nevim1__FTS

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.12.2016

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28366000
Ø Razina6,730,000,000,00
Pobjede1514653,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1291545,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno3051,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke597421,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova258350,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,150,000,000,00
Otkriveno tenkova582722,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.033,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja305401,0800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi199870,7000,0000,0000,00
Iskustvo580,340,000,000,00
WN71371,340,000,000,00
WN81757,360,000,000,00
Ukupno
Bitke28366
Ø Razina6,73
Pobjede1514653,39%
Izgubljene1291545,53%
Neriješeno3051,08%
Preživjele bitke597421,06%
Uništenih tenkova258350,91
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova582722,05
Počinjena šteta1.033,33
Bodovi zauzimanja305401,08
Obrambeni bodovi199870,70
Iskustvo580,34
WN71371,34
WN81757,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke41000
Pobjede2765,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1229,27%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno24,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2151,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova300,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova390,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.384,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi421,0200,0000,0000,00
Iskustvo796,950,000,000,00
Ukupno
Bitke41
Pobjede2765,85%
Izgubljene1229,27%
Neriješeno24,88%
Preživjele bitke2151,22%
Uništenih tenkova300,73
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova390,95
Počinjena šteta1.384,98
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi421,02
Iskustvo796,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke146000
Pobjede7551,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6443,84%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno74,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4832,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova860,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova2171,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.025,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja2671,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1731,1800,0000,0000,00
Iskustvo569,450,000,000,00
Ukupno
Bitke146
Pobjede7551,37%
Izgubljene6443,84%
Neriješeno74,79%
Preživjele bitke4832,88%
Uništenih tenkova860,59
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova2171,49
Počinjena šteta1.025,64
Bodovi zauzimanja2671,83
Obrambeni bodovi1731,18
Iskustvo569,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede763,64%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene436,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke545,45%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova131,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta509,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja222,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo549,820,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede763,64%
Izgubljene436,36%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke545,45%
Uništenih tenkova40,36
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova131,18
Počinjena šteta509,91
Bodovi zauzimanja222,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo549,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke160000
Pobjede7245,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8855,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4729,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1100,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova1070,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta828,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja4342,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1120,7000,0000,0000,00
Iskustvo351,620,000,000,00
Ukupno
Bitke160
Pobjede7245,00%
Izgubljene8855,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4729,38%
Uništenih tenkova1100,69
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova1070,67
Počinjena šteta828,64
Bodovi zauzimanja4342,71
Obrambeni bodovi1120,70
Iskustvo351,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1317000
Pobjede88166,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene41931,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno171,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke63147,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10750,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,570,000,000,00
Otkriveno tenkova14271,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.118,370,000,000,00
Bodovi zauzimanja40323,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi36572,7800,0000,0000,00
Iskustvo806,790,000,000,00
Ukupno
Bitke1317
