kybord

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 20.03.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke23911000
Ø Razina7,360,000,000,00
Pobjede1263052,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1097945,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno3021,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke794133,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova227300,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova236510,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.166,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja236990,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi204110,8500,0000,0000,00
Iskustvo583,290,000,000,00
WN71256,730,000,000,00
WN81583,270,000,000,00
Ukupno
Bitke23911
Ø Razina7,36
Pobjede1263052,82%
Izgubljene1097945,92%
Neriješeno3021,26%
Preživjele bitke794133,21%
Uništenih tenkova227300,95
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova236510,99
Počinjena šteta1.166,24
Bodovi zauzimanja236990,99
Obrambeni bodovi204110,85
Iskustvo583,29
WN71256,73
WN81583,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke80000
Pobjede4252,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3746,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3948,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova590,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,440,000,000,00
Otkriveno tenkova640,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.744,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja1171,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi570,7100,0000,0000,00
Iskustvo693,960,000,000,00
Ukupno
Bitke80
Pobjede4252,50%
Izgubljene3746,25%
Neriješeno11,25%
Preživjele bitke3948,75%
Uništenih tenkova590,74
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova640,80
Počinjena šteta1.744,81
Bodovi zauzimanja1171,46
Obrambeni bodovi570,71
Iskustvo693,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke35000
Pobjede2160,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1337,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1542,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova641,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta811,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja1183,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi210,6000,0000,0000,00
Iskustvo588,310,000,000,00
Ukupno
Bitke35
Pobjede2160,00%
Izgubljene1337,14%
Neriješeno12,86%
Preživjele bitke1542,86%
Uništenih tenkova200,57
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova641,83
Počinjena šteta811,29
Bodovi zauzimanja1183,37
Obrambeni bodovi210,60
Iskustvo588,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede120,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene480,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,200,000,000,00
Otkriveno tenkova20,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta174,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi51,0000,0000,0000,00
Iskustvo102,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,20
Otkriveno tenkova20,40
Počinjena šteta174,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi51,00
Iskustvo102,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1211000
Pobjede72960,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene46738,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno151,24%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke50141,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10150,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,430,000,000,00
Otkriveno tenkova13121,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta823,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja13431,1100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19491,6100,0000,0000,00
Iskustvo567,210,000,000,00
Ukupno
Bitke1211
Pobjede72960,20%
Izgubljene46738,56%
Neriješeno151,24%
Preživjele bitke50141,37%
Uništenih tenkova10150,84
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova13121,08
Počinjena šteta823,72
Bodovi zauzimanja13431,11
Obrambeni bodovi19491,61
Iskustvo567,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2122000
