koli2003

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.06.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke262040108344
Ø Razina7,760,009,368,73
Pobjede1391253,09%00,00%5954,63%19155,52%
Izgubljene1192745,52%00,00%4743,52%14943,31%
Neriješeno3651,39%00,00%21,85%41,16%
Preživjele bitke801330,58%00,00%3330,56%12536,34%
Uništenih tenkova262121,0000,001121,044111,19
Odnos razaranja1,440,001,491,88
Otkriveno tenkova306041,1700,001581,464101,19
Počinjena šteta1.541,920,002.291,312.210,10
Bodovi zauzimanja178060,6800,00380,351520,44
Obrambeni bodovi128540,4900,0050,051570,46
Iskustvo635,590,00956,02919,30
WN71378,450,001437,881602,02
WN81998,850,002592,322595,01
Ukupno
Bitke26204
Ø Razina7,76
Pobjede1391253,09%
Izgubljene1192745,52%
Neriješeno3651,39%
Preživjele bitke801330,58%
Uništenih tenkova262121,00
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova306041,17
Počinjena šteta1.541,92
Bodovi zauzimanja178060,68
Obrambeni bodovi128540,49
Iskustvo635,59
WN71378,45
WN81998,85
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke108
Ø Razina9,36
Pobjede5954,63%
Izgubljene4743,52%
Neriješeno21,85%
Preživjele bitke3330,56%
Uništenih tenkova1121,04
Odnos razaranja1,49
Otkriveno tenkova1581,46
Počinjena šteta2.291,31
Bodovi zauzimanja380,35
Obrambeni bodovi50,05
Iskustvo956,02
WN71437,88
WN82592,32
Zadnjih 30 dana
Bitke344
Ø Razina8,73
Pobjede19155,52%
Izgubljene14943,31%
Neriješeno41,16%
Preživjele bitke12536,34%
Uništenih tenkova4111,19
Odnos razaranja1,88
Otkriveno tenkova4101,19
Počinjena šteta2.210,10
Bodovi zauzimanja1520,44
Obrambeni bodovi1570,46
Iskustvo919,30
WN71602,02
WN82595,01
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede214,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1285,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,0700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,080,000,000,00
Otkriveno tenkova130,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta996,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo218,570,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede214,29%
Izgubljene1285,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke17,14%
Uništenih tenkova10,07
Odnos razaranja0,08
Otkriveno tenkova130,93
Počinjena šteta996,86
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo218,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede250,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene250,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo162,500,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede250,00%
Izgubljene250,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo162,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke125,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova41,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta182,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo185,750,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova41,00
Počinjena šteta182,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo185,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke47000
Pobjede2144,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2655,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2144,68%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova180,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,690,000,000,00
Otkriveno tenkova410,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta460,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja1032,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3126,6400,0000,0000,00
Iskustvo407,130,000,000,00
Ukupno
Bitke47
Pobjede2144,68%
Izgubljene2655,32%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2144,68%
Uništenih tenkova180,38
Odnos razaranja0,69
Otkriveno tenkova410,87
Počinjena šteta460,06
