the_ChuP1K

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 03.07.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke290510416
Ø Razina7,850,008,5010,38
Pobjede1437449,48%00,00%125,00%956,25%
Izgubljene1428449,17%00,00%375,00%743,75%
Neriješeno3931,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke509517,54%00,00%00,00%16,25%
Uništenih tenkova182400,6300,0010,25110,69
Odnos razaranja0,760,000,250,73
Otkriveno tenkova332021,1400,0041,00161,00
Počinjena šteta1.135,160,001.588,001.800,06
Bodovi zauzimanja71630,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi51020,1800,0000,0000,00
Iskustvo603,010,00545,75629,13
WN7941,830,00581,79990,79
WN81255,420,002063,591208,74
Ukupno
Bitke29051
Ø Razina7,85
Pobjede1437449,48%
Izgubljene1428449,17%
Neriješeno3931,35%
Preživjele bitke509517,54%
Uništenih tenkova182400,63
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova332021,14
Počinjena šteta1.135,16
Bodovi zauzimanja71630,25
Obrambeni bodovi51020,18
Iskustvo603,01
WN7941,83
WN81255,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke4
Ø Razina8,50
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova41,00
Počinjena šteta1.588,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo545,75
WN7581,79
WN82063,59
Zadnjih 30 dana
Bitke16
Ø Razina10,38
Pobjede956,25%
Izgubljene743,75%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke16,25%
Uništenih tenkova110,69
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova161,00
Počinjena šteta1.800,06
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo629,13
WN7990,79
WN81208,74
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke333000
Pobjede17652,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14342,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno144,20%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11935,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2550,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,190,000,000,00
Otkriveno tenkova2770,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta2.076,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja520,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4711,4100,0000,0000,00
Iskustvo907,930,000,000,00
Ukupno
Bitke333
Pobjede17652,85%
Izgubljene14342,94%
Neriješeno144,20%
Preživjele bitke11935,74%
Uništenih tenkova2550,77
Odnos razaranja1,19
Otkriveno tenkova2770,83
Počinjena šteta2.076,11
Bodovi zauzimanja520,16
Obrambeni bodovi4711,41
Iskustvo907,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke35000
Pobjede1337,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2262,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1542,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova250,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta852,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja802,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi742,1100,0000,0000,00
Iskustvo421,030,000,000,00
Ukupno
Bitke35
Pobjede1337,14%
Izgubljene2262,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1542,86%
Uništenih tenkova140,40
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova250,71
Počinjena šteta852,11
Bodovi zauzimanja802,29
Obrambeni bodovi742,11
Iskustvo421,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke863000
Pobjede52160,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene31035,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno323,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32437,54%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6080,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova15191,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.497,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja5870,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14071,6300,0000,0000,00
