priom

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.11.2019

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke69179077352
Ø Razina7,230,009,219,07
Pobjede3464250,08%00,00%3545,45%17349,15%
Izgubljene3367748,68%00,00%4153,25%17248,86%
Neriješeno8601,24%00,00%11,30%71,99%
Preživjele bitke1858026,86%00,00%1924,68%8223,30%
Uništenih tenkova552520,8000,00500,652080,59
Odnos razaranja1,090,000,860,77
Otkriveno tenkova504280,7300,00560,732540,72
Počinjena šteta957,410,001.240,031.201,10
Bodovi zauzimanja949571,3700,00420,553911,11
Obrambeni bodovi185880,2700,00560,73560,16
Iskustvo472,240,00694,96696,94
WN7972,200,00804,08778,68
WN81115,620,00911,12950,42
Ukupno
Bitke69179
Ø Razina7,23
Pobjede3464250,08%
Izgubljene3367748,68%
Neriješeno8601,24%
Preživjele bitke1858026,86%
Uništenih tenkova552520,80
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova504280,73
Počinjena šteta957,41
Bodovi zauzimanja949571,37
Obrambeni bodovi185880,27
Iskustvo472,24
WN7972,20
WN81115,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke77
Ø Razina9,21
Pobjede3545,45%
Izgubljene4153,25%
Neriješeno11,30%
Preživjele bitke1924,68%
Uništenih tenkova500,65
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova560,73
Počinjena šteta1.240,03
Bodovi zauzimanja420,55
Obrambeni bodovi560,73
Iskustvo694,96
WN7804,08
WN8911,12
Zadnjih 30 dana
Bitke352
Ø Razina9,07
Pobjede17349,15%
Izgubljene17248,86%
Neriješeno71,99%
Preživjele bitke8223,30%
Uništenih tenkova2080,59
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova2540,72
Počinjena šteta1.201,10
Bodovi zauzimanja3911,11
Obrambeni bodovi560,16
Iskustvo696,94
WN7778,68
WN8950,42
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke887000
Pobjede33037,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene53460,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno232,59%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21524,24%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4060,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova7170,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.483,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja5990,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6380,7200,0000,0000,00
Iskustvo493,650,000,000,00
Ukupno
Bitke887
Pobjede33037,20%
Izgubljene53460,20%
Neriješeno232,59%
Preživjele bitke21524,24%
Uništenih tenkova4060,46
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova7170,81
Počinjena šteta1.483,29
Bodovi zauzimanja5990,68
Obrambeni bodovi6380,72
Iskustvo493,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke170000
Pobjede6538,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10159,41%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5130,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova790,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,660,000,000,00
Otkriveno tenkova1060,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.064,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja2971,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2511,4800,0000,0000,00
Iskustvo376,260,000,000,00
Ukupno
Bitke170
Pobjede6538,24%
Izgubljene10159,41%
Neriješeno42,35%
Preživjele bitke5130,00%
Uništenih tenkova790,46
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova1060,62
Počinjena šteta1.064,92
Bodovi zauzimanja2971,75
Obrambeni bodovi2511,48
Iskustvo376,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke123000
Pobjede5343,09%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6754,47%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno32,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4435,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova780,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,990,000,000,00
Otkriveno tenkova390,3200,0000,0000,00
Počinjena šteta680,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja700,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi230,1900,0000,0000,00
Iskustvo286,630,000,000,00
Ukupno
Bitke123
Pobjede5343,09%
Izgubljene6754,47%
Neriješeno32,44%
Preživjele bitke4435,77%
Uništenih tenkova780,63
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova390,32
Počinjena šteta680,33
Bodovi zauzimanja700,57
Obrambeni bodovi230,19
Iskustvo286,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53000
Pobjede2241,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3056,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1426,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova210,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,540,000,000,00
Otkriveno tenkova340,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta580,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja1402,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi310,5800,0000,0000,00
Iskustvo297,450,000,000,00
Ukupno
Bitke53
Pobjede2241,51%
Izgubljene3056,60%
Neriješeno11,89%
Preživjele bitke1426,42%
Uništenih tenkova210,40
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova340,64
Počinjena šteta580,11
Bodovi zauzimanja1402,64
Obrambeni bodovi310,58
Iskustvo297,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1617000
Pobjede76647,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene82350,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno281,73%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke55434,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9140,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova12290,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta945,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja33732,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi44922,7800,0000,0000,00
Iskustvo437,010,000,000,00
Ukupno
Bitke1617
Pobjede76647,37%
Izgubljene82350,90%
Neriješeno281,73%
Preživjele bitke55434,26%
Uništenih tenkova9140,57
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova12290,76
Počinjena šteta945,27
Bodovi zauzimanja33732,09
Obrambeni bodovi44922,78
Iskustvo437,01
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8772000
Pobjede371342,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene489355,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1661,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke260929,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova48270,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova62280,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.034,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja126251,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi86630,9900,0000,0000,00
Iskustvo406,510,000,000,00
Ukupno
Bitke8772
Pobjede371342,33%
Izgubljene489355,78%
Neriješeno1661,89%
Preživjele bitke260929,74%
Uništenih tenkova48270,55
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova62280,71
Počinjena šteta1.034,40
Bodovi zauzimanja126251,44
Obrambeni bodovi86630,99
Iskustvo406,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke89360814
Pobjede449550,30%00,00%00,00%428,57%
Izgubljene437048,90%00,00%8100,00%1071,43%
Neriješeno710,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke282931,66%00,00%00,00%214,29%
Uništenih tenkova55200,6200,0010,1340,29
Odnos razaranja0,900,000,130,33
Otkriveno tenkova51480,5800,00121,50130,93
Počinjena šteta1.580,230,001.410,501.508,00
Bodovi zauzimanja93801,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi55980,6300,0000,0000,00
Iskustvo550,730,00216,50513,93
Ukupno
Bitke8936
Pobjede449550,30%
Izgubljene437048,90%
Neriješeno710,79%
Preživjele bitke282931,66%
Uništenih tenkova55200,62
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova51480,58
Počinjena šteta1.580,23
Bodovi zauzimanja93801,05
Obrambeni bodovi55980,63
Iskustvo550,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke8
Pobjede00,00%
Izgubljene8100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,13
Odnos razaranja0,13
Otkriveno tenkova121,50
Počinjena šteta1.410,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo216,50
Zadnjih 30 dana
Bitke14
Pobjede428,57%
Izgubljene1071,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke214,29%
Uništenih tenkova40,29
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova130,93
Počinjena šteta1.508,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo513,93
Anzeigen

Tenkovi (294)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-37756,82418501448,66%904,13
TS-5 81342,95673492753,56%1443,32
M36 Jackson6830,84443345553,81%1547,67
M10 Wolverine5567,28368329154,91%1423,85
KV-856680,11398278852,19%1145,22
IS7602,95379266247,56%665,60
IS-381112,87500263750,32%1289,74
Ferdinand81412,73513226950,59%1493,96
FCM 36 Pak 40 3591,45481157455,65%1798,39
T28 Prototype81203,95578156950,41%1284,08
T-34-85M 6798,70516139552,76%1349,85
M18 Hellcat6729,59402131249,16%1201,85
Jagdtiger91592,51502116946,62%1263,81
Tiger II81067,72524116048,62%1174,65
Object 268 Version 4101704,71626114650,17%1188,77
Jagdpanzer E 100101678,83493112048,57%1106,93
StuG III Ausf. G5557,47333105151,09%1357,89
T110E3101647,18573102348,19%1055,78
Leopard 1101492,7654683346,58%1002,02
SU-10181045,9751675750,99%1110,65
T28 Concept 7861,3548075553,11%1165,95
Super Hellcat 7828,0948973052,88%1155,66
T3091423,6849863244,78%1110,02
Jagdpanzer IV6658,0337460051,83%1218,03
ST-I91160,3251959249,16%981,34
T110E4101507,9050258148,88%1014,69
KV-48584,7338449346,65%489,87
Object 140101390,6659248146,78%1010,42
XM57 81302,8661745646,93%1026,60
Kunze Panzer 91324,4959144950,33%1202,04
SU-100Y 6905,6754044852,46%1526,44
E 7591211,1649844251,58%1049,66
IS-4101317,1049544049,77%940,60
M10 RBFM 5587,8942143552,41%1164,28
Lorraine 155 mle. 518866,2143742947,32%844,91
Panther II8781,5843642346,10%813,66
Tiger I7808,6351437646,28%950,10
Object 907 101499,6864437546,40%1024,99
T-1506240,8523134242,98%147,48
T2881106,7348032948,94%1074,05
T25 AT7889,9841332554,77%1218,93
AMX ELC bis5165,5930829452,72%432,28
SU-855495,5831127847,48%1039,89
T9591707,3951827749,46%1445,96
T-34-856732,9550527151,66%1442,07
Object 26391292,8645227147,97%1009,03
SU-100M17918,8541526745,69%1206,34
KV-15188,4021426747,57%183,48
AMX 50 Foch B101420,3351426540,38%768,84
FV215b (183) 101280,8345725946,72%765,36
StuG IV 5434,9731824652,03%1068,64
Leopard Prototyp A91406,2947324550,20%1269,44
AMX 12 t6309,9532223943,51%610,24
Grille 15101442,0755423447,44%892,96
Tiger (P)7888,1444123047,39%1097,97
IS-7101533,4370822946,29%1155,57
VK 36.01 (H)6610,4837622345,29%961,43
VK 100.01 (P)8913,8151722352,47%928,25
Charioteer8868,8241022147,96%830,62
Caernarvon Action X 81001,0761022050,45%1163,22
T2971002,3755521662,96%1436,48
M56 Scorpion 7918,7648121645,37%1126,88
CS-63101473,2067821252,36%1107,49
T110E5101412,3464121246,70%960,48
Jagdpanther7764,6034821148,34%901,44
S35 CA5519,0932820850,00%1023,98
VK 30.01 (D)6548,6733120542,44%913,12
FV217 Badger101611,0868120245,05%970,52
STB-1101363,9859220048,00%1000,16
VK 30.01 (P)6711,4541619854,55%1215,02
T-345275,5927419753,30%637,06
T-46351,1512319651,02%107,05
AMX AC mle. 467670,2733119342,49%729,44
Bretagne Panther 6755,8150719353,37%1286,41
Bat.-Châtillon 155 559863,3041019243,75%672,09
Panther7676,2842018552,97%1063,88
Controcarro 3 Minotauro101674,1663518347,54%1034,60
T-28477,6213218245,60%58,42
Ho-Ri 3101450,3549618242,86%741,63
Object 430U101456,6676518149,72%1044,40
Controcarro 1 Mk. 291351,8468818052,78%1160,26
Challenger7856,5340017450,57%1124,41
Achilles6664,5940717150,88%1155,09
VK 30.01 (H)5424,1733416853,57%1010,71
Ikv 65 Alt II6584,4330616344,79%875,67
T25/27709,3237216048,75%886,03
ARL V396545,0737715756,05%938,61
SU-1527718,3437015550,32%967,40
Lorraine 155 mle. 507627,5540815248,68%627,88
AMX 13 757399,4944915047,33%661,22
Pz.Kpfw. III/IV5177,0021714845,27%265,49
Object 25791303,2656814847,30%1148,64
KR-1111693,7479014845,95%947,21
Maus101596,4475814650,68%1159,38
T1 Heavy5465,1733713251,52%854,48
M66704,0240513151,91%1062,18
AMX 13 F3 AM6633,4036513047,69%885,14
