jokkander

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.03.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke32086752334
Ø Razina7,619,719,569,51
Pobjede1630850,83%457,14%2853,85%16549,40%
Izgubljene1546648,20%342,86%2446,15%16449,10%
Neriješeno3120,97%00,00%00,00%51,50%
Preživjele bitke940129,30%228,57%1732,69%9528,44%
Uništenih tenkova278130,8730,43380,732240,67
Odnos razaranja1,230,601,090,94
Otkriveno tenkova344441,0791,29581,123911,17
Počinjena šteta1.124,40455,861.131,751.213,86
Bodovi zauzimanja508661,59304,29340,652040,61
Obrambeni bodovi235910,7400,00100,19510,15
Iskustvo604,73706,86782,12732,62
WN71140,84630,22913,25845,09
WN81442,17344,801039,231051,92
Ukupno
Bitke32086
Ø Razina7,61
Pobjede1630850,83%
Izgubljene1546648,20%
Neriješeno3120,97%
Preživjele bitke940129,30%
Uništenih tenkova278130,87
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova344441,07
Počinjena šteta1.124,40
Bodovi zauzimanja508661,59
Obrambeni bodovi235910,74
Iskustvo604,73
WN71140,84
WN81442,17
Zadnja 24 sata
Bitke7
Ø Razina9,71
Pobjede457,14%
Izgubljene342,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke228,57%
Uništenih tenkova30,43
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova91,29
Počinjena šteta455,86
Bodovi zauzimanja304,29
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo706,86
WN7630,22
WN8344,80
Zadnjih 7 dana
Bitke52
Ø Razina9,56
Pobjede2853,85%
Izgubljene2446,15%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1732,69%
Uništenih tenkova380,73
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova581,12
Počinjena šteta1.131,75
Bodovi zauzimanja340,65
Obrambeni bodovi100,19
Iskustvo782,12
WN7913,25
WN81039,23
Zadnjih 30 dana
Bitke334
Ø Razina9,51
Pobjede16549,40%
Izgubljene16449,10%
Neriješeno51,50%
Preživjele bitke9528,44%
Uništenih tenkova2240,67
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova3911,17
Počinjena šteta1.213,86
Bodovi zauzimanja2040,61
Obrambeni bodovi510,15
Iskustvo732,62
WN7845,09
WN81051,92
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke616000
Pobjede23037,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene36659,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno203,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17027,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3150,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova4700,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.388,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja9061,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4810,7800,0000,0000,00
Iskustvo519,480,000,000,00
Ukupno
Bitke616
Pobjede23037,34%
Izgubljene36659,42%
Neriješeno203,25%
Preživjele bitke17027,60%
Uništenih tenkova3150,51
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova4700,76
Počinjena šteta1.388,22
Bodovi zauzimanja9061,47
Obrambeni bodovi4810,78
Iskustvo519,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke76000
Pobjede3647,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3850,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2228,95%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova410,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,760,000,000,00
Otkriveno tenkova520,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta953,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja771,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1732,2800,0000,0000,00
Iskustvo598,880,000,000,00
Ukupno
Bitke76
Pobjede3647,37%
Izgubljene3850,00%
Neriješeno22,63%
Preživjele bitke2228,95%
Uništenih tenkova410,54
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova520,68
Počinjena šteta953,45
Bodovi zauzimanja771,01
Obrambeni bodovi1732,28
Iskustvo598,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede1152,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene942,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke419,05%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,530,000,000,00
Otkriveno tenkova120,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta567,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja20,1000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40,1900,0000,0000,00
Iskustvo484,430,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede1152,38%
Izgubljene942,86%
Neriješeno14,76%
Preživjele bitke419,05%
Uništenih tenkova90,43
Odnos razaranja0,53
Otkriveno tenkova120,57
Počinjena šteta567,81
Bodovi zauzimanja20,10
Obrambeni bodovi40,19
Iskustvo484,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1450,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1450,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1139,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova180,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.244,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi963,4300,0000,0000,00
Iskustvo545,860,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1450,00%
Izgubljene1450,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1139,29%
Uništenih tenkova220,79
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova180,64
Počinjena šteta1.244,46
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi963,43
Iskustvo545,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke499000
Pobjede31262,53%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17434,87%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno132,61%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21643,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3450,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova4760,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta996,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja12752,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8481,7000,0000,0000,00
