_Xqpxvxl_

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.09.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke62794020130
Ø Razina8,070,008,009,32
Pobjede3380653,84%00,00%735,00%5240,00%
Izgubljene2811344,77%00,00%1365,00%7860,00%
Neriješeno8751,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1686626,86%00,00%15,00%1713,08%
Uništenih tenkova636781,0100,00261,301050,81
Odnos razaranja1,390,001,370,93
Otkriveno tenkova725511,1600,00120,601220,94
Počinjena šteta1.489,460,001.807,201.732,74
Bodovi zauzimanja580130,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi297740,4700,00522,601501,15
Iskustvo707,640,00509,55557,05
WN71332,170,001436,921000,53
WN81823,020,002117,161585,58
Ukupno
Bitke62794
Ø Razina8,07
Pobjede3380653,84%
Izgubljene2811344,77%
Neriješeno8751,39%
Preživjele bitke1686626,86%
Uništenih tenkova636781,01
Odnos razaranja1,39
Otkriveno tenkova725511,16
Počinjena šteta1.489,46
Bodovi zauzimanja580130,92
Obrambeni bodovi297740,47
Iskustvo707,64
WN71332,17
WN81823,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke20
Ø Razina8,00
Pobjede735,00%
Izgubljene1365,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke15,00%
Uništenih tenkova261,30
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova120,60
Počinjena šteta1.807,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi522,60
Iskustvo509,55
WN71436,92
WN82117,16
Zadnjih 30 dana
Bitke130
Ø Razina9,32
Pobjede5240,00%
Izgubljene7860,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1713,08%
Uništenih tenkova1050,81
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova1220,94
Počinjena šteta1.732,74
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1501,15
Iskustvo557,05
WN71000,53
WN81585,58
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke603000
Pobjede32654,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene25742,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno203,32%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke24240,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3900,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova3330,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.497,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja6011,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3620,6000,0000,0000,00
Iskustvo719,200,000,000,00
Ukupno
Bitke603
Pobjede32654,06%
Izgubljene25742,62%
Neriješeno203,32%
Preživjele bitke24240,13%
Uništenih tenkova3900,65
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova3330,55
Počinjena šteta1.497,85
Bodovi zauzimanja6011,00
Obrambeni bodovi3620,60
Iskustvo719,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke122000
Pobjede7057,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4738,52%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno54,10%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova690,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova880,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.043,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja990,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2081,7000,0000,0000,00
Iskustvo692,250,000,000,00
Ukupno
Bitke122
Pobjede7057,38%
Izgubljene4738,52%
Neriješeno54,10%
Preživjele bitke6150,00%
Uništenih tenkova690,57
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova880,72
Počinjena šteta1.043,60
Bodovi zauzimanja990,81
Obrambeni bodovi2081,70
Iskustvo692,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede964,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene428,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno17,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke750,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,430,000,000,00
