jqaaa

clanlogo
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 06.10.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33741773228
Ø Razina7,208,298,688,65
Pobjede1527845,28%457,14%3852,05%12153,07%
Izgubljene1799653,34%228,57%3243,84%10144,30%
Neriješeno4671,38%114,29%34,11%62,63%
Preživjele bitke775322,98%457,14%3345,21%9240,35%
Uništenih tenkova150070,4450,71510,701270,56
Odnos razaranja0,581,671,280,93
Otkriveno tenkova201700,6030,43180,25330,14
Počinjena šteta624,70869,291.066,851.004,04
Bodovi zauzimanja420691,25669,43660,902170,95
Obrambeni bodovi118090,3500,0070,10460,20
Iskustvo487,78722,57739,67702,79
WN7572,51849,04797,84727,14
WN8569,86849,88918,20857,52
Ukupno
Bitke33741
Ø Razina7,20
Pobjede1527845,28%
Izgubljene1799653,34%
Neriješeno4671,38%
Preživjele bitke775322,98%
Uništenih tenkova150070,44
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova201700,60
Počinjena šteta624,70
Bodovi zauzimanja420691,25
Obrambeni bodovi118090,35
Iskustvo487,78
WN7572,51
WN8569,86
Zadnja 24 sata
Bitke7
Ø Razina8,29
Pobjede457,14%
Izgubljene228,57%
Neriješeno114,29%
Preživjele bitke457,14%
Uništenih tenkova50,71
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova30,43
Počinjena šteta869,29
Bodovi zauzimanja669,43
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo722,57
WN7849,04
WN8849,88
Zadnjih 7 dana
Bitke73
Ø Razina8,68
Pobjede3852,05%
Izgubljene3243,84%
Neriješeno34,11%
Preživjele bitke3345,21%
Uništenih tenkova510,70
Odnos razaranja1,28
Otkriveno tenkova180,25
Počinjena šteta1.066,85
Bodovi zauzimanja660,90
Obrambeni bodovi70,10
Iskustvo739,67
WN7797,84
WN8918,20
Zadnjih 30 dana
Bitke228
Ø Razina8,65
Pobjede12153,07%
Izgubljene10144,30%
Neriješeno62,63%
Preživjele bitke9240,35%
Uništenih tenkova1270,56
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova330,14
Počinjena šteta1.004,04
Bodovi zauzimanja2170,95
Obrambeni bodovi460,20
Iskustvo702,79
WN7727,14
WN8857,52
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke95000
Pobjede2829,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6366,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno44,21%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1515,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova240,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,300,000,000,00
Otkriveno tenkova300,3200,0000,0000,00
Počinjena šteta906,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo469,200,000,000,00
Ukupno
Bitke95
Pobjede2829,47%
Izgubljene6366,32%
Neriješeno44,21%
Preživjele bitke1515,79%
Uništenih tenkova240,25
Odnos razaranja0,30
Otkriveno tenkova300,32
Počinjena šteta906,56
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo469,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede635,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1164,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke529,41%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,0600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,080,000,000,00
Otkriveno tenkova171,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta625,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo388,530,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede635,29%
Izgubljene1164,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke529,41%
Uništenih tenkova10,06
Odnos razaranja0,08
Otkriveno tenkova171,00
Počinjena šteta625,06
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo388,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova21,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta205,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo66,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova21,00
Počinjena šteta205,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo66,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1632000
