jup_ich_wars

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 24.07.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke42287000
Ø Razina7,890,000,000,00
Pobjede2249053,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1941445,91%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno3830,91%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1118826,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova404300,9600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova613201,4500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.234,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja435581,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi210040,5000,0000,0000,00
Iskustvo504,420,000,000,00
WN71257,070,000,000,00
WN81585,130,000,000,00
Ukupno
Bitke42287
Ø Razina7,89
Pobjede2249053,18%
Izgubljene1941445,91%
Neriješeno3830,91%
Preživjele bitke1118826,46%
Uništenih tenkova404300,96
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova613201,45
Počinjena šteta1.234,66
Bodovi zauzimanja435581,03
Obrambeni bodovi210040,50
Iskustvo504,42
WN71257,07
WN81585,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke402000
Pobjede16942,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene22054,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno133,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10125,12%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1870,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,620,000,000,00
Otkriveno tenkova6241,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.375,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja6111,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7111,7700,0000,0000,00
Iskustvo439,970,000,000,00
Ukupno
Bitke402
Pobjede16942,04%
Izgubljene22054,73%
Neriješeno133,23%
Preživjele bitke10125,12%
Uništenih tenkova1870,47
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova6241,55
Počinjena šteta1.375,35
Bodovi zauzimanja6111,52
Obrambeni bodovi7111,77
Iskustvo439,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke616000
Pobjede31250,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene28045,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno243,90%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke19731,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3400,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova14712,3900,0000,0000,00
Počinjena šteta916,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja22653,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9051,4700,0000,0000,00
Iskustvo446,410,000,000,00
Ukupno
Bitke616
Pobjede31250,65%
Izgubljene28045,45%
Neriješeno243,90%
Preživjele bitke19731,98%
Uništenih tenkova3400,55
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova14712,39
Počinjena šteta916,86
Bodovi zauzimanja22653,68
Obrambeni bodovi9051,47
Iskustvo446,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke226000
Pobjede12354,42%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9943,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7231,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1720,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova2230,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta676,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja2030,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4552,0100,0000,0000,00
Iskustvo395,900,000,000,00
Ukupno
Bitke226
Pobjede12354,42%
Izgubljene9943,81%
Neriješeno41,77%
Preživjele bitke7231,86%
Uništenih tenkova1720,76
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova2230,99
Počinjena šteta676,17
Bodovi zauzimanja2030,90
Obrambeni bodovi4552,01
Iskustvo395,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33000
Pobjede1545,45%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1854,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1339,39%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova341,0300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,700,000,000,00
Otkriveno tenkova230,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta891,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja471,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1384,1800,0000,0000,00
Iskustvo360,180,000,000,00
Ukupno
Bitke33
Pobjede1545,45%
Izgubljene1854,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1339,39%
Uništenih tenkova341,03
Odnos razaranja1,70
Otkriveno tenkova230,70
Počinjena šteta891,85
Bodovi zauzimanja471,42
Obrambeni bodovi1384,18
Iskustvo360,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1529000
