jonah74

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.07.2016

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28560058161
Ø Razina7,420,008,168,67
Pobjede1414549,53%00,00%2644,83%7949,07%
Izgubljene1404849,19%00,00%3255,17%8049,69%
Neriješeno3671,29%00,00%00,00%21,24%
Preživjele bitke837029,31%00,00%813,79%3823,60%
Uništenih tenkova229680,8000,00190,33670,42
Odnos razaranja1,140,000,380,54
Otkriveno tenkova256240,9000,00621,071310,81
Počinjena šteta912,200,00695,59876,50
Bodovi zauzimanja401141,4000,00581,00580,36
Obrambeni bodovi193860,6800,0000,0000,00
Iskustvo532,910,00541,21630,84
WN7990,460,00508,29618,39
WN81105,470,00552,53733,49
Ukupno
Bitke28560
Ø Razina7,42
Pobjede1414549,53%
Izgubljene1404849,19%
Neriješeno3671,29%
Preživjele bitke837029,31%
Uništenih tenkova229680,80
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova256240,90
Počinjena šteta912,20
Bodovi zauzimanja401141,40
Obrambeni bodovi193860,68
Iskustvo532,91
WN7990,46
WN81105,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke58
Ø Razina8,16
Pobjede2644,83%
Izgubljene3255,17%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke813,79%
Uništenih tenkova190,33
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova621,07
Počinjena šteta695,59
Bodovi zauzimanja581,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo541,21
WN7508,29
WN8552,53
Zadnjih 30 dana
Bitke161
Ø Razina8,67
Pobjede7949,07%
Izgubljene8049,69%
Neriješeno21,24%
Preživjele bitke3823,60%
Uništenih tenkova670,42
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova1310,81
Počinjena šteta876,50
Bodovi zauzimanja580,36
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo630,84
WN7618,39
WN8733,49
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.510,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi31,5000,0000,0000,00
Iskustvo90,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta1.510,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi31,50
Iskustvo90,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta432,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo185,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta432,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo185,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke82000
Pobjede1923,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6275,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,22%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1315,85%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,2400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,290,000,000,00
Otkriveno tenkova951,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta479,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja1481,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi300,3700,0000,0000,00
Iskustvo201,980,000,000,00
Ukupno
Bitke82
Pobjede1923,17%
Izgubljene6275,61%
Neriješeno11,22%
Preživjele bitke1315,85%
Uništenih tenkova200,24
Odnos razaranja0,29
Otkriveno tenkova951,16
Počinjena šteta479,29
Bodovi zauzimanja1481,80
Obrambeni bodovi300,37
Iskustvo201,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke320000
Pobjede12539,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18858,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9228,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1710,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova2660,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta918,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja3261,0200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12363,8600,0000,0000,00
Iskustvo479,800,000,000,00
Ukupno
Bitke320
Pobjede12539,06%
Izgubljene18858,75%
Neriješeno72,19%
Preživjele bitke9228,75%
Uništenih tenkova1710,53
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova2660,83
Počinjena šteta918,64
Bodovi zauzimanja3261,02
Obrambeni bodovi12363,86
Iskustvo479,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1346,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1553,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke725,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova130,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta610,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi371,3200,0000,0000,00
Iskustvo434,570,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1346,43%
Izgubljene1553,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke725,00%
Uništenih tenkova140,50
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova130,46