Pobjede55634,07%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene104564,03%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno311,90%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37522,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5260,3200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,420,000,000,00
Otkriveno tenkova9260,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta401,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja13260,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11340,6900,0000,0000,00
Iskustvo299,470,000,000,00
Ukupno
Bitke1632
Pobjede55634,07%
Izgubljene104564,03%
Neriješeno311,90%
Preživjele bitke37522,98%
Uništenih tenkova5260,32
Odnos razaranja0,42
Otkriveno tenkova9260,57
Počinjena šteta401,78
Bodovi zauzimanja13260,81
Obrambeni bodovi11340,69
Iskustvo299,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke512000
Pobjede19838,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene31260,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18736,52%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1840,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova3090,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta783,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja5911,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16833,2900,0000,0000,00
Iskustvo580,170,000,000,00
Ukupno
Bitke512
Pobjede19838,67%
Izgubljene31260,94%
Neriješeno20,39%
Preživjele bitke18736,52%
Uništenih tenkova1840,36
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova3090,60
Počinjena šteta783,86
Bodovi zauzimanja5911,15
Obrambeni bodovi16833,29
Iskustvo580,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6147000
Pobjede243939,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene354657,69%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1622,64%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke185930,24%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova24210,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,560,000,000,00
Otkriveno tenkova35820,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta731,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja80161,3000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi56600,9200,0000,0000,00
Iskustvo487,860,000,000,00
Ukupno
Bitke6147
Pobjede243939,68%
Izgubljene354657,69%
Neriješeno1622,64%
Preživjele bitke185930,24%
Uništenih tenkova24210,39
Odnos razaranja0,56
Otkriveno tenkova35820,58
Počinjena šteta731,28
Bodovi zauzimanja80161,30
Obrambeni bodovi56600,92
Iskustvo487,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1830000
Pobjede94051,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene87747,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno130,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke54930,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7050,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,550,000,000,00
Otkriveno tenkova6200,3400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.098,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja14780,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7180,3900,0000,0000,00
Iskustvo730,170,000,000,00
Ukupno
Bitke1830
Pobjede94051,37%
Izgubljene87747,92%
Neriješeno130,71%
Preživjele bitke54930,00%
Uništenih tenkova7050,39
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova6200,34
Počinjena šteta1.098,58
Bodovi zauzimanja14780,81
Obrambeni bodovi7180,39
Iskustvo730,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (187)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 8752,40585521344,87%665,19
Caernarvon8786,45612143544,67%679,75
KV-856364,54349116441,58%359,36
AMX 50 B101036,0355784942,76%538,68