Otkriveno tenkova80,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta403,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,1400,0000,0000,00
Iskustvo397,360,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede964,29%
Izgubljene428,57%
Neriješeno17,14%
Preživjele bitke750,00%
Uništenih tenkova100,71
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova80,57
Počinjena šteta403,07
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi20,14
Iskustvo397,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke61000
Pobjede3354,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2845,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2236,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova450,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,150,000,000,00
Otkriveno tenkova681,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta862,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja971,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,0500,0000,0000,00
Iskustvo629,570,000,000,00
Ukupno
Bitke61
Pobjede3354,10%
Izgubljene2845,90%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2236,07%
Uništenih tenkova450,74
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova681,11
Počinjena šteta862,92
Bodovi zauzimanja971,59
Obrambeni bodovi30,05
Iskustvo629,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke44000
Pobjede3375,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1125,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2045,45%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova400,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,670,000,000,00
Otkriveno tenkova400,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta919,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja1633,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo795,930,000,000,00
Ukupno
Bitke44
Pobjede3375,00%
Izgubljene1125,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2045,45%
Uništenih tenkova400,91
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova400,91
Počinjena šteta919,36
Bodovi zauzimanja1633,70
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo795,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1690003
Pobjede105062,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene60535,80%00,00%00,00%3100,00%
Neriješeno352,07%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke73643,55%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11620,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova9640,5700,0000,0041,33
Počinjena šteta1.226,120,000,001.544,33
Bodovi zauzimanja13260,7800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15080,8900,0000,0031,00
Iskustvo799,480,000,00100,00
Ukupno
Bitke1690
Pobjede105062,13%
Izgubljene60535,80%
Neriješeno352,07%
Preživjele bitke73643,55%
Uništenih tenkova11620,69
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova9640,57
Počinjena šteta1.226,12
Bodovi zauzimanja13260,78
Obrambeni bodovi15080,89
Iskustvo799,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke3
Pobjede00,00%
Izgubljene3100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova41,33
Počinjena šteta1.544,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi31,00
Iskustvo100,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke828000
Pobjede44353,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene37545,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno101,21%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke25831,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5720,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova4440,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.506,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja3640,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3360,4100,0000,0000,00
