maxmaxpp

clanlogo
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 04.03.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14400000
Ø Razina6,400,000,000,00
Pobjede707549,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene716449,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1611,12%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke282719,63%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova93390,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova145031,0100,0000,0000,00
Počinjena šteta670,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja125740,8700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi45860,3200,0000,0000,00
Iskustvo418,340,000,000,00
WN7854,760,000,000,00
WN8961,390,000,000,00
Ukupno
Bitke14400
Ø Razina6,40
Pobjede707549,13%
Izgubljene716449,75%
Neriješeno1611,12%
Preživjele bitke282719,63%
Uništenih tenkova93390,65
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova145031,01
Počinjena šteta670,83
Bodovi zauzimanja125740,87
Obrambeni bodovi45860,32
Iskustvo418,34
WN7854,76
WN8961,39
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33000
Pobjede1133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke618,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,1800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,220,000,000,00
Otkriveno tenkova471,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta830,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja401,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi581,7600,0000,0000,00
Iskustvo276,790,000,000,00
Ukupno
Bitke33
Pobjede1133,33%
Izgubljene2266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke618,18%
Uništenih tenkova60,18
Odnos razaranja0,22
Otkriveno tenkova471,42
Počinjena šteta830,33
Bodovi zauzimanja401,21
Obrambeni bodovi581,76
Iskustvo276,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke56000
Pobjede1323,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3664,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno712,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1119,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova230,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,510,000,000,00
Otkriveno tenkova210,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta872,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja1342,3900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi611,0900,0000,0000,00
Iskustvo301,660,000,000,00
Ukupno
Bitke56
Pobjede1323,21%
Izgubljene3664,29%
Neriješeno712,50%
Preživjele bitke1119,64%
Uništenih tenkova230,41
Odnos razaranja0,51
Otkriveno tenkova210,38
Počinjena šteta872,98
Bodovi zauzimanja1342,39
Obrambeni bodovi611,09
Iskustvo301,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede436,36%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene763,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke218,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,890,000,000,00
Otkriveno tenkova90,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta586,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,6400,0000,0000,00
Iskustvo308,090,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede436,36%
Izgubljene763,64%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke218,18%
Uništenih tenkova80,73
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova90,82
Počinjena šteta586,55
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,64
Iskustvo308,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke343000
Pobjede14040,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene20158,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,58%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10029,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1990,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova2900,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta374,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja3991,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2070,6000,0000,0000,00
Iskustvo230,300,000,000,00
Ukupno
Bitke343
Pobjede14040,82%
Izgubljene20158,60%
Neriješeno20,58%
Preživjele bitke10029,15%
Uništenih tenkova1990,58
