jovankecman

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7256300220
Ø Razina8,670,000,009,67
Pobjede3617649,85%00,00%00,00%11451,82%
Izgubljene3560049,06%00,00%00,00%10346,82%
Neriješeno7871,08%00,00%00,00%31,36%
Preživjele bitke1779924,53%00,00%00,00%4018,18%
Uništenih tenkova622780,8600,0000,001630,74
Odnos razaranja1,140,000,000,91
Otkriveno tenkova828281,1400,0000,002251,02
Počinjena šteta1.405,230,000,001.546,78
Bodovi zauzimanja669520,9200,0000,00730,33
Obrambeni bodovi232440,3200,0000,0000,00
Iskustvo674,840,000,00757,52
WN71084,610,000,00959,20
WN81417,430,000,001282,41
Ukupno
Bitke72563
Ø Razina8,67
Pobjede3617649,85%
Izgubljene3560049,06%
Neriješeno7871,08%
Preživjele bitke1779924,53%
Uništenih tenkova622780,86
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova828281,14
Počinjena šteta1.405,23
Bodovi zauzimanja669520,92
Obrambeni bodovi232440,32
Iskustvo674,84
WN71084,61
WN81417,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke220
Ø Razina9,67
Pobjede11451,82%
Izgubljene10346,82%
Neriješeno31,36%
Preživjele bitke4018,18%
Uništenih tenkova1630,74
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova2251,02
Počinjena šteta1.546,78
Bodovi zauzimanja730,33
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo757,52
WN7959,20
WN81282,41
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke133,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova41,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta915,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo437,000,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova20,67
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova41,33
Počinjena šteta915,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo437,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18000
Pobjede738,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1161,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke316,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova251,3900,0000,0000,00
Počinjena šteta899,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja281,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo548,000,000,000,00
Ukupno
Bitke18
Pobjede738,89%
Izgubljene1161,11%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke316,67%
Uništenih tenkova120,67
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova251,39
Počinjena šteta899,94
Bodovi zauzimanja281,56
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo548,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede116,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene583,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke233,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova61,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova30,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta670,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo334,500,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede116,67%
Izgubljene583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke233,33%
Uništenih tenkova61,00
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova30,50
Počinjena šteta670,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo334,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede114,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene685,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke114,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova111,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.063,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo336,430,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede114,29%
Izgubljene685,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke114,29%
Uništenih tenkova20,29
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova111,57
