serezha_vit

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.10.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6376512124286
Ø Razina7,6710,009,859,74
Pobjede2900245,48%866,67%5745,97%14651,05%
Izgubljene3394253,23%433,33%6754,03%13848,25%
Neriješeno8211,29%00,00%00,00%20,70%
Preživjele bitke1618925,39%541,67%3125,00%7626,57%
Uništenih tenkova332960,52121,00540,441430,50
Odnos razaranja0,701,710,580,68
Otkriveno tenkova358790,5670,58670,541780,62
Počinjena šteta729,961.753,331.258,381.179,21
Bodovi zauzimanja268960,4200,00110,09110,04
Obrambeni bodovi175300,2700,0000,0000,00
Iskustvo400,00580,08459,48486,24
WN7615,661194,84572,95682,80
WN8641,731416,71833,76876,18
Ukupno
Bitke63765
Ø Razina7,67
Pobjede2900245,48%
Izgubljene3394253,23%
Neriješeno8211,29%
Preživjele bitke1618925,39%
Uništenih tenkova332960,52
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova358790,56
Počinjena šteta729,96
Bodovi zauzimanja268960,42
Obrambeni bodovi175300,27
Iskustvo400,00
WN7615,66
WN8641,73
Zadnja 24 sata
Bitke12
Ø Razina10,00
Pobjede866,67%
Izgubljene433,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke541,67%
Uništenih tenkova121,00
Odnos razaranja1,71
Otkriveno tenkova70,58
Počinjena šteta1.753,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo580,08
WN71194,84
WN81416,71
Zadnjih 7 dana
Bitke124
Ø Razina9,85
Pobjede5745,97%
Izgubljene6754,03%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3125,00%
Uništenih tenkova540,44
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova670,54
Počinjena šteta1.258,38
Bodovi zauzimanja110,09
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo459,48
WN7572,95
WN8833,76
Zadnjih 30 dana
Bitke286
Ø Razina9,74
Pobjede14651,05%
Izgubljene13848,25%
Neriješeno20,70%
Preživjele bitke7626,57%
Uništenih tenkova1430,50
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova1780,62
Počinjena šteta1.179,21
Bodovi zauzimanja110,04
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo486,24
WN7682,80
WN8876,18
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta17,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo116,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova11,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta17,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo116,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene360,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova30,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta119,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo177,400,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova30,60
Počinjena šteta119,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo177,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede525,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1575,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke315,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,590,000,000,00
Otkriveno tenkova80,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta986,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi402,0000,0000,0000,00
Iskustvo389,100,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede525,00%
Izgubljene1575,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke315,00%
Uništenih tenkova100,50
Odnos razaranja0,59
Otkriveno tenkova80,40
Počinjena šteta986,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi402,00
Iskustvo389,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke100530023
Pobjede470546,80%00,00%00,00%1043,48%
Izgubljene502549,99%00,00%00,00%1356,52%
Neriješeno3233,21%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke362036,01%00,00%00,00%834,78%
Uništenih tenkova56350,5600,0000,0080,35
Odnos razaranja0,880,000,000,53
Otkriveno tenkova52680,5200,0000,00190,83
Počinjena šteta706,250,000,00683,13
Bodovi zauzimanja230782,3000,0000,00883,83
Obrambeni bodovi163981,6300,0000,00160,70
Iskustvo422,060,000,00373,30
Ukupno
Bitke10053
Pobjede470546,80%
Izgubljene502549,99%
Neriješeno3233,21%
Preživjele bitke362036,01%
Uništenih tenkova56350,56
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova52680,52
Počinjena šteta706,25
Bodovi zauzimanja230782,30
Obrambeni bodovi163981,63
Iskustvo422,06
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke23
Pobjede1043,48%
Izgubljene1356,52%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke834,78%
Uništenih tenkova80,35
Odnos razaranja0,53
Otkriveno tenkova190,83
Počinjena šteta683,13
Bodovi zauzimanja883,83
Obrambeni bodovi160,70
Iskustvo373,30

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30000
Pobjede1343,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1756,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1136,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova140,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.216,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja772,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi110,3700,0000,0000,00
Iskustvo408,600,000,000,00
Ukupno
Bitke30
Pobjede1343,33%
Izgubljene1756,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1136,67%
Uništenih tenkova120,40
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova140,47
Počinjena šteta1.216,67
Bodovi zauzimanja772,57
Obrambeni bodovi110,37
Iskustvo408,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (319)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M446576,68364708448,98%917,01
Jagdpanzer E 100101336,08462486944,79%773,40
Jagdpanzer IV6393,73282314048,12%539,78
T-109955,00445313845,32%745,90
FV4005 Stage II101100,39490286643,13%614,88
IS-38760,47404277144,57%660,66
KV-26626,52419171848,78%984,03
Object 4309969,61490140245,08%710,96
T-34-856493,69350132545,89%798,90
Object 430U101015,80463127743,07%582,81
Jagdtiger9919,3138083445,08%549,51
IS7428,3035578942,33%329,87
Ferdinand8803,4437678949,30%669,89
SU-130PM 81044,5355978142,77%824,73
T110E4101445,5552975740,95%821,04
STB-1101050,2051971941,45%625,15
T-448571,8643571846,80%551,99
Cromwell6233,6325870846,61%238,92
IS-7101024,2352968841,57%572,47
Char Futur 4 91120,6249068144,35%804,95
ELC EVEN 90 8395,6254565947,04%574,60
T92 HMC101015,2651563945,54%723,60
Comet7195,6827158844,90%79,24
Object 27710983,8546356942,18%538,85
AMX 12 t6199,8022854843,61%292,10
T-103 8866,3648451848,84%800,95
FV215b (183) 101192,5651951345,61%670,84
O-Ni7447,8534149048,16%375,85
AMX M4 mle. 49 Liberté 8694,7746843445,39%630,11
O-I6347,1431739843,47%362,04
Crusader694,7518139045,38%64,77
AMX 50 Foch (155) 101116,1146938348,56%623,09
Bat.-Châtillon 12 t8246,7731137342,36%188,32
Tiger 131 6464,1833737149,60%598,21
Emil II91157,8045736540,82%816,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer469,2513835842,74%31,63
Strv fm/21143,8710635047,71%60,82
STG Guard 8820,1449934945,85%836,21
Jagdpanther7437,1329432744,65%356,77
Bat.-Châtillon 25 t101051,4651130339,93%603,58
IS-M8709,3542029747,81%695,69
M66607,5938428644,76%791,20
Tiger I7468,7833628347,35%393,73
Vz. 71 Tesák10661,9853828243,26%493,34
Strv 103B101291,9849127441,24%637,58
KV-856218,1622127035,56%67,05
TVP T 50/51101084,9250726339,16%615,68
E 100101389,3161726341,06%817,82
Progetto M40 mod. 65101083,1147125538,43%572,04
MT-256344,0436924745,75%863,03
Type 6191089,0847922938,86%814,39
Super Conqueror101154,0254622742,73%653,79
AMX 13 757315,1328821645,37%435,20
Leo7439,8332621552,09%541,63
P.43 bis6331,7728421343,66%374,06
T-80449,6213820244,06%41,42
AMX M4 mle. 54101245,5259719943,22%726,48
LPT-67 Šelma9499,3648419540,51%419,04
KV-15200,3121519247,92%209,77
T-1506490,2633919148,69%658,72
KV-1S6198,6122918549,19%155,60
VK 30.01 (H)5185,8322018448,91%251,83
KR-1111368,3762118241,76%687,42
M374194,7517717946,93%477,10
Leopard 1101188,3561317952,51%784,29
T-34599,6117817852,81%126,83
Ares 859838,8054917241,86%530,50
Strv 746337,1427216847,02%434,12
T-284104,9816316453,05%168,64
leKpz M 41 90 mm GF 8358,5541116448,17%439,93
AMX ELC bis5133,0417016044,38%208,01
Hotchkiss EBR7303,2936616040,00%374,87
T-50540,6116915950,31%104,07
Object 252U 8780,6153515846,20%628,44
StuG III Ausf. G5116,1416715741,40%29,25
Conqueror91018,2954415743,31%706,89
T-70325,4311315541,94%17,43
T309966,9252515442,21%587,94
M127641,6935215341,83%650,03
Strv m/42582,6216414945,64%70,44
KV-37678,1953914747,62%774,77
T-50-2 6228,3427514640,41%337,59
T-437359,6534314443,75%341,71
Object 268 Version V 101180,5951214441,67%652,90
Caernarvon8576,0348614046,43%437,44
SU-100M17557,4433114052,14%604,80
L-60 236,0113014045,00%61,04
Type 64 6249,1924114040,00%325,95
Super Hellcat 7393,2931013745,99%345,62
Bat.-Châtillon 155 559777,5453813644,85%576,54
Object 2579717,6240013339,85%403,88
FV1066 Senlac 8326,9249813348,12%399,83
M415205,3418513246,21%144,88
T-26232,309013049,23%75,34
Prototipo Standard B9966,4150012941,09%641,95
STA-18808,0248312949,61%921,95
AMX 50 B101376,3659212948,06%837,25
Object 140101289,1959012938,76%841,05
T1 Heavy5159,7121512844,53%80,49
UDES 1691041,2553712846,88%819,79
VK 36.01 (H)6347,9827612748,03%408,60
Lorraine 40 t 8760,1043312641,27%627,55
Charioteer8634,7946112139,67%414,90
O-I Experimental5132,6522511947,06%75,80
Strv m/40L359,3612011443,86%42,75
AS-XX 40 t111083,1155911043,64%601,72
Gorilla111420,1361810944,04%672,97
Lorraine 155 mle. 518683,8955010848,15%585,50
Ares 758822,3852310735,51%707,14
K-91-PT 9784,5044510741,12%478,78
T-29 3120,1414210746,73%218,03
113 Beijing Opera 101099,4353610647,17%700,04
P.44 Pantera8785,8355510342,72%768,38
Tiger-Maus 91084,6762110343,69%721,27
T-46341,6211010250,00%95,45
Bat.-Châtillon 25 t AP9802,7049910242,16%599,96
Bat.-Châtillon 155 5810952,626039855,10%750,37
Patton the Tank 9727,164509641,67%475,81
Vz. 64 Blesk8312,093909244,57%275,45
Vz. 60S Dravec 101610,857129148,35%893,23
SU-855119,941609037,78%0,44
Lago486,441488941,57%25,65
TNH T Vz. 5191235,526558951,69%955,18
Leichttraktor139,321078747,13%58,91
T28 Prototype8731,515138750,57%602,28
UDES 14 Alt 58610,794278537,65%469,25
ST vz. 39462,291638451,19%107,68
Type 95 Heavy462,521528442,86%46,28
Vz. 55101204,115678348,19%721,51
M40/M438517,894118349,40%400,84
FV227 Conceiver8678,635198239,02%473,42
O-Ho8527,203278035,00%272,77
Progetto CC55 mod. 548809,703987939,24%618,92
GSOR the TANK 9851,825397953,16%717,06
T-60227,591067544,00%20,43
Covenanter528,271717451,35%109,22
