simikiler

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.09.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8408016102
Ø Razina5,120,007,317,72
Pobjede396947,21%00,00%850,00%4948,04%
Izgubljene434951,72%00,00%850,00%5049,02%
Neriješeno901,07%00,00%00,00%32,94%
Preživjele bitke111913,31%00,00%531,25%1817,65%
Uništenih tenkova39210,4700,0090,56360,35
Odnos razaranja0,540,000,820,43
Otkriveno tenkova108671,2900,0060,381101,08
Počinjena šteta301,900,00511,63628,11
Bodovi zauzimanja73060,8700,0000,00940,92
Obrambeni bodovi15470,1800,0000,0030,03
Iskustvo299,790,00581,31564,39
WN7601,110,00584,25574,25
WN8427,770,00542,12553,82
Ukupno
Bitke8408
Ø Razina5,12
Pobjede396947,21%
Izgubljene434951,72%
Neriješeno901,07%
Preživjele bitke111913,31%
Uništenih tenkova39210,47
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova108671,29
Počinjena šteta301,90
Bodovi zauzimanja73060,87
Obrambeni bodovi15470,18
Iskustvo299,79
WN7601,11
WN8427,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke16
Ø Razina7,31
Pobjede850,00%
Izgubljene850,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke531,25%
Uništenih tenkova90,56
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova60,38
Počinjena šteta511,63
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo581,31
WN7584,25
WN8542,12
Zadnjih 30 dana
Bitke102
Ø Razina7,72
Pobjede4948,04%
Izgubljene5049,02%
Neriješeno32,94%
Preživjele bitke1817,65%
Uništenih tenkova360,35
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova1101,08
Počinjena šteta628,11
Bodovi zauzimanja940,92
Obrambeni bodovi30,03
Iskustvo564,39
WN7574,25
WN8553,82
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede416,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2083,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke28,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,1300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,140,000,000,00
Otkriveno tenkova291,2100,0000,0000,00
Počinjena šteta158,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo154,500,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede416,67%
Izgubljene2083,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke28,33%
Uništenih tenkova30,13
Odnos razaranja0,14
Otkriveno tenkova291,21
Počinjena šteta158,08
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo154,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova51,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta25,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo33,750,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova51,25
Počinjena šteta25,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo33,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke652000
Pobjede29445,09%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene35053,68%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno81,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18628,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3740,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova6761,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta633,900,000,000,00
Bodovi zauzimanja16442,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8671,3300,0000,0000,00
Iskustvo441,940,000,000,00
Ukupno
Bitke652
Pobjede29445,09%
Izgubljene35053,68%
Neriješeno81,23%
Preživjele bitke18628,53%
Uništenih tenkova3740,57
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova6761,04
Počinjena šteta633,90
Bodovi zauzimanja16442,52