Počinjena šteta1.063,71
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo336,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke935000
Pobjede43546,52%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene47550,80%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno252,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29131,12%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7040,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova11111,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.050,490,000,000,00
Bodovi zauzimanja20692,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10751,1500,0000,0000,00
Iskustvo613,730,000,000,00
Ukupno
Bitke935
Pobjede43546,52%
Izgubljene47550,80%
Neriješeno252,67%
Preživjele bitke29131,12%
Uništenih tenkova7040,75
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova11111,19
Počinjena šteta1.050,49
Bodovi zauzimanja20692,21
Obrambeni bodovi10751,15
Iskustvo613,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke282000
Pobjede12243,26%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene15956,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7526,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1550,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova2580,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta820,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja6942,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6862,4300,0000,0000,00
Iskustvo450,510,000,000,00
Ukupno
Bitke282
Pobjede12243,26%
Izgubljene15956,38%
Neriješeno10,35%
Preživjele bitke7526,60%
Uništenih tenkova1550,55
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova2580,91
Počinjena šteta820,29
Bodovi zauzimanja6942,46
Obrambeni bodovi6862,43
Iskustvo450,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke45000
Pobjede2044,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2555,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1022,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,490,000,000,00
Otkriveno tenkova70,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.431,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi380,8400,0000,0000,00
Iskustvo541,710,000,000,00
Ukupno
Bitke45
Pobjede2044,44%
Izgubljene2555,56%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1022,22%
Uništenih tenkova170,38
Odnos razaranja0,49
Otkriveno tenkova70,16
Počinjena šteta1.431,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi380,84
Iskustvo541,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (416)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
TVP T 50/51102053,42786446652,46%1842,04
AMX 50 B101847,62681237246,37%1476,60
STB-1101750,13743228649,17%1405,94
Progetto M40 mod. 65102093,71793211453,55%1795,19
Bat.-Châtillon 25 t101856,51721199049,35%1642,49
Jagdpanzer E 100102003,06697156349,46%1500,42
AMX 50 Foch (155) 101996,63700142750,32%1542,20
AMX Chasseur de chars 81084,24750126051,67%1484,18
Object 268101998,37688125748,37%1492,35
Object 261101554,77581122749,88%1531,83
Rheinmetall Skorpion G 81527,07781117352,60%1712,91
Grille 15102169,46667106847,38%1632,45
Object 263101949,53720105949,48%1461,70
Centurion Action X101677,69721105749,20%1321,14
Waffenträger auf E 100102182,6566296144,43%1478,37
E 25 7892,6267977852,70%1309,57
Object 140101526,9268472345,92%1214,45
AMX 13 909861,5568969850,00%1246,38
leKpz M 41 90 mm GF 8724,7169868152,86%1272,80
AMX 50 12091564,6372567249,40%1527,33
ISU-15281143,5455352645,06%1112,74
T-5491059,1669651846,91%956,35
AMX 50 10081274,8372350549,70%1456,99
T-62A101645,6673649751,51%1456,52
Leopard 1101692,7970649651,61%1289,03
Type 6191337,3469048947,24%1233,99
SU-1018886,1948146142,73%849,48
Object 268 Version 4102280,0879744853,79%1806,99
