priom

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.11.2019

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke69102058461
Ø Razina7,220,008,958,83
Pobjede3460750,08%00,00%2644,83%22248,16%
Izgubljene3363648,68%00,00%3153,45%22849,46%
Neriješeno8591,24%00,00%11,72%112,39%
Preživjele bitke1856126,86%00,00%1525,86%10723,21%
Uništenih tenkova552020,8000,00190,332690,58
Odnos razaranja1,090,000,440,76
Otkriveno tenkova503720,7300,00290,503790,82
Počinjena šteta957,100,001.159,141.181,15
Bodovi zauzimanja949151,3700,00310,535331,16
Obrambeni bodovi185320,2700,0000,0000,00
Iskustvo471,990,00623,57690,98
WN7972,380,00539,99769,57
WN81115,910,00846,76980,75
Ukupno
Bitke69102
Ø Razina7,22
Pobjede3460750,08%
Izgubljene3363648,68%
Neriješeno8591,24%
Preživjele bitke1856126,86%
Uništenih tenkova552020,80
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova503720,73
Počinjena šteta957,10
Bodovi zauzimanja949151,37
Obrambeni bodovi185320,27
Iskustvo471,99
WN7972,38
WN81115,91
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke58
Ø Razina8,95
Pobjede2644,83%
Izgubljene3153,45%
Neriješeno11,72%
Preživjele bitke1525,86%
Uništenih tenkova190,33
Odnos razaranja0,44
Otkriveno tenkova290,50
Počinjena šteta1.159,14
Bodovi zauzimanja310,53
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo623,57
WN7539,99
WN8846,76
Zadnjih 30 dana
Bitke461
Ø Razina8,83
Pobjede22248,16%
Izgubljene22849,46%
Neriješeno112,39%
Preživjele bitke10723,21%
Uništenih tenkova2690,58
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova3790,82
Počinjena šteta1.181,15
Bodovi zauzimanja5331,16
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo690,98
WN7769,57
WN8980,75
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke887000
Pobjede33037,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene53460,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno232,59%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21524,24%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4060,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova7170,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.483,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja5990,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6380,7200,0000,0000,00
Iskustvo493,650,000,000,00
Ukupno
Bitke887
Pobjede33037,20%
Izgubljene53460,20%
Neriješeno232,59%
Preživjele bitke21524,24%
Uništenih tenkova4060,46
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova7170,81
Počinjena šteta1.483,29
Bodovi zauzimanja5990,68
Obrambeni bodovi6380,72
Iskustvo493,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke170000
Pobjede6538,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10159,41%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5130,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova790,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,660,000,000,00
Otkriveno tenkova1060,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.064,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja2971,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2511,4800,0000,0000,00
Iskustvo376,260,000,000,00
Ukupno
Bitke170
Pobjede6538,24%
Izgubljene10159,41%
Neriješeno42,35%
Preživjele bitke5130,00%
Uništenih tenkova790,46
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova1060,62
Počinjena šteta1.064,92
Bodovi zauzimanja2971,75
Obrambeni bodovi2511,48
Iskustvo376,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke123000
Pobjede5343,09%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6754,47%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno32,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4435,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova780,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,990,000,000,00
Otkriveno tenkova390,3200,0000,0000,00
Počinjena šteta680,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja700,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi230,1900,0000,0000,00
