louve86

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.11.2015

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11727000
Ø Razina6,300,000,000,00
Pobjede581949,62%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene577649,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1321,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke274023,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova86990,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova136341,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta745,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja82500,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi78070,6700,0000,0000,00
Iskustvo459,680,000,000,00
WN71009,510,000,000,00
WN81116,140,000,000,00
Ukupno
Bitke11727
Ø Razina6,30
Pobjede581949,62%
Izgubljene577649,25%
Neriješeno1321,13%
Preživjele bitke274023,36%
Uništenih tenkova86990,74
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova136341,16
Počinjena šteta745,83
Bodovi zauzimanja82500,70
Obrambeni bodovi78070,67
Iskustvo459,68
WN71009,51
WN81116,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke50000
Pobjede3162,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1836,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2754,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova430,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,870,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.797,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo623,520,000,000,00
Ukupno
Bitke50
Pobjede3162,00%
Izgubljene1836,00%
Neriješeno12,00%
Preživjele bitke2754,00%
Uništenih tenkova430,86
Odnos razaranja1,87
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.797,88
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo623,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede333,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene666,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke222,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,430,000,000,00
Otkriveno tenkova50,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta715,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo278,890,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede333,33%
Izgubljene666,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke222,22%
Uništenih tenkova30,33
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova50,56
Počinjena šteta715,56
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo278,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova153,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta46,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo173,000,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova153,75
Počinjena šteta46,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo173,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke360000
Pobjede12635,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene22963,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7019,44%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1360,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,470,000,000,00
Otkriveno tenkova2150,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta568,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja2960,8200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2150,6000,0000,0000,00
Iskustvo274,890,000,000,00
Ukupno
Bitke360
Pobjede12635,00%
Izgubljene22963,61%
Neriješeno51,39%
Preživjele bitke7019,44%
Uništenih tenkova1360,38
Odnos razaranja0,47
Otkriveno tenkova2150,60
Počinjena šteta568,46
Bodovi zauzimanja2960,82
Obrambeni bodovi2150,60
Iskustvo274,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19000
Pobjede1368,42%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene631,58%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke736,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova160,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta640,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja985,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo613,840,000,000,00
Ukupno
Bitke19
Pobjede1368,42%
Izgubljene631,58%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke736,84%
Uništenih tenkova110,58
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova160,84
Počinjena šteta640,84
Bodovi zauzimanja985,16
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo613,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede321,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1178,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke214,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova30,2100,0000,0000,00