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova2900,85
Počinjena šteta374,42
Bodovi zauzimanja3991,16
Obrambeni bodovi2070,60
Iskustvo230,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke146000
Pobjede7450,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7047,95%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,37%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5134,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova780,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova1541,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta661,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja4943,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5323,6400,0000,0000,00
Iskustvo420,290,000,000,00
Ukupno
Bitke146
Pobjede7450,68%
Izgubljene7047,95%
Neriješeno21,37%
Preživjele bitke5134,93%
Uništenih tenkova780,53
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova1541,05
Počinjena šteta661,31
Bodovi zauzimanja4943,38
Obrambeni bodovi5323,64
Iskustvo420,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke531000
Pobjede28854,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23243,69%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno112,07%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21640,68%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3750,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,190,000,000,00
Otkriveno tenkova3460,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta846,470,000,000,00
Bodovi zauzimanja10191,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6751,2700,0000,0000,00
Iskustvo411,080,000,000,00
Ukupno
Bitke531
Pobjede28854,24%
Izgubljene23243,69%
Neriješeno112,07%
Preživjele bitke21640,68%
Uništenih tenkova3750,71
Odnos razaranja1,19
Otkriveno tenkova3460,65
Počinjena šteta846,47
Bodovi zauzimanja10191,92
Obrambeni bodovi6751,27
Iskustvo411,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke119000
Pobjede5848,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5949,58%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,68%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3025,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova600,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova1971,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.252,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja1090,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi400,3400,0000,0000,00
Iskustvo499,130,000,000,00
Ukupno
Bitke119
Pobjede5848,74%
Izgubljene5949,58%
Neriješeno21,68%
Preživjele bitke3025,21%
Uništenih tenkova600,50
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova1971,66
Počinjena šteta1.252,75
Bodovi zauzimanja1090,92
Obrambeni bodovi400,34
Iskustvo499,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (233)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T-5491021,0652381547,85%992,31
KV-856730,4039475250,40%1291,17
T-1506906,6252572454,97%1811,80
T-34-856321,2426752741,94%393,21
Löwe 81250,4772350649,01%1394,92
Pz.Kpfw. III Ausf. J4235,6626950552,67%569,69
T-448631,8741643145,94%664,40
Cromwell6595,5642537951,72%1175,49
T-345178,7719736145,98%269,15
Object 140101275,3449230143,19%889,12
KV-48885,4247525150,60%936,38
SU-855336,5023721150,71%683,75
KV-15468,1336021149,76%912,92
Jagdtiger91587,4859720946,41%1208,38
SU-1527539,2131819843,43%520,28
Pz.Kpfw. T 25 5399,9736919150,26%997,08
SU-1006623,3931319047,89%1019,68
T-437539,7241217143,27%688,74
ST-I91169,9669716850,60%1020,95
T376275,4129115844,30%516,93
Panther7706,3641915048,67%1037,17
VK 30.02 (M)6517,5535914845,95%897,39
KV-371068,8752014656,85%1573,97
Tiger II81356,1761714358,04%1548,93
VK 100.01 (P)81424,8365914257,75%1788,01
A-20544,5314813149,62%105,82
Pz.Kpfw. III/IV5276,6025512245,90%589,18
E 5091233,3056112054,17%1043,78
M127616,3839711752,99%708,32
IS-M81314,8263711752,99%1698,11
M7 Priest3314,7018811642,24%778,27
Indien-Panzer8899,1954511154,05%1134,41
Panther II8577,0746210937,61%437,89
BDR G1 B5356,0725310840,74%465,26
M446464,5928210850,00%663,07
AMX M4 mle. 457650,1342410747,66%687,22
IS-2-II81208,3566410756,07%1413,66
Object 70491713,7573410450,96%1369,31
IS7730,6444810250,00%828,36
