strikePL

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.11.2019

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8687000
Ø Razina6,170,000,000,00
Pobjede453652,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene406146,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno901,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke288933,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova86020,9900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,480,000,000,00
Otkriveno tenkova83520,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta864,010,000,000,00
Bodovi zauzimanja110111,2700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi78200,9000,0000,0000,00
Iskustvo516,700,000,000,00
WN71242,030,000,000,00
WN81556,140,000,000,00
Ukupno
Bitke8687
Ø Razina6,17
Pobjede453652,22%
Izgubljene406146,75%
Neriješeno901,04%
Preživjele bitke288933,26%
Uništenih tenkova86020,99
Odnos razaranja1,48
Otkriveno tenkova83520,96
Počinjena šteta864,01
Bodovi zauzimanja110111,27
Obrambeni bodovi78200,90
Iskustvo516,70
WN71242,03
WN81556,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15000
Pobjede960,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene640,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke533,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova90,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.873,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo867,670,000,000,00
Ukupno
Bitke15
Pobjede960,00%
Izgubljene640,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke533,33%
Uništenih tenkova100,67
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova90,60
Počinjena šteta1.873,53
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo867,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede450,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene450,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke225,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova30,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta947,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo591,250,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede450,00%
Izgubljene450,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke225,00%
Uništenih tenkova40,50
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova30,38
Počinjena šteta947,88
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo591,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke118000
Pobjede5748,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6050,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3428,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova880,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,050,000,000,00
Otkriveno tenkova1831,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta607,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja60,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3502,9700,0000,0000,00
Iskustvo460,220,000,000,00
Ukupno
Bitke118
Pobjede5748,31%
Izgubljene6050,85%
Neriješeno10,85%
Preživjele bitke3428,81%
Uništenih tenkova880,75
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova1831,55
Počinjena šteta607,93
Bodovi zauzimanja60,05
Obrambeni bodovi3502,97
Iskustvo460,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke724000
Pobjede46363,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24834,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno131,80%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27738,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4240,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova6030,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta911,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja18562,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi17412,4000,0000,0000,00
Iskustvo665,270,000,000,00
Ukupno
Bitke724
Pobjede46363,95%
Izgubljene24834,25%
Neriješeno131,80%
Preživjele bitke27738,26%
Uništenih tenkova4240,59
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova6030,83
Počinjena šteta911,70