Pobjede88166,89%
Izgubljene41931,81%
Neriješeno171,29%
Preživjele bitke63147,91%
Uništenih tenkova10750,82
Odnos razaranja1,57
Otkriveno tenkova14271,08
Počinjena šteta1.118,37
Bodovi zauzimanja40323,06
Obrambeni bodovi36572,78
Iskustvo806,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1090000
Pobjede86479,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene21619,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno100,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke55350,73%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9780,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,820,000,000,00
Otkriveno tenkova13551,2400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.168,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja21661,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16661,5300,0000,0000,00
Iskustvo894,160,000,000,00
Ukupno
Bitke1090
Pobjede86479,27%
Izgubljene21619,82%
Neriješeno100,92%
Preživjele bitke55350,73%
Uništenih tenkova9780,90
Odnos razaranja1,82
Otkriveno tenkova13551,24
Počinjena šteta1.168,58
Bodovi zauzimanja21661,99
Obrambeni bodovi16661,53
Iskustvo894,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19000
Pobjede1578,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene421,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke842,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova191,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,730,000,000,00
Otkriveno tenkova70,3700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.667,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja10,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi361,8900,0000,0000,00
Iskustvo692,470,000,000,00
Ukupno
Bitke19
Pobjede1578,95%
Izgubljene421,05%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke842,11%
Uništenih tenkova191,00
Odnos razaranja1,73
Otkriveno tenkova70,37
Počinjena šteta1.667,11
Bodovi zauzimanja10,05
Obrambeni bodovi361,89
Iskustvo692,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (197)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. T 25 5363,95339109952,96%912,11
AMX 13 9091078,6969799052,63%1755,13
Tiger (P)71061,6250587650,34%1609,98
IS-6 81707,2388684758,44%2262,58
BT-7 artillery 3390,8838582062,20%2095,56
IS-381734,4479569956,80%2441,38
T6981326,9669562550,40%1823,48
VK 28.016359,3439060452,65%1080,25
FCM 50 t 81452,9984456450,71%1991,71
AMX 50 10081623,8476152454,77%2201,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81899,1780449755,53%2381,65
Object 41681555,9878749555,35%2407,25
KV-856885,3152049251,83%1693,22
Pz.Kpfw. 35 (t)2180,9622845550,33%983,43
Tiger II81090,0146242548,47%1264,69
WZ-1328744,6364242045,71%1135,48
Pz.Kpfw. T 15 3152,9524841255,58%603,42
T71 DA7598,7745941049,27%1230,02
T1 Cunningham1217,1633740652,46%1652,39
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4331,2135739152,17%824,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5456,8630935849,16%1203,10
E 7591609,9362834155,72%1702,36
Spähpanzer Ru 25191118,3675531154,34%1861,82
Bat.-Châtillon 25 t102623,4575530360,40%2815,83
IS-7102473,1870029859,40%2546,16
Object 140102148,3278729455,44%2050,71
T499991,7170928547,02%1409,50
T-54 ltwt.91463,5292828462,68%2785,40
WZ-1317399,3848727952,69%651,76
VK 30.01 (P)6272,4923627441,24%211,90
T34 81523,0979627154,61%1998,81
59-166455,7862427152,77%1283,59
Bat.-Châtillon 155 5591418,4163326850,75%1559,58
AMX 50 12092138,5487726452,27%2513,00
T-505192,9029724152,70%563,96
T2 Light Tank 2326,9543424162,24%2152,94
VK 16.02 Leopard564,8920023950,63%121,50
WZ-111 model 1-492161,8979423759,07%2814,64
T3281530,4778323357,94%2081,34
Lorraine 155 mle. 5181327,7760823355,36%1792,25
LTTB8902,3377622450,00%1729,09
STB-1102092,1669221952,97%1961,06
T-5491587,4281921852,29%1744,08
M26 Pershing81385,7883821756,68%2060,33
MT-256324,0039621648,61%873,60
Type 4 Chi-To6531,0751920647,09%919,87
M40/M4381648,7573320260,89%2446,05
AMX 13 757481,3944020046,00%825,31
Ferdinand81168,2045219845,96%1153,05
E 100102062,0952719737,56%1539,03
Bat.-Châtillon 25 t AP92248,9593019458,25%3020,59
E 25 71127,8867819052,11%1955,31
Pz.Kpfw. III/IV5339,8229218757,22%966,87
11081667,3891118255,49%2460,21
M41 Walker Bulldog81035,6783518253,85%2156,31
T-1092394,9484917652,84%3231,46
T216400,5537117650,00%1139,48
IS71251,1760417460,92%2038,66
T3 HMC2249,3131616953,25%1274,22
AMX 12 t6452,0147516850,60%1177,62
M66843,8764716359,51%1432,44
ARL 446750,2357415852,53%1409,73
T26E4 SuperPershing 81296,6586615857,59%1836,79
T2971550,6478515257,24%2386,01
Churchill VII6694,1161415150,33%1289,55
FV4004 Conway91723,3177414855,41%1784,85
WZ-111 model 5A102300,0259314652,05%2172,44
Tiger I7756,2138914546,21%900,94
A-447919,3269414552,41%1443,03
Type 6191693,0479814057,86%1776,48
FV3046842,2454614055,71%1721,60
M75176,4821513749,64%468,98
FV4005 Stage II102329,8456513454,48%2229,69
AMX 50 B102398,9963813154,96%2236,15
Type 64 6612,8750212551,20%1590,06
M446954,7961412458,06%1981,60
T207857,7967111950,42%1208,42
