| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M36 Jackson | 6 | 641,16 | 366 | 16783 | 49,54% | 1015,86 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 408,29 | 336 | 4536 | 49,82% | 665,38 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 238,86 | 245 | 2401 | 45,77% | 428,40 | |||||
| T29 | 7 | 756,33 | 430 | 2264 | 47,84% | 783,15 | |||||
| T20 | 7 | 511,80 | 348 | 1291 | 44,93% | 536,84 | |||||
| T32 | 8 | 698,99 | 416 | 921 | 42,56% | 550,38 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 588,37 | 375 | 875 | 46,40% | 658,90 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 843,63 | 502 | 847 | 50,06% | 1093,01 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 456,91 | 346 | 817 | 45,65% | 746,73 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 567,85 | 355 | 771 | 42,02% | 468,57 | |||||
| T-44 | 8 | 644,73 | 397 | 769 | 41,35% | 591,44 | |||||
| M3 Lee | 4 | 43,12 | 118 | 672 | 44,20% | 44,61 | |||||
| M46 Patton | 9 | 784,50 | 389 | 669 | 40,81% | 487,93 | |||||
| M103 | 9 | 889,73 | 426 | 656 | 41,16% | 586,60 | |||||
| T28 | 8 | 763,81 | 449 | 530 | 46,98% | 616,89 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 610,15 | 375 | 526 | 42,78% | 599,37 | |||||
| T-43 | 7 | 574,42 | 426 | 510 | 49,41% | 760,86 | |||||
| SU-152 | 7 | 580,40 | 367 | 490 | 43,88% | 589,24 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 881,02 | 421 | 475 | 40,42% | 527,51 | |||||
| T-34-85 | 6 | 474,35 | 356 | 447 | 50,78% | 768,64 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 649,59 | 365 | 431 | 44,32% | 859,66 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 323,11 | 296 | 414 | 49,03% | 759,93 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 669,75 | 430 | 370 | 47,03% | 757,33 | |||||
| KV-3 | 7 | 782,62 | 531 | 350 | 49,43% | 860,41 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 579,69 | 344 | 340 | 47,94% | 834,69 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 426,64 | 332 | 322 | 49,38% | 667,08 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 556,86 | 350 | 280 | 45,71% | 666,08 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 581,36 | 352 | 258 | 39,92% | 478,35 | |||||
| Object 430 | 9 | 868,83 | 465 | 255 | 40,78% | 523,54 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 536,17 | 429 | 239 | 47,70% | 818,12 | |||||
| T25 AT | 7 | 548,78 | 304 | 234 | 45,30% | 508,97 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 15,12 | 87 | 224 | 45,98% | 46,94 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 372,77 | 312 | 195 | 43,59% | 784,15 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 888,52 | 376 | 192 | 38,02% | 415,50 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 797,65 | 483 | 188 | 38,83% | 434,25 | |||||
| T-150 | 6 | 623,50 | 394 | 174 | 42,53% | 818,20 | |||||
| HWK 12 | 8 | 449,12 | 355 | 172 | 45,93% | 552,87 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 649,44 | 457 | 172 | 36,63% | 470,31 | |||||
| P.43 bis | 6 | 536,86 | 370 | 170 | 46,47% | 800,87 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 610,11 | 355 | 166 | 34,34% | 427,94 | |||||
| ISU-152 | 8 | 658,56 | 438 | 164 | 40,85% | 406,28 | |||||
| T3 HMC | 2 | 33,35 | 75 | 162 | 34,57% | 0,00 | |||||
| T110E5 | 10 | 864,95 | 440 | 162 | 32,10% | 333,36 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 589,82 | 455 | 160 | 40,00% | 413,16 | |||||
| Panther | 7 | 490,96 | 462 | 150 | 49,33% | 592,55 | |||||
| P.43 ter | 7 | 550,22 | 423 | 146 | 52,05% | 703,73 | |||||
| IS | 7 | 713,18 | 486 | 141 | 53,90% | 873,84 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 583,29 | 430 | 136 | 39,71% | 399,48 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 665,87 | 440 | 135 | 47,41% | 764,33 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 416,23 | 303 | 133 | 46,62% | 599,41 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 665,26 | 455 | 119 | 50,42% | 703,29 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 34,25 | 113 | 118 | 45,76% | 49,26 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 391,97 | 383 | 118 | 44,07% | 594,84 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 384,44 | 381 | 117 | 37,61% | 487,10 | |||||
| Type 64 | 6 | 366,89 | 320 | 114 | 42,11% | 663,54 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 789,34 | 490 | 113 | 42,48% | 632,75 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 727,28 | 460 | 109 | 42,20% | 567,46 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 694,80 | 444 | 109 | 43,12% | 499,29 | |||||