Iskustvo286,630,000,000,00
Ukupno
Bitke123
Pobjede5343,09%
Izgubljene6754,47%
Neriješeno32,44%
Preživjele bitke4435,77%
Uništenih tenkova780,63
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova390,32
Počinjena šteta680,33
Bodovi zauzimanja700,57
Obrambeni bodovi230,19
Iskustvo286,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53000
Pobjede2241,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3056,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1426,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova210,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,540,000,000,00
Otkriveno tenkova340,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta580,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja1402,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi310,5800,0000,0000,00
Iskustvo297,450,000,000,00
Ukupno
Bitke53
Pobjede2241,51%
Izgubljene3056,60%
Neriješeno11,89%
Preživjele bitke1426,42%
Uništenih tenkova210,40
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova340,64
Počinjena šteta580,11
Bodovi zauzimanja1402,64
Obrambeni bodovi310,58
Iskustvo297,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1617000
Pobjede76647,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene82350,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno281,73%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke55434,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9140,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova12290,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta945,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja33732,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi44922,7800,0000,0000,00
Iskustvo437,010,000,000,00
Ukupno
Bitke1617
Pobjede76647,37%
Izgubljene82350,90%
Neriješeno281,73%
Preživjele bitke55434,26%
Uništenih tenkova9140,57
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova12290,76
Počinjena šteta945,27
Bodovi zauzimanja33732,09
Obrambeni bodovi44922,78
Iskustvo437,01
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8772000
Pobjede371342,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene489355,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1661,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke260929,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova48270,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova62280,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.034,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja126251,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi86630,9900,0000,0000,00
Iskustvo406,510,000,000,00
Ukupno
Bitke8772
Pobjede371342,33%
Izgubljene489355,78%
Neriješeno1661,89%
Preživjele bitke260929,74%
Uništenih tenkova48270,55
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova62280,71
Počinjena šteta1.034,40
Bodovi zauzimanja126251,44
Obrambeni bodovi86630,99
Iskustvo406,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke89280031
Pobjede449550,35%00,00%00,00%1341,94%
Izgubljene436248,86%00,00%00,00%1858,06%
Neriješeno710,80%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke282931,69%00,00%00,00%39,68%
Uništenih tenkova55190,6200,0000,0060,19
Odnos razaranja0,900,000,000,21
Otkriveno tenkova51360,5800,0000,00160,52
Počinjena šteta1.580,380,000,001.463,87
Bodovi zauzimanja93801,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi55980,6300,0000,00220,71
Iskustvo551,030,000,00650,16
Ukupno
Bitke8928
Pobjede449550,35%
Izgubljene436248,86%
Neriješeno710,80%
Preživjele bitke282931,69%
Uništenih tenkova55190,62
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova51360,58
Počinjena šteta1.580,38
Bodovi zauzimanja93801,05
Obrambeni bodovi55980,63
Iskustvo551,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke31
Pobjede1341,94%
Izgubljene1858,06%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke39,68%
