ZaikaTV

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke50237052359
Ø Razina8,000,0010,089,87
Pobjede2765955,06%00,00%2853,85%20055,71%
Izgubljene2187643,55%00,00%2242,31%15242,34%
Neriješeno7021,40%00,00%23,85%71,95%
Preživjele bitke1615932,17%00,00%1834,62%15543,18%
Uništenih tenkova618681,2300,00831,604781,33
Odnos razaranja1,820,002,442,34
Otkriveno tenkova489390,9700,00571,102660,74
Počinjena šteta1.843,080,003.638,333.097,81
Bodovi zauzimanja367810,7300,0000,00520,14
Obrambeni bodovi328320,6500,0000,00810,23
Iskustvo656,740,001.112,191.012,63
WN71590,100,001864,951651,35
WN82342,520,003516,223115,77
Ukupno
Bitke50237
Ø Razina8,00
Pobjede2765955,06%
Izgubljene2187643,55%
Neriješeno7021,40%
Preživjele bitke1615932,17%
Uništenih tenkova618681,23
Odnos razaranja1,82
Otkriveno tenkova489390,97
Počinjena šteta1.843,08
Bodovi zauzimanja367810,73
Obrambeni bodovi328320,65
Iskustvo656,74
WN71590,10
WN82342,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke52
Ø Razina10,08
Pobjede2853,85%
Izgubljene2242,31%
Neriješeno23,85%
Preživjele bitke1834,62%
Uništenih tenkova831,60
Odnos razaranja2,44
Otkriveno tenkova571,10
Počinjena šteta3.638,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.112,19
WN71864,95
WN83516,22
Zadnjih 30 dana
Bitke359
Ø Razina9,87
Pobjede20055,71%
Izgubljene15242,34%
Neriješeno71,95%
Preživjele bitke15543,18%
Uništenih tenkova4781,33
Odnos razaranja2,34
Otkriveno tenkova2660,74
Počinjena šteta3.097,81
Bodovi zauzimanja520,14
Obrambeni bodovi810,23
Iskustvo1.012,63
WN71651,35
WN83115,77
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29000
Pobjede1655,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1344,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke827,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova170,5900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.545,900,000,000,00
Bodovi zauzimanja461,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo459,900,000,000,00
Ukupno
Bitke29
Pobjede1655,17%
Izgubljene1344,83%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke827,59%
Uništenih tenkova140,48
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova170,59
Počinjena šteta1.545,90
Bodovi zauzimanja461,59
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo459,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke23000
Pobjede1565,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene730,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1252,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova251,0900,0000,0000,00
Odnos razaranja2,270,000,000,00
Otkriveno tenkova60,2600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.769,090,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1426,1700,0000,0000,00
Iskustvo697,000,000,000,00
Ukupno
Bitke23
Pobjede1565,22%
Izgubljene730,43%
Neriješeno14,35%
Preživjele bitke1252,17%
Uništenih tenkova251,09
Odnos razaranja2,27
Otkriveno tenkova60,26
Počinjena šteta1.769,09
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1426,17
Iskustvo697,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede1100,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo352,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede1100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo352,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke44000
Pobjede36,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4193,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,3200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova160,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta619,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi180,4100,0000,0000,00
Iskustvo110,750,000,000,00
Ukupno
Bitke44
Pobjede36,82%
Izgubljene4193,18%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke12,27%
Uništenih tenkova140,32
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova160,36
Počinjena šteta619,80
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi180,41
Iskustvo110,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke199000