Rhm.-Borsig Waffenträger81406,6669944249,10%1466,32
Object 70491881,4271042444,81%1475,92
STA-181009,1268042348,23%1298,23
Bat.-Châtillon 155 5591323,2458841951,07%1435,19
Progetto M35 mod. 46 81419,0383641855,50%1677,50
SU-1527674,7731841642,31%758,51
212A91500,1962140752,09%1629,96
Object 430 Version II91317,7172940148,63%1290,20
WZ-111 model 1-491462,1272539947,62%1317,41
T26E4 SuperPershing 8948,1371239550,89%1170,02
Bat.-Châtillon 155 58101425,1059038752,20%1307,15
SU-122-5491141,2561537841,53%902,54
Škoda T 5091663,2382537655,85%1639,97
T-1091468,2075137450,27%1452,63
Centurion Mk. 7/191207,4868636848,37%1096,89
WZ-1328603,6161036348,21%914,44
Strv S1 81570,6070336352,34%1622,64
Super Conqueror101784,9674636145,71%1262,80
IS-7101661,8175735952,09%1435,73
Kranvagn101870,4877835351,27%1455,85
AMX 50 Foch91285,2070435150,43%1024,62
FV215b (183) 101788,8568735051,14%1389,20
SU-100M17714,3636034747,84%840,51
T499839,3566034549,28%1217,45
SU-1006636,5833334348,98%1092,93
Strv 103-091835,8172432553,54%1707,54
Jagdtiger91605,6168830844,81%1245,77
AMX AC mle. 4881081,4162930544,26%1153,90
AMX 13 105101386,7769830450,66%1553,71
UDES 15/16101797,2073230351,16%1341,39
Waffenträger auf Pz. IV91574,3866829947,49%1306,72
Spähpanzer Ru 2519912,6870228952,60%1342,25
SU-14-17949,3347328848,26%1452,87
Ferdinand81310,9470628550,53%1376,60
T110E4101860,6866327742,96%1344,25
Strv 103B102069,4770527452,92%1611,21
60TP Lewandowskiego102242,7981626953,16%1686,37
M53/M5591337,1169726551,32%1355,59
SU-86599,6227526147,13%760,10
Tortoise91429,7171626149,04%1087,12
Centurion Mk. I81027,2073225756,03%1411,16
SU-14-281274,1455825541,96%1471,57
AMX AC mle. 467912,8462325552,94%1404,76
SU-130PM 81445,5271724748,99%1355,62
T-345330,7726924450,82%814,10
Emil II91472,0376224149,38%1285,99
IS-381112,9968324047,08%1199,27
Conqueror91655,0377423853,36%1568,41
Lorraine 155 mle. 5181089,1957523751,90%1199,63
Leopard Prototyp A91561,4476623653,39%1454,32
T3091509,1169223046,09%1221,51
SU-855311,0421422345,29%539,23
T-34-856538,2947022352,02%962,82
G.W. Tiger (P)81148,7958722051,82%1457,80
Object 4168821,6060821143,13%848,22
Object 430101898,8280021150,71%1657,44
11081159,5176321053,33%1382,05
UDES 0381146,7564020349,75%1158,26
AT 1581362,4482420155,22%1747,95
Tiger II81151,4269620044,50%1279,39
T-448719,9863219850,51%828,81
113101582,8672019846,97%1251,60
G.W. Tiger91323,1056519841,92%1283,45
M18 Hellcat6630,6352519845,45%1016,13
ST-I91610,7680319448,97%1519,17
SU-122A5444,1023019447,42%989,91
WZ-12091360,4174019150,26%1479,74
Manticore101036,7461418940,74%1011,30
XM551 Sheridan101305,8968218748,66%1475,31
T2881250,5264618542,70%1280,09
Emil I81314,2878218151,93%1513,96
TVP VTU Koncept8923,6466917353,76%1201,34
FV4202 81019,6173817146,78%1282,44
FV217 Badger101833,2976617055,88%1359,31
M40/M4381050,6657716951,48%1124,51
Rheinmetall Panzerwagen101079,2865516947,93%1243,23
Sturer Emil7911,4958816846,43%1204,37
AMX 30 1er prototype91523,1177016851,79%1510,38
E 7591320,1670116747,90%1115,96
Type 6891427,3974816345,40%1066,78
G.W. Panther7901,5152916249,38%1159,21
Jagdpanther7890,4462315449,35%1231,39
Comet7805,3764515446,10%1227,04
SU-54207,9116515146,36%359,02
P.44 Pantera81166,4969215044,67%1429,98
T9591607,4977515057,33%1301,93
KV-481039,2369715052,67%1196,48
Type 5 Chi-Ri7764,7162414847,30%1171,11
GSOR 1006 Scheme 791228,7966114843,24%891,29
Maus101719,2677414551,72%1326,27
M41 Walker Bulldog8665,7164614349,65%1160,62
Object 430U101827,3774414348,25%1419,76
GSOR 1008 81344,0872814352,45%1290,39
IS71048,8669113946,76%1499,67
IS-271016,3676113859,42%1476,70
Type 5781244,0775613547,41%1256,31
VK 100.01 (P)81329,5080313551,11%1582,37
P.43 ter7913,0269513148,85%1494,87
A-447588,3758913150,38%790,22
