cookie_text Uči više

kybord

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 20.03.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke23911000
Ø Razina7,360,000,000,00
Pobjede1263052,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1097945,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno3021,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke794133,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova227300,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova236510,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.166,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja236990,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi204110,8500,0000,0000,00
Iskustvo583,290,000,000,00
WN71256,730,000,000,00
WN81582,290,000,000,00
Ukupno
Bitke23911
Ø Razina7,36
Pobjede1263052,82%
Izgubljene1097945,92%
Neriješeno3021,26%
Preživjele bitke794133,21%
Uništenih tenkova227300,95
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova236510,99
Počinjena šteta1.166,24
Bodovi zauzimanja236990,99
Obrambeni bodovi204110,85
Iskustvo583,29
WN71256,73
WN81582,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u: 18.04.2011 01:43
Posljednja bitka: 19.04.2018 20:14
Zadnje ažuriranje: 19.06.2018 03:57

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke80000
Pobjede4252,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3746,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3948,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova590,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,440,000,000,00
Otkriveno tenkova640,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.744,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja1171,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi570,7100,0000,0000,00
Iskustvo693,960,000,000,00
Ukupno
Bitke80
Pobjede4252,50%
Izgubljene3746,25%
Neriješeno11,25%
Preživjele bitke3948,75%
Uništenih tenkova590,74
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova640,80
Počinjena šteta1.744,81
Bodovi zauzimanja1171,46
Obrambeni bodovi570,71
Iskustvo693,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke35000
Pobjede2160,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1337,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1542,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova641,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta811,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja1183,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi210,6000,0000,0000,00
Iskustvo588,310,000,000,00
Ukupno
Bitke35
Pobjede2160,00%
Izgubljene1337,14%
Neriješeno12,86%
Preživjele bitke1542,86%
Uništenih tenkova200,57
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova641,83
Počinjena šteta811,29
Bodovi zauzimanja1183,37
Obrambeni bodovi210,60
Iskustvo588,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede120,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene480,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,200,000,000,00
Otkriveno tenkova20,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta174,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi51,0000,0000,0000,00
Iskustvo102,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,20
Otkriveno tenkova20,40
Počinjena šteta174,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi51,00
Iskustvo102,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1211000
Pobjede72960,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene46738,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno151,24%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke50141,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10150,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,430,000,000,00
Otkriveno tenkova13121,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta823,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja13431,1100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19491,6100,0000,0000,00
Iskustvo567,210,000,000,00
Ukupno
Bitke1211
Pobjede72960,20%
Izgubljene46738,56%
Neriješeno151,24%
Preživjele bitke50141,37%
Uništenih tenkova10150,84
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova13121,08
Počinjena šteta823,72
Bodovi zauzimanja13431,11
Obrambeni bodovi19491,61
Iskustvo567,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2122000
