plinfas

clanlogo
Pozicija: Pričuva
Član od: 24.05.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke49961040141
Ø Razina7,310,0010,009,85
Pobjede2508250,20%00,00%1640,00%6445,39%
Izgubljene2420848,45%00,00%2255,00%7553,19%
Neriješeno6711,34%00,00%25,00%21,42%
Preživjele bitke1198223,98%00,00%717,50%2920,57%
Uništenih tenkova426500,8500,00170,43630,45
Odnos razaranja1,120,000,520,56
Otkriveno tenkova713891,4300,00461,151390,99
Počinjena šteta962,410,00924,40944,03
Bodovi zauzimanja492070,9800,0000,00850,60
Obrambeni bodovi250340,5000,00531,33640,45
Iskustvo456,850,00408,85430,18
WN71104,680,00597,91589,94
WN81302,410,00631,84709,76
Ukupno
Bitke49961
Ø Razina7,31
Pobjede2508250,20%
Izgubljene2420848,45%
Neriješeno6711,34%
Preživjele bitke1198223,98%
Uništenih tenkova426500,85
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova713891,43
Počinjena šteta962,41
Bodovi zauzimanja492070,98
Obrambeni bodovi250340,50
Iskustvo456,85
WN71104,68
WN81302,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke40
Ø Razina10,00
Pobjede1640,00%
Izgubljene2255,00%
Neriješeno25,00%
Preživjele bitke717,50%
Uništenih tenkova170,43
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova461,15
Počinjena šteta924,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi531,33
Iskustvo408,85
WN7597,91
WN8631,84
Zadnjih 30 dana
Bitke141
Ø Razina9,85
Pobjede6445,39%
Izgubljene7553,19%
Neriješeno21,42%
Preživjele bitke2920,57%
Uništenih tenkova630,45
Odnos razaranja0,56
Otkriveno tenkova1390,99
Počinjena šteta944,03
Bodovi zauzimanja850,60
Obrambeni bodovi640,45
Iskustvo430,18
WN7589,94
WN8709,76
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke654000
Pobjede19629,97%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene43266,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno263,98%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke16224,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3980,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova6310,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.569,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja5490,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3810,5800,0000,0000,00
Iskustvo318,770,000,000,00
Ukupno
Bitke654
Pobjede19629,97%
Izgubljene43266,06%
Neriješeno263,98%
Preživjele bitke16224,77%
Uništenih tenkova3980,61
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova6310,96
Počinjena šteta1.569,57
Bodovi zauzimanja5490,84
Obrambeni bodovi3810,58
Iskustvo318,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke380000
Pobjede17145,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19250,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno174,47%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11430,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3090,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,160,000,000,00
Otkriveno tenkova5371,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.128,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja2270,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3650,9600,0000,0000,00
Iskustvo452,500,000,000,00
Ukupno
Bitke380
Pobjede17145,00%
Izgubljene19250,53%
Neriješeno174,47%
Preživjele bitke11430,00%
Uništenih tenkova3090,81
Odnos razaranja1,16
Otkriveno tenkova5371,41
Počinjena šteta1.128,66
Bodovi zauzimanja2270,60
Obrambeni bodovi3650,96
Iskustvo452,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke122000
Pobjede6351,64%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5847,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4032,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova830,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova1891,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta626,260,000,000,00
Bodovi zauzimanja200,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi100,0800,0000,0000,00
Iskustvo353,220,000,000,00
Ukupno
Bitke122
Pobjede6351,64%
Izgubljene5847,54%
Neriješeno10,82%
Preživjele bitke4032,79%
Uništenih tenkova830,68
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova1891,55
Počinjena šteta626,26
Bodovi zauzimanja200,16
Obrambeni bodovi100,08
Iskustvo353,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke41000
Pobjede37,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3790,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova240,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova340,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta910,630,000,000,00
Bodovi zauzimanja441,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi892,1700,0000,0000,00
Iskustvo161,900,000,000,00
Ukupno
Bitke41
Pobjede37,32%
Izgubljene3790,24%
Neriješeno12,44%
Preživjele bitke37,32%
Uništenih tenkova240,59
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova340,83
Počinjena šteta910,63
Bodovi zauzimanja441,07
Obrambeni bodovi892,17
Iskustvo161,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1920000
Pobjede97450,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene90847,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno381,98%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke59330,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova13850,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,040,000,000,00
Otkriveno tenkova22071,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.015,020,000,000,00
Bodovi zauzimanja50542,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi45102,3500,0000,0000,00
Iskustvo457,040,000,000,00
Ukupno
Bitke1920
Pobjede97450,73%
Izgubljene90847,29%
Neriješeno381,98%
Preživjele bitke59330,89%
Uništenih tenkova13850,72
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova22071,15
Počinjena šteta1.015,02
Bodovi zauzimanja50542,63
Obrambeni bodovi45102,35
Iskustvo457,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1865000
Pobjede80343,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene98953,03%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno733,91%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke55029,49%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11690,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,890,000,000,00
Otkriveno tenkova23921,2800,0000,0000,00
Počinjena šteta869,590,000,000,00
Bodovi zauzimanja36361,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi33051,7700,0000,0000,00
Iskustvo376,110,000,000,00
Ukupno
Bitke1865
Pobjede80343,06%
Izgubljene98953,03%
Neriješeno733,91%
Preživjele bitke55029,49%
Uništenih tenkova11690,63
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova23921,28
Počinjena šteta869,59
Bodovi zauzimanja36361,95
Obrambeni bodovi33051,77
Iskustvo376,11
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke164000
Pobjede7143,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9054,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,83%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4426,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1070,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,890,000,000,00
Otkriveno tenkova1951,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.409,480,000,000,00
Bodovi zauzimanja290,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3231,9700,0000,0000,00
Iskustvo508,650,000,000,00
Ukupno
Bitke164
Pobjede7143,29%
Izgubljene9054,88%
Neriješeno31,83%
Preživjele bitke4426,83%
Uništenih tenkova1070,65
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova1951,19
Počinjena šteta1.409,48
Bodovi zauzimanja290,18
Obrambeni bodovi3231,97
Iskustvo508,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (207)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T23E3 7854,14511340053,26%1539,46
Jagdpanzer E 100101942,54499268049,29%1476,09
T92 HMC101536,65434257346,56%1519,70