Obsidian 8918,8763212747,24%1033,50
T-1091316,1748012548,00%1191,26
Object 432U111432,8971711746,15%886,68
E 100101556,4765811446,49%1059,28
NC 70 Błyskawica101261,3149411244,64%737,81
CS-538763,7248910339,81%763,02
Ikv 1035388,052879453,19%888,27
Churchill VII6719,754709254,35%1225,53
Type 95 Ji-Ro6788,004939153,85%1345,71
Super Conqueror101323,555389140,66%744,71
Cobra 91076,025499143,96%708,75
Light Mk. VIC 287,011699052,22%337,67
Strv 103B101283,604968953,93%798,08
VK 30.02 (M)6609,153858651,16%1105,66
T1 Cunningham158,171288450,00%163,52
Pz.Kpfw. VII101292,285038038,75%701,92
Pz.Kpfw. III Ausf. J441,091357946,84%62,91
CS-447966,295627852,56%1541,50
Type 6191081,696207749,35%942,84
Marder 38T4359,822797749,35%876,85
AMX 105 AM mle. 474215,701957750,65%622,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4463,043327455,41%1369,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5377,093697455,41%1049,42
VK 72.01 (K) 101888,196427352,05%1154,93
Kranvagn101493,695697240,28%930,71
UDES 14 Alt 58958,586107241,67%1011,65
ISU-1528818,933847042,86%601,99
BZ-75101569,796557032,86%851,64
Caernarvon8896,385546949,28%908,09
WZ-111-1G FT81115,014716949,28%1101,30
StuG III Ausf. B4157,461916848,53%217,97
M5 Stuart4155,662976756,72%346,23
T-50523,451786755,22%147,95
Ares 758861,955656645,45%797,89
Type 3 Ho-Ni III5504,273216448,44%1001,53
CS-5991068,655176349,21%914,14
Object 277101321,705276344,44%813,21
Bat.-Châtillon 155 5810773,484006230,65%375,84
Pz.Kpfw. 5581198,856956136,07%814,71
Pz.Kpfw. II256,141355950,85%95,68
Nashorn6701,363835957,63%1170,70
T3 HMC277,861155841,38%87,82
B.U.G.I.6570,053635651,79%810,35
E 509922,394255641,07%588,88
Object 705A101525,257115641,07%1006,22
Object 780 101684,806505637,50%1056,62
Pz.Sfl. IVc5499,952545554,55%1064,57
IS-M8683,025015547,27%593,66
Rheinmetall Skorpion G 81077,954365547,27%1040,75
T207951,317845464,81%1535,88
KV-1SA 5664,264935446,30%1358,71
FV4004 Conway91268,794935354,72%1159,34
Kampfpanzer 07 P(E) 101449,584975242,31%904,79
S-517685,395665145,10%640,37
Valentine3313,042445150,98%1115,36
KPz 3 Projekt 07 HK 91065,254975147,06%763,40
T-448667,924585056,00%762,99
T404360,922855058,00%945,11
MS-1116,27654938,78%0,00
M446674,635464944,90%1042,13
T-26226,06654835,42%0,00
T-34 shielded 5612,305434757,45%1605,92
Hotchkiss EBR7296,524854447,73%445,57
Conqueror9885,634844337,21%518,47
Type 586696,403954035,00%1190,58
Ho-Ri 28984,405584045,00%886,94
M127638,303744032,50%527,99
M24E2 Super Chaffee 6331,533824035,00%693,87
Char de transition 6830,855924055,00%1438,14
Lago4268,212403948,72%777,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E342,331123943,59%41,31
Tetrarch 2148,281803951,28%613,80
M3 Lee4162,261823852,63%422,82
AMX 13 105 AM mle. 505285,682393852,63%499,87
Patton the Tank 9784,005153842,11%547,67
60TP Lewandowskiego101439,005593754,05%1019,69
SDP 58 Kilana8837,574623735,14%609,85
Type 5 Heavy101843,837723548,57%1139,61
Pawlack Tank6688,203953551,43%941,19
T2 Medium Tank254,911063450,00%97,54
T-549509,004283345,45%279,68
AMX AC mle. 488594,674693363,64%629,52
ARL 446936,224753250,00%1857,17
Sturer Emil7485,443523243,75%446,13
M3 Stuart3162,482203151,61%521,71
Ashigaru 101202,975033151,61%674,21
Leichttraktor158,171702962,07%208,51
Somua SAu 404309,663082962,07%853,74
E 50 Ausf. M101011,485022931,03%478,54
Churchill I5737,463942857,14%1730,41
VK 30.02 (D)7560,433372846,43%643,24
M2 Medium Tank378,111512842,86%48,89
Wespe3143,111122832,14%271,25
Char Futur 4 91526,968432853,57%1375,34
Saryuda 91380,746482748,15%985,83
T-437756,424522646,15%1129,85
Durchbruchswagen 24170,881802642,31%235,09
TS-60 91186,776822653,85%980,11
Object 452K 101593,856192642,31%1008,96
Pz.Kpfw. II Ausf. G319,171252450,00%89,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.480,702872347,83%71,26
MKA 2408,574682352,17%1723,19
Sturmpanzer II4119,231662259,09%302,11
Cromwell6741,713572128,57%1292,09
Lorraine 39L AM3120,051132133,33%124,04
