klosigo

clanlogo
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 30.10.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke940949090323
Ø Razina8,959,789,789,88
Pobjede5091954,12%4752,22%4752,22%16450,77%
Izgubljene4142044,02%4044,44%4044,44%15347,37%
Neriješeno17551,87%33,33%33,33%61,86%
Preživjele bitke3436136,52%3336,67%3336,67%10432,20%
Uništenih tenkova1085191,15810,90810,903241,00
Odnos razaranja1,821,421,421,48
Otkriveno tenkova961111,02740,82740,822010,62
Počinjena šteta1.763,572.216,542.216,542.135,27
Bodovi zauzimanja1091781,16310,34310,34370,11
Obrambeni bodovi709520,7540,0440,04540,17
Iskustvo644,79852,57852,57830,90
WN71398,251181,711181,711160,85
WN82029,491981,961981,961909,70
Ukupno
Bitke94094
Ø Razina8,95
Pobjede5091954,12%
Izgubljene4142044,02%
Neriješeno17551,87%
Preživjele bitke3436136,52%
Uništenih tenkova1085191,15
Odnos razaranja1,82
Otkriveno tenkova961111,02
Počinjena šteta1.763,57
Bodovi zauzimanja1091781,16
Obrambeni bodovi709520,75
Iskustvo644,79
WN71398,25
WN82029,49
Zadnja 24 sata
Bitke90
Ø Razina9,78
Pobjede4752,22%
Izgubljene4044,44%
Neriješeno33,33%
Preživjele bitke3336,67%
Uništenih tenkova810,90
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova740,82
Počinjena šteta2.216,54
Bodovi zauzimanja310,34
Obrambeni bodovi40,04
Iskustvo852,57
WN71181,71
WN81981,96
Zadnjih 7 dana
Bitke90
Ø Razina9,78
Pobjede4752,22%
Izgubljene4044,44%
Neriješeno33,33%
Preživjele bitke3336,67%
Uništenih tenkova810,90
Odnos razaranja1,42
Otkriveno tenkova740,82
Počinjena šteta2.216,54
Bodovi zauzimanja310,34
Obrambeni bodovi40,04
Iskustvo852,57
WN71181,71
WN81981,96
Zadnjih 30 dana
Bitke323
Ø Razina9,88
Pobjede16450,77%
Izgubljene15347,37%
Neriješeno61,86%
Preživjele bitke10432,20%
Uništenih tenkova3241,00
Odnos razaranja1,48
Otkriveno tenkova2010,62
Počinjena šteta2.135,27
Bodovi zauzimanja370,11
Obrambeni bodovi540,17
Iskustvo830,90
WN71160,85
WN81909,70
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke620000
Pobjede37159,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene22936,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno203,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke26642,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4190,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,180,000,000,00
Otkriveno tenkova3510,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.623,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja8051,3000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10001,6100,0000,0000,00
Iskustvo608,350,000,000,00
Ukupno
Bitke620
Pobjede37159,84%
Izgubljene22936,94%
Neriješeno203,23%
Preživjele bitke26642,90%
Uništenih tenkova4190,68
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova3510,57
Počinjena šteta1.623,20
Bodovi zauzimanja8051,30
Obrambeni bodovi10001,61
Iskustvo608,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke75000
Pobjede4965,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2330,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno34,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3546,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova320,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova530,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta771,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja941,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi480,6400,0000,0000,00
Iskustvo589,160,000,000,00
Ukupno
Bitke75
Pobjede4965,33%