AMX M4 mle. 457788,1059813046,92%935,54
Type T-345387,9947912851,56%1061,31
FV2078782,4559112745,67%742,93
A-436331,1636612743,31%423,63
ARL 446683,8658112653,17%1289,21
M127891,1457112556,00%1297,22
Konštrukta T-34/1007767,2965812458,06%1254,85
Bat.-Châtillon 25 t AP91342,5871212452,42%1410,78
AT 86647,9057212449,19%1144,25
WZ-111-1G FT81357,2675512359,35%1814,67
WZ-1317476,8964012254,92%903,97
T25/27737,2458712249,18%965,15
IS-M81114,2568812248,36%1220,77
Cromwell6526,8564811967,23%1180,69
121101768,7971911947,90%1445,05
FV380591041,2165411947,90%916,35
Nashorn6719,1852011741,88%1185,93
AMX 65 t81200,0369011449,12%1319,67
IS-2-II81262,9478211459,65%1600,24
M10391479,8279311358,41%1404,92
Mäuschen91609,3575111348,67%1423,10
M5A1 Stuart4125,8937911044,55%221,87
AT 771012,3370411049,09%1313,92
ARL V396560,4943811043,64%930,90
Object 252U 81436,4086411058,18%1636,18
T28 Prototype81252,0671410948,62%1363,79
AMX 50 Foch B101734,8467710945,87%1157,03
BZ-1668964,8367710852,78%1057,87
Tiger (P)7966,5771510853,70%1315,94
Ikv 90 Typ B7833,9461010753,27%1186,49
Progetto C50 mod. 6691331,1871310647,17%1074,42
AMX M4 mle. 5191857,3680610649,06%1565,41
Object 260 101761,7474810649,06%1317,58
CS-538799,8360910543,81%883,70
FV4005 Stage II101831,6962410546,67%1234,54
TNH T Vz. 5191140,3167710447,12%814,63
Lorraine 155 mle. 507915,3057810454,81%1136,21
FV601 Saladin8614,0456710443,27%514,96
T-100 LT101161,2569610346,60%1292,02
M446797,3055610255,88%1471,92
Panhard EBR 10510968,4261910241,18%911,49
UDES 14 Alt 581219,4870810044,00%1482,05
Tiger I71085,347669958,59%1426,05
SMV CC-6781052,116839955,56%1091,16
SU-76M4132,731599953,54%297,47
Pz.Sfl. IVc5525,484539847,96%1242,95
Caernarvon Action X 81172,048409755,67%1444,90
Black Prince7879,387649657,29%1283,21
TNH 105/100081087,817179648,96%1168,30
SU-85B4205,862079651,04%384,55
Charioteer81318,426669645,83%1536,57
Bat.-Châtillon 12 t8650,085749640,63%924,33
KV-856810,366109545,26%1383,19
T25 AT7905,556309450,00%1173,03
Crusader 5.5-in. SP7674,655169150,55%880,64
LTTB8700,746649152,75%1272,44
53TP Markowskiego81345,787688951,69%1573,36
WZ-132A9911,676818953,93%1218,82
E 100101749,207868957,30%1443,90
59-166238,415258856,82%554,81
AMX 13 757441,445758848,86%748,71
Leo7991,927488757,47%1677,47
O-Ni7947,417288756,32%1247,51
UDES 1691350,368028756,32%1323,22
T-437643,405938745,98%927,55
Type 4 Heavy91432,957138646,51%1361,14
Jagdpanzer IV6665,255888554,12%1256,67
FV4004 Conway91997,298148554,12%1994,59
Type 4 Chi-To6619,715518445,24%1143,79
Ho-Ri 28946,366108446,43%848,51
Panther II81088,827178452,38%1489,02
GSOR3301 AVR FS9996,196758447,62%1386,10
AMX 13 F3 AM6749,765198245,12%1156,43
VK 45.02 (P) Ausf. B91497,727438148,15%1369,89
G.W. E 100101629,266618045,00%1323,69
Panther7783,716757853,85%1195,38
M10 Wolverine5558,145077746,75%1372,62
M46 Patton91285,527597749,35%1254,48
Type 4 Ju-To71120,887197647,37%1326,71
KV-15647,796107650,00%1687,86
O-Ho81223,858407558,67%1541,16
VK 45.02 (P) Ausf. A81129,158267565,33%1432,50
Controcarro 1 Mk. 291157,576267437,84%694,69
Type 586495,105697356,16%888,64
BZ-587926,566667343,84%1059,22
Challenger71145,777037360,27%1700,84
Caernarvon81195,178067152,11%1377,64
SU-263112,861057135,21%51,24
BDR G1 B5525,135306957,97%1178,83
IS-3-II91834,819216955,07%1894,63
LHMTV8770,077126952,17%1383,63
Achilles6696,635116844,12%1143,89
Ikv 65 Alt II6690,765476753,73%1306,21
KV-371063,246896747,76%1344,77
Löwe 81262,528446758,21%1492,82
SMV CC-567855,626136645,45%1009,36
Type 95 Ji-Ro6619,244486643,94%864,08
S35 CA5588,625596563,08%1564,66
T 55A 91217,926986546,15%1145,90
A-20564,731796439,06%6,43
T54E191590,697076439,06%1301,76
AMX 30 B101668,667186448,44%1344,00
P.43 bis6864,986646347,62%1810,10
