kybord

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke23911000
Ø Razina7,360,000,000,00
Pobjede1263052,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1097945,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno3021,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke794133,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova227300,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,420,000,000,00
Otkriveno tenkova236510,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.166,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja236990,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi204110,8500,0000,0000,00
Iskustvo583,290,000,000,00
WN71256,730,000,000,00
WN81584,130,000,000,00
Ukupno
Bitke23911
Ø Razina7,36
Pobjede1263052,82%
Izgubljene1097945,92%
Neriješeno3021,26%
Preživjele bitke794133,21%
Uništenih tenkova227300,95
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova236510,99
Počinjena šteta1.166,24
Bodovi zauzimanja236990,99
Obrambeni bodovi204110,85
Iskustvo583,29
WN71256,73
WN81584,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke80000
Pobjede4252,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3746,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3948,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova590,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,440,000,000,00
Otkriveno tenkova640,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.744,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja1171,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi570,7100,0000,0000,00
Iskustvo693,960,000,000,00
Ukupno
Bitke80
Pobjede4252,50%
Izgubljene3746,25%
Neriješeno11,25%
Preživjele bitke3948,75%
Uništenih tenkova590,74
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova640,80
Počinjena šteta1.744,81
Bodovi zauzimanja1171,46
Obrambeni bodovi570,71
Iskustvo693,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke35000
Pobjede2160,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1337,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1542,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova641,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta811,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja1183,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi210,6000,0000,0000,00
Iskustvo588,310,000,000,00
Ukupno
Bitke35
Pobjede2160,00%
Izgubljene1337,14%
Neriješeno12,86%
Preživjele bitke1542,86%
Uništenih tenkova200,57
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova641,83
Počinjena šteta811,29
Bodovi zauzimanja1183,37
Obrambeni bodovi210,60
Iskustvo588,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede120,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene480,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,200,000,000,00
Otkriveno tenkova20,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta174,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi51,0000,0000,0000,00
Iskustvo102,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,20
Otkriveno tenkova20,40
Počinjena šteta174,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi51,00
Iskustvo102,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1211000
Pobjede72960,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene46738,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno151,24%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke50141,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10150,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,430,000,000,00
Otkriveno tenkova13121,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta823,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja13431,1100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19491,6100,0000,0000,00
Iskustvo567,210,000,000,00
Ukupno
Bitke1211
Pobjede72960,20%
Izgubljene46738,56%
Neriješeno151,24%
Preživjele bitke50141,37%
Uništenih tenkova10150,84
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova13121,08
Počinjena šteta823,72
Bodovi zauzimanja13431,11
Obrambeni bodovi19491,61
Iskustvo567,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2122000