Pobjede9246,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9949,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno84,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7336,68%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1550,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova1480,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.198,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja3011,5100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6533,2800,0000,0000,00
Iskustvo494,570,000,000,00
Ukupno
Bitke199
Pobjede9246,23%
Izgubljene9949,75%
Neriješeno84,02%
Preživjele bitke7336,68%
Uništenih tenkova1550,78
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova1480,74
Počinjena šteta1.198,67
Bodovi zauzimanja3011,51
Obrambeni bodovi6533,28
Iskustvo494,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke41000
Pobjede1741,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2356,10%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1639,02%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova431,0500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,720,000,000,00
Otkriveno tenkova330,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.328,900,000,000,00
Bodovi zauzimanja902,2000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi100,2400,0000,0000,00
Iskustvo406,800,000,000,00
Ukupno
Bitke41
Pobjede1741,46%
Izgubljene2356,10%
Neriješeno12,44%
Preživjele bitke1639,02%
Uništenih tenkova431,05
Odnos razaranja1,72
Otkriveno tenkova330,80
Počinjena šteta1.328,90
Bodovi zauzimanja902,20
Obrambeni bodovi100,24
Iskustvo406,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15000
Pobjede1173,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene426,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke746,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova110,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.248,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja302,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo339,070,000,000,00
Ukupno
Bitke15
Pobjede1173,33%
Izgubljene426,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke746,67%
Uništenih tenkova50,33
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova110,73
Počinjena šteta1.248,20
Bodovi zauzimanja302,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo339,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (260)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
SU-122-44 71527,35627198258,43%2706,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5698,73471163457,71%2453,30
KV-261061,46562158358,43%2205,89
AMX 50 Foch (155) 102696,82684146257,11%2334,98
FCM 50 t 81628,76660130555,10%2377,83
AMX 50 B102643,42656125455,90%2492,68
T110E4102845,78624111152,57%2537,94
FV4005 Stage II102531,67678107651,77%2105,34
Churchill III 5749,57689104056,83%1947,03
121102296,5959886352,14%2151,91
ST-II102904,0281072457,04%2666,69
IS-4102481,5166967854,72%2217,05
STB-1102375,8067366651,80%2211,18
E 100102441,1159560856,58%2194,63
Kranvagn102956,1279556355,24%2659,53
Cruiser Mk. IV4529,6746854963,57%2516,13
T4991291,5358154953,55%2026,56
WZ-1317686,6348754649,27%1424,23
M24 Chaffee5608,2858754154,71%2263,66
WZ-1328659,1843153748,42%1063,67
Bat.-Châtillon 155 5591584,5144653651,31%1938,26
60TP Lewandowskiego103281,8884652861,17%2994,28
T3092097,6957352752,94%2113,42
IS-381914,7672252461,64%2772,22
Vz. 55103231,3083252055,19%2872,60
BZ-79114721,81120550459,72%3788,89
Pz.Kpfw. T 25 5812,7765549964,33%3059,45
Chrysler K GF 81882,7983748462,19%2743,14
AMX M4 mle. 54103324,0990147358,56%3017,83
Bat.-Châtillon Bourrasque 82003,0888745856,99%2809,80
M36 Jackson6942,8852442552,24%1699,82
T110E3102522,7858841356,66%2083,63
T25 AT7792,9034641248,79%1016,03
T675835,1951540355,83%2504,72
T28 Prototype81217,3544040047,50%1345,46
AMX 50 10081724,1658039452,54%2386,83
113102482,4160839149,87%2383,82
WZ-12091547,3772738444,53%1631,42
AMX 50 Foch91869,6257138144,09%1641,63
IS-7102887,8982537659,57%2931,00
KV-15568,9736837551,73%1306,76
Bat.-Châtillon 155 58101932,3442837150,94%2111,19
IS-3-II92638,6890735461,58%3255,76
T25/27886,0842335053,43%1404,98
WZ-111 model 1-492112,7666334657,23%2419,31
AMX AC mle. 4881470,0156134050,88%1890,16
FV4025 Contriver114249,20114933757,27%3301,18
VK 168.01 (P) 81804,7874933256,02%2649,52
AMX 13 F3 AM6830,8533832847,26%1363,90
ARL V396536,6928332046,56%909,09