Izgubljene2330,67%
Neriješeno34,00%
Preživjele bitke3546,67%
Uništenih tenkova320,43
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova530,71
Počinjena šteta771,24
Bodovi zauzimanja941,25
Obrambeni bodovi480,64
Iskustvo589,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede1970,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene829,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1555,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,250,000,000,00
Otkriveno tenkova542,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta380,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja692,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo527,590,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede1970,37%
Izgubljene829,63%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1555,56%
Uništenih tenkova150,56
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova542,00
Počinjena šteta380,56
Bodovi zauzimanja692,56
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo527,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2062000
Pobjede140868,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene61029,58%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno442,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke94345,73%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova15950,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,430,000,000,00
Otkriveno tenkova22921,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.440,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja23621,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25691,2500,0000,0000,00
Iskustvo737,110,000,000,00
Ukupno
Bitke2062
Pobjede140868,28%
Izgubljene61029,58%
Neriješeno442,13%
Preživjele bitke94345,73%
Uništenih tenkova15950,77
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova22921,11
Počinjena šteta1.440,82
Bodovi zauzimanja23621,15
Obrambeni bodovi25691,25
Iskustvo737,11
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede956,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene743,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke531,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova191,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta721,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi171,0600,0000,0000,00
Iskustvo659,560,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede956,25%
Izgubljene743,75%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke531,25%
Uništenih tenkova100,63
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova191,19
Počinjena šteta721,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi171,06
Iskustvo659,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke771000
Pobjede55171,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene21828,27%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke39751,49%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6670,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,780,000,000,00
Otkriveno tenkova5080,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.482,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja9161,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13681,7700,0000,0000,00
Iskustvo825,260,000,000,00
Ukupno
Bitke771
Pobjede55171,47%
Izgubljene21828,27%
Neriješeno20,26%
Preživjele bitke39751,49%
Uništenih tenkova6670,87
Odnos razaranja1,78
Otkriveno tenkova5080,66
Počinjena šteta1.482,06
Bodovi zauzimanja9161,19