Iskustvo609,050,000,000,00
Ukupno
Bitke499
Pobjede31262,53%
Izgubljene17434,87%
Neriješeno132,61%
Preživjele bitke21643,29%
Uništenih tenkova3450,69
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova4760,95
Počinjena šteta996,08
Bodovi zauzimanja12752,56
Obrambeni bodovi8481,70
Iskustvo609,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1492000
Pobjede69046,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene78552,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno171,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke46631,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8610,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,840,000,000,00
Otkriveno tenkova10030,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.107,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja17661,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13620,9100,0000,0000,00
Iskustvo552,180,000,000,00
Ukupno
Bitke1492
Pobjede69046,25%
Izgubljene78552,61%
Neriješeno171,14%
Preživjele bitke46631,23%
Uništenih tenkova8610,58
Odnos razaranja0,84
Otkriveno tenkova10030,67
Počinjena šteta1.107,08
Bodovi zauzimanja17661,18
Obrambeni bodovi13620,91
Iskustvo552,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke380000
Pobjede17445,79%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19952,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno71,84%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10126,58%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2080,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova4061,0700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.436,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja3010,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3290,8700,0000,0000,00
Iskustvo589,010,000,000,00
Ukupno
Bitke380
Pobjede17445,79%
Izgubljene19952,37%
Neriješeno71,84%
Preživjele bitke10126,58%
Uništenih tenkova2080,55
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova4061,07
Počinjena šteta1.436,21
Bodovi zauzimanja3010,79
Obrambeni bodovi3290,87
Iskustvo589,01
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (235)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 100101972,05722104450,19%1689,74
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81329,4676385950,99%1670,77
KV-15644,8449183355,94%1524,03
Tiger I71085,1760879354,22%1545,35
IS-6 81345,7678475352,32%1596,99
Maus101857,6279361152,86%1585,73
StuG III Ausf. G5623,2040460755,52%1699,79
T-62A101675,9869360045,17%1428,39
KV-371211,9663457156,92%1884,01
Tiger II81244,4958556248,93%1487,93
VK 36.01 (H)6777,2650255455,96%1563,57
Jagdpanther II81632,3960752446,37%2069,80
KV-856905,6455151457,20%1883,04
T-5491373,2677351254,30%1545,73
T-345439,7935048749,28%1196,58
Jagdpanther71238,3253346353,13%1969,10
T-1506872,8756444951,67%1639,62
KV-481237,0858044452,48%1590,17
AMX 13 909898,1365842051,19%1343,07
E 7591510,2458541744,84%1461,19
T-54 ltwt.9958,2769740148,63%1451,02
Object 430 Version II91267,6168238552,99%1282,89
Bat.-Châtillon 25 t101567,2169733750,15%1343,11
A-436594,4454033152,57%1118,17
T-4481001,1158532050,00%1366,32
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4420,6128231951,41%1183,59
G.W. Tiger91273,7758931351,12%1214,00
TVP T 50/51101439,5256031236,86%955,34
Object 140101549,4065729139,52%1176,00
IS-381443,9975928152,67%1858,05
ST-I91724,4373228150,53%1847,29
FV380591229,9552427944,80%1200,91
Jagdpanzer IV6639,9539126455,30%1289,23
Jagdtiger91948,0971625851,55%1894,85
T-100 LT101147,5167625846,90%1325,66
FV20781181,0557425748,64%1587,42
Rhm.-Borsig Waffenträger81298,3561725752,14%1330,68
T-1091578,3177124851,21%1582,30
IS-7101600,0571524245,87%1151,42
VK 45.02 (P) Ausf. A81350,9960023553,62%1809,32
Bat.-Châtillon 25 t AP91242,4766023345,06%1139,68
T54E191648,7976023351,50%1725,05
LTTB8600,9061723349,79%1093,42
E 5091543,2775422452,23%1620,25
SU-122-5491614,1574721850,46%1649,55
TOG II* 6869,5063520955,50%1680,36
Leopard 1101479,1665420444,61%996,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5374,4831419853,54%941,02
Type 4 Heavy91481,2468219750,76%1432,08
Conqueror91480,1875319253,65%1340,50
IS-4101790,5374519250,52%1340,31
T9591657,8175018552,97%1425,89
Škoda T 5091527,3072218249,45%1407,38
Crusader 5.5-in. SP7919,8053018246,70%1500,87
Object 70491856,7965518047,22%1539,96
T2881409,9573417750,28%1614,35
T57 Heavy101741,2361517541,71%1207,55
VK 45.02 (P) Ausf. B91498,1873417147,37%1453,79
G.W. Tiger (P)81076,2552516944,97%1195,10
T-437767,1146716847,02%1176,35
Tiger (P)71142,6057216855,95%1722,95
Jagdpanzer E 100101784,6863016847,02%1272,35
ISU-15281386,5069016452,44%1467,47
Spähpanzer SP I C7616,8752816446,34%1178,68
Škoda T 256638,8457916147,83%1208,83
T71 DA7573,4468116155,90%1176,32
M5 Stuart4120,8831616045,63%132,11
T376556,7259915849,37%1554,32
Conqueror Gun Carriage101270,7055115743,31%1019,58
T-284405,6329915559,35%1500,78
T6981248,5678615451,30%1783,99
AMX 12 t6519,9360715349,02%1431,50
Object 430U101366,4468815346,41%914,57
WZ-1328558,7654615046,67%793,63
T-50-2 6376,3143215050,00%861,65
T-34-856687,7047014853,38%1421,83
Object 432U111589,7278414744,22%1082,75
M36 Jackson6927,3254414654,79%1816,93
Object 41681115,3270314652,74%1472,77
Hummel6834,9043914450,69%1232,52
T1 Cunningham1186,5436914157,45%1242,01
Indien-Panzer8918,1356714147,52%1027