oganj2000

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 29.03.2016

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke61932072201
Ø Razina6,910,007,837,88
Pobjede3178451,32%00,00%2940,28%7838,81%
Izgubljene2953447,69%00,00%4359,72%11657,71%
Neriješeno6140,99%00,00%00,00%73,48%
Preživjele bitke1855529,96%00,00%2027,78%5326,37%
Uništenih tenkova547140,8800,00540,751580,79
Odnos razaranja1,260,001,041,07
Otkriveno tenkova622841,0100,00741,031980,99
Počinjena šteta960,390,001.147,171.119,79
Bodovi zauzimanja1215291,9600,001712,384062,02
Obrambeni bodovi339640,5500,0000,00550,27
Iskustvo467,060,00523,75560,79
WN71125,180,00832,77838,66
WN81413,500,001263,301251,51
Ukupno
Bitke61932
Ø Razina6,91
Pobjede3178451,32%
Izgubljene2953447,69%
Neriješeno6140,99%
Preživjele bitke1855529,96%
Uništenih tenkova547140,88
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova622841,01
Počinjena šteta960,39
Bodovi zauzimanja1215291,96
Obrambeni bodovi339640,55
Iskustvo467,06
WN71125,18
WN81413,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke72
Ø Razina7,83
Pobjede2940,28%
Izgubljene4359,72%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2027,78%
Uništenih tenkova540,75
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova741,03
Počinjena šteta1.147,17
Bodovi zauzimanja1712,38
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo523,75
WN7832,77
WN81263,30
Zadnjih 30 dana
Bitke201
Ø Razina7,88
Pobjede7838,81%
Izgubljene11657,71%
Neriješeno73,48%
Preživjele bitke5326,37%
Uništenih tenkova1580,79
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova1980,99
Počinjena šteta1.119,79
Bodovi zauzimanja4062,02
Obrambeni bodovi550,27
Iskustvo560,79
WN7838,66
WN81251,51
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke182000
Pobjede8245,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9351,10%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno73,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5932,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova600,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,490,000,000,00
Otkriveno tenkova1350,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.157,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja3281,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi650,3600,0000,0000,00
Iskustvo386,440,000,000,00
Ukupno
Bitke182
Pobjede8245,05%
Izgubljene9351,10%
Neriješeno73,85%
Preživjele bitke5932,42%
Uništenih tenkova600,33
Odnos razaranja0,49
Otkriveno tenkova1350,74
Počinjena šteta1.157,93
Bodovi zauzimanja3281,80
Obrambeni bodovi650,36
Iskustvo386,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke95000
Pobjede3941,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5254,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno44,21%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2627,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova520,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova590,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.034,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja1972,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1231,2900,0000,0000,00
Iskustvo402,570,000,000,00
Ukupno
Bitke95
Pobjede3941,05%
Izgubljene5254,74%
Neriješeno44,21%
Preživjele bitke2627,37%
Uništenih tenkova520,55
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova590,62
Počinjena šteta1.034,83
Bodovi zauzimanja1972,07
Obrambeni bodovi1231,29
Iskustvo402,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke83000
Pobjede3238,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5060,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,20%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2428,92%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova320,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,540,000,000,00
Otkriveno tenkova470,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta483,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja1371,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi790,9500,0000,0000,00
Iskustvo254,070,000,000,00
Ukupno
Bitke83