Lorraine 155 mle. 5181293,7744231751,74%1780,14
Taschenratte114741,84129731360,06%3818,61
Panhard EBR 105101534,3879931055,16%2066,24
Tiger II81652,2461830453,95%2187,49
M10 Wolverine5408,7926730353,14%905,22
Lorraine 155 mle. 5071050,5039030252,65%1575,85
ST-I91748,3381730055,33%1721,70
T9592239,4858229054,14%1980,08
M18 Hellcat6793,3437229047,59%1463,43
Type 6192153,8060128457,75%2519,53
E 7592075,0965428359,36%2141,58
T92 HMC101975,9574228051,07%1670,36
AMX 50 12092032,3279227852,16%2238,65
AMX 67 Imbattable114002,48108827556,00%3193,78
FV230 Canopener103130,0681827152,77%2542,19
M4A1 Revalorisé 81707,7271725155,78%2374,57
59-166321,2431024746,15%756,26
Vz. 60S Dravec 104071,62119624562,86%3433,17
Conqueror92741,4298924458,20%3176,97
XM551 Sheridan101607,6958823852,10%1998,58
KV-37944,1745322950,66%1216,27
T803113969,52118422359,19%3245,45
WZ-111 model 5A102728,3265121750,69%2488,98
KV-481307,9070721647,69%1643,61
AMX AC mle. 467964,5539721447,20%1358,20
STA-181400,3466821254,25%1977,97
Black Rock 114070,79115120759,42%3348,98
Buryan 93357,21116420661,65%3351,55
SDP 58 Kilana82029,4384020254,46%2636,87
Vz. 71 Tesák101751,9280520151,24%2365,52
AMX ELC bis5538,2845919852,53%2173,80
SU-130PM 82433,01107519666,33%2988,43
T2881629,1360118750,27%1932,12
IS-271356,5654918153,04%2090,76
T-1506710,2541417855,62%1238,56
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4474,7131717755,37%1575,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3262,4135917656,25%1487,43
T 55A 92340,9080817653,98%2747,04
M5A1 Stuart4268,9527317350,29%915,39
11081561,3869916957,99%2155,91
Controcarro 3 Minotauro102779,1685216760,48%2298,65
Strv 7461044,4857616360,12%2617,38
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3974,2293416268,52%3735,89
AMX 13 105 AM mle. 505427,2323316047,50%830,17
T57 Heavy102697,1975115649,36%2372,22
Super Conqueror102866,5684015550,32%2500,26
Type T-345343,4126215448,05%878,38
AMX M4 mle. 4571283,2451415455,19%1874,67
SDP wz 66 Grom 82509,54111715461,69%3139,57
Object 25792305,2771715356,86%2685,12
M41 Walker Bulldog81019,2760314554,48%2134,98
ARL 4461027,3753414153,90%2131,17
IS-6 B 82079,8392713860,87%2778,80
M5 Stuart4201,5326613751,09%460,86
IS-2-II81870,2370613762,77%2688,16
AE Phase I 92544,9190413657,35%2862,13
Gorilla113981,36108613458,96%3145,37
IS-2 shielded 71657,2388013360,15%2655,67
Tiger I71839,2677213157,25%3081,73
NC 70 Błyskawica103031,1591313059,23%2551,99
50TP Resilient 81858,0378912758,27%2299,24
BDR G1 B5867,0150312459,68%2226,78
FV3046876,9339812349,59%1882,46
53TP Markowskiego82232,0890612157,85%3436,60
IS71431,7761611660,34%2472,83
KR-1113925,81118711357,52%3255,56
Charioteer82393,32103211267,86%3400,36
Ares 90103356,46102611057,27%3228,06
Škoda T 5092219,4990710955,05%2339,08
Type 5 Chi-Ri71146,8450210844,44%2103,86
LPT-67 Šelma91279,6076910458,65%1933,31
Emil II92560,6089210356,31%3133,88
M415674,6937610350,49%1243,16
T1 Cunningham1153,3723710250,98%924,58
T26E5 Patriot 81651,208529852,04%2163,58
SMV CC-6781809,807999753,61%2401,92
Tortoise92913,287969560,00%3012,23
Coccodrillo 103475,499689454,26%2939,63
T404213,541968749,43%382,60
T-50-2 6640,854718660,47%2304,21
Cobra 92787,9810278652,33%2960,01
S35 CA5555,072878549,41%1249,13
O-Ni71394,895688447,62%2153,27
O-I6898,234598457,14%1784,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4178,302358254,88%497,16
T28 Concept 71386,656598251,22%2341,03
SDP 60 Gonkiewicza92782,759348057,50%3025,81
SU-855533,243197948,10%1319,77
Type 586853,754957960,76%1916,15
FV229 Contender92340,168447956,96%2783,35
Pz.Kpfw. Neu114302,2511807951,90%3609,16
Lorraine 40 t 81835,137347963,29%2417,73
Type 4 Chi-To6642,053977554,67%1271,67
Controcarro 1 Mk. 292236,599527356,16%2194,46
Pz.Kpfw. 5583104,5513447352,05%3786,10
Char Futur 4 92458,149207350,68%2657,09
Vz. 64 Blesk81117,805456960,87%2318,48
T3 HMC2166,032076552,31%668,59
Ares 8592408,979886543,08%2298,34
TVP T 50/51102659,957546454,69%2466,04
TBT 93027,3811876467,19%3196,60
LTP 3264,772746448,44%1372,04
TNH T Vz. 5192402,148886344,44%2348,25
Type 3 Chi-Nu5543,023746165,57%1833,25
M446655,933916155,74%1142,33
VK 36.01 (H)61283,536395969,49%3103,34
T110E5102949,4610355959,32%2496,67