Uništenih tenkova60,19
Odnos razaranja0,21
Otkriveno tenkova160,52
Počinjena šteta1.463,87
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi220,71
Iskustvo650,16
Anzeigen

Tenkovi (294)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-37756,82418501448,66%904,20
TS-5 81343,36673492253,60%1444,25
M36 Jackson6830,84443345553,81%1547,91
M10 Wolverine5567,28368329154,91%1423,87
KV-856680,11398278852,19%1145,46
IS7602,95379266247,56%665,55
IS-381112,87500263750,32%1289,73
Ferdinand81412,73513226950,59%1493,43
FCM 36 Pak 40 3591,45481157455,65%1797,55
T28 Prototype81201,27576156050,38%1280,90
T-34-85M 6798,70516139552,76%1349,92
M18 Hellcat6729,59402131249,16%1201,93
Jagdtiger91592,51502116946,62%1264,10
Tiger II81067,72524116048,62%1174,58
Object 268 Version 4101702,24626114250,26%1188,27
Jagdpanzer E 100101679,49492111748,52%1106,46
StuG III Ausf. G5557,47333105151,09%1357,82
T110E3101647,18573102348,19%1055,75
Leopard 1101492,7654683346,58%1001,79
SU-10181045,9751675750,99%1110,73
T28 Concept 7861,3548075553,11%1166,21
Super Hellcat 7828,0948973052,88%1155,72
T3091422,3249863144,85%1109,61
Jagdpanzer IV6658,0337460051,83%1217,81
ST-I91160,3251959249,16%981,30
T110E4101507,9050258148,88%1014,57
KV-48584,7338449346,65%489,81
Object 140101390,6659248146,78%1010,62
XM57 81299,1761544946,99%1027,52
SU-100Y 6905,6754044852,46%1526,36
Kunze Panzer 91329,0459044650,45%1194,92
E 7591211,1649844251,58%1049,64
IS-4101317,1049544049,77%940,56
M10 RBFM 5587,8942143552,41%1164,44
Lorraine 155 mle. 518866,2143742947,32%844,88
Panther II8781,5843642346,10%813,54
Tiger I7808,6351437646,28%950,73
Object 907 101500,2664337046,76%1025,20
T-1506240,8523134242,98%147,58
T2881106,7348032948,94%1074,07
T25 AT7889,9841332554,77%1218,87
AMX ELC bis5165,5930829452,72%432,35
SU-855495,5831127847,48%1040,06
T9591707,3951827749,46%1446,23
T-34-856732,9550527151,66%1442,10
Object 26391292,8645227147,97%1009,23
SU-100M17918,8541526745,69%1206,42
KV-15188,4021426747,57%183,51
AMX 50 Foch B101420,3351426540,38%768,82
FV215b (183) 101280,8345725946,72%765,27
StuG IV 5434,9731824652,03%1068,73
Leopard Prototyp A91406,2947324550,20%1269,45
AMX 12 t6309,9532223943,51%610,08
Tiger (P)7888,1444123047,39%1097,98
IS-7101533,4370822946,29%1155,40
Grille 15101441,1254422846,49%879,45
VK 36.01 (H)6610,4837622345,29%961,56
VK 100.01 (P)8913,8151722352,47%928,27
Charioteer8868,8241022147,96%830,72
Caernarvon Action X 81001,0761022050,45%1163,16
T2971002,3755521662,96%1436,77
M56 Scorpion 7918,7648121645,37%1126,97
T110E5101412,3464121246,70%960,29
Jagdpanther7764,6034821148,34%901,43
S35 CA5519,0932820850,00%1024,39
VK 30.01 (D)6548,6733120542,44%913,11
CS-63101497,4067820252,48%1134,95
FV217 Badger101611,0868120245,05%970,68
STB-1101363,9859220048,00%1000,19
VK 30.01 (P)6711,4541619854,55%1215,40
T-345275,5927419753,30%637,04
T-46351,1512319651,02%107,88
AMX AC mle. 467670,2733119342,49%729,42
Bretagne Panther 6755,8150719353,37%1286,69
Bat.-Châtillon 155 559863,3041019243,75%672,02
Panther7676,2842018552,97%1063,97
Controcarro 3 Minotauro101674,1663518347,54%1034,70
T-28477,6213218245,60%58,42
Controcarro 1 Mk. 291351,8468818052,78%1160,55
Object 430U101455,5776218049,44%1041,98
Ho-Ri 3101466,3049217942,46%750,62
Challenger7856,5340017450,57%1124,36
Achilles6664,5940717150,88%1155,18
VK 30.01 (H)5424,1733416853,57%1010,81
Ikv 65 Alt II6584,4330616344,79%875,71
T25/27709,3237216048,75%886,14
ARL V396545,0737715756,05%937,80
SU-1527718,3437015550,32%967,40
Lorraine 155 mle. 507627,5540815248,68%627,76
AMX 13 757399,4944915047,33%661,35
Pz.Kpfw. III/IV5177,0021714845,27%266,56
Object 25791303,2656814847,30%1148,78
KR-1111693,7479014845,95%945,65
Maus101596,4475814650,68%1159,15
T1 Heavy5465,1733713251,52%853,71
M66704,0240513151,91%1062,00
AMX 13 F3 AM6633,4036513047,69%884,89
Obsidian 8918,8763212747,24%1033,68
T-1091316,1748012548,00%1191,16
