ummuutt

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.11.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36019380270
Ø Razina9,2110,009,959,14
Pobjede1710247,48%133,33%2936,25%11241,48%
Izgubljene1840251,09%266,67%4657,50%14955,19%
Neriješeno5151,43%00,00%56,25%93,33%
Preživjele bitke942826,18%00,00%1316,25%6222,96%
Uništenih tenkova251980,7010,33610,762190,81
Odnos razaranja0,950,330,911,05
Otkriveno tenkova371881,0351,67740,932150,80
Počinjena šteta1.342,85752,331.619,691.481,15
Bodovi zauzimanja149430,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi129160,3600,0000,002761,02
Iskustvo603,33289,33682,36717,70
WN7891,36381,63729,24935,54
WN81169,07845,201115,991285,45
Ukupno
Bitke36019
Ø Razina9,21
Pobjede1710247,48%
Izgubljene1840251,09%
Neriješeno5151,43%
Preživjele bitke942826,18%
Uništenih tenkova251980,70
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova371881,03
Počinjena šteta1.342,85
Bodovi zauzimanja149430,41
Obrambeni bodovi129160,36
Iskustvo603,33
WN7891,36
WN81169,07
Zadnja 24 sata
Bitke3
Ø Razina10,00
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,33
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova51,67
Počinjena šteta752,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo289,33
WN7381,63
WN8845,20
Zadnjih 7 dana
Bitke80
Ø Razina9,95
Pobjede2936,25%
Izgubljene4657,50%
Neriješeno56,25%
Preživjele bitke1316,25%
Uništenih tenkova610,76
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova740,93
Počinjena šteta1.619,69
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo682,36
WN7729,24
WN81115,99
Zadnjih 30 dana
Bitke270
Ø Razina9,14
Pobjede11241,48%
Izgubljene14955,19%
Neriješeno93,33%
Preživjele bitke6222,96%
Uništenih tenkova2190,81
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova2150,80
Počinjena šteta1.481,15
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi2761,02
Iskustvo717,70
WN7935,54
WN81285,45
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke132000
Pobjede4836,36%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8362,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3526,52%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova750,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova1050,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.835,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja750,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi570,4300,0000,0000,00
Iskustvo572,770,000,000,00
Ukupno
Bitke132
Pobjede4836,36%
Izgubljene8362,88%
Neriješeno10,76%
Preživjele bitke3526,52%
Uništenih tenkova750,57
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova1050,80
Počinjena šteta1.835,87
Bodovi zauzimanja750,57
Obrambeni bodovi570,43
Iskustvo572,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede342,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene457,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke114,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova182,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta774,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo464,430,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede342,86%
Izgubljene457,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke114,29%
Uništenih tenkova30,43
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova182,57
Počinjena šteta774,57
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo464,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke320101313
Pobjede164651,42%00,00%430,77%430,77%
Izgubljene148846,49%00,00%969,23%969,23%
Neriješeno672,09%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke115736,14%00,00%17,69%17,69%
Uništenih tenkova19760,6200,0060,4660,46
Odnos razaranja0,970,000,500,50