Bishop5747,434525855,17%1872,11
Super Hellcat 71202,176415856,90%1909,66
FV4004 Conway91813,064655345,28%1455,87
Projet Louis 91464,279725259,62%2760,69
Lorraine 39L AM3192,961705048,00%501,50
Somua SM 82295,1810364951,02%2711,88
Ares 7582528,7712404856,25%3862,98
Vz. 63P114158,3012394765,96%3136,73
T-284276,592234645,65%727,98
T376947,185454548,89%2899,59
Panhard EBR 909805,237434052,50%1145,80
B1436,231073941,03%17,28
Caernarvon81934,7110423855,26%2485,36
SMV CC-5671716,897413751,35%2818,39
T2 Medium Tank2167,921913751,35%827,66
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6963,306973754,05%2679,30
Panhard AML Lynx 6x68939,815563658,33%1818,67
Emil I81955,069683551,43%2744,24
BT-531469,8011513571,43%6443,01
TNH 105/100081567,739083372,73%2087,02
Škoda T 256823,776043141,94%1599,73
Pz.Kpfw. 38 (t)370,551263148,39%67,96
O-I Experimental5962,935003056,67%2415,50
T-602198,402423053,33%935,81
Gabler’s Destroyer 5837,878103063,33%3645,42
Leo71376,869192968,97%2854,01
Somua SAu 404271,901832941,38%550,26
Chieftain Mk. 6 102529,648182846,43%1992,70
SU-85B4479,223102759,26%1385,76
Stridsyxa 82371,6910982657,69%2929,68
Object 260 103519,3611002560,00%3175,42
Hotchkiss EBR7713,717032454,17%1690,30
M4A3(76)W Sherman 61145,387882454,17%1965,30
M24E2 Super Chaffee 6798,087602475,00%2712,68
T-262108,431322339,13%303,25
AMX 50 Foch B102832,656692339,13%2698,62
SU-85I 51220,419012259,09%3226,19
ELC EVEN 90 8936,106662035,00%1708,37
T71 DA71032,339131855,56%2506,94
GSOR the TANK 91964,228201861,11%2141,45
M3 Stuart3138,591961752,94%429,67
T56 GMC3110,761281741,18%132,73
Pz.Kpfw. II Ausf. G3347,533331758,82%1736,41
FV224 Chopper71935,2411701758,82%2731,26
Fantôme 92233,249991758,82%2733,38
Renault FT 75 BS2104,94951643,75%404,08
Archer5735,693171631,25%1650,48
KV-1SA 5960,816461643,75%2272,96
Kunze Panzer 92503,7510361668,75%2764,37
T1E6 293,811381637,50%190,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5912,738091566,67%2464,31
45TP Habicha71384,218301457,14%2186,29
Type 2597 Chi-Ha394,211231428,57%77,68
T-116 3504,645141450,00%2573,80
T-45 2510,576851442,86%2782,09
T78 61462,079281457,14%2508,04
T-463109,541411353,85%320,91
Valentine AT4199,001511323,08%345,13
M8A141343,318571369,23%4793,31
Pz.Sfl. IC 4805,855891353,85%3206,37
BT-7 artillery 3494,235181369,23%2357,62
G.W. Panther7896,926461241,67%969,97
Hotchkiss H35228,4540119,09%0,00
Ikv 723712,453271172,73%2598,55
Black Prince II 71535,9111161163,64%2621,44
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81461,89629922,22%1737,58
M661538,75639812,50%2415,47
M2 Light2106,88179850,00%285,57
D2324,1475728,57%0,00
Excalibur 6859,71385757,14%1316,44
Pz.Kpfw. 35 (t)267,6775633,33%81,93
D1253,3373650,00%85,92
MS-11127,17184633,33%533,89
Loyd Gun Carriage2115,00146683,33%780,75
TKS z n.k.m. 20 mm 2157,20222540,00%739,00
Leichttraktor147,2070520,00%0,00
AMX ELC 901 6869,00710540,00%3168,61
Chaffee Camouflaged 51048,001011580,00%3046,06
Valentine3202,50192450,00%635,53
G.Pz. Mk. VI (e)228,5035425,00%0,00
Strv S1 8878,50504450,00%725,67
Chi-Ni279,0093333,33%118,09
Pz.Kpfw. II Luchs4346,67269366,67%1464,48
MKA 2585,33361333,33%2394,83
T-29 3648,67390333,33%2144,45
FCM 2C 3550,33437333,33%1542,77
Renault FT144,501102100,00%261,00
40TP Habicha6908,5039820,00%1426,19
Renault UE 57356,00151250,00%87,48
Pz.Kpfw. I2125,00288250,00%428,00
FCM 362139,0012720,00%365,79
Object 283 92318,50777250,00%2631,36
AMR 35 2143,00223250,00%560,74
Valiant 5403,5022320,00%695,93
Renault NC-3110,0001100,00%261,00
T-34 with L-11 41151,0041210,00%4315,98
Convert. Medium Tank T3 31199,00150310,00%6730,61
Tiger 131 62673,0016671100,00%7119,79
Lago M38 31119,0048210,00%3060,36
M16/43 Sahariano 3823,0010531100,00%2876,29
T7 Combat Car 2121,007410,00%324,22
Pz.Kpfw. II Ausf. D 226,003611100,00%261,00
Renault R35/FCM 36 266,0014010,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 08.09.2026
Otišao: 11.09.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 25.07.2026
Otišao: 24.08.2026
Pozicija: Novak
Član od: 13.01.2026
Otišao: 13.07.2026
Pozicija: Novak
Član od: 29.07.2025
Otišao: 14.01.2026
Pozicija: Novak
Član od: 05.06.2024
Otišao: 27.07.2025
Pozicija: Novak
Član od: 05.06.2024
Otišao: 24.12.2024