STA-181492,8290811863,56%2442,45
VK 36.01 (H)6856,1971711350,44%1622,75
Matilda4504,8649411154,95%1728,02
Hummel6765,7537410955,96%1268,16
KV-26853,0366010849,07%1591,22
IS-271453,5595110758,88%2463,70
Pz.Kpfw. II Luchs4245,8234510550,48%824,60
Grille5562,8623510046,00%1155,94
Hotchkiss EBR7653,486899954,55%1465,52
Type 3 Chi-Nu5329,733909346,24%768,57
Leichttraktor1154,821989354,84%746,68
AMX M4 mle. 457966,455819350,54%1246,16
AMX ELC bis5329,833229248,91%1047,64
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4373,272549153,85%1124,43
Type T-345402,824769148,35%1158,48
StuG III Ausf. G5398,792579057,78%910,52
AMX 13 F3 AM6901,206098252,44%1633,00
Object 277102184,467537853,85%1955,23
M5 Stuart4164,823107751,95%331,62
112 81787,2110647774,03%2972,38
113102416,417147657,89%2739,28
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.424,131647549,33%84,69
KV-4 Kreslavskiy 81402,676137360,27%1820,58
Type 5 Ke-Ho4489,265877258,33%2206,54
VK 45.02 (P) Ausf. A81187,296787259,72%1479,37
A-436643,775667147,89%1285,60
M4A3E8 Sherman6717,677027055,71%1527,91
VK 30.01 (H)5540,483876946,38%1399,00
Lorraine 155 mle. 5071275,077386960,87%1918,84
T 55A 91905,888176959,42%2260,16
Sturmpanzer II4259,821716651,52%823,18
KV-15776,925366645,45%2114,96
Charioteer81569,177796653,03%1894,05
BDR G1 B5622,155376160,66%1391,91
Pz.Kpfw. III Ausf. J4196,282156046,67%371,64
T1 Heavy5759,436675863,79%2052,72
M4A1 Sherman5475,094075650,00%1257,21
M3 Stuart3223,892715547,27%936,21
SU-263430,552255549,09%1429,11
T675685,806345058,00%1813,98
Bat.-Châtillon 155 58101581,665625042,00%1306,18
Type 586886,487274650,00%2227,56
SU-122-44 71627,968684658,70%2854,94
T-284309,962994537,78%802,40
Panhard AML Lynx 6x68552,005634443,18%886,78
Churchill I5618,776634362,79%1560,85
M24 Chaffee5484,537394358,14%1733,53
M5A1 Stuart4233,273454151,22%716,88
Pz.Kpfw. 38 (t)321,24954131,71%0,00
T110E5102342,468734158,54%2280,74
M3 Lee4288,722753956,41%1033,52
VK 30.02 (M)6699,766633847,37%1399,99
T-345578,846363770,27%1860,55
Pz.Kpfw. II2204,883203452,94%938,97
AMX 404173,762493450,00%553,76
G.W. Panther7445,823563336,36%258,34
Tetrarch 2324,593932965,52%2122,19
14TP4177,702832751,85%490,81
Marder 38T4217,622052630,77%330,60
Panhard AMD 178B6762,238652676,92%2953,13
Sturmpanzer I Bison3172,641402556,00%524,22
Marder II3178,722122552,00%441,09
Pz.Sfl. IVb4275,881812536,00%798,74
Panzerjäger I268,46902441,67%5,51
AMX 38392,141402231,82%40,37
DS PZInż5632,355692075,00%1572,49
Cruiser Mk. II2155,551602045,00%521,78
BT-2227,53721947,37%61,24
M8A14537,286611861,11%1835,20
Light Mk. VIC 2171,333771866,67%1141,81
T3761205,5310721764,71%5055,37
T-463107,881321643,75%236,29
Pz.Kpfw. I Ausf. C3201,062951650,00%901,44
T1E6 2113,132191650,00%412,90
T7 Combat Car 2190,503331668,75%1166,91
Bishop5666,464531346,15%1336,00
LTP 3266,313351346,15%1366,83
Renault UE 573265,503071258,33%939,62
T-34-85M 6902,334731250,00%1602,52
T-50-2 6644,704791070,00%2165,02
10TP3152,14205742,86%384,64
Cruiser Mk. I190,00173771,43%471,10
Loyd Gun Carriage2161,71213757,14%1235,38
D23114,67169650,00%246,30
MS-1143,4092540,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha3352,80475560,00%1690,17
T-26254,20133580,00%264,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E3156,00168560,00%421,83
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3436,00495560,00%1389,86
TOG II* 61236,8010535100,00%2851,57
Vickers Medium Mk. I140,2592450,00%78,05
Renault FT178,2582425,00%188,09
D1232,50148450,00%89,02
M2 Light215,5061425,00%0,00
FCM 36 Pak 40 3316,75329450,00%675,44
T2 Medium Tank247,5078425,00%3,10
Dicker Max 6837,75600450,00%1452,65
Hotchkiss H352148,33170333,33%498,38
SU-182208,67141333,33%1262,67
Wespe3363,33417366,67%1560,13
T-602121,00160333,33%281,97
7TP2210,50196250,00%653,64
T1 HMC292,005720,00%276,34
Type 97 Te-Ke 2288,505172100,00%1887,68
Sexton II344,50203250,00%99,55
Valentine3114,002852100,00%400,33
T-29 346,505820,00%3,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2203,50454250,00%786,78
Kolohousenka10,002710,00%0,00
Renault Otsu10,001931100,00%261,00
Renault FT 75 BS2170,001701100,00%1190,42
B14190,004441100,00%558,08
T23E3 7122,0010710,00%0,00
Pz.Kpfw. I2245,004981100,00%1241,81
T-45 20,001610,00%0,00
MTLS-1G14 3248,0012910,00%670,19
Heavy Tank No. VI 61288,008891100,00%2639,40
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5682,009161100,00%1787,41
T25 Pilot Number 1 80,003891100,00%261,00
43 M. Toldi III 3495,0041710,00%2831,17

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.12.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.12.2016
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.11.2014
Otišao: 13.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.09.2014
Otišao: 04.11.2014
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 09.08.2014
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 29.07.2014
Pozicija: Novak
Član od: 23.07.2014
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.01.2014