Pobjede110852,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene101447,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke73634,68%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11980,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova24991,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta906,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja21080,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80153,7800,0000,0000,00
Iskustvo629,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2122
Pobjede110852,21%
Izgubljene101447,79%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke73634,68%
Uništenih tenkova11980,56
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova24991,18
Počinjena šteta906,18
Bodovi zauzimanja21080,99
Obrambeni bodovi80153,78
Iskustvo629,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke192000
Pobjede10052,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8745,31%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno52,60%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6835,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova930,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova1120,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta884,090,000,000,00
Bodovi zauzimanja1530,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1550,8100,0000,0000,00
Iskustvo545,890,000,000,00
Ukupno
Bitke192
Pobjede10052,08%
Izgubljene8745,31%
Neriješeno52,60%
Preživjele bitke6835,42%
Uništenih tenkova930,48
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova1120,58
Počinjena šteta884,09
Bodovi zauzimanja1530,80
Obrambeni bodovi1550,81
Iskustvo545,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede1152,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene942,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1047,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova110,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.234,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja331,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo558,480,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede1152,38%
Izgubljene942,86%
Neriješeno14,76%
Preživjele bitke1047,62%
Uništenih tenkova80,38
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova110,52
Počinjena šteta1.234,00
Bodovi zauzimanja331,57
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo558,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (160)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
G.W. Panther71314,69505203253,54%1763,87
113101841,26716151449,21%1514,63
T3091688,22640146048,84%1554,90
M18 Hellcat6818,75609119561,67%1801,95
T110E4102448,0368896555,75%2052,48
T25/27776,5735559850,67%1098,35
E 7591349,3854355653,06%1324,85
11081345,5078553655,04%1763,73
T57 Heavy Tank102604,4387846257,14%2421,72
T28 Prototype81334,4652745845,20%1402,93
Hummel61021,6738445351,21%1693,90
WZ-111 model 1-491511,5574745150,11%1433,41
Grille5681,9331443354,73%1888,85
T-5491703,2888639954,39%2091,03
T-62A101791,7569139352,16%1633,08
Indien-Panzer81160,3459735752,38%1520,88
Jagdpanther7970,2847834453,20%1328,81
T54E191919,9187732852,74%2107,05
Type 586596,9558232454,94%1321,55
Jagdpanther II81175,8454132247,83%1143,12
Bat.-Châtillon 25 t AP91819,0786029751,85%2204,20
AMX 13 909893,9783427055,93%1511,13
M4A3E8 Sherman6405,4231826651,13%660,66
T-4481163,1282626061,54%1902,13
WZ-1328751,7051725250,00%1191,98
Bat.-Châtillon 25 t101952,4372525046,40%1712,34
IS-271355,6583124558,37%2069,38
WZ-1317556,2446624453,28%1093,37
T6981432,6085423852,10%2207,56
IS-381108,1664123348,07%1206,24
SU-54607,1130422253,60%1990,73
Type 64 6500,6762622155,20%1349,01
Tiger II81630,4487021853,21%2235,46
M75275,8030221754,84%908,09
G.W. Tiger91049,1657721547,91%860,94
G.W. Tiger (P)8963,0062320348,28%989,95
Jagdtiger91572,7070919751,27%1212,42
SU-1527695,8738318349,18%888,05
T675423,1734118348,09%885,72
T71 DA7870,7582818157,46%2067,94
SU-1006889,8354617857,30%1853,45
VK 30.02 (D)7873,2948916951,48%1528,24
VK 30.01 (D)6772,4555215349,67%1621,88
M3 Stuart390,3016115251,32%259,05
M446691,7336814753,06%1181,92
Tiger I71264,3780314652,05%1879,60
AMX 13 757609,6982514055,00%1372,92
T-34-856906,3972513960,43%2372,20
59-166191,9734413948,20%333,45
T2971062,0753013659,56%1409,56
SU-855669,8147612959,69%1967,13
T-345528,1652611655,17%1582,24
IS7987,8671311353,10%1418,74
Ikv 90 Typ B7808,8553011044,55%966,24
AMX 12 t6614,0775610955,05%2201,41
T-4371222,0490510666,04%2633,20
AMX M4 1949 Liberte 8923,6668810447,12%839,75
M2 Light Tank2105,1617810146,53%350,25
