rhaim

clanlogo
Pozicija: Pričuva
Član od: 28.10.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9446818216733
Ø Razina7,547,947,007,07
Pobjede4506347,70%633,33%9443,52%35648,57%
Izgubljene4837751,21%1266,67%11653,70%36149,25%
Neriješeno10281,09%00,00%62,78%162,18%
Preživjele bitke2228423,59%422,22%7132,87%21829,74%
Uništenih tenkova545720,58150,832030,946050,83
Odnos razaranja0,761,071,401,17
Otkriveno tenkova820030,87110,611840,856780,92
Počinjena šteta773,031.164,171.177,031.039,05
Bodovi zauzimanja1084211,1500,002070,965730,78
Obrambeni bodovi265820,2830,1730,011290,18
Iskustvo539,98627,00709,24705,54
WN7743,34764,891047,621028,02
WN8790,531000,571543,301346,76
Ukupno
Bitke94468
Ø Razina7,54
Pobjede4506347,70%
Izgubljene4837751,21%
Neriješeno10281,09%
Preživjele bitke2228423,59%
Uništenih tenkova545720,58
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova820030,87
Počinjena šteta773,03
Bodovi zauzimanja1084211,15
Obrambeni bodovi265820,28
Iskustvo539,98
WN7743,34
WN8790,53
Zadnja 24 sata
Bitke18
Ø Razina7,94
Pobjede633,33%
Izgubljene1266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke422,22%
Uništenih tenkova150,83
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova110,61
Počinjena šteta1.164,17
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi30,17
Iskustvo627,00
WN7764,89
WN81000,57
Zadnjih 7 dana
Bitke216
Ø Razina7,00
Pobjede9443,52%
Izgubljene11653,70%
Neriješeno62,78%
Preživjele bitke7132,87%
Uništenih tenkova2030,94
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova1840,85
Počinjena šteta1.177,03
Bodovi zauzimanja2070,96
Obrambeni bodovi30,01
Iskustvo709,24
WN71047,62
WN81543,30
Zadnjih 30 dana
Bitke733
Ø Razina7,07
Pobjede35648,57%
Izgubljene36149,25%
Neriješeno162,18%
Preživjele bitke21829,74%
Uništenih tenkova6050,83
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova6780,92
Počinjena šteta1.039,05
Bodovi zauzimanja5730,78
Obrambeni bodovi1290,18
Iskustvo705,54
WN71028,02
WN81346,76
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke178000
Pobjede5430,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11966,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno52,81%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3720,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova350,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova1370,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta912,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja1300,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2521,4200,0000,0000,00
Iskustvo399,890,000,000,00
Ukupno
Bitke178
Pobjede5430,34%
Izgubljene11966,85%
Neriješeno52,81%
Preživjele bitke3720,79%
Uništenih tenkova350,20
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova1370,77
Počinjena šteta912,52
Bodovi zauzimanja1300,73
Obrambeni bodovi2521,42
Iskustvo399,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke186000
Pobjede6434,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11662,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno63,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5026,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova870,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,640,000,000,00
Otkriveno tenkova1310,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta832,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja2221,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2901,5600,0000,0000,00
Iskustvo457,900,000,000,00
Ukupno
Bitke186
Pobjede6434,41%
Izgubljene11662,37%
Neriješeno63,23%
Preživjele bitke5026,88%
Uništenih tenkova870,47