Iskustvo744,600,000,000,00
Ukupno
Bitke828
Pobjede44353,50%
Izgubljene37545,29%
Neriješeno101,21%
Preživjele bitke25831,16%
Uništenih tenkova5720,69
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova4440,54
Počinjena šteta1.506,20
Bodovi zauzimanja3640,44
Obrambeni bodovi3360,41
Iskustvo744,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (329)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Leopard 1102242,41759463053,50%2014,58
T71 DA7876,92721368652,93%2060,55
T34 81383,30733315153,28%1821,72
ShPTK-TVP 100 81841,77898301957,40%2361,68
Jagdpanzer E 100102266,95684255252,66%1902,19
Bat.-Châtillon Bourrasque 81751,18898240458,28%2274,40
SU-130PM 81920,33895240258,58%2345,00
Progetto M35 mod. 46 81738,47881188655,99%2225,26
Bat.-Châtillon 25 t102126,06759171951,72%1960,45
Pz.Kpfw. 35 (t)2251,09328143158,56%1715,07
T-44-100 81571,26839131157,67%2201,50
E 50 Ausf. M101724,18629128051,56%1428,48
Rheinmetall Skorpion 82006,3794893863,33%2468,58
VK 30.01 (P)6601,1739792352,87%1086,78
T92 HMC101341,3744286245,24%1120,57
Grille 15102190,6164079051,39%1691,96
Tiger (P)7978,2653775651,59%1393,53
AE Phase I 91918,6587458955,18%1959,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5561,2042556951,67%1597,30
T23E3 7972,6565754050,93%1929,32
T-5491480,5984753357,79%1729,80
AMX ELC bis5801,5165352558,10%3515,95
Rhm.-Borsig Waffenträger81935,7583348654,94%2615,65
E 25 7830,9362647855,44%1226,28
Jagdpanther7899,6137545850,00%1231,59
Bat.-Châtillon 25 t AP91526,2376745156,32%1688,07
ELC EVEN 90 8725,8198643665,37%1794,42
IS-7101797,8174242150,36%1480,81
AMX 13 909706,0160241648,08%934,88
Waffenträger auf E 100102481,2473641453,38%1959,66
AT 15A 71028,2360939255,87%1660,65
KV-15659,2246038953,98%1598,31
AMX 50 B102037,6969737750,66%1658,50
Pz.Kpfw. III/IV5261,2826935647,19%576,61
M40/M4381079,9440235444,92%1160,22
T-1091526,4873134551,01%1517,20
Jagdtiger91885,8670333355,56%1793,82
KV-856710,0046132549,23%1180,98
M53/M5591290,5557331050,32%1314,25
IS-381493,7479730255,63%1951,67
VK 45.02 (P) Ausf. A8884,3150330144,52%900,28
AMX 50 Foch91743,8376029056,90%1673,52
BZ-176 81643,0691628955,02%1718,25
StuG III Ausf. G5350,5822828851,04%711,75
Ho-Ri 3102675,3789528764,81%2351,79
Ferdinand81493,3259728546,67%1666,86
T77 81640,9487926761,42%2096,39
FV4005 Stage II102246,3668926153,26%1938,63
Leopard Prototyp A91138,7765626147,13%982,64
E 5091853,2084125056,80%2098,28
Object 140101599,8066125048,80%1292,26
Waffenträger auf Pz. IV92137,7583624956,63%2252,37
ST-I91952,1683824555,51%2174,95
G.W. Tiger (P)81141,9046524551,84%1403,59
Object 252U Defender 81179,1772224555,10%1298,69
VK 45.02 (P) Ausf. B91422,1769324048,75%1359,54
AMX 50 12091668,8874123654,66%1714,79
E 100102132,3279923556,60%1862,96
M10391783,4081122955,46%2011,88
VK 30.01 (H)5530,0931721944,75%1265,62
Jagdpanzer IV6418,5125521747,47%617,50
T-448907,1270421650,00%1217,63
CS-63102062,9581021554,42%1776,20
AMX 50 Foch (155) 102096,3469321350,70%1666,72
Object 907 102274,6287621055,71%1952,34
DBV-152 102832,1164220954,55%2288,44
T3091451,3463020751,21%1263,77
Tiger II81417,3577620351,72%1911,23
Centurion Mk. 7/191842,5786120055,50%2024,80
Indien-Panzer81075,1473718653,23%1460,73
M46 Patton91574,1577418444,02%1648,97
Pz.Kpfw. 38 (t)3163,8119517251,16%488,61
Centurion Mk. I81218,1174317150,29%1768,09
AMX 50 10081626,2385316762,28%2312,71
