 2-pdr2122,11108944,44%297,76
SU-263147,63245862,50%390,34
MKA 2234,25259862,50%946,56
CS-52 LIS 81188,75783862,50%1440,50
Pz.Kpfw. II2201,86344757,14%936,38
Type 91 Heavy3202,71321757,14%680,18
T-703282,71314785,71%1163,56
LTP 3298,00317757,14%1619,77
Ikv 723378,17374616,67%1007,13
Pz.Kpfw. T 15 373,17191666,67%265,51
Strv m/382108,00256540,00%243,71
10TP3145,60338560,00%546,51
T56 GMC3397,406055100,00%1889,05
M4 Improved 5501,80504540,00%1298,38
AT-12251,252944100,00%1246,08
T3 HMC2296,75486450,00%1631,93
Type 3 Ju-Nu61032,00684450,00%1528,99
GSOR the TANK 91006,50660450,00%848,24
T-29 3231,75321450,00%685,66
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3470,75453450,00%1667,08
Turán III prototípus 5400,50411450,00%892,04
LT vz. 352246,333253100,00%1564,88
M15/423188,674293100,00%617,18
P.435278,33359333,33%526,27
Pvlvv fm/42280,00212333,33%59,80
CS-5381059,00759366,67%1320,94
T2 Medium Tank2288,33414366,67%1527,68
Renault FT AC2120,672133100,00%475,91
Strv fm/211220,00435250,00%1457,08
MS-11193,50251250,00%1184,12
SU-182204,00225250,00%1242,48
SDP 44 Burza6792,50514250,00%1457,66
SDP 57 Gowika71763,50946250,00%2996,69
BT-7 artillery 332,00120250,00%118,91
T14 50,005710,00%0,00
Vickers Medium Mk. I1195,002341100,00%1240,72
Fiat 30001500,008701100,00%4673,34
T1 Cunningham184,0013510,00%290,90
M14/41272,002481100,00%261,00
Leichttraktor10,00710,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2236,003881100,00%1312,20
T-262264,005691100,00%1900,96
AMR 35 2319,005541100,00%1440,88
EMIL 1951 80,007710,00%0,00
Light Mk. VIC 20,001810,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 232,0012710,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 16.08.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 19.07.2026
Otišao: 16.08.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.02.2025
Otišao: 21.01.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.01.2025
Otišao: 17.02.2025
Pozicija: Novak
Član od: 11.02.2023
Otišao: 02.04.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.01.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.11.2016
Otišao: 19.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.01.2016
Otišao: 08.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 18.09.2017
Otišao: 06.10.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.12.2016
Otišao: 13.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.10.2017
Otišao: 04.01.2018
Pozicija: Novak
Član od: 24.12.2018
Otišao: 16.01.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.12.2013
Otišao: 02.04.2015