Odnos razaranja0,64
Otkriveno tenkova1310,70
Počinjena šteta832,94
Bodovi zauzimanja2221,19
Obrambeni bodovi2901,56
Iskustvo457,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke144000
Pobjede6041,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8357,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4631,94%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova740,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,760,000,000,00
Otkriveno tenkova790,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta531,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja830,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi820,5700,0000,0000,00
Iskustvo373,630,000,000,00
Ukupno
Bitke144
Pobjede6041,67%
Izgubljene8357,64%
Neriješeno10,69%
Preživjele bitke4631,94%
Uništenih tenkova740,51
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova790,55
Počinjena šteta531,66
Bodovi zauzimanja830,58
Obrambeni bodovi820,57
Iskustvo373,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke481000
Pobjede24951,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23148,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,21%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke16834,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2330,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,740,000,000,00
Otkriveno tenkova2470,5100,0000,0000,00
Počinjena šteta333,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja3270,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3250,6800,0000,0000,00
Iskustvo311,400,000,000,00
Ukupno
Bitke481
Pobjede24951,77%
Izgubljene23148,02%
Neriješeno10,21%
Preživjele bitke16834,93%
Uništenih tenkova2330,48
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova2470,51
Počinjena šteta333,30
Bodovi zauzimanja3270,68
Obrambeni bodovi3250,68
Iskustvo311,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1139000
Pobjede64156,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene46941,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno292,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke52746,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6180,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova6410,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta854,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja36103,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi23172,0300,0000,0000,00
Iskustvo588,430,000,000,00
Ukupno
Bitke1139
Pobjede64156,28%
Izgubljene46941,18%
Neriješeno292,55%
Preživjele bitke52746,27%
Uništenih tenkova6180,54
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova6410,56
Počinjena šteta854,27
Bodovi zauzimanja36103,17
Obrambeni bodovi23172,03
Iskustvo588,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2413000
Pobjede116048,07%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene120649,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno471,95%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke87336,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11910,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova17950,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta616,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja42171,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi23360,9700,0000,0000,00
Iskustvo427,880,000,000,00
Ukupno
Bitke2413
Pobjede116048,07%
Izgubljene120649,98%
Neriješeno471,95%
Preživjele bitke87336,18%
Uništenih tenkova11910,49
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova17950,74
Počinjena šteta616,39
Bodovi zauzimanja42171,75
Obrambeni bodovi23360,97
