rtka35

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.11.2014

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke464551747381
Ø Razina7,7610,7610,709,43
Pobjede2251348,46%741,18%2246,81%18147,51%
Izgubljene2324450,04%1058,82%2553,19%19651,44%
Neriješeno6981,50%00,00%00,00%41,05%
Preživjele bitke1532632,99%529,41%1838,30%12633,07%
Uništenih tenkova340860,7370,41290,622660,70
Odnos razaranja1,090,581,001,04
Otkriveno tenkova323340,7060,3590,191570,41
Počinjena šteta1.079,431.423,411.808,001.352,79
Bodovi zauzimanja256640,5500,0000,002120,56
Obrambeni bodovi189510,4150,2950,111190,31
Iskustvo502,69556,94674,60652,84
WN7927,37470,95696,74792,87
WN81119,53765,011265,861062,23
Ukupno
Bitke46455
Ø Razina7,76
Pobjede2251348,46%
Izgubljene2324450,04%
Neriješeno6981,50%
Preživjele bitke1532632,99%
Uništenih tenkova340860,73
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova323340,70
Počinjena šteta1.079,43
Bodovi zauzimanja256640,55
Obrambeni bodovi189510,41
Iskustvo502,69
WN7927,37
WN81119,53
Zadnja 24 sata
Bitke17
Ø Razina10,76
Pobjede741,18%
Izgubljene1058,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke529,41%
Uništenih tenkova70,41
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova60,35
Počinjena šteta1.423,41
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi50,29
Iskustvo556,94
WN7470,95
WN8765,01
Zadnjih 7 dana
Bitke47
Ø Razina10,70
Pobjede2246,81%
Izgubljene2553,19%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1838,30%
Uništenih tenkova290,62
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova90,19
Počinjena šteta1.808,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi50,11
Iskustvo674,60
WN7696,74
WN81265,86
Zadnjih 30 dana
Bitke381
Ø Razina9,43
Pobjede18147,51%
Izgubljene19651,44%
Neriješeno41,05%
Preživjele bitke12633,07%
Uništenih tenkova2660,70
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova1570,41
Počinjena šteta1.352,79
Bodovi zauzimanja2120,56
Obrambeni bodovi1190,31
Iskustvo652,84
WN7792,87
WN81062,23
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke58000
Pobjede2034,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3662,07%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno23,45%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1729,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,2600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,370,000,000,00
Otkriveno tenkova360,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta751,100,000,000,00
Bodovi zauzimanja100,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi290,5000,0000,0000,00
Iskustvo422,600,000,000,00
Ukupno
Bitke58
Pobjede2034,48%
Izgubljene3662,07%
Neriješeno23,45%
Preživjele bitke1729,31%
Uništenih tenkova150,26
Odnos razaranja0,37
Otkriveno tenkova360,62
Počinjena šteta751,10
Bodovi zauzimanja100,17
Obrambeni bodovi290,50
Iskustvo422,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede430,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene969,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke646,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,1500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,290,000,000,00
Otkriveno tenkova312,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta624,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi50,3800,0000,0000,00
Iskustvo411,310,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede430,77%
Izgubljene969,23%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke646,15%
Uništenih tenkova20,15
Odnos razaranja0,29
Otkriveno tenkova312,38
Počinjena šteta624,62
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi50,38
Iskustvo411,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova21,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta5,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo23,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova21,00