AMX 65 t8833,005937444,59%792,28
Ares 90101082,516387450,00%681,28
Škoda T 509630,114657240,28%294,39
Durchbruchswagen 24124,191726946,38%136,46
VK 30.01 (P)6600,413986844,12%865,69
Carro da Combattimento 45 t 101232,985196640,91%652,27
Object 777 Version II 91081,824996237,10%715,07
Ikv 90 Typ B7428,333896142,62%352,76
Škoda T 256382,173016045,00%550,60
AMX 50 12091152,135726041,67%812,47
Sav m/43485,751575949,15%95,30
M2 Medium Tank343,211025743,86%34,75
M3 Lee4125,881665651,79%280,00
Panhard AMD 178B6142,402155543,64%147,33
Kranvagn101200,314625442,59%719,49
M53/M559674,873695440,74%401,67
Centurion Mk. I8186,903014948,98%113,26
Somua SM 8869,356514955,10%760,52
M7 Priest3102,331184845,83%110,34
Type 91 Heavy346,811084845,83%70,50
FV224 Chopper7969,965934753,19%1123,01
AMX M4 mle. 5191274,226564639,13%868,23
UDES 15/16101079,375034341,86%588,97
Char Mle. 75 9554,213944334,88%445,07
B1429,461374158,54%175,22
T1 Cunningham115,68664045,00%32,26
T25/27652,436124060,00%845,82
FV4004 Conway9887,475273842,11%535,45
LT vz. 38386,781343751,35%198,38
Pz.Kpfw. 38 (t)349,411163751,35%93,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.438,561803663,89%214,42
VK 100.01 (P)8897,617073647,22%936,82
Pz.Kpfw. 558987,836763545,71%686,57
AE Phase I 9801,464513548,57%512,94
T-34-3 8714,514173534,29%572,91
Vickers Medium Mk. I16,41613444,12%27,30
P26/404100,651633429,41%3,10
TNH 105/10008597,914763330,30%427,78
M18 Hellcat6379,153813354,55%526,64
Emil I8362,783233243,75%153,03
Type 578641,224713237,50%374,31
T1 HMC239,55773141,94%31,86
Challenger7295,292663141,94%127,01
T2 Medium Tank228,43893043,33%26,34
Strv 103-091019,215712951,72%691,50
Tiger II8341,383192931,03%75,15
T28 Concept 7479,724242948,28%471,16
P.43 ter7601,434552839,29%669,54
Type 2597 Chi-Ha347,961342744,44%34,86
Strv 81 8498,673682737,04%345,72
Vz. 44-17605,546072661,54%678,09
T-549958,587482665,38%896,45
Type 4 Ju-To7689,884412638,46%540,54
IS-2 shielded 7766,684252540,00%753,39
Type 3 Ju-Nu6658,425052445,83%727,88
BT-7 artillery 357,831582454,17%156,17
UDES 038562,614152326,09%285,84
A-20525,001342250,00%108,82
Carro d'assalto P.887413,233362254,55%404,56
MS-1117,50762259,09%156,17
Cruiser Mk. III363,68992236,36%27,44
P.435267,672222157,14%591,44
M5A1 Stuart4206,001902147,62%572,33
King Tiger (Captured) 7473,294002138,10%314,88
Fantôme 91014,765472147,62%701,88
Chi-Ni212,90802020,00%0,00
Ikv 1035144,801572035,00%58,46
IS-2-II8151,002712035,00%0,00
Object 283 9686,703622035,00%381,69
MKA 283,501622045,00%93,34
Renault NC-31114,26691947,37%61,98
43 M. Toldi III 369,321841952,63%222,67
AMX 40470,941441838,89%7,03
SU-76G FT4156,671251833,33%78,74
T18 HMC351,67771833,33%0,19
Obsidian 8748,005311838,89%620,16
M15/423133,181931776,47%399,53
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6140,411911717,65%36,17
BT-7436,061361656,25%161,06
Pz.Kpfw. II2221,192831668,75%1023,04
Ikv 723119,751771662,50%309,15
M24E2 Super Chaffee 6186,193371637,50%223,15
Vickers Mk. E Type B242,93531520,00%0,00
BZ-16681151,407881553,33%1437,56
E 7591162,935841533,33%899,57
BZ-587738,606151546,67%752,94
T-45 246,271141553,33%121,19
StuG IV 5163,471571546,67%190,89
D2357,431201450,00%74,32
Strv m/38218,071261457,14%146,25
Pz.Kpfw. 35 (t)259,861181457,14%187,24
4TP154,431301442,86%19,48
Cruiser Mk. IV460,211481435,71%0,00
BZ-689980,576651471,43%804,27
Windhund 8514,574201450,00%343,38