| T69 | 8 | 582,36 | 430 | 109 | 39,45% | 426,06 | |||||
| KV-4 | 8 | 587,32 | 490 | 99 | 39,39% | 400,12 | |||||
| ST-I | 9 | 838,03 | 646 | 97 | 46,39% | 546,69 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 659,82 | 458 | 96 | 52,08% | 774,45 | |||||
| T54E1 | 9 | 717,02 | 477 | 95 | 33,68% | 314,65 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 735,88 | 553 | 94 | 42,55% | 688,09 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 246,26 | 236 | 91 | 50,55% | 674,32 | |||||
| KV-2 | 6 | 466,33 | 330 | 88 | 34,09% | 517,54 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 629,67 | 466 | 86 | 47,67% | 882,97 | |||||
| Ares 75 | 8 | 864,81 | 569 | 86 | 41,86% | 757,21 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 574,91 | 356 | 85 | 44,71% | 876,98 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 591,81 | 512 | 84 | 45,24% | 370,36 | |||||
| M-III-Y | 8 | 561,04 | 514 | 84 | 41,67% | 376,93 | |||||
| T95 | 9 | 654,08 | 480 | 76 | 39,47% | 247,24 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 609,27 | 497 | 74 | 39,19% | 438,43 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 766,49 | 603 | 71 | 45,07% | 400,08 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 795,18 | 489 | 68 | 44,12% | 480,92 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 672,04 | 457 | 67 | 29,85% | 281,73 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 630,52 | 427 | 66 | 51,52% | 715,02 | |||||
| Nashorn | 6 | 597,33 | 400 | 63 | 49,21% | 819,51 | |||||
| M-II-Y | 7 | 590,76 | 444 | 63 | 52,38% | 636,74 | |||||
| T-34 | 5 | 262,81 | 242 | 62 | 54,84% | 584,34 | |||||
| Object 252U | 8 | 792,82 | 423 | 62 | 29,03% | 509,58 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 161,36 | 207 | 61 | 49,18% | 430,31 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 3,75 | 65 | 59 | 49,15% | 70,93 | |||||
| IS-3 | 8 | 535,47 | 513 | 58 | 41,38% | 321,86 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 4,57 | 54 | 56 | 35,71% | 0,00 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 394,81 | 373 | 54 | 33,33% | 388,92 | |||||
| T-54 | 9 | 460,96 | 310 | 50 | 28,00% | 146,67 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 779,58 | 406 | 48 | 33,33% | 281,78 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 619,89 | 522 | 44 | 38,64% | 744,47 | |||||
| KV-1S | 6 | 589,55 | 407 | 44 | 45,45% | 873,86 | |||||
| ARL 44 | 6 | 550,26 | 392 | 43 | 53,49% | 847,33 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 536,74 | 423 | 43 | 44,19% | 610,64 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 742,66 | 485 | 41 | 43,90% | 778,71 | |||||
| Panther II | 8 | 465,12 | 452 | 41 | 43,90% | 364,32 | |||||
| T-50-2 | 6 | 312,41 | 266 | 41 | 24,39% | 518,05 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 681,89 | 436 | 38 | 47,37% | 760,04 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 283,55 | 338 | 38 | 57,89% | 569,28 | |||||
| BZ-58 | 7 | 692,73 | 554 | 37 | 37,84% | 574,42 | |||||
| KV-1 | 5 | 424,60 | 287 | 35 | 48,57% | 692,58 | |||||
| Strv 81 | 8 | 566,43 | 409 | 35 | 28,57% | 439,08 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 379,47 | 242 | 34 | 52,94% | 739,97 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 12,97 | 92 | 34 | 55,88% | 163,39 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 522,94 | 343 | 32 | 59,38% | 1257,07 | |||||
| Object 430U | 10 | 789,52 | 483 | 29 | 41,38% | 340,35 | |||||
| Škoda T 45 | 7 | 795,00 | 539 | 29 | 37,93% | 658,36 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 206,29 | 265 | 28 | 64,29% | 528,25 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 696,39 | 502 | 28 | 53,57% | 699,21 | |||||
| Type 58 | 6 | 457,30 | 477 | 27 | 51,85% | 755,86 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 10,85 | 66 | 26 | 42,31% | 16,77 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 319,85 | 285 | 26 | 57,69% | 734,88 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 231,92 | 284 | 26 | 50,00% | 417,52 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 516,00 | 394 | 24 | 50,00% | 841,96 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 455,00 | 254 | 23 | 47,83% | 802,45 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 246,90 | 274 | 20 | 60,00% | 621,62 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 2,83 | 58 | 18 | 38,89% | 0,00 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 363,82 | 294 | 17 | 47,06% | 681,91 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 304,44 | 196 | 16 | 50,00% | 491,61 | |||||