Počinjena šteta5,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo23,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke61000
Pobjede2540,98%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3557,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,64%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1626,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,3100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,420,000,000,00
Otkriveno tenkova340,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta345,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja450,7400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40,0700,0000,0000,00
Iskustvo246,870,000,000,00
Ukupno
Bitke61
Pobjede2540,98%
Izgubljene3557,38%
Neriješeno11,64%
Preživjele bitke1626,23%
Uništenih tenkova190,31
Odnos razaranja0,42
Otkriveno tenkova340,56
Počinjena šteta345,25
Bodovi zauzimanja450,74
Obrambeni bodovi40,07
Iskustvo246,87
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke102000
Pobjede4241,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5351,96%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno76,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4039,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova450,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova770,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta717,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja1331,3000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2432,3800,0000,0000,00
Iskustvo511,670,000,000,00
Ukupno
Bitke102
Pobjede4241,18%
Izgubljene5351,96%
Neriješeno76,86%
Preživjele bitke4039,22%
Uništenih tenkova450,44
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova770,75
Počinjena šteta717,23
Bodovi zauzimanja1331,30
Obrambeni bodovi2432,38
Iskustvo511,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke57000
Pobjede2340,35%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3357,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,75%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2238,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova180,3200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,510,000,000,00
Otkriveno tenkova500,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta789,740,000,000,00
Bodovi zauzimanja380,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo477,320,000,000,00
Ukupno
Bitke57
Pobjede2340,35%
Izgubljene3357,89%
Neriješeno11,75%
Preživjele bitke2238,60%
Uništenih tenkova180,32
Odnos razaranja0,51
Otkriveno tenkova500,88
Počinjena šteta789,74
Bodovi zauzimanja380,67
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo477,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (136)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T25/27859,61472487550,99%1267,18
Grille 15101808,23513426149,17%1219,37
Strv 103B101885,73582358948,01%1291,10
M10 RBFM 5782,01556325054,65%1793,71
M18 Hellcat6649,75496260450,08%1132,84
Leopard 1101766,46594131747,30%1253,24
Hirschkäfer112003,65678122946,70%1205,04
Tiger II8830,75417118943,06%752,72
Super Hellcat 7895,32477102754,92%1363,85
TVP T 50/51101336,3455672145,63%914,84
T297955,4848467748,60%1108,90
Tiger I7624,9733967145,31%593,86
E 100101154,4058563642,61%679,36
Hummel6681,0036962450,00%983,81
T-448647,2440553844,61%671,88
T-549903,7658850943,03%702,65
FV4005 Stage II101332,4661550745,96%840,85
G.W. Tiger91409,0352449149,49%1298,95
Strv 103-091572,0464144949,67%1332,14
M10391045,8262343843,38%776,89
Waffenträger auf Pz. IV91831,3051942951,98%1506,02
E 7591054,6562442544,00%787,13
VK 36.01 (H)6445,6725942237,68%497,07
G.W. E 100101558,5851441946,30%1254,15
Leopard Prototyp A91323,1449339642,42%1026,87
UDES 0381126,9957639046,67%1149,89
Rhm.-Borsig Waffenträger81334,4547338348,30%1235,26
P.44 Pantera81105,2461738144,09%1319,76
KV-856576,6648537949,60%883,01
Matilda Black Prince 5368,3135237946,70%802,61
T698683,4447936547,67%691,48
T328640,4943334838,22%437,57
Prototipo Standard B91402,8762932345,20%1214,34