Iskustvo427,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke300000
Pobjede10836,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18762,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6321,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova850,2800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,360,000,000,00
Otkriveno tenkova1980,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.163,020,000,000,00
Bodovi zauzimanja2540,8500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2460,8200,0000,0000,00
Iskustvo505,860,000,000,00
Ukupno
Bitke300
Pobjede10836,00%
Izgubljene18762,33%
Neriješeno51,67%
Preživjele bitke6321,00%
Uništenih tenkova850,28
Odnos razaranja0,36
Otkriveno tenkova1980,66
Počinjena šteta1.163,02
Bodovi zauzimanja2540,85
Obrambeni bodovi2460,82
Iskustvo505,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (539)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T-1506865,69671581454,92%1607,01
T297880,77611344052,99%1090,08
IS7712,31517250450,96%901,67
T34 8893,91586241247,35%922,07
IS-38950,68589223348,37%997,16
Rheinmetall Skorpion G 8950,63629212446,70%861,75
FV4202 8809,35676207548,72%987,62
ARL 446555,78454169149,02%893,52
Object 261101186,38625146448,29%935,45
T328830,99567144646,68%829,08
T3091087,52582127943,39%727,20
AT 25350,15307120952,11%782,48
AMX M4 mle. 5191172,22708110149,50%920,21
T26E4 SuperPershing 8946,08694105447,72%1164,63
SU-130PM 8934,8460999645,78%773,04
ISU-152K 8920,7955995343,13%782,47
BDR G1 B5444,1639891549,40%803,75
Jagdpanzer E 100101435,7760890645,70%909,23
105 leFH18B2 5605,2349885254,34%1233,47
SU-85B4287,9433082455,46%693,22
Ferdinand8954,9657782344,23%857,93
M18 Hellcat6537,9848180450,62%831,93
T28 Concept 7780,7461479252,90%1039,76
Bat.-Châtillon 155 58101086,4660274244,61%815,09
VK 30.01 (P)6178,6621071243,68%57,64
Grille 15101135,7654468740,61%596,24
FV215b (183) 101140,9958167147,39%664,06
SU-1527451,7128666148,71%452,82
ELC EVEN 90 8407,9657166045,61%593,33
FV4005 Stage II101072,0155565743,99%601,58
Krupp-Steyr Waffenträger 7687,6353562646,49%841,95
M1039875,1658562045,00%638,33
M66465,4234457949,91%578,57
KV-856376,9831356947,98%456,93
VK 45.02 (P) Ausf. B9713,2143955945,62%462,74
SU-100M17433,4730054446,69%382,84
T-54 ltwt.9642,4658154244,28%753,41
Bat.-Châtillon 155 5591020,8854654145,84%913,35
Centurion Action X101100,9259253042,64%682,66
T92 HMC101330,1356351645,74%1043,14
T216125,7224250049,60%161,47
Somua SM 8979,2867050047,40%883,99
Tiger (P)7459,7838349445,55%380,85
VK 45.02 (P) Ausf. A8499,4535949139,51%301,43
T-34-85M 6639,4358649048,37%924,75
AMX 13 909548,8156547043,19%600,90
Object 268 Version V 101149,6058744343,12%606,23
Gonsalo 81009,2370343942,82%874,28
SU-1006339,8723540945,48%380,80
ISU-1528703,0638440844,61%519,33
T110E4101314,5359140243,28%773,73
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8815,5566740046,50%925,80
Cromwell6245,9122939740,30%211,76
KV-2 (R) 6740,5362538353,79%1154,46
Strv S1 8750,5951937745,09%564,77
M53/M5591208,5152937446,26%1139,35
WZ-1209849,2557036543,56%628,44
T110E510993,0358836043,33%532,51
KV-15329,9328235247,73%536,04
Object 70491164,5255334947,85%816,46
T-34-28568,0042434843,39%539,90
WZ-111 model 6 8962,1970234648,84%832,42
E 100101325,2360534539,71%820,36
Tiger II8743,5157933744,51%688,48
IS-4101133,5360333741,84%649,43
Centurion Mk. I8651,4356133149,24%722,06
M41 Walker Bulldog8304,9948432654,60%410,75
T28 Prototype8818,2455932547,69%708,49
IMT 8801,6762432445,68%706,60
Comet7264,2431831950,47%239,85
M40/M438983,7848131846,54%1047,94
AMX 13 57 7502,8860931551,43%873,72