Object 432U111445,1071611546,09%892,19
E 100101556,4765811446,49%1059,21
NC 70 Błyskawica101270,0349510944,95%753,40
CS-538763,7248910339,81%763,79
Ikv 1035388,052879453,19%889,14
Churchill VII6719,754709254,35%1225,61
Type 95 Ji-Ro6788,004939153,85%1346,47
Super Conqueror101323,555389140,66%744,69
Cobra 91076,025499143,96%708,48
Light Mk. VIC 287,011699052,22%337,19
Strv 103B101283,604968953,93%798,09
VK 30.02 (M)6609,153858651,16%1106,01
T1 Cunningham158,171288450,00%164,22
Pz.Kpfw. VII101292,285038038,75%701,86
Pz.Kpfw. III Ausf. J441,091357946,84%62,91
CS-447966,295627852,56%1541,48
Type 6191081,696207749,35%942,83
Marder 38T4359,822797749,35%877,01
AMX 105 AM mle. 474215,701957750,65%622,56
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4463,043327455,41%1368,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5377,093697455,41%1049,27
VK 72.01 (K) 101888,196427352,05%1154,84
Kranvagn101493,695697240,28%930,70
UDES 14 Alt 58958,586107241,67%1011,77
ISU-1528818,933847042,86%601,91
BZ-75101569,796557032,86%851,27
Caernarvon8896,385546949,28%907,68
WZ-111-1G FT81115,014716949,28%1101,68
StuG III Ausf. B4157,461916848,53%218,19
M5 Stuart4155,662976756,72%348,14
T-50523,451786755,22%147,95
Ares 758861,955656645,45%797,08
Type 3 Ho-Ni III5504,273216448,44%1002,30
CS-5991068,655176349,21%914,12
Object 277101321,705276344,44%813,21
Pz.Kpfw. 5581198,856956136,07%814,16
Bat.-Châtillon 155 5810774,653966030,00%377,77
Pz.Kpfw. II256,141355950,85%95,68
Nashorn6701,363835957,63%1170,51
T3 HMC277,861155841,38%87,85
B.U.G.I.6570,053635651,79%810,22
E 509922,394255641,07%588,74
Object 705A101525,257115641,07%1006,14
Object 780 101684,806505637,50%1056,43
Pz.Sfl. IVc5499,952545554,55%1064,54
IS-M8683,025015547,27%593,95
Rheinmetall Skorpion G 81077,954365547,27%1040,83
T207951,317845464,81%1536,05
KV-1SA 5664,264935446,30%1361,10
FV4004 Conway91268,794935354,72%1159,27
Kampfpanzer 07 P(E) 101449,584975242,31%904,89
Valentine3313,042445150,98%1114,92
KPz 3 Projekt 07 HK 91065,254975147,06%763,12
T-448667,924585056,00%763,03
T404360,922855058,00%944,75
S-517693,715784946,94%673,76
MS-1116,27654938,78%0,00
M446674,635464944,90%1042,03
T-26226,06654835,42%0,00
T-34 shielded 5612,305434757,45%1607,24
Hotchkiss EBR7296,524854447,73%446,34
Conqueror9885,634844337,21%518,51
Type 586696,403954035,00%1190,68
Ho-Ri 28984,405584045,00%887,09
M127638,303744032,50%528,01
M24E2 Super Chaffee 6331,533824035,00%693,66
Char de transition 6830,855924055,00%1437,69
Lago4268,212403948,72%778,33
Pz.Kpfw. III Ausf. E342,331123943,59%41,31
Tetrarch 2148,281803951,28%614,15
M3 Lee4162,261823852,63%423,23
AMX 13 105 AM mle. 505285,682393852,63%499,85
Patton the Tank 9784,005153842,11%547,50
60TP Lewandowskiego101439,005593754,05%1019,55
SDP 58 Kilana8837,574623735,14%609,71
Type 5 Heavy101843,837723548,57%1139,57
Pawlack Tank6688,203953551,43%941,34
T2 Medium Tank254,911063450,00%97,45
T-549509,004283345,45%279,71
AMX AC mle. 488594,674693363,64%629,53
ARL 446936,224753250,00%1857,24
Sturer Emil7485,443523243,75%446,07
M3 Stuart3162,482203151,61%523,00
Ashigaru 101206,035093053,33%688,43
Leichttraktor158,171702962,07%208,83
Somua SAu 404309,663082962,07%854,74
E 50 Ausf. M101011,485022931,03%478,44
Churchill I5737,463942857,14%1730,27
VK 30.02 (D)7560,433372846,43%643,28
M2 Medium Tank378,111512842,86%48,98
Wespe3143,111122832,14%270,64
Char Futur 4 91526,968432853,57%1375,26
Saryuda 91380,746482748,15%984,20
T-437756,424522646,15%1129,88
Durchbruchswagen 24170,881802642,31%235,80
Object 452K 101593,856192642,31%1009,22
Pz.Kpfw. II Ausf. G319,171252450,00%89,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.480,702872347,83%71,26
TS-60 91218,916652352,17%987,15
MKA 2408,574682352,17%1724,00
Sturmpanzer II4119,231662259,09%302,11
Cromwell6741,713572128,57%1292,38
Lorraine 39L AM3120,051132133,33%124,09
AMX 38359,001562065,00%228,79
Panhard AMD 178B6200,402872040,00%274,66
