revkov1

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.09.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke602071552273
Ø Razina6,948,938,798,29
Pobjede2888247,97%533,33%1936,54%12244,69%
Izgubljene3059450,81%960,00%3261,54%14452,75%
Neriješeno7311,21%16,67%11,92%72,56%
Preživjele bitke1561425,93%426,67%1223,08%7025,64%
Uništenih tenkova327420,5450,33200,381550,57
Odnos razaranja0,730,450,500,76
Otkriveno tenkova407180,6860,40260,501490,55
Počinjena šteta697,081.067,201.038,121.223,44
Bodovi zauzimanja839161,3900,00861,656312,31
Obrambeni bodovi134920,2200,0000,0000,00
Iskustvo404,08389,07392,44494,55
WN7710,12371,23435,06734,91
WN8780,35582,21623,401008,04
Ukupno
Bitke60207
Ø Razina6,94
Pobjede2888247,97%
Izgubljene3059450,81%
Neriješeno7311,21%
Preživjele bitke1561425,93%
Uništenih tenkova327420,54
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova407180,68
Počinjena šteta697,08
Bodovi zauzimanja839161,39
Obrambeni bodovi134920,22
Iskustvo404,08
WN7710,12
WN8780,35
Zadnja 24 sata
Bitke15
Ø Razina8,93
Pobjede533,33%
Izgubljene960,00%
Neriješeno16,67%
Preživjele bitke426,67%
Uništenih tenkova50,33
Odnos razaranja0,45
Otkriveno tenkova60,40
Počinjena šteta1.067,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo389,07
WN7371,23
WN8582,21
Zadnjih 7 dana
Bitke52
Ø Razina8,79
Pobjede1936,54%
Izgubljene3261,54%
Neriješeno11,92%
Preživjele bitke1223,08%
Uništenih tenkova200,38
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova260,50
Počinjena šteta1.038,12
Bodovi zauzimanja861,65
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo392,44
WN7435,06
WN8623,40
Zadnjih 30 dana
Bitke273
Ø Razina8,29
Pobjede12244,69%
Izgubljene14452,75%
Neriješeno72,56%
Preživjele bitke7025,64%
Uništenih tenkova1550,57
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova1490,55
Počinjena šteta1.223,44
Bodovi zauzimanja6312,31
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo494,55
WN7734,91
WN81008,04
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede838,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1257,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke523,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova110,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta474,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja452,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi170,8100,0000,0000,00
Iskustvo229,760,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede838,10%
Izgubljene1257,14%
Neriješeno14,76%
Preživjele bitke523,81%
Uništenih tenkova100,48
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova110,52
Počinjena šteta474,62
Bodovi zauzimanja452,14
Obrambeni bodovi170,81
Iskustvo229,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke26000
Pobjede1142,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1453,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke830,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,2300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova190,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta646,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja461,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi150,5800,0000,0000,00
Iskustvo350,580,000,000,00
Ukupno
Bitke26
Pobjede1142,31%
Izgubljene1453,85%
Neriješeno13,85%
Preživjele bitke830,77%
Uništenih tenkova60,23
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova190,73
Počinjena šteta646,96
Bodovi zauzimanja461,77
Obrambeni bodovi150,58
Iskustvo350,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke305000
Pobjede11337,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18861,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,31%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9129,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1140,3700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,530,000,000,00
Otkriveno tenkova2190,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta482,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja7352,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1610,5300,0000,0000,00
Iskustvo172,840,000,000,00
Ukupno
Bitke305
Pobjede11337,05%
Izgubljene18861,64%
Neriješeno41,31%
Preživjele bitke9129,84%
Uništenih tenkova1140,37
Odnos razaranja0,53
Otkriveno tenkova2190,72
Počinjena šteta482,19
Bodovi zauzimanja7352,41
Obrambeni bodovi1610,53
Iskustvo172,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova51,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta812,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi306,0000,0000,0000,00
Iskustvo57,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede00,00%
Izgubljene5100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova51,00
Počinjena šteta812,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi306,00
Iskustvo57,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (154)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T-34-856514,093451009549,60%881,96
KV-856622,30387870249,28%912,01
T-1506757,43461478950,74%1202,55
T3091235,99507424947,33%903,13
IS-38887,53419347146,87%830,51
T297792,53453279348,73%833,32
IS-6 B 8903,64527182649,40%831,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5235,53228162346,89%423,31
T26E5 Patriot 8723,57505147849,19%690,03
Object 25791004,26500122945,57%741,07
T-345192,38221122150,04%340,57