E 759943,7961731444,90%692,32
IS-7101239,4266631346,96%890,38
Maus101048,1860731239,74%571,98
T-109926,9060331243,91%692,14
AMX M4 mle. 457569,6544630745,28%572,05
T-549811,2860130743,32%619,91
M127681,7232730643,79%761,54
T499621,4255930644,12%674,45
Centurion Mk. 7/19953,6063230147,51%800,42
AMX M4 mle. 54101066,3760929742,09%548,35
AMX Canon d'assaut 105 8854,0759229643,24%731,08
T1 Cunningham152,3817429250,68%135,59
Lorraine 50 t 91040,0471728850,35%854,70
Cromwell B 6555,7055228750,17%976,59
SU-855238,0318828551,58%394,94
M4A1 Sherman5386,0044928450,70%959,61
Matilda Black Prince 5431,6945928354,06%1040,79
KV-48846,8567928051,43%945,66
Jagdtiger91030,5859227543,64%650,73
AltProto AMX 30 8860,4568127344,69%855,53
Object 705A101056,7462327241,18%555,54
K-2 8869,7969927146,49%792,70
121101188,2764826347,53%840,48
Caernarvon Action X 8781,9467426246,18%770,83
Progetto M35 mod. 46 8857,3759025942,08%766,37
M4A3(76)W Sherman 6584,3558825848,45%855,36
Chrysler K GF 8835,8264125343,08%806,13
Manticore10598,8061025346,25%478,54
AT 77583,0342625251,19%608,30
Pz.Kpfw. 38 (t)334,7712524844,35%32,72
Hotchkiss H352132,8425524548,57%475,17
SU-1018604,9149524344,03%475,87
VK 100.01 (P)8926,4269124249,17%944,18
AMX 50 1209854,5548924145,64%600,18
Type 4 Heavy91136,4470023047,83%983,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5126,2019322743,61%92,52
TS-6 91034,1070822649,12%750,81
LT-432 8539,0859122449,55%863,64
AMX 50 1008718,4457621947,49%667,63
BT-74122,9027921559,07%358,06
Lorraine 155 mle. 507579,1941621548,37%613,85
UDES 15/1610961,7060221243,40%534,12
Object 268 Version 4101619,1770321249,53%1068,29
AMX 30 1er prototype9848,8555221141,23%572,00
M7578,3517021047,62%89,37
Lorraine 155 mle. 518920,3453821054,76%1035,46
AT 86332,0826721048,57%408,33
Churchill Crocodile 6797,2270820851,44%1160,85
T26E5 8740,9567220547,32%723,16
IS-3A 8863,3366920445,59%729,82
KV-26649,6655720249,50%1057,08
AMX 50 B101145,5158419443,81%696,49
50TP prototyp 8801,9767719352,85%766,34
T110E3101357,3765419350,78%844,21
Dicker Max 6530,2848619251,56%815,39
Crusader6125,9019019048,95%172,96
Gorilla111512,8073618848,40%807,65
ST-I91153,1570118450,00%990,33
T14 5145,1020418343,17%41,01
Bat.-Châtillon 25 t AP9936,8063918353,55%862,28
E 77 91053,2072818251,10%797,06
T25/27416,5443618050,56%440,62
T9591068,4960217448,85%715,20
T78 6830,7862017350,29%1139,18
T1 Heavy5366,1732417154,39%676,40
T288916,5462416954,44%907,10
Black Prince7954,4178516651,81%1294,72
M4A3E2 Sherman Jumbo6432,3849516451,83%753,35
T-34-17468,4153516349,08%545,23
Leichttraktor144,5913916141,61%10,30
AMX 13 757370,4448416045,00%570,86
T54E191004,2061515846,84%755,84
Type 5 Heavy101575,4971215749,04%974,94
Pz.Kpfw. III Ausf. J4153,7729715651,92%269,71
O-Ho8859,0266215453,25%845,23
Pz.Kpfw. VII101205,9763215438,31%639,50
T675180,4220315345,75%182,97
Object 268101074,7657115239,47%485,09
Strv 103-091050,2854415042,67%667,86
Alecto4178,4117714848,65%331,79
KV-137286,4533014647,26%246,92
TS-5 8955,9966914650,00%846,71
M54 Renegade 8830,5165714652,05%732,16
Valentine AT4174,4817714351,75%370,31
M48A5 Patton10957,6460414341,96%527,30
King Tiger (Captured) 7720,1358014240,14%693,11
Lansen C 8661,8364414053,57%705,18
SU-14-281237,4374813855,80%1485,81
Ikv 90 Typ B7538,4046813746,72%594,78
UDES 038821,5952313743,07%658,26
M46 Patton91245,1369013745,26%1084,86
M6A2E1 8641,3460213544,44%524,42
SU-122-549828,3652013441,04%551,02
Heavy Tank No. VI 6532,9852613247,73%757,96
Vz. 68 Squall 8375,6953412848,44%470,33
WZ-120-1G FT 8964,7865912846,88%891,12
Covenanter580,0515612648,41%85,21