Otkriveno tenkova28690,9000,0090,6990,69
Počinjena šteta1.522,830,002.310,542.310,54
Bodovi zauzimanja45761,4300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi66522,0800,00836,38836,38
Iskustvo685,270,00762,77762,77
Ukupno
Bitke3201
Pobjede164651,42%
Izgubljene148846,49%
Neriješeno672,09%
Preživjele bitke115736,14%
Uništenih tenkova19760,62
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova28690,90
Počinjena šteta1.522,83
Bodovi zauzimanja45761,43
Obrambeni bodovi66522,08
Iskustvo685,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke13
Pobjede430,77%
Izgubljene969,23%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke17,69%
Uništenih tenkova60,46
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova90,69
Počinjena šteta2.310,54
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi836,38
Iskustvo762,77
Zadnjih 30 dana
Bitke13
Pobjede430,77%
Izgubljene969,23%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke17,69%
Uništenih tenkova60,46
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova90,69
Počinjena šteta2.310,54
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi836,38
Iskustvo762,77

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke491861882
Pobjede298760,74%466,67%1161,11%3846,34%
Izgubljene188738,37%233,33%738,89%4352,44%
Neriješeno440,89%00,00%00,00%11,22%
Preživjele bitke202041,07%116,67%633,33%1619,51%
Uništenih tenkova35930,7310,17120,67480,59
Odnos razaranja1,240,201,000,73
Otkriveno tenkova35300,7230,50251,39841,02
Počinjena šteta1.898,961.320,831.711,561.882,13
Bodovi zauzimanja36460,7400,00261,44260,32
Obrambeni bodovi48190,9800,00593,28730,89
Iskustvo835,75574,83774,06732,66
Ukupno
Bitke4918
Pobjede298760,74%
Izgubljene188738,37%
Neriješeno440,89%
Preživjele bitke202041,07%
Uništenih tenkova35930,73
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova35300,72
Počinjena šteta1.898,96
Bodovi zauzimanja36460,74
Obrambeni bodovi48190,98
Iskustvo835,75
Zadnja 24 sata
Bitke6
Pobjede466,67%
Izgubljene233,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,20
Otkriveno tenkova30,50
Počinjena šteta1.320,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo574,83
Zadnjih 7 dana
Bitke18
Pobjede1161,11%
Izgubljene738,89%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke633,33%
Uništenih tenkova120,67
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova251,39
Počinjena šteta1.711,56
Bodovi zauzimanja261,44
Obrambeni bodovi593,28
Iskustvo774,06
Zadnjih 30 dana
Bitke82
Pobjede3846,34%
Izgubljene4352,44%
Neriješeno11,22%
Preživjele bitke1619,51%
Uništenih tenkova480,59
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova841,02
Počinjena šteta1.882,13
Bodovi zauzimanja260,32
Obrambeni bodovi730,89
Iskustvo732,66
Anzeigen

Tenkovi (210)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 140101425,02606243047,53%1060,37
T-100 LT10847,36604239746,39%899,96
FV4005 Stage II101660,73571235248,04%1237,97
Grille 15102037,37630125447,29%1445,62
Object 277101683,13608116545,49%1257,69
TVP T 50/51101815,20651114746,82%1448,58
Leopard 1101836,5665189547,49%1416,53
T26E5 Patriot 8894,1059288745,77%960,74
M60 101819,1666387648,86%1410,40
T3091447,0850883746,59%1141,39
T110E4101802,5456975546,89%1183,36
AMX 13 105101050,7363175447,48%1118,73
Panhard EBR 10510856,8459771148,52%888,82
STB-1101644,8067763847,34%1282,03
Object 261101410,8964762151,53%1175,64
Conqueror Gun Carriage101200,0054160445,03%932,93
60TP Lewandowskiego102013,5573955850,72%1574,41
T-549706,1351250838,78%419,31
Maus101624,4969048346,79%1127,21
Object 907 101822,2374447445,78%1336,86
Panzer 58 Mutz 8866,8558845347,02%997,51
SU-100Y 6640,7242145147,89%927,24
T-54 ltwt.9576,2543242543,76%652,72
Mäuschen9966,5058842447,17%708,29