T-1091042,22470107445,81%800,01
T803111430,9770191842,70%702,98
IS7484,7434789044,61%431,08
M1039889,8747486446,30%635,61
T-549607,8239880442,04%351,17
E 759909,1344379044,68%612,27
Tiger II8839,6643178447,83%801,92
VK 36.01 (H)6432,4431069347,91%580,95
T-448433,5935657342,93%323,96
Object 452K 101340,1157056143,14%760,30
T26E4 SuperPershing 8753,2157954947,72%757,76
M18 Hellcat6471,3430551744,29%600,31
SU-130PM 8862,6143651443,77%627,06
T-62A101048,7543151344,05%648,77
T28 Prototype8859,3641047447,05%744,22
AE Phase I 91051,8952847443,88%745,24
AMX 12 t6220,6928540546,67%386,69
Type T-345192,5321837544,53%292,72
AMX ELC bis5135,7523833751,04%284,18
KV-15148,8618331543,17%55,74
Churchill I5329,3826226349,81%528,74
T-437352,4432626250,76%373,25
T-50-2 6122,5731525149,00%134,29
Chrysler K GF 8800,2054421443,46%685,43
T25/27603,8045620743,48%669,73
TNH T Vz. 5191025,2048720544,39%722,39
T-284123,0915718742,25%134,02
M66234,0424718050,56%175,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4131,3722218051,67%289,27
SMV CC-678753,2846815944,65%632,09
Tiger I7913,2245115055,33%1208,29
Object 252U 81019,3550014250,70%916,43
M75138,3819813951,08%315,19
T328656,0044913547,41%530,71
Emil II91212,1158313246,21%887,66
Grille5289,4021712646,03%413,32
Hummel6365,7026911548,70%374,56
P.43 bis6377,4227511345,13%490,05
T110E5101232,9669811348,67%744,25
KV-1SA 5459,6837211047,27%740,39
T1 Heavy5215,6921310541,90%170,82
60TP Lewandowskiego101424,0755910543,81%830,42
Vz. 55101088,3945610135,64%472,93
A-20570,361609651,04%118,48
Pz.Kpfw. 38 (t)3179,702168861,36%651,09
AMX 38384,691588652,33%126,32
T675306,522368647,67%513,92
Super Hellcat 7601,384018251,22%704,81
Rinoceronte101310,895708139,51%679,21
TNH 105/10008679,854117851,28%679,72
T-46340,10977744,16%42,80
AMX 404121,681787657,89%359,45
Vz. 44-17745,685547244,44%764,95
XM66F 81048,166546844,12%923,31
Pz.Sfl. IVb4173,811606440,63%302,38
BT-7485,401326342,86%54,78
P.435235,712316350,79%455,33
Strv m/425220,522006048,33%379,87
Char de transition 6657,763795844,83%845,97
M5 Stuart499,911965655,36%151,29
Matilda4134,161905549,09%177,90
M3 Lee4151,712005156,86%434,57
Pz.Kpfw. 35 (t)2132,751554852,08%560,75
Emil I8936,135564742,55%744,04
Hotchkiss H352107,651794656,52%396,10
M5A1 Stuart499,091904650,00%158,92
LTP 384,911274639,13%123,88
Vickers Medium Mk. II263,421204548,89%124,33
P26/404253,112324445,45%528,76
Lago4163,262164344,19%302,90
Patton the Tank 9721,195194242,86%483,50
SMV CC-567752,934534040,00%822,24
SU-86374,332613935,90%260,38
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6161,643003941,03%121,30
M3 Stuart3111,891983661,11%380,12
TT-130M 9758,094603545,71%470,49
40TP Habicha6462,582753336,36%392,33
T-26247,97963333,33%0,96
BZ-58-2 91485,615503360,61%1242,50
BT-2279,311203256,25%255,64
Type 2597 Chi-Ha3124,551822958,62%354,54
MS-1144,85992642,31%11,47
Löwe 8610,923462642,31%409,67
Vickers Medium Mk. III361,441252548,00%63,85
T7 Combat Car 252,241192552,00%130,07
GSOR the TANK 9826,586332458,33%716,45
M24E2 Super Chaffee 6154,502592445,83%188,67
Char Futur 4 91197,365672240,91%745,32
Fantôme 9830,415212227,27%505,42
Progetto C50 mod. 6691008,895691850,00%713,72
Škoda T 256299,123681764,71%527,94
Light Mk. VIC 270,501521662,50%331,40
Sav m/434139,501581442,86%136,14
M2 Light299,081521323,08%147,87
T-34 shielded 5358,424021250,00%697,11
43 M. Toldi III 354,921581241,67%65,88
Vz. 60S Dravec 101334,807791060,00%728,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5191,503351040,00%159,06
A46 696,001641030,00%0,00
Renault FT173,56124933,33%190,88
Leichttraktor194,13137862,50%409,01
Type 97 Te-Ke 263,1393825,00%38,05
Object 283 9564,63552850,00%355,12
Valiant 5321,38400850,00%495,92
GSOR 1010 FB 8432,8824980,00%178,63
Pz.Kpfw. II Ausf. D 291,00183742,86%194,18
Churchill Crocodile 6427,43504771,43%578,62
T-29 3390,83241633,33%1195,08
T-45 2180,00290650,00%777,50
BT-7 artillery 3213,33186650,00%690,30
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5289,50235633,33%460,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2112,20225560,00%521,85
Vickers Mk. E Type B2112,00165560,00%417,24
SU-122A5249,00182540,00%287,28
Ikv 723163,75200450,00%342,39
50TP Tyszkiewicza9559,50589450,00%322,17
Black Prince II 7948,75824450,00%1159,50
T-116 3168,00219450,00%560,06
AMX ELC 901 60,0017740,00%0,00
Renault Otsu1129,33165333,33%398,70
Windhund 8588,33679366,67%587,68
T-34 with L-11 4262,33477366,67%942,93
M4A3(76)W Sherman 6279,6720130,00%151,78
MTLS-1G14 3204,67230366,67%825,57
AMX 13 (FL 11) 5108,67255333,33%50,33
4TP1277,503302100,00%1521,37
T2 Medium Tank239,501042100,00%261,00
AMR 35 20,503420,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4137,003252100,00%379,14
Chi-Go 7269,5020220,00%30,85
Vickers Medium Mk. I163,004210,00%72,60
Kolohousenka1110,002291100,00%580,60
Renault NC-31128,001321100,00%261,00
Strv 746607,003491100,00%1029,80
7TP2126,004010,00%203,11
10TP30,004410,00%0,00
Semovente M43 Bassotto6344,0012110,00%231,60
Panzerwagen 39 3194,0010910,00%584,57
Semovente M4150,005010,00%0,00
Carro da Combattimento 45 t 101624,007141100,00%1057,08
Valentine II 40,003811100,00%261,00
T1E6 253,008910,00%0,00
T26E3 Eagle 7 70,004921100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.09.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.09.2022
Otišao: 24.12.2024