Počinjena šteta691,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo182,140,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede321,43%
Izgubljene1178,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke214,29%
Uništenih tenkova90,64
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova30,21
Počinjena šteta691,29
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo182,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (104)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81017,70527127948,63%1160,38
KV-856717,8151259549,75%1265,42
SU-14-281389,0244234248,25%1668,85
T-345309,5330333451,20%736,05
T-448669,1049333444,01%694,11
KV-15417,2833733249,70%797,69
IS-381300,3771431651,27%1612,55
ISU-15281079,0646230145,51%1055,69
212A91564,3558530146,84%1605,64
Vickers Medium Mk. I1232,1130127453,65%1622,44
Object 261101768,6052127350,18%1841,06
T1 Cunningham1167,8244224056,67%1131,07
SU-86915,1532121044,76%1341,69
KV-481101,2363120651,94%1259,06
T-549882,9453519845,45%702,22
T-109996,5550119549,74%824,80
SU-54353,0717318837,77%644,30
AMX 13 757402,2238918842,55%620,28
FCM 50 t 8903,1046917444,25%941,65
T2 Light Tank 2118,3431717054,71%450,64
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81184,7561816945,56%1445,13
ST-I91145,7351916850,60%979,34
T-34-856495,0143016749,10%891,99
AMX AC mle. 488796,0150116650,00%739,75
AMX 12 t6347,1740416547,27%818,71
Pudel 6583,8960115856,96%1066,74
IS7800,3061015748,41%1093,33
Type 2597 Chi-Ha3277,0640715459,09%1209,98
T-505127,1127415349,67%255,69
T-1506729,0054115050,00%1299,12
T-437639,9361613450,75%900,38
Object 70491328,1657112946,51%928,20
ARL 446631,0147212253,28%1088,10
KV-26876,3269611759,83%1782,18
SU-1006832,9259511559,13%1675,09
AMX 13 F3 AM6646,5645811461,40%1088,88
SU-855358,8824311049,09%735,22
AMX M4 mle. 457780,4849311044,55%936,74
SU-1527929,5764710856,48%1297,82
Hummel6733,7538610547,62%979,20
ARL V396623,1241110048,00%1064,47
O-Ni71026,177379652,08%1311,51
AMX AC mle. 467699,925099554,74%942,23
AMX 50 1008808,135259446,81%718,26
Ikv 65 Alt II6540,674559148,35%885,68
SU-263147,031189142,86%204,33
T3 HMC2310,464968762,07%1909,07
KV-371143,377678656,98%1786,38
TOG II* 6825,935878356,63%1591,82
Renault FT 75 BS2228,092518048,75%1636,00
Grille5807,514687652,63%1956,16
T-284125,921717444,59%170,48
O-I6810,106017051,43%1501,49
A-20573,561646848,53%95,18
Pz.Kpfw. II2130,752426451,56%435,79
Ikv 90 Typ B7619,955076453,13%762,94
O-I Experimental5699,724286460,94%1644,72
O-Ho8859,686736051,67%845,24
Sturmpanzer I Bison3353,413295952,54%1571,76
T-46366,071345750,88%107,57
Jagdpanzer IV6554,944155438,89%763,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4399,673135453,70%1513,39
Bishop5553,243044957,14%1270,44
AMX 105 AM mle. 474422,853614854,17%1527,64
T-262157,751664450,00%669,57
AMX ELC bis5303,884874259,52%1043,17
BT-7458,531203847,37%78,78
BT-22100,971333735,14%254,67
SU-182153,781093737,84%814,09
105 leFH18B2 5325,281873641,67%359,53
MS-1143,801223560,00%164,93
Tetrarch 2172,432563540,00%713,21
FV3046537,713943145,16%768,59
Strv S1 8898,905643151,61%727,18
50TP prototyp 8913,835522931,03%661,21
Lorraine 155 mle. 507615,415552948,28%605,22
SU-76M4114,821112825,00%52,87
T404380,273462642,31%905,76
Bat.-Châtillon 12 t8512,886342650,00%779,95
leKpz M 41 90 mm GF 8596,954002236,36%814,89
AMX 13 105 AM mle. 505413,522102133,33%720,35
Pz.Kpfw. I Ausf. C399,682361942,11%240,03
Sturmpanzer II4283,892921861,11%1018,76
G.W. Panther7705,836081861,11%877,71
Lorraine 39L AM3353,883451758,82%1455,55
SU-85B4118,271251540,00%25,42
Loyd Gun Carriage2118,731331540,00%639,71
AMX 404177,153631361,54%662,58
Cruiser Mk. III3174,922351346,15%711,97
Leichttraktor142,671161250,00%82,83
AT-1252,501011241,67%5,16
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4364,502501080,00%1041,61
Somua S353247,71277771,43%730,67
TKS z n.k.m. 20 mm 2143,00209580,00%867,27
Panzerjäger I2345,25210475,00%1479,43
Renault FT145,3387333,33%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)261,33190366,67%349,39
T-50-2 6503,00481366,67%1569,45
Strv fm/211126,50247250,00%553,49
T-29 3143,50240250,00%351,51
Kolohousenka1109,001591100,00%546,58
Renault Otsu144,005410,00%0,00
Object 25791244,008641100,00%1184,02
Super Hellcat 71012,0028310,00%1067,43

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.11.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.11.2015
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.02.2013