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.462,1516312646,03%55,27
P.43 ter7738,9360612548,00%1066,00
M446454,2937112346,34%603,35
Object 777 Version II 9857,2859012337,40%514,17
Super Conqueror101157,4562212237,70%615,84
212A91484,5371212149,59%1461,82
122 TM 8728,1053412036,67%504,62
Lorraine 120 Alby 81084,4773311760,68%905,07
Buryan 91125,9670311746,15%662,43
M5 Stuart466,1615611442,11%22,13
Achilles6381,6941711444,74%484,09
Object 70591221,6976411457,02%1112,58
Bat.-Châtillon 25 t101311,8662911146,85%944,14
O-Ni7859,1563110948,62%1039,49
Primo Victoria 8648,6461510846,30%684,34
TT-130M 9810,0460110842,59%502,30
60TP Lewandowskiego101080,0660010741,12%529,49
AMX 50 Foch9987,8160910746,73%652,41
AMX 13 105 AM mle. 505313,1726310653,77%583,92
T57 Heavy10980,8561210541,90%503,55
Type 586390,5248810450,00%617,60
Cruiser Mk. III356,2713410443,27%18,85
H3 91099,9061810238,24%670,60
T-345133,2718610053,00%196,82
Windhund 8887,6555210038,00%703,90
O-I6551,205519758,76%897,64
S-517642,634659642,71%631,01
Lorraine 40 t 8911,095979538,95%853,32
P.44 Pantera8759,295999447,87%827,37
UDES 169840,205959441,49%590,24
XM551 Sheridan10767,825339435,11%573,33
E 25 7644,605089443,62%708,30
AMX 13 F3 AM6537,233189345,16%692,27
GSOR 1008 8794,825829347,31%652,56
Object 252U 8953,736589250,00%867,81
Tiger I7615,263979038,89%544,19
Vz. 58 Medvěd 91204,316439041,11%763,30
M-V-Y10936,015988932,58%379,15
Bat.-Châtillon 12 t8514,355518854,55%796,98
Bisonte C45 8781,856288843,18%606,01
KB-52 9937,026678850,00%605,32
T-28456,931328744,83%50,22
T376289,913578744,83%553,25
Stridsyxa 8818,716398748,28%639,18
AMX M4 mle. 49 8707,976148740,23%621,87
LTTB8396,165738549,41%536,80
FV215b 10829,645108427,38%337,69
FV217 Badger101119,956488251,22%659,94
KJPZ TIII Jäger 91021,056018241,46%613,09
KV-37823,116588151,85%1042,82
T-100 LT10470,515068135,80%244,38
KV-220-2 5578,446488149,38%1063,63
Object 252U Defender 81028,787118055,00%1090,21
Kranvagn10986,917347950,63%580,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C3184,613857949,37%840,85
AMX 50 Foch B101062,696657855,13%659,15
Object 277101096,496927852,56%741,70
XM57 81139,555927837,18%740,53
M8A14168,601857746,75%251,54
T207589,856057554,67%843,66
AMX AC mle. 488916,595707544,00%947,70
Caernarvon8646,216107353,42%587,94
Type T-345180,603157350,68%323,70
Cruiser Mk. IV4120,491537341,10%127,55
TL-1 LPC 8645,145807345,21%587,16
Ikv 1035242,722877256,94%508,80
G.W. Tiger91087,256117247,22%902,05
Object 274a 8666,975657139,44%537,14
A-20583,801547050,00%109,19
M4A1 Revalorisé 8716,375887048,57%726,43
M26 Pershing8689,866076946,38%716,44
ARL V396434,164356947,83%609,68
M-VI-Y9776,305726937,68%412,40
M3 Lee4140,472006855,88%389,81
AMX 12 t6336,503456850,00%752,65
Concept No. 510815,505826844,12%393,96
WZ-111 model 1-491007,846406741,79%737,00
WZ-111 model 5A10955,916476743,28%516,74
Ikv 65 Alt II6353,093996555,38%561,36
Ares 758661,195816445,31%539,38
SDP wz 66 Grom 8901,176346448,44%797,56
WZ-113G FT10991,066166346,03%441,63
Panhard EBR 75 (FL 10) 8392,145376346,03%466,95
M4A3E8 Sherman6375,113726246,77%543,15
DZT-159 9752,476086245,16%422,90
M415260,032646137,70%143,57
Tiger-Maus 91063,857305944,07%737,30
White Dragon 8593,855755949,15%533,36
HWK 30 8362,025055945,76%429,95
CC-46 Pancernik 9923,125975839,66%474,40
Conqueror Gun Carriage101103,645715839,66%685,14
ShPTK-TVP 100 8647,474895738,60%402,20
AE Phase I 9629,715555637,50%271,21
Carro da Combattimento 45 t 101106,276395549,09%674,01
Löwe 8865,536385534,55%681,44
Vickers Medium Mk. I127,06775448,15%62,23