Tiger II8846,0662484647,87%785,04
Renault Otsu1122,3327182252,43%470,03
AMX 50 1008762,0944377336,48%570,62
STA-2 8528,7053773042,60%437,78
ARL 446397,8037567943,89%467,94
60TP Lewandowskiego101072,8563267445,40%570,95
FV227 Conceiver8929,4666458045,34%855,85
IS-38705,7750256042,50%555,14
Object 277101050,2257854838,32%518,31
T110E4101096,3960054046,48%572,65
T-34-856341,9239851947,98%478,33
Type 97 Chi-Ha3255,7438847754,72%963,16
AMX 50 1209926,9751344842,41%610,79
E 100101282,0167143645,41%759,18
Type 4 Chi-To6356,1740537343,70%444,53
Type 3 Chi-Nu5225,1927736743,05%389,32
G.W. E 10010898,6157935743,42%546,26
7TP2290,7826735655,90%1053,59
Chi-Ni2143,7729831749,84%656,16
Super Conqueror10995,6460530842,21%484,11
T-345121,6125829745,45%97,70
VK 30.01 (H)5235,5933929341,30%303,60
Vz. 55101121,4759829240,07%543,90
Object 261101166,0669228053,21%914,44
KV-48681,7351227845,32%596,00
AMX 12 t6119,4626926742,32%66,56
SU-86208,2332026343,35%68,27
T-1506302,0634926041,54%261,02
M56 Scorpion 7418,2241025844,96%355,45
KV-15292,0036625642,97%406,25
53TP Markowskiego8753,2256325146,61%629,24
M18 Hellcat6353,9635024441,39%377,89
FV2078883,6868923850,42%966,41
T1 Cunningham195,1926123550,21%459,23
M40/M438967,3865923053,48%967,70
Type 1 Chi-He4150,5231722148,87%290,97
KV-37437,6443921443,46%316,60
T25/27483,4343920745,89%496,12
FV38059944,3364920149,75%758,87
AMX 13 757234,5345519750,25%302,28
G.W. Tiger9677,0555619253,13%526,70
T-549582,2651619140,31%301,65
Panther7360,0343119043,16%316,18
A-20542,4417818445,65%68,59
Hummel6391,3039217549,71%454,90
SU-130PM 8855,1162317453,45%704,28
T57 Heavy101257,1060017239,53%658,58
AMX M4 mle. 457527,7049216947,93%529,66
SU-1006365,8336116847,62%437,24
M3 Stuart3233,7334616254,32%945,98
T110E5101128,2169216147,83%653,42
AMX M4 mle. 54101113,7265315948,43%637,90
STB-110801,5960915849,37%453,01
T-448461,2248015743,31%354,31
T28 Prototype8540,8650115749,04%396,75
Bat.-Châtillon 155 5810896,2466315751,59%664,65
Bat.-Châtillon 12 t8271,3545015544,52%253,99
SU-855261,5027615147,02%423,15
Grille5325,1733415145,03%523,38
T-109648,0851715143,05%358,39
50TP Tyszkiewicza9895,7159415047,33%603,85
T-437365,6645314948,32%395,33
Emil I8658,0752414841,22%440,04
T92 HMC101128,7263514448,61%873,06
Conqueror9783,3855714039,29%409,30
TNH T Vz. 519830,3057613344,36%486,10
XM57 81055,8565612648,41%772,21
Pz.Kpfw. III Ausf. J438,6716412458,06%162,51
IS7573,1152512345,53%606,52
212A9933,2965512151,24%786,10
SU-14-17375,9738411943,70%290,26
G.W. Tiger (P)8579,9648411844,92%462,39
M10 Wolverine5342,6033611346,90%613,59
Pz.Kpfw. III/IV5150,4527711249,11%211,67
AMX 40465,1113911144,14%55,34
FV229 Contender9968,2563911041,82%592,58
Leo7347,0539210737,38%226,37
Type 619610,4951210440,38%300,07
AMX 105 AM mle. 474166,1224010146,53%375,18
Emil II9746,1155110041,00%367,29
BT-7420,681009448,94%93,96
SU-54244,382689453,19%501,38
T-28445,771449337,63%0,83
M53/M559821,036689353,76%669,48
BDR G1 B5302,563468946,07%389,04
STA-18451,455038845,45%368,32
Škoda T 56 8904,156048641,86%578,59
Type 4 Heavy9974,827178554,12%742,45
Object 2579699,925448544,71%422,13
Tiger I7869,236327943,04%997,53
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.425,442547946,84%62,43
Kranvagn10935,735637536,00%375,17
E 759750,236087343,84%441,23
45TP Habicha7647,655707252,78%769,48
Sturmpanzer II4127,552637150,70%261,74
Strv 746373,043597041,43%410,74
SU-14-28807,975586944,93%658,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E336,881076743,28%38,57
AMX M4 mle. 519931,365636735,82%488,72
Type 5 Chi-Ri7346,614596443,75%287,72
IS-7101079,986176442,19%586,50
SU-263199,901476254,84%488,15
T404156,472145837,93%136,15
T54E191182,166485844,83%861,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5187,822885642,86%262,18