Obrambeni bodovi13681,77
Iskustvo825,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke228000
Pobjede15768,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7131,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11650,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1660,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,480,000,000,00
Otkriveno tenkova890,3900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.632,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja1530,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4491,9700,0000,0000,00
Iskustvo594,620,000,000,00
Ukupno
Bitke228
Pobjede15768,86%
Izgubljene7131,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke11650,88%
Uništenih tenkova1660,73
Odnos razaranja1,48
Otkriveno tenkova890,39
Počinjena šteta1.632,17
Bodovi zauzimanja1530,67
Obrambeni bodovi4491,97
Iskustvo594,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (337)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 261101962,65581396855,90%2371,24
T92 HMC101870,29563393252,70%2177,59
M40/M4381568,20589276750,49%2316,94
Bat.-Châtillon 155 58102026,02566239356,25%2497,10
IS-7101993,72723205955,56%1929,32
AMX 50 B102468,54686196156,50%2502,34
G.W. E 100101869,78555185251,30%2088,11
T110E5102143,80743178258,64%2022,55
M60 102239,92656162255,80%2189,49
T-5491298,85744156551,82%1458,54
T34 81662,97679152759,14%2561,19
STB-1102249,72689143853,82%2285,50
MT-256316,92585131260,82%996,54
E 100102216,96747129758,21%2218,88
TVP T 50/51102472,50639120153,12%2573,42
Jagdpanzer E 100102457,16629119356,58%2334,30
Waffenträger auf E 100103322,38738118456,17%2938,49
T-62A102098,89730109161,04%2382,30
Object 907 102309,33699109055,32%2292,23
M48A5 Patton102307,50683106757,26%2410,30
Progetto M40 mod. 65102454,95677101055,74%2406,97
Jagdtiger91989,30683100152,15%2158,69
SU-130PM 81785,14731100053,40%2093,06
AMX 50 Foch (155) 102701,0774499163,87%2671,54
Maus102155,7971997655,53%2067,59
Conqueror Gun Carriage101504,8849187052,07%1439,01
Bat.-Châtillon 25 t102279,6773384455,92%2378,37
Object 260 102261,6665881253,82%2013,10
Vz. 55102343,5367779853,63%1908,73
T110E4102711,5667578757,05%2696,58
T14 5348,8845777651,03%614,77
Strv 103B102358,0863176050,79%1967,86
FV4005 Stage II102132,2359474953,00%1807,89
LTTB8753,2665774557,72%1588,10
AMX 13 9091032,5365874156,14%1842,74
T57 Heavy102759,9868769359,16%2780,57
FV4202 81426,4679467854,13%2164,63
T-1091472,5963567046,27%1556,95
UDES 15/16102136,0861366853,29%1896,71
Rinoceronte102114,0259262848,41%1675,51
Grille 15102370,8865561857,61%2214,51
IS-4102169,3370059058,14%2092,19
Object 279 early 102431,7678658257,73%1792,23
Type 5 Heavy102077,8566458150,26%1533,37
FV215b 102433,8666957155,69%2600,97
M10391188,2959056342,27%1079,82
Object 277102073,8966655852,51%1913,69
AMX 13 105101497,3453354950,46%2122,14
T110E3102035,2561454453,68%1508,67
G.W. Tiger91716,2764645648,90%2200,44
TS-5 81611,4777245251,77%1797,25
AMX M4 mle. 54101956,6666344854,24%1552,80
T328929,9363144156,46%1128,13
IS-38868,4951743843,15%892,62
M415686,1328543446,77%1217,11
Ho-Ri 3102201,6261743250,46%1664,63
212A91855,5868641654,57%2401,91
CS-63101921,4071440356,82%1676,50
Ferdinand81048,0355540155,11%1167,61
T-448658,2855539949,62%811,28
T-34-856412,8932339247,70%646,62
Object 430U102042,2268738754,52%1821,23
IS7679,9037738546,23%859,08
Lorraine 155 mle. 5181764,5468338052,37%2785,03
Conqueror92019,0674735056,00%2204,17
