trapdesigner

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.04.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke322330041
Ø Razina8,690,000,007,17
Pobjede2032063,04%00,00%00,00%3175,61%
Izgubljene1154435,81%00,00%00,00%1024,39%
Neriješeno3691,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1268039,34%00,00%00,00%1229,27%
Uništenih tenkova505521,5700,0000,00671,63
Odnos razaranja2,590,000,002,31
Otkriveno tenkova532441,6500,0000,00972,37
Počinjena šteta2.830,570,000,002.518,80
Bodovi zauzimanja322351,0000,0000,00741,80
Obrambeni bodovi312230,9700,0000,0010,02
Iskustvo1.053,060,000,001.216,20
WN72168,630,000,002462,52
WN83858,760,000,0013142,27
Ukupno
Bitke32233
Ø Razina8,69
Pobjede2032063,04%
Izgubljene1154435,81%
Neriješeno3691,14%
Preživjele bitke1268039,34%
Uništenih tenkova505521,57
Odnos razaranja2,59
Otkriveno tenkova532441,65
Počinjena šteta2.830,57
Bodovi zauzimanja322351,00
Obrambeni bodovi312230,97
Iskustvo1.053,06
WN72168,63
WN83858,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke41
Ø Razina7,17
Pobjede3175,61%
Izgubljene1024,39%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1229,27%
Uništenih tenkova671,63
Odnos razaranja2,31
Otkriveno tenkova972,37
Počinjena šteta2.518,80
Bodovi zauzimanja741,80
Obrambeni bodovi10,02
Iskustvo1.216,20
WN72462,52
WN813142,27
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1046000
Pobjede77774,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene25424,28%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno151,43%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke50047,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7770,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova9390,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.023,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja10611,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5380,5100,0000,0000,00
Iskustvo1.073,170,000,000,00
Ukupno
Bitke1046
Pobjede77774,28%
Izgubljene25424,28%
Neriješeno151,43%
Preživjele bitke50047,80%
Uništenih tenkova7770,74
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova9390,90
Počinjena šteta2.023,11
Bodovi zauzimanja10611,01
Obrambeni bodovi5380,51
Iskustvo1.073,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke48000
Pobjede4185,42%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene612,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2654,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova380,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,730,000,000,00
Otkriveno tenkova410,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.430,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja741,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo939,040,000,000,00
Ukupno
Bitke48
Pobjede4185,42%
Izgubljene612,50%
Neriješeno12,08%
Preživjele bitke2654,17%
Uništenih tenkova380,79
Odnos razaranja1,73
Otkriveno tenkova410,85
Počinjena šteta1.430,98
Bodovi zauzimanja741,54
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo939,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29000
Pobjede2172,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene827,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1551,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova260,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,860,000,000,00
Otkriveno tenkova280,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta735,590,000,000,00
Bodovi zauzimanja331,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi531,8300,0000,0000,00
Iskustvo519,280,000,000,00
Ukupno
Bitke29
Pobjede2172,41%
Izgubljene827,59%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1551,72%
Uništenih tenkova260,90
Odnos razaranja1,86
Otkriveno tenkova280,97
Počinjena šteta735,59
Bodovi zauzimanja331,14
Obrambeni bodovi531,83
Iskustvo519,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1533000
Pobjede112973,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene40426,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke83854,66%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova13440,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,930,000,000,00
Otkriveno tenkova12400,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.440,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja9980,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi53853,5100,0000,0000,00
Iskustvo1.002,830,000,000,00
Ukupno
Bitke1533
Pobjede112973,65%
Izgubljene40426,35%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke83854,66%
Uništenih tenkova13440,88
Odnos razaranja1,93
Otkriveno tenkova12400,81
Počinjena šteta1.440,61
Bodovi zauzimanja9980,65
Obrambeni bodovi53853,51
Iskustvo1.002,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6731006
Pobjede499174,15%00,00%00,00%350,00%
Izgubljene163124,23%00,00%00,00%350,00%
Neriješeno1091,62%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke312546,43%00,00%00,00%116,67%
Uništenih tenkova53760,8000,0000,0071,17
Odnos razaranja1,490,000,001,40
Otkriveno tenkova88811,3200,0000,00122,00
Počinjena šteta1.466,210,000,001.748,17
Bodovi zauzimanja43710,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi38460,5700,0000,00203,33
Iskustvo954,810,000,00908,17
Ukupno
Bitke6731
Pobjede499174,15%
Izgubljene163124,23%
Neriješeno1091,62%
Preživjele bitke312546,43%
Uništenih tenkova53760,80
Odnos razaranja1,49
Otkriveno tenkova88811,32
Počinjena šteta1.466,21
Bodovi zauzimanja43710,65
Obrambeni bodovi38460,57
Iskustvo954,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke6
Pobjede350,00%
Izgubljene350,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova71,17
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova122,00
Počinjena šteta1.748,17
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi203,33
Iskustvo908,17

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1553000
Pobjede81352,35%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene73247,13%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno80,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke48631,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9730,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova14640,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.892,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja7820,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4600,3000,0000,0000,00
Iskustvo805,220,000,000,00
Ukupno
Bitke1553
Pobjede81352,35%
Izgubljene73247,13%
Neriješeno80,52%
Preživjele bitke48631,29%
Uništenih tenkova9730,63
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova14640,94
Počinjena šteta1.892,17
Bodovi zauzimanja7820,50
Obrambeni bodovi4600,30
Iskustvo805,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (256)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T110E5103413,97966150663,61%3920,28
IS-6 82287,43880145362,70%3491,26
T-34-3 82142,871022136864,04%3522,79
T95/FV4201 Chieftain 104376,671256107266,88%4087,92
Panhard EBR 75 (FL 10) 82273,111298102269,47%5865,78
T4991994,63104581058,15%3935,38
Rheinmetall Skorpion G 82524,50109075461,41%3781,53
AMX 13 9091817,9898571660,06%3753,96
Panhard EBR 105102977,00105771362,27%5102,06
Bat.-Châtillon 25 t103421,0690567865,04%4112,44
113103590,61103451860,42%4145,23
T110E4104321,10111148966,26%4352,41
Object 279 early 104566,35130848867,83%4168,99
AMX Chasseur de chars 82056,19107547061,91%3970,28
Object 907 104192,55125245166,30%4699,54
Object 703 Version II 82847,21139544665,02%4167,66
M40/M4381461,2459844152,38%1866,50
Object 140103295,1995344160,32%3676,70