Panhard EBR 10510908,4169116744,91%900,91
E 7591811,3678516349,69%1727,10
AMX AC mle. 4881554,7081316357,06%2310,08
M26 Pershing81304,5480115853,80%1927,83
AMX AC mle. 467983,2058915547,74%1412,22
KV-481398,0578715553,55%1825,51
ISU-15281455,8470015455,84%1658,47
Ho-Ri 192287,1283514645,89%2087,41
Panther II81238,3573714650,68%1710,62
G.W. E 100101413,3460914346,85%1075,50
T28 Prototype81336,5668114252,11%1578,16
Strv 103B102811,6086114157,45%2101,23
Super Conqueror102194,9687614053,57%1839,28
M48A5 Patton101941,2179913861,59%1685,05
Tiger I7925,6668413656,62%1242,15
SU-1006964,6456513552,59%1962,40
G.W. Panther7801,4846113046,92%864,15
M127886,1546012947,29%1153,06
VK 100.01 (P)81375,1680012851,56%1575,34
T3281495,4287212656,35%2132,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4182,6017512442,74%262,93
Panhard AMD 178B6220,1835712243,44%402,16
Maus101546,4964712040,00%1025,04
IS7810,2257411645,69%1019,07
TVP T 50/51102069,2574111550,43%1887,89
T-54 ltwt.9922,4360411540,87%1110,26
ARL V396593,6245911451,75%1101,77
Char Futur 4 92043,2986811251,79%1964,00
T25/271069,9069310952,29%1663,54
WZ-120-1G FT 81769,8588910960,55%2187,08
Kranvagn102370,7787310755,14%2065,79
T-437913,3570610752,34%1566,45
FV4202 8912,1262310258,82%1218,02
G.W. Tiger91217,3155810046,00%1055,04
T2971254,477999659,38%1674,04
Škoda T 40 6827,856439651,04%1771,86
AMX 13 757369,466049553,68%638,64
T6981244,408009460,64%1791,24
FV38059892,555519136,26%612,67
Object 277101718,336789044,44%1246,33
VK 30.02 (D)7761,646798660,47%1328,65
P.44 Pantera81566,258998561,18%2288,70
60TP Lewandowskiego101844,447178548,24%1315,42
Type 3 Chi-Nu Kai 5556,595648555,29%1640,70
CS-538959,446038445,24%1116,51
T-100 LT101225,657248448,81%1479,37
Caernarvon81459,698478354,22%1841,23
45TP Habicha7979,306818248,78%1376,59
O-I6519,404988248,78%750,28
AMX 12 t6377,284948242,68%851,95
M18 Hellcat6593,185058252,44%1041,01
Type 6191740,418257958,23%1757,96
M446765,725587956,96%1308,47
Panhard EBR 9091105,188577960,76%1918,73
Ares 8591597,107237853,85%1533,76
Type 5 Chi-Ri7959,875997650,00%1558,50
T2071141,267867664,47%2132,63
Panther71023,167137553,33%1939,74
AMX M4 mle. 4571294,288317462,16%2191,42
CS-5991829,038587455,41%2040,05
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.449,811697448,65%78,60
Konštrukta T-34/1007705,046027263,89%1199,20
SU-1527842,085887251,39%1217,67
Controcarro 1 Mk. 291722,978897159,15%1678,39
Progetto CC55 mod. 5481677,139017054,29%2097,12
TNH T Vz. 5192183,389686960,87%2290,74
LTTB8880,107296955,07%1671,91
T110E5101443,516246847,06%981,66
T110E4102269,857016848,53%1657,74
Leichttraktor164,621516650,00%133,27
O-Ni7673,685146642,42%699,24
ARL 446777,575536550,77%1365,66
STB-1101680,336846446,88%1232,23
T216243,755226460,94%584,57
Hummel6527,954416346,03%624,20
Škoda T 56 81951,3510596368,25%2298,12
Black Prince71017,757716159,02%1489,70
Centurion Action X101847,306866150,82%1579,29
Comet71057,078196061,67%2102,07
53TP Markowskiego8892,726875851,72%933,36
SU-2-122 5701,305445752,63%1636,02
P.43 bis6869,706025648,21%1825,02
40TP Habicha6472,074645648,21%786,55
Vz. 55102101,647375646,43%1467,65
Ho-Ri 281818,557495660,71%2442,39
M4A3E2 Sherman Jumbo6600,195505354,72%1131,22
Object 26391948,167245154,90%1753,47
Nashorn6874,315674944,90%1638,21
AMX 50 Foch B103141,177504864,58%2769,61
Panhard AML Lynx 6x68803,546814845,83%1399,77
T28 Concept 7424,903284854,17%446,13
KV-137381,135264748,94%442,76
Object 260 102105,898484753,19%1626,88
Type 4 Chi-To6811,116754656,52%1752,91
Emil II92562,6510594665,22%2976,99
50TP Tyszkiewicza91360,207884656,52%1193,73
Leopard 120 Verbessert112130,047624546,67%1519,73
