qpyHTuK_o0

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.12.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16098000
Ø Razina6,240,000,000,00
Pobjede838552,09%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene756647,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1470,91%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke410125,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova154380,9600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova198571,2300,0000,0000,00
Počinjena šteta803,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja144140,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi101150,6300,0000,0000,00
Iskustvo439,850,000,000,00
WN71191,600,000,000,00
WN81515,120,000,000,00
Ukupno
Bitke16098
Ø Razina6,24
Pobjede838552,09%
Izgubljene756647,00%
Neriješeno1470,91%
Preživjele bitke410125,48%
Uništenih tenkova154380,96
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova198571,23
Počinjena šteta803,40
Bodovi zauzimanja144140,90
Obrambeni bodovi101150,63
Iskustvo439,85
WN71191,60
WN81515,12
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta879,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo91,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta879,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo91,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29000
Pobjede1034,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1965,52%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke827,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,050,000,000,00
Otkriveno tenkova371,2800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.087,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja541,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,2400,0000,0000,00
Iskustvo421,590,000,000,00
Ukupno
Bitke29
Pobjede1034,48%
Izgubljene1965,52%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke827,59%
Uništenih tenkova220,76
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova371,28
Počinjena šteta1.087,07
Bodovi zauzimanja541,86
Obrambeni bodovi70,24
Iskustvo421,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke127000
Pobjede7155,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5039,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno64,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5543,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1080,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova1311,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta628,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja1230,9700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2131,6800,0000,0000,00
Iskustvo386,340,000,000,00
Ukupno
Bitke127
Pobjede7155,91%
Izgubljene5039,37%
Neriješeno64,72%
Preživjele bitke5543,31%
Uništenih tenkova1080,85
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova1311,03
Počinjena šteta628,61
Bodovi zauzimanja1230,97
Obrambeni bodovi2131,68
Iskustvo386,34
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18000
Pobjede844,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene950,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno15,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke633,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova201,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta358,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,1100,0000,0000,00
Iskustvo252,720,000,000,00
Ukupno
Bitke18
Pobjede844,44%
Izgubljene950,00%
Neriješeno15,56%
Preživjele bitke633,33%
Uništenih tenkova110,61
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova201,11
Počinjena šteta358,28
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi20,11
Iskustvo252,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1870000
Pobjede95851,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene91248,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke74639,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova14530,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova20401,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.023,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja30871,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi82074,3900,0000,0000,00
Iskustvo523,520,000,000,00
Ukupno
Bitke1870
Pobjede95851,23%
