cookie_text Uči više

sad_tomato

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.11.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke157610065
Ø Razina7,980,000,008,17
Pobjede865354,90%00,00%00,00%4264,62%
Izgubljene697444,25%00,00%00,00%2335,38%
Neriješeno1340,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke532233,77%00,00%00,00%3147,69%
Uništenih tenkova175411,1100,0000,00971,49
Odnos razaranja1,680,000,002,85
Otkriveno tenkova171321,0900,0000,00290,45
Počinjena šteta1.449,950,000,001.948,66
Bodovi zauzimanja114740,7300,0000,00220,34
Obrambeni bodovi119290,7600,0000,00470,72
Iskustvo741,480,000,00934,12
WN71408,200,000,001756,07
WN81922,710,000,002378,69
Ukupno
Bitke15761
Ø Razina7,98
Pobjede865354,90%
Izgubljene697444,25%
Neriješeno1340,85%
Preživjele bitke532233,77%
Uništenih tenkova175411,11
Odnos razaranja1,68
Otkriveno tenkova171321,09
Počinjena šteta1.449,95
Bodovi zauzimanja114740,73
Obrambeni bodovi119290,76
Iskustvo741,48
WN71408,20
WN81922,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke65
Ø Razina8,17
Pobjede4264,62%
Izgubljene2335,38%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3147,69%
Uništenih tenkova971,49
Odnos razaranja2,85
Otkriveno tenkova290,45
Počinjena šteta1.948,66
Bodovi zauzimanja220,34
Obrambeni bodovi470,72
Iskustvo934,12
WN71756,07
WN82378,69
Izrađeno u: 06.02.2016 16:59
Posljednja bitka: 11.02.2018 04:45
Zadnje ažuriranje: 23.02.2018 03:17

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke199000
Pobjede11055,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7839,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno115,53%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6231,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1590,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,160,000,000,00
Otkriveno tenkova4932,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.770,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja340,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2891,4500,0000,0000,00
Iskustvo823,710,000,000,00
Ukupno
Bitke199
Pobjede11055,28%
Izgubljene7839,20%
Neriješeno115,53%
Preživjele bitke6231,16%
Uništenih tenkova1590,80
Odnos razaranja1,16
Otkriveno tenkova4932,48
Počinjena šteta1.770,13
Bodovi zauzimanja340,17
Obrambeni bodovi2891,45
Iskustvo823,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede1041,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1458,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke520,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova351,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta788,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja150,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi953,9600,0000,0000,00
Iskustvo539,000,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede1041,67%
Izgubljene1458,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke520,83%
Uništenih tenkova130,54
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova351,46
Počinjena šteta788,96
Bodovi zauzimanja150,63
Obrambeni bodovi953,96
Iskustvo539,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede266,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene133,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova41,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,330,000,000,00
Otkriveno tenkova31,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta858,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo622,330,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede266,67%
Izgubljene133,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova41,33
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova31,00
Počinjena šteta858,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo622,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova21,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.182,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo778,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova21,00