CS-4471262,208714468,18%2108,06
Hotchkiss EBR7953,808074456,82%2941,36
Charioteer Nomad 82005,029474461,36%2537,19
M4A1 Sherman5518,935104355,81%1537,23
Ikv 1035268,353544355,81%548,18
CS-52 LIS 81682,028934360,47%2130,87
P.43 ter71029,627274257,14%1714,21
KV-371526,439714271,43%2712,45
T675415,004194254,76%879,75
Lion 101784,276694146,34%1342,50
Sturer Emil71111,836164045,00%1560,34
Wespe3233,851373938,46%676,97
105 leFH18B2 5453,713143850,00%732,63
Ikv 65 Alt II6685,264693844,74%1205,99
B.U.G.I.6840,375633847,37%1297,14
IS-4101889,638053844,74%1310,26
XM69 Hacker112679,828263855,26%1902,96
Škoda T 256990,817543764,86%2533,82
Škoda T 5091155,436563745,95%896,96
Type 5861143,628203756,76%2682,13
T-15061046,258163677,78%2171,04
HWK 30 8602,925803641,67%886,95
Emil I81692,8210233473,53%2195,11
Strv m/425337,154093357,58%809,50
Pz.Kpfw. III Ausf. J4137,702093360,61%294,16
Matilda IV 5238,762303336,36%362,82
SU-100Y 6370,243523360,61%549,15
M415477,474493250,00%657,35
MT-256590,286573253,13%1943,51
SMV CC-6781397,779053161,29%1819,10
M3 Lee4177,072483040,00%367,55
AMX M4 mle. 54102225,808203050,00%1681,27
Object 268 Version 4101712,277033060,00%1307,38
T-50-2 6341,664242948,28%769,06
Type 3 Chi-Nu5485,865482871,43%1542,60
BZ-5871384,718902860,71%2215,55
T-62A101131,325502850,00%793,69
Škoda T 245629,156382673,08%2410,86
Ikv 90 Typ B7979,625652642,31%1208,85
Charioteer81537,198242661,54%1913,81
M8A14240,082852544,00%421,24
TKS z n.k.m. 20 mm 272,251152433,33%114,29
S35 CA5711,795292445,83%1688,09
Pz.Sfl. IVc5631,755172450,00%1663,76
Char Mle. 75 91294,546752441,67%1846,40
STA-181341,358262360,87%2040,91
AMX 404291,263882347,83%1127,96
T54E191096,306922356,52%992,22
P.435393,954352254,55%1095,52
Object 70491959,419092277,27%1617,14
T9591926,828732254,55%1581,16
SU-14-28896,386832142,86%843,31
Conqueror9931,486282166,67%797,72
SDP 58 Kilana81689,868712166,67%2002,34
T-28480,251552060,00%188,67
FV4004 Conway91950,308542050,00%1941,58
AltProto AMX 30 81382,908912065,00%1914,91
KV-220-2 5557,905722050,00%889,59
LHMTV8618,808132050,00%1112,48
Lago4308,723921844,44%951,22
Strv 746768,565821861,11%1453,92
FV2078876,334431822,22%702,50
Kunze Panzer 91913,337351844,44%1662,97
T-45 2160,333031855,56%731,95
TVP VTU Koncept8561,245641752,94%627,47
T2881525,249681770,59%1907,69
O-I Experimental5548,565121631,25%860,53
Marder II3244,942781643,75%650,08
Somua SAu 404402,194141650,00%1219,90
Pz.Kpfw. I Ausf. C3144,633291643,75%539,88
T-29 3169,562301637,50%353,28
Sav m/434137,802661553,33%229,43
SU-85B4305,932851526,67%552,13
ST vz. 394372,544111353,85%1323,76
Cromwell6918,089241384,62%2171,30
M374295,002821346,15%878,45
Churchill VII6681,925141241,67%950,62
Kampfpanzer 07 P(E) 101636,835931233,33%934,31
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3168,252581241,67%217,85
Cobra 91550,176391233,33%1052,16
XM57 81347,366471145,45%1178,29
T-832 81442,457241136,36%1139,21
Vickers MBT Mk. 3 102072,555071136,36%1410,35
Renault FT126,80921050,00%83,80
StuG IV 5232,602241040,00%332,41
B14299,56392966,67%938,31
P26/404547,78606966,67%1808,74
25TP KSUST II5207,56228933,33%222,15
Marder 38T4363,00384955,56%896,24
Concept No. 5102205,78446933,33%1322,10
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8995,44404922,22%765,81
Pz.Kpfw. II270,885980,00%32,73
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,38144850,00%203,37
MKA 2188,63311862,50%721,97
VK 168.01 Mauerbrecher 8855,88591850,00%768,59
Super Hellcat 7493,88417837,50%430,55
M15/423149,43218728,57%193,54
M2 Medium Tank3224,71384742,86%722,39
AMX 383137,71299757,14%377,78
SU-855434,17331633,33%839,67