T2971169,637706346,03%1480,41
M4A3E2 Sherman Jumbo6606,225866357,14%1174,94
T6981103,976806341,27%1305,43
BT-7458,821526241,94%26,78
GSR 3301 Setter7536,235966152,46%1160,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4333,103546041,67%778,39
VK 36.01 (H)6778,786156045,00%1437,50
VK 30.02 (M)6830,586906051,67%1713,58
Spähpanzer SP I C7860,877416055,00%1831,60
Strv 746867,037085955,93%1847,29
O-I6752,366125945,76%1195,81
AMX 12 t6461,326005959,32%1295,79
Type 3 Ju-Nu6812,696325950,85%1209,40
T92 HMC101577,326675955,93%1330,98
LTG7808,056945952,54%1871,28
HWK 128861,887105957,63%1614,43
T404504,915395851,72%1447,96
FV3046513,264185848,28%872,05
WZ-111 8991,467355655,36%1087,92
E 75 TS 81540,638345644,64%1734,40
StuG IV 5438,324125644,64%996,99
T3281215,097335545,45%1316,97
WZ-111 model 5A101808,097365545,45%1333,88
Panhard EBR 909797,496375549,09%1107,84
45TP Habicha71109,097925462,96%1644,82
AT 25457,445305457,41%1134,40
MT-256556,066005455,56%2075,28
StuG III Ausf. G5491,914415341,51%1104,60
M36 Jackson6630,775285251,92%1086,88
T-54 ltwt.91080,777665257,69%1545,34
Hotchkiss EBR7728,886895158,82%1657,51
VK 75.01 (K) 81428,438895158,82%1850,64
Hummel6947,285965046,00%1452,29
Type 3 Chi-Nu5329,403875040,00%685,92
WZ-111G FT91627,587885060,00%1348,50
AMX 105 AM mle. 474325,763845062,00%1372,23
T71 DA7872,387435058,00%2228,69
T376432,615464951,02%1058,60
Panhard AML Lynx 6x68422,845144944,90%519,24
M-III-Y8887,336524942,86%789,38
Crusader6423,485404856,25%1351,54
Progetto CC55 mod. 5481194,367464751,06%1253,21
Churchill VII6703,746384748,94%1284,88
M-II-Y71005,477664753,19%1327,09
50TP Tyszkiewicza91640,859094663,04%1723,77
B.U.G.I.6767,915954645,65%1313,99
40TP Habicha6763,896364461,36%1759,06
Ikv 1035384,684444447,73%913,08
AMX 13 105 AM mle. 505509,734834463,64%1254,91
CS-447943,326514443,18%1261,43
VK 16.02 Leopard5237,573814438,64%519,99
Pawlack Tank6873,275994436,36%1260,20
Object 70591895,579544459,09%2127,13
Object 703 Version II 81276,598034452,27%1335,12
Object 705A101910,427834353,49%1552,09
Semovente M43 Bassotto6690,365104245,24%976,42
Strv m/425388,074484143,90%892,78
T207993,957334060,00%1543,37
Pz.Kpfw. VII101982,757334042,50%1502,79
M-VI-Y9905,886954055,00%769,04
AE Phase I 91628,288544050,00%1406,58
M26 Pershing8971,696933953,85%1198,21
Ho-Ri 191535,517813961,54%1155,77
CS-599877,646993956,41%758,56
Durchbruchswagen 24214,232793930,77%371,93
Panhard AMD 178B6416,905223958,97%1228,61
T-1506604,265643852,63%945,86
E 50 Ausf. M101901,617113850,00%1470,60
Conqueror Gun Carriage101404,266873857,89%1248,74
Carro d'assalto P.8871180,198023751,35%1657,91
T110E3101531,926153737,84%842,41
Chi-To SP7970,837353663,89%1154,61
BZ-6891358,176603636,11%951,12
AMX 404143,243233450,00%474,08
Churchill I5484,795143447,06%1011,14
Sav m/434307,183933455,88%900,35
Type 5 Heavy101851,067083444,12%1267,54
Alecto4212,383603458,82%512,59
E 5091463,508373461,76%1404,73
T57 Heavy Tank102104,328323461,76%1758,96
Grille5698,525633366,67%1730,75
IS-4101684,946913342,42%1120,68
Somua SAu 404358,004503348,48%995,97
FSV Scheme A7496,305633339,39%467,32
AT-1275,191233265,63%253,95
Pz.Kpfw. II Luchs4300,384083225,00%963,07
M24 Chaffee5281,725173259,38%917,89
K-91101136,136273246,88%776,83
Lago4315,234293161,29%1127,10
VK 28.016461,195403145,16%1374,34
AMX ELC bis5199,873863148,39%488,27
Staghound Mk. III6376,265063151,61%535,75
T28 Concept 7888,065763135,48%1180,09
B14200,733793063,33%581,95
SU-18262,23903056,67%264,27
Archer5603,874743060,00%1498,18
BT-2270,341122948,28%161,82
Vz. 44-17469,295682853,57%459,93
Type 1 Chi-He4316,194152744,44%975,35
Object 780 101202,674672737,04%530,28
Covenanter5307,504622650,00%1244,98
Bishop5499,124482657,69%1187,47
M48A5 Patton101454,966572642,31%1069,21