SU-14-28767,865212133,33%565,10
AMX 38359,001562065,00%227,73
Panhard AMD 178B6200,402872040,00%274,59
AMX 404119,501831850,00%272,56
UDES 1691113,726501838,89%849,91
Mäuschen9991,725111844,44%631,41
STA-18689,534391735,29%561,87
Pz.Kpfw. 38 (t)381,591411729,41%31,40
Gabler’s Destroyer 5443,294901741,18%1177,76
T56 GMC3107,691381650,00%186,20
A46 6372,814181650,00%1134,47
Durendal 101023,505611637,50%452,22
Type 5 Chi-Ri7513,933731540,00%531,00
Type 97 Te-Ke 279,671541560,00%319,45
Pz.Sfl. IVb4381,001981540,00%1091,10
BT-7 artillery 3116,271601560,00%366,05
WZ-120-1G FT 8992,476481546,67%943,08
Chi-Ni245,711051457,14%145,38
LT vz. 383423,073031442,86%1583,52
Matilda4666,643221435,71%2145,98
Cavalier5300,432061442,86%487,32
Vickers Medium Mk. I110,00671346,15%44,95
Renault Otsu1119,081431323,08%296,78
Bat.-Châtillon 12 t8357,156121346,15%442,94
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6438,544601369,23%1135,40
T-54 first prototype 81456,235811346,15%2084,39
WZ-131G FT6744,583741258,33%1290,68
Nergal 8775,425631241,67%580,25
P.43 bis6680,553981127,27%939,83
M415267,363001145,45%233,14
Object 70591026,407971080,00%899,37
Strv S1 81168,805321040,00%973,23
T-127 3138,301711020,00%232,84
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6559,704311040,00%864,01
ISU-122S 7990,203701040,00%1324,79
UDES 15/16101162,67704955,56%727,82
Valiant 5518,78546955,56%1153,16
M14/412157,38121837,50%342,35
D1237,3894837,50%0,00
DS PZInż5524,13242812,50%907,55
Archer5228,75275837,50%234,16
Carro da Combattimento 45 t 10766,38602850,00%396,01
Pz.Kpfw. II Ausf. D 295,63179825,00%204,89
M2 Light245,5778714,29%0,00
Covenanter5155,00209771,43%520,34
T-116 3384,00305757,14%1670,63
T-29 3387,29285757,14%1395,04
T-45 290,86184785,71%427,99
Stridsyxa 8950,29652728,57%729,21
M4A1 Revalorisé 8635,57380728,57%435,22
Marder II3155,33106616,67%221,23
SU-122A5215,00187650,00%307,48
T-50-2 6239,67283650,00%449,65
MTLS-1G14 3154,33175650,00%470,51
M16/43 Sahariano 3463,33525650,00%1292,81
Pz.Kpfw. T 25 5400,67365666,67%1099,21
T26E3 Eagle 7 71099,33787650,00%1758,21
Loyd Gun Carriage245,6055520,00%22,38
Object 268101271,208815100,00%859,13
G.Pz. Mk. VI (e)20,0083580,00%261,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8911,60548540,00%800,27
Fiat 30001304,502934100,00%1726,69
P.435477,25579475,00%1543,97
Ikv 72380,50140450,00%106,82
Ikv 90 Typ B7845,75408450,00%1133,11
Panzerwagen 39 3250,50258450,00%1152,54
A-447627,25571450,00%821,83
43 M. Toldi III 3169,50241475,00%909,73
TKS z n.k.m. 20 mm 2213,0015530,00%1093,54
4TP1125,67190366,67%617,94
25TP KSUST II579,00149333,33%0,00
Vz. 60S Dravec 10307,6723830,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5615,67367333,33%1220,19
K-91-PT 9658,00484333,33%291,27
AMR 35 2391,33384366,67%2551,15
Kanonenjagdpanzer 105 8868,3329730,00%616,82
Valentine II 4221,67325333,33%498,36
ST vz. 394736,50483250,00%2319,38
T7 Combat Car 257,001172100,00%268,16
Fantôme 9344,504212100,00%276,38
Kolohousenka1112,001381100,00%559,42
Strv fm/2110,002510,00%0,00
45TP Habicha71000,007021100,00%1196,26
53TP Markowskiego8635,0039210,00%361,27
Type 2597 Chi-Ha369,008510,00%0,00
BZ-6890,0023310,00%0,00
BZ-1668403,009861100,00%392,71
T-34 with L-11 4319,0034010,00%999,63
L-60 20,001310,00%0,00
FV4202 8955,008691100,00%1091,13
AMX ELC 901 6109,005041100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5106,002551100,00%303,17

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.11.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.11.2019
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 20.09.2014
Otišao: 12.02.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 16.05.2015
Otišao: 20.05.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.07.2018
Otišao: 04.11.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.05.2018
Otišao: 01.07.2018
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 11.06.2014
Otišao: 12.02.2015