cookie_text Uči više

sad_tomato

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.11.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15830000
Ø Razina7,990,000,000,00
Pobjede869454,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene700244,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1340,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke535533,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova176581,1200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,690,000,000,00
Otkriveno tenkova171671,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.454,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja114740,7200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi121470,7700,0000,0000,00
Iskustvo742,000,000,000,00
WN71411,080,000,000,00
WN81928,590,000,000,00
Ukupno
Bitke15830
Ø Razina7,99
Pobjede869454,92%
Izgubljene700244,23%
Neriješeno1340,85%
Preživjele bitke535533,83%
Uništenih tenkova176581,12
Odnos razaranja1,69
Otkriveno tenkova171671,08
Počinjena šteta1.454,04
Bodovi zauzimanja114740,72
Obrambeni bodovi121470,77
Iskustvo742,00
WN71411,08
WN81928,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u: 06.02.2016 16:59
Posljednja bitka: 19.03.2018 00:52
Zadnje ažuriranje: 21.05.2018 03:06

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke199000
Pobjede11055,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7839,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno115,53%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6231,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1590,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,160,000,000,00
Otkriveno tenkova4932,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.770,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja340,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2891,4500,0000,0000,00
Iskustvo823,710,000,000,00
Ukupno
Bitke199
Pobjede11055,28%
Izgubljene7839,20%
Neriješeno115,53%
Preživjele bitke6231,16%
Uništenih tenkova1590,80
Odnos razaranja1,16
Otkriveno tenkova4932,48
Počinjena šteta1.770,13
Bodovi zauzimanja340,17
Obrambeni bodovi2891,45
Iskustvo823,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede1041,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1458,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke520,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova351,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta788,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja150,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi953,9600,0000,0000,00
Iskustvo539,000,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede1041,67%
Izgubljene1458,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke520,83%
Uništenih tenkova130,54
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova351,46
Počinjena šteta788,96
Bodovi zauzimanja150,63
Obrambeni bodovi953,96
Iskustvo539,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede266,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene133,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova41,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,330,000,000,00
Otkriveno tenkova31,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta858,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo622,330,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede266,67%
Izgubljene133,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova41,33
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova31,00
Počinjena šteta858,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo622,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede337,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene562,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke450,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,750,000,000,00
Otkriveno tenkova50,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.550,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja111,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi121,5000,0000,0000,00
Iskustvo760,380,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede337,50%
Izgubljene562,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke450,00%
Uništenih tenkova70,88
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova50,63
Počinjena šteta1.550,25
Bodovi zauzimanja111,38
Obrambeni bodovi121,50
Iskustvo760,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke430000
Pobjede25960,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16638,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17640,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3210,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,260,000,000,00
Otkriveno tenkova4481,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta788,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja5811,3500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5571,3000,0000,0000,00
Iskustvo641,000,000,000,00
Ukupno
Bitke430
Pobjede25960,23%
Izgubljene16638,60%
Neriješeno51,16%
Preživjele bitke17640,93%
Uništenih tenkova3210,75
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova4481,04
Počinjena šteta788,52
Bodovi zauzimanja5811,35
Obrambeni bodovi5571,30
Iskustvo641,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40000
Pobjede2152,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1947,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1435,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova471,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.548,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja380,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi721,8000,0000,0000,00
Iskustvo616,780,000,000,00
Ukupno
Bitke40
Pobjede2152,50%
Izgubljene1947,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1435,00%
Uništenih tenkova200,50
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova471,18
Počinjena šteta1.548,85