Pobjede110852,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene101447,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke73634,68%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11980,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova24991,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta906,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja21080,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80153,7800,0000,0000,00
Iskustvo629,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2122
Pobjede110852,21%
Izgubljene101447,79%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke73634,68%
Uništenih tenkova11980,56
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova24991,18
Počinjena šteta906,18
Bodovi zauzimanja21080,99
Obrambeni bodovi80153,78
Iskustvo629,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke192000
Pobjede10052,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8745,31%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno52,60%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6835,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova930,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova1120,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta884,090,000,000,00
Bodovi zauzimanja1530,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1550,8100,0000,0000,00
Iskustvo545,890,000,000,00
Ukupno
Bitke192
Pobjede10052,08%
Izgubljene8745,31%
Neriješeno52,60%
Preživjele bitke6835,42%
Uništenih tenkova930,48
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova1120,58
Počinjena šteta884,09
Bodovi zauzimanja1530,80
Obrambeni bodovi1550,81
Iskustvo545,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede1152,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene942,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1047,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova110,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.234,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja331,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo558,480,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede1152,38%
Izgubljene942,86%
Neriješeno14,76%
Preživjele bitke1047,62%
Uništenih tenkova80,38
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova110,52
Počinjena šteta1.234,00
Bodovi zauzimanja331,57
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo558,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (160)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
G.W. Panther71314,69505203253,54%1759,79
113101841,26716151449,21%1508,41
T3091688,22640146048,84%1555,09
M18 Hellcat6818,75609119561,67%1800,36
T110E4102448,0368896555,75%2050,59
T25/27776,5735559850,67%1101,82
E 7591349,3854355653,06%1324,88
11081345,5078553655,04%1758,88
T57 Heavy Tank102604,4387846257,14%2417,92
T28 Prototype81334,4652745845,20%1402,45
Hummel61021,6738445351,21%1691,91
WZ-111 model 1-491511,5574745150,11%1432,05
Grille5681,9331443354,73%1889,02
T-5491703,2888639954,39%2090,86
T-62A101791,7569139352,16%1630,79
Indien-Panzer81160,3459735752,38%1520,04
Jagdpanther7970,2847834453,20%1328,35
T54E191919,9187732852,74%2105,75
Type 586596,9558232454,94%1321,04
Jagdpanther II81175,8454132247,83%1140,57
Bat.-Châtillon 25 t AP91819,0786029751,85%2206,85
AMX 13 909893,9783427055,93%1516,79
M4A3E8 Sherman6405,4231826651,13%660,48
T-4481163,1282626061,54%1906,78
WZ-1328751,7051725250,00%1189,40
Bat.-Châtillon 25 t101952,4372525046,40%1708,97
IS-271355,6583124558,37%2065,70
WZ-1317556,2446624453,28%1095,95
T6981432,6085423852,10%2204,94
IS-381108,1664123348,07%1201,00
SU-54607,1130422253,60%1989,80
Type 64 6500,6762622155,20%1340,71
Tiger II81630,4487021853,21%2234,36
M75275,8030221754,84%908,53
G.W. Tiger91049,1657721547,91%863,43
G.W. Tiger (P)8963,0062320348,28%992,87
Jagdtiger91572,7070919751,27%1210,07
SU-1527695,8738318349,18%887,63
T675423,1734118348,09%885,03
T71 DA7870,7582818157,46%2071,70
SU-1006889,8354617857,30%1853,24
VK 30.02 (D)7873,2948916951,48%1531,70
VK 30.01 (D)6772,4555215349,67%1622,50
M3 Stuart390,3016115251,32%260,00
M446691,7336814753,06%1183,35
Tiger I71264,3780314652,05%1872,06
AMX 13 757609,6982514055,00%1381,11
T-34-856906,3972513960,43%2372,49
59-166191,9734413948,20%332,94
T2971062,0753013659,56%1407,82
SU-855669,8147612959,69%1968,29
T-345528,1652611655,17%1582,47
IS7987,8671311353,10%1417,87
Ikv 90 Typ B7808,8553011044,55%963,62
AMX 12 t6614,0775610955,05%2212,15