ARL 446632,333909839,80%944,84
Churchill VII6444,773329742,27%591,23
LTTB8453,295129653,13%704,77
SU-100M17748,374339544,21%928,90
Churchill I5531,424058961,80%1206,50
M415696,243178446,43%1206,66
T-1091567,416908247,56%1421,34
IS-381241,217508047,50%1411,90
VK 36.01 (H)6565,683657944,30%772,40
Ikv 65 Alt II6459,593647956,96%760,43
Jagdpanther7616,684217953,16%705,17
M66472,723827846,15%525,61
Jagdpanzer IV6436,583387754,55%686,09
Tiger (P)71026,475977761,04%1479,64
AMX 65 t8803,195587738,96%692,13
StuG III Ausf. G5401,272597541,33%738,30
BT-2267,571176839,71%58,25
T675317,162446841,18%499,64
VK 45.02 (P) Ausf. A81156,876376749,25%1297,34
M374147,051366145,90%306,06
BT-7463,121316045,00%57,66
SU-1018976,646215950,85%954,83
ISU-15281055,915945851,72%969,53
Comet7475,734225540,00%489,07
A-436262,183265549,09%326,51
IS-4101725,626515255,77%1260,36
Object 268101553,025685240,38%872,10
M3 Lee4247,522365042,00%724,00
M24 Chaffee5295,803495054,00%976,40
MS-1195,241514938,78%276,62
Ikv 90 Typ B7724,485084845,83%924,63
KV-26481,093934742,55%570,34
Matilda4258,312234533,33%486,59
T71 CMCD7432,915304546,67%822,44
T-284123,391594447,73%180,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4374,163084465,91%1181,63
Ikv 1035347,072874454,55%774,12
MT-256337,573904445,45%775,54
M4A1 Sherman5235,022574351,16%432,38
Type T-345437,634494362,79%1240,68
VK 30.01 (H)5402,573254252,38%886,44
T1 Heavy5424,293574252,38%806,66
A-447688,315844245,24%934,58
T1 Cunningham1117,391974156,10%665,06
M10 Wolverine5373,932864134,15%593,22
T404245,312553956,41%525,55
Crusader6210,292723857,89%533,88
O-I61017,246613844,74%1801,56
Sav m/434220,002343754,05%510,33
VK 30.02 (D)7754,006303748,65%1080,09
O-I Experimental5348,323063751,35%490,89
T3 HMC2200,082383650,00%903,69
M36 Jackson6457,944123641,67%586,08
T-62A101038,615253650,00%699,95
LTP 3149,002123652,78%606,40
S-517757,626023452,94%798,55
VK 30.01 (P)6749,945753450,00%1170,65
VK 28.016395,764413455,88%1158,35
Strv 746661,274903345,45%1035,85
AMX ELC bis5307,273273351,52%894,00
Strv m/425299,063643259,38%745,80
M4A3E8 Sherman6401,724253246,88%561,45
Marder II3138,881623246,88%237,83
Type 586480,945183164,52%906,63
T56 GMC3186,321733148,39%463,40
M18 Hellcat6511,744573164,52%861,23
T71 DA7496,274963050,00%899,08
Tiger I7820,036322958,62%1053,29
40TP Habicha6511,244812941,38%689,08
M8A14222,032112944,83%396,18
M5 Stuart492,782102744,44%45,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5323,743292759,26%766,95
M5A1 Stuart4242,402572552,00%726,85
Nashorn6611,604412572,00%1007,79
P.43 bis6667,835232454,17%1173,63
AMX 50 10081170,045082437,50%1049,31
Centurion Mk. I8623,464702429,17%509,89
UDES 038583,044112334,78%291,18
Type 95 Heavy4216,572522352,17%603,99
LTG7323,833932334,78%327,05
B14149,502622254,55%304,16
Covenanter5227,272772263,64%761,23
Type 64 6438,865002254,55%1054,29
Grille5478,953122147,62%942,84
G.W. Panther7760,575732147,62%761,25
T-46353,201092040,00%6,34
Panhard AMD 178B6123,303222060,00%250,99
M3 Stuart355,791261931,58%4,60
Leo7635,326281968,42%988,34
T1 HMC2141,001721978,95%890,70
T207837,336051844,44%1062,93
M2 Medium Tank359,781251844,44%37,62
T698841,676801861,11%974,38
GSR 3301 Setter7270,504811861,11%501,22
Vickers Medium Mk. III3114,881951764,71%409,15
Hummel6594,565481662,50%861,57
Type 3 Chi-Nu5369,193091631,25%742,70
Ikv 723197,191901650,00%439,18
Valentine AT4201,252451656,25%502,10
M41 Walker Bulldog8314,255081637,50%273,45
Lorraine 39L AM3134,531231540,00%199,53
Lago4275,793301471,43%900,69
VK 30.01 (D)6650,366681457,14%1295,31
StuG III Ausf. B4571,364461464,29%1615,08
T77 8912,214501414,29%675,36
TOG II* 6562,503731442,86%747,59
Strv m/40L3141,852311376,92%520,54
P26/404417,313481338,46%1007,79
DS PZInż5732,544451338,46%1457,75
T2971249,629241369,23%1655,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3114,081791346,15%175,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4174,693121361,54%487,53
14TP4203,923121258,33%646,83
AMX 404189,752031241,67%482,59
Black Prince7905,007281250,00%1063,35
Pz.Kpfw. II Luchs4322,673751233,33%922,05
M40/M438757,676411258,33%781,07
FV215b (183) 10829,586511258,33%506,96