Strv 107-12112073,8173832245,96%1182,69
T28 Prototype81065,5762130846,10%1043,57
AMX 13 (FL 11) 5378,4840830554,10%1210,80
Grille5486,4129930251,32%973,23
Progetto M40 mod. 65101564,7251728844,10%1039,57
G.W. Tiger (P)81187,0763928645,10%1328,15
LTP 3151,3516428644,06%528,87
M66494,1233028345,23%594,76
T-437599,2756027847,84%804,08
STB-1101159,9557827345,42%729,05
VK 30.01 (H)5341,5023426444,32%595,67
Ares 90101247,9967826147,13%743,89
Pz.Kpfw. III/IV5145,7716325945,95%173,74
KV-15532,9851925152,59%1142,76
IS-38821,6356024745,34%720,89
Ikv 90 Typ B7672,5032823844,96%817,47
Pz.Sfl. IVb4284,8925123646,19%826,25
Škoda T 5091289,8467123448,72%1088,57
Pz.Kpfw. II2130,6229922551,11%445,29
Emil II91123,6563321847,25%847,02
P.435594,1944021154,98%1656,95
T71 DA7297,8449520846,15%374,20
STA-18964,5657520747,83%1093,80
T110E4101554,9964220348,77%988,90
Lago4339,2726719854,55%1067,57
VK 30.02 (D)71023,9956819551,28%1597,44
T54E19903,8546919249,48%664,14
Semovente M415756,7036318453,26%1827,54
Ikv 65 Alt II6557,9832116955,62%995,07
Leo7655,3455115647,44%878,12
KV-137495,0350215544,52%622,40
Strv 746721,4939615448,70%1400,65
SMV CC-567934,6749115440,91%1227,42
G.W. Panther7895,9363514754,42%1076,70
Ikv 1035361,1025714548,28%759,15
IS7758,3962814052,14%942,51
T110E5101044,0152114036,43%509,44
P.43 ter7804,5748213847,10%1148,69
Škoda T 256653,9954613250,76%1256,12
VK 20.01 (D)469,0113013234,09%2,29
TVP VTU Koncept8882,8061512851,56%1113,95
Strv m/425482,6231512752,76%1331,50
Leopard 120 Verbessert111492,0566412242,62%903,05
T1 Heavy5420,1542612142,15%664,81
Sturer Emil7787,6537811947,90%978,49
T216245,3844911755,56%562,72
Semovente M43 Bassotto6946,3950111553,04%1666,50
Škoda T 177496,6041811442,98%859,74
P.43 bis6777,6650011353,98%1465,23
StuG III Ausf. G5703,6350010757,94%1640,27
Indien-Panzer8939,3945310455,77%1139,79
Ares 8591026,3669710450,96%796,36
Pz.Kpfw. II Ausf. G356,211249642,71%24,97
T309972,193909444,68%599,73
Emil I8827,895089047,78%767,63
T-62A10931,785048739,08%510,06
Kranvagn101171,774838343,37%676,44
M5 Stuart4133,342608349,40%209,41
Sav m/434266,203377455,41%702,37
Konštrukta T-34/1007901,676387356,16%1478,56
M4A3(76)W Sherman 6706,974236854,41%1169,63
Type 619986,495826544,62%752,76
Nashorn6994,744186549,23%1790,64
T-50-2 6412,803656456,25%1057,22
M75230,223406347,62%682,29
Wespe3147,072375655,36%485,59
T7 Combat Car 266,501365451,85%185,60
M24 Chaffee5168,793115360,38%496,30
T675283,903405246,15%445,96
M26 Pershing8909,395964645,65%933,79
Gabler’s Destroyer 5295,033313852,63%768,37
Vz. 64 Blesk8405,144893647,22%461,07
Ares 758941,536273441,18%819,10
Bat.-Châtillon 25 t101365,536713262,50%1065,40
M3 Lee4138,421743145,16%278,27
Ares 90 C111098,906073129,03%465,17
T-284236,773413056,67%648,59
VK 30.02 (M)6376,892442733,33%408,11
G.Pz. Mk. VI (e)244,331342445,83%77,25
Strv m/40L3241,791881921,05%713,27
AMX 50 Foch (155) 10867,333621838,89%333,76
T-262147,351891747,06%598,21
T-463154,633021662,50%631,46
M3 Stuart3116,922361338,46%203,27
T56 GMC398,202311050,00%157,21
M7 Priest375,33115911,11%3,10
M24E2 Super Chaffee 6270,63345837,50%413,22
AMX ELC 901 6682,40518520,00%1813,01
M2 Light2123,50231450,00%340,48
Type 97 Te-Ke 2119,25257475,00%587,20
ARL V3960,00188425,00%0,00
T3 HMC247,672083100,00%261,00
T-1092164,0011193100,00%2257,18
Kolohousenka1199,0019820,00%1092,30
LT vz. 352280,5013320,00%1181,94
M374304,0018120,00%783,88
GSOR the TANK 9196,0019120,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,00136250,00%119,38
M16/43 Sahariano 3570,504232100,00%1795,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 247,50294250,00%88,26
TKS z n.k.m. 20 mm 2299,0015410,00%1296,09
Light Mk. VIC 20,001101100,00%261,00
43 M. Toldi III 30,001561100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 11.11.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.11.2014
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.04.2014