topchanmax

clanlogo
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 29.04.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke32964000
Ø Razina7,240,000,000,00
Pobjede1609048,81%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1645349,91%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno4211,28%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke739422,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova203460,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova459931,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta822,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja287620,8700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi142640,4300,0000,0000,00
Iskustvo493,110,000,000,00
WN7904,950,000,000,00
WN8994,270,000,000,00
Ukupno
Bitke32964
Ø Razina7,24
Pobjede1609048,81%
Izgubljene1645349,91%
Neriješeno4211,28%
Preživjele bitke739422,43%
Uništenih tenkova203460,62
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova459931,40
Počinjena šteta822,39
Bodovi zauzimanja287620,87
Obrambeni bodovi142640,43
Iskustvo493,11
WN7904,95
WN8994,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede428,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1071,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke321,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,2100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,270,000,000,00
Otkriveno tenkova191,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.167,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja120,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,2100,0000,0000,00
Iskustvo258,860,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede428,57%
Izgubljene1071,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke321,43%
Uništenih tenkova30,21
Odnos razaranja0,27
Otkriveno tenkova191,36
Počinjena šteta1.167,50
Bodovi zauzimanja120,86
Obrambeni bodovi30,21
Iskustvo258,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke50000
Pobjede1632,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3468,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1530,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova531,0600,0000,0000,00
Počinjena šteta894,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja450,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1422,8400,0000,0000,00
Iskustvo288,080,000,000,00
Ukupno
Bitke50
Pobjede1632,00%
Izgubljene3468,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1530,00%
Uništenih tenkova200,40
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova531,06
Počinjena šteta894,38
Bodovi zauzimanja450,90
Obrambeni bodovi1422,84
Iskustvo288,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede327,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene872,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke436,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova141,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta340,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja605,4500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo165,270,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede327,27%
Izgubljene872,73%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke436,36%
Uništenih tenkova60,55
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova141,27
Počinjena šteta340,55
Bodovi zauzimanja605,45
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo165,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke55000
Pobjede1018,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4581,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke916,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,2400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,280,000,000,00
Otkriveno tenkova400,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta331,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi781,4200,0000,0000,00
Iskustvo152,560,000,000,00
Ukupno
Bitke55
Pobjede1018,18%
Izgubljene4581,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke916,36%
Uništenih tenkova130,24
Odnos razaranja0,28
Otkriveno tenkova400,73
Počinjena šteta331,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi781,42
Iskustvo152,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1366000
Pobjede66648,76%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene66548,68%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno352,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke39729,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4960,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,510,000,000,00
Otkriveno tenkova14961,1000,0000,0000,00