Škoda T 5091072,805735431,48%728,14
VK 30.01 (D)6451,985445462,96%904,46
K-91-PT 9893,726015444,44%618,93
VK 75.01 (K) 8601,065945448,15%474,53
AMX ELC bis5167,153175352,83%428,35
Challenger7428,383905345,28%341,99
M374192,792615248,08%518,47
Renault UE 573138,022195246,15%237,61
BZ-6891012,256025234,62%610,61
Object 14010965,025905238,46%529,97
AT 158613,065735046,00%461,43
MT-256159,904425056,00%340,90
GSOR 1006 Scheme 79978,226125042,00%642,32
Type 1 Chi-He4115,331964963,27%292,80
T-46389,761544959,18%291,65
G.W. E 10010948,276324955,10%721,49
G.W. Tiger (P)81058,396444946,94%1232,85
IS-M8986,167384953,06%1173,86
Object 703 Version II 8741,295894938,78%494,53
Felice 9769,435674641,30%523,86
Pz.Kpfw. III/IV5218,543434645,65%396,58
StuG IV 5213,802774636,96%248,94
Tortoise9953,276504548,89%624,97
SFAC 105 8875,645104533,33%530,37
Brennos 8740,875604542,22%575,32
G.W. Panther7694,646134452,27%783,54
AMX 105 AM mle. 474186,272744452,27%498,77
Char Futur 4 9989,347144454,55%838,30
M5A1 Stuart462,212074346,51%63,31
AMX AC mle. 467505,284514341,86%459,11
Taschenratte111266,708184346,51%540,51
UDES 03 Alt 3 9898,775754346,51%577,44
TS-54 8666,296504247,62%506,24
Kampfpanzer 07 RH 8557,005344242,86%451,36
Tiger 131 6646,695774240,48%845,40
B14113,411714136,59%41,55
Carro d'assalto P.887491,105244146,34%446,24
M4A1 FL 10 6515,205154151,22%662,23
Progetto C50 mod. 6691102,756504042,50%784,98
UDES 14 Alt 58679,505584042,50%629,77
Panhard EBR 909536,055524032,50%517,31
Leo7673,626163958,97%980,85
Emil I8833,036193941,03%695,63
SU-76M472,411113946,15%61,10
M-III-Y8471,236273956,41%419,40
IS-3-II9934,086483935,90%525,53
Pudel 6453,245213842,11%620,85
Strv 103B10746,894383727,03%206,27
Versuchspanzer 5791034,926693743,24%630,66
M10 RBFM 5481,335143655,56%978,33
IS-27643,295353545,71%644,43
Progetto M40 mod. 65101274,246213441,18%782,35
59-166307,444143438,24%582,32
M-II-Y7606,855683441,18%555,97
Kpz. 3 GST Turm 8901,156823447,06%750,27
XM69 Hacker111241,656553438,24%535,22
Hirschkäfer111447,325573432,35%626,15
Rambo 9837,036743450,00%554,20
O-I Experimental5486,485583360,61%1053,27
Sturer Emil7656,854523342,42%767,98
Object 430U10851,455803342,42%442,73
T-50-2 6251,644083345,45%465,18
Super Hellcat 7428,274493348,48%429,15
SARL 424229,002253246,88%597,79
Object 43091000,446243234,38%658,33
STG Guard 8839,595773234,38%748,01
Ashigaru 10787,165213234,38%237,74
Object 265T 91081,786483240,63%736,39
M24 Chaffee5126,843943161,29%340,78
Panhard AML Lynx 6x68125,423723141,94%55,24
IS-2-II8637,324623125,81%416,74
Type 3 Chi-Nu5112,132413053,33%149,01
Type 4 Chi-To6620,974973043,33%1121,98
113 Beijing Opera 10929,806183040,00%436,36
T80311960,776723040,00%353,13
50TP Tyszkiewicza91318,767032937,93%1058,45
T-448712,865862941,38%795,16
Pawlack Tank6514,385172951,72%674,33
Projet Louis 9565,726382948,28%623,81
VK 36.01 (H)6242,502312842,86%170,38
T-26259,571352860,71%208,72
GSR 3301 Setter7254,143652828,57%273,20
Strv 746558,225282744,44%990,77
AMX 30 B10804,224742729,63%356,89
M3 Stuart365,651582650,00%98,71
Valentine3119,733172661,54%379,04
AT-1235,54582634,62%0,00
Archer5265,353592653,85%482,79
Mars 8743,656062650,00%693,73
LHMTV8312,734782646,15%347,43
Hummel6774,605832560,00%1155,44
FV230 Canopener101199,086912544,00%562,27
AC 1 Sentinel 4160,602472544,00%317,92
BZ-75101104,968002462,50%770,20
Panhard AMD 178B6377,924352441,67%885,89
Renault FT126,30662326,09%0,00
Type 7110799,046112339,13%293,18
S35 CA5270,702982326,09%313,20
PTZ-78111351,917102343,48%569,47
Panhard EBR 10510475,877882365,22%506,93
Light Mk. VIC 258,571802360,87%243,84