Bodovi zauzimanja18562,56
Obrambeni bodovi17412,40
Iskustvo665,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke353000
Pobjede17950,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16245,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno123,40%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14039,66%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2730,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,280,000,000,00
Otkriveno tenkova3170,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.051,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja7402,1000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1940,5500,0000,0000,00
Iskustvo565,860,000,000,00
Ukupno
Bitke353
Pobjede17950,71%
Izgubljene16245,89%
Neriješeno123,40%
Preživjele bitke14039,66%
Uništenih tenkova2730,77
Odnos razaranja1,28
Otkriveno tenkova3170,90
Počinjena šteta1.051,67
Bodovi zauzimanja7402,10
Obrambeni bodovi1940,55
Iskustvo565,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke66000
Pobjede4162,12%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2537,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2537,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova370,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova430,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.779,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja1442,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi190,2900,0000,0000,00
Iskustvo814,090,000,000,00
Ukupno
Bitke66
Pobjede4162,12%
Izgubljene2537,88%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2537,88%
Uništenih tenkova370,56
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova430,65
Počinjena šteta1.779,23
Bodovi zauzimanja1442,18
Obrambeni bodovi190,29
Iskustvo814,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (160)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
ST-I91533,5762541649,76%1459,42
KV-481099,1346935948,19%1282,75
SU-100Y 6942,1951435156,98%1986,85
IS-6 81591,9981530452,96%2005,01
KV-8561061,9162427757,04%2326,12
STA-2 81308,0572827646,01%1734,95
Bat.-Châtillon 25 t AP91893,5369524953,41%2443,30
T675860,9067020659,22%2784,34
ISU-15281498,2666920149,75%1792,86
M18 Hellcat6820,8265719156,54%1743,60
KV-37915,4342719054,21%1177,70
T-1506627,7035617245,35%979,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5387,2627017042,94%926,55
KV-15543,6638516451,83%1138,75
Bat.-Châtillon 12 t81105,3280315455,84%2444,05
SU-1006858,2446114555,86%1740,52
IS-4102123,2471613353,38%1776,83
AMX 12 t6389,8150013157,25%1078,31
SU-855524,8629112947,29%1201,54
Type 4 Chi-To6923,2776512856,25%2241,78
Type 586724,5665812649,21%1621,67
IS7963,9157512452,42%1406,24
ARL 446770,1960711953,78%1469,14
SU-15271042,1249111751,28%1470,77
Cromwell6728,7073311155,86%1844,45
AMX ELC bis5291,4627810451,92%919,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6606,0561910255,88%1305,64
AMX 13 757713,387069752,58%1559,24
Grille5513,592679743,30%1015,11
IS-381490,457789659,38%1932,44
Type 64 6989,247548953,93%3263,05
VK 36.01 (H)6646,825168551,76%1136,25
Type T-345438,844578551,76%1239,31
VK 30.01 (P)6636,544688354,22%1119,16
WZ-13281149,805637955,70%2268,92
T-1091759,005707960,76%1802,91
T297889,514817744,16%1047,70
Hummel6589,572867638,16%628,95
AMX M4 mle. 4571117,417667661,84%1687,29
SU-100M171078,644657655,26%1611,79
WZ-13171061,687797445,95%2511,41
Type 3 Chi-Nu5485,385176656,06%1545,19
BDR G1 B5479,754016453,13%873,89
Tiger (P)71028,727716459,38%1406,95
M4A1 Sherman5495,593976357,14%1489,20
T-50577,252106341,27%21,55
59-166832,568146262,90%2946,23
AMX 404161,431666132,79%341,85
M2 Light2307,596175867,24%1776,55
AMX 13 F3 AM6794,885885851,72%1195,99
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4281,802265543,64%578,57
T-284122,901685242,31%136,37
Bat.-Châtillon 25 t102031,065305152,94%1789,59
T3 HMC2254,562685044,00%1252,01
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4200,212214841,67%483,16
AMX 50 10081172,167144557,78%1264,60
Sturmpanzer II4311,162014548,89%1010,36
Valentine3362,742854344,19%1480,48