T-100 LT101113,8866134949,86%1415,83
60TP Lewandowskiego102337,3865934754,76%2000,04
T54E192038,3975633761,72%2500,92
T3092149,2373133161,03%2520,34
AMX AC mle. 4881742,8460532956,23%2587,16
M127960,0747432848,48%1347,61
Object 268 Version V 102100,8157032848,48%1615,74
T297763,8157732443,52%853,16
AMX 50 Foch B102242,7466232458,64%1926,05
E 7591851,2276831955,80%2193,67
T23E3 7968,1268731355,59%1867,19
KV-15606,3251631156,91%1387,74
Waffenträger auf Pz. IV92616,0280130961,17%2965,63
DBV-152 102502,5670029953,51%1838,00
AMX 50 Foch91933,1469729361,09%2064,79
Super Conqueror102012,2663329052,76%1621,72
T6981415,6963428655,94%2161,94
AMX 50 12092443,1386528453,87%3239,75
Rheinmetall Panzerwagen101090,4767427842,81%1108,62
M46 Patton91442,8379027554,18%1625,20
FV380591760,4963927054,07%2278,11
Hirschkäfer112378,9169826854,10%1830,71
Centurion Action X102311,1267026656,39%2419,70
Tiger II81199,1768126549,06%1579,99
G.W. Panther71227,5764326360,46%2087,04
Škoda T 5091994,3374725955,98%2230,83
Strv 103-092256,6389725955,98%2405,78
T-437517,4535825846,51%709,69
Type 6191949,8573725753,70%2383,61
Object 26391770,5876125558,04%1665,78
Jagdpanther7642,6847525448,82%802,47
T 55A 91805,9873825454,72%2060,76
Jagdpanzer IV6485,5528625246,83%764,67
Caernarvon81495,7575025256,75%2160,01
T95/FV4201 Chieftain 102353,1980825057,60%1831,71
TVP VTU Koncept81321,5060424753,44%2117,61
VK 45.02 (P) Ausf. B91848,2776524747,37%2233,60
Object 780 102393,5073324652,44%1905,61
Type 4 Heavy91560,1055124554,69%1630,15
AMX 50 10081836,2590524360,49%2655,63
AMX M4 mle. 5192045,1958424054,58%2140,42
S-5171625,4666923353,22%2454,78
KV-856269,4425123240,95%189,59
FV20781336,4367823057,83%2020,62
XM69 Hacker112387,4387622255,41%1794,54
M26 Pershing81118,4979922155,66%1667,23
Charioteer81628,1681522054,09%2277,02
VK 45.02 (P) Ausf. A81479,0779921954,79%2228,35
Lorraine 155 mle. 5071346,1964721553,95%2233,81
T-54 ltwt.91275,8980521253,30%2286,31
Centurion Mk. 7/192098,3773420860,58%2756,05
Rhm.-Borsig Waffenträger82320,6987720858,65%3273,83
Bat.-Châtillon 25 t AP91805,0390320758,45%2224,32
WZ-111 81293,3177220656,80%1699,42
AS-XX 40 t112127,4971620642,72%1571,43
T92 8510,0368320148,26%829,33
T-345187,7322119746,19%290,94
StuG III Ausf. G5301,8223419345,60%541,62
FV4004 Conway92095,8588918961,38%2413,79
Black Prince71167,0460318553,51%1894,26
WZ-111 model 1-491850,9678018459,24%2157,01
Tiger I7600,4051518343,72%609,40
M7 Priest3427,6622218342,62%1312,79
VK 36.01 (H)6462,5150718149,72%697,62
Prototipo Standard B92111,8859318153,59%2377,53
Pz.Kpfw. VII102178,4878118154,70%1909,10
Panhard EBR 10510834,6768817950,84%908,02
O-Ho81109,4969017846,63%1251,07
Centurion Mk. I81418,0758717650,57%2318,32
NC 70 Błyskawica101993,2867317454,60%1630,93
STA-181362,0579417259,30%2302,33
UDES 1691696,7764517151,46%1930,24
SU-10181314,4965217051,76%1798,69
Hummel61166,8460416560,61%2353,85
11081518,8589216459,76%2344,86
AMX AC mle. 4671102,4654616454,88%1813,74
P.44 Pantera81350,6357316051,88%1818,03
T71 DA7780,8370715962,26%1796,53
UDES 14 Alt 581470,0765215851,90%2129,06
AMX M4 mle. 457961,9861115545,81%1331,23
T28 Concept 71163,9367915457,79%1952,12
Cobra 92190,5871515355,56%2190,75
Object 268 Version 4101982,7666315258,55%1625,69
Panhard EBR 75 (FL 10) 8649,5167515154,97%1096,40
UDES 0381415,4674915048,00%1580,13
AMX 65 t81250,0349714847,97%1643,94
T1 Heavy5315,4029414739,46%407,53
Kampfpanzer 07 P(E) 102200,4867914753,74%1895,24
