slapos2

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.12.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke809034142476
Ø Razina8,066,009,018,92
Pobjede4087150,52%375,00%7150,00%24852,10%
Izgubljene3896748,17%125,00%6948,59%21545,17%
Neriješeno10651,32%00,00%21,41%132,73%
Preživjele bitke2010824,85%375,00%4229,58%13628,57%
Uništenih tenkova596410,7441,001050,743850,81
Odnos razaranja0,984,001,051,13
Otkriveno tenkova1284031,5961,502501,767551,59
Počinjena šteta1.052,96496,501.362,141.358,75
Bodovi zauzimanja663650,82235,753362,377001,47
Obrambeni bodovi390840,4800,00280,20680,14
Iskustvo545,17784,75736,04722,16
WN71044,081194,081050,071094,97
WN81255,882517,951392,361431,19
Ukupno
Bitke80903
Ø Razina8,06
Pobjede4087150,52%
Izgubljene3896748,17%
Neriješeno10651,32%
Preživjele bitke2010824,85%
Uništenih tenkova596410,74
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova1284031,59
Počinjena šteta1.052,96
Bodovi zauzimanja663650,82
Obrambeni bodovi390840,48
Iskustvo545,17
WN71044,08
WN81255,88
Zadnja 24 sata
Bitke4
Ø Razina6,00
Pobjede375,00%
Izgubljene125,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke375,00%
Uništenih tenkova41,00
Odnos razaranja4,00
Otkriveno tenkova61,50
Počinjena šteta496,50
Bodovi zauzimanja235,75
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo784,75
WN71194,08
WN82517,95
Zadnjih 7 dana
Bitke142
Ø Razina9,01
Pobjede7150,00%
Izgubljene6948,59%
Neriješeno21,41%
Preživjele bitke4229,58%
Uništenih tenkova1050,74
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova2501,76
Počinjena šteta1.362,14
Bodovi zauzimanja3362,37
Obrambeni bodovi280,20
Iskustvo736,04
WN71050,07
WN81392,36
Zadnjih 30 dana
Bitke476
Ø Razina8,92
Pobjede24852,10%
Izgubljene21545,17%
Neriješeno132,73%
Preživjele bitke13628,57%
Uništenih tenkova3850,81
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova7551,59
Počinjena šteta1.358,75
Bodovi zauzimanja7001,47
Obrambeni bodovi680,14
Iskustvo722,16
WN71094,97
WN81431,19
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke63000
Pobjede3047,62%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3352,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2742,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova370,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,030,000,000,00
Otkriveno tenkova490,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta907,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja1612,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi871,3800,0000,0000,00
Iskustvo420,900,000,000,00
Ukupno
Bitke63
Pobjede3047,62%
Izgubljene3352,38%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2742,86%
Uništenih tenkova370,59
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova490,78
Počinjena šteta907,06
Bodovi zauzimanja1612,56
Obrambeni bodovi871,38
Iskustvo420,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke86000
Pobjede4248,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4350,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2630,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova520,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova570,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta566,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja1431,6600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1271,4800,0000,0000,00
Iskustvo322,220,000,000,00
Ukupno
Bitke86
Pobjede4248,84%
Izgubljene4350,00%
