magda3

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.10.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33221000
Ø Razina6,860,000,000,00
Pobjede1605748,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1680350,58%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno3611,09%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1097533,04%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova247200,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova256050,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta786,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja433771,3100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi297550,9000,0000,0000,00
Iskustvo406,570,000,000,00
WN7937,650,000,000,00
WN81067,700,000,000,00
Ukupno
Bitke33221
Ø Razina6,86
Pobjede1605748,33%
Izgubljene1680350,58%
Neriješeno3611,09%
Preživjele bitke1097533,04%
Uništenih tenkova247200,74
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova256050,77
Počinjena šteta786,52
Bodovi zauzimanja433771,31
Obrambeni bodovi297550,90
Iskustvo406,57
WN7937,65
WN81067,70
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33000
Pobjede927,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2369,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1030,30%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,2400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,350,000,000,00
Otkriveno tenkova110,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.321,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi371,1200,0000,0000,00
Iskustvo202,240,000,000,00
Ukupno
Bitke33
Pobjede927,27%
Izgubljene2369,70%
Neriješeno13,03%
Preživjele bitke1030,30%
Uništenih tenkova80,24
Odnos razaranja0,35
Otkriveno tenkova110,33
Počinjena šteta1.321,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi371,12
Iskustvo202,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke145000
Pobjede2617,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11881,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3222,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova440,3000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,390,000,000,00
Otkriveno tenkova270,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta663,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1060,7300,0000,0000,00
Iskustvo117,630,000,000,00
Ukupno
Bitke145
Pobjede2617,93%
Izgubljene11881,38%
Neriješeno10,69%
Preživjele bitke3222,07%
Uništenih tenkova440,30
Odnos razaranja0,39
Otkriveno tenkova270,19
Počinjena šteta663,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1060,73
Iskustvo117,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede420,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1575,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno15,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke630,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova140,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta295,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo108,800,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede420,00%
Izgubljene1575,00%
Neriješeno15,00%
Preživjele bitke630,00%
Uništenih tenkova110,55
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova140,70
Počinjena šteta295,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo108,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke177000
Pobjede5531,07%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12067,80%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4827,12%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova970,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova1180,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta541,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja2391,3500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2001,1300,0000,0000,00
Iskustvo219,790,000,000,00
Ukupno
Bitke177
Pobjede5531,07%
Izgubljene12067,80%
Neriješeno21,13%
Preživjele bitke4827,12%
Uništenih tenkova970,55
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova1180,67