Izgubljene91248,77%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke74639,89%
Uništenih tenkova14530,78
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova20401,09
Počinjena šteta1.023,87
Bodovi zauzimanja30871,65
Obrambeni bodovi82074,39
Iskustvo523,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1121000
Pobjede74866,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene36032,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno131,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke52947,19%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10050,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,700,000,000,00
Otkriveno tenkova10370,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta774,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja16161,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16071,4300,0000,0000,00
Iskustvo450,970,000,000,00
Ukupno
Bitke1121
Pobjede74866,73%
Izgubljene36032,11%
Neriješeno131,16%
Preživjele bitke52947,19%
Uništenih tenkova10050,90
Odnos razaranja1,70
Otkriveno tenkova10370,93
Počinjena šteta774,83
Bodovi zauzimanja16161,44
Obrambeni bodovi16071,43
Iskustvo450,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede735,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1365,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke840,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova120,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.082,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi130,6500,0000,0000,00
Iskustvo249,750,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede735,00%
Izgubljene1365,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke840,00%
Uništenih tenkova100,50
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova120,60
Počinjena šteta1.082,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi130,65
Iskustvo249,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (171)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T-34-856850,90467215853,80%1990,03
E 25 71119,9551662950,56%1891,27
IS-381574,7962157454,01%2191,39
O-I6920,2752552757,12%1947,08
M18 Hellcat6742,8539950153,09%1426,60
Object 41681359,6554746253,68%2049,93
T675366,6528040648,77%720,49
T-54 ltwt.91022,5050940346,40%1571,96
AMX 50 10081186,9253935053,71%1312,24
AMX ELC bis5330,5332434752,16%1136,77
ARL 446544,5532433248,49%875,58
T-1091345,0449532745,87%1229,91
T6981208,2951930652,61%1783,63
T-345366,5729230549,84%972,66
T376789,2454229952,84%2761,70
SU-1527954,8943628250,71%1356,06
FV201 (A45) 71146,7355927853,60%1885,81
Churchill III 5656,3659426556,98%1688,39
BDR G1 B5310,9524823146,32%431,62
IS7894,9444120243,56%1211,86
LTTB8901,2350720049,50%1796,67
AMX M4 mle. 457841,2443419548,72%1077,81
A-447859,7948419556,92%1436,55
AMX 13 757556,1341019448,45%1110,50
ISU-15281396,0649818151,38%983,69
O-Ho81469,7158717952,51%1958,31
KV-1S6673,1744216454,88%1420,78
KV-8561007,8254915767,52%2155,09
KV-15529,5537615156,29%1119,96
T71 DA7782,2448015153,64%1656,28
AMX 13 909923,7050315044,67%1497,12
FV3046524,5631614454,17%879,79
KV-137587,4839414250,70%912,97
Cromwell6674,1948813954,68%1555,15
O-Ni71290,9658913658,09%2066,74
M75264,0426413252,27%902,28
Sherman III5523,3236113050,77%1591,72
SU-855388,1625612448,39%829,65
VK 30.01 (H)5599,0348012358,54%1779,76
VK 30.02 (M)6879,8654212352,85%1961,64
IS-6 B 81212,9253211844,07%1192,30
A-436559,4437711551,30%1104,07
T216328,1033311545,22%752,78
MT-256500,6638511548,70%1443,11
59-166586,7045811448,25%1917,35
Object 430 Version II91566,2453110152,48%1775,29
SU-1006712,804139761,86%1392,11
Bishop5376,382479147,25%742,78
VK 28.016578,004218645,35%1642,45
Crusader 5.5-in. SP7570,883218556,47%732,76
T1 Cunningham1113,872128448,81%573,85
M8A14190,812028446,43%310,13
M5 Stuart4141,002638156,79%312,48
Covenanter5185,772167949,37%460,01
M24 Chaffee5332,563107946,84%995,40
B14186,882247864,10%514,32
Birch Gun4258,292057746,75%895,60
Pz.Kpfw. II Luchs4288,292917556,00%1052,65
VK 16.02 Leopard5351,183277451,35%1124,52
AMX 40498,291817346,58%172,06
AMX 12 t6542,114237159,15%1564,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3268,373517153,52%1507,74
Type T-345635,034256358,73%2138,48
O-I Experimental5745,134986050,00%1642,58
M2 Light2211,893135759,65%982,80