Neriješeno11,16%
Preživjele bitke2630,23%
Uništenih tenkova520,60
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova570,66
Počinjena šteta566,94
Bodovi zauzimanja1431,66
Obrambeni bodovi1271,48
Iskustvo322,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke41000
Pobjede2151,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2048,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1843,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova300,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova431,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.076,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja400,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi681,6600,0000,0000,00
Iskustvo548,730,000,000,00
Ukupno
Bitke41
Pobjede2151,22%
Izgubljene2048,78%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1843,90%
Uništenih tenkova300,73
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova431,05
Počinjena šteta1.076,41
Bodovi zauzimanja400,98
Obrambeni bodovi681,66
Iskustvo548,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke850000
Pobjede41248,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene41849,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno202,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke30535,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5110,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova8100,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta692,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja14271,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9431,1100,0000,0000,00
Iskustvo364,190,000,000,00
Ukupno
Bitke850
Pobjede41248,47%
Izgubljene41849,18%
Neriješeno202,35%
Preživjele bitke30535,88%
Uništenih tenkova5110,60
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova8100,95
Počinjena šteta692,17
Bodovi zauzimanja14271,68
Obrambeni bodovi9431,11
Iskustvo364,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke120000
Pobjede6453,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5445,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4638,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova680,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova1371,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.381,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2011,6800,0000,0000,00
Iskustvo495,420,000,000,00
Ukupno
Bitke120
Pobjede6453,33%
Izgubljene5445,00%
Neriješeno21,67%
Preživjele bitke4638,33%
Uništenih tenkova680,57
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova1371,14
Počinjena šteta1.381,28
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi2011,68
Iskustvo495,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (373)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Type 62 7578,49530796353,27%1331,80
Leopard Prototyp A91574,52594211752,01%1623,13
Progetto M40 mod. 65101764,18631186349,87%1435,70
TVP T 50/51101559,67551139344,87%1211,94
T376567,44469132252,34%1767,08
T-34-856693,17448131952,92%1462,84
Spähpanzer Ru 2519711,96474128447,82%985,54
E 25 7935,47578118153,01%1410,57
AMX ELC bis5410,50388116855,99%1539,01
Leopard 1101497,0256893849,79%1114,21
AMX 13 909820,1449989350,17%1224,02
IS7931,2849687855,81%1388,62
Bat.-Châtillon 25 t101592,0456385847,20%1293,46
Bat.-Châtillon Bourrasque 81307,1372474150,47%1521,98
VK 45.02 (P) Ausf. B91320,1755172753,51%1290,04
T-54 ltwt.9818,3750271251,69%1214,15
