nAUtilus69

clanlogo
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 22.09.2013

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19297000
Ø Razina6,550,000,000,00
Pobjede1055554,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene847243,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2701,40%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke505026,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova215281,1200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,510,000,000,00
Otkriveno tenkova320181,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.003,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja314051,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi240221,2400,0000,0000,00
Iskustvo665,680,000,000,00
WN71493,750,000,000,00
WN81845,640,000,000,00
Ukupno
Bitke19297
Ø Razina6,55
Pobjede1055554,70%
Izgubljene847243,90%
Neriješeno2701,40%
Preživjele bitke505026,17%
Uništenih tenkova215281,12
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova320181,66
Počinjena šteta1.003,17
Bodovi zauzimanja314051,63
Obrambeni bodovi240221,24
Iskustvo665,68
WN71493,75
WN81845,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke89000
Pobjede4853,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3539,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno66,74%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2629,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova570,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova2252,5300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.788,370,000,000,00
Bodovi zauzimanja1271,4300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3363,7800,0000,0000,00
Iskustvo746,040,000,000,00
Ukupno
Bitke89
Pobjede4853,93%
Izgubljene3539,33%
Neriješeno66,74%
Preživjele bitke2629,21%
Uništenih tenkova570,64
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova2252,53
Počinjena šteta1.788,37
Bodovi zauzimanja1271,43
Obrambeni bodovi3363,78
Iskustvo746,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede1250,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1041,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno28,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1145,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova120,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta804,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja803,3300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi351,4600,0000,0000,00
Iskustvo568,960,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede1250,00%
Izgubljene1041,67%
Neriješeno28,33%
Preživjele bitke1145,83%
Uništenih tenkova120,50
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova120,50
Počinjena šteta804,38
Bodovi zauzimanja803,33
Obrambeni bodovi351,46
Iskustvo568,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede342,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene342,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno114,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,430,000,000,00
Otkriveno tenkova284,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta492,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi405,7100,0000,0000,00
Iskustvo669,290,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede342,86%
Izgubljene342,86%
Neriješeno114,29%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova30,43
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova284,00
Počinjena šteta492,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi405,71
Iskustvo669,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke861000
Pobjede49757,72%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene35040,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno141,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke28232,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6580,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova11901,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta634,790,000,000,00
Bodovi zauzimanja12911,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10641,2400,0000,0000,00
Iskustvo519,580,000,000,00
Ukupno
Bitke861
Pobjede49757,72%
Izgubljene35040,65%
Neriješeno141,63%
Preživjele bitke28232,75%
Uništenih tenkova6580,76
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova11901,38
Počinjena šteta634,79
Bodovi zauzimanja12911,50
Obrambeni bodovi10641,24
Iskustvo519,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke650000
Pobjede37056,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene27241,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno81,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21933,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3420,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova10511,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta730,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja14252,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30894,7500,0000,0000,00
Iskustvo685,650,000,000,00
Ukupno
Bitke650
Pobjede37056,92%
Izgubljene27241,85%
Neriješeno81,23%
Preživjele bitke21933,69%
Uništenih tenkova3420,53
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova10511,62
Počinjena šteta730,22
Bodovi zauzimanja14252,19
Obrambeni bodovi30894,75
Iskustvo685,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke342000