WZ-1317319,505282245,45%465,97
Bat.-Châtillon Bourrasque 8608,236142259,09%594,13
Strv m/425526,765022166,67%1603,40
Prototipo Standard B91270,336212138,10%981,40
Controcarro 3 Minotauro101201,006602142,86%606,56
Crusader 5.5-in. SP7509,714782138,10%452,66
Pz.Kpfw. 558968,909202171,43%896,78
ISU-122-2 8715,905832147,62%511,78
Schwarzpanzer 58 8849,866372138,10%892,65
CS-52 LIS 8397,954902142,86%200,35
Fauteur11873,677362147,62%387,01
Pz.Kpfw. 35 (t)238,70912040,00%0,47
P.43 bis6595,605062050,00%1044,17
T1 HMC264,951322060,00%301,91
Rinoceronte101221,206492050,00%789,98
CS-447563,555272040,00%588,94
M2 Medium Tank376,251312055,00%144,98
Waffenträger auf E 10010881,704372020,00%252,80
Type 64 6311,854592045,00%592,89
M2 Light243,681421942,11%18,94
ST-II10731,425051921,05%217,51
FV1066 Senlac 8323,164821936,84%256,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 289,793211957,89%337,62
53TP Markowskiego8931,176591844,44%861,76
Cruiser Mk. II296,222271855,56%314,41
M4 Improved 5338,224021850,00%761,08
Char de transition 6548,834791844,44%607,60
Leox 9956,565551838,89%547,24
59-Patton 8481,823811711,76%301,47
Lago4424,943961650,00%1386,10
Type 97 Chi-Ha3103,001731656,25%239,14
Progetto CC55 mod. 548584,504191637,50%304,62
Conqueror9927,757381656,25%771,97
T3 HMC230,56781650,00%82,06
Vz. 71 Tesák10594,317231656,25%447,99
BZ-587607,446161656,25%675,25
K-9110875,446121643,75%456,06
T 54D 91169,507031650,00%944,75
Object Kust 8808,135401631,25%504,39
TVP T 50/5110640,605511540,00%254,53
Churchill VII6548,336141580,00%944,67
T-103 8680,935491546,67%500,19
SMV CC-64 Vipera 8452,935051540,00%209,43
Excalibur 6531,605231553,33%653,84
M41D 8285,205151546,67%298,33
TVP VTU Koncept8409,364051421,43%226,73
Universal Carrier 2-pdr276,431081464,29%260,78
Type 689655,646051442,86%302,41
FV3046525,213671442,86%661,08
BT-7 artillery 3184,293751471,43%724,74
M-VII-Y 91066,715871428,57%474,28
D1234,85991353,85%119,83
MS-1123,77831346,15%44,60
GSOR the TANK 9641,545961346,15%429,73
Jagdpanzer E 90 9628,625791346,15%295,18
Patton the Tank 9547,775601346,15%340,83
D2328,421291241,67%4,94
Strv m/38264,171511241,67%23,60
Lorraine 39L AM3171,002421258,33%528,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E370,581741233,33%0,26
BV-111111257,085851225,00%632,32
AMX 13 10510420,504061225,00%135,77
Toro 9595,007681275,00%468,46
43 M. Toldi III 348,831901250,00%149,03
OCP Peacekeeper 9893,758221266,67%762,38
1108919,366421145,45%810,51
Type 95 Heavy4373,274441154,55%1378,13
Vz. 60S Dravec 10868,73405119,09%221,52
MTLS-1G14 3200,453521163,64%831,60
Vickers Medium Mk. II227,801351060,00%178,81
LT vz. 35299,601841040,00%206,97
Type 5 Chi-Ri7479,004371020,00%398,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer470,801221030,00%1,76
Renault G15230,602711040,00%375,60
SZDV Vz. 50 8916,004451020,00%667,92
Nashorn6538,603961040,00%676,06
MKA 2342,004641040,00%1224,17
VK 168.01 Mauerbrecher 8668,808441080,00%773,87
Tetrarch 242,501031030,00%0,00
M46 Patton KR 8510,005441040,00%375,09
ISU-122S 7368,304581060,00%417,74
FV226 Contradictious 8502,805271050,00%291,41
TKS z n.k.m. 20 mm 274,22255966,67%375,30
Churchill I5302,11344933,33%404,74
Object 26310998,33442922,22%412,79
Type 97 Te-Ke 260,38176837,50%21,18
Somua S353169,50190825,00%256,33
AMX 65 t8892,25739850,00%877,19
M24E2 Super Chaffee 6191,38403850,00%356,79
L-60 299,25256850,00%416,95
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4264,38318825,00%421,83
LTP 358,50106825,00%0,00
T 55A 9655,50400812,50%274,43
Vickers Mk. E Type B215,1469742,86%17,67
CS-538331,71343714,29%115,42