Pobjede3238,55%
Izgubljene5060,24%
Neriješeno11,20%
Preživjele bitke2428,92%
Uništenih tenkova320,39
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova470,57
Počinjena šteta483,14
Bodovi zauzimanja1371,65
Obrambeni bodovi790,95
Iskustvo254,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke127000
Pobjede4938,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7760,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4636,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova640,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova1160,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta927,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja2702,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5704,4900,0000,0000,00
Iskustvo370,210,000,000,00
Ukupno
Bitke127
Pobjede4938,58%
Izgubljene7760,63%
Neriješeno10,79%
Preživjele bitke4636,22%
Uništenih tenkova640,50
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova1160,91
Počinjena šteta927,45
Bodovi zauzimanja2702,13
Obrambeni bodovi5704,49
Iskustvo370,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1424000
Pobjede61343,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene76853,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno433,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke45131,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8580,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova12510,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta681,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja37502,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13050,9200,0000,0000,00
Iskustvo344,420,000,000,00
Ukupno
Bitke1424
Pobjede61343,05%
Izgubljene76853,93%
Neriješeno433,02%
Preživjele bitke45131,67%
Uništenih tenkova8580,60
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova12510,88
Počinjena šteta681,21
Bodovi zauzimanja37502,63
Obrambeni bodovi13050,92
Iskustvo344,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede27,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2592,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke622,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,520,000,000,00
Otkriveno tenkova220,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.019,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja150,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi250,9300,0000,0000,00
Iskustvo90,890,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede27,41%
Izgubljene2592,59%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke622,22%
Uništenih tenkova110,41
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova220,81
Počinjena šteta1.019,70
Bodovi zauzimanja150,56
Obrambeni bodovi250,93
Iskustvo90,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (236)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M40/M4381351,67518617153,31%1804,82
O-I6984,32534416855,71%1947,80
KV-856884,82479407255,99%1671,51
M18 Hellcat6888,81459292253,49%1721,12
M127992,52388285051,51%1473,07
Type 64 6629,03514222750,92%1708,67
IS-381323,78555203450,54%1584,17
StuG III Ausf. G5501,00343158553,00%1257,98
Pz.Kpfw. II2214,15296156253,91%1022,94
Matilda IV 5564,57449151055,30%1684,20
M10 RBFM 5812,73511145255,85%1929,67
Excalibur 61023,39509140253,00%1735,96
AMX 13 909738,49463133947,95%1054,07
Škoda T 256700,60441103349,56%1439,23
Bat.-Châtillon 12 t8681,1146391847,60%1219,64
Tiger II81110,7549790249,11%1250,98
Ferdinand81318,7751890048,33%1379,87
Cromwell6723,0046279851,88%1579,09
Charioteer81422,7249678449,11%1570,60
ISU-15281362,0248773349,66%1365,28
IS-7101515,5457760047,33%1115,36
T-5491137,5747456644,70%1062,34
T-1091184,4649055948,84%1006,70
IS7780,5641955351,54%1019,76
E 100101812,0468252747,44%1427,32
Pz.Kpfw. III/IV5236,4321751746,42%463,22
A-436562,9139249551,72%1085,01
Emil I81264,9157947951,57%1498,99
T28 Concept 7928,7443847146,92%1279,73
Jagdpanther7822,7343147050,21%1087,41
Strv 103B101636,3959545246,24%1033,34
AMX 13 757393,8638340749,63%666,68
E 7591197,0950840341,44%930,64
Jagdpanzer E 100101700,7460638648,70%1148,63
T28 Prototype81353,9551038151,18%1500,09
Object 41681074,0052936554,25%1424,23
Grille 15101745,6354336049,44%1154,02
Bat.-Châtillon 25 t AP91226,0548035445,20%1102,97
Tiger I7851,1943733652,68%1106,42
Jagdtiger91476,0155232551,38%1271,51
Škoda T 5091283,6146832143,93%1042,21
Prototipo Standard B91371,5747528548,07%1218,57
Strv 103-091606,7245928550,88%1417,87
AMX 30 1er prototype91269,1145527844,60%1132,86
Object 430 Version II9956,5141527742,60%747,98
Kranvagn101792,3874427448,91%1333,90
Bretagne Panther 6873,1951726250,76%1678,73
M446609,3030625649,22%1047,83
AMX 12 t6334,5435524752,63%793,15
TOG II* 6646,9437124650,81%1047,11
VK 30.01 (H)5324,6724624545,31%598,49
FV4005 Stage II101321,3855524146,47%809,71
Emil II91418,7550924052,92%1291,66
Super Hellcat 7935,0848723654,66%1458,91
P.44 Pantera81082,6546323346,78%1370,02
Nashorn6941,4439423050,87%1690,84
Object 268101881,4566922748,90%1328,25
Bat.-Châtillon 155 58101121,1768822347,09%844,23
UDES 0381222,7343821949,32%1362,01
Leo7825,7442621854,13%1302,49
O-I Experimental5772,8945021359,15%1766,64
VK 30.02 (M)6436,0131220645,15%650,01
TVP VTU Koncept8888,9345420546,34%1129,17
Panhard EBR 909418,5642620344,33%392,90
Bat.-Châtillon 25 t101533,4645819846,97%1216,82
Progetto C50 mod. 6691612,9659818548,65%1568,79
M415412,0423218045,00%543,59
T-34-85M 6755,7445318056,67%1269,93
A-447675,3641917345,09%904,53
Jagdpanzer IV6382,3129317051,76%569,14
UDES 14 Alt 581202,1350916759,28%1595,44
Panther7659,3041216653,01%956,08
O-Ho81262,2253915149,01%1402,38
KV-15357,5027515045,33%599,53
VK 36.01 (H)6482,0932114946,31%660,47
T92 HMC101309,7960714942,28%965,98
Ikv 90 Typ B7807,8739714651,37%1182,91
Konštrukta T-34/1007869,3344914148,23%1321,57
Panhard EBR 10510597,1153014145,39%509,25
Controcarro 3 Minotauro101606,6670113850,72%1005,71
MTLS-1G14 3309,7430613650,00%1339,90
T-29 3329,1229413554,81%1349,49
P.43 ter7985,4348013056,92%1627,06
O-Ni71029,2152712151,24%1396,30
Controcarro 1 Mk. 291483,5751512054,17%1281,48
StuG IV 5347,5124711948,74%727,31
M7 Priest3119,4113411748,72%191,55
Covenanter5130,8418811448,25%247,32
SU-1527747,5035411149,55%907,61
SDP 60 Gonkiewicza91202,9043811040,00%778,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J463,6914110646,23%57,40
M374230,5818310351,46%684,33
Strv 746595,5933810037,00%947,14
Durchbruchswagen 24141,501679639,58%135,45
T14 5800,425999068,89%2092,33
P.43 bis6656,473908955,06%1283,97
WZ-111-1G FT8858,603838637,21%653,30
T-284183,912058551,76%447,00
Ikv 65 Alt II6677,753978551,76%1375,90
Progetto CC55 mod. 5481127,584938450,00%1252,11
T-345280,202998051,25%626,45
FV217 Badger101580,895357943,04%881,31
T110E4101833,176407846,15%1267,30
Škoda T 245391,782917354,79%1089,64
UDES 1691185,794997244,44%996,92
Panhard AMD 178B6146,202877154,93%274,31
Crusader6263,792477050,00%628,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4278,742186942,03%535,02
SMV CC-678834,624256648,48%747,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E387,921466663,64%232,20
T-463109,161516456,25%364,14
M2 Medium Tank3165,691926446,88%510,57
Object 70491309,954896245,16%839,26
Progetto M40 mod. 65101767,366986145,90%1260,37
SDP 58 Kilana81114,154956144,26%985,91
AMX ELC bis5179,662735944,07%387,76
ST vz. 394250,862345848,28%765,98
Pz.Kpfw. II Ausf. G3118,741985742,11%245,42
M10 Wolverine5437,243315549,09%970,68
Ho-Ri 191237,134935444,44%813,68
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8944,704865450,00%1049,94
Vz. 64 Blesk8499,944435339,62%579,00
Bat.-Châtillon 155 5591105,605225060,00%1119,97
Object 140101498,066214843,75%1063,57
WZ-111G FT91490,915054652,17%1067,90
WZ-111 model 1-49695,384114535,56%355,99
T404208,442104555,56%430,18
SU-1006774,524264264,29%1507,78
P.435447,453693863,16%1266,11
60TP Lewandowskiego101918,087863850,00%1414,37
Ho-Ri 28718,374413850,00%706,02
Cruiser Mk. IV4121,411503444,12%161,86
SDP 57 Gowika7857,414353458,82%1164,88
FV4004 Conway91357,333873348,48%993,77
AMX 404167,192373256,25%534,90
Marder II3115,971473250,00%191,35
Conqueror Gun Carriage101241,196283246,88%912,13
Sturer Emil7829,133653148,39%1118,63
Panzerjäger I2137,131363043,33%314,16
T-505188,772553040,00%418,79
LT vz. 383177,782132751,85%631,52
Conqueror91211,266432755,56%1005,08
Vz. 71 Tesák10601,195332634,62%344,82
Maus101689,158722661,54%1323,66
Rinoceronte101735,686222532,00%1198,78
SMV CC-567944,564332548,00%1150,66
AMX 50 Foch B101536,326042532,00%874,07
ST-II101684,886412437,50%1173,79
60G FT5484,572472334,78%872,06
Tetrarch 2168,591722240,91%713,20
Chi-Ni2129,761982152,38%556,86
T1 HMC261,90892157,14%254,28
Carro da Combattimento 45 t 101584,906672138,10%923,68
Hotchkiss EBR7342,754562055,00%638,41
Vickers Medium Mk. III3126,951341942,11%267,18
Matilda4266,001941822,22%522,37
Rhm.-Borsig Waffenträger81132,064001855,56%1104,83
Löwe 8825,004661850,00%827,89
Semovente M43 Bassotto6604,813221643,75%881,23
Vz. 60S Dravec 101892,758981668,75%1315,15
Lorraine 155 mle. 518565,005451656,25%539,84
T-34-2G FT7681,884601656,25%835,71
SDP 44 Burza6851,364221442,86%1434,71
Lorraine 155 mle. 507751,644411442,86%749,63
AMX 65 t8755,794041428,57%561,38
T3 HMC238,77771346,15%48,44
VK 45.02 (P) Ausf. A8830,314831330,77%616,51
VK 100.01 (P)81306,156771346,15%1467,58
Cruiser Mk. III334,50991233,33%0,00
AMX 13 10510804,923671225,00%609,85
AMX ELC 901 6162,834491258,33%323,39
T26E5 Patriot 81422,505541225,00%1609,60
Vickers Medium Mk. II263,73711127,27%42,40
T-262119,001781172,73%615,91
T2 Medium Tank2110,731271118,18%350,68
T1 Cunningham129,70491020,00%0,09
AMX M4 mle. 5191632,407251050,00%1451,46
Panhard AML Lynx 6x68392,304551060,00%610,35
ELC EVEN 90 8268,604911040,00%218,14
Strv m/425427,22318933,33%987,60
TVP T 50/51101352,11578933,33%691,63
AMX 13 F3 AM6603,44329955,56%801,86
T56 GMC3127,78170955,56%315,89
K-91-PT 91480,33726955,56%1339,38
M3 Lee485,00134837,50%21,69
Type 97 Te-Ke 259,88129837,50%21,21
VK 45.02 (P) Ausf. B91008,38601850,00%729,76
LT vz. 352131,43177757,14%547,04
Pz.Kpfw. I223,4382728,57%0,00
Renault NC-31133,00116683,33%261,00
Waffenträger auf Pz. IV92142,50525650,00%2237,58
LTP 381,506260,00%101,83
Leichttraktor116,0075580,00%261,00
AMX 38357,40109520,00%0,00
Kolohousenka179,75153475,00%416,89
Vickers Mk. E Type B234,5038425,00%0,00
UDES 15/16101786,759474100,00%1425,94
WZ-113G FT10756,75360425,00%169,93
T110E3101364,5029640,00%670,92
Object 277102290,00812450,00%1666,79
Churchill Crocodile 6597,00413450,00%680,78
43 M. Toldi III 3162,50226450,00%621,59
Vickers Medium Mk. I117,6794366,67%222,70
Renault Otsu1143,00205366,67%667,62
AMX 50 B10694,0032430,00%180,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6654,00327333,33%1413,77
T-34 shielded 5233,00297366,67%540,62
Valiant 51015,00722333,33%2205,12
Strv fm/21160,507620,00%67,00
AMX 30 B101333,00411250,00%842,74
AMX M4 mle. 54101108,50788250,00%700,53
Pz.Kpfw. VII101110,5039720,00%438,44
T-50-2 6704,007362100,00%2446,58
MKA 2308,004332100,00%1517,33
ISU-122S 7182,50248250,00%119,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 234,50110250,00%88,26
Renault FT160,002110,00%77,36
Hotchkiss H352663,008751100,00%6232,90
MS-1137,008510,00%3,10
IS-410353,0043810,00%0,00
NC 70 Błyskawica10996,0036310,00%371,42
Ho-Ri 3102520,0010041100,00%1773,53
T26E4 SuperPershing 8659,0018310,00%462,89
T-62A101417,0021210,00%759,80
Super Conqueror101202,0035610,00%510,49
K-91101445,0017710,00%733,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5868,0042210,00%1609,97
Windhund 8711,0021910,00%433,46
Kanonenjagdpanzer 105 82153,007791100,00%2795,23
Strv S1 82066,0011761100,00%2508,29
Valentine II 4146,0015910,00%202,55
Light Mk. VIC 2175,0011310,00%747,35
T7 Combat Car 298,006910,00%210,49
A46 6102,002651100,00%265,80
BT-7 artillery 3173,009710,00%352,54
T 55A 9674,005251100,00%549,42

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 29.03.2016
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 29.03.2016
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.10.2014
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 10.12.2015
Otišao: 26.03.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.10.2014
Otišao: 08.12.2015
Pozicija: Novak
Član od: 03.09.2014