Bodovi zauzimanja380,95
Obrambeni bodovi721,80
Iskustvo616,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (143)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 155 58101752,54631123452,43%1808,27
leKpz M 41 90 mm GF 8880,3574987354,64%1484,79
Object 140102341,6683469450,72%2071,35
Bat.-Châtillon 25 t102408,1184464452,02%2377,44
Bat.-Châtillon 155 5591449,5859950449,60%1631,61
T-5491718,2187149358,42%2092,30
IS-7102055,3077238649,74%1775,89
T-54 ltwt.91072,4379037553,33%1661,04
Object 70491992,4577733855,33%1598,07
AMX 13 909896,0580533554,93%1448,23
T-62A102445,5587033254,22%2404,16
Strv S1 82059,3392132862,20%2391,01
T-1091674,0978730252,32%1751,00
Lorraine 155 mle. 5181359,8862929352,22%1725,81
ISU-15281796,5579628156,23%2061,83
AMX ELC bis5483,0061924654,88%1850,86
Valentine II 4558,7873324066,25%2845,85
M40/M4381480,2873522354,26%1792,16
Waffenträger auf Pz. IV92013,4281619855,56%1696,91
Rhm.-Borsig Waffenträger81838,8681319554,87%1882,86
Grille 15102191,4068518949,74%1553,75
IS-381416,7084018061,11%1912,58
Bat.-Châtillon 25 t AP91886,7492217758,76%2383,38
Spähpanzer Ru 25191150,4073217147,37%1821,25
AMX 12 t6648,0168516655,42%2166,40
FV4005 Stage II102814,6884716558,18%2240,52
TVP VTU Koncept81302,8772715146,36%1826,72
M53/M5591647,6476414653,42%1648,08
T-345696,5262214557,93%2405,74
T 55A 91887,1993213961,87%2080,39
E 25 71314,5577613756,20%2155,79
SU-15271008,4262913253,03%1504,28
AMX 13 F3 AM6829,8056713256,06%1182,08
Lorraine 155 mle. 5071029,5357713151,91%1194,46
SU-1006897,5864312962,02%1739,33
IS-271217,1981112458,87%1902,93
T-34-856715,1362811959,66%1540,88
AMX 13 757898,8986611963,03%2239,15
STA-2 81269,0380011650,00%1749,19
Strv 103B102758,4580811554,78%2115,23
Cromwell B 6920,0376411553,04%1822,15
UDES 0381970,7090111463,16%2343,25
M1271126,0768011055,45%1561,55
Škoda T 5092792,68103310657,55%3168,10
AMX 50 10081891,8893610461,54%2388,93
Object 268102259,7175710359,22%1754,77
Sturer Emil71260,6169710146,53%1896,21
Churchill III 5618,688169759,79%1676,88
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3466,197169770,10%2512,28
IS71219,936509650,00%1757,99
TVP T 50/51102711,498319452,13%2302,62
Spähpanzer SP I C7818,877489251,09%1433,71
T-437863,997349161,54%1652,74
Type 586694,476699058,89%1562,07
SU-100M171289,397389051,11%2104,38
LTTB8804,838258860,23%1772,45
T2971478,509358669,77%2457,68
M446853,845648651,16%1505,33
Matilda Black Prince 5636,356138563,53%2037,75
StuG III Ausf. G5662,085708460,71%1765,95
Konštrukta T-34/10071033,587268355,42%1837,22
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3471,916807668,42%2507,64
FV3046746,315167454,05%1415,62
SU-122-44 71397,098367460,81%2294,38
SU-855701,865517156,34%1915,34
Ikv 65 Alt II6637,265047050,00%1105,49
Ikv 1035539,334676746,27%1483,50
SU-10181412,107576752,24%1603,62
Nashorn61101,627796558,46%2230,73
59-Patton 8950,196236333,33%1137,34
T-448992,237496154,10%1563,14
AMX 13 57 GF 7953,188486150,82%2186,23
Bishop5723,355385763,16%2102,15
ARL 446900,456415550,91%1831,28
MT-256491,516275552,73%1434,14
Type 4 Heavy91878,557855347,17%1786,43
Type 5 Heavy102559,599255156,86%2069,94
O-I6774,336745160,78%1373,53
Type T-345547,405715056,00%1728,20
O-Ni7988,586685048,00%1152,93
T3281320,238754763,83%1580,83
KV-1371090,947764751,06%1965,06
Dicker Max 6869,456024748,94%1648,86
Object 907 102398,968734645,65%1770,66
Škoda T 2561005,237854456,82%2097,22
BDR G1 B5756,506114454,55%1935,16
Type 64 6643,057324264,29%1771,10
Sav m/434425,884564151,22%1493,86
WZ-120-1G FT 81729,599184158,54%1848,57
Object 260 102379,318423951,28%1891,39
Lorraine 40 t 82041,499713958,97%2416,91
Pz.Sfl. IVc5862,386863762,16%2614,29
M2 Light Tank2294,505193641,67%1833,62
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4330,513733551,43%873,01
Pz.Kpfw. I2220,734543345,45%1557,43
Marder II3300,163553154,84%919,40
Škoda T 245630,556072972,41%2050,52
M41 HMC5636,864332941,38%890,53
Pz.Kpfw. II Luchs4364,725032948,28%1404,04
AMX Chasseur de chars 81038,596712941,38%1101,03
112 81684,4310592867,86%2764,46
Panzerjäger I2304,004072548,00%1500,21
FV4202 81655,3310062454,17%2718,86
T-34-3 81731,889182454,17%2372,51
A-4361017,878132365,22%2696,53
M66740,825732259,09%1492,18
ST vz. 394281,683792268,18%1048,87
Marder 38T4409,094202254,55%1053,74
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4486,595802254,55%1524,58
StuG IV 5434,684652272,73%1226,12
M5A1 Stuart4584,205852050,00%3269,42
Vickers Medium Mk. II2350,115461861,11%2914,13
Tetrarch 2285,443811844,44%1628,34
Crusader 5.5-in. SP7859,416741770,59%1573,98
Rheinmetall Skorpion G 81200,946731752,94%973,45
VK 16.02 Leopard5397,405511553,33%1427,89
T25 Pilot Number 1 81421,878201553,33%1684,35
Type 59 81648,8610211457,14%2313,61
Birch Gun4274,293041450,00%978,25
Jagdpanzer IV6913,557911181,82%1820,42
Renault FT1200,78384977,78%1497,19
T28 Concept 7740,44591944,44%899,18
Sexton II3221,63351887,50%1110,58
BT-22151,71357742,86%721,36
AMX M4 mle. 457977,868357100,00%1309,27
A-204357,17492666,67%1528,75
Ikv 723294,33452666,67%1218,36
Hotchkiss H352246,00442580,00%1575,74
Leichttraktor1201,804355100,00%1320,06
T26E5 82282,801390580,00%3651,90
LT vz. 383114,75156425,00%265,72
LT vz. 352166,67291333,33%773,82
Type 2597 Chi-Ha3623,6710553100,00%4339,63
Renault NC-311312,00451250,00%2098,23
Vickers Mk. E Type B2243,50386250,00%1420,24
Pvlvv fm/422101,50360250,00%359,28
1108793,50424250,00%646,72
Tiger 131 6612,50508250,00%867,16
Kolohousenka1122,003981100,00%799,85
Strv fm/211324,008221100,00%2967,05
T1 Cunningham1411,009921100,00%4000,22
Pz.Kpfw. II2876,0099810,00%9732,13
Light Mk. VIC 20,002121100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 23.11.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.06.2016
Otišao: 11.06.2017
Pozicija: Novak
Član od: 15.05.2016
Otišao: 22.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 30.03.2016
Otišao: 24.04.2016