Type 3 Ho-Ni III5286,86341757,14%520,45
Leopard Prototyp A9551,57676757,14%381,10
Škoda T 40 6643,29634785,71%1160,32
T7 Combat Car 254,57150771,43%261,00
Renault NC-31112,8379650,00%85,14
AMX 404102,00283666,67%353,55
T2 Medium Tank270,33120633,33%110,73
T56 GMC385,00126633,33%26,72
T-62A101218,00680666,67%988,79
Leopard 110399,00547650,00%154,15
Hotchkiss EBR7349,83500666,67%690,98
Kampfpanzer 6710486,50613650,00%182,54
Type 3 Chi-Nu Kai 5277,17295633,33%478,32
TBT 9399,17667666,67%272,03
Yong Bing 9608,33819683,33%453,42
BT-22145,80204540,00%538,66
Cruiser Mk. I1101,00233560,00%423,57
Coccodrillo 10549,00382520,00%80,72
SDT-58 Vlkodav 9419,60453520,00%51,79
Renault FT AC2113,20217540,00%199,86
STK-211426,20551520,00%1,94
Somua SAu 404163,60313560,00%367,64
Bishop5409,40357560,00%860,68
E 65 Zwilling 8555,80539540,00%231,57
Kunze Panzer 9458,20518540,00%148,57
T-29 3121,00187520,00%137,18
Turán III prototípus 5302,40410560,00%680,23
Vercingétorix 91173,009555100,00%999,71
Renault Otsu122,25176475,00%261,00
Panzerjäger I2170,75307450,00%602,41
AMX 38311,25108425,00%0,00
BZT-70 101284,75725450,00%595,45
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6265,25232425,00%313,59
KV-1SA 5623,508344100,00%1564,87
Pz.Sfl. IC 4137,75361475,00%386,79
Predatore 91101,75539425,00%662,75
AMX ELC 901 6383,25381425,00%837,75
Turtle Mk. I 8731,25600450,00%526,09
AMX Chasseur de chars 8151,7524140,00%0,00
Strv fm/21175,33191333,33%143,10
Fiat 3000177,673153100,00%382,58
Renault FT 75 BS231,67165366,67%234,97
4TP180,00216333,33%144,07
Pvlvv fm/42271,33142333,33%16,33
CS-6310533,6721130,00%92,92
Marder II3192,0017430,00%397,40
Ho-Ri Shugo11534,3320030,00%29,89
E 50 Ausf. M10478,00653366,67%318,54
T71 DA7305,0017930,00%277,44
TS-60 9271,0026630,00%0,00
T77 8481,33398333,33%177,30
Prototipo 6 8983,33668333,33%604,53
T1E6 235,674930,00%0,00
Husarz 8602,67451333,33%247,73
A46 6129,33365333,33%80,19
T-28E with F-30 4106,00133333,33%0,00
Chi-Go 71104,0011233100,00%1560,37
M7 Priest30,0064250,00%148,02
Semovente M415357,00267250,00%627,56
FV225 Collector 9386,5045520,00%0,00
Black Prince II 7686,009092100,00%877,45
T-116 3112,504492100,00%455,97
FCM 2C 3391,0037020,00%1217,90
Valiant 5344,00692250,00%530,68
Sentinelle 9540,00455250,00%253,02
SU-100I 5263,50310250,00%258,94
Fantôme 9364,50504250,00%160,21
Kolohousenka180,007510,00%134,45
Chi-Ni20,005510,00%0,00
Emil II9210,0017610,00%0,00
M60 10427,006301100,00%282,82
Convert. Medium Tank T3 3406,005591100,00%1238,46
T-45 244,006810,00%0,00
Matilda LVT 4452,008011100,00%1089,10
M16/43 Sahariano 3106,0015010,00%15,51
TOG II* 6306,005221100,00%451,09
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6247,0021610,00%135,00
A7E3 3138,003741100,00%457,27

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Pričuva
Član od: 28.10.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.10.2025
Otišao: 26.10.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.07.2025
Otišao: 21.10.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.12.2024
Otišao: 03.07.2025
Pozicija: Pričuva
Član od: 14.09.2024
Otišao: 28.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 14.09.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 06.04.2024
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 02.07.2023
Otišao: 31.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.01.2014
Otišao: 20.09.2020
Pozicija: Novak
Član od: 26.09.2020
Otišao: 28.11.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.01.2021
Otišao: 14.07.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.11.2020
Otišao: 07.01.2021