Iskustvo850,880,000,000,00
Ukupno
Bitke863
Pobjede52160,37%
Izgubljene31035,92%
Neriješeno323,71%
Preživjele bitke32437,54%
Uništenih tenkova6080,70
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova15191,76
Počinjena šteta1.497,38
Bodovi zauzimanja5870,68
Obrambeni bodovi14071,63
Iskustvo850,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke280000
Pobjede14852,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13247,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8931,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2160,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova4141,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta2.002,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja930,3300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1040,3700,0000,0000,00
Iskustvo879,810,000,000,00
Ukupno
Bitke280
Pobjede14852,86%
Izgubljene13247,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke8931,79%
Uništenih tenkova2160,77
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova4141,48
Počinjena šteta2.002,36
Bodovi zauzimanja930,33
Obrambeni bodovi1040,37
Iskustvo879,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (239)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T26E4 SuperPershing 81102,88701159651,69%1397,41
Panhard EBR 75 (FL 10) 8858,22727110152,13%1469,04
T-44-100 Igrovoy 81124,2073287848,75%1258,93
Tiger 131 6573,1142180051,88%829,68
Rheinmetall Skorpion G 81432,6277268051,03%1531,22
T297535,8242262446,47%457,75
T675298,8626462146,22%468,91
T-5491153,5250358944,65%993,19
T110E5101831,4167858145,96%1275,87
T-448838,6448356947,10%961,52
M10391047,3649456042,50%735,87
T-345381,2533953451,12%921,23
T499680,0841252345,32%789,67
Progetto M40 mod. 65101604,1667351647,29%1134,79
IS-38941,0155646249,35%944,35
Panhard EBR 105101629,4285344458,78%2138,85
T71 DA7501,7036843849,77%944,56
TVP T 50/51101476,8764640046,25%1038,50
M41 Walker Bulldog8431,7939339745,34%579,76
Super Conqueror102894,85101339459,90%2597,06
IS-7101971,2175738345,43%1449,96
Object 277101678,3173037047,57%1205,84
T328546,8443134843,97%374,83
Kranvagn102760,4091831852,83%2373,70
SU-1527703,0837031345,69%804,45
T-34-856487,1239729850,67%834,88
SU-85B4223,4323328947,75%392,88
IS-4103174,89102628857,99%2784,80
A-436446,2434528747,74%739,75
M4A3E2 Sherman Jumbo6219,3127927942,65%167,66
ISU-1528588,2336427846,40%402,84
M48A5 Patton101342,5763127744,04%841,54
T376320,5628124842,74%643,09
Škoda T 5091082,7662124147,72%853,40
M4A1 Sherman598,1717823946,03%67,59
Object 25791097,8166722347,53%883,60
STB-1102554,2589922253,60%2374,06
AMX 50 B103185,3392921856,42%2916,69
M46 Patton91071,2564921647,22%844,03
E 100102682,5291821452,34%2359,05
IS7698,3836420345,32%755,73
T-1091042,8663519943,22%813,80
60TP Lewandowskiego102978,0290819455,15%2563,65
M26 Pershing8698,5755319042,11%632,98
Hummel6405,5631018844,15%414,84
CS-63102517,8485318755,08%2242,18
Object 43091236,5567518644,09%953,05
AMX M4 mle. 54103567,64103918357,38%3257,88
Object 268 Version 4102157,2182318155,25%1645,08
IS-6 B 81583,5190817054,71%1905,00
Type 6191806,0182916948,52%1785,77
Conqueror91504,6977816745,51%1189,60
Vz. 55102145,4980015848,73%1492,71
Strv 103-091181,9261515649,36%904,68
Panhard AML Lynx 6x68885,3470715347,71%1582,63
Panhard EBR 9091017,2785815355,56%1660,92
TNH T Vz. 5191890,3389215156,29%1759,41
SU-1006628,9040115147,68%998,71
Škoda T 256498,1241515044,00%783,29