UDES 15/16101781,1472170450,99%1510,15
CS-52 LIS 81196,3668269953,65%1488,26
Grille 15101791,9953767948,90%1307,31
Leo7893,5454467251,19%1488,92
T54E191359,9052466850,15%1266,29
STB-1101617,9461564150,23%1289,53
Kampfpanzer 50 t 91568,1276863753,38%1390,94
Rhm.-Borsig Waffenträger81385,0951363652,67%1542,72
T-5491062,2248263046,35%988,93
Char Futur 4 91708,9769355454,87%1764,70
T-1091265,3849655053,45%1213,13
LTTB8563,7150254455,15%1016,29
T698844,8647153244,74%956,45
Bat.-Châtillon 155 5591094,8142152149,33%1057,04
Kunze Panzer 91533,3573251755,13%1531,80
IS-381063,1450451354,58%1190,08
T71 DA7475,3342048749,49%824,31
Bat.-Châtillon 12 t8712,5548848749,90%1354,95
Bat.-Châtillon 25 t AP91236,9250844948,55%1187,50
IS-7101415,3849344247,06%1042,11
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6616,6251543951,48%1681,34
T-50-2 6595,6254941653,37%1912,04
FV38059959,3759141250,49%843,42
A46 6420,2044540450,99%1323,73
T57 Heavy101701,5655840348,14%1317,07
STA-18950,3247139251,02%1303,51
KV-856546,0137538953,47%859,22
Object 4168859,8742038252,09%1014,41
T-34-3 81109,2161537647,07%1367,98
Object 140101382,9457135050,29%1078,81
M18 Hellcat6761,8349534351,02%1386,83
Concept No. 5101407,4362634345,19%896,83
ELC EVEN 90 8627,0758834348,40%1173,70
M24E2 Super Chaffee 6506,5451434251,46%1431,95
Manticore101024,9761733746,29%1128,80
Jagdpanther II81299,6350433148,04%1461,07
E 50 Ausf. M101598,2769033151,06%1283,72
45TP Habicha71035,5553632954,10%1500,08
Conqueror91228,1649832549,85%1036,82
WZ-111 model 1-491277,9358032250,93%1231,85
T499890,2946729844,97%1206,16
T216147,5727329743,43%157,86
Type 6191210,0150129246,23%1060,89
StuG III Ausf. G5380,1627629156,01%847,94
Škoda T 5091284,9147229048,28%1128,64
Lorraine 155 mle. 5181043,4540328849,31%1163,55
Jagdtiger91716,5149228745,99%1491,86
M5 Stuart499,1222428451,06%112,40
AMX 12 t6343,6837928151,60%805,09
Crusader 5.5-in. SP7741,7935428051,43%1113,91
FV217 Badger101674,5767827852,52%1188,09
Caernarvon8945,0449627750,90%1055,69
FV20781028,5742427441,61%1166,10
Bishop5439,2227427151,29%974,10
E 7591329,2755726450,76%1160,05
Jagdpanther7840,6837426242,37%1026,44
122 TM 81334,2163626154,41%1638,44
Prototipo Standard B91290,7956126051,92%1197,08
Panhard EBR 10510703,7764226055,00%731,40
Tiger II81105,8250725954,44%1285,79
SU-10181149,0459925750,58%1341,12
M75169,0821525049,60%427,37
T-345286,7826324949,40%657,57
CS-63101573,7771624952,21%1259,25
KV-15311,5027024949,00%484,39
Waffenträger auf Pz. IV91634,5652024951,41%1458,68
WZ-111 model 5A101588,4661824843,15%1127,00
Jagdpanzer E 100101512,5558724756,28%1075,89
Progetto C50 mod. 6691619,7069424353,50%1708,63
Panzer 58 Mutz 81021,5857524246,28%1303,22
Aufklärungspanzer Panther 7468,8440223851,26%928,46
TVP VTU Koncept8899,2646722850,88%1221,08
O-I6789,3444722849,12%1475,39
IS-2-II81117,5664622353,36%1332,96
AMX 13 757413,9041922148,42%727,59
FV230 Canopener101801,7279222049,55%1310,89
M41 Walker Bulldog8615,6048021950,23%1089,25
1108794,3645921840,37%681,32
Sturer Emil7799,6445821851,38%1056,90
T-100 LT10906,8858421746,08%989,02
Tortoise91439,0570721759,45%1298,74
Vz. 55101965,6075621546,98%1466,38
VK 45.02 (P) Ausf. A81043,4948821548,37%1130,88
M127854,7343121443,93%1072,90
M446685,3936421452,34%1247,32
WZ-132-1101117,5465121342,25%1154,90
Panhard AML Lynx 6x68416,8840821343,66%543,68
WZ-113G FT101783,9065721143,60%1067,58
FV3046505,0627221144,08%774,16