M4A1 Revalorisé 82522,42125642166,51%4797,57
Škoda T 56 82945,48133240765,36%3637,95
T57 Heavy Tank103943,36107240065,50%4115,89
60TP Lewandowskiego104244,26118239167,52%4091,99
Progetto M35 mod. 46 82840,78132237363,27%4508,74
T92 HMC102090,3271436755,04%1843,32
T-62A103372,9183935965,74%4048,30
Bat.-Châtillon Bourrasque 83004,27136834665,61%4483,32
VK 72.01 (K) 104266,13116634169,50%3901,50
IS-7103539,45113633565,67%3961,03
IS-382750,74119333465,27%4246,42
Object 252U Defender 82653,53123633464,37%3714,15
Conqueror Gun Carriage102296,3679832259,01%2161,28
IS-3A 82763,80135331965,52%3919,59
BZ-176 82826,97136431267,31%3551,01
AMX 50 B104063,28110830962,14%4409,54
T2971667,3381628469,01%2747,74
WZ-111 model 5A104125,82109727761,73%4428,77
M53/M5591885,5766027657,25%2162,92
Vz. 55103833,67111627360,44%3721,75
T3281733,7067127155,35%2457,95
FV215b (183) 103301,6193226961,71%3099,39
FV4005 Stage II103547,4499126864,18%4052,75
T-34-8561052,1565126264,89%2780,69
M10392413,1078225455,91%2722,87
Object 260 104093,33116025461,02%4533,89
SU-130PM 82605,46111925358,10%3596,18
T-5492906,80109923767,09%4289,06
Kranvagn104074,11112623163,20%4272,65
E 25 72044,35126723065,65%4371,18
Somua SM 82823,83133822163,35%3938,05
Bat.-Châtillon 25 t AP92499,9681221560,00%3398,62
LT-432 81933,46118320858,17%5078,61
IS-5 (Object 730) 82321,30110620864,42%3827,17
AMX M4 mle. 54103913,58113720761,35%3676,42
AMX 12 t6767,3460119555,38%2654,70
T 55A 93430,56128619165,45%4618,13
M446970,3146717356,65%1929,32
M4A1 Sherman5736,2047716659,64%2578,66
Object 705A104107,45114316265,43%4717,79
M1271241,6858115959,75%1842,05
Pz.Kpfw. II2429,2457415868,35%3226,61
50TP prototyp 82600,85133515576,77%3847,40
Object 430U104467,45127015572,90%5352,80
STB-1103999,84117315264,47%4623,42
Leopard Prototyp A94009,69133714564,83%5608,47
Super Conqueror104635,34128614469,44%5357,20
TVP T 50/51103835,45103614257,75%4307,47
T54E193310,32117813659,56%4539,18
E 100103677,71107413357,89%3539,85
T-44-100 Igrovoy 82458,32121913351,88%4167,97
CS-52 LIS 82602,52122713256,82%4241,67
KV-261205,1577112463,71%2824,91
M41 HMC5715,1637211856,78%1403,53
IS-3-II93731,81134311667,24%4564,41
AMX ELC bis5812,9565011562,61%3911,64
M54 Renegade 82628,62132611568,70%4111,28
Turtle Mk. I 83081,01154210968,81%4707,44
ST-II104160,57120110868,52%4476,66
Type 5 Heavy103876,37113210763,55%3784,08
IS72080,3492910471,15%3926,28
AMX 13 7571105,7895610460,58%3412,75
Tortoise93766,22138010375,73%4936,46
Object 268 Version 4104027,83109310261,76%4008,50
121B 103716,83107410059,00%3784,77
Progetto M40 mod. 65103892,1910739458,51%4319,42
T-4371417,707588756,32%3163,02
IS-4103663,7011308458,33%3926,96
Grille 15103610,7410038076,25%3539,22
M4A3E2 Sherman Jumbo61031,625867850,00%2567,16
Object 277103525,4910667758,44%3308,24
T-1093409,2812377467,57%4455,46
Object 25793790,3614107472,97%5541,75
E 75 TS 82321,2211427454,05%2956,25
T3093882,3612597367,12%4767,73
T110E3103954,1711177170,42%3880,13
XM551 Sheridan103003,268997051,43%4518,00
Škoda T 5093224,8411716962,32%4092,87
Manticore102199,4510426963,77%3358,23
Leopard 1103583,0910356858,82%3442,58
Caernarvon82942,3014976478,13%5271,64
leKpz M 41 90 mm GF 82012,1910546361,90%4715,89
ShPTK-TVP 100 82022,5410486360,32%2681,39
Rheinmetall Panzerwagen103760,3611665860,34%6946,82
SU-10061184,057055653,57%2513,84
T-100 LT102709,4010825556,36%4384,24
Type 64 61608,0012465576,36%6084,29
Emil II94139,4414315072,00%5387,90
O-Ni71839,4510794957,14%2977,03
StuG III Ausf. B4720,337194975,51%3148,35
T-345697,586454870,83%2743,53
O-I61097,888034856,25%2214,46
Waffenträger auf Pz. IV93025,6710184864,58%3220,37
Lion 103168,119454757,45%3202,28
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4975,6011394772,34%4276,04
AE Phase I 93671,3314164573,33%4877,05
WZ-120-1G FT 82186,8911144566,67%2955,35
Cobra 93028,2710934456,82%3331,27
M374313,632334355,81%1133,43
VK 16.02 Leopard5966,538574358,14%4611,65
Maus103335,6710984264,29%3171,41
T-34-85M 62027,7614254271,43%4659,94
Škoda T 40 61332,229324163,41%3311,84
Controcarro 3 Minotauro103460,2110703961,54%3055,45
Bofors Tornvagn 82096,6911023956,41%2918,62
Strv 103B103175,428873847,37%2792,52
AMX M4 mle. 5193612,5512243852,63%4034,18
ASTRON Rex 105 mm 82827,3813483764,86%4048,27
IS-2-II83006,1413303666,67%5415,35
KV-151015,097033554,29%3188,20
Panhard AML Lynx 6x682663,0913173568,57%7789,79
Ho-Ri 3103547,129113450,00%2898,85
Kampfpanzer 07 RH 82172,6911023250,00%3495,63
BDR G1 B5998,947493151,61%2291,47
BZ-6893055,6312393066,67%3857,18
Škoda T 2561207,1010192972,41%3224,02
Spähpanzer Ru 25191690,249932948,28%3077,20
ELC EVEN 90 81612,0010802867,86%4048,67
CS-63103038,859172653,85%2648,28
T3 HMC2347,564912560,00%2219,00
Chi-To SP72144,2811592576,00%2997,74
Kampfpanzer 07 P(E) 103313,0410862560,00%3150,72
T26E4 SuperPershing 82289,6712212454,17%3681,47
M4A3E8 Sherman6962,745542360,87%2706,11
Tiger II82869,7414012369,57%4916,64
UDES 15/16103136,0910052356,52%2757,63
M41 Walker Bulldog81523,879712347,83%3403,07
Cruiser Mk. III3346,955522263,64%2575,50
BZ-75103560,009602245,45%3099,72
E 7593529,4112702254,55%4234,35
Strv S1 82388,149762259,09%2814,72
Concept 1B 92639,1911012157,14%2365,84
TNH 105/100081655,8010132050,00%2349,86
M7 Priest3306,652682075,00%971,29
Jagdpanzer E 100103600,408732045,00%2711,58
T77 82466,3010632050,00%3223,42
VK 75.01 (K) 82272,6511032055,00%2893,14
ARL 4461367,328771947,37%3319,86
Leichttraktor1335,216561968,42%2332,15
TNH T Vz. 5193201,4712611952,63%3648,32
KV-1S61214,7410591984,21%3665,30
SU-15271378,337441850,00%2145,44
Ikv 10351067,117551866,67%3441,38
Type 59 82405,8212921764,71%4080,47
T-804396,883681764,71%1964,56
T3761074,4710431776,47%3629,79
Panzerjäger I2421,753501662,50%2135,00
K-91103273,8110211650,00%3337,90
114 SP2 104281,949791650,00%4017,26
O-Ho81809,4010301560,00%3054,43
T-703342,203241553,33%1592,20
FV217 Badger103768,0711081560,00%3558,84
T-54 first prototype 82078,4011071560,00%2930,86
Pz.Sfl. IVc51015,147531471,43%3594,59
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61327,648691450,00%4209,69
AltProto AMX 30 82619,9313051464,29%4069,32
Löwe 81700,007891435,71%2297,88
Cruiser Mk. II2313,084041346,15%1446,54
M24 Chaffee5729,318741361,54%3327,47
AMX 13 105102687,158501346,15%3882,39
AMX 13 57 72332,2514041266,67%7569,21
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4778,555291154,55%3113,03
Centurion Action X102810,917441136,36%2272,32
Bisonte C45 82437,8213521181,82%3543,82
Chimera 83114,6414571172,73%4673,70
Type 4 Heavy93832,80140910100,00%5468,72
SDP 44 Burza61329,808001050,00%2797,74
Object 268103635,109921070,00%2971,59
HWK 30 81741,107821030,00%3468,70
Caliban 82299,709921040,00%3125,63
T28 Concept 71508,608561040,00%2265,82
SDP 40 Zadymka5777,11611977,78%2006,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3262,78441933,33%1238,48
T-54 ltwt.92119,441168966,67%4091,75
Obsidian 82424,331271955,56%3484,27
Škoda T 27 82018,11937944,44%3027,07
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81762,56911955,56%2288,33
LT vz. 383298,50338837,50%1248,85
AMX 50 Foch B102878,00908850,00%2719,52
King Tiger (Captured) 71903,751069850,00%3117,66
116-F3 103161,8668070,00%1993,91
StuG IV 5807,29460757,14%2930,43
M10 RBFM 51221,86971771,43%3816,18
Vickers Medium Mk. I1179,00276683,33%1145,60
Tiger I72216,331326666,67%4910,71
B14999,501079666,67%6422,51
S-5171416,83780650,00%1634,54
Lorraine 39L AM3179,17178650,00%495,37
Marder II3369,50324666,67%1441,18
Type 3 Chi-Nu Kai 5472,17298633,33%1020,15
Cromwell B 61346,33846633,33%2602,53