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova21,00
Počinjena šteta1.182,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo778,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke419000
Pobjede25661,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene15837,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17341,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3140,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,280,000,000,00
Otkriveno tenkova4371,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta770,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja5411,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5571,3300,0000,0000,00
Iskustvo647,500,000,000,00
Ukupno
Bitke419
Pobjede25661,10%
Izgubljene15837,71%
Neriješeno51,19%
Preživjele bitke17341,29%
Uništenih tenkova3140,75
Odnos razaranja1,28
Otkriveno tenkova4371,04
Počinjena šteta770,32
Bodovi zauzimanja5411,29
Obrambeni bodovi5571,33
Iskustvo647,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25000
Pobjede1560,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1040,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1248,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova341,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.520,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja381,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi722,8800,0000,0000,00
Iskustvo647,720,000,000,00
Ukupno
Bitke25
Pobjede1560,00%
Izgubljene1040,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1248,00%
Uništenih tenkova140,56
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova341,36
Počinjena šteta1.520,28
Bodovi zauzimanja381,52
Obrambeni bodovi722,88
Iskustvo647,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (143)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 155 58101752,54631123452,43%1800,39
leKpz M 41 90 mm GF 8880,6375087254,70%1476,80
Object 140102341,6683469450,72%2066,49
Bat.-Châtillon 25 t102410,8984464152,11%2355,63
Bat.-Châtillon 155 5591449,5859950449,60%1628,80
T-5491718,2187149358,42%2092,68
IS-7102055,3077238649,74%1786,95
T-54 ltwt.91072,4379037553,33%1663,29
Object 70491992,4577733855,33%1595,72
AMX 13 909896,0580533554,93%1456,60
T-62A102445,5587033254,22%2398,65
Strv S1 82059,9091932661,96%2359,44
T-1091674,0978730252,32%1754,36
Lorraine 155 mle. 5181359,8862929352,22%1722,19
ISU-15281796,5579628156,23%2058,28
AMX ELC bis5483,0061924654,88%1844,47
Valentine II 4558,7873324066,25%2847,76
M40/M4381480,2873522354,26%1781,69
Waffenträger auf Pz. IV92013,4281619855,56%1691,93
Rhm.-Borsig Waffenträger81838,8681319554,87%1866,02
Grille 15102191,4068518949,74%1541,78
IS-381416,7084018061,11%1908,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91886,7492217758,76%2386,64
Spähpanzer Ru 25191150,4073217147,37%1818,94
AMX 12 t6648,0168516655,42%2198,64
TVP VTU Koncept81302,8772715146,36%1819,37
T-345696,5262214557,93%2400,34
M53/M5591651,4076814453,47%1643,06
T 55A 91887,1993213961,87%2061,47
E 25 71314,6577513655,88%2145,50
SU-15271008,4262913253,03%1508,47
AMX 13 F3 AM6829,8056713256,06%1180,80
Lorraine 155 mle. 5071029,5357713151,91%1193,12
SU-1006897,5864312962,02%1738,85
FV4005 Stage II102888,8485012756,69%2352,86
IS-271217,1981112458,87%1898,74
T-34-856715,1362811959,66%1541,64
AMX 13 757898,8986611963,03%2279,70
STA-2 81269,0380011650,00%1738,17
Cromwell B 6920,0376411553,04%1802,20
UDES 0381970,7090111463,16%2324,77
Strv 103B102694,2379611154,95%1887,96
M1271126,0768011055,45%1552,87
Škoda T 5092792,68103310657,55%3153,31
AMX 50 10081891,8893610461,54%2382,71
Object 268102259,7175710359,22%1755,06
Sturer Emil71260,6169710146,53%1896,23
Churchill III 5618,688169759,79%1677,44
