| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-150 | 6 | 313,82 | 276 | 491 | 45,42% | 308,60 | |||||
| KV-4 | 8 | 629,30 | 409 | 350 | 45,71% | 501,65 | |||||
| KV-3 | 7 | 358,64 | 286 | 336 | 43,75% | 213,54 | |||||
| SU-152 | 7 | 483,87 | 301 | 253 | 43,48% | 439,38 | |||||
| SU-100 | 6 | 415,49 | 308 | 236 | 43,22% | 521,59 | |||||
| T-34-85 | 6 | 329,13 | 303 | 232 | 46,98% | 430,00 | |||||
| KV-1 | 5 | 186,34 | 186 | 220 | 38,64% | 98,78 | |||||
| SU-85 | 5 | 239,78 | 203 | 177 | 48,59% | 359,70 | |||||
| Churchill III | 5 | 324,63 | 422 | 163 | 45,40% | 479,22 | |||||
| ISU-152 | 8 | 777,89 | 446 | 134 | 41,04% | 567,09 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 886,01 | 481 | 122 | 47,54% | 1065,48 | |||||
| T-28 | 4 | 30,68 | 124 | 117 | 46,15% | 61,55 | |||||
| T-34 | 5 | 267,07 | 251 | 102 | 48,04% | 551,94 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 79,12 | 175 | 102 | 35,29% | 104,90 | |||||
| T-50-2 | 6 | 240,97 | 353 | 89 | 51,69% | 495,30 | |||||
| BT-7 | 4 | 51,56 | 135 | 86 | 47,67% | 83,24 | |||||
| T-46 | 3 | 39,70 | 105 | 81 | 43,21% | 34,32 | |||||
| Hummel | 6 | 666,70 | 384 | 80 | 53,75% | 918,37 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 103,47 | 220 | 77 | 46,75% | 175,70 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 154,59 | 167 | 75 | 46,67% | 303,98 | |||||
| Grille | 5 | 348,67 | 235 | 72 | 43,06% | 521,58 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 73,11 | 134 | 70 | 42,86% | 199,71 | |||||
| ST-I | 9 | 679,38 | 388 | 60 | 38,33% | 303,64 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 314,95 | 334 | 56 | 42,86% | 647,46 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 116,16 | 231 | 56 | 50,00% | 200,07 | |||||
| Valentine AT | 4 | 96,58 | 131 | 45 | 46,67% | 67,11 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 173,77 | 257 | 43 | 34,88% | 204,18 | |||||
| T3 HMC | 2 | 82,05 | 132 | 39 | 51,28% | 193,09 | |||||
| T-26 | 2 | 23,52 | 99 | 33 | 36,36% | 0,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 28,79 | 75 | 33 | 30,30% | 0,00 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 60,07 | 119 | 30 | 63,33% | 208,46 | |||||
| Alecto | 4 | 68,17 | 151 | 30 | 43,33% | 30,53 | |||||
| SU-76M | 4 | 137,69 | 153 | 29 | 44,83% | 173,12 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 27,10 | 95 | 29 | 44,83% | 41,70 | |||||
| SU-26 | 3 | 107,24 | 93 | 29 | 37,93% | 34,34 | |||||
| BT-2 | 2 | 40,93 | 122 | 27 | 44,44% | 35,55 | |||||
| KV-1S | 6 | 265,07 | 273 | 27 | 51,85% | 305,44 | |||||
| SU-18 | 2 | 108,65 | 109 | 26 | 38,46% | 422,82 | |||||
| SU-5 | 4 | 138,36 | 138 | 25 | 40,00% | 86,11 | |||||
| SU-85B | 4 | 96,39 | 133 | 23 | 43,48% | 33,20 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 309,25 | 218 | 20 | 50,00% | 628,98 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 75,47 | 114 | 19 | 47,37% | 167,26 | |||||
| LTP | 3 | 68,17 | 120 | 18 | 44,44% | 83,14 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 52,71 | 123 | 17 | 47,06% | 63,50 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 75,76 | 103 | 17 | 35,29% | 55,28 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 280,93 | 319 | 15 | 33,33% | 102,38 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 715,92 | 472 | 13 | 61,54% | 769,13 | |||||
| Covenanter | 5 | 67,92 | 157 | 12 | 50,00% | 96,26 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 144,64 | 176 | 11 | 54,55% | 573,83 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 31,30 | 100 | 10 | 70,00% | 251,59 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 15,89 | 70 | 9 | 44,44% | 34,18 | |||||
| T-50 | 5 | 90,63 | 275 | 8 | 87,50% | 287,63 | |||||
| M15/42 | 3 | 175,00 | 279 | 8 | 62,50% | 470,50 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 62,43 | 123 | 7 | 42,86% | 33,70 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 30,71 | 124 | 7 | 85,71% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 210,29 | 400 | 7 | 71,43% | 1014,04 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 29,29 | 102 | 7 | 57,14% | 178,05 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 114,50 | 100 | 6 | 0,00% | 230,20 | |||||
| T-29 | 3 | 182,33 | 212 | 6 | 33,33% | 423,31 | |||||
| MKA | 2 | 411,33 | 545 | 6 | 33,33% | 1513,35 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 225,80 | 249 | 5 | 40,00% | 1057,00 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 20,80 | 80 | 5 | 40,00% | 18,13 | |||||
| M14/41 | 2 | 452,00 | 396 | 4 | 25,00% | 2087,17 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 44,50 | 78 | 4 | 25,00% | 1,23 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 112,25 | 163 | 4 | 25,00% | 31,63 | |||||
| A-20 | 5 | 31,33 | 193 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| AT-1 | 2 | 75,67 | 188 | 3 | 100,00% | 307,29 | |||||
| Somua S35 | 3 | 107,00 | 198 | 2 | 50,00% | 105,19 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 15,50 | 23 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 63,00 | 165 | 1 | 0,00% | 24,79 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 0,00 | 245 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 228,00 | 461 | 1 | 100,00% | 1398,19 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 87,00 | 78 | 1 | 0,00% | 55,61 | |||||
| T-45 | 2 | 39,00 | 138 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 4TP | 1 | 908,00 | 1056 | 1 | 100,00% | 9724,51 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 303 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| ARL 44 | 6 | 0,00 | 78 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 0,00 | 13 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 0,00 | 9 | 1 | 0,00% | 0,00 |
schmidtbarna
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 4570 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ø Razina | 5,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Pobjede | 2051 | 44,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 2472 | 54,09% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 47 | 1,03% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 915 | 20,02% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 1772 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,48 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 3008 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 320,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 3934 | 0,86 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 693 | 0,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 268,49 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 448,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 376,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 4570 | |
| Ø Razina | 5,43 | |
| Pobjede | 2051 | 44,88% |
| Izgubljene | 2472 | 54,09% |
| Neriješeno | 47 | 1,03% |
| Preživjele bitke | 915 | 20,02% |
| Uništenih tenkova | 1772 | 0,39 |
| Odnos razaranja | 0,48 | |
| Otkriveno tenkova | 3008 | 0,66 |
| Počinjena šteta | 320,20 | |
| Bodovi zauzimanja | 3934 | 0,86 |
| Obrambeni bodovi | 693 | 0,15 |
| Iskustvo | 268,49 | |
| WN7 | 448,80 | |
| WN8 | 376,97 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Ø Razina | 0,00 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Ø Razina | 0,00 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Ø Razina | 0,00 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 932,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 167,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 1 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 1 | 100,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 932,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 167,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 3 | 42,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 4 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 2 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 1 | 0,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 5 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 14,29 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 162,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 7 | |
| Pobjede | 3 | 42,86% |
| Izgubljene | 4 | 57,14% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 2 | 28,57% |
| Uništenih tenkova | 1 | 0,14 |
| Odnos razaranja | 0,20 | |
| Otkriveno tenkova | 5 | 0,71 |
| Počinjena šteta | 14,29 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 162,71 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 5 | 71,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 2 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 4 | 57,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 153,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 28 | 4,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 1 | 0,14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 389,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 7 | |
| Pobjede | 5 | 71,43% |
| Izgubljene | 2 | 28,57% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 4 | 57,14% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 153,86 | |
| Bodovi zauzimanja | 28 | 4,00 |
| Obrambeni bodovi | 1 | 0,14 |
| Iskustvo | 389,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 92 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 36 | 39,13% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 53 | 57,61% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 3 | 3,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 28 | 30,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 36 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,56 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 77 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 630,82 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 138 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 43 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 323,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 92 | |
| Pobjede | 36 | 39,13% |
| Izgubljene | 53 | 57,61% |
| Neriješeno | 3 | 3,26% |
| Preživjele bitke | 28 | 30,43% |
| Uništenih tenkova | 36 | 0,39 |
| Odnos razaranja | 0,56 | |
| Otkriveno tenkova | 77 | 0,84 |
| Počinjena šteta | 630,82 | |
| Bodovi zauzimanja | 138 | 1,50 |
| Obrambeni bodovi | 43 | 0,47 |
| Iskustvo | 323,35 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen