mapetzu

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 05.02.2016

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7830700295
Ø Razina9,250,000,009,92
Pobjede3735547,70%00,00%00,00%13846,78%
Izgubljene3931450,20%00,00%00,00%15452,20%
Neriješeno16382,09%00,00%00,00%31,02%
Preživjele bitke3010338,44%00,00%00,00%11438,64%
Uništenih tenkova748600,9600,0000,003101,05
Odnos razaranja1,550,000,001,71
Otkriveno tenkova462220,5900,0000,001050,36
Počinjena šteta1.766,300,000,002.183,46
Bodovi zauzimanja658140,8400,0000,001250,42
Obrambeni bodovi312880,4000,0000,001160,39
Iskustvo713,680,000,00787,43
WN71082,210,000,001115,01
WN81529,380,000,001842,67
Ukupno
Bitke78307
Ø Razina9,25
Pobjede3735547,70%
Izgubljene3931450,20%
Neriješeno16382,09%
Preživjele bitke3010338,44%
Uništenih tenkova748600,96
Odnos razaranja1,55
Otkriveno tenkova462220,59
Počinjena šteta1.766,30
Bodovi zauzimanja658140,84
Obrambeni bodovi312880,40
Iskustvo713,68
WN71082,21
WN81529,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke295
Ø Razina9,92
Pobjede13846,78%
Izgubljene15452,20%
Neriješeno31,02%
Preživjele bitke11438,64%
Uništenih tenkova3101,05
Odnos razaranja1,71
Otkriveno tenkova1050,36
Počinjena šteta2.183,46
Bodovi zauzimanja1250,42
Obrambeni bodovi1160,39
Iskustvo787,43
WN71115,01
WN81842,67
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke125,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova30,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta622,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo265,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova30,75
Počinjena šteta622,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo265,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke70000
Pobjede1724,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5375,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1420,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova270,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,480,000,000,00
Otkriveno tenkova771,1000,0000,0000,00
Počinjena šteta825,510,000,000,00
Bodovi zauzimanja400,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi480,6900,0000,0000,00
Iskustvo367,610,000,000,00
Ukupno
Bitke70
Pobjede1724,29%
Izgubljene5375,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1420,00%
Uništenih tenkova270,39
Odnos razaranja0,48
Otkriveno tenkova771,10
Počinjena šteta825,51
Bodovi zauzimanja400,57
Obrambeni bodovi480,69
Iskustvo367,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede220,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene880,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke220,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,380,000,000,00
Otkriveno tenkova30,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta511,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo303,900,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede220,00%
Izgubljene880,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke220,00%
Uništenih tenkova30,30
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova30,30
Počinjena šteta511,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo303,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1100,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo30,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1100,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo30,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3549000
Pobjede179750,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene175249,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke126735,70%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21610,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova40871,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.038,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja68691,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi154194,3400,0000,0000,00
Iskustvo755,310,000,000,00
Ukupno
Bitke3549
Pobjede179750,63%