| IS-7 | 10 | 1354,80 | 573 | 15 | 33,33% | 778,75 | |||||
| Windhund | 8 | 655,80 | 538 | 15 | 46,67% | 465,14 | |||||
| P26/40 | 4 | 339,93 | 274 | 14 | 50,00% | 797,60 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 578,79 | 564 | 14 | 71,43% | 769,40 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 110,50 | 168 | 14 | 35,71% | 264,15 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1013,00 | 481 | 13 | 38,46% | 744,56 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 138,33 | 150 | 12 | 25,00% | 184,09 | |||||
| Ares 85 | 9 | 860,17 | 676 | 12 | 58,33% | 667,32 | |||||
| MS-1 | 1 | 2,55 | 50 | 11 | 45,45% | 38,21 | |||||
| P.43 | 5 | 376,80 | 411 | 10 | 70,00% | 1012,57 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 646,50 | 410 | 10 | 20,00% | 192,38 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 977,00 | 489 | 10 | 40,00% | 811,41 | |||||
| Object 257 | 9 | 789,10 | 585 | 10 | 30,00% | 402,29 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 302,70 | 429 | 10 | 50,00% | 581,37 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1017,40 | 711 | 10 | 50,00% | 685,23 | |||||
| IS-4 | 10 | 908,44 | 535 | 9 | 33,33% | 370,96 | |||||
| ARL V39 | 6 | 503,22 | 365 | 9 | 33,33% | 695,78 | |||||
| T803 | 11 | 592,63 | 602 | 8 | 50,00% | 215,12 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1181,43 | 634 | 7 | 42,86% | 743,28 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 651,00 | 564 | 7 | 42,86% | 353,81 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 124,00 | 125 | 6 | 16,67% | 302,70 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 470,67 | 530 | 6 | 50,00% | 135,65 | |||||
| BZ-75 | 10 | 817,67 | 687 | 6 | 50,00% | 410,38 | |||||
| BZ-166 | 8 | 601,67 | 684 | 6 | 50,00% | 491,92 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 578,83 | 568 | 6 | 50,00% | 895,29 | |||||
| Valiant | 5 | 477,00 | 510 | 6 | 33,33% | 850,20 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 483,80 | 260 | 5 | 20,00% | 865,11 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 79,00 | 258 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 281,00 | 218 | 4 | 0,00% | 273,61 | |||||
| IS-2-II | 8 | 346,75 | 257 | 4 | 0,00% | 88,47 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 114,00 | 331 | 4 | 25,00% | 324,13 | |||||
| Fantôme | 9 | 1178,25 | 769 | 4 | 75,00% | 1110,63 | |||||
| M15/42 | 3 | 254,00 | 177 | 3 | 66,67% | 763,61 | |||||
| A46 | 6 | 134,33 | 271 | 3 | 66,67% | 353,97 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 21,00 | 76 | 2 | 50,00% | 77,53 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 103 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 97,50 | 142 | 2 | 50,00% | 223,32 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 210,00 | 410 | 2 | 50,00% | 664,38 | |||||
| T110E3 | 10 | 2010,50 | 681 | 2 | 50,00% | 1349,38 | |||||
| Black Prince II | 7 | 241,50 | 340 | 2 | 50,00% | 119,17 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 735,00 | 724 | 2 | 50,00% | 393,32 | |||||
| 121B | 10 | 397,50 | 212 | 2 | 0,00% | 2,48 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 288,00 | 396 | 1 | 100,00% | 1699,05 | |||||
| A-20 | 5 | 0,00 | 279 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 310,00 | 347 | 1 | 100,00% | 499,29 | |||||
| FCM 36 | 2 | 159,00 | 91 | 1 | 0,00% | 467,05 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 1408,00 | 1202 | 1 | 100,00% | 996,15 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 216,00 | 139 | 1 | 0,00% | 346,20 | |||||
| T-29 | 3 | 97,00 | 151 | 1 | 100,00% | 314,89 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 53,00 | 206 | 1 | 100,00% | 261,00 |
simonns
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 48282 | 0 | 39 | 267 | ||||
| Ø Razina | 6,50 | 0,00 | 7,90 | 7,38 | ||||
| Pobjede | 22643 | 46,90% | 0 | 0,00% | 18 | 46,15% | 127 | 47,57% |
| Izgubljene | 25165 | 52,12% | 0 | 0,00% | 18 | 46,15% | 132 | 49,44% |
| Neriješeno | 474 | 0,98% | 0 | 0,00% | 3 | 7,69% | 8 | 3,00% |
| Preživjele bitke | 13779 | 28,54% | 0 | 0,00% | 12 | 30,77% | 85 | 31,84% |
| Uništenih tenkova | 27526 | 0,57 | 0 | 0,00 | 21 | 0,54 | 168 | 0,63 |