Počinjena šteta610,61
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi371,32
Iskustvo434,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (225)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-5 81205,53667260350,79%1507,33
E 7591377,27652129048,76%1282,91
Pz.Kpfw. 35 (t)2265,04323120958,23%1775,59
Jagdpanzer E 100101574,02532112545,78%1043,06
Spähpanzer Ru 2519526,33514111846,96%592,93
VK 45.02 (P) Ausf. B91303,34622105749,86%1227,02
Tortoise91535,5265574553,96%1321,44
Panther7661,9044269948,35%961,32
T34 81075,2358969851,29%1290,59
Tiger II81149,7463566752,32%1379,31
Rheinmetall Skorpion G 81087,5059362847,13%1065,45
Jagdpanther7947,3140662545,60%1266,93
Matilda4473,2539453252,82%1537,54
T26E4 SuperPershing 8947,9061550646,84%1225,36
E 50 Ausf. M101321,3555649446,76%972,55
T-5491300,4262449351,72%1378,19
Object 140101095,6460847447,47%750,54
IS-381127,9959845948,58%1271,87
T14 5402,1736244744,74%713,15
E 25 7933,7556742147,74%1299,97
Conqueror91413,9762036949,86%1262,78
Bat.-Châtillon 155 559905,5861131749,21%831,04
T-505166,4430531552,70%454,54
KV-856857,5263029960,87%1667,72
Jagdtiger91332,2844929745,12%994,05
G.W. Tiger9858,3063729051,38%711,80
G.W. E 100101075,9469526852,61%813,24
M18 Hellcat6641,0844526152,49%1107,02
T-34-856547,5436025547,06%1029,06
Lorraine 155 mle. 507794,5259024853,63%999,65
Centurion Mk. 7/191338,3372324354,32%1321,19
Panther II8787,6547122644,69%886,64
E 100101334,7555321242,45%843,59
Ferdinand81158,6741420445,59%1154,73
VK 30.01 (H)5548,1245820059,50%1452,75
T-448857,9166019751,78%1162,16
E 5091124,7166519452,06%1051,30
G.W. Tiger (P)8759,0743119144,50%689,69
Valentine II 4345,8141819047,37%1361,52
Tiger I7988,5863018951,85%1327,35
Tiger (P)7875,1746218545,95%1116,88
Centurion Action X101194,7357917143,86%769,48
IS7879,5963716956,80%1235,97
Lorraine 155 mle. 518942,7168116151,55%1031,55
KV-220-2 5550,1663515947,80%984,81
Churchill I5593,0548015250,00%1370,03
AMX 12 t6294,5742415049,33%621,62
T-437735,9158514849,32%1228,48
AMX 13 757519,8357213948,20%940,42
VK 30.01 (P)6528,5136713852,90%834,75
VK 45.02 (P) Ausf. A81002,9260313644,85%1084,26
AMX 13 F3 AM6638,0350413348,12%897,84
Jagdpanzer IV6410,6228412744,09%513,26
Krupp-Steyr Waffenträger 7827,5551012747,24%1139,74
AT 77904,8759012450,00%1109,09
BZT-70 101268,4073012151,24%633,58
Bat.-Châtillon 155 5810670,3055211755,56%493,43
StuG III Ausf. G5271,8121411650,86%486,63
AT 1581173,7567311546,96%1332,45
G.W. Panther7788,0658211546,96%937,61
Maus101188,3973911352,21%762,62
FV215b (183) 101070,3052911345,13%611,51
AMX 13 909464,5246810333,98%377,29
Churchill VII6648,2148010151,49%1206,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3144,9721010154,46%352,70
WZ-131G FT6674,304739657,29%1194,60
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4154,351419442,55%160,43
Black Prince7807,926349054,44%1114,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5384,382849052,22%949,46
Object 25791036,276458941,57%756,68
A-20560,362138554,12%147,39
Excelsior 5551,004968454,76%1163,88
Pz.Kpfw. III Ausf. J4176,082058346,99%287,97
Caernarvon81053,876597848,72%1194,66
FV217 Badger101072,915517738,96%479,81
Churchill Gun Carrier6549,864437651,32%910,31
T-345174,842137536,00%193,83
VK 30.02 (M)6626,765077544,00%1184,26
Ares 758727,196247345,21%631,03
Leichttraktor171,941317251,39%186,60
Ikv 90 Typ B7735,684807248,61%1069,94
T-463111,231426643,94%254,77
Super Conqueror101027,184906532,31%462,75
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81045,105106346,03%1196,38
Pz.Kpfw. III/IV5228,532205851,72%464,71
FV4202 8819,455855837,93%845,09
Hummel6515,415495660,71%801,74
Jagdpanzer E 90 91052,186275549,09%665,97
M3 Stuart3160,692215152,94%596,88
Cruiser Mk. III3268,673145158,82%1457,46
ISU-122S 7872,524865038,00%1082,54
Comet7716,175074837,50%1000,85
M8A14381,353164858,33%1133,82
Pz.Kpfw. T 15 3175,552164742,55%609,73
O-I6630,075864461,36%1093,92
StuG IV 5449,773284438,64%941,25
M75340,723584346,51%1125,47
Ikv 65 Alt II6699,745724259,52%1493,42
O-Ni7939,245894143,90%1036,14
T216274,444694146,34%606,24
Wespe3309,921853953,85%1326,94
KV-137615,055173938,46%841,52
Cobra 9727,107023958,97%569,51
45TP Habicha7502,834813638,89%381,68
Type 95 Heavy4347,692783554,29%1219,95
O-Ho8867,465533548,57%862,37
T675513,094073360,61%1395,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5435,485133354,55%960,55
M374148,901173132,26%260,02
Grille5390,172403036,67%614,88