Obrambeni bodovi8671,33
Iskustvo441,94
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3390023
Pobjede20560,47%00,00%00,00%1565,22%
Izgubljene12637,17%00,00%00,00%626,09%
Neriješeno82,36%00,00%00,00%28,70%
Preživjele bitke8625,37%00,00%00,00%834,78%
Uništenih tenkova1170,3500,0000,00160,70
Odnos razaranja0,460,000,001,07
Otkriveno tenkova9342,7600,0000,00622,70
Počinjena šteta851,680,000,001.099,39
Bodovi zauzimanja2500,7400,0000,00271,17
Obrambeni bodovi450,1300,0000,00231,00
Iskustvo785,710,000,00908,00
Ukupno
Bitke339
Pobjede20560,47%
Izgubljene12637,17%
Neriješeno82,36%
Preživjele bitke8625,37%
Uništenih tenkova1170,35
Odnos razaranja0,46
Otkriveno tenkova9342,76
Počinjena šteta851,68
Bodovi zauzimanja2500,74
Obrambeni bodovi450,13
Iskustvo785,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke23
Pobjede1565,22%
Izgubljene626,09%
Neriješeno28,70%
Preživjele bitke834,78%
Uništenih tenkova160,70
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova622,70
Počinjena šteta1.099,39
Bodovi zauzimanja271,17
Obrambeni bodovi231,00
Iskustvo908,00
Anzeigen

Tenkovi (229)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T14 5265,7433842452,36%414,19
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4314,5726136346,83%703,55
VK 36.01 (H)6273,9031534547,54%275,00
T-50-2 6271,9236429948,16%563,51
Tiger I7371,1330426644,36%247,88
Super Hellcat 7357,6936324650,41%344,23
BT-7 artillery 3134,4919823550,64%364,35
VK 16.02 Leopard588,0122219646,94%85,99
Pz.Kpfw. III/IV5172,2323518143,65%238,75
BT-74105,6718317449,43%197,47
StuG III Ausf. G5198,6820616241,98%216,54
Panhard EBR 10510542,5554915550,32%476,52
T-1506593,7443215451,95%941,99
Škoda T 245225,8722014847,30%452,85
KV-15267,2226314143,97%349,51
FV215b (183) 101101,8159311850,00%658,20
ELC EVEN 90 8323,5350210846,30%406,07
Tiger II8622,5848910242,16%483,35
Leichttraktor191,4518210049,00%281,39
Škoda T 256367,743059842,86%510,47
T110E3101274,996289650,00%755,38
M5A1 Stuart4111,852098743,68%152,71
LTP 3160,521958445,24%655,64
Pz.Kpfw. III Ausf. E371,331498346,99%74,50
BT-2265,601308245,12%95,71
BDR G1 B5197,942578248,78%191,86
T-28499,432067561,33%226,19
T-345166,542657437,84%174,78
Wespe3165,661407450,00%487,97
Alecto4209,702367454,05%480,83
KV-37533,924087330,14%415,72
IS-5 (Object 730) 8685,695216240,32%535,68
A-20538,692055935,59%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J480,951935945,76%55,69
B14176,842555752,63%376,67
Grille5141,441845453,70%167,93
Cromwell6488,504535253,85%868,37
TVP VTU Koncept8382,174165242,31%254,05
Covenanter5118,382145048,00%202,11
LT vz. 383116,511704938,78%224,14
M3 Light 372,921844839,58%80,32
ST vz. 394204,172454748,94%536,25
Pz.Kpfw. II2117,322034742,55%298,33
SU-54297,232424751,06%613,54
Marder II3118,281804744,68%149,55
SU-86583,394124645,65%645,17
Jagdpanther II8293,043964656,52%202,28
Pz.Kpfw. II Ausf. G3117,781994650,00%313,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C3152,802124537,78%494,79
AMX 105 AM mle. 474230,161684540,00%590,10
BZ-176 8981,627284548,89%797,45
Sexton II380,401274351,16%177,72
TS-5 8986,956964245,24%880,06
Pz.Kpfw. II Luchs467,542144146,34%66,41
M374165,511583930,77%308,79
Lorraine 39L AM397,341263842,11%95,36
Valentine AT4143,761473839,47%145,33
113 Beijing Opera 10841,975963842,11%427,96
T1 HMC259,831123647,22%145,24
Type 97 Chi-Ha3112,751593647,22%203,78
M3 Stuart386,091723548,57%152,88
T-463136,241903450,00%454,01
T3 HMC2103,211273441,18%206,09