Super Conqueror102034,3076042052,38%1610,36
Bat.-Châtillon 25 t101723,4768637547,73%1349,40
IS-7101739,5873537448,13%1384,19
Object 268 Version 4101840,2161135547,04%1235,00
Tiger (P)7597,9540535145,01%586,32
KV-26808,1657134950,72%1459,98
Strv 103B101773,3359534844,54%1191,63
Jagdpanzer E 100102164,5268431952,66%1564,59
T110E5101599,1466528645,10%1127,23
IS-38818,8550627747,65%756,16
VK 30.01 (P)6425,1129426546,42%541,33
T-1091034,2254126345,25%820,94
Object 780 102076,9277024652,44%1577,32
VK 100.01 (P)8937,5867324350,21%940,77
LTTB8355,0142922444,20%418,98
Vz. 55101872,3369121845,41%1324,72
ST-II101927,1768121245,75%1429,54
FV380591141,3659821050,00%1073,69
AMX M4 mle. 54102049,1478220851,92%1524,18
Kranvagn101848,0065319543,08%1325,64
T28 Prototype8916,0455818046,11%805,61
Type 5 Heavy102536,4288517754,24%1791,77
KR-1112097,7279717444,25%1258,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5226,4421516347,24%380,98
Hirschkäfer111698,0658216345,40%971,95
Progetto M40 mod. 65101685,7763816254,32%1361,81
Škoda T 5091265,6962915638,46%938,03
AMX 13 909746,2759415648,08%1013,96
IS-3-II91355,3552815645,51%1125,33
IS7696,1348014641,78%739,95
Crusader 5.5-in. SP7667,7042714141,84%807,88
Object 430U101771,4770413850,00%1427,85
Strv 103-091589,2165913644,85%1427,20
E 100102002,8977613447,01%1461,72
FV3046448,0530513348,12%598,50
AMX 50 B101574,6865511541,74%1092,62
SU-14-28863,8764210751,40%865,21
Object 26391322,5254910747,66%987,85
A46 6227,9434010244,12%470,39
AMX 50 Foch (155) 101803,9871910156,44%1348,31
T57 Heavy102206,667749851,02%1696,52
Type 6191542,598199753,61%1556,01
IS-2-II81008,615519739,18%944,09
FV2078778,035809552,63%802,45
Durendal 101660,236029147,25%1111,09
FV215b (183) 101527,816279053,33%1115,28
Object 705A101961,137969051,11%1524,55
50TP Tyszkiewicza91237,847688955,06%1071,13
Prototipo Standard B91512,057158845,45%1344,51
FV4004 Conway91431,476968651,16%1197,64
BZ-75101829,397028452,38%1289,08
T-50-2 6485,706118447,62%1381,40
Emil II91703,878318256,10%1525,79
AMX 13 757529,454758246,34%974,93
SU-10181027,236808158,02%1178,17
Emil I81212,797678050,00%1442,08
LTG7391,494438043,75%563,38
Bat.-Châtillon 25 t AP91187,166797943,04%1008,46
Panhard EBR 909634,977057949,37%835,15
Conqueror91613,238717861,54%1540,68
Bat.-Châtillon 12 t8528,215497851,28%877,00
T-448322,933397651,32%263,20
Leopard Prototyp A91178,505857646,05%887,29
Löwe 81231,897737652,63%1461,82
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4144,642787552,00%358,29
T25/27604,144777343,84%654,79
Panhard AML Lynx 6x68434,155237338,36%462,07
KV-1S6485,854947140,85%616,86
KV-15601,005436953,62%1198,54
Charioteer81172,776276947,83%1143,58
M10391122,346306841,18%820,43
leKpz M 41 90 mm GF 8573,134726844,12%805,09
T-437413,623766549,23%506,55
STA-18842,645606440,63%899,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4215,052116238,71%315,32
Object 25791281,796286250,00%1103,05
T328994,055596144,26%1007,08
53TP Markowskiego81184,747585851,72%1297,62
TNH T Vz. 5191502,957705749,12%1235,44
TNH 105/100081062,097255650,00%1124,60
CS-63101732,636785648,21%1327,23
Bishop5485,842415648,21%920,56
FV230 Canopener101976,617335646,43%1197,60
P.43 ter7681,935015530,91%793,47
Char Mle. 75 9639,316005552,73%733,57
UDES 0381369,487245255,77%1390,14
SU-130PM 81503,737605141,18%1465,03
Controcarro 3 Minotauro102199,747945058,00%1663,21
Ares 90101386,146625042,00%843,93
T-34-856344,764214951,02%486,63
T-345290,233434748,94%597,24
Hotchkiss EBR7270,365964757,45%502,34
Indien-Panzer8974,986014645,65%1263,90
Challenger71044,676594548,89%1362,07
Pz.Kpfw. VII102498,728484351,16%2036,01
P.44 Pantera8926,027274266,67%1173,59
A-205172,633224151,22%426,06
Ikv 90 Typ B7918,786164146,34%1417,31
Strv 746616,005214042,50%1023,31
T-1506487,134314042,50%588,10
MT-256306,584524052,50%792,97
IS-4101774,497703943,59%1154,96
Type 5 Chi-Ri7667,556203842,11%827,19
212A91276,057683855,26%1231,02
SU-100M17986,178133571,43%1596,27
M18 Hellcat6411,773313534,29%415,46
T-34-85M 6551,943743554,29%818,46
VK 30.02 (D)7832,916723447,06%1138,72
Somua SM 81516,038363441,18%1599,35
AMX 12 t6395,814363253,13%992,66
AMX ELC bis5270,282863259,38%891,76
T-284244,162213141,94%550,94
Type 95 Heavy4170,062103148,39%386,44
Type 91 Heavy3152,161473135,48%287,87
M2 Medium Tank3157,402903053,33%524,72
Char Futur 4 91443,837853053,33%1304,83
T-832 81332,867802955,17%1274,06
P.43 bis6615,004972846,43%1014,52
25TP KSUST II5318,413822762,96%728,15
40TP Habicha6547,115782759,26%1010,09
IS-5 (Object 730) 81121,747072740,74%1225,08
Leo71004,887562665,38%1721,74
45TP Habicha71197,688062556,00%1719,56
SU-1006365,963532548,00%435,32
T28 Concept 7834,005802552,00%1090,29
SU-182101,131532441,67%392,38
Centurion Action X101167,216442445,83%705,01
Vz. 44-171149,268282360,87%1451,39
SU-54150,361572254,55%258,07
Caernarvon8977,107172152,38%1008,37
WZ-111 model 5A101339,116261936,84%825,71
Stinger 101940,167931963,16%1294,76
BT-74109,443171866,67%353,02
Ikv 65 Alt II6847,725121844,44%1447,31
O-I Experimental5397,564431844,44%633,96
Cobra 91507,006851850,00%1211,70
122 TM 81203,336441833,33%1173,71
P.435534,004861741,18%1429,65
Type 4 Chi-To6629,474801752,94%1033,72
Strv m/40L394,711721478,57%317,55
SU-263204,312431353,85%521,24
14TP4420,834021241,67%1532,59
Pz.Kpfw. 38 (t)395,832171233,33%88,68
StuG IV 5466,004091258,33%1105,53
Panhard AMD 178B6350,646151172,73%1041,83
T-54 first prototype 8773,736751136,36%697,66
Super Hellcat 7427,913391136,36%311,45
KV-371171,709111070,00%1764,99
Valentine II 4128,603231050,00%254,41
SU-122A5167,22191933,33%92,46
Type 89 I-Go/Chi-Ro291,25122850,00%186,27
Strv m/425892,43772771,43%2938,59
Kunze Panzer 91391,43659757,14%1454,39
M4A3(76)W Sherman 61156,29711742,86%2206,53
Valiant 5212,83330650,00%278,37
Brennos 81232,20785560,00%1317,60
Lago4638,25460450,00%2129,96
Dicker Max 6528,50271450,00%682,83
Churchill Crocodile 6979,50765450,00%1482,60
TKS z n.k.m. 20 mm 2201,33452366,67%1139,47
M3 Lee4156,67229333,33%266,95
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6291,67442366,67%633,40
T-116 3150,00242333,33%372,40
Pz.Sfl. IC 497,0011330,00%2,96
Strv S1 8173,0020630,00%3,10
Cromwell B 6427,675253100,00%708,02
Renault Otsu1203,00292250,00%985,35
MS-1161,003002100,00%321,66
Pz.Kpfw. III Ausf. E311,50183250,00%99,55
T2 Medium Tank2189,004042100,00%1189,03
T 55A 9871,5033020,00%499,91
AE Phase I 9795,50564250,00%489,32
AMX Canon d'assaut 105 82056,00703250,00%2277,07
43 M. Toldi III 3316,00456250,00%1494,24
GSOR the TANK 92016,0014091100,00%2670,72
FV227 Conceiver8216,0011710,00%0,00
Windhund 8728,0030410,00%401,29
T-29 30,005110,00%0,00
Kanonenjagdpanzer 105 8393,0027310,00%100,24
Heavy Tank No. VI 6439,0026410,00%392,19
AMX ELC 901 636,004161100,00%261,00
BT-7 artillery 3183,0014310,00%388,49
ELC EVEN 90 80,008191100,00%261,00
M4A1 Revalorisé 8379,006501100,00%390,19
WZ-120-1G FT 8553,0018210,00%275,25
FCM 50 t 81524,0041310,00%1343,75

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 14.11.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.11.2020
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 12.06.2020
Otišao: 26.07.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.04.2020
Otišao: 05.06.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 28.08.2020
Otišao: 21.10.2020
Pozicija: Novak
Član od: 05.04.2020
Otišao: 25.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 05.04.2020
Otišao: 26.04.2020