SU-263361,9722010061,00%1218,09
M66647,994539846,94%1038,65
Škoda T 256484,503959658,33%903,44
Jagdpanzer E 100101466,646759655,21%924,33
Bat.-Châtillon 12 t8599,976159447,87%883,41
Panther7883,947018952,81%1487,78
Cromwell6528,785808853,41%987,77
KV-856691,843498843,18%958,21
T216542,666978854,55%1736,55
Wespe3312,371798445,24%1268,31
M5A1 Stuart4281,344678355,42%1276,70
Škoda T 245354,202918156,79%1000,87
Ikv 65 Alt II6747,055347954,43%1323,33
T1 Heavy Tank5584,324367750,65%1317,65
Jagdpanzer IV6854,934967156,34%1939,76
M8A14290,062447154,93%818,18
Strv m/425332,313687055,71%805,04
M41 HMC5526,302916950,72%836,79
T1 Cunningham165,091686855,88%270,42
M5 Stuart488,621706842,65%129,97
VK 30.01 (H)5756,517226770,15%1970,44
Pz.Kpfw. III/IV5675,247036767,16%2978,86
Ikv 1035358,923366549,23%790,66
Konštrukta T-34/1007747,275766250,00%1146,37
M127787,393846147,54%940,84
Crusader5397,954216051,67%1064,38
Type T-345377,914105657,14%1139,02
KV-1S5488,333505453,70%988,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3199,294685255,77%1012,27
AMX ELC bis5462,086295162,75%1995,12
VK 36.01 (H)61015,397814961,22%2092,07
StuG III Ausf. G5627,915014660,87%1765,56
Strv 746670,046084656,52%1245,60
T-34-17643,805674440,91%724,68
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4541,593034136,59%1566,51
SU-182130,321484160,98%804,08
Lago4287,103744037,50%807,35
T-284169,082263850,00%394,70
M3 Lee4416,924523754,05%1807,89
Panther II8704,056103748,65%763,55
KV-15190,892343751,35%228,24
ST vz. 394228,612253641,67%618,51
T82 HMC4367,252173641,67%1143,38
T207283,312642948,28%196,76
Type 2597 Chi-Ha3238,523412958,62%885,58
VK 20.01 (D)4201,183372850,00%567,33
Alecto4536,375452751,85%1944,90
AMX 404155,172422356,52%653,31
Covenanter4161,623122147,62%475,19
Valentine AT3291,523202133,33%903,42
T328850,256662050,00%763,49
Pz.Kpfw. II Luchs4235,752892060,00%820,11
AT 25430,204382040,00%940,93
SU-100M17655,453072040,00%667,57
Vickers Mk. E Type B2178,061811855,56%851,60
Sav m/434215,442981844,44%457,18
T28 Concept 7718,944871844,44%792,80
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.488,473221747,06%129,41
Somua SAu 404265,292591729,41%567,62
Marder 38T4537,384121675,00%1759,75
Ikv 723218,733271553,33%617,38
LT vz. 383170,152011346,15%631,25
LTP 3390,695641369,23%2584,93
AMX 38368,501231250,00%134,22
SU-86618,821931127,27%655,84
Cruiser Mk. I2122,902211050,00%454,14
Cruiser Mk. II394,002131050,00%215,40
Pz.Kpfw. II2106,56177966,67%546,75
Marder II3140,56178955,56%308,16
T56 GMC3147,38189837,50%283,29
Renault NC-31198,14100714,29%288,66
Pz.Kpfw. 38 (t)3131,57357757,14%429,44
Cruiser Mk. III278,29108742,86%140,28
Strv m/40L3193,00398666,67%721,94
MS-1188,50289666,67%507,63
Leichttraktor1102,60138540,00%309,18
T3 HMC2150,8014350,00%437,69
Sturmpanzer I Bison3127,50195450,00%271,39
Cruiser Mk. IV3395,75423450,00%1936,70
Valentine II 4117,00306475,00%392,20
D1278,33101333,33%158,83
A-204288,334713100,00%1400,34
Pvlvv fm/422100,33222366,67%440,08
Valentine4297,67358333,33%879,85
T-505365,33542366,67%1411,05
T1E6 2182,00409366,67%1289,80
Strv m/382119,50265250,00%429,37
Renault FT151,501292100,00%305,69
Hotchkiss H352383,00487250,00%2892,93
T-463153,00284250,00%599,97
Lorraine 39L AM3466,004182100,00%1729,02
Pz.Kpfw. I2179,505052100,00%1221,63
T-29 3242,004822100,00%1052,61
Vickers Medium Mk. I1102,0012410,00%379,44
Kolohousenka150,002210,00%28,59
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001931100,00%261,00
Renault FT 75 BS2204,003131100,00%1276,77
T1 HMC2280,0012710,00%1654,34
Pz.Kpfw. II Ausf. G398,003821100,00%439,88
Pz.Sfl. IVc5288,002111100,00%596,54
L-60 2105,002791100,00%627,49
T7 Combat Car 256,0011310,00%73,55

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 20.03.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.02.2018
Otišao: 17.03.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.02.2018
Otišao: 10.02.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 04.02.2018
Otišao: 07.02.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.01.2018
Otišao: 31.01.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 22.02.2017
Otišao: 02.01.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.04.2016
Otišao: 08.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.03.2016
Otišao: 16.04.2016
Cookies help delivering this services. Uči više  Close