Izgubljene175249,37%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke126735,70%
Uništenih tenkova21610,61
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova40871,15
Počinjena šteta1.038,67
Bodovi zauzimanja68691,94
Obrambeni bodovi154194,34
Iskustvo755,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke582000
Pobjede14024,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene42573,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno172,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12922,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2330,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,510,000,000,00
Otkriveno tenkova5931,0200,0000,0000,00
Počinjena šteta733,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja6751,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4280,7400,0000,0000,00
Iskustvo318,820,000,000,00
Ukupno
Bitke582
Pobjede14024,05%
Izgubljene42573,02%
Neriješeno172,92%
Preživjele bitke12922,16%
Uništenih tenkova2330,40
Odnos razaranja0,51
Otkriveno tenkova5931,02
Počinjena šteta733,60
Bodovi zauzimanja6751,16
Obrambeni bodovi4280,74
Iskustvo318,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede637,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1062,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke531,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova50,3100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.960,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo538,000,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede637,50%
Izgubljene1062,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke531,25%
Uništenih tenkova110,69
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova50,31
Počinjena šteta1.960,88
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo538,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (250)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T3091915,10714674550,57%1715,76
T4991137,90646315648,38%1627,08
T110E4102033,89656305645,42%1439,51
T34 81052,70589284446,55%1131,03
T57 Heavy102137,35692268847,06%1646,20
60TP Lewandowskiego102335,42794251147,87%1752,83
Caliban 81312,35768238949,85%1501,60
Pz.Kpfw. VII101954,56735215247,86%1454,92
Object 705A102030,49755195550,18%1628,87
TVP T 50/51102118,55763194847,59%1811,93
FV4005 Stage II101805,30615190143,82%1221,34
IS-7101575,77662153042,09%1142,21
M48A5 Patton102002,01759146648,98%1594,32
Object 140101601,96676142642,78%1215,57
Progetto M40 mod. 65102080,34778137347,78%1644,28
M54 Renegade 81626,66842129652,85%1837,34
BZT-70 102547,06858128751,36%1672,09
Vz. 55102317,69803128246,65%1725,93
FV4004 Conway91854,23720128247,66%1663,18
AMX M4 mle. 54102320,09801128247,27%1791,22
BZ-75102296,36760125644,98%1744,20
Object 268 Version 4102261,95785112449,64%1734,82
Object 268 Version V 102216,4369696846,18%1594,93
Löwe 8763,8346895044,21%655,16
Object 430U101963,3577593949,09%1673,26
T-1091254,6463084044,52%1055,79
Grille 15102310,9770674645,04%1605,40
DBV-152 102434,2072974346,03%1736,05
Object 277102040,2870572947,33%1679,37
AMX 50 Foch (155) 102197,1275672252,22%1644,19
T110E5102168,7079469846,85%1637,25
T-54 first prototype 8823,2961267544,44%944,11
T-5491314,2568865745,97%1323,54
Bat.-Châtillon Bourrasque 81351,7280061549,59%1520,16
VK 45.02 (P) Ausf. B91513,8874160051,00%1407,38
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81169,6172759849,67%1520,77
Type 5 Heavy102648,2091558153,18%1987,24
E 50 Ausf. M102262,5881757149,21%1880,37
FV215b (183) 102066,9271156447,70%1441,67
IS-3-II91861,7883953450,75%1866,96
G.W. E 100101441,5353752744,02%1255,35
G.W. Tiger (P)81206,5859251949,33%1461,84
T110E3102331,6876850051,80%1753,26
IS-381159,8469348747,64%1290,91
T54E191525,4473648249,59%1376,34
ST-II102157,2677646945,42%1640,63
G.W. Tiger91237,5352243943,74%1163,09
CS-63101933,1979943751,03%1524,48
KV-856569,2444743646,79%826,91
Char Futur 4 91936,7186042950,12%1878,28
Škoda T 5091943,7182041547,95%1861,21
121B 101943,2179739950,63%1596,84
Carro da Combattimento 45 t 102043,0780239348,09%1505,05
T-54 ltwt.9797,2458638248,43%1006,99
AE Phase I 91869,9385337752,25%1903,23
T 55A 91702,2283836955,83%1706,27
Toro 91987,3983836847,01%1792,92
T26E4 SuperPershing 81122,5675336746,32%1411,05
Type 64 6370,3143136243,65%689,72
BZ-79112749,3284830944,01%1627,85
UDES 15/16101993,1278330749,51%1523,13
XM551 Sheridan101286,2250030244,04%1356,40
IS-4101962,7078529344,71%1465,78
AMX 50 B102250,4678928348,41%1726,86
Škoda T 56 81613,9787627052,96%1567,82
IS7826,3261126852,99%1065,38
M41 Walker Bulldog8614,6051426142,53%924,07
Leopard 1102140,4174124651,22%1694,58
Prototipo Standard B91858,9676823941,84%1719,16
T77 81565,1378922648,67%1825,14
Bat.-Châtillon 25 t102064,0577222550,22%1737,80
T28 Prototype81207,2861322142,53%1149,94
K-91101943,5979721851,38%1569,65
Object 43091719,7480921347,42%1686,67
Object 70591560,1275121247,17%1408,15
STB-1102019,3275420943,54%1576,02
121102017,5575020745,41%1687,90
G.W. Panther7908,0655820148,26%1032,35
CC-46 Pancernik 92072,9281319943,22%1862,59
Object 452K 102222,9984119352,85%1620,26
Centurion Action X102132,4676119143,98%1595,19
E 100102166,8777819046,84%1570,81
VK 45.02 (P) Ausf. A81263,0775716748,50%1370,07
Tiger (P)7644,1851915438,96%582,92
T25/27846,7660915455,84%1264,36
Excelsior 5280,7234015343,79%330,01
E 75 TS 81484,6876015149,01%1745,56
WZ-114 91594,3269314737,41%1315,79
ST-I91813,4685814553,79%1720,77
NC 70 Błyskawica101967,4174414443,75%1347,95
Vz. 71 Tesák101050,8463714042,14%917,74
T-100 LT10948,5158113935,97%822,86
T698943,6663313544,44%991,09
IS-M81228,4069912649,21%1478,83
Hummel6716,2452312357,72%1074,52
Kranvagn102255,6582412152,07%1738,59
Coccodrillo 102224,7883711951,26%1637,87
TNH T Vz. 5191701,7579111545,22%1399,28
122 TM 81619,6886311151,35%1882,46
T-4481036,6773310653,77%1359,55
Konštrukta T-34/1007666,455449747,42%898,12
Object 25791528,385989657,29%1579,23
Super Conqueror102047,867759443,62%1528,57
Object 777 Version II 91839,338259446,81%1706,05
Škoda T 256733,516509050,00%1388,12
Rambo 91850,747969044,44%1661,50
Taschenratte112408,608688741,38%1237,90
Cobra 91719,887588041,25%1381,90
KV-1S6315,874087856,41%441,67
IS-3A 81562,229177748,05%1750,68
Charioteer8920,185807345,21%874,26
T71 DA7917,795517349,32%2080,74
Lorraine 50 t 91658,627617346,58%1585,43
UDES 1691663,467746847,06%1715,90
M18 Hellcat6596,715146852,94%926,51
TS-6 91972,697946841,18%1741,67
Patton the Tank 91328,535686826,47%1205,15
CS-52 LIS 81521,727676841,18%1850,04
Object 274a 81232,287796753,73%1455,29
AMX 67 Imbattable112479,727656536,92%1423,28
Hirschkäfer111898,426726243,55%1149,04
Sturmpanzer II4173,632376046,67%381,05
LTTB8525,415765940,68%713,19
K-91-PT 91693,828315650,00%1545,02
T376396,214645238,46%821,30
BT-7 artillery 3185,523315246,15%599,91
Grille5520,334045150,98%1138,08
M-V-Y102070,456975131,37%1309,37
T-832 81555,528195042,00%1530,13
LTP 3107,861374942,86%272,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4141,022034847,92%295,49
IMT 81550,607404740,43%1531,59
MS-11119,441724542,22%435,88
T-34-85M 6728,736144544,44%1117,03
Kunze Panzer 91756,607584353,49%1613,19
Kampfpanzer 07 RH 81337,078974257,14%1983,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5236,622743923,08%327,80
Wz. 64GC Bzyg 101904,556933842,11%1185,63
50TP Tyszkiewicza91662,588193652,78%1433,90
WZ-113G FT102064,067323644,44%1253,15
T26E5 Patriot 81327,697763644,44%1490,81
Škoda T 245361,124373435,29%764,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E3109,591523447,06%158,42
Bofors Tornvagn 81560,237363132,26%1542,96
AMX M4 mle. 49 Liberté 81069,846023129,03%998,62
Tiger I7347,284532937,93%145,20
T-345246,823442839,29%389,66
AMX M4 mle. 5191298,447462556,00%1001,07
KR-1112269,887852532,00%1224,76
MT-256165,254102441,67%237,64
Kpz. 3 GST Turm 81910,008552445,83%1866,57
113101130,576572352,17%740,87
T-804186,743792360,87%707,97
XM66F 81529,187502254,55%1515,80
Object 703 Version II 81810,529762147,62%2117,18
Pz.Kpfw. 38 (t)349,701202030,00%0,00
XM69 Hacker112221,507622040,00%1224,49
LT-432 8836,406132035,00%1236,58
Manticore101597,757532055,00%1985,27
Pz.Kpfw. III Ausf. J475,741181931,58%0,00
Forest Spirit 81386,216401936,84%1172,43
Controcarro 1 Mk. 291676,788651861,11%1523,36
M26 Pershing8758,446351861,11%915,05
Conqueror91714,127111741,18%1399,95
LT vz. 383175,712371428,57%433,55
Super Hellcat 71088,796681450,00%1534,47
Chieftain Mk. 6 102250,628741361,54%1773,38
T-50-2 6416,925981384,62%1112,90
Valentine3417,084281258,33%1734,50
GSOR the TANK 91376,757161258,33%1205,59
Jagdpanzer E 90 91928,506791233,33%1321,23
Sturmpanzer I Bison3132,181301136,36%199,83
Vz. 60S Dravec 102300,278791154,55%1497,74
M2 Medium Tank3107,201511020,00%144,93
Kanonenjagdpanzer 105 81398,106041040,00%1198,47
T-22 medium 101523,106731040,00%1008,86
Concept 1B 91564,908091050,00%1173,04
59-Patton 8957,006541050,00%1105,41
Achilles6502,00509977,78%857,03
ELC EVEN 90 8552,11558944,44%758,10
M8A14365,50433850,00%844,19
43 M. Toldi III 3157,25296837,50%569,35
Pz.Kpfw. II241,29171757,14%148,02
Gorilla112034,71787757,14%1156,11
HWK 30 8948,14715771,43%1758,64
MTLS-1G14 3329,71330757,14%1381,23
T92 8798,00616757,14%1460,85
T803112036,57650728,57%1112,16
M46 Patton91186,83505633,33%764,03
Type 578876,1739160,00%638,92
M-IV-Y 81551,67539616,67%1305,21
T28 Concept 71016,00699650,00%1467,94
Pz.Kpfw. II Ausf. D 223,33156666,67%236,02
VK 30.01 (P)6143,00255540,00%11,30
Type 71101858,60449520,00%970,41
AltProto AMX 30 8730,80489540,00%581,68
Kampfpanzer 50 t 92451,201215560,00%2426,92
M24E2 Super Chaffee 6789,60630560,00%2486,49
Sherman VC Firefly 61022,80710560,00%1744,33
Projet Louis 9772,80632560,00%949,47
M10 RBFM 5477,60507580,00%955,73
SFAC 105 8980,40749580,00%907,91
ST vz. 394150,003964100,00%472,59
TVP VTU Koncept8896,75559450,00%962,59
T3 HMC241,505040,00%0,00
Panther II863,75396450,00%127,63
Jagdpanther II81235,25401425,00%880,28
FCM 36215,5094475,00%261,00
T-34 shielded 5584,75433475,00%1489,72
Prototipo 6 81269,00734450,00%1103,94
StuG IV 5479,25528475,00%1264,16
Renault NC-31131,334130,00%0,00
T1 HMC215,673730,00%0,00
Sav m/4340,002033100,00%261,00
Panzerjäger I266,001633100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)20,00993100,00%261,00
T18 HMC3129,67210333,33%307,95
Rheinmetall Panzerwagen101205,33511333,33%992,04
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6504,00701366,67%1297,15
Windhund 81215,67550333,33%1094,44
TBT 91854,6747830,00%1317,60
Yong Bing 92577,00711333,33%1948,46
Maus101087,009982100,00%850,34
T67562,50158250,00%107,11
Matilda LVT 4626,5047020,00%1425,57
TOG II* 6100,503792100,00%261,00
SU-100Y 6700,507632100,00%1219,68
T7 Combat Car 20,0062250,00%111,42
FV201 (A45) 71240,5010642100,00%2212,30
Stridsyxa 81917,0010542100,00%2000,76
Turtle Mk. I 8787,508422100,00%750,53
Bretagne Panther 61041,50717250,00%1974,28
T78 61880,00107020,00%3777,00
Fantôme 91187,0010512100,00%1133,77
Renault FT10,00821100,00%261,00
Renault Otsu127,003710,00%0,00
WZ-1209462,008331100,00%410,14
M3 Lee4106,009310,00%97,36
M7 Priest3280,0026510,00%549,51
T2 Medium Tank237,001361100,00%261,00
SDP 60 Gonkiewicza94028,0011761100,00%3661,81
AMX 13 105101551,0025510,00%1243,96
T82 HMC40,005010,00%0,00
T71 CMCD794,0040510,00%0,00
SU-130PM 8424,0021010,00%95,81
Pz.Sfl. IC 4608,0010341100,00%2668,16
T-29 314,002181100,00%261,00
VK 168.01 Mauerbrecher 8111,0025510,00%0,00
T-45 2167,0025710,00%596,85
SDP wz 66 Grom 8653,0035110,00%305,06

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 05.02.2016
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 05.02.2016
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 14.06.2015
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.04.2015
Otišao: 09.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.04.2015
Otišao: 16.04.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.05.2015
Otišao: 08.06.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.06.2015
Otišao: 03.02.2016