Škoda T 245880,80486560,00%3060,56
UDES 0382443,00943560,00%2960,69
Valentine3532,40565540,00%2575,89
Type 95 Ji-Ro61622,40728520,00%2608,34
KV-137945,40620540,00%1428,01
Lorraine 40 t 82646,001099560,00%3686,94
Strv 746766,50606450,00%1215,45
Renault FT AC2127,0093425,00%251,89
Pz.Kpfw. II Ausf. G355,50187450,00%86,70
Object 777 Version II 93991,751533475,00%5069,24
Großtraktor - Krupp 3339,25400450,00%1197,85
M3 Stuart3153,33500366,67%660,14
StuG III Ausf. G5846,005283100,00%2898,29
T1 HMC268,00151366,67%365,21
Type 89 I-Go/Chi-Ro2130,67266366,67%580,66
Pz.Kpfw. II Luchs4228,33435366,67%937,02
T-602235,33456366,67%1622,56
LTG71488,33975366,67%4563,94
KV-1 shielded 51417,6716243100,00%3296,26
AM 39 Gendron-Somua 2673,33866366,67%3485,05
Object 452K 104942,3313243100,00%4904,21
TS-5 81459,33748333,33%1128,22
BT-7 artillery 3110,67152333,33%134,49
T-28E with F-30 4818,00645333,33%2473,62
M2 Light Tank2263,005752100,00%1330,51
VK 30.01 (H)5577,00399250,00%1307,36
Pz.Kpfw. 38 (t)3762,0036120,00%3077,39
T56 GMC30,004920,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)2152,00286250,00%837,99
K-91-PT 91257,00706250,00%1119,81
KV-220-2 51025,00878250,00%1739,27
Bretagne Panther 62371,0017942100,00%7356,11
KV-4 Kreslavskiy 81908,00742250,00%2122,74
LT vz. 352672,007491100,00%6473,22
T1 Cunningham1104,004101100,00%691,11
VK 36.01 (H)6442,0034210,00%440,07
M5 Stuart438,006810,00%0,00
Renault UE 5730,001410,00%0,00
Archer552,003511100,00%261,00
Renault R352394,0039210,00%1823,92
T18 HMC3137,008610,00%361,95
SU-2-122 51505,009721100,00%3929,95
KV-1SA 51014,005271100,00%1876,56
M-IV-Y 82466,0013591100,00%2979,34
TOG II* 61325,0010381100,00%2002,10
T-44-100 81930,0045210,00%1820,21
112 83176,0015531100,00%3232,10

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.04.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 11.03.2024
Otišao: 28.04.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 07.03.2024
Otišao: 10.03.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.02.2024
Otišao: 07.03.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.12.2023
Otišao: 26.02.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.12.2023
Otišao: 10.12.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.11.2023
Otišao: 08.12.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 07.09.2023
Otišao: 22.09.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.10.2023
Otišao: 02.11.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.08.2023
Otišao: 29.08.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 24.09.2023
Otišao: 17.10.2023
Pozicija: Novak
Član od: 23.09.2023
Otišao: 23.09.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 30.07.2023
Otišao: 12.08.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 31.05.2023
Otišao: 14.06.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 15.06.2023
Otišao: 28.07.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.11.2023
Otišao: 13.11.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.08.2023
Otišao: 05.09.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 08.05.2023
Otišao: 29.05.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 29.04.2023
Otišao: 06.05.2023
Pozicija: Novak
Član od: 11.03.2023
Otišao: 27.04.2023
Pozicija: Obavještajac
Član od: 09.03.2023
Otišao: 11.03.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.03.2023
Otišao: 09.03.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.01.2023
Otišao: 28.02.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.01.2023
Otišao: 27.01.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 13.01.2023
Otišao: 16.01.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 08.01.2023
Otišao: 12.01.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 21.12.2022
Otišao: 07.01.2023