Leopard Prototyp A9789,154511330,77%377,47
Churchill VII6273,673341250,00%288,16
Škoda T 177274,583931266,67%532,32
T-116 3105,252071275,00%423,12
Renault Otsu128,55661118,18%0,87
BT-2260,001211172,73%279,45
Pvlvv fm/42240,181281163,64%261,00
Tiger (P)71010,007651154,55%1312,31
FV3046315,822361136,36%286,45
Renault FT16,60721050,00%84,37
Churchill I5232,003031040,00%209,10
BZ-7510797,305861050,00%370,72
Panhard AML Lynx 6x68221,102841050,00%208,06
AltProto AMX 30 8860,307621070,00%1018,76
Convert. Medium Tank T3 3163,402441050,00%336,91
Versuchspanzer 5791157,89491933,33%607,76
Gabler’s Destroyer 5254,88354850,00%553,58
25TP KSUST II5143,86296771,43%312,75
Indien-Panzer8596,29439728,57%438,23
MTLS-1G14 3117,57118714,29%195,42
Saryuda 9796,29395742,86%373,53
L6/40235,83120650,00%84,37
Matilda4236,33415683,33%665,41
7TP2213,67158650,00%625,81
Ikv 65 Alt II6503,67445650,00%686,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E348,00117650,00%99,55
SDP 40 Zadymka5542,00434666,67%1270,07
SU-1018607,5023660,00%344,11
Waffenträger auf E 10010911,33584650,00%427,41
Kunze Panzer 91180,00527650,00%981,06
M4A3(76)W Sherman 6600,00635666,67%1020,48
Nergal 81249,17795650,00%1239,70
M26 Pershing8560,20508560,00%633,54
Type 89 I-Go/Chi-Ro257,40118540,00%3,10
KV-137178,40286520,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5443,207145100,00%1045,91
Churchill Crocodile 6782,20555540,00%881,28
Kolohousenka167,5079425,00%74,00
T2071043,00666475,00%1608,02
Jagdtiger Prototype 8896,25607450,00%790,67
AMX 13 (FL 11) 5120,75177425,00%86,67
Vickers Medium Mk. II2128,67149333,33%388,97
LT vz. 352148,33177366,67%695,75
M4A3E8 Sherman6243,004323100,00%442,59
Vickers Medium Mk. III314,678330,00%0,00
Valentine AT4115,67117333,33%50,47
KV-1SA 5315,00359366,67%599,99
Pz.Sfl. IC 472,33194366,67%265,34
Fiat 3000146,5083250,00%76,78
Type 5 Chi-Ri7320,0031320,00%174,73
Škoda T 245221,502522100,00%556,39
D122,50114250,00%89,80
TVP VTU Koncept8477,004462100,00%572,01
14TP455,502722100,00%261,00
SU-1006228,00220250,00%207,49
Grille5382,50206250,00%660,03
Mitsu 1085514,005522100,00%923,28
Achilles6260,00195250,00%290,44
AMR 35 295,508120,00%159,60
Lago M38 3395,50446250,00%966,08
T1E6 2193,5016720,00%648,77
Char de transition 6490,50285250,00%543,03
AMX ELC 901 6861,0010622100,00%2672,95
T26E3 Eagle 7 7579,00636250,00%639,04
Konštrukta T-34/10070,005410,00%0,00
10TP3454,002811100,00%1746,16
Type 4 Chi-To6143,003481100,00%261,00
Type T-3450,002901100,00%261,00
Valentine3343,0013210,00%946,60
Type 5861656,0012451100,00%3984,66
Panzerwagen 39 3237,0030310,00%810,64
T-26G FT20,00741100,00%261,00
M3G FT3162,007410,00%222,53
BDR G1 B50,0010110,00%0,00
AT 25497,003401100,00%1437,91
M8A14224,0012910,00%331,77
FCM 36263,001511100,00%273,99
VK 30.02 (M)6523,0024310,00%627,93
SU-122A50,001961100,00%261,00
StuG III Ausf. B40,001201100,00%261,00
Black Prince II 7148,006481100,00%261,00
T3E2 Medium Tank 3435,007051100,00%2307,67
Lorraine 50 t 9870,0022210,00%451,53
AM 39 Gendron-Somua 2948,008511100,00%5842,33
M16/43 Sahariano 3212,003191100,00%568,46
SU-100Y 6454,004581100,00%675,05
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8306,0016110,00%37,70
Chi-Go 7782,007581100,00%1078,62

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.10.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.09.2022
Otišao: 26.10.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.09.2022
Otišao: 24.12.2024