Počinjena šteta545,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja55724,0800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15751,1500,0000,0000,00
Iskustvo405,480,000,000,00
Ukupno
Bitke1366
Pobjede66648,76%
Izgubljene66548,68%
Neriješeno352,56%
Preživjele bitke39729,06%
Uništenih tenkova4960,36
Odnos razaranja0,51
Otkriveno tenkova14961,10
Počinjena šteta545,39
Bodovi zauzimanja55724,08
Obrambeni bodovi15751,15
Iskustvo405,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke631000
Pobjede29446,59%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene33152,46%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno60,95%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke19230,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3200,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova7161,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta632,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja15782,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6240,9900,0000,0000,00
Iskustvo277,960,000,000,00
Ukupno
Bitke631
Pobjede29446,59%
Izgubljene33152,46%
Neriješeno60,95%
Preživjele bitke19230,43%
Uništenih tenkova3200,51
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova7161,13
Počinjena šteta632,32
Bodovi zauzimanja15782,50
Obrambeni bodovi6240,99
Iskustvo277,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova31,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta739,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo27,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova31,50
Počinjena šteta739,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo27,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (204)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
AMX ELC bis5374,71440270054,04%1391,95
Type 5 Ka-Ri 81637,34805188553,53%1727,62
T3091325,34509164047,50%1049,34
IS-38921,31479155646,47%928,91
KV-15388,40340131448,86%696,25
ELC EVEN 90 8551,22603114749,52%1002,79
M18 Hellcat6633,24391102746,84%1052,73
T28 Prototype81200,16492100548,66%1313,23
T-1091095,0748890149,39%960,12
Type 64 6413,9846377851,80%946,12
Object 261101273,7368875652,12%1022,17
AMX 13 909631,9347365949,17%810,54
IS7572,5445063647,64%618,62
FV3046504,0132653648,51%830,26
T675428,6736052451,15%920,28
T110E4101453,5049852243,30%861,29
Cobra 91669,5478050249,20%1544,03
T-50567,9927949654,64%143,98
E 25 7667,1545449344,22%786,51
FCM 36 Pak 40 3357,6438444454,95%1085,04
S-517801,1638541745,32%882,32
Ferdinand81416,9973040351,36%1517,52
SU-1527595,0534036648,91%690,40
T57 Heavy101683,4370132244,41%1085,21
T-34-856551,0538931247,44%1007,37
IS-7101163,9245131241,67%712,80
T-549730,9748031140,19%494,56
KV-856274,8631931042,26%205,89
FV4005 Stage II101379,4162129452,04%1039,63
T25/27671,6141728546,32%812,37
Object 4168697,0938527942,29%640,83
Jagdpanzer E 100101883,4070127247,79%1313,56
212A91071,5547625646,88%945,06
T-284144,4318124149,38%274,65
T376353,5843223849,58%845,39
Bat.-Châtillon 25 t AP9797,4348122944,98%596,52
Leopard 1101575,2766022444,64%1071,14
Rheinmetall Skorpion G 81022,8861322144,34%911,17
Object 140101094,7662420641,75%650,82
Pz.Kpfw. T 25 5400,5639820549,76%949,92
SU-54398,7720819750,25%980,57
A-436412,5235219345,08%629,99
Crusader 5.5-in. SP7602,3835418344,81%757,41
FV2078715,6951218354,64%750,05
Progetto C50 mod. 6691215,2069018144,75%950,46
AMX 13 757382,1240517448,85%621,26
M41 Walker Bulldog8460,9344316842,26%636,46
Panhard EBR 10510584,1964916247,53%498,50
Super Conqueror101705,5175415548,39%1273,48
T-46345,0314515454,55%137,80
MT-256153,0632015247,37%246,45
Bat.-Châtillon 25 t101012,4360915146,36%639,95
Bisonte C45 81175,1776615046,00%1088,00
FV380591055,3665614647,26%898,51
O-I6489,1035214555,17%765,07
Kranvagn101418,4067814138,30%855,36
SU-1006507,5534314156,03%839,42
SU-263170,5413913847,83%334,06
Jagdpanther7645,9636813545,19%671,66
T-345225,8526712948,06%436,57
M56 Scorpion 7674,4150212447,58%778,32
Rinoceronte101594,9671211946,22%1099,69
Jagdtiger91699,6072111647,41%1326,52
A-447578,6542011660,34%860,22
Leopard Prototyp A91534,2772011050,91%1388,08
T-1506305,6830710439,42%225,96
Strv S1 81062,545439837,76%865,61
Caernarvon81084,516789638,54%1036,83
IS-M8735,564609555,79%746,07
Progetto CC55 mod. 548899,316359444,68%800,51
Jagdpanzer IV6443,693429157,14%779,86
AMX 12 t6317,073899152,75%706,38
Indien-Panzer8781,536328952,81%878,19
Bishop5396,032728751,72%848,41
FV4201 Chieftain Proto 9941,306418645,35%675,62
Panhard AML Lynx 6x68393,585988550,59%550,36
SU-855280,822428442,86%427,07
LTG7416,433908458,33%810,30
SU-86566,442568042,50%621,89