Bodovi zauzimanja1032,19
Obrambeni bodovi3126,64
Iskustvo407,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke756000
Pobjede36448,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene38550,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno70,93%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27536,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4920,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,020,000,000,00
Otkriveno tenkova7761,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.449,090,000,000,00
Bodovi zauzimanja9671,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13091,7300,0000,0000,00
Iskustvo581,640,000,000,00
Ukupno
Bitke756
Pobjede36448,15%
Izgubljene38550,93%
Neriješeno70,93%
Preživjele bitke27536,38%
Uništenih tenkova4920,65
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova7761,03
Počinjena šteta1.449,09
Bodovi zauzimanja9671,28
Obrambeni bodovi13091,73
Iskustvo581,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke117000
Pobjede3328,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8471,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2218,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova830,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova1371,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.768,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja440,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi200,1700,0000,0000,00
Iskustvo483,990,000,000,00
Ukupno
Bitke117
Pobjede3328,21%
Izgubljene8471,79%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2218,80%
Uništenih tenkova830,71
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova1371,17
Počinjena šteta1.768,78
Bodovi zauzimanja440,38
Obrambeni bodovi200,17
Iskustvo483,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (215)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
AMX M4 mle. 49 Liberté 81500,0774096051,46%2030,08
Cromwell6813,4849093454,71%1868,96
T26E5 Patriot 81589,7981382854,47%2208,93
Object 277102499,4671481152,16%2324,03
IS-381248,1555671148,24%1395,75
WZ-1328826,5144465747,64%1361,51
Char Futur 4 92247,6075157256,47%2399,47
leKpz M 41 90 mm GF 81153,8161456452,66%2338,42
Object 140102292,7866953253,57%2176,77
T-34-3 81863,1580151454,28%2806,93
AMX 30 B102364,1578850852,76%2319,05
Rhm.-Borsig Waffenträger81604,4658148452,69%1806,01
Lorraine 40 t 81808,6781746454,74%2475,42
T675591,7035946151,41%1365,84
IS-6 B 81813,8178343457,60%2375,04
Super Hellcat 71252,1062843157,31%2264,69
Nashorn6949,4143042252,61%1714,69
AE Phase I 92584,7289541461,59%2987,45
Grille 15102360,3664541053,41%1924,51
113102365,1972340351,61%2180,63
T-34-8561105,8660136856,79%2741,05
M10 RBFM 5993,6364536760,76%2710,99
T110E4102536,2866136556,99%2077,64
KV-856273,0623636143,21%207,08
Panhard EBR 105101306,0568533152,27%1750,88
Kunze Panzer 92201,0477532756,88%2495,65
Type 64 6792,7659832352,63%2491,72
Object 430U102530,5178231852,83%2220,07
T-4481334,8262031753,00%2052,42
Waffenträger auf Pz. IV92325,1868531156,91%2325,49
Chieftain Mk. 6 102926,2796430858,12%2736,70
Object 703 Version II 82042,9293730560,33%2895,76
Chrysler K GF 81695,3678830357,43%2275,24
Super Conqueror102931,5590429954,52%2582,92
T-54 first prototype 81508,6477528056,07%2224,72
WZ-1317513,2540425751,75%917,98
IS7725,0937625647,66%850,48
T71 DA71065,2070024952,21%2900,10
59-166300,7632424549,39%686,54
IS-7102792,9692922853,07%2556,74
IS-4103015,3594422360,99%2814,21
Leopard 120 Verbessert112632,2390521357,75%2607,22
Kanonenjagdpanzer 105 81870,1084221154,03%2369,57
T-62A101860,3863720950,24%1592,22
Strv 103B102463,5077920856,25%1951,18
60TP Lewandowskiego103092,5090420459,31%2805,18
KV-15284,0925120051,00%434,80
IS-2 shielded 71309,3562417556,00%1862,59