T-4371222,0490510666,04%2635,59
AMX M4 1949 Liberte 8923,6668810447,12%839,75
M2 Light Tank2105,1617810146,53%351,83
SU-263361,9722010061,00%1219,30
M66647,994539846,94%1039,00
Škoda T 256484,503959658,33%901,89
Jagdpanzer E 100101466,646759655,21%922,32
Bat.-Châtillon 12 t8599,976159447,87%873,13
Panther7883,947018952,81%1488,07
Cromwell6528,785808853,41%986,86
KV-856691,843498843,18%957,54
T216542,666978854,55%1751,34
Wespe3312,371798445,24%1273,42
M5A1 Stuart4281,344678355,42%1281,02
Škoda T 245354,202918156,79%1000,47
Ikv 65 Alt II6747,055347954,43%1321,07
T1 Heavy Tank5584,324367750,65%1319,70
Jagdpanzer IV6854,934967156,34%1941,74
M8A14290,062447154,93%819,27
Strv m/425332,313687055,71%803,88
M41 HMC5526,302916950,72%834,85
T1 Cunningham165,091686855,88%270,59
M5 Stuart488,621706842,65%130,27
VK 30.01 (H)5756,517226770,15%1967,23
Pz.Kpfw. III/IV5675,247036767,16%2985,37
Ikv 1035358,923366549,23%790,00
Konštrukta T-34/1007747,275766250,00%1144,04
M127787,393846147,54%937,88
Crusader5397,954216051,67%1064,69
Type T-345377,914105657,14%1139,04
KV-1S5488,333505453,70%985,59
Pz.Kpfw. I Ausf. C3199,294685255,77%1013,64
AMX ELC bis5462,086295162,75%1990,27
VK 36.01 (H)61015,397814961,22%2092,47
StuG III Ausf. G5627,915014660,87%1766,70
Strv 746670,046084656,52%1242,42
T-34-17643,805674440,91%723,41
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4541,593034136,59%1565,12
SU-182130,321484160,98%805,72
Lago4287,103744037,50%807,38
T-284169,082263850,00%396,01
M3 Lee4416,924523754,05%1810,26
Panther II8704,056103748,65%763,13
KV-15190,892343751,35%228,16
ST vz. 394228,612253641,67%619,13
T82 HMC4367,252173641,67%1140,19
T207283,312642948,28%197,06
Type 2597 Chi-Ha3238,523412958,62%886,76
VK 20.01 (D)4201,183372850,00%568,25
Alecto4536,375452751,85%1945,95
AMX 404155,172422356,52%656,28
Covenanter4161,623122147,62%476,28
Valentine AT3291,523202133,33%905,02
T328850,256662050,00%762,69
Pz.Kpfw. II Luchs4235,752892060,00%823,53
AT 25430,204382040,00%942,10
SU-100M17655,453072040,00%669,83
Vickers Mk. E Type B2178,061811855,56%851,97
Sav m/434215,442981844,44%456,67
T28 Concept 7718,944871844,44%789,92
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.488,473221747,06%132,29
Somua SAu 404265,292591729,41%568,60
Marder 38T4537,384121675,00%1761,12
Ikv 723218,733271553,33%616,74
LT vz. 383170,152011346,15%632,27
LTP 3390,695641369,23%2588,68
AMX 38368,501231250,00%134,67
SU-86618,821931127,27%654,74
Cruiser Mk. I2122,902211050,00%454,04
Cruiser Mk. II394,002131050,00%215,62
Pz.Kpfw. II2106,56177966,67%547,28
Marder II3140,56178955,56%308,27
T56 GMC3147,38189837,50%284,05
Renault NC-31198,14100714,29%289,38
Pz.Kpfw. 38 (t)3131,57357757,14%434,38
Cruiser Mk. III278,29108742,86%139,78
Strv m/40L3193,00398666,67%720,98
MS-1188,50289666,67%507,49
Leichttraktor1102,60138540,00%308,81
T3 HMC2150,8014350,00%437,74
Sturmpanzer I Bison3127,50195450,00%271,13
Cruiser Mk. IV3395,75423450,00%1939,48
Valentine II 4117,00306475,00%393,06
D1278,33101333,33%158,40
A-204288,334713100,00%1399,72
Pvlvv fm/422100,33222366,67%445,39
Valentine4297,67358333,33%880,53
T-505365,33542366,67%1400,57
T1E6 2182,00409366,67%1290,21
Strv m/382119,50265250,00%429,19
Renault FT151,501292100,00%305,79
Hotchkiss H352383,00487250,00%2890,31
T-463153,00284250,00%602,17
Lorraine 39L AM3466,004182100,00%1729,81
Pz.Kpfw. I2179,505052100,00%1221,78
T-29 3242,004822100,00%1041,27
Vickers Medium Mk. I1102,0012410,00%380,51
Kolohousenka150,002210,00%29,43
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001931100,00%261,00
Renault FT 75 BS2204,003131100,00%1276,95
T1 HMC2280,0012710,00%1656,89
Pz.Kpfw. II Ausf. G398,003821100,00%440,25
Pz.Sfl. IVc5288,002111100,00%596,85
L-60 2105,002791100,00%630,99
T7 Combat Car 256,0011310,00%75,97

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 20.03.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.02.2018
Otišao: 17.03.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.02.2018
Otišao: 10.02.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 04.02.2018
Otišao: 07.02.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.01.2018
Otišao: 31.01.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 22.02.2017
Otišao: 02.01.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.04.2016
Otišao: 08.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.03.2016
Otišao: 16.04.2016