A-205107,001845345,28%154,02
Crusader6417,744135354,72%1232,77
T3 HMC2114,571955352,83%371,00
Tiger II81234,666675054,00%1473,84
Cruiser Mk. III3218,002494748,94%1058,51
SDP 58 Kilana81596,077164656,52%1938,74
T-284427,133464557,78%1686,27
KV-26746,474144555,56%1372,04
SDP 60 Gonkiewicza92417,609114269,05%2504,53
T25/271155,716624247,62%1712,30
Durchbruchswagen 24484,633744158,54%1841,29
AT-12150,951763847,37%432,71
Wespe3230,891753732,43%720,34
AMX 38359,221543754,05%129,61
M5A1 Stuart4215,912733452,94%673,38
AMX 50 12092156,626993450,00%2158,97
Spähpanzer SP I C71194,457723360,61%2608,31
IS-6 8894,424713154,84%930,73
AMX M4 mle. 49 Liberté 81858,837463050,00%2400,86
D2351,901152934,48%0,00
Type 5861214,869202962,07%3179,82
BT-2295,851512634,62%230,88
Type 95 Heavy4384,463262665,38%1558,71
Tiger 131 6623,623612657,69%908,62
Tiger I71007,567472556,00%1352,70
BT-7463,481482552,00%123,42
Pz.Kpfw. II2252,323122552,00%1230,19
T56 GMC351,121092540,00%1,78
Grant4372,083022454,17%1436,90
Sexton II3145,091462343,48%391,43
M415458,523662343,48%636,98
M7 Priest3200,521792142,86%393,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E3288,853022060,00%1054,31
IS-7101435,504112045,00%1014,28
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81185,505392045,00%1380,53
T-463245,002481855,56%1080,69
Loyd Gun Carriage2108,941301752,94%570,23
M2 Medium Tank3119,631731656,25%319,47
SDP 44 Burza61056,575681435,71%1652,97
SDP 57 Gowika71569,939721464,29%2563,98
Pz.Kpfw. II Ausf. G3308,143541464,29%1684,78
ST vz. 394330,383131369,23%1263,02
Lorraine 39L AM3193,462061361,54%667,14
Type 2597 Chi-Ha376,231191338,46%5,04
M41 Walker Bulldog8585,084191346,15%997,27
Löwe 81274,546331369,23%1624,32
Hotchkiss H352158,832381258,33%721,53
T-127 3225,172031233,33%621,63
LT vz. 383290,912661145,45%1314,70
VK 36.01 (H)6844,737931181,82%1684,66
Ikv 1035370,092521136,36%652,95
Type 5 Ka-Ri 8884,405831050,00%628,05
M3 Stuart3180,78222944,44%618,42
SU-18297,2283922,22%308,67
Cruiser Mk. IV4179,33250966,67%544,98
G.Pz. Mk. VI (e)260,56162988,89%343,20
MS-1127,2568825,00%0,00
Cruiser Mk. I1161,88181837,50%703,25
Type 89 I-Go/Chi-Ro2181,63244862,50%783,28
Vickers Medium Mk. I187,86103742,86%239,09
Matilda4210,57156728,57%317,87
T1 HMC224,43114785,71%262,90
M3 Lee4294,43287771,43%1085,25
Type 3 Ju-Nu61245,14803742,86%1837,91
Renault FT 75 BS2139,83148650,00%699,00
AT 861408,3311686100,00%3658,96
T18 HMC3139,33165616,67%406,39
Vickers Medium Mk. II2112,60160560,00%481,22
Vickers Mk. E Type B261,0071520,00%0,00
Renault FT AC2150,80190580,00%614,53
D1269,50145475,00%317,40
SU-76M4103,502464100,00%279,19
Renault UE 573110,50128425,00%84,32
T-45 2167,25198425,00%587,66
LT vz. 352177,67314366,67%991,75
M22103,3312930,00%266,45
Leichttraktor1103,00226366,67%505,24
Sav m/43483,33124333,33%0,00
FCM 362282,67333366,67%1550,38
T-6020,0063366,67%213,83
Pz.Sfl. IVb4169,00140333,33%269,68
Waffenträger auf E 100101972,33834366,67%1291,09
Bat.-Châtillon 12 t8495,33360333,33%598,37
Obsidian 81342,67593333,33%1427,19
Pz.Kpfw. II Ausf. D 23,6785333,33%0,00
BT-7 artillery 3272,67316333,33%856,49
AMX Chasseur de chars 895,0013830,00%0,00
Renault FT159,50105250,00%163,33
Renault NC-31127,0070250,00%84,37
T-26243,002120,00%0,00
T2 Medium Tank259,501802100,00%299,46
Marder II3386,00315250,00%1334,67
Rheinmetall Skorpion G 81241,5043220,00%1079,01
Strv fm/2110,0020710,00%0,00
Fiat 300010,001110,00%0,00
Stuart I-IV3285,003691100,00%1303,28
M374448,003321100,00%1698,99
SU-263228,001841100,00%684,98
T-549475,0017610,00%151,16
Pz.Kpfw. I255,003110,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A365,001361100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5224,003371100,00%472,45
T-50-2 6703,005881100,00%2507,55
StuG IV 5369,0011510,00%568,07
Super Hellcat 7320,004361100,00%420,63
43 M. Toldi III 3135,003981100,00%606,15

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.12.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 22.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.09.2024
Otišao: 17.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 01.12.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.09.2022
Otišao: 20.12.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 12.01.2023
Otišao: 23.11.2023