Lorraine 155 mle. 507748,1132820948,33%895,09
M46 Patton91305,2868120950,72%1204,14
Konštrukta T-34/1007713,8243120850,00%1106,18
Maus101646,1870020850,48%1214,19
Strv 103B101772,6174820752,66%1239,94
Object 277101736,2765020545,85%1292,80
GSOR 1010 FB 81151,3963920553,17%1379,55
AMX 50 10081209,4447120445,10%1317,78
M60 101535,1362420449,51%1189,22
Tiger (P)7814,4748219550,77%1010,93
UDES 1691394,0466419252,08%1380,63
UDES 0381080,6750218953,97%1221,37
Emil I81173,6566118855,85%1336,67
A-447729,9851618845,21%1093,14
AMX M4 mle. 54101644,1676218848,94%1135,22
Object 430U101854,4985918758,82%1674,97
Cobra 91431,4878418556,22%1315,93
CS-5991376,9464618250,55%1288,74
CS-447912,4052718153,04%1369,74
WZ-111-1G FT81169,4361718053,33%1323,61
Ares 90101675,0275618050,00%1291,09
BZ-6891363,7364117746,33%1140,96
T-62A101381,4746417743,50%1067,62
AMX 50 B101882,9875117348,55%1425,33
A-436421,5333817250,00%705,82
Vz. 71 Tesák10954,6566517149,71%1011,66
Panhard EBR 909681,8762217056,47%976,82
AMX 13 F3 AM6596,4732716947,34%825,62
UDES 14 Alt 581114,2856416949,11%1468,35
SU-14-28928,6353316848,21%876,12
M4A3(76)W Sherman 6802,5761216854,76%1428,88
Centurion Action X101545,6371516551,52%1280,31
BZ-75101967,9983516555,15%1551,87
Hotchkiss EBR7484,2739016538,18%909,41
T28 Concept 7785,2643216443,90%993,57
Type 5 Chi-Ri7738,9246216252,47%1190,10
Type 4 Chi-To6591,2537316248,77%1136,97
Churchill VII6634,8939416251,85%1159,54
Super Conqueror101445,3353515942,14%970,36
GSOR the TANK 91467,2568215851,27%1491,34
WZ-1328748,7851415745,86%1287,91
Black Prince7773,9456315556,77%1047,08
M24 Chaffee5257,8132315548,39%755,26
T110E5101726,6279615549,68%1313,29
WZ-1317733,6247415452,60%1668,21
Waffenträger auf E 100101812,6049715455,84%1207,28
IS-27737,0950515249,34%864,43
M-III-Y81021,4152015246,05%1088,60
Concept 1B 91684,6683115257,24%1408,03
WZ-12091382,2862215149,01%1406,96
Bat.-Châtillon 155 58101152,9359215145,70%864,26
Ares 8591462,4179715157,62%1443,27
P.44 Pantera81101,9561314948,32%1467,94
FV215b 101341,6558314947,65%967,78
M48A5 Patton101957,2483314853,38%1632,47
KPz 3 Projekt 07 HK 91234,4161314845,27%1019,20
Škoda T 256568,9338414753,74%1147,00
Strv 103-091350,6053214644,52%1029,06
SMV CC-678988,1755214636,99%880,63
IMT 81417,6477514650,68%1754,88
M-VI-Y91184,5961614549,66%1016,34
TS-5 81379,1267814560,69%1572,56
Jagdpanzer IV6433,7628913938,13%548,12
IS-2 shielded 71084,2656113957,55%1458,15
Ares 90 C111757,0471413844,20%1146,72
Super Hellcat 7849,4646613850,00%1260,06
DBV-152 102029,6872613649,26%1329,34
Object 452K 101809,2973313551,11%1349,11
T 55A 91268,4059913451,49%1259,47
T3091595,1766913253,79%1488,80
FV601 Saladin8894,1359212951,94%1035,06
Char Mle. 75 91064,6964612742,52%1288,21
M26 Pershing8832,3749612642,86%857,70
Type 71101636,3775012650,00%1142,91
AMX ELC 901 6604,7057612552,00%1802,98
Hirschkäfer111821,2774312457,26%1337,12
leKpz Borkenkäfer111114,3175112450,00%1100,30
TNH T Vz. 5191296,5263812352,85%1111,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6812,4657112356,10%1650,56
Ares 7581070,8669712242,62%1170,18
VK 28.016266,8231312153,72%652,41
60TP Lewandowskiego101854,7868912050,00%1342,33
Churchill I5448,5234011950,42%926,20
Object 268 Version 4101677,5763211847,46%1201,26
M3 Stuart392,6318111757,26%268,31
Char Murat 91495,7877211753,85%1408,93
P.43 ter7930,2256411661,21%1653,63
BZ-1668974,0763811642,24%867,23
121101734,3477411560,00%1597,46