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3466,197169770,10%2503,39
IS71228,296549550,53%1781,30
Spähpanzer SP I C7818,877489251,09%1419,69
TVP T 50/51102719,608329151,65%2276,56
T-437863,997349161,54%1656,39
Type 586694,476699058,89%1563,21
SU-100M171289,397389051,11%2135,22
LTTB8804,838258860,23%1762,16
T2971478,509358669,77%2457,67
M446853,845648651,16%1482,63
Matilda Black Prince 5636,356138563,53%2026,27
StuG III Ausf. G5662,085708460,71%1768,15
Konštrukta T-34/10071033,587268355,42%1827,87
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3471,916807668,42%2514,00
FV3046746,315167454,05%1415,60
SU-122-44 71397,098367460,81%2278,81
SU-855701,865517156,34%1918,67
Ikv 65 Alt II6637,265047050,00%1098,43
Ikv 1035539,334676746,27%1475,69
SU-10181412,107576752,24%1626,28
Nashorn61101,627796558,46%2229,03
59-Patton 8950,196236333,33%1126,60
T-448992,237496154,10%1584,32
AMX 13 57 GF 7953,188486150,82%2213,92
Bishop5723,355385763,16%2103,47
ARL 446900,456415550,91%1834,47
MT-256491,516275552,73%1445,53
Type 4 Heavy91878,557855347,17%1787,19
O-I6774,336745160,78%1362,61
Type T-345547,405715056,00%1729,87
O-Ni7988,586685048,00%1147,70
T3281320,238754763,83%1579,00
KV-1371090,947764751,06%1971,50
Dicker Max 6869,456024748,94%1645,72
Type 5 Heavy102595,968964654,35%2099,73
Škoda T 2561005,237854456,82%2090,54
BDR G1 B5756,506114454,55%1936,43
Object 907 102459,098954447,73%1837,58
Type 64 6643,057324264,29%1796,12
Sav m/434425,884564151,22%1501,85
WZ-120-1G FT 81729,599184158,54%1836,27
Object 260 102357,898343850,00%1815,06
Pz.Sfl. IVc5862,386863762,16%2618,48
Lorraine 40 t 82069,249703756,76%2425,41
M2 Light Tank2294,505193641,67%1854,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4330,513733551,43%875,12
Pz.Kpfw. I2220,734543345,45%1554,08
Marder II3300,163553154,84%922,32
Škoda T 245630,556072972,41%2047,03
M41 HMC5636,864332941,38%889,91
Pz.Kpfw. II Luchs4364,725032948,28%1437,60
AMX Chasseur de chars 81038,596712941,38%1088,77
112 81684,4310592867,86%2757,97
Panzerjäger I2304,004072548,00%1500,55
FV4202 81655,3310062454,17%2726,58
A-4361017,878132365,22%2694,57
T-34-3 81688,099172356,52%2287,74
M66740,825732259,09%1492,52
ST vz. 394281,683792268,18%1050,88
Marder 38T4409,094202254,55%1057,05
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4486,595802254,55%1531,38
StuG IV 5434,684652272,73%1224,77
M5A1 Stuart4584,205852050,00%3317,51
Vickers Medium Mk. II2350,115461861,11%2914,97
Tetrarch 2285,443811844,44%1628,73
Crusader 5.5-in. SP7859,416741770,59%1573,18
VK 16.02 Leopard5397,405511553,33%1453,80
Rheinmetall Skorpion G 81195,477151560,00%1036,19
T25 Pilot Number 1 81421,878201553,33%1659,00
Type 59 81648,8610211457,14%2320,27
Birch Gun4274,293041450,00%980,36
Jagdpanzer IV6913,557911181,82%1823,25
Renault FT1200,78384977,78%1496,30
T28 Concept 7740,44591944,44%892,64
Sexton II3221,63351887,50%1111,53
BT-22151,71357742,86%723,28
AMX M4 mle. 457977,868357100,00%1308,56
A-204357,17492666,67%1531,09
Ikv 723294,33452666,67%1226,16
Hotchkiss H352246,00442580,00%1583,78
Leichttraktor1201,804355100,00%1319,18
LT vz. 383114,75156425,00%268,42
T26E5 82243,251343475,00%3444,66
LT vz. 352166,67291333,33%775,59
Type 2597 Chi-Ha3623,6710553100,00%4353,67
Renault NC-311312,00451250,00%2096,82
Vickers Mk. E Type B2243,50386250,00%1425,59
Pvlvv fm/422101,50360250,00%375,71
1108793,50424250,00%644,47
Tiger 131 6612,50508250,00%857,57
Kolohousenka1122,003981100,00%808,34
Strv fm/211324,008221100,00%2985,04
T1 Cunningham1411,009921100,00%4008,03
Pz.Kpfw. II2876,0099810,00%9777,40
Light Mk. VIC 20,002121100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 23.11.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.06.2016
Otišao: 11.06.2017
Pozicija: Novak
Član od: 15.05.2016
Otišao: 22.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 30.03.2016
Otišao: 24.04.2016