AMX 404119,501831850,00%273,54
UDES 1691113,726501838,89%849,96
Mäuschen9991,725111844,44%631,24
STA-18689,534391735,29%561,90
Pz.Kpfw. 38 (t)381,591411729,41%31,40
SU-14-28741,004731729,41%526,39
Gabler’s Destroyer 5443,294901741,18%1178,00
T56 GMC3107,691381650,00%185,89
A46 6372,814181650,00%1133,82
Type 5 Chi-Ri7513,933731540,00%530,98
Type 97 Te-Ke 279,671541560,00%319,82
Pz.Sfl. IVb4381,001981540,00%1091,05
BT-7 artillery 3116,271601560,00%366,39
WZ-120-1G FT 8992,476481546,67%943,07
Chi-Ni245,711051457,14%144,50
LT vz. 383423,073031442,86%1585,46
Matilda4666,643221435,71%2146,03
Cavalier5300,432061442,86%487,29
Durendal 10948,795291435,71%354,00
Vickers Medium Mk. I110,00671346,15%44,95
Renault Otsu1119,081431323,08%298,54
Bat.-Châtillon 12 t8357,156121346,15%442,92
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6438,544601369,23%1135,27
T-54 first prototype 81456,235811346,15%2084,21
WZ-131G FT6744,583741258,33%1290,79
Nergal 8775,425631241,67%580,24
P.43 bis6680,553981127,27%939,82
M415267,363001145,45%233,10
Object 70591026,407971080,00%899,30
Strv S1 81168,805321040,00%973,19
T-127 3138,301711020,00%232,89
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6559,704311040,00%863,90
ISU-122S 7990,203701040,00%1325,27
UDES 15/16101162,67704955,56%727,84
Valiant 5518,78546955,56%1152,94
M14/412157,38121837,50%343,07
D1237,3894837,50%0,00
DS PZInż5524,13242812,50%907,46
Archer5228,75275837,50%234,33
Carro da Combattimento 45 t 10766,38602850,00%395,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 295,63179825,00%205,49
M2 Light245,5778714,29%0,00
Covenanter5155,00209771,43%520,48
T-116 3384,00305757,14%1670,86
T-29 3387,29285757,14%1395,30
T-45 290,86184785,71%428,11
Stridsyxa 8950,29652728,57%728,20
M4A1 Revalorisé 8635,57380728,57%435,20
Marder II3155,33106616,67%221,27
SU-122A5215,00187650,00%307,27
T-50-2 6239,67283650,00%449,58
MTLS-1G14 3154,33175650,00%470,83
M16/43 Sahariano 3463,33525650,00%1292,61
Pz.Kpfw. T 25 5400,67365666,67%1099,26
T26E3 Eagle 7 71099,33787650,00%1758,60
Loyd Gun Carriage245,6055520,00%22,26
Object 268101271,208815100,00%859,06
G.Pz. Mk. VI (e)20,0083580,00%261,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8911,60548540,00%799,81
Fiat 30001304,502934100,00%1726,52
P.435477,25579475,00%1544,13
Ikv 72380,50140450,00%106,82
Ikv 90 Typ B7845,75408450,00%1132,48
Panzerwagen 39 3250,50258450,00%1152,35
A-447627,25571450,00%821,89
43 M. Toldi III 3169,50241475,00%910,15
TKS z n.k.m. 20 mm 2213,0015530,00%1095,62
4TP1125,67190366,67%618,74
25TP KSUST II579,00149333,33%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5615,67367333,33%1221,62
K-91-PT 9658,00484333,33%291,14
AMR 35 2391,33384366,67%2553,65
Kanonenjagdpanzer 105 8868,3329730,00%616,90
Valentine II 4221,67325333,33%498,49
ST vz. 394736,50483250,00%2322,76
Vz. 60S Dravec 10265,5023520,00%0,00
T7 Combat Car 257,001172100,00%267,66
Fantôme 9344,504212100,00%276,31
Kolohousenka1112,001381100,00%560,72
Strv fm/2110,002510,00%0,00
45TP Habicha71000,007021100,00%1196,31
53TP Markowskiego8635,0039210,00%361,25
Type 2597 Chi-Ha369,008510,00%0,00
BZ-6890,0023310,00%0,00
BZ-1668403,009861100,00%392,71
T-34 with L-11 4319,0034010,00%1000,59
L-60 20,001310,00%0,00
FV4202 8955,008691100,00%1091,20
AMX ELC 901 6109,005041100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5106,002551100,00%303,13

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.11.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.11.2019
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 20.09.2014
Otišao: 12.02.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 16.05.2015
Otišao: 20.05.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.07.2018
Otišao: 04.11.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.05.2018
Otišao: 01.07.2018
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 11.06.2014
Otišao: 12.02.2015