Počinjena šteta541,07
Bodovi zauzimanja2391,35
Obrambeni bodovi2001,13
Iskustvo219,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke86000
Pobjede4855,81%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3641,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3945,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova570,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova780,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta851,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja3013,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi630,7300,0000,0000,00
Iskustvo477,980,000,000,00
Ukupno
Bitke86
Pobjede4855,81%
Izgubljene3641,86%
Neriješeno22,33%
Preživjele bitke3945,35%
Uništenih tenkova570,66
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova780,91
Počinjena šteta851,88
Bodovi zauzimanja3013,50
Obrambeni bodovi630,73
Iskustvo477,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (187)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
50TP prototyp 8997,00519242447,94%1005,88
WZ-111 8868,95502200247,75%898,07
Bat.-Châtillon 155 58101385,73410176245,23%1314,52
Object 261101346,86527154449,03%1121,25
Jagdtiger91578,77495100050,30%1394,39
T-1506680,2940980553,42%1202,48
Lorraine 155 mle. 5181074,7035673442,64%1217,42
T26E4 SuperPershing 8856,4552873344,75%973,62
Jagdpanzer IV6516,1029271950,07%882,89
Conqueror91268,2251471049,30%1132,87
AMX 13 909555,8744870447,44%658,02
T14 5479,2246269150,36%1014,62
SU-14-28871,3034467945,66%916,87
Nashorn6747,0239563451,58%1350,65
Caernarvon81068,5947960346,77%1262,03
Lorraine 155 mle. 507900,4531560338,97%1124,73
IS7935,0551359950,25%1336,91
Churchill I5474,0533154551,01%1007,65
M18 Hellcat6715,4542752051,73%1324,10
AMX 12 t6142,9725151748,55%189,70
Schwarzpanzer 58 8776,8148651047,06%921,29
T3 HMC2242,2323745154,99%1246,95
KV-856715,4342244753,69%1341,56
AMX 13 757213,5031344644,84%215,81
M53/M5591203,9850943247,22%1163,39
TOG II* 6765,1246142748,01%1392,56
212A91298,4247240453,96%1343,99
KV-481107,1248038550,39%1412,27
Ferdinand81275,1653637548,53%1408,27
M2 Light2124,6719832950,76%383,85
M7 Priest3660,5728332752,91%2480,13
Black Prince7946,3853930343,23%1330,58
StuG III Ausf. G5381,4721330146,84%805,96
SU-86845,0131230045,33%1266,01
Sturmpanzer II4235,5116329746,46%700,01
Marder II3279,2123226152,49%908,29
KV-37723,9338825447,64%824,02
T-284332,7823925050,80%1101,75
Matilda4391,4030624753,04%1192,53
IS-27970,0963124252,07%1357,97
Churchill Gun Carrier6532,1339321545,12%888,44
Type 586621,1853621157,35%1342,07
Type 5 Chi-Ri7661,3740520944,02%918,52
ST-I9909,9246020746,86%643,88
Type 4 Chi-To6632,6352620450,98%1218,59
Jagdpanther7978,8350120350,25%1434,11
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4104,0513019542,05%28,31
Type T-345314,0230318955,03%840,35
M75256,2926318746,52%800,40
SU-54377,7519518644,62%874,24
Type 3 Chi-Nu5389,8238318245,60%1004,41
Type 2597 Chi-Ha3223,7822616253,09%830,63
SU-263101,3810516043,13%62,47
Churchill VII6557,8237915753,50%972,41
STG Guard 8920,3960515444,81%978,80
T-463136,3816414450,00%464,66
KV-15445,3532613650,74%897,79
M40/M4381045,8662413247,73%1157,31
M446641,1338513046,92%1149,63
M56 Scorpion 7817,2245712857,81%1133,30
Jagdpanzer E 100101204,5641412145,45%642,07
Type 1 Chi-He4229,3334511051,82%621,52
T216338,6036111043,64%769,26
AMX 40476,3513810742,06%36,08
M3 Light 342,308610539,05%16,18
AMX 38328,461149647,92%73,59
M374393,762229347,31%1570,45
T25/27677,844299244,57%762,42
T1E6 292,081479151,65%300,17
CS-447640,485159047,78%780,20
AMX ELC bis5159,802529048,89%367,99
T675322,692458852,27%611,26
M-II-Y7793,174518839,77%782,47
G.W. Panther7870,604768755,17%1033,82
LTP 3184,992088748,28%854,96
Pawlack Tank6589,093578651,16%799,86
IS-2-II8996,415448555,29%1074,95
Chi-Ni2223,212868252,44%1355,22
T1 Cunningham1124,832068247,56%720,84
T56 GMC3183,461997853,85%575,18
Pz.Sfl. IVc5492,113947643,42%1192,84
T7 Combat Car 279,861617353,42%288,54
T-29 3298,223497252,78%1013,11
T-602191,572397048,57%920,77
Object 777 Version II 91259,996206850,00%1107,63