Object 252U Defender 81040,706703043,33%1061,20
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4139,242692965,52%456,41
XM57 8963,035332934,48%512,60
Sturmpanzer I Bison389,181462864,29%265,37
AMX 383122,322312860,71%360,66
T-28488,441462748,15%81,05
T1 HMC2148,811302751,85%759,54
T1 Cunningham138,651032657,69%141,52
Sexton II3143,001912657,69%568,13
VK 16.02 Leopard5123,462892657,69%303,04
O-I Experimental5468,964982653,85%822,77
MT-25667,923632642,31%47,49
Bisonte C45 8978,277102653,85%972,63
T28 Concept 7624,005812661,54%880,07
M5 Stuart476,683612568,00%255,36
SDP 44 Burza6660,084362548,00%923,90
T25/27986,726062548,00%1340,18
Strv S1 8847,084872450,00%718,10
Pz.Kpfw. I Ausf. C3148,432772339,13%494,30
AMX 404127,182042250,00%321,97
Bat.-Châtillon 12 t8219,145102254,55%262,29
Stridsyxa 8970,147052245,45%817,51
SFAC 105 8634,054462236,36%282,79
53TP Markowskiego8666,435182142,86%468,59
Taschenratte111159,957922147,62%513,37
T3 HMC2172,502982060,00%754,42
LT vz. 352134,841481931,58%412,61
Ikv 1035584,585031952,63%1457,86
Progetto CC55 mod. 548678,005651936,84%449,95
Pz.Kpfw. VII101127,955991931,58%512,29
LT-432 8204,954191936,84%65,63
TBT 91213,265921931,58%740,38
Rinoceronte10843,507911861,11%573,05
Black Prince II 7722,006921855,56%950,24
T-50-2 6199,224231861,11%478,29
Sturmpanzer II478,24981741,18%26,26
KV-15437,534051735,29%700,82
leKpz M 41 90 mm GF 8296,414231735,29%194,07
50TP prototyp 8379,813641625,00%92,81
FV215b 101164,193381618,75%622,12
T-1506728,566611668,75%1389,75
M4A1 Sherman5511,074541540,00%1309,92
MS-1150,331131546,67%52,36
GSOR the TANK 9735,676691553,33%596,77
K-91-PT 9718,335191546,67%442,33
Tetrarch 2125,931961450,00%499,40
OCP Peacekeeper 9888,386111346,15%587,40
KV-37610,256411266,67%738,93
T207840,276341145,45%1109,40
T-26273,55891136,36%106,88
FV224 Chopper7875,736411136,36%764,02
TOG II* 6883,367211181,82%1654,77
Strv m/425679,33704966,67%2272,16
VK 36.01 (H)6188,11206944,44%75,59
Vickers Medium Mk. III3282,89220933,33%1100,18
Pz.Kpfw. 38 (t)343,00121933,33%0,00
SU-76M4224,44269966,67%662,19
Lion 10497,22416922,22%71,12
AMX ELC 901 6244,33440944,44%431,38
BT-22163,38306837,50%682,81
Pz.Kpfw. II2123,75196837,50%292,63
Gabler’s Destroyer 5429,75511837,50%1147,57
Projet Louis 9210,38458837,50%15,05
Loyd Gun Carriage2121,29146757,14%800,57
Pz.Kpfw. I2119,43290742,86%350,64
Windhund 8476,57522757,14%399,12
Churchill Crocodile 6949,14802757,14%1361,10
Renault FT178,67159650,00%287,62
M2 Light2200,83228650,00%844,61
LTP 395,67187633,33%192,21
BZ-74-1 8526,17355616,67%204,79
VCS 6x6 TS 90 9116,33485633,33%3,10
Vickers Medium Mk. II2100,60122560,00%415,71
Type 95 Ha-Go2207,80329560,00%984,14
Bat.-Châtillon 25 t AP9403,00415540,00%121,01
Marder II344,6099540,00%0,00
M4 Improved 5432,00671560,00%1225,52
M6A2E1 8502,40308520,00%246,61
T1E6 2168,00338580,00%923,48
Super Hellcat 7688,80544560,00%1059,26
Charioteer Nomad 81283,00861580,00%1411,11
Type 97 Te-Ke 2136,25180425,00%446,19
Type 91 Heavy3327,75399425,00%1174,03
T-109696,75431425,00%394,36
AMX ELC bis556,50208450,00%115,81
Panhard AMD 178B658,75304425,00%0,00
Yong Bing 9993,75480425,00%483,95
Renault Otsu1299,67436366,67%1870,51
P.43 bis6625,3335330,00%781,64
FV225 Collector 9255,337853100,00%261,00
FV227 Conceiver8771,33529333,33%496,05
KV-1SA 5401,337373100,00%808,75
Pz.Sfl. IC 4109,00247333,33%37,32
M24E2 Super Chaffee 6307,0032330,00%577,93
FCM 2C 3229,33319333,33%428,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2166,33519366,67%863,37
M10 RBFM 5374,33297333,33%450,70
43 M. Toldi III 3161,67328366,67%769,04
TKS z n.k.m. 20 mm 276,00273250,00%256,78
T56 GMC329,505820,00%0,00
Leopard Prototyp A9307,0028720,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6471,007732100,00%1031,79
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3150,0023420,00%134,97
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8551,50510250,00%519,67
T-115 5648,5030920,00%790,64
Vickers Medium Mk. I1242,002411100,00%1611,02
Kolohousenka10,001061100,00%261,00
IS-M80,0020610,00%0,00
M48A2 Räumpanzer 80,0016410,00%0,00
T-29 3116,0015210,00%118,28
MTLS-1G14 30,007210,00%0,00
Light Mk. VIC 250,002410,00%0,00
Valiant 5373,005821100,00%827,30
BT-7 artillery 3220,002561100,00%866,73
T-28E with F-30 41400,0013041100,00%4336,28

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.07.2016
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.07.2016
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.03.2014
Otišao: 30.06.2016