Pobjede80452,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene72147,16%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno40,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke46730,54%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10420,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova28241,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta985,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja17501,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi75374,9300,0000,0000,00
Iskustvo581,080,000,000,00
Ukupno
Bitke1529
Pobjede80452,58%
Izgubljene72147,16%
Neriješeno40,26%
Preživjele bitke46730,54%
Uništenih tenkova10420,68
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova28241,85
Počinjena šteta985,81
Bodovi zauzimanja17501,14
Obrambeni bodovi75374,93
Iskustvo581,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7040000
Pobjede361451,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene333147,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno951,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke199628,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova43810,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova134201,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta793,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja132351,8800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi101581,4400,0000,0000,00
Iskustvo412,640,000,000,00
Ukupno
Bitke7040
Pobjede361451,34%
Izgubljene333147,32%
Neriješeno951,35%
Preživjele bitke199628,35%
Uništenih tenkova43810,62
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova134201,91
Počinjena šteta793,28
Bodovi zauzimanja132351,88
Obrambeni bodovi101581,44
Iskustvo412,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke631000
Pobjede28144,53%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene34053,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno101,58%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke19230,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3790,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova8391,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.437,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja9991,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12812,0300,0000,0000,00
Iskustvo430,750,000,000,00
Ukupno
Bitke631
Pobjede28144,53%
Izgubljene34053,88%
Neriješeno101,58%
Preživjele bitke19230,43%
Uništenih tenkova3790,60
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova8391,33
Počinjena šteta1.437,42
Bodovi zauzimanja9991,58
Obrambeni bodovi12812,03
Iskustvo430,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (188)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 81260,10599303352,16%1638,81
IS-7101825,37570198452,17%1600,98
Object 261101802,77460177754,25%1957,43
KV-26977,26564165359,23%2086,46
T-54 ltwt.91004,65605157253,75%1663,87
T-62A101642,34543131349,81%1483,84
Object 268102066,89521126551,54%1666,59
Object 260 102229,38654123057,48%2048,12
ISU-15281414,21510111152,30%1609,02
Bat.-Châtillon 25 t101881,52589105555,07%1829,13
T92 HMC101744,81447104252,98%1746,33
Object 907 102140,1466699654,72%2055,84
IS-381340,4958293854,37%1718,94
T 55A 91614,5866993259,23%1889,89
T110E5101964,4861886956,39%1825,44
SU-122-44 71119,7557583758,18%1790,96
KV-15535,4636782651,69%1194,65
M40/M4381397,0851265957,81%1852,57
KV-856802,7646065555,27%1580,06
M446846,8842263852,82%1754,79
leKpz M 41 90 mm GF 8699,8652662149,92%1270,55
AMX 13 909620,6748355950,27%848,12
Type 64 6482,5847954952,46%1241,34
S-5171005,8137354050,19%1413,17
T-5491079,0148052145,49%1020,16
T-1091265,4048948952,76%1279,39
T-34-856516,6837847351,80%974,88
212A91223,1339646150,98%1159,89
AMX Chasseur de chars 81280,4069545553,85%2142,69
Hummel61078,2436944652,91%2043,90
T-448599,0744141248,79%659,42
E 100102309,2566841257,77%2233,82
T1 Cunningham1188,9831138754,78%1364,16
Object 70491937,6858737956,20%1721,92
AMX 12 t6300,2232537846,83%610,51
IS7688,9336732649,08%903,52
M53/M5591663,1349730650,00%1933,46
T3091918,1957129453,74%1923,03
T-437577,4835427150,55%861,87
SU-1006906,2242326650,00%1900,58
Bat.-Châtillon 25 t AP91148,6746726144,83%1054,82
Tiger I7657,5440223148,48%733,16
T-100 LT101277,1050823145,89%1603,64
T110E4102198,8357423049,13%1869,26
M10391395,8958222748,90%1396,38
E 7591619,8162021661,11%1681,56
T-345364,3534620655,34%969,55
VK 36.01 (H)6494,6633220350,74%768,11
T3281091,6554420151,74%1309,26
Pz.Kpfw. I Ausf. C3275,7440319455,67%1747,88
T2971082,0353919052,63%1472,37
ST-I91781,2664118457,07%1954,12
Cromwell6704,4252017955,31%1636,23
T25/27920,1243017854,49%1513,80
TOG II* 6739,1346517652,27%1328,74
SU-263409,2522117559,43%1439,94
KV-481085,4458717256,40%1414,25
Grille5565,1924317050,00%1376,25
T28 Concept 7928,7855816657,83%1405,01
AMX 13 757379,9241216446,95%628,01
SU-1527820,0139416249,38%1090,63
M1271093,2048115846,20%1542,71
T28 Prototype81132,0551515558,71%1246,45
M18 Hellcat6597,9931015442,86%919,95
M374418,4530215160,26%1877,48
T-34-17866,2653414955,03%1415,52
FV20781208,9743614146,10%1548,39
StuG III Ausf. G5412,8524413757,66%1011,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5208,6720413647,06%375,39
T-34-28894,3754213357,14%1219,49
LTTB8582,4252113154,20%1054,67
T-284236,5223412846,09%596,58
AMX 13 F3 AM6810,5636512651,59%1321,57
Emil I81319,3359911957,14%1566,49
SU-855441,3525611250,89%1008,54
M66563,9436910344,66%763,28
O-Ni71206,8263510057,00%1841,22
LTP 3206,742389946,46%927,17
FV3046554,043699555,79%985,42
T675399,682409044,44%715,10
StuG IV 5458,593279046,67%1117,93
Tiger II81032,785568853,41%1239,96
T-463133,371778758,62%497,25
WZ-1328928,165878660,47%2005,53
Leo7759,024538153,09%1150,20
Crusader 5.5-in. SP7738,203857560,00%1232,36
T-262139,241656850,00%612,49
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.495,662196752,24%166,98
Excelsior 5759,706006759,70%2047,65
Pz.Sfl. IVc5355,482696650,00%697,19
A-20575,841946350,79%119,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4213,681886251,61%443,66
IS-4102022,656216050,00%1729,41
Lorraine 155 mle. 507737,883885860,34%957,51
T1 Heavy5519,603705554,55%1071,33
VK 30.01 (P)6770,385055250,00%1490,99
M5 Stuart499,392025143,14%48,21
AMX 404114,341995062,00%387,10
SU-85B4345,942135036,00%826,76
BT-7 artillery 3170,182475056,00%576,67
O-I6894,064954753,19%1591,24
Type T-345272,132614639,13%483,44
Type 586413,473474544,44%590,84
M5A1 Stuart4264,203064148,78%869,07
M8A14270,632444158,54%701,48
T7 Combat Car 290,321934156,10%367,88
Sturmpanzer II4456,452224050,00%1881,91
Pz.Kpfw. III Ausf. E3124,351864050,00%252,12
Light Mk. VIC 2133,162113842,11%564,42
59-166616,325333754,05%2207,84
O-Ho81048,265573554,29%1233,78
SU-54486,502263444,12%1153,79
Tiger (P)7755,184753455,88%923,34
M415496,942793345,45%705,50
Marder 38T4312,412663256,25%779,00
Strv 746588,525653164,52%1242,61
Alecto4226,162233148,39%455,07
M3 Lee4311,372663070,00%1274,05
Matilda4296,892662857,14%784,66
SU-182164,681162850,00%855,02
SU-76M4134,111182828,57%115,62
Bishop5565,293732864,29%1463,27
WZ-1317892,896292766,67%2491,25
AMX 38398,401752560,00%258,91
VK 45.02 (P) Ausf. B91636,248432556,00%1614,42
BT-22172,211902450,00%820,38
Marder II3289,502082454,17%873,09
Pz.Kpfw. II Luchs4132,432252356,52%393,55
Hotchkiss H352176,822792263,64%888,51
HWK 30 8794,007602259,09%1630,63
Sexton II3209,101852152,38%795,41
Lansen C 81119,627362142,86%1189,93
Type 97 Chi-Ha3136,151762055,00%350,37
Pz.Kpfw. 38 (t)3237,952512045,00%759,23
T-50550,801522025,00%0,00
MT-256206,052912030,00%284,11
Type 4 Chi-To6368,633171952,63%590,45
T-1506255,471431910,53%123,26
M3 Stuart3148,111951850,00%453,07
Leichttraktor196,721631866,67%462,36
M75156,441951844,44%316,29
MS-11124,761771752,94%564,70
Valentine AT4302,243101770,59%1023,07
Object 25791296,189461788,24%1309,58
BT-7474,501531650,00%102,42
T56 GMC3260,802141553,33%945,57
T-127 3268,213181442,86%840,45
Type 1 Chi-He474,081251330,77%0,63
Tetrarch 2133,621771346,15%452,99
Panzerjäger I2149,581511266,67%558,34
Vickers Medium Mk. III382,801461050,00%136,29
Pz.Kpfw. III Ausf. J490,601641050,00%89,84
Strv fm/211248,33357955,56%1872,63
Type 97 Te-Ke 2125,78235966,67%670,83
VK 45.02 (P) Ausf. A81914,441040955,56%3069,57
Birch Gun4319,89353977,78%1203,76
Pz.Kpfw. 35 (t)2225,25223850,00%1308,79
T3 HMC2110,88269875,00%519,46
M3 Light 387,75163825,00%116,90
Pz.Kpfw. II2207,43286771,43%1029,24
Sturmpanzer I Bison3269,86175742,86%853,23
Dicker Max 6565,14306728,57%685,73
53TP Markowskiego8775,17796683,33%873,72
AT-12182,67132650,00%649,62
Covenanter5308,33213616,67%922,32
IS-M81479,67736650,00%1558,06
Churchill I5177,40213540,00%95,86
TS-5 81464,80800540,00%1373,50
VK 16.02 Leopard5215,2518140,00%422,57
O-I Experimental5453,67466333,33%637,80
Pz.Kpfw. VII103040,331060366,67%2782,14
Pz.Kpfw. II Ausf. D 240,33185333,33%0,00
M2 Light2140,00270250,00%439,82
T1 HMC2316,503832100,00%2328,34
T-29 3315,0021120,00%1109,61
T-45 2150,50186250,00%589,76
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2150,002552100,00%481,87
43 M. Toldi III 324,501702100,00%261,00
Kolohousenka1220,003341100,00%1484,11
Fiat 30001224,005191100,00%1502,99
Renault Otsu15,003310,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha3287,003981100,00%1210,50
Bat.-Châtillon 12 t8443,0026010,00%558,63
T-50-2 61115,007841100,00%4211,35
MKA 2219,0020710,00%546,56
L-60 261,009010,00%56,24
MTLS-1G14 3316,003511100,00%1191,17
T1E6 254,008010,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 24.07.2020
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 24.07.2020
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 06.03.2019
Otišao: 15.03.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 21.07.2014
Otišao: 04.03.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.03.2019
Otišao: 18.06.2020