Type 2597 Chi-Ha3314,002641145,45%975,81
AT 25484,094121145,45%1078,06
Pudel 6444,205431080,00%802,64
D2353,001871070,00%248,44
Cruiser Mk. IV499,401711050,00%137,47
Cruiser Mk. III3156,601731050,00%559,99
Universal Carrier 2-pdr268,701091050,00%101,78
P.435357,33417955,56%870,14
M2 Light2262,78293955,56%1045,14
Type 97 Chi-Ha3237,22329966,67%875,14
M3 Light 357,4493933,33%0,00
D1293,50112837,50%184,35
VK 16.02 Leopard5239,00198837,50%463,28
AMX 38364,63197875,00%262,67
Caernarvon Action X 8919,63556862,50%955,65
Vickers Medium Mk. II224,0067742,86%26,97
10TP394,00153728,57%88,99
T7 Combat Car 291,71152757,14%388,13
T-54 first prototype 8899,43708742,86%863,30
Vickers Mk. E Type B248,00117650,00%79,78
T2 Medium Tank284,00145616,67%189,44
SU-76G FT4872,17596666,67%2426,04
AE Phase I 91341,6738060,00%971,91
Fiat 30001109,60229560,00%484,38
Leichttraktor1112,60157540,00%312,39
Panzerjäger I297,80216560,00%283,33
T-26228,0099560,00%169,90
Type 91 Heavy388,40187560,00%229,28
Renault FT AC2120,00121560,00%374,46
T25 AT7558,40593580,00%703,92
Loyd Gun Carriage274,00136540,00%216,27
T-29 3270,80328560,00%913,68
Caliban 8884,80635540,00%816,99
T-127 3229,40325580,00%886,18
Pz.Kpfw. II Ausf. D 259,80238560,00%192,01
Strv fm/211165,00313475,00%1023,91
LT vz. 383313,50231425,00%960,39
Pz.Kpfw. 35 (t)2180,75327475,00%1065,34
7TP236,50126425,00%0,94
AMX 13 105 AM mle. 505415,00341450,00%731,42
Type 89 I-Go/Chi-Ro2256,75261475,00%1149,42
Renault FT152,33110333,33%38,72
M15/423885,67611366,67%4175,96
T25/27728,00452333,33%671,91
G.Pz. Mk. VI (e)242,00104366,67%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3126,67207366,67%384,65
T-34-85M 6245,00309333,33%95,96
Kolohousenka1108,509120,00%310,31
LT vz. 352115,50210250,00%366,20
Pvlvv fm/422299,00313250,00%1325,39
Type 97 Te-Ke 2170,00195250,00%704,95
IS-6 8686,0030520,00%467,02
ARL V3960,003462100,00%261,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C329,006820,00%0,00
Valentine II 4505,00749250,00%2147,01
T1E6 2121,503692100,00%615,37
SU-100Y 6364,0019020,00%323,47
59-Patton 8630,00426250,00%608,99
Vickers Medium Mk. I152,002201100,00%273,02
Chi-Ni2232,0021110,00%880,56
Renault Otsu135,0018410,00%3,10
M14/4123,002331100,00%261,00
Renault FT 75 BS2436,004391100,00%3744,81
Renault NC-31132,00831100,00%261,00
Pz.Kpfw. II2214,005761100,00%1091,26
59-1660,008910,00%0,00
Cruiser Mk. I1349,006291100,00%2101,42
Somua SAu 404343,003271100,00%903,93
Gabler’s Destroyer 5138,0021510,00%104,12
FV230 Canopener101654,0049510,00%745,62
VK 168.01 (P) 8937,0048310,00%677,02
L-60 289,0013210,00%207,63
Strv S1 81302,0037210,00%1124,84
Light Mk. VIC 2251,009210,00%1042,55
VK 75.01 (K) 81055,0010701100,00%1040,31
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81068,009771100,00%1432,28

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 04.03.2021
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 04.03.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 17.06.2020
Otišao: 12.10.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.10.2020
Otišao: 28.11.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 20.01.2021
Otišao: 02.03.2021
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 19.05.2020
Otišao: 15.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.01.2018
Otišao: 01.02.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.05.2019
Otišao: 18.02.2020
Pozicija: Novak
Član od: 30.10.2017
Otišao: 23.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.08.2017
Otišao: 28.10.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.11.2017
Otišao: 28.01.2018
Pozicija: Novak
Član od: 23.08.2017
Otišao: 24.08.2017
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 18.08.2017
Otišao: 19.08.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.02.2017
Otišao: 15.08.2017
Pozicija: Novak
Član od: 11.05.2016
Otišao: 20.05.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.03.2015
Otišao: 30.05.2015
Pozicija: Novak
Član od: 23.02.2015
Otišao: 05.03.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 21.12.2014
Otišao: 21.02.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.08.2014
Otišao: 19.12.2014
Pozicija: Novak
Član od: 20.04.2014