Pobjede110852,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene101447,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke73634,68%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11980,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova24991,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta906,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja21080,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80153,7800,0000,0000,00
Iskustvo629,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2122
Pobjede110852,21%
Izgubljene101447,79%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke73634,68%
Uništenih tenkova11980,56
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova24991,18
Počinjena šteta906,18
Bodovi zauzimanja21080,99
Obrambeni bodovi80153,78
Iskustvo629,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke192000
Pobjede10052,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8745,31%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno52,60%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6835,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova930,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova1120,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta884,090,000,000,00
Bodovi zauzimanja1530,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1550,8100,0000,0000,00
Iskustvo545,890,000,000,00
Ukupno
Bitke192
Pobjede10052,08%
Izgubljene8745,31%
Neriješeno52,60%
Preživjele bitke6835,42%
Uništenih tenkova930,48
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova1120,58
Počinjena šteta884,09
Bodovi zauzimanja1530,80
Obrambeni bodovi1550,81
Iskustvo545,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede1152,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene942,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1047,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova110,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.234,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja331,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo558,480,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede1152,38%
Izgubljene942,86%
Neriješeno14,76%
Preživjele bitke1047,62%
Uništenih tenkova80,38
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova110,52
Počinjena šteta1.234,00
Bodovi zauzimanja331,57
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo558,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (160)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
G.W. Panther71314,69505203253,54%1762,89
113101841,26716151449,21%1520,27
T3091688,22640146048,84%1554,32
M18 Hellcat6818,75609119561,67%1801,22
T110E4102448,0368896555,75%2065,47
T25/27776,5735559850,67%1097,96
E 7591349,3854355653,06%1323,90
11081345,5078553655,04%1764,36
T57 Heavy Tank102604,4387846257,14%2432,33
T28 Prototype81334,4652745845,20%1400,25
Hummel61021,6738445351,21%1693,91
WZ-111 model 1-491511,5574745150,11%1436,20
Grille5681,9331443354,73%1888,55
T-5491703,2888639954,39%2091,30
T-62A101791,7569139352,16%1637,60
Indien-Panzer81160,3459735752,38%1520,03
Jagdpanther7970,2847834453,20%1325,21
T54E191919,9187732852,74%2107,83
Type 586596,9558232454,94%1320,99
Jagdpanther II81175,8454132247,83%1144,45
Bat.-Châtillon 25 t AP91819,0786029751,85%2206,93
AMX 13 909893,9783427055,93%1509,52
M4A3E8 Sherman6405,4231826651,13%661,33
T-4481163,1282626061,54%1898,72
WZ-1328751,7051725250,00%1198,21
Bat.-Châtillon 25 t101952,4372525046,40%1726,20
IS-271355,6583124558,37%2071,06
WZ-1317556,2446624453,28%1097,42
T6981432,6085423852,10%2210,43
IS-381108,1664123348,07%1206,94
SU-54607,1130422253,60%1989,55
Type 64 6500,6762622155,20%1364,80
Tiger II81630,4487021853,21%2234,55
M75275,8030221754,84%907,57
G.W. Tiger91049,1657721547,91%858,24
G.W. Tiger (P)8963,0062320348,28%986,42
Jagdtiger91572,7070919751,27%1211,87
SU-1527695,8738318349,18%887,20
T675423,1734118348,09%886,80
T71 DA7870,7582818157,46%2067,40
SU-1006889,8354617857,30%1853,39
VK 30.02 (D)7873,2948916951,48%1527,74
VK 30.01 (D)6772,4555215349,67%1621,67
M3 Stuart390,3016115251,32%258,75
M446691,7336814753,06%1180,17
Tiger I71264,3780314652,05%1873,51
AMX 13 757609,6982514055,00%1365,25
T-34-856906,3972513960,43%2371,94
59-166191,9734413948,20%335,04
T2971062,0753013659,56%1410,33
SU-855669,8147612959,69%1966,08
T-345528,1652611655,17%1582,10
IS7987,8671311353,10%1419,65
Ikv 90 Typ B7808,8553011044,55%968,97
AMX 12 t6614,0775610955,05%2186,58
T-4371222,0490510666,04%2630,09
AMX M4 1949 Liberte 8923,6668810447,12%839,75
M2 Light Tank2105,1617810146,53%348,79
SU-263361,9722010061,00%1217,69
M66647,994539846,94%1037,77
Škoda T 256484,503959658,33%904,63
Jagdpanzer E 100101466,646759655,21%925,78
Bat.-Châtillon 12 t8599,976159447,87%899,31
Panther7883,947018952,81%1481,97
Cromwell6528,785808853,41%988,30
KV-856691,843498843,18%957,40
T216542,666978854,55%1733,77
Wespe3312,371798445,24%1268,66
M5A1 Stuart4281,344678355,42%1273,03
Škoda T 245354,202918156,79%1000,31
Ikv 65 Alt II6747,055347954,43%1325,62
T1 Heavy Tank5584,324367750,65%1317,24
Jagdpanzer IV6854,934967156,34%1937,89
M8A14290,062447154,93%817,53
Strv m/425332,313687055,71%805,74
M41 HMC5526,302916950,72%835,14
T1 Cunningham165,091686855,88%269,70
M5 Stuart488,621706842,65%129,60
VK 30.01 (H)5756,517226770,15%1966,60
Pz.Kpfw. III/IV5675,247036767,16%2971,71
Ikv 1035358,923366549,23%790,94
Konštrukta T-34/1007747,275766250,00%1149,10
M127787,393846147,54%941,09
Crusader5397,954216051,67%1062,94
Type T-345377,914105657,14%1138,04
KV-1S5488,333505453,70%989,55
Pz.Kpfw. I Ausf. C3199,294685255,77%1007,73
AMX ELC bis5462,086295162,75%1999,02
VK 36.01 (H)61015,397814961,22%2090,46
StuG III Ausf. G5627,915014660,87%1765,26
Strv 746670,046084656,52%1248,84
T-34-17643,805674440,91%723,95
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4541,593034136,59%1565,08
SU-182130,321484160,98%803,65
Lago4287,103744037,50%807,83
T-284169,082263850,00%394,41
M3 Lee4416,924523754,05%1806,73
Panther II8704,056103748,65%764,12
KV-15190,892343751,35%227,87
ST vz. 394228,612253641,67%617,94
T82 HMC4367,252173641,67%1145,63
T207283,312642948,28%197,08
Type 2597 Chi-Ha3238,523412958,62%884,15
VK 20.01 (D)4201,183372850,00%568,00
Alecto4536,375452751,85%1942,03
AMX 404155,172422356,52%653,69
Covenanter4161,623122147,62%474,60
Valentine AT3291,523202133,33%902,12
T328850,256662050,00%763,27
Pz.Kpfw. II Luchs4235,752892060,00%817,08
AT 25430,204382040,00%940,01
SU-100M17655,453072040,00%665,13
Vickers Mk. E Type B2178,061811855,56%850,78
Sav m/434215,442981844,44%457,88
T28 Concept 7718,944871844,44%797,82
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.488,473221747,06%126,78
Somua SAu 404265,292591729,41%566,74
Marder 38T4537,384121675,00%1758,41
Ikv 723218,733271553,33%618,23
LT vz. 383170,152011346,15%631,22
LTP 3390,695641369,23%2582,28
AMX 38368,501231250,00%132,78
SU-86618,821931127,27%656,01
Cruiser Mk. I2122,902211050,00%454,78
Cruiser Mk. II394,002131050,00%215,17
Pz.Kpfw. II2106,56177966,67%545,85
Marder II3140,56178955,56%307,63
T56 GMC3147,38189837,50%282,95
Renault NC-31198,14100714,29%288,17
Pz.Kpfw. 38 (t)3131,57357757,14%424,84
Cruiser Mk. III278,29108742,86%139,85
Strv m/40L3193,00398666,67%722,03
MS-1188,50289666,67%507,27
Leichttraktor1102,60138540,00%309,05
T3 HMC2150,8014350,00%437,24
Sturmpanzer I Bison3127,50195450,00%269,76
Cruiser Mk. IV3395,75423450,00%1930,85
Valentine II 4117,00306475,00%391,70
D1278,33101333,33%158,05
A-204288,334713100,00%1401,45
Pvlvv fm/422100,33222366,67%449,67
Valentine4297,67358333,33%879,92
T-505365,33542366,67%1418,54
T1E6 2182,00409366,67%1284,35
Strv m/382119,50265250,00%428,86
Renault FT151,501292100,00%305,50
Hotchkiss H352383,00487250,00%2893,61
T-463153,00284250,00%595,95
Lorraine 39L AM3466,004182100,00%1728,38
Pz.Kpfw. I2179,505052100,00%1222,05
T-29 3242,004822100,00%1061,34
Vickers Medium Mk. I1102,0012410,00%379,08
Kolohousenka150,002210,00%28,43
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001931100,00%261,00
Renault FT 75 BS2204,003131100,00%1277,13
T1 HMC2280,0012710,00%1654,02
Pz.Kpfw. II Ausf. G398,003821100,00%439,33
Pz.Sfl. IVc5288,002111100,00%596,16
L-60 2105,002791100,00%628,24
T7 Combat Car 256,0011310,00%72,63

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 20.03.2018
Otišao: 09.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.02.2018
Otišao: 17.03.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.02.2018
Otišao: 10.02.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 04.02.2018
Otišao: 07.02.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.01.2018
Otišao: 31.01.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 22.02.2017
Otišao: 02.01.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.04.2016
Otišao: 08.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.03.2016
Otišao: 16.04.2016
Cookies help delivering this services. Uči više  Close