Covenanter5232,512464141,46%549,30
T-463156,552003860,53%639,53
T1 Cunningham186,782843745,95%342,62
Pz.Kpfw. T 25 5388,972973748,65%880,61
M75586,645973669,44%2872,72
Marder II3180,511843551,43%434,29
SU-85B4252,542313560,00%614,58
T-50-2 6737,464893560,00%2419,73
Matilda4326,002963268,75%1068,80
M3 Lee4206,662213250,00%576,63
M5A1 Stuart4344,062983253,13%1254,11
M415515,092663240,63%608,36
Lorraine 39L AM3304,451593145,16%1006,28
O-I Experimental5631,165573145,16%1231,32
Crusader6478,875573063,33%1730,52
Pz.Kpfw. II Luchs4230,104063070,00%979,89
Marder 38T4370,763462951,72%927,16
T216543,145722941,38%1573,27
VK 16.02 Leopard5363,365672850,00%1155,78
SU-76M4141,041422842,86%171,80
KV-26758,254212853,57%1364,99
StuG III Ausf. G5187,591902751,85%280,23
Strv m/425577,355962356,52%1767,14
Renault UE 573120,961582347,83%208,16
BT-74115,361592245,45%202,77
Lago4315,364882263,64%1113,77
AMX 105 AM mle. 474518,593452268,18%2208,35
B14435,625292176,19%1549,08
Type 1 Chi-He4226,633071942,11%550,20
Vickers Medium Mk. III3168,261841942,11%475,02
Sturmpanzer I Bison3175,891531861,11%641,48
Ikv 723173,171461838,89%275,54
Pz.Kpfw. 38 (t)3215,632341662,50%836,91
AT-12102,81961631,25%165,54
MT-256668,886691650,00%2712,12
BT-22250,073641485,71%1615,87
T-26247,43921442,86%19,92
Renault FT 75 BS2227,771781361,54%1656,56
Type 2597 Chi-Ha3298,082461346,15%1062,84
Type 95 Heavy4273,923131361,54%887,60
Type 91 Heavy3197,622471353,85%606,60
M2 Medium Tank3187,462331369,23%816,85
AMX 38386,621991369,23%282,62
M8A14375,623731361,54%1009,06
Pz.Kpfw. I Ausf. C3184,622941361,54%941,01
10TP3132,251311216,67%288,67
M7 Priest3239,081981250,00%604,57
Cruiser Mk. IV4101,331431258,33%208,25
Vickers Medium Mk. II2129,001001127,27%414,82
O-I6877,365701136,36%1578,77
Cruiser Mk. II2216,362211145,45%868,27
Rheinmetall Skorpion G 81456,184921145,45%1561,43
Strv m/40L3206,102681070,00%778,38
Type 97 Chi-Ha3248,103051040,00%733,87
Leichttraktor176,302451050,00%200,25
Panzerjäger I2119,301301080,00%458,02
T56 GMC3117,301191040,00%146,08
Cruiser Mk. III3162,902001060,00%692,95
D23239,11260955,56%915,55
Strv m/382136,38213850,00%452,79
D1235,0084837,50%0,00
Sexton II3280,25297875,00%1329,14
Renault FT AC2136,13184875,00%567,70
T-34-85M 6877,50610850,00%1325,49
M374327,29213757,14%1085,21
Pz.Sfl. IVc5338,00241728,57%486,88
Pz.Kpfw. II2140,17213666,67%633,53
Cruiser Mk. I1151,67213650,00%710,75
SU-263135,50256650,00%229,36
Pz.Kpfw. I263,17129633,33%7,19
Pz.Kpfw. 35 (t)2139,20237520,00%527,55
Hotchkiss H352178,00172560,00%789,40
7TP2202,60236540,00%635,52
Vickers Mk. E Type B2161,00143520,00%503,25
Churchill I5240,00170520,00%211,00
MS-1174,0095520,00%136,52
SU-182254,40187540,00%1770,88
SU-5441,758740,00%0,00
T2 Medium Tank2144,25169450,00%669,71
Loyd Gun Carriage239,25196475,00%261,00
Vickers Medium Mk. I133,33115366,67%221,70
Strv fm/21171,33116333,33%129,04
Renault FT176,3376333,33%188,18
M14/412144,339830,00%269,51
Type 89 I-Go/Chi-Ro2196,00303366,67%861,83
Universal Carrier 2-pdr284,00146366,67%317,91
Birch Gun480,00185333,33%5,74
T25/271352,679883100,00%2216,07
T1E6 2152,67197333,33%561,91
StuG IV 5426,67572366,67%1269,57
M3 Stuart3150,50355250,00%456,64
T1 HMC2356,502242100,00%2451,51
Pvlvv fm/42215,0096250,00%142,02
M5 Stuart4111,0017920,00%48,64
T-29 3332,50295250,00%1314,10
Fiat 30001214,004651100,00%1413,59
Renault Otsu150,003571100,00%261,00
4TP1166,003481100,00%984,92
Renault NC-31130,001061100,00%261,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E339,006510,00%0,00
AMR 35 2175,002931100,00%865,47
T7 Combat Car 272,008610,00%81,69

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 01.11.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.11.2019
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Obavještajac
Član od: 10.04.2017
Otišao: 27.06.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.04.2018
Otišao: 14.07.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 30.06.2017
Otišao: 13.04.2018
Pozicija: Novak
Član od: 27.09.2019
Otišao: 08.10.2019