Pobjede19155,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14141,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno102,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13439,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2720,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova5001,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta910,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja11373,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12893,7700,0000,0000,00
Iskustvo545,320,000,000,00
Ukupno
Bitke342
Pobjede19155,85%
Izgubljene14141,23%
Neriješeno102,92%
Preživjele bitke13439,18%
Uništenih tenkova2720,80
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova5001,46
Počinjena šteta910,60
Bodovi zauzimanja11373,32
Obrambeni bodovi12893,77
Iskustvo545,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (118)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M18 Hellcat6998,15782200561,70%2353,82
T675667,64677124161,16%2087,36
IS-381472,93801109054,04%1990,45
KV-856931,61676105056,95%1959,95
E 25 71141,2080890054,67%2067,77
Bat.-Châtillon 25 t101949,6574970748,37%1872,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J4313,3143564256,70%937,16
IS-7102005,4178156951,14%1825,28
IS71301,9084744757,72%2239,04
T376884,2483740459,41%3381,63
Grille5572,7534138950,39%1408,49
T26E4 SuperPershing 81332,7083937851,85%1892,21
Bat.-Châtillon 25 t AP91453,4980034455,81%1642,06
Jagdpanzer IV6477,1634731844,65%724,46
G.W. Panther71306,2155729148,80%1893,38
Dicker Max 6843,2850128952,60%1723,17
Jagdtiger91870,3369226543,77%1716,26
Ferdinand81487,5664025950,97%1791,35
M41 Walker Bulldog8896,4380425455,91%1884,40
AMX 13 909794,5373025148,61%1246,72
T-284541,7560324965,86%2391,45
Leichttraktor1256,1045222758,59%1707,20
StuG III Ausf. G5298,5822321443,93%509,38
T-1091571,8678321452,34%1762,74
Hummel6669,9037319444,33%980,85
WZ-111 model 1-491550,3575317748,02%1602,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81694,9783917354,34%2187,48
Lorraine 155 mle. 507895,9051717243,60%1161,62
STA-181222,4273917150,88%1836,41
FCM 50 t 81325,5377116946,15%1673,11
T-34-281105,2973816749,70%1548,13
VK 30.02 (D)7969,4275216555,15%1760,12
AMX Chasseur de chars 81246,5881515655,13%1864,58
11081417,0382515451,95%2030,37
Tiger II81319,2975515355,56%1734,69
IS-271131,8479615058,00%1925,76
KV-26818,6061714752,38%1540,32
VK 16.02 Leopard5128,9434814348,25%236,10
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4207,5318313750,36%401,82
AMX 13 F3 AM61084,0852212046,67%1966,45
AMX 13 757477,4563711947,06%955,23
FV3046787,8061311262,50%1823,25
Type 586780,4366011054,55%1963,98
T6981275,1874810650,94%1873,00
Type 5 Chi-Ri71044,8577310258,82%1960,92
SU-855688,4549410059,00%2143,83
Sturmpanzer II4283,7118410051,00%1003,67
T71 DA7838,0177210055,00%1927,56
SU-1006976,256869956,57%2223,79
Tiger I71265,417809750,52%1963,93
Sturer Emil71105,106849751,55%1816,99
AMX 13 105 AM mle. 505605,713889159,34%1635,65
T-34-171025,487198851,14%1790,42
VK 30.02 (M)6729,825108450,00%1482,14
VK 30.01 (H)5607,535218143,21%1558,90
WZ-12091137,436968050,00%1100,80
KV-15618,785608066,25%1570,08
AMX 50 10081570,968547758,44%2175,85
AMX 12 t6374,236687558,67%1054,03
AT 86687,086517562,67%1381,84
Type T-345659,995827452,70%2386,33
Waffenträger auf Pz. IV91471,466767250,00%1192,25
ARL 446967,837517161,97%2193,68
Marder 38T4603,896587068,57%2359,10
T-345538,285606965,22%1767,16
Pz.Kpfw. III/IV5227,422876956,52%546,06
Type 4 Chi-To6849,726736553,85%2098,11
AMX M4 mle. 4571184,477796060,00%2026,61
A-4471204,317965959,32%2476,08
Marder II3134,801475650,00%260,67
VK 30.01 (P)6718,926095251,92%1450,36
M24 Chaffee5466,945455141,18%1749,89
T216592,317994961,22%1805,57
Type 3 Chi-Nu5547,546054868,75%2039,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5347,964284852,08%941,26
A-436915,687164744,68%2173,46
Indien-Panzer81125,197544753,19%1719,33
Pz.Kpfw. III Ausf. E383,591664660,87%203,97
Pz.Kpfw. II299,222564544,44%223,63
M75403,025044548,89%1710,78
AMX ELC bis5270,455604459,09%953,86
VK 36.01 (H)6882,097334355,81%1900,16
SU-85B4386,274124156,10%1050,09
Bishop5420,533754042,50%855,46
Pz.Kpfw. II Luchs4101,721693953,85%240,56
Nashorn6986,036623948,72%1940,45
M5A1 Stuart4316,535073860,53%1312,58
Pz.Kpfw. I Ausf. C3111,684003751,35%411,53
Archer5606,445773458,82%1578,04
Type 2597 Chi-Ha3365,934662951,72%1793,44
Sturmpanzer I Bison3192,121322642,31%532,75
T-46396,271342642,31%174,57
Panzerjäger I2110,621422650,00%263,44
Pz.Sfl. IVc5535,085232657,69%1497,78
AT 25611,296862470,83%1979,89
Lorraine 39L AM3479,133422356,52%2272,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4172,003602365,22%602,44
SU-76M4456,865052263,64%1588,53
Pz.Kpfw. 38 (t)3243,622342133,33%804,39
T1 Cunningham1165,654342070,00%1275,29
M3 Lee4488,395741872,22%2243,56
Valentine3541,835851861,11%2829,60
Renault FT1227,154201330,77%1712,55
Cruiser Mk. II2299,253631258,33%1664,26
Renault FT 75 BS248,82941145,45%57,58
T-26262,301231040,00%47,92
Type 3 Chi-Nu Kai 5788,33595933,33%2292,80
StuG IV 5550,60631580,00%1305,18
KV-37996,50759450,00%1333,19
BT-7 artillery 3149,67326366,67%582,85
Pz.Kpfw. 35 (t)2125,00298250,00%517,63
Renault NC-311139,50175250,00%691,29
Vickers Mk. E Type B2244,003962100,00%1377,68
Light Mk. VIC 2113,50205250,00%430,56
Renault Otsu1145,004571100,00%680,64
MS-110,00821100,00%261,00
Wespe3501,0030410,00%2297,65
LTP 30,00681100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 22.09.2013
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 22.09.2013
Otišao: 24.12.2024