Vickers Medium Mk. I1137,802165543,64%575,12
Black Prince7491,405355341,51%416,89
P.43 ter7509,764685137,25%493,69
G.W. Panther7653,825335149,02%641,07
Loyd Gun Carriage289,732235149,02%434,54
Object 140101039,826695149,02%648,15
FV230 Canopener10950,656235143,14%412,54
P.43 bis6407,943945040,00%474,07
T-46362,88984930,61%0,87
Churchill I5254,153384852,08%353,15
AMX 65 t8477,625574755,32%417,62
TNH 105/10008616,734904535,56%392,38
AMX 13 909299,135044544,44%198,07
T309343,594194431,82%2,44
Type 5 Heavy101353,426664341,86%642,75
SU-1527338,883764242,86%215,09
40TP Habicha6621,504454240,48%922,00
SU-18264,02854245,24%166,62
Vz. 44-17660,415504148,78%687,42
T80311979,597104143,90%396,93
T1 HMC299,92893935,90%326,72
AMX 38341,361353650,00%93,03
AMX 13 105 AM mle. 505282,152773447,06%430,29
SDP wz 66 Grom 8583,095153441,18%315,85
14TP4113,162343240,63%144,74
Conqueror Gun Carriage101051,685692835,71%621,16
Matilda4207,072672744,44%343,75
4TP1203,851882725,93%808,25
O-Ho8439,154062725,93%176,09
MS-1149,121982564,00%200,35
T56 GMC332,831822352,17%96,86
BT-2222,91872245,45%44,42
Lorraine 39L AM338,231872259,09%211,00
Churchill VII6469,275592263,64%803,22
M2 Medium Tank310,00892152,38%108,55
T2 Medium Tank214,25872040,00%0,00
M446498,405392055,00%746,45
P.435227,003231952,63%422,92
Type 7110626,477431968,42%382,40
Renault FT127,11671838,89%0,00
Hotchkiss H35253,671251838,89%3,10
Pz.Kpfw. II225,881111752,94%111,03
TS-54 8915,417391764,71%881,95
P26/404184,191691618,75%212,69
VK 36.01 (H)6751,136671560,00%1350,68
Object 252U 8989,796871450,00%866,12
Sturmpanzer I Bison377,462561369,23%262,54
10TP3230,082081216,67%663,75
G.Pz. Mk. VI (e)225,361271145,45%71,40
Pz.Kpfw. 38 (t)360,301521050,00%82,90
T-262129,44168955,56%604,16
M5A1 Stuart4109,88246850,00%192,64
Panzerjäger I235,6388837,50%0,00
T3 HMC2155,57264757,14%610,57
Renault FT 75 BS2112,83226666,67%657,73
M2 Light2105,17223633,33%184,55
Leichttraktor111,5068650,00%82,83
M127625,50711666,67%784,85
Crusader 5.5-in. SP7847,67445616,67%966,57
M24E2 Super Chaffee 6250,50459666,67%628,10
M3 Light 36,1757633,33%0,00
T1E6 247,83136633,33%0,00
M15/423176,60141520,00%282,62
Type 97 Te-Ke 274,40228540,00%98,99
Fiat 3000186,0013020,00%172,32
D2331,002262100,00%261,00
D1257,508620,00%1,50
AMX ELC bis50,00134250,00%115,81
Light Mk. VIC 218,0010920,00%0,00
Super Hellcat 7237,004962100,00%299,37
M14/412234,003631100,00%869,83
25TP KSUST II548,004791100,00%261,00
M415724,0049410,00%1031,23
Renault FT AC20,002861100,00%261,00
Renault UE 57346,001801100,00%261,00
Type 578920,0027610,00%591,00
T7 Combat Car 20,001751100,00%261,00
LTP 386,0013610,00%129,68

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 06.10.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.08.2025
Otišao: 08.10.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.07.2025
Otišao: 08.08.2025
Pozicija: Novak
Član od: 13.06.2025
Otišao: 21.06.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 20.01.2022
Otišao: 15.05.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 19.01.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.02.2018
Otišao: 10.09.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.06.2014
Otišao: 25.03.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 15.01.2021
Otišao: 01.05.2021
Pozicija: Novak
Član od: 19.01.2018
Otišao: 20.01.2018
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 02.05.2021
Otišao: 23.05.2021
Pozicija: Novak
Član od: 25.01.2018
Otišao: 09.02.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.05.2021
Otišao: 18.01.2022
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 01.08.2020
Otišao: 11.01.2021
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 24.05.2021
Otišao: 25.05.2021