| Odnos razaranja | 0,80 | 0,00 | 0,78 | 0,92 | ||||
| Otkriveno tenkova | 29433 | 0,61 | 0 | 0,00 | 16 | 0,41 | 139 | 0,52 |
| Počinjena šteta | 578,69 | 0,00 | 846,13 | 781,85 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 27315 | 0,57 | 0 | 0,00 | 35 | 0,90 | 198 | 0,74 |
| Obrambeni bodovi | 24541 | 0,51 | 0 | 0,00 | 53 | 1,36 | 204 | 0,76 |
| Iskustvo | 367,50 | 0,00 | 568,87 | 464,99 | ||||
| WN7 | 695,38 | 0,00 | 754,64 | 785,16 | ||||
| WN8 | 734,74 | 0,00 | 815,53 | 878,09 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 48282 | |
| Ø Razina | 6,50 | |
| Pobjede | 22643 | 46,90% |
| Izgubljene | 25165 | 52,12% |
| Neriješeno | 474 | 0,98% |
| Preživjele bitke | 13779 | 28,54% |
| Uništenih tenkova | 27526 | 0,57 |
| Odnos razaranja | 0,80 | |
| Otkriveno tenkova | 29433 | 0,61 |
| Počinjena šteta | 578,69 | |
| Bodovi zauzimanja | 27315 | 0,57 |
| Obrambeni bodovi | 24541 | 0,51 |
| Iskustvo | 367,50 | |
| WN7 | 695,38 | |
| WN8 | 734,74 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Ø Razina | 0,00 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 39 | |
| Ø Razina | 7,90 | |
| Pobjede | 18 | 46,15% |
| Izgubljene | 18 | 46,15% |
| Neriješeno | 3 | 7,69% |
| Preživjele bitke | 12 | 30,77% |
| Uništenih tenkova | 21 | 0,54 |
| Odnos razaranja | 0,78 | |
| Otkriveno tenkova | 16 | 0,41 |
| Počinjena šteta | 846,13 | |
| Bodovi zauzimanja | 35 | 0,90 |
| Obrambeni bodovi | 53 | 1,36 |
| Iskustvo | 568,87 | |
| WN7 | 754,64 | |
| WN8 | 815,53 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 267 | |
| Ø Razina | 7,38 | |
| Pobjede | 127 | 47,57% |
| Izgubljene | 132 | 49,44% |
| Neriješeno | 8 | 3,00% |
| Preživjele bitke | 85 | 31,84% |
| Uništenih tenkova | 168 | 0,63 |
| Odnos razaranja | 0,92 | |
| Otkriveno tenkova | 139 | 0,52 |
| Počinjena šteta | 781,85 | |
| Bodovi zauzimanja | 198 | 0,74 |
| Obrambeni bodovi | 204 | 0,76 |
| Iskustvo | 464,99 | |
| WN7 | 785,16 | |
| WN8 | 878,09 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 550,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 548,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 1 | |
| Pobjede | 1 | 100,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 100,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 1 | 1,00 |
| Počinjena šteta | 550,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 548,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 138 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 55 | 39,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 83 | 60,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 57 | 41,30% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 70 | 0,51 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 83 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 693,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 151 | 1,09 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 650 | 4,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 426,98 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 138 | |
| Pobjede | 55 | 39,86% |
| Izgubljene | 83 | 60,14% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 57 | 41,30% |
| Uništenih tenkova | 70 | 0,51 |
| Odnos razaranja | 0,86 | |
| Otkriveno tenkova | 83 | 0,60 |
| Počinjena šteta | 693,87 | |
| Bodovi zauzimanja | 151 | 1,09 |
| Obrambeni bodovi | 650 | 4,71 |
| Iskustvo | 426,98 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 33 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 5 | 15,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 26 | 78,79% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 2 | 6,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 8 | 24,24% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 5 | 0,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 25 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 553,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 51 | 1,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 186,15 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 33 | |
| Pobjede | 5 | 15,15% |
| Izgubljene | 26 | 78,79% |
| Neriješeno | 2 | 6,06% |
| Preživjele bitke | 8 | 24,24% |
| Uništenih tenkova | 5 | 0,15 |
| Odnos razaranja | 0,20 | |
| Otkriveno tenkova | 25 | 0,76 |
| Počinjena šteta | 553,09 | |
| Bodovi zauzimanja | 51 | 1,55 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 186,15 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen