malabade

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.04.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke337881064369
Ø Razina8,4510,308,569,83
Pobjede1622848,03%220,00%2335,94%16344,17%
Izgubljene1696150,20%880,00%4062,50%19452,57%
Neriješeno5991,77%00,00%11,56%123,25%
Preživjele bitke1071631,72%110,00%1929,69%13235,77%
Uništenih tenkova232970,6950,50560,883220,87
Odnos razaranja1,010,561,241,36
Otkriveno tenkova300060,8910,10370,581750,47
Počinjena šteta1.104,73970,401.267,341.615,15
Bodovi zauzimanja240740,7100,00751,171830,50
Obrambeni bodovi96430,2900,00340,531580,43
Iskustvo591,62463,50692,52718,59
WN7859,68253,48815,02874,36
WN81029,04387,711297,651245,14
Ukupno
Bitke33788
Ø Razina8,45
Pobjede1622848,03%
Izgubljene1696150,20%
Neriješeno5991,77%
Preživjele bitke1071631,72%
Uništenih tenkova232970,69
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova300060,89
Počinjena šteta1.104,73
Bodovi zauzimanja240740,71
Obrambeni bodovi96430,29
Iskustvo591,62
WN7859,68
WN81029,04
Zadnja 24 sata
Bitke10
Ø Razina10,30
Pobjede220,00%
Izgubljene880,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke110,00%
Uništenih tenkova50,50
Odnos razaranja0,56
Otkriveno tenkova10,10
Počinjena šteta970,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo463,50
WN7253,48
WN8387,71
Zadnjih 7 dana
Bitke64
Ø Razina8,56
Pobjede2335,94%
Izgubljene4062,50%
Neriješeno11,56%
Preživjele bitke1929,69%
Uništenih tenkova560,88
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova370,58
Počinjena šteta1.267,34
Bodovi zauzimanja751,17
Obrambeni bodovi340,53
Iskustvo692,52
WN7815,02
WN81297,65
Zadnjih 30 dana
Bitke369
Ø Razina9,83
Pobjede16344,17%
Izgubljene19452,57%
Neriješeno123,25%
Preživjele bitke13235,77%
Uništenih tenkova3220,87
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova1750,47
Počinjena šteta1.615,15
Bodovi zauzimanja1830,50
Obrambeni bodovi1580,43
Iskustvo718,59
WN7874,36
WN81245,14
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke285000
Pobjede11841,40%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16557,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,70%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7727,02%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1450,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova1490,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.326,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja4541,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2450,8600,0000,0000,00
Iskustvo570,630,000,000,00
Ukupno
Bitke285
Pobjede11841,40%
Izgubljene16557,89%
Neriješeno20,70%
Preživjele bitke7727,02%
Uništenih tenkova1450,51
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova1490,52
Počinjena šteta1.326,83
Bodovi zauzimanja4541,59
Obrambeni bodovi2450,86
Iskustvo570,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke52000
Pobjede2038,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3261,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1732,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova290,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova270,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta756,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja1352,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi490,9400,0000,0000,00
Iskustvo547,630,000,000,00
Ukupno
Bitke52
Pobjede2038,46%
Izgubljene3261,54%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1732,69%
Uništenih tenkova290,56
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova270,52
Počinjena šteta756,23
Bodovi zauzimanja1352,60
Obrambeni bodovi490,94
Iskustvo547,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova10,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta397,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo254,000,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova20,50
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova10,25
Počinjena šteta397,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo254,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke668000
Pobjede35352,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29343,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno223,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke25638,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3690,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova3940,5900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.090,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja9121,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8701,3000,0000,0000,00
Iskustvo600,670,000,000,00
Ukupno
Bitke668
Pobjede35352,84%
Izgubljene29343,86%
Neriješeno223,29%
Preživjele bitke25638,32%
Uništenih tenkova3690,55
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova3940,59
Počinjena šteta1.090,22
Bodovi zauzimanja9121,37
Obrambeni bodovi8701,30
Iskustvo600,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke209000
Pobjede10952,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9746,41%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7837,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1170,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,890,000,000,00
Otkriveno tenkova980,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.223,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja890,4300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2581,2300,0000,0000,00
Iskustvo662,240,000,000,00
Ukupno
Bitke209
Pobjede10952,15%
Izgubljene9746,41%
Neriješeno31,44%
Preživjele bitke7837,32%
Uništenih tenkova1170,56
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova980,47
Počinjena šteta1.223,29
Bodovi zauzimanja890,43
Obrambeni bodovi2581,23
Iskustvo662,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (302)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
ELC EVEN 90 8471,89582156649,04%825,78
E 50 Ausf. M101344,49610102546,34%998,04
E 7591500,08656100250,80%1396,36
122 TM 81209,5762898650,61%1339,72
Bofors Tornvagn 81257,6172477650,13%1344,03
T110E3101588,7456568445,32%955,26
T-62A101120,4457567842,63%744,59
Tiger II8603,3747560645,38%483,00
T26E5 Patriot 8914,1270757150,09%1035,42
ShPTK-TVP 100 81216,4260955450,00%1301,45
M10 RBFM 5613,4551154852,19%1236,20
Strv 103B101774,0564553548,22%1222,51
Super Conqueror101755,4370949949,30%1350,88
Leopard 1101527,3761742547,76%1155,19
AT 15A 7941,1266141854,78%1442,08
E 509856,8256940948,17%633,00
FV217 Badger101672,3865938045,79%1078,69
Jagdpanther II8926,4047436146,54%810,04
Bat.-Châtillon 155 58101079,8255535447,18%810,13
Škoda T 27 81004,2161435344,48%1192,14
Jagdpanzer E 100101786,3162835150,43%1291,23
Tiger I7462,4131834940,69%336,95
E 100101527,9367134848,28%1097,61
Grille 15101661,5554534248,25%1071,68
Panther II8551,0246132941,64%451,84
Progetto M40 mod. 65101472,9561332845,12%1094,58
Panhard EBR 10510851,3860631942,32%887,75
Maus101744,7174531853,77%1388,32
T110E5101665,8969531444,27%1176,69
AE Phase I 91483,7673430752,12%1351,74
T-832 81375,1570230152,82%1473,55
ASTRON Rex 105 mm 81268,4469627651,09%1396,13
Vz. 55101843,4177526248,85%1336,65
Manticore10871,5366125951,74%972,69
UDES 15/16101711,1772024748,18%1315,55
Strv S1 81331,7056524745,34%1254,59
Controcarro 3 Minotauro101956,6278124553,47%1405,05
Kampfpanzer 50 t 91462,2271824445,49%1151,92
Object 430U101321,6764923845,80%891,65
VK 36.01 (H)6296,0125522544,00%255,86
Škoda T 56 81506,5872622448,66%1368,47
M48A5 Patton101402,1171522348,43%1083,75
Taschenratte112064,4583822048,18%1191,47
Object 780 101646,1169721650,00%1179,15
Centurion Action X101576,2668421152,13%1258,33
CS-67 Szakal111439,4561121147,87%954,30
IS-2-II8816,2054520545,85%787,51
P.44 Pantera8836,9156720346,80%877,62
T803111443,8677220345,81%803,10
Panther7484,7737719942,71%524,66
ST-II101621,4472919846,46%1109,84
Strv 103-091223,5755319646,94%842,30
VK 30.02 (M)6544,6640319547,18%900,40
Rhm.-Borsig Waffenträger81072,9152319442,27%831,18
Object 140101368,2469419451,55%1062,50
Mäuschen91179,4760418745,99%936,02
XM69 Hacker111583,9571318250,55%1016,31
CS-63101379,1970318153,59%1070,85
IS-2 shielded 7788,8647818047,78%881,76
TNH T Vz. 5191258,8958917749,15%1069,38
AMBT 81220,6864817750,28%1337,33
TVP T 50/51101620,0562717441,38%1347,23
STG Guard 8866,6145817345,09%849,01
P.43 bis6495,6038716539,39%693,72
Object 268 Version 4101696,6067716056,25%1180,41
Lorraine 155 mle. 518882,9359415947,80%843,35
T78 61020,1662915248,68%1703,24
T57 Heavy101769,7268014850,00%1322,15
T3091324,6368614748,98%1066,71
Strv 107-12111875,6769214752,38%1199,57
Object 277101663,4868014538,62%1191,94
Panhard AML Lynx 6x68231,2141114441,67%159,73
Kampfpanzer 07 P(E) 101605,9573513749,64%1243,33
UDES 038962,7852713440,30%839,32
Bat.-Châtillon 155 559883,3458213345,11%703,90
Pz.Kpfw. VII101751,7772513247,73%1210,94
STB-1101496,8965313147,33%1178,24
FV4005 Stage II101457,5559513055,38%1087,79
BV-111111717,9880112951,94%1183,52
Vz. 63P111908,2980512846,88%1107,53
T-448550,8651412746,46%527,95
Cromwell B 6753,5058512748,03%1434,44
AMX 12 t6300,1931012646,83%605,09
P.43 ter7602,9346712139,67%698,10
M10391190,9967812149,59%1009,66
Obsidian 81099,4573812156,20%1461,99
Marder II3194,3616211949,58%470,24
Pz.Sfl. IVc5312,8121711745,30%491,18
AT-FV230 Breaker111705,5980111650,00%965,01
IS-3-II91180,8069511545,22%981,03
Prototipo Standard B91125,8067711051,82%990,38
Hotchkiss EBR7283,4046310647,17%392,43
AMX ELC bis5137,5221710244,12%229,10
M40/M438921,1963310050,00%874,78
Durchbruchswagen 24111,881789947,47%109,55
Dicker Max 6934,235219950,51%1662,36
M53/M5591079,366359741,24%932,15
Caernarvon8694,415649635,42%507,27
AMX 13 F3 AM6588,713799444,68%704,50
Nashorn6342,122849343,01%340,87
Kranvagn101823,597399248,91%1360,51
AMX 13 757495,864889147,25%925,35
M4A3E8 Thunderbolt VII 6536,665948750,57%941,25
Type 5 Heavy101948,647538654,65%1392,24
Object 26391486,036358656,98%1269,34
Controcarro 1 Mk. 291432,828348555,29%1381,68
M127717,584338445,24%744,47
Cromwell6389,453638340,96%494,47
Centurion Mk. 7/191320,108168256,10%1212,56
Lorraine 155 mle. 507696,364658051,25%739,92
T-34-856362,154237949,37%498,03
Sturer Emil7554,664267738,96%495,50
Škoda T 256441,994057643,42%607,52
Vz. 60S Dravec 101536,936927640,79%731,28
T-549932,536307639,47%723,88
Konštrukta T-34/1007555,624307450,00%699,66
Waffenträger auf Pz. IV91553,185617459,46%1265,41
Char Mle. 75 9626,965907343,84%633,85
Black Prince7449,715417244,44%367,31
Carro d'assalto P.887658,946377248,61%740,92
Conqueror9708,906987152,11%467,47
TNH 105/10008769,846657050,00%794,01
T328946,467327048,57%977,01
Centurion Mk. I8708,636617055,71%799,22
Super Hellcat 7704,134327050,00%998,56
VK 30.01 (H)5335,723016956,52%748,89
KV-1S6440,703486939,13%534,73
Jagdtiger91088,346076847,06%751,71
M46 Patton91070,427436752,24%949,47
Marder 38T4270,371956741,79%498,13
Jagdtiger Prototype 81405,546746747,76%1357,42
SU-10181186,207096650,00%1320,29
Leopard Prototyp A91008,624946540,00%721,64
T-437607,396316467,19%971,00
AT 158646,776126250,00%518,23
KV-5 81208,007596251,61%1474,57
T110E4101733,326826045,00%1069,50
Type 64 6446,005246048,33%1069,04
VK 100.01 (P)81038,247975955,93%1186,89
T-109925,026565545,45%689,03
T34 81206,857155360,38%1396,48
Ferdinand8982,066735354,72%975,58
Nergal 81187,576035330,19%1029,91
TVP VTU Koncept8581,624875242,31%529,32
Vz. 44-17711,756025139,22%664,57
Rheinmetall Skorpion G 8520,183165145,10%327,85
AMX 404132,451724940,82%235,98
Comet7465,185594953,06%623,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3125,921794839,58%144,64
T92 HMC101177,775154843,75%839,50
Ikv 65 Alt II6606,534524757,45%1128,92
M26 Pershing8747,745144738,30%655,80
Pz.Kpfw. II238,851234647,83%66,17
T28 Prototype81022,376994658,70%1107,16
Tortoise91178,377934656,52%838,78
LHMTV8443,266064656,52%703,48
Ikv 90 Typ B7649,764614546,67%748,01
AMX 13 105 AM mle. 505332,622624546,67%532,18
IS-38768,166664553,33%788,98
T288582,025544443,18%361,50
Object 274a 81027,655724355,81%1207,08
Kanonenjagdpanzer 105 81151,166564344,19%1211,86
Pudel 6844,516144148,78%1561,01
KV-15404,023704136,59%599,42
SMV CC-6781229,388194055,00%1393,09
Jagdpanzer IV6299,623693953,85%394,60
T25/27790,155603948,72%972,68
M-VI-Y9872,154623948,72%644,65
Pz.Kpfw. II Ausf. G3131,471973847,37%322,97
UDES 1691316,277743754,05%1250,35
Somua SAu 404136,001513732,43%89,34
IS7828,815473644,44%877,00
Bat.-Châtillon 12 t8242,064513452,94%295,52
Panhard AMD 178B6139,743003450,00%201,99
M36 Jackson6437,453663339,39%456,08
AT 77465,855623360,61%484,05
Indien-Panzer8932,827393360,61%1215,14
T25 AT7510,944263246,88%455,82
T-50-2 6168,092343237,50%144,02
T-345266,393223158,06%613,66
T297810,816643154,84%956,81
FV4004 Conway91750,817433148,39%1477,70
Object 43091029,615533138,71%672,24
Churchill VII6421,274853050,00%567,13
P.435358,793682864,29%1047,66
KV-37217,704142744,44%58,86
Škoda T 245361,353512650,00%894,08
Leichttraktor115,38712646,15%49,15
SU-130PM 81171,384592650,00%1162,08
T 55A 91470,125452646,15%1401,25
Emil II91645,687572532,00%1232,85
Jagdpanther7281,643892544,00%144,71
SU-100M171179,447492552,00%1788,36
Lansen C 81118,965622536,00%1109,09
SMV CC-567598,254882454,17%686,03
Cruiser Mk. IV4115,081692441,67%110,20
T959507,716522462,50%328,48
M446717,755672445,83%1127,23
E 75 TS 81195,677472445,83%1250,05
Waffenträger auf E 100101480,526732356,52%892,64
T28 Concept 7827,175022352,17%1104,43
Sturmpanzer I Bison398,641472263,64%305,24
Charioteer8750,914332245,45%612,16
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6319,235112250,00%679,43
Sturmpanzer II4143,901632157,14%370,10
T-1506264,483742138,10%144,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. D477,671522138,10%0,29
T-34-85M 6379,192722147,62%425,32
AMX 383121,551902050,00%258,35
M24E2 Super Chaffee 6303,894201844,44%647,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3111,351681758,82%279,35
Tiger 131 6859,186161741,18%1264,50
TOG II* 6854,714901741,18%1289,76
Excalibur 6854,764891758,82%1355,45
M4A1 FL 10 6492,184301741,18%561,81
Ikv 1035336,382601656,25%765,25
AT 86764,697371662,50%1646,14
A-20561,131791553,33%139,74
Pz.Kpfw. II Luchs441,401181513,33%1,50
Pz.Sfl. IVb4300,471341526,67%752,79
IS-3A 81004,476581533,33%807,96
M8A14253,432321457,14%588,65
BT-74146,232561338,46%230,25
Somua S353201,381441323,08%355,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5390,694421353,85%976,01
GSR 3301 Setter7219,384491346,15%267,26
Progetto CC55 mod. 548925,424451241,67%719,00
M18 Hellcat6402,754091250,00%512,53
T26E3 Eagle 7 71121,007391241,67%1455,67
Matilda4497,004611172,73%1598,95
ST vz. 394276,912781145,45%685,45
VK 30.02 (D)7948,367881145,45%1476,92
Cruiser Mk. III343,271041127,27%1,16
T-80464,272341154,55%135,52
T7 Combat Car 262,821431154,55%190,36
VK 45.03 71238,005881127,27%1459,41
M10 Wolverine5330,602671040,00%450,38
T26E4 SuperPershing 8621,604461040,00%479,62
FCM 36272,001551040,00%65,88
Cavalier5290,904661080,00%733,04
SU-100Y 6641,606391070,00%1090,53
SU-122-44 7661,405661050,00%742,71
Caernarvon Action X 8518,603421020,00%287,12
T-54 first prototype 8648,804361040,00%548,63
Bretagne Panther 6686,105301040,00%1109,81
AMX Canon d'assaut 105 8933,106171050,00%824,64
M4A1 Revalorisé 8922,306251050,00%935,56
T1 Cunningham153,44111966,67%274,87
M4A1 Sherman5244,11232955,56%496,47
4TP1161,11250955,56%727,90
M3 Lee4267,00236944,44%781,61
M2 Medium Tank350,67155955,56%136,72
AT-1298,11118955,56%262,30
Kunze Panzer 91178,11744966,67%1140,86
Sav m/434198,00233887,50%531,68
T2 Medium Tank254,38164837,50%14,94
AMX M4 mle. 49 Liberté 81197,88966862,50%1603,08
M2254,57158742,86%15,74
P26/404179,143367100,00%483,15
Churchill I588,86320785,71%261,00
Panzerjäger I2106,71131742,86%187,01
Panther/M10 7485,14529757,14%610,50
43 M. Toldi III 3239,43256714,29%895,28
Chi-Go 71430,861054785,71%2419,94
Renault NC-31145,8362616,67%0,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4469,67247666,67%1354,51
MS-1181,67125616,67%208,00
Valentine AT4466,67323633,33%1143,94
StuG IV 5358,00221633,33%630,83
LT vz. 383173,60206560,00%616,24
Pz.Kpfw. 35 (t)252,80130540,00%6,57
Stuart I-IV375,60104540,00%29,68
SU-76M471,80169580,00%261,00
Strv m/40L3200,00253475,00%682,34
Lago4270,50209450,00%669,12
StuG III Ausf. G5109,25268475,00%261,00
Valentine3232,50196450,00%654,41
T-70334,00147425,00%0,00
Primo Victoria 81089,25711450,00%1435,32
Valiant 5474,00413450,00%861,81
Vickers Medium Mk. I129,00100250,00%81,38
LT vz. 35244,0010220,00%0,00
Renault FT10,0081250,00%84,37
Renault Otsu193,50143250,00%244,28
Pz.Sfl. IC 4412,00526250,00%1173,38
BT-7 artillery 3280,50287250,00%859,17
Kolohousenka10,001181100,00%261,00
Strv fm/211430,005301100,00%3050,23
Fiat 3000191,005910,00%190,36
Strv m/38265,002481100,00%275,03
TKS z n.k.m. 20 mm 2542,009261100,00%4670,81
M15/423339,004671100,00%1297,97
BT-2236,005010,00%0,00
M2 Light2143,003951100,00%590,43
T-4630,004510,00%0,00
T-602105,0019410,00%251,05
Windhund 8703,004201100,00%638,19
IS-2M 7855,004921100,00%932,28
T-45 2259,0038010,00%1119,58
Type 3 Chi-Nu Kai 5104,0024910,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4495,006021100,00%1425,60
LTP 3149,005310,00%413,07

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.04.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.04.2020
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.04.2019
Otišao: 08.09.2019
Pozicija: Novak
Član od: 28.03.2019
Otišao: 28.03.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 02.03.2019
Otišao: 15.03.2019