M415594,253296347,62%1013,58
Bat.-Châtillon 25 t AP9623,604206237,10%324,13
Vickers Medium Mk. III3140,471895957,63%468,89
Super Conqueror101171,416055959,32%826,85
T-34-856432,173505459,26%781,38
Hotchkiss H35220,75805333,96%0,00
M5A1 Stuart4234,362805354,72%781,40
Bat.-Châtillon 25 t10903,193905341,51%489,22
T-26252,06745230,77%0,92
Valiant 5493,735294452,27%945,68
SU-18282,19844235,71%232,11
MT-256237,622984250,00%542,25
Sav m/434243,632294156,10%620,41
Birch Gun4242,591754148,78%765,57
M5 Stuart4200,752384035,00%381,11
40TP Habicha6374,323473735,14%426,56
B.U.G.I.6596,052933735,14%752,16
SU-100Y 6803,685713748,65%1397,82
ELC EVEN 90 8230,805033557,14%320,27
AT 77389,883853450,00%319,58
Vickers Medium Mk. I179,031113327,27%173,03
Škoda T 245271,312693253,13%623,02
Löwe 8985,066433164,52%1230,50
Somua SAu 404308,172673046,67%750,16
S35 CA5519,133153063,33%1212,08
14TP4228,902542944,83%680,94
25TP KSUST II5311,482602955,17%667,98
Sturmpanzer I Bison365,241042948,28%76,65
Marder 38T4471,934982955,17%1465,26
Pz.Kpfw. 35 (t)212,61782839,29%0,00
Bat.-Châtillon 12 t8343,463512842,86%383,59
Covenanter5109,851952751,85%204,42
DS PZInż5412,882352642,31%663,92
Renault Otsu1133,402732556,00%562,54
59-166191,964632560,00%431,86
45TP Habicha7899,335612441,67%1125,35
Matilda Black Prince 5369,962292326,09%709,49
Leichttraktor117,43732157,14%145,38
Tortoise9703,335182142,86%291,37
Crusader 5.5-in. SP7644,503212040,00%806,35
Universal Carrier 2-pdr2182,001621947,37%677,83
Valentine II 4239,112451947,37%685,62
P.435309,003391866,67%796,52
Panzerjäger I219,89661838,89%0,00
Sturer Emil7430,613121833,33%300,31
Somua SM 8782,223611827,78%469,47
43 M. Toldi III 362,94931833,33%13,68
10TP3172,651791729,41%481,72
Vickers Mk. E Type B272,941171741,18%54,44
Valentine AT4218,292101770,59%674,15
Panther/M10 7660,653941752,94%887,66
Super Hellcat 7537,883311735,29%543,10
T-116 3196,532381540,00%652,08
MKA 2178,271921540,00%494,62
Renault UE 573250,773181361,54%837,93
KV-137147,622831346,15%69,26
Bretagne Panther 6604,003311323,08%775,98
1108847,004071233,33%615,08
Renault FT10,00691163,64%204,19
T92 HMC101018,183671136,36%575,40
Rheinmetall Skorpion G 8533,733341154,55%454,65
Churchill III 5279,205181060,00%514,29
BT-7 artillery 3259,404431060,00%1033,70
AMX Canon d'assaut 105 8977,804241020,00%657,83
M3 Stuart390,44157955,56%245,19
7TP2116,56122933,33%171,15
M4A1 Revalorisé 8549,22327922,22%322,62
AMX M4 mle. 49 Liberté 8725,00713875,00%879,30
Vickers Medium Mk. II2121,14157771,43%621,03
MS-115,5793785,71%261,00
Light Mk. VIC 274,57152785,71%376,92
T1 HMC2218,83149650,00%1297,78
Type 89 I-Go/Chi-Ro299,17119650,00%218,09
G.W. Tiger91536,67488650,00%1512,43
MTLS-1G14 3167,17184650,00%524,98
A46 6196,83312633,33%285,37
Dicker Max 6751,67602683,33%1324,73
ST vz. 394413,20388560,00%1475,59
Pz.Kpfw. II264,6094520,00%4,81
Type 97 Chi-Ha3102,40182560,00%258,68
Type 95 Heavy4260,60285560,00%810,07
Pz.Kpfw. 38 (t)30,004040,00%0,00
T-50-2 6361,25386450,00%735,27
T-44-100 8571,50392450,00%483,86
Cruiser Mk. III3227,00272333,33%898,28
T26E5 Patriot 81183,00807366,67%1434,64
ARL V396846,00269250,00%1378,74
AMR 35 282,501732100,00%361,98
Pz.Sfl. IC 4208,50387250,00%438,05
T-45 2615,50690250,00%3641,74
L-60 2102,508620,00%280,56
Heavy Tank No. VI 6451,00289250,00%569,34
Kolohousenka136,001810,00%0,00
Strv fm/2110,001810,00%0,00
Fiat 300010,003310,00%0,00
Renault NC-3110,00911100,00%261,00
Convert. Medium Tank T3 3109,002491100,00%321,37
M24E2 Super Chaffee 60,006810,00%0,00
AT 15A 7874,005461100,00%1120,39
T26E3 Eagle 7 7751,0046110,00%666,29
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2238,004051100,00%1402,40
StuG IV 5509,003231100,00%1360,51

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.10.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.10.2018
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.01.2015
Otišao: 02.11.2015
Pozicija: Novak
Član od: 12.10.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.05.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.03.2014