T9591206,126473450,00%793,54
SU-122A5253,762673444,12%391,17
IS-7101187,586163363,64%863,87
Object 283 9545,095653348,48%350,21
S-517702,034573234,38%592,29
Jagdpanzer IV6242,712953154,84%312,00
SU-76M485,841823161,29%198,28
SU-263101,871273056,67%187,78
KV-26703,374203043,33%1058,18
AMR 35 2124,272063060,00%563,90
Panzerjäger I285,281242948,28%130,24
Comet7318,103962934,48%213,24
Char Mle. 75 9378,244612944,83%278,09
Turtle Mk. I 81017,077322955,17%997,12
T-34-856404,363892842,86%523,09
T-26228,00732846,43%50,14
Vickers Medium Mk. III3107,071572748,15%218,65
MS-1151,851212744,44%43,12
Cruiser Mk. III3111,701632748,15%350,91
Renault UE 57394,221572766,67%272,52
M2 Light2103,771672638,46%182,24
Sturmpanzer I Bison385,001142653,85%153,41
SU-14-17499,774492638,46%422,76
T1 Cunningham191,281702552,00%441,60
Pz.Kpfw. I251,361762568,00%261,51
Crusader6150,753212454,17%290,71
M2 Medium Tank3107,961902445,83%193,81
D2385,911752343,48%83,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6299,092862326,09%476,92
Strv S1 8743,173582330,43%458,91
M3 Lee4102,002232236,36%89,22
Type T-345170,502012240,91%212,14
Type 91 Heavy3108,141362245,45%159,90
SU-2-122 5275,233262236,36%319,53
SU-1527604,765162166,67%847,21
AMX 38367,381282142,86%28,34
T56 GMC3103,861712147,62%159,41
Vickers Medium Mk. I181,601162045,00%237,10
Pz.Kpfw. 35 (t)246,451472045,00%39,49
D1290,501412045,00%199,79
SU-182201,601252050,00%1106,34
Type 2597 Chi-Ha3182,002332065,00%708,19
Cruiser Mk. IV4125,251692050,00%228,59
A-436252,602352040,00%225,73
G.Pz. Mk. VI (e)239,65932045,00%68,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3154,302372065,00%515,38
SMV CC-64 Vipera 8599,586071963,16%607,17
WZ-120-1G FT 8690,214571936,84%422,78
LT vz. 352108,711891758,82%458,69
M47 Iron Arnie 8749,533871711,76%504,95
Universal Carrier 2-pdr289,94981637,50%129,29
IS-38865,335911540,00%658,95
T2 Medium Tank269,401281553,33%216,03
SU-85B4113,801601540,00%18,37
KV-1S6157,131921540,00%3,34
Ares 758792,276091546,67%768,31
CS-52 LIS 8938,077421553,33%1024,65
Type 95 Heavy447,931781471,43%261,00
Loyd Gun Carriage284,071281442,86%353,66
AMBT 8835,216501450,00%745,54
M4A3E8 Sherman6692,694581346,15%1356,69
Type 98 Ke-Ni3137,231871361,54%536,82
ARL 446580,084951353,85%968,47
Projet Louis 9320,694601346,15%205,58
Somua SM 8726,547161346,15%574,66
Fantôme 9753,774581330,77%415,46
Hotchkiss H35275,251611266,67%309,31
Stuart I-IV3129,752011250,00%347,38
AMX 40498,331751233,33%86,74
Pz.Kpfw. 38 (t)3176,423301266,67%695,13
AT-1291,92931225,00%113,81
T-703172,922181241,67%458,64
KV-1SA 5573,086681266,67%1280,23
T1E6 228,17971233,33%0,00
FV1066 Senlac 8316,335131258,33%485,74
T-44-100 8794,835371233,33%748,77
Kolohousenka124,09891136,36%3,05
Chi-Ni260,001311145,45%66,80
Cruiser Mk. II2127,731971154,55%489,90
Renault FT AC290,181241154,55%220,77
T-60272,001481127,27%70,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. D498,091491145,45%72,84
T-34 with L-11 4249,363891145,45%724,70
T7 Combat Car 264,001671154,55%202,90
Panhard AML Lynx 6x68238,104111040,00%140,46
UDES 03 Alt 3 91162,507311090,00%1090,99
Lorraine 40 t 8770,807341060,00%802,12
Vickers Mk. E Type B298,22137944,44%213,50
Cruiser Mk. I1109,56171966,67%554,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.468,33212955,56%142,18
M8A1492,00147933,33%1,21
Panhard EBR 909420,67494933,33%349,85
T-116 3159,56217933,33%370,79
STG Guard 8692,22788977,78%818,19
Matilda4212,50229837,50%338,98