T-62A101139,0759814743,54%750,86
T-437599,2741314143,97%746,32
P.43 bis6390,2641713645,59%504,56
XM551 Sheridan10614,3646813543,70%452,56
LT-432 8925,3493513360,15%1963,07
CS-5991794,5789213155,73%1882,18
Konštrukta T-34/1007513,6350513053,08%664,24
Grille5275,0027113052,31%450,33
M2 Light297,8920512941,09%162,53
IS-M8842,0461212644,44%739,18
T207654,6153112445,16%779,09
Caernarvon81487,1688212450,81%1735,36
Emil II92024,9188712254,10%1807,59
50TP prototyp 82127,64108812157,85%2830,37
SU-10181187,3069412147,11%1298,56
Leopard 1103075,5099612163,64%3041,36
KV-481223,0170511942,02%1272,27
T-80462,2815611948,74%84,18
Pz.Sfl. IVc5323,7522011851,69%603,15
M24 Chaffee5176,9124411747,86%398,94
ST-I91867,8388111750,43%1730,68
Object 26391791,1183111554,78%1652,27
P.44 Pantera8751,2160511453,51%841,61
SU-855244,8122911049,09%378,15
AMX 50 12092325,63100810866,67%2348,76
E 7591914,6585810651,89%1729,85
53TP Markowskiego81080,166969748,45%1060,75
P.43 ter7436,754769550,53%485,17
TNH 105/100081361,777729548,42%1551,01
Prototipo Standard B91262,976599446,81%1038,40
Object 70591364,427379345,16%1055,01
AMX 50 10081300,407579252,17%1410,19
Emil I81543,048099146,15%1583,08
Škoda T 245289,022618850,00%627,53
Leopard Prototyp A92266,709028852,27%2315,80
M3 Lee482,471428644,19%55,10
CS-5381099,366858343,37%1403,37
KV-137354,882898242,68%321,82
Tiger I71269,408477851,28%1823,98
50TP Tyszkiewicza91682,638517851,28%1595,09
UDES 038920,655957855,13%900,01
AMX M4 mle. 5193146,0512247864,10%3592,69
ShPTK-TVP 100 81427,378077848,72%1639,93
Indien-Panzer81271,728217154,93%1662,51
Sturmpanzer II4161,171787047,14%335,79
IS-3A Peregrine 81957,3410457054,29%2289,08
STA-181224,788316857,35%1762,01
Hotchkiss H352159,212026243,55%604,66
G.W. Panther7463,443426144,26%357,56
M8A14126,141765657,14%202,95
Object 780 102849,468685646,43%2342,19
Object 252U Defender 81623,209865667,86%1914,71
45TP Habicha71108,937315549,09%1460,11
CS-4471127,957335545,45%1557,01
Tiger II81519,289375468,52%1893,09
Hotchkiss EBR71029,519375371,70%2629,20
M54 Renegade 81884,179945253,85%2173,80
Ikv 90 Typ B7673,614605147,06%759,76
P.435291,353504847,92%602,89
M446395,304344650,00%497,69
Panhard AMD 178B6671,656694658,70%2062,28
T-28441,501234445,45%55,46
TVP VTU Koncept8765,845454447,73%830,99
40TP Habicha6485,985114264,29%905,91
AMX M4 mle. 4571066,467213946,15%1319,60
T-46347,621123735,14%0,00
M5 Stuart455,111743751,35%104,31
VK 16.02 Leopard5851,277763756,76%3814,94
Marder 38T4250,111763743,24%417,38
Ikv 65 Alt II6299,083073644,44%298,70
WZ-114 91786,428303650,00%1771,90
Strv 746700,945273542,86%1130,23
Vz. 44-171453,918103537,14%1929,87
B.U.G.I.61171,657503455,88%2290,98
Bat.-Châtillon Bourrasque 81109,537453458,82%1155,14
King Tiger (Captured) 71211,328853470,59%1793,40
25TP KSUST II5345,183683345,45%682,50
M127661,776063148,39%667,70
M18 Hellcat6600,374563050,00%923,02
T28 Concept 71037,527512958,62%1477,00
Sturmpanzer I Bison3132,821492850,00%305,58
Leichttraktor196,212162853,57%353,84
SU-100M17960,367372857,14%1302,55
ST vz. 394189,482102755,56%485,79
Churchill I5314,303662740,74%400,03
T-70380,781652759,26%201,91
Kampfpanzer 07 P(E) 102201,228702762,96%1829,44
M2 Medium Tank314,461582653,85%120,67
ARL 446901,086932568,00%1781,74
Churchill VII6454,364862560,00%759,20
FV215b 101520,847332564,00%1298,25
AMX 65 t81557,848462552,00%1859,35
T-60275,081732441,67%76,58
SU-130PM 81543,547402445,83%1607,76
GSR 3301 Setter7621,677212450,00%1469,52
AE Phase I 91534,928912466,67%1426,81
Leo7604,964362326,09%665,13
VK 36.01 (H)6642,785682347,83%906,26
AT 15A 7721,097012360,87%946,76
T698486,864592236,36%275,43
Pz.Kpfw. 35 (t)2102,861832138,10%301,31
Char Futur 4 91463,387302152,38%1124,49
14TP4278,423391936,84%780,60
T9593038,3711801968,42%3178,03
Sav m/434171,222471850,00%312,24
KV-371310,678791866,67%1936,54
SU-76M4147,782791850,00%236,90
FV4005 Stage II101293,176061855,56%912,99
CS-52 LIS 81525,678291855,56%1961,85
Matilda4400,654231758,82%1097,75
T-15061002,066161735,29%1572,86
G.Pz. Mk. VI (e)231,75681631,25%2,69
T56 GMC3101,201371533,33%81,17
Type 5 Heavy102812,078061442,86%1849,99
AMX 38341,771691361,54%194,45
M415209,252141233,33%47,88
Object 430U102258,337091233,33%1576,66
Object 703 Version II 81224,427591241,67%1158,78
VK 75.01 (K) 8625,586071250,00%509,92
KR-1111870,756571266,67%1272,80
Object 70491256,365631136,36%721,50
T77 81982,829021145,45%2494,96
S-517635,405661050,00%576,17
Strv 103B101357,006211050,00%822,47
Vickers Medium Mk. III376,33155944,44%56,88
O-I6720,11490933,33%912,05
KV-26657,00552966,67%1134,30
T-26271,13125850,00%178,40
MS-11210,57561785,71%1346,38
Marder II3156,14175757,14%362,16
Cruiser Mk. III340,5781728,57%0,00
Crusader 5.5-in. SP7421,14533771,43%555,18
FV3046279,14321757,14%362,88
ISU-152K 8492,57536757,14%429,56
T-50-2 6440,00533757,14%1014,18
Patton the Tank 92510,00771742,86%2178,44
Cobra 93153,711176785,71%3947,55
10TP3215,83320666,67%831,71
Ikv 1035175,67210666,67%389,64
AT-1296,33156650,00%204,54
T-34-85M 61643,671209666,67%3612,86
Turtle Mk. I 81284,33802650,00%1082,32
T3 HMC253,20148580,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5903,80999580,00%2974,98
Object 283 91567,60861560,00%1744,29
MKA 2142,00224580,00%520,43
Progetto M35 mod. 46 81118,20528520,00%948,67
L-60 261,40183560,00%255,26
Tetrarch 253,00113540,00%0,24
StuG IV 5245,00336580,00%604,87
Pz.Kpfw. II216,50110425,00%0,00
DS PZInż5907,75545450,00%2109,67
SU-14-17429,50575475,00%555,22
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6448,00578450,00%1076,74
Škoda T 27 82231,25975450,00%3207,04
Somua SM 8780,00789475,00%710,27
Vickers Medium Mk. I117,3354333,33%0,00
Renault FT130,33108333,33%3,10
Ikv 72339,3397366,67%256,62
Panzerjäger I2126,67149333,33%226,46
Pz.Kpfw. II Ausf. G3307,0026230,00%981,61
T1 Cunningham129,50139250,00%75,29
7TP2194,50241250,00%606,13
T1 HMC2119,50142250,00%531,26
Valentine3352,00379250,00%1214,25
T2 Medium Tank2129,50800250,00%584,75
KV-15100,504492100,00%261,00
Waffenträger auf E 100103880,50836250,00%2885,14
Convert. Medium Tank T3 3322,50433250,00%912,48
T-29 3157,50140250,00%359,96
Renault Otsu126,007510,00%0,00
4TP110,008610,00%0,00
P26/404238,0016510,00%398,58
Renault NC-3110,001291100,00%261,00
Pvlvv fm/42214,002410,00%0,00
MT-256192,0012010,00%242,89
Löwe 8301,0017010,00%29,48
Caernarvon Action X 80,007191100,00%261,00
Excalibur 61756,0014031100,00%3633,60
Super Hellcat 7747,007291100,00%1119,31

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 03.07.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.11.2024
Otišao: 01.01.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.11.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Obavještajac
Član od: 25.06.2023
Otišao: 12.12.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.10.2022
Otišao: 09.12.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 11.12.2022
Otišao: 05.02.2023
Pozicija: Pričuva
Član od: 05.10.2022
Otišao: 21.10.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.09.2022
Otišao: 29.09.2022
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 30.09.2022
Otišao: 03.10.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.02.2023
Otišao: 22.06.2023