T 55A 92225,1190217350,29%2397,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4248,9422517153,22%573,27
Leopard 1102755,6488517053,53%2769,87
Patton the Tank 91803,6467616553,33%2036,00
UDES 0381562,3456516344,17%1859,37
Type T-345154,6716816037,50%136,58
GSOR the TANK 92060,6576015656,41%2541,35
CS-63102434,1282515348,37%2096,56
T-437708,2342315056,67%1109,92
StuG III Ausf. G5279,9720114741,50%420,95
KV-481602,1161514348,25%1990,73
Fantôme 92191,7993713560,00%2602,96
Pz.Kpfw. II Luchs4356,2841512754,33%1594,61
SU-855445,7124312340,65%836,41
CS-67 Szakal112728,5880111851,69%2250,88
Leopard Prototyp A92478,21101511665,52%3059,66
T-28462,6612110947,71%75,56
Sturer Emil7631,8633710852,78%785,41
Pz.Sfl. IVc5457,0925710844,44%859,24
SU-85B4206,5817210445,19%338,92
Tiger-Maus 92207,7894810456,73%2205,85
Panther mit 8,8 cm L/71 81723,1384610450,96%2540,30
KR-1113381,22105410353,40%2732,96
Caernarvon81910,1197710058,00%2734,91
ELC EVEN 90 8936,8583110062,00%2234,71
Churchill III 5650,235789751,55%1409,45
WZ-132-1102185,048429251,09%2946,12
Indien-Panzer81563,997219045,56%2186,39
T110E5103019,138838447,62%2810,40
ST-I92096,547558259,76%2197,01
M48A5 Patton102747,309808256,10%2676,09
Pz.Kpfw. III Ausf. J4170,171828146,91%260,77
Crusader6329,862698046,25%874,22
KV-137366,243187646,05%379,99
Bat.-Châtillon 25 t102668,579247561,33%2469,28
Conqueror92719,7910797250,00%3064,56
Hummel6577,413076942,03%694,57
T92 8972,288416950,72%2138,73
Panzer 58 Mutz 81778,759776764,18%2753,59
M5A1 Stuart457,701826650,00%94,64
Covenanter5297,522796460,94%1065,86
Rheinmetall Skorpion G 81133,584246448,44%1045,93
T1 Cunningham129,56906248,39%61,41
Marder II3105,771315646,43%110,52
Pz.Kpfw. 5582371,2510425354,72%2570,98
T28 Concept 7985,644895352,83%1315,56
Grille5419,942995238,46%706,19
SU-76M458,501045048,00%78,01
M8A14191,082125058,00%393,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E358,591194957,14%164,48
G.W. Panther7791,314844858,33%911,61
BT-7441,19884738,30%0,00
A-205121,761864544,44%184,60
AMX 404213,572484257,14%829,59
Pz.Kpfw. I Ausf. C376,571604245,24%149,16
AMX ELC bis5320,642544257,14%1033,22
Marder 38T4317,102233938,46%585,31
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6641,465453946,15%1728,00
XM69 Hacker112885,459693852,63%2176,90
Vz. 60S Dravec 103025,5910643767,57%2330,56
Eclipse 92474,819683759,46%2724,73
Cruiser Mk. III3148,761763345,45%526,74
T-50-2 6450,883303327,27%1038,23
IS-2 71310,706723351,52%1782,46
Pz.Sfl. IVb4195,691633243,75%412,02
AMX 50 Foch B102609,568053250,00%2080,76
M24E2 Super Chaffee 6518,886223256,25%1729,98
FV4202 81096,386953246,88%1460,89
StuG IV 5776,385513262,50%2205,55
KV-371593,296463151,61%2487,74
T-29 3543,273873040,00%2073,90
Panzerjäger I251,36692828,57%0,00
M4A1 FL 10 61551,6410042853,57%3327,41
T-46352,631172744,44%46,71
Leichttraktor126,56912737,04%0,00
Type 2597 Chi-Ha384,441162744,44%72,68
BZ-58-2 92211,937062737,04%1957,34
T-109747,963602733,33%411,07
T803112770,9611412762,96%2065,05
Ashbringer 102993,779122650,00%2211,83
Universal Carrier 2-pdr255,52882548,00%60,94
MTLS-1G14 3287,482782556,00%1116,72
T56 GMC351,13952339,13%1,02
T 54D 92367,099652347,83%2304,18
Pz.Kpfw. II234,05952250,00%85,14
T-15061601,917372281,82%3607,00
T26E3 Eagle 7 71832,1410312277,27%3626,53
Vickers Mk. E Type B217,19732152,38%100,49
AMX 383110,522212166,67%355,23
BT-2249,65972060,00%172,82
TS-54 81955,409232075,00%2516,82
121B 102626,758992050,00%2227,99
M3 Stuart3172,841781936,84%480,46
Cruiser Mk. IV4203,372131952,63%524,02
Hotchkiss H352127,331761850,00%432,41
Ikv 723212,722251861,11%605,06
T3 HMC248,94871833,33%0,00
Windhund 81592,296061729,41%1653,46
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3148,062681752,94%226,27
Sturmpanzer I Bison387,67771513,33%42,86
T-26226,87681540,00%0,00
Vickers Medium Mk. II234,14861450,00%89,84
AMR 35 2229,644001478,57%1397,73
AMX ELC 901 6771,078091450,00%2713,77
Pz.Kpfw. 35 (t)255,85901353,85%136,29
Pz.Kpfw. 38 (t)3148,771671369,23%524,79
Pz.Kpfw. I216,69841346,15%75,54
Jagdpanzer IV6437,922961258,33%778,05
Vickers Medium Mk. III340,58911233,33%0,00
AT-1278,171251275,00%312,91
Renault UE 573157,751761275,00%536,84
G.Pz. Mk. VI (e)246,00951266,67%264,10
TOG II* 61083,177481250,00%1701,28
WZ-219111752,558621154,55%1920,26
T-116 3235,274191154,55%950,00
T-34-85M 62144,82160111100,00%5233,60
Cobra 92334,4510961181,82%2725,88
D2353,50991020,00%0,00
Strv m/40L3221,802951080,00%897,55
Pvlvv fm/42280,201161050,00%202,77
Cromwell B 61130,509021070,00%2825,18
Dicker Max 61198,208281060,00%2773,06
Valiant 5637,705301030,00%1291,34
AMX Canon d'assaut 105 81717,608561070,00%2142,21
Renault FT 75 BS2122,00123955,56%720,06
M2 Light281,89153966,67%311,42
BT-7 artillery 3471,67459922,22%1733,80
D1245,1394862,50%196,15
Vickers Medium Mk. I120,8660742,86%16,38
Renault FT134,5787757,14%148,63
M15/423297,43251771,43%972,32
43 M. Toldi III 3223,57212742,86%916,79
Renault FT AC265,8395666,67%219,71
Valentine AT482,83138650,00%98,80
T-45 2137,33135633,33%392,33
TKS z n.k.m. 20 mm 2132,40172540,00%499,91
Sav m/434143,00167540,00%119,39
Lorraine 39L AM342,0051520,00%0,00
Wespe337,6085560,00%218,61
L-60 2223,80358520,00%1349,90
T7 Combat Car 211,60150580,00%261,00
Bretagne Panther 6841,80632560,00%1446,93
MS-118,0094475,00%261,00
Cruiser Mk. I10,00504100,00%261,00
Black Prince II 71013,25948475,00%1644,83
Heavy Tank No. VI 6646,50407450,00%1073,84
LTP 337,0089450,00%93,03
Renault NC-3110,001630,00%0,00
M7 Priest3111,00211366,67%285,14
M5 Stuart4115,33156333,33%61,90
T-549658,67753366,67%629,28
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.419,67145333,33%0,00
Pz.Sfl. IC 4454,3316730,00%1307,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 228,33116366,67%236,02
Renault Otsu114,5089250,00%71,62
T1 HMC246,507920,00%0,00
T2 Medium Tank2202,50235250,00%969,50
StuG III Ausf. B40,0073250,00%96,26
KV-1SA 5437,507212100,00%868,59
AMX 13 (FL 11) 5929,0061920,00%2943,23
Chaffee Camouflaged 5560,0044220,00%1253,62
Lago486,009810,00%0,00
SU-1820,001310,00%0,00
Loyd Gun Carriage2289,0013810,00%2193,46
Convert. Medium Tank T3 3117,0011110,00%84,83
Object 283 9754,006021100,00%709,40
AM 39 Gendron-Somua 2663,009621100,00%3525,91

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 27.06.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.06.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 06.03.2021
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 28.04.2020
Otišao: 13.05.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.04.2020
Otišao: 27.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.04.2020
Otišao: 24.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.05.2020
Otišao: 09.11.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.07.2017
Otišao: 09.09.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.09.2022
Otišao: 24.06.2023
Pozicija: Novak
Član od: 05.04.2020
Otišao: 05.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 22.11.2020
Otišao: 24.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 20.04.2022
Otišao: 12.09.2022
Pozicija: Novak
Član od: 13.05.2017
Otišao: 15.05.2017
Pozicija: Novak
Član od: 27.06.2017
Otišao: 14.07.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.07.2017
Otišao: 09.09.2017
Pozicija: Novak
Član od: 05.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.02.2017
Otišao: 19.02.2017
Pozicija: Novak
Član od: 08.02.2017
Otišao: 09.02.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 30.08.2016
Pozicija: Novak
Član od: 05.06.2016
Otišao: 21.06.2016
Pozicija: Novak
Član od: 14.06.2014