T1 Cunningham134,6783633,33%0,00
MS-1178,1792616,67%164,86
UDES 038718,50508650,00%660,88
Manticore101223,50779666,67%1416,04
M4A1 Revalorisé 8886,50534616,67%959,89
Ikv 723147,00241540,00%200,76
Strv 107-12112207,6010695100,00%1370,24
AMX 13 105101929,60848560,00%2308,74
Windhund 81033,60412540,00%851,53
Bofors Tornvagn 81225,80738560,00%1260,08
T 55A 9715,20393520,00%337,44
Panzerjäger I2168,7514240,00%444,09
T-26297,25144450,00%350,41
Cruiser Mk. II2195,00223450,00%794,55
WZ-111G FT91481,00571450,00%1000,77
AS-XX 40 t11946,75719475,00%610,17
SMV CC-64 Vipera 81944,50882450,00%1809,77
43 M. Toldi III 336,75169475,00%261,00
D2333,33215366,67%216,76
BT-74175,33329366,67%621,64
Hotchkiss H352162,67236366,67%738,24
Pvlvv fm/42232,0094333,33%0,00
Sturmpanzer I Bison310,0080333,33%0,00
SU-86617,0035730,00%614,41
Pz.Kpfw. II Luchs40,00164333,33%0,00
SU-76M4437,67350333,33%1279,57
Renault FT AC2238,00262333,33%823,08
Renault UE 573345,674583100,00%1296,33
FV230 Canopener101589,33547333,33%925,16
Fiat 30001101,5016620,00%243,73
Type 62 7931,50761250,00%2252,59
4TP152,00188250,00%79,03
14TP481,002732100,00%265,89
T2 Medium Tank251,00122250,00%82,83
SU-10181545,00735250,00%1660,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G316,00114250,00%89,84
IS-2-II8437,00487250,00%301,05
T1E6 250,501812100,00%261,00
Vickers Medium Mk. I1204,007710,00%855,13
M3 Stuart3916,0069910,00%6129,90
M14/41242,009010,00%0,00
BT-2264,004210,00%38,24
Leo71661,008871100,00%2325,55
Type 95 Heavy4215,005361100,00%665,60
M5 Stuart4328,007171100,00%1068,68
Lorraine 155 mle. 518893,0011271100,00%1030,28
T57 Heavy105412,0018891100,00%6652,18
T3E2 Medium Tank 3134,0010810,00%262,00
Rheinmetall Skorpion G 80,004741100,00%261,00
Škoda T 27 81000,007941100,00%1078,63
L-60 294,005401100,00%517,94
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 278,003621100,00%261,00
SU-85I 5923,0053610,00%2426,32
T7 Combat Car 27,00610,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 60,003081100,00%261,00
Chimera 82185,0016071100,00%3112,23
Somua SM 8279,006810,00%0,00
Type 64 60,0014110,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 22.09.2026
Pozicija: Novak
Član od: 15.09.2026
Otišao: 21.09.2026
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 03.04.2022
Otišao: 16.09.2026
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 03.04.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 06.09.2020
Otišao: 27.09.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.03.2020
Otišao: 16.08.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.11.2021
Otišao: 22.01.2022
Pozicija: Novak
Član od: 04.11.2021
Otišao: 15.11.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.03.2021
Otišao: 17.04.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 31.01.2021
Otišao: 10.03.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 28.09.2020
Otišao: 30.01.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.01.2022
Otišao: 28.03.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.02.2019
Otišao: 04.12.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.04.2021
Otišao: 03.11.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.01.2016
Otišao: 25.02.2016
Pozicija: Novak
Član od: 04.01.2019
Otišao: 06.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 13.05.2017
Otišao: 21.06.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 03.07.2016
Otišao: 21.04.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 03.07.2016
Otišao: 21.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.08.2015
Otišao: 02.01.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.06.2013
Otišao: 09.08.2015