CS-538941,7058111545,22%1168,26
Centurion Mk. I8953,3755211452,63%1241,89
T803111875,4475911436,84%1085,32
AMX 13 105101151,3269411349,56%1259,66
XM551 Sheridan10741,7656911345,13%644,92
Ikv 90 Typ B7774,5250511145,05%1068,71
Panhard AMD 178B6212,6429110849,07%433,05
LPT-67 Šelma9638,8059010747,66%764,68
T25/27920,1949910763,55%1495,15
Excalibur 6845,1849610742,06%1316,58
LHMTV8627,9154810747,66%1072,76
M2 Light264,2615810655,66%141,81
Rinoceronte101940,8671910645,28%1513,69
K-91-PT 91344,6073310456,73%1260,21
CS-67 Szakal111676,5477110347,57%1093,25
Carro da Combattimento 45 t 101906,9379310247,06%1409,20
XM69 Hacker111840,7777610146,53%1134,59
Versuchspanzer 5791499,7177310151,49%1231,97
M56 Scorpion 7866,2763710153,47%1267,62
FV215b (183) 101373,7355710039,00%818,76
FV4004 Conway91381,2860610049,00%1163,55
TNH 105/10008981,434409943,43%1026,20
Birch Gun4263,441909939,39%828,38
53TP Markowskiego81144,226899754,64%1315,99
Pz.Sfl. IVc5453,072509432,98%888,47
GSOR 3301 AVR FS9887,786689447,87%1429,48
Black Rock 111808,078499452,13%1128,53
ARL 446746,104309349,46%1299,14
M40/M4381067,655019347,31%1159,76
Object 260 101571,846329339,78%1043,28
O-Ni7937,335299256,52%1311,67
Vickers MBT Mk. 3 101486,226429245,65%1037,55
SU-855314,792359145,05%533,51
SDP 58 Kilana81091,375699152,75%1179,96
AMX 50 Foch B101506,327199054,44%1031,20
GSOR 1006 Scheme 791364,307479052,22%1217,81
SU-1006501,303438949,44%773,44
AS-XX 40 t111720,587878952,81%1276,98
T110E3101530,776848846,59%982,88
E 65 Zwilling 81433,497798851,14%1290,38
Tiger I7981,634648749,43%1269,34
Gryphon 101649,086718744,83%1054,84
T-34-2G FT7981,094758645,35%1377,99
Nashorn6643,363208645,35%1103,51
AMX 65 t8738,484228643,02%677,16
Ho-Ri 3102027,217238549,41%1344,96
Ho-Ri 28901,936048442,86%815,28
Vz. 60S Dravec 101654,358078450,00%986,98
BZ-587716,755128444,05%771,15
Pz.Kpfw. VII101796,207468447,62%1263,14
M-II-Y7962,175298451,19%1199,82
T207965,457278251,22%1420,88
KV-481027,226148247,56%1186,00
Pz.Kpfw. 5581414,348278248,78%1253,07
P.43 bis6573,704168144,44%924,20
S-517877,325758144,44%1020,65
Progetto CC55 mod. 5481285,387898161,73%1603,64
K-91101482,166548150,62%1112,32
AMX 67 Imbattable112264,538268146,91%1557,40
AMX M4 mle. 457927,934838058,75%1402,56
KR-1112064,258878052,50%1328,60
Controcarro 3 Minotauro101908,087447846,15%1411,78
M-V-Y101680,367937852,56%1327,74
Patton the Tank 91184,316737850,00%1260,19
Škoda T 245416,193387754,55%1261,46
GSR 3301 Setter7580,946357754,55%1472,89
MS-1147,141007653,95%113,94
59-166343,953067646,05%811,58
T-284169,791807541,33%287,61
Type 3 Chi-Nu5322,053437354,79%823,57
Carro d'assalto P.887859,824717354,79%1173,70
Centurion Mk. 7/191372,787387349,32%1403,60
SU-100M17781,344417345,21%964,69
HWK 128759,564567347,95%1457,99
Chrysler K GF 81063,666767349,32%1134,03
Fantôme 91264,606267342,47%1088,29
NC 70 Błyskawica101240,177047156,34%810,17
IS-3-II91368,865477136,62%1099,10
FV201 (A45) 7701,944967146,48%863,25
Type 5781133,076716847,06%1223,41
Charioteer8984,695866845,59%964,76
T-1506648,383736648,48%1113,61
Comet7626,684486543,08%807,53
MT-256223,953296560,00%611,00
Type 5 Heavy101797,167566448,44%1103,36
WZ-131G FT6704,004496352,38%1267,32
Stinger 101737,067776250,00%1095,47
Kranvagn101899,827696149,18%1573,36
Ikv 65 Alt II6648,383526048,33%1128,56
ISU-1528870,476096050,00%795,84
Type 5 Ke-Ho4274,782545947,46%832,35
BZ-58-2 91554,227925949,15%1323,18
KV-26719,124365855,17%1254,49
