pat2mat

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke32843000
Ø Razina6,880,000,000,00
Pobjede1648650,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1592648,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno4311,31%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke832625,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova278160,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova358841,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta921,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja345171,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi209780,6400,0000,0000,00
Iskustvo417,240,000,000,00
WN71094,110,000,000,00
WN81341,180,000,000,00
Ukupno
Bitke32843
Ø Razina6,88
Pobjede1648650,20%
Izgubljene1592648,49%
Neriješeno4311,31%
Preživjele bitke832625,35%
Uništenih tenkova278160,85
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova358841,09
Počinjena šteta921,06
Bodovi zauzimanja345171,05
Obrambeni bodovi209780,64
Iskustvo417,24
WN71094,11
WN81341,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke62000
Pobjede2641,94%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3658,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2337,10%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova540,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova570,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta2.075,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja1171,8900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi781,2600,0000,0000,00
Iskustvo463,020,000,000,00
Ukupno
Bitke62
Pobjede2641,94%
Izgubljene3658,06%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2337,10%
Uništenih tenkova540,87
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova570,92
Počinjena šteta2.075,55
Bodovi zauzimanja1171,89
Obrambeni bodovi781,26
Iskustvo463,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede535,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene857,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno17,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke214,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova80,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta839,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja1138,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo313,500,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede535,71%
Izgubljene857,14%
Neriješeno17,14%
Preživjele bitke214,29%
Uništenih tenkova90,64
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova80,57
Počinjena šteta839,43
Bodovi zauzimanja1138,07
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo313,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede323,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene969,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno17,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke215,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,550,000,000,00
Otkriveno tenkova221,6900,0000,0000,00
Počinjena šteta632,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo199,000,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede323,08%
Izgubljene969,23%
Neriješeno17,69%
Preživjele bitke215,38%
Uništenih tenkova60,46
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova221,69
Počinjena šteta632,54
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo199,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke281000
Pobjede14551,60%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13046,26%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno62,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8429,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2140,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova4341,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta695,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja5401,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3731,3300,0000,0000,00
Iskustvo367,240,000,000,00
Ukupno
Bitke281
Pobjede14551,60%
Izgubljene13046,26%
Neriješeno62,14%
Preživjele bitke8429,89%
Uništenih tenkova2140,76
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova4341,54
Počinjena šteta695,04
Bodovi zauzimanja5401,92
Obrambeni bodovi3731,33
Iskustvo367,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1121000
Pobjede59452,99%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene50745,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno201,78%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke40636,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8830,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova11601,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.109,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja17061,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi26562,3700,0000,0000,00
Iskustvo522,890,000,000,00
Ukupno
Bitke1121
Pobjede59452,99%
Izgubljene50745,23%
Neriješeno201,78%
Preživjele bitke40636,22%
Uništenih tenkova8830,79
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova11601,03
Počinjena šteta1.109,87
Bodovi zauzimanja17061,52
Obrambeni bodovi26562,37
Iskustvo522,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke908000
Pobjede42446,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene47051,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno141,54%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke26028,63%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6530,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova10531,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.068,490,000,000,00
Bodovi zauzimanja12031,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5960,6600,0000,0000,00
Iskustvo416,440,000,000,00
Ukupno
Bitke908
Pobjede42446,70%
Izgubljene47051,76%
Neriješeno141,54%
Preživjele bitke26028,63%
Uništenih tenkova6530,72
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova10531,16
Počinjena šteta1.068,49
Bodovi zauzimanja12031,32
Obrambeni bodovi5960,66
Iskustvo416,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke394000
Pobjede19750,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19449,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12932,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3720,9400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,400,000,000,00
Otkriveno tenkova5561,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta2.470,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja4121,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2800,7100,0000,0000,00
Iskustvo593,300,000,000,00
Ukupno
Bitke394
Pobjede19750,00%
Izgubljene19449,24%
Neriješeno30,76%
Preživjele bitke12932,74%
Uništenih tenkova3720,94
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova5561,41
Počinjena šteta2.470,31
Bodovi zauzimanja4121,05
Obrambeni bodovi2800,71
Iskustvo593,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (169)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M18 Hellcat6733,09383206952,10%1450,05
VK 36.01 (H)6493,96336168449,70%823,42
T34 81151,03486147349,49%1365,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5339,58280139748,75%815,25
Hummel6909,7831195550,16%1523,46
SU-122-44 71007,0143795451,68%1420,59
Tiger II81031,7841480846,78%1235,81
Tiger I7568,7333778243,86%545,43
E 50 Ausf. M101907,2550875248,01%1601,71
M4 Sherman5527,6141871154,57%1561,64
AMX ELC bis5363,8435764555,97%1303,07
AMX 13 909628,6341460843,59%761,39
Jagdpanther7847,8236954849,45%1174,82
G.W. Panther71163,2836853947,50%1555,19
Pz.Kpfw. III Ausf. J4115,4522052750,28%239,51
AMX 13 757479,7337952251,72%931,95
Rheinmetall Skorpion G 81717,8366650053,00%1873,35
59-Patton 81152,8858649151,32%1709,06
E 5091027,5449847346,30%856,35
Bat.-Châtillon 25 t AP91226,1947245844,32%1170,87
Jagdpanzer IV6515,5230145448,24%859,99
Centurion Mk. 7/191741,1756043551,72%1830,59
Ferdinand81212,2641742048,57%1232,35
Panther II8665,4434940643,35%709,83
E 7591276,9546339348,60%1165,70
Bat.-Châtillon 25 t101899,1550337342,36%1549,59
G.W. Tiger9955,1433836245,86%808,47
IS-381623,4765435960,17%1995,42
Strv 103-092308,7062134857,18%2063,93
Emil II92031,3373234661,56%2215,27
M40/M4381281,9943134347,81%1420,86
AMX 50 Foch92110,8658934149,56%2026,14
Panther7586,8235533648,81%793,22
E 100102146,9651233344,74%1712,96
Jagdtiger91839,3054532947,42%1594,53
BT-22218,2828531755,21%1475,75
M26 Pershing81110,7350230246,69%1379,79
UDES 0381647,6057829554,58%1791,06
WZ-1317485,9741128946,37%836,88
AMX AC mle. 488886,9241828851,39%902,73
WZ-12091567,0867128548,77%1660,55
M53/M5591586,5145825756,03%1665,10
Centurion Mk. I81133,9555623054,78%1619,47
Spähpanzer Ru 25191021,9652023053,04%1580,12
M127924,6839222547,56%1186,09
Pz.Kpfw. II287,2318622246,40%274,43
WZ-1328810,2751321950,23%1348,25
Comet7814,3847221253,30%1471,09
Emil I81714,3068821054,76%2141,04
Leopard Prototyp A91849,4163720851,44%1816,00
KV-856975,5249920554,15%1939,95
Cromwell6643,2942719147,64%1327,16
Pz.Kpfw. I Ausf. C3267,6035018254,95%1607,35
M4A3E2 Sherman Jumbo6584,3338817450,00%1155,23
T-505128,3225816750,90%274,93
VK 28.016402,4838216550,30%1171,38
AMX 13 F3 AM6838,4141116451,83%1291,52
AMX 12 t6232,8226316343,56%417,84
Type 64 6561,4544915853,16%1318,37
T207889,1847515444,16%1334,33
T-34-3 8974,8246714746,26%1236,08
T376521,9839314650,68%1311,95
Centurion Action X102505,8766213551,85%2016,69
Strv 103B103400,0167813259,09%2716,70
VK 16.02 Leopard5133,0826713254,55%326,37
M41 Walker Bulldog8664,7745613250,00%1178,20
Ikv 65 Alt II6807,6546312747,24%1593,33
IS71022,6152511649,14%1425,17
Jagdpanzer E 100102307,5654311553,91%1910,10
59-166394,2047311251,79%1016,14
SU-85B4412,6631711256,25%1204,72
SU-855453,5428111043,64%1068,09
M446570,7233710954,13%991,94
StuG III Ausf. G5387,2026910850,93%839,49
Type T-345345,2727810849,07%938,70
Spähpanzer SP I C7952,4151910657,55%1922,34
VK 30.01 (H)5443,8532810552,38%862,17
Type 4 Chi-To6657,614329560,00%1443,64
Lorraine 155 mle. 507686,423469243,48%750,58
Crusader5299,812769147,25%751,20
Type 3 Chi-Nu5452,803508555,29%1388,47
M41 HMC5419,952848253,66%602,05
AMX 13 105 AM mle. 505411,713098247,56%710,94
T1 Cunningham1172,822547754,55%1178,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4231,882057349,32%507,50
AMX 404170,592077346,58%711,61
M374256,962137241,67%727,83
Alecto4333,382496848,53%967,23
Somua SAu 404220,422146756,72%613,91
Valentine II 4329,973796759,70%1351,57
ARL 446938,737086656,06%1956,86
Type 5 Chi-Ri7895,134376339,68%1347,99
Leichttraktor127,961035651,79%92,82
Covenanter4184,752435657,14%742,25
T3 HMC2231,362645561,82%1239,62
AMX 105 AM mle. 474211,551705538,18%474,21
AMX 50 Foch B103024,426805570,91%2769,06
Type 1 Chi-He4358,833035349,06%1510,12
Pz.Kpfw. II Luchs4303,273444948,98%1222,98
T675306,892204738,30%453,23
T25 Pilot Number 1 81268,647144755,32%1662,68
Wespe3195,731504555,56%647,42
T-463167,741954247,62%714,84
Marder II3298,392384156,10%929,01
Archer5404,953664062,50%927,90
T-804259,262593844,74%1002,14
Ikv 1035483,033793764,86%1356,12
BT-73154,531793650,00%665,26
Aufklärungspanzer Panther7228,372743540,00%202,59
Pz.Kpfw. III Ausf. E3102,442703458,82%349,88
BDR G1 B5773,486793372,73%1901,08
MT-256262,063383354,55%629,66
Kranvagn102747,227113268,75%2500,99
M24 Chaffee5305,223273268,75%1073,94
S35 CA5602,193213243,75%1222,84
T-284320,132973161,29%1213,00
Pz.Kpfw. III/IV5289,583363170,97%921,28
M5A1 Stuart4307,373173056,67%1383,23
AMX M4 mle. 4571378,555892955,17%2017,79
Renault UE 573185,001772951,72%522,55
LTP 3285,613082857,14%1666,74
M5 Stuart4185,162492548,00%630,61
KV-15456,283292544,00%786,47
Type 2597 Chi-Ha3210,172102445,83%703,97
Type 97 Chi-Ha3265,572202330,43%919,69
Lorraine 39L AM3132,521242339,13%183,56
T-345367,003022240,91%894,45
Cruiser Mk. IV3373,453762268,18%1984,33
AMX 38388,712072171,43%440,10
M7 Priest3310,561841838,89%653,56
Valentine AT3272,892001833,33%806,69
FCM 36 Pak 40 3231,242301764,71%725,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3243,352871752,94%1209,84
Marder 38T4463,563151656,25%1386,22
M46 Patton91289,934491540,00%981,19
ARL V396424,132901546,67%642,73
Hotchkiss H352112,291721457,14%501,46
SU-76M3188,212491450,00%509,07
T-703256,142501450,00%1085,13
Renault FT 75 BS269,15701323,08%118,17
T1 HMC286,671761250,00%347,62
M8A14128,081791258,33%241,66
Pz.Sfl. IVc5151,73111119,09%50,73
Cruiser Mk. III2258,202951060,00%1634,31
B14325,78242944,44%926,85
Loyd Gun Carriage2128,22178944,44%706,84
T1E6 2169,67223944,44%925,53
WZ-132A91148,86564757,14%1699,29
Object 25791354,14462714,29%750,87
M2 Light Tank2139,60142540,00%449,88
A-204113,80266580,00%483,95
Light Mk. VIC 2158,60268580,00%1069,91
Ikv 723137,75127425,00%205,13
M3G FT3366,00206425,00%1021,78
T-109802,50489450,00%534,36
T7 Combat Car 2152,7518540,00%912,20
Universal Carrier 2-pdr2203,33184333,33%847,66
Chi-Ni241,504720,00%0,00
AT-12160,00154250,00%585,07
BT-7 artillery 394,00180250,00%274,59
Renault FT1132,001611100,00%807,77
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001910,00%0,00
Pvlvv fm/422269,003231100,00%1531,67
Sexton II30,001521100,00%261,00
Ikv 90 Typ B7666,005191100,00%926,49
T56 GMC3139,001561100,00%516,72
Pz.Sfl. IVb4146,007510,00%163,63
T-29 3795,006531100,00%4390,67
43 M. Toldi III 314,009010,00%3,10

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Pričuva
Član od: 22.03.2018
Otišao: 06.01.2019
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 27.12.2017
Otišao: 17.03.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.03.2017
Otišao: 24.12.2017
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 25.10.2016
Otišao: 24.03.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 02.10.2014
Otišao: 08.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.06.2013
Otišao: 01.01.1970
Cookies help delivering this services. Uči više  Close