M15/423154,88195850,00%310,61
GSOR the TANK 9777,25424812,50%491,14
IS-2-II8731,00332812,50%513,33
M24E2 Super Chaffee 6126,13314837,50%41,33
T92 8159,38430850,00%128,56
T-34-85M 6534,75458837,50%550,59
TKS z n.k.m. 20 mm 2156,43285757,14%741,35
Renault FT136,29121785,71%261,00
Renault FT 75 BS222,1446714,29%0,00
P26/404127,71130714,29%63,12
Type 89 I-Go/Chi-Ro246,29137757,14%137,61
T2881345,14622742,86%1255,93
AMX ELC bis5196,00424742,86%464,72
Pz.Kpfw. 5581033,00785757,14%883,25
43 M. Toldi III 366,8694728,57%33,84
Somua S353120,17246683,33%341,55
Kpz. 3 GST Turm 8699,33460633,33%380,62
Object 703 Version II 8686,67580633,33%373,02
A25 Harry Hopkins I 444,00293650,00%111,42
Hummel6843,40545540,00%1088,13
Type 95 Ha-Go2101,80188580,00%458,56
Sav m/434213,40179540,00%334,45
VK 30.02 (D)7238,8019250,00%74,75
Vickers Medium Mk. II222,0085450,00%90,63
M22116,50202475,00%555,85
M14/412150,00137425,00%307,16
Grant4271,5016540,00%759,38
SU-1006195,75130425,00%37,13
M7 Priest3128,75133450,00%223,04
Churchill VII6748,256504100,00%1374,34
Panzerwagen 39 3141,75241425,00%327,80
T-50543,50145450,00%100,37
Convert. Medium Tank T3 3165,0013140,00%247,09
AAT60 8810,75479450,00%630,22
Type 97 Te-Ke 292,33143366,67%429,66
Ikv 103588,67247366,67%254,38
Sturmpanzer II431,00190366,67%264,10
Valentine3248,00140366,67%901,36
Somua SAu 404102,67177366,67%253,27
SARL 4240,00101366,67%255,50
T-103 8297,6717330,00%10,09
T-45 2167,33243333,33%670,66
M16/43 Sahariano 3239,33300366,67%585,23
M6A2E1 8781,00774366,67%868,93
Valiant 5185,00332366,67%354,72
Renault Otsu190,00134250,00%230,65
Type 1 Chi-He4107,00202250,00%152,20
Pz.Sfl. IVb4141,007020,00%186,71
StuG III Ausf. B4170,00191250,00%260,99
T18 HMC324,0094250,00%115,81
Gabler’s Destroyer 575,0020620,00%0,00
Black Prince II 7798,00831250,00%875,01
T3E2 Medium Tank 3421,50401250,00%2077,19
AM 39 Gendron-Somua 2144,00236250,00%387,49
T-34 shielded 5236,004212100,00%569,65
Caliban 8481,50790250,00%354,68
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2363,508242100,00%1285,08
KV-5 81307,0012732100,00%1429,31
Fiat 300010,001361100,00%261,00
Renault NC-311111,008310,00%339,65
Pvlvv fm/42268,004510,00%2,23
Strv m/31 3280,003241100,00%730,76
T25 AT7352,0036010,00%159,91
Panhard AMD 178B6122,0020910,00%41,26
Hotchkiss EBR71053,008941100,00%2048,85
FV224 Chopper7867,0010191100,00%1154,43
TS-54 81262,0010041100,00%1543,99
T-29 31093,008891100,00%5656,00
Pz.Kpfw. KW I (r) 5257,0043510,00%165,34
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,0011810,00%0,00
Chi-Go 71412,0010921100,00%1900,26

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 21.09.2025
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 29.11.2021
Otišao: 27.06.2025
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 29.11.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.01.2016
Otišao: 03.01.2016
Pozicija: Novak
Član od: 10.01.2016
Otišao: 14.03.2016
Pozicija: Novak
Član od: 28.03.2016
Otišao: 05.06.2016
Pozicija: Novak
Član od: 17.03.2016
Otišao: 25.03.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.08.2020
Otišao: 10.12.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.07.2021
Otišao: 18.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.02.2020
Otišao: 03.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.04.2020
Otišao: 02.06.2020
Pozicija: Novak
Član od: 18.08.2020
Otišao: 24.08.2020
Pozicija: Novak
Član od: 10.01.2016
Otišao: 15.03.2016