AMX 13 F3 AM61314,1960614450,00%2288,48
ARL 446754,4465414356,64%1421,76
53TP Markowskiego81363,1573214354,55%1892,26
Tiger (P)71047,3572714250,70%1636,71
Ikv 90 Typ B7846,7057514147,52%1192,10
M18 Hellcat61169,6065414065,71%2527,16
Panhard EBR 909697,4876414047,14%930,62
Ares 90 C112115,6481914055,00%1650,21
T1E6 2177,5128713850,00%867,87
M66299,9329213747,45%267,24
Ares 90101973,1573013743,07%1503,67
AMX 67 Imbattable112390,0578613446,27%1617,54
M-VI-Y91511,1172413149,62%1407,56
T2071003,4477412954,26%1828,49
AMX 13 757650,1657112755,12%1440,07
SU-100M171103,2263912657,94%1720,84
GSOR 3301 AVR FS9757,7347912251,64%988,66
Konštrukta T-34/10071047,4372411957,98%1900,01
Controcarro 3 Minotauro102214,7365211857,63%1761,65
Crusader 5.5-in. SP7903,9059711254,46%1610,50
Sturer Emil71487,9581511154,05%2653,31
Type 5 Chi-Ri71155,4973710963,30%2289,43
CC-46 Pancernik 91820,4768110450,96%1783,35
M-V-Y102106,8884510459,62%1898,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5350,7336510136,63%740,24
WZ-111 model 5A101989,2571610055,00%1676,80
PTZ-78112484,9083810057,00%1574,27
M4A3E8 Sherman6739,026789858,16%1700,60
Leo71149,906679748,45%2017,63
50TP Tyszkiewicza91739,148159654,17%1787,83
M374179,731579645,83%443,96
M-III-Y81158,157549652,08%1270,65
Versuchspanzer 5791761,658979656,25%1689,10
LHMTV8573,635519655,21%957,00
P.43 ter71105,385209555,79%2058,76
T1 HMC2183,591829544,21%1105,26
AMX 12 t6460,384869552,63%1374,45
IS-271370,158679455,32%2355,03
TNH T Vz. 5191620,997729345,16%1534,13
AMX M4 mle. 49 81259,006729255,43%1621,36
KR-1112329,468739250,00%1675,98
CS-5991572,937889152,75%1751,90
FV217 Badger102284,698599156,04%1733,27
Challenger7986,847049048,89%1465,15
A-20544,991738948,31%93,19
TNH 105/100081205,396938940,45%1497,93
FV230 Canopener101826,808078846,59%1282,31
Lansen C 81294,786318850,00%1693,79
FV3046687,775068751,72%1318,77
Cromwell6949,247528670,93%2485,20
Churchill VII6985,226208658,14%2303,88
WZ-113G FT102267,428288651,16%1568,62
P.43 bis61027,065518454,76%2342,35
Grille5691,564318247,56%1484,25
45TP Habicha71076,005438151,85%1647,45
BDR G1 B5449,884728148,15%775,28
Ares 8591747,098657857,69%1798,32
O-Ni71266,438667758,44%2033,00
T-505170,144317750,65%448,01
M3 Lee4121,421797646,05%223,77
Controcarro 1 Mk. 291789,818747459,46%1684,85
T803112032,258327347,95%1422,22
Leopard Prototyp A91280,256066949,28%1167,45
Comet7913,466536851,47%1816,77
Nashorn6826,095266838,24%1375,17
BZ-75102175,628216650,00%1642,93
M-II-Y71206,098286656,06%2044,88
T-284214,341966437,50%439,43
CS-5381041,176256456,25%1593,77
CAV mod. 71112319,928686251,61%1903,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4137,361726154,10%228,73
SMV CC-6781118,057016155,74%1208,90
VK 30.01 (P)6614,795696154,10%1084,66
Kampfpanzer 67101898,188106149,18%1447,77
T216456,925255949,15%1213,72
Sherman III5449,654855550,91%1196,75
Type 71102131,399235459,26%1642,25
Sherman Firefly6862,197005349,06%2053,59
M75529,485865259,62%2330,07
Taschenratte112142,738915246,15%1112,45
Strv 746816,595534944,90%1514,94
Gorilla112249,787734946,94%1298,61
Churchill I5778,176244864,58%2089,76
Type 4 Chi-To6810,266284654,35%1906,25
SU-1006731,985664656,52%1329,18
Ares 7581357,048594654,35%1643,91
Indien-Panzer81060,337324553,33%1333,53
BT-7449,751324440,91%21,13
BZ-16681312,206404454,55%1699,64
M56 Scorpion 71241,677434351,16%1865,50
BT-2281,551504250,00%232,36
O-I6496,125404163,41%885,70
Type T-345492,684204060,00%1612,98
AE Phase I 91978,708854060,00%2079,15
Škoda T 245645,904453969,23%2513,80
Strv m/425598,054103855,26%2008,37
Sturmpanzer II4273,453063855,26%839,98
Tetrarch 2244,054083852,63%1387,65
Marder II391,511813756,76%154,70
M5A1 Stuart4303,313933655,56%1076,54
Type 586668,477203666,67%1588,41
Vz. 60S Dravec 102154,176983633,33%1182,96
CS-67 Szakal112182,468203551,43%1753,85
WZ-111-1G FT81358,406223542,86%1341,16
40TP Habicha6581,713623450,00%1113,69
T3 HMC2260,592353455,88%1338,01
Type 3 Chi-Nu5566,195623271,88%1976,38
MS-1159,651213138,71%55,32
T675307,403473046,67%545,48
T-463108,861832948,28%269,59
WZ-111G FT91216,596522951,72%871,22
GSR 3301 Setter7723,626572951,72%1778,56
Progetto C50 mod. 6691498,757372850,00%1276,28
BZ-6891450,506862864,29%1436,33
SU-855598,964792653,85%1455,20
Crusader6323,352902634,62%809,75
Bishop5654,883812556,00%1577,78
Vz. 44-171127,548202454,17%1635,86
M2 Medium Tank381,671652454,17%159,74
AT 25445,714442433,33%968,17
Pawlack Tank61028,137442462,50%1925,25
Manticore10988,467332450,00%1047,13
Type 1 Chi-He4320,572552352,17%926,50
VK 30.02 (D)71126,098332356,52%2069,19
B14397,914962254,55%1291,87
leKpz Borkenkäfer111230,776152245,45%1246,05
SU-85B4435,573072152,38%1185,96
SU-263537,202642050,00%1892,94
M4A1 Sherman5369,894351850,00%888,93
Vickers Medium Mk. III3169,561871844,44%511,78
Type 6891655,948931861,11%1572,52
Progetto CC55 mod. 5481701,698261643,75%1931,18
BZ-5871115,758981656,25%1666,38
Char Futur 4 91993,316791662,50%2137,72
Matilda4212,272531553,33%474,67
BZ-79111746,278361540,00%878,44
Excalibur 6995,936271553,33%1766,02
SU-18289,361161442,86%337,27
FV201 (A45) 71138,147151450,00%1618,10
Chimera 81855,467321369,23%2136,60
Lago4221,504131250,00%595,90
Birch Gun4335,584111258,33%1308,93
Type 5781470,827861145,45%1465,07
Somua SAu 404442,093051145,45%1365,38
StuG IV 5606,454591172,73%1860,32
Black Rock 111700,915981127,27%809,52
WZ-131G FT6579,103601030,00%745,18
KPz 3 Projekt 07 HK 91483,704261030,00%1084,89
D2363,56317966,67%218,90
T-34-2G FT7991,44693966,67%1421,85
Type 4 Ju-To71068,00752955,56%1171,40
Panzerjäger I293,00166771,43%354,89
SU-76M4434,17298666,67%1508,62
Renault UE 573227,17193650,00%653,81
LTP 3183,00349683,33%972,75
T1 Cunningham150,40119560,00%201,89
Leichttraktor153,40159580,00%262,50
M5 Stuart4225,00265520,00%455,23
Vickers Medium Mk. II2187,002244100,00%1042,15
Sturmpanzer I Bison3198,50191450,00%537,07
60G FT5364,25202425,00%538,25
Vickers Mk. E Type B2338,00356366,67%2117,44
Chi-Ni2259,0019320,00%1286,45
Strv m/382290,50578250,00%1401,66
Type 2597 Chi-Ha3309,003752100,00%1489,18
T2 Medium Tank250,002362100,00%264,10
SU-76G FT4576,003162100,00%1359,86
Vickers Medium Mk. I132,001771100,00%264,10
Renault FT1222,008131100,00%1570,73
Renault Otsu1110,001651100,00%528,59
Strv m/40L3182,004921100,00%703,97
Renault NC-311198,004371100,00%1418,91
Hotchkiss H352117,002971100,00%568,56
D12115,0014210,00%262,00
Kranvagn103583,008831100,00%4194,12
113101305,007101100,00%1124,46
Renault FT AC2105,008510,00%162,97
Leopard 1101484,008671100,00%1250,51
Windhund 81177,0046110,00%999,12
Kunze Panzer 91548,005881100,00%1263,25
Carro da Combattimento 45 t 101136,006061100,00%734,17
T7 Combat Car 28,0010610,00%0,00
Gryphon 102858,009071100,00%2513,33
43 M. Toldi III 30,001131100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 30.10.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.10.2022
Otišao: 24.12.2024