Bat.-Châtillon 25 t101702,75527231148,16%1465,52
Type 3 Chi-Nu Kai 5571,37430198252,93%1787,40
Jagdpanther II81523,70564193952,60%1903,98
AMX 13 909823,60520165252,24%1247,00
IS-7101514,56525144545,47%1153,09
M18 Hellcat6746,25450143752,33%1441,02
T-100 LT10676,97507108245,19%669,65
IS-381029,3649591946,68%1108,14
M127992,3038291649,13%1465,18
M53/M5591535,2946190947,96%1774,87
KV-856860,5346190155,05%1720,61
T3 HMC2195,4224784252,02%891,37
AMX 13 F3 AM6855,1739484052,26%1464,81
A-436674,2546983955,18%1485,82
Progetto M35 mod. 46 81135,2165977648,45%1323,59
Churchill I5480,2530476147,31%949,46
T376606,0848272553,52%1958,69
T28 Concept 7989,8450871655,31%1533,16
T-54 ltwt.9871,2653870452,41%1345,58
M40/M4381356,6051159250,84%1871,82
T-5491187,7154256152,58%1228,25
Panhard EBR 10510536,1850654546,61%447,61
Jagdtiger91676,0757153948,61%1500,29
T-1091228,1751751047,65%1142,21
M41 Walker Bulldog8703,6948648351,35%1292,41
FV215b (183) 101211,0251248246,89%695,71
FV3046750,2138144749,89%1469,83
Lorraine 155 mle. 507843,7841444352,37%1126,71
UDES 0381182,5551840750,37%1398,17
Object 41681103,9850039750,63%1525,80
IS7823,2446136850,82%1088,08
Object 140101389,6054936648,63%1085,05
KV-15538,5040935959,33%1246,26
AMX ELC bis5152,2031335947,63%306,69
StuG IV 5526,7834134949,00%1396,77
Bat.-Châtillon 25 t AP91310,7052234346,94%1252,91
T1 Cunningham1130,8822734150,15%742,79
AMX 50 10081050,6951532950,15%1051,38
Jagdpanther7858,6746232253,11%1198,84
M5A1 Stuart4301,8037930855,84%1141,58
AMX 13 757464,0749729949,16%810,81
TL-1 LPC 8926,3456329842,95%1050,89
VK 30.01 (D)6502,3238829254,11%921,30
Strv 103-091377,3657128148,40%1120,71
AMX 12 t6372,9741027748,01%883,39
Churchill VII6530,2633627051,48%832,41
Panhard AML Lynx 6x68402,5044124945,38%537,70
AMX 50 12091373,0559322947,60%1204,95
LTTB8683,9450422657,08%1374,96
Leichttraktor1106,3120421749,77%381,25
Lorraine 155 mle. 518932,3156421747,93%958,58
SU-1006797,2344921246,70%1521,73
Light Mk. VIC 2170,4427320554,63%972,51
Crusader 5.5-in. SP7926,5541120353,20%1509,13
T675188,6021920048,00%225,70
Jagdpanzer IV6507,8132019946,73%808,91
Pz.Kpfw. III/IV5224,4827719850,51%473,36
M446676,2632719849,49%1185,14
Type 586623,2443119650,51%1279,55
BT-7 artillery 3214,2228718755,08%819,48
Vickers Medium Mk. III3159,7219818156,35%580,22
Vickers Medium Mk. I1116,5114817851,69%532,84
SU-855484,1336417245,93%1197,34
Tetrarch 2207,2824416752,10%1141,55
M415462,9625916547,88%690,56
StuG III Ausf. G5293,3622414437,50%420,83
Maus101100,2054813847,10%630,42
FV2078875,8355813847,83%884,25
T-345340,6734013250,76%865,48
T110E5101194,5268313041,54%710,41
Type 3 Chi-Nu5538,8839812455,65%1806,34
A-4471129,9656111758,12%2327,54
MT-256346,8544111552,17%980,98
Ikv 90 Typ B71038,7651811454,39%1747,11
M24 Chaffee5486,5946211255,36%1952,06
113 Beijing Opera 101207,7251411038,18%713,63
Object 274a 81022,2761410644,34%1110,00
60TP Lewandowskiego101388,8259810545,71%826,77
Renault FT165,9311210044,00%156,22
Panhard AMD 178B6291,6030010050,00%730,50
M8A14166,761969948,48%248,35
Bishop5580,433929948,48%1485,85
BDR G1 B5660,574389462,77%1611,09
Object 43091058,415839340,86%712,38
Universal Carrier 2-pdr2135,151638947,19%422,67
Cruiser Mk. III3127,801748846,59%436,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4215,072038750,57%434,42
T 55A 91193,856628751,72%1099,03
Type T-345445,253628554,12%1361,16
45TP Habicha7977,685678452,38%1327,45
Type 64 6515,375778460,71%1433,25
VK 20.01 (D)4127,381968038,75%126,62
Škoda T 256754,164756952,17%1626,28
T1 HMC290,651066842,65%309,91
Birch Gun4241,132086851,47%814,34
Covenanter5321,683566665,15%1274,16
M374238,201796450,00%784,18
43 M. Toldi III 3148,282396155,74%711,37
Ikv 1035370,602976055,00%906,55
IS-2-II8796,125256043,33%678,71
Škoda T 245428,663835658,93%1395,22
T-50-2 6532,344715655,36%1768,64
LTP 3132,631765635,71%396,58
Matilda4151,521945442,59%175,11
T2 Medium Tank2103,941785453,70%424,54
SU-85B4416,223435448,15%1166,84
ST vz. 394449,283885364,15%1948,02
Ikv 65 Alt II6749,024295048,00%1255,55
Hotchkiss EBR7500,043865058,00%1049,99
Renault NC-31157,29874924,49%45,19
MS-1161,101094948,98%133,54
Renault Otsu1156,743354751,06%672,64
FV227 Conceiver8819,385034738,30%701,46
Super Hellcat 7846,005474742,55%1172,97
53TP Markowskiego8981,355814645,65%934,77
T2 Light Tank 255,181864546,67%70,39
Sturmpanzer I Bison3107,951224445,45%177,57
Bat.-Châtillon 12 t8302,214274355,81%430,40
M2 Light2107,932354060,00%386,25
Char de transition 6763,305354042,50%1077,24
Chi-Ni2119,382493948,72%442,32
M7 Priest3166,721513647,22%323,56
TKS z n.k.m. 20 mm 2152,342743545,71%754,79
Vickers Mk. E Type B282,371593545,71%150,37
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6318,713803545,71%580,66
T-284144,441943452,94%315,12
T-505124,642503345,45%205,01
B14314,723423259,38%973,49
121B 10899,455593151,61%556,31
Pawlack Tank6723,434493040,00%1084,05
T-463151,682122867,86%702,55
GSOR the TANK 9915,685112832,14%581,95
Crusader6198,544112646,15%369,26
M-II-Y7945,005562642,31%1163,51
Marder II3145,041492540,00%213,27
Pz.Kpfw. II Ausf. G3105,081972552,00%257,78
SU-76M4208,172322369,57%633,24
Strv fm/211173,952062231,82%892,76
LT vz. 383216,182672263,64%968,37
AMX 404160,432062152,38%513,80
T7 Combat Car 257,001532133,33%8,85
Windhund 81035,636141952,63%953,89
T-34 shielded 5468,534391758,82%1206,32
T-45 2137,562251656,25%615,48
L-60 2165,883361656,25%997,45
Sav m/434166,861861435,71%197,64
M24E2 Super Chaffee 6262,363781435,71%414,21
Black Prince II 7563,546341369,23%748,28
LT-432 8555,735231163,64%1076,28
MKA 2222,822621127,27%727,97
Type 2597 Chi-Ha3181,802221040,00%437,87
Churchill Crocodile 6781,405271030,00%1128,43
Fiat 30001196,50256875,00%1263,86
Panzerjäger I2184,50203875,00%799,86
Cruiser Mk. IV467,13147837,50%0,00
Strv m/38275,6796616,67%62,21
4TP1130,33164616,67%468,08
M-III-Y81112,00729650,00%1141,65
AMX 13 (FL 11) 5226,83529650,00%616,16
Pz.Kpfw. II273,20121520,00%42,07
Type 97 Chi-Ha3306,40271560,00%1153,64
Type 97 Te-Ke 288,75170450,00%288,00
T56 GMC3141,75143425,00%228,20
KV-1SA 5871,00720450,00%2206,31
Pz.Kpfw. II Ausf. D 296,25230425,00%185,15
Vickers Medium Mk. II246,67116333,33%2,21
Strv m/40L3217,333203100,00%877,77
Type 1 Chi-He4477,6721530,00%1624,50
Pvlvv fm/422205,332943100,00%1000,63
AT-1249,6770333,33%0,00
M4 Improved 5730,33730366,67%2719,04
Gabler’s Destroyer 5212,67374366,67%589,17
Chi-Go 7952,33661333,33%1038,48
Fantôme 9489,00409333,33%137,67
Black Prince7686,00412250,00%683,83
M1039878,50752250,00%650,45
Churchill Gun Carrier6333,006262100,00%565,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5446,5030720,00%943,16
AMR 35 2151,50262250,00%638,52
Pz.Sfl. IC 4616,50329250,00%1612,88
Matilda Black Prince 5143,00251250,00%163,12
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001510,00%0,00
BT-2223,002810,00%0,00
P26/404495,0032010,00%1234,99
Hotchkiss H3520,004510,00%0,00
D12160,0015510,00%603,38
DS PZInż50,0012810,00%0,00
T297676,009091100,00%756,15
T328762,0029010,00%500,68
T-262478,005711100,00%3597,06
Sturmpanzer II4106,004410,00%61,85
Pz.Kpfw. I2224,003411100,00%1123,32
Mäuschen935,0038110,00%0,00
T3E2 Medium Tank 3134,003771100,00%524,80
T-29 3371,003321100,00%1502,17
Tiger 131 60,0010210,00%0,00
Valentine II 40,003181100,00%261,00
AMX ELC 901 633,0021510,00%3,10
FCM 2C 3115,007810,00%57,65
T26E3 Eagle 7 71672,0026110,00%1822,29
Valiant 5933,0011991100,00%2569,76
A7E3 3699,0011881100,00%4274,59
WZ-120G FT 90,004831100,00%261,00
Straussler V–4/40 3682,0011331100,00%4253,09

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Pričuva
Član od: 24.05.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.05.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.03.2014
Otišao: 13.10.2024