SDP 44 Burza6721,474755750,88%1199,26
T-832 81405,218235761,40%1625,98
Strv 81 8873,535545743,86%1040,08
Lansen C 81046,937325750,88%1170,02
Felice 91434,136485633,93%1274,13
AMX AC mle. 488839,225485534,55%675,62
AMX 404155,302075448,15%420,48
Type 586486,603975364,15%1020,69
Ashbringer 102051,218315358,49%1421,76
AE Phase I 91618,878455358,49%1639,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4272,332415158,82%700,64
IS-6 8944,166155154,90%971,86
M10391416,766745139,22%1142,11
WZ-111G FT91306,486205036,00%839,08
AMX M4 mle. 5191580,737484948,98%1282,66
Škoda T 177856,855964841,67%1784,45
FV229 Contender91606,967224757,45%1506,55
Matilda4246,632354654,35%609,68
25TP KSUST II5354,673164663,04%890,91
Vz. 64 Blesk8452,605684546,67%539,38
Object 274a 81007,776594445,45%1077,15
Object 777 Version II 91353,187634450,00%1155,87
Lorraine 40 t 81115,166234443,18%1302,36
T-505118,492434358,14%299,38
Windhund 81275,986604240,48%1265,17
T-46399,591464151,22%264,75
SMV CC-64 Vipera 81097,766404151,22%1069,32
Char de transition 6805,955184151,22%1245,49
Strv 746598,253864042,50%1041,61
O-I Experimental5699,534584065,00%1561,38
KV-1S6545,603514050,00%995,85
Chimera 81410,378023855,26%1460,56
BT-7 artillery 3284,793753836,84%948,41
Type 95 Ji-Ro6786,575053754,05%1410,11
Pawlack Tank6956,625083751,35%1691,78
Churchill Crocodile 6686,164693745,95%892,71
Marder 38T4444,863063658,33%1178,79
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81123,508343669,44%1477,23
Object 283 91223,516193545,71%1053,51
50TP Tyszkiewicza91226,215063441,18%860,35
Ho-Ri 191369,746643450,00%1143,55
T9591693,418083461,76%1434,57
Kanonenjagdpanzer 105 8892,746243458,82%945,44
AMX 13 (FL 11) 5366,913473444,12%1126,07
40TP Habicha6636,914923360,61%1331,71
Sexton II3129,061323234,38%311,11
FV227 Conceiver8883,396343148,39%963,63
Valiant 5590,656633154,84%1359,40
T1 Cunningham145,721052944,83%39,80
Crusader6509,075792965,52%1676,24
T288971,216542937,93%858,31
KV-37933,335492755,56%1267,67
Marder II3245,682122552,00%717,31
FV224 Chopper71230,507482240,91%1429,73
IS-3A 81244,457572254,55%1360,31
Bretagne Panther 6851,486612133,33%1629,99
Brennos 81468,358222055,00%1926,23
Lorraine 50 t 91115,636281936,84%832,18
T26E3 Eagle 7 7759,055761942,11%856,98
M415432,222851861,11%749,82
T-116 3302,944151741,18%1296,99
Škoda T 45 71036,637061643,75%1307,06
Löwe 81000,673871520,00%977,65
KV-1SA 5701,864911471,43%1471,56
Rheinmetall Panzerwagen10642,464371338,46%384,28
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8875,174011258,33%932,47
Chi-Go 71314,427991250,00%1777,76
Panzerjäger I2146,821181136,36%324,25
T-26292,821101145,45%263,86
AMX 383202,453511136,36%445,79
60G FT5363,402931050,00%638,13
Loyd Gun Carriage235,7586850,00%91,17
VK 30.01 (P)6145,00407580,00%261,00
Black Prince II 71240,5011824100,00%2080,14
LTP 3121,67128333,33%286,25
FCM 2C 3624,67642333,33%2076,61
StuG IV 5498,00582366,67%1502,53
Strv fm/211181,50370250,00%888,32
Renault FT14,504420,00%0,00
Type 97 Te-Ke 222,00892100,00%261,00
Kolohousenka1176,002971100,00%1097,88
BT-22128,003410,00%352,90
Leichttraktor175,007710,00%99,18
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5320,004181100,00%679,60
AMR 35 2308,006501100,00%1390,47
MTLS-1G14 3459,005411100,00%2275,70

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 20.12.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.12.2022
Otišao: 24.12.2024