M41 HMC5617,585052450,00%1025,55
Pz.Sfl. IVb4421,213972458,33%1505,78
Bisonte C45 81368,258832462,50%1368,39
VK 30.01 (H)5586,775542263,64%1369,98
Semovente M415628,954792263,64%1508,27
Marder II3271,913872281,82%968,37
25TP KSUST II5477,375551963,16%1453,33
Object 277102044,748771963,16%1857,50
VK 30.01 (P)6912,119151877,78%2292,05
Marder 38T4424,335291861,11%1307,00
MS-1184,001271741,18%219,90
T3 HMC2101,412261764,71%415,15
Valentine AT4346,185371752,94%1301,92
LTP 3193,293591735,29%780,45
T-34-17549,815971656,25%689,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E3211,563741656,25%674,68
Wespe3159,131521520,00%302,16
Renault UE 573218,802871540,00%538,36
Type 3 Chi-Nu Kai 5242,533581546,67%460,94
Panzerjäger I2295,213761442,86%1339,02
Mitsu 1085525,864911457,14%686,65
D23228,462981338,46%880,68
Prototipo Standard B91776,697781353,85%1649,97
WZ-113G FT101681,675831241,67%939,17
Tetrarch 2123,252261233,33%391,38
14TP4234,363321136,36%663,49
Ikv 723109,182491154,55%195,03
M7 Priest3254,003061154,55%675,50
Panhard EBR 75 (FL 10) 8700,735891145,45%1043,61
DS PZInż5587,505851080,00%1431,91
AMX 383174,503941070,00%823,39
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2151,204001050,00%648,45
Char Futur 4 91756,707631040,00%1347,94
Type 97 Chi-Ha3274,00406944,44%791,39
Matilda4211,88381850,00%380,78
T-284211,63373850,00%543,85
Lorraine 39L AM3266,63315850,00%901,75
Excalibur 6893,38683850,00%1476,03
Pz.Kpfw. II2157,29274757,14%592,62
IS-3A 81369,14865757,14%1563,40
AMX M4 mle. 49 81152,57592728,57%1098,63
Renault FT 75 BS299,00134633,33%333,31
T110E510825,17482633,33%286,56
T1 Cunningham179,20195520,00%239,79
Strv m/40L3278,805535100,00%1186,94
T-262148,20170540,00%569,60
M374688,80606560,00%2756,66
XM66F 8890,00695560,00%794,61
ELC EVEN 90 8517,00615560,00%912,34
Vickers Medium Mk. I179,75223475,00%427,27
Pvlvv fm/42247,75151425,00%2,17
Rinoceronte101579,259984100,00%1226,89
Leichttraktor189,25209475,00%416,13
Pz.Kpfw. I Ausf. C3148,2519940,00%520,06
ST-II101636,00825475,00%1214,70
Hotchkiss H352162,00365366,67%813,91
D1276,33231366,67%317,12
T-46317,00120333,33%0,00
Pz.Kpfw. I2148,00546366,67%694,70
Object 43091938,67759333,33%1943,26
M-V-Y101341,00843366,67%899,70
BT-7 artillery 3102,672393100,00%357,40
M10 RBFM 5395,67508366,67%813,47
Renault FT1110,0014620,00%412,06
Renault Otsu176,00178250,00%233,63
Type 95 Ha-Go2123,00262250,00%457,99
WZ-132-110579,50552250,00%510,93
AMX M4 mle. 54101762,009842100,00%1228,74
Object 26391256,00678250,00%878,18
TS-54 8585,0038520,00%309,24
VK 168.01 Mauerbrecher 81102,50811250,00%1146,42
Patton the Tank 91319,00768250,00%1185,73
M24E2 Super Chaffee 6187,504782100,00%438,77
Light Mk. VIC 2196,50348250,00%939,13
M54 Renegade 81174,509822100,00%1222,48
Super Hellcat 71032,50731250,00%1523,81
Strv fm/211398,008161100,00%3770,98
Strv m/382119,003921100,00%535,17
Type 98 Ke-Ni3180,0013210,00%484,15
Renault FT AC2627,0011711100,00%4099,48
G.Pz. Mk. VI (e)2260,004601100,00%2047,34
T92 8137,0011310,00%0,00
AMX Canon d'assaut 105 8876,0035010,00%634,18

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 17.03.2024
Otišao: 12.05.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 20.09.2014
Otišao: 16.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 23.02.2016
Otišao: 27.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.03.2016
Otišao: 19.10.2019
Pozicija: Novak
Član od: 25.11.2015
Otišao: 25.11.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 11.11.2019
Otišao: 18.01.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 02.04.2020
Otišao: 21.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.03.2016
Otišao: 19.10.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 15.02.2014
Otišao: 17.10.2015