M-V-Y101592,586827738,96%938,67
StuG III Ausf. G5402,362457646,05%760,09
KPz 3 Projekt 07 HK 91180,585897142,25%902,06
T698736,836127047,14%741,47
Conqueror91406,688196561,54%1226,07
T26E4 SuperPershing 8769,116916248,39%809,77
T54E191214,847486157,38%1063,32
SU-76M4190,371696050,00%412,92
SU-85B4191,551965848,28%304,94
VK 168.01 (P) 8715,794445747,37%630,75
VK 16.02 Leopard5282,164215657,14%966,92
GSOR the TANK 91477,596485637,50%1295,00
Leo7942,076685457,41%1569,90
T-26259,28975354,72%154,95
Bat.-Châtillon 12 t8374,384175250,00%490,80
Carro d'assalto P.887776,085995044,00%895,19
T71 DA7514,393864938,78%832,60
Caernarvon Action X 8894,026674643,48%887,42
Object 2579740,964244544,44%476,46
AMX 404111,891874443,18%199,21
M5 Stuart4166,932654351,16%350,19
M24 Chaffee5226,702784344,19%556,69
VK 30.02 (D)7773,186233946,15%1102,82
T3281094,467453948,72%1103,25
BZ-58-2 9998,566793948,72%694,05
Škoda T 56 81359,798433961,54%1304,56
Black Prince7809,556693852,63%1006,34
TS-54 8608,245403836,84%311,64
Concept 1B 91486,657273740,54%944,47
SU-182105,97963658,33%552,28
Emil I81134,717253447,06%1108,59
M-III-Y81015,307113339,39%1019,81
LTP 388,151533348,48%215,36
P.43 bis6580,665303253,13%986,75
Hotchkiss EBR7388,696093265,63%805,68
Churchill VII6516,944933141,94%680,03
O-I Experimental5446,944293135,48%650,13
T297967,578173070,00%1254,98
Ikv 65 Alt II6534,214172941,38%800,41
AMX 38357,551262948,28%76,75
StuG III Ausf. B4135,041612740,74%76,64
VK 30.02 (M)6775,736832661,54%1583,72
AMX 50 10081201,637152445,83%1220,03
AMX 13 105 AM mle. 505191,632152462,50%356,53
Ikv 90 Typ B7955,485462326,09%1237,66
Charioteer8967,614752326,09%825,21
Panhard AMD 178B6326,614702347,83%805,36
Panhard EBR 909579,097352360,87%786,90
T1E6 274,571582347,83%168,19
M10391402,007082240,91%1188,48
Achilles6671,145382250,00%1187,26
M-VI-Y91072,415752236,36%614,43
MS-1179,711342152,38%290,88
Somua SM 81219,407612045,00%1087,27
VK 28.016203,892411926,32%282,21
M5A1 Stuart436,671551827,78%0,00
T499586,675961838,89%583,82
EMIL 1951 81230,337991861,11%1319,24
T1 Cunningham183,472001758,82%408,51
M8A14159,131811656,25%304,83
Super Hellcat 7533,814381637,50%432,56
Marder 38T4244,672571566,67%663,99
M66869,576201442,86%1270,89
Hotchkiss H35255,46911323,08%2,65
Object Kust 81333,546001330,77%1230,75
BT-2255,081191250,00%84,37
O-Ni7423,672901241,67%249,61
Pawlack Tank6763,005711241,67%1007,21
M-II-Y7707,426341250,00%821,72
Strv 746562,914481145,45%838,51
M2 Light227,271311145,45%48,68
Emil II91577,367001136,36%1234,09
VK 30.01 (H)5669,735931163,64%1818,65
Ikv 1035121,181661136,36%5,64
T110E5101050,186391136,36%544,19
KV-1SA 5552,914931136,36%788,78
Ikv 723246,801881060,00%740,46
T28 Concept 71202,908571070,00%2225,31
P.435473,89565955,56%1206,17
VK 36.01 (H)6698,56682966,67%1169,35
Birch Gun478,00184933,33%0,00
FV4004 Conway91744,56822955,56%1833,00
AMX 13 10510604,33621955,56%529,01
Type 63 8808,00742966,67%796,46
Löwe 8659,33266933,33%393,65
Type 2597 Chi-Ha336,63188850,00%86,63
AT-1224,7576837,50%0,58
Conqueror Gun Carriage101350,63458812,50%849,56
Sav m/434242,71335742,86%450,78
ISU-1528514,00260728,57%210,91
Tiger I71157,67914666,67%1751,42
Vickers Mk. E Type B20,0079540,00%0,00
Type 97 Te-Ke 235,8061520,00%0,00
Challenger71565,60874560,00%2668,43
Gabler’s Destroyer 5377,80368540,00%908,47
Pz.Kpfw. II Ausf. D 262,20146520,00%21,61
Renault Otsu184,00183475,00%393,59
M2 Medium Tank3114,25221450,00%255,44
T56 GMC362,50133425,00%0,00
IS-6 8883,75341450,00%741,29
Staghound Mk. III6154,00251425,00%2,42
StuG IV 5352,50161425,00%530,40
Vickers Medium Mk. I112,6753366,67%221,70
KV-26265,33599366,67%406,08
T-50-2 6241,00241333,33%321,95
SDP wz 66 Grom 8999,00480333,33%703,21
MTLS-1G14 334,33114333,33%0,00
AMX 13 (FL 11) 5184,67453366,67%539,63
Renault FT127,5091250,00%84,37
KV-1S6385,0023420,00%441,92
AMBT 81527,5010842100,00%1721,09
T-29 30,0083250,00%100,37
M24E2 Super Chaffee 6171,00346250,00%268,84
L-60 256,00187250,00%138,62
T7 Combat Car 243,00117250,00%111,42
FV201 (A45) 7896,50873250,00%1352,94
Churchill Crocodile 6809,0049420,00%1075,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,0014610,00%0,00
M4A3(76)W Sherman 61107,0037210,00%1418,35
Patton the Tank 9354,008521100,00%305,65
Light Mk. VIC 2110,0015610,00%335,71
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8650,004561100,00%651,75
BT-7 artillery 3198,001971100,00%703,89
43 M. Toldi III 381,002510,00%96,10
Chaffee Camouflaged 5783,0047410,00%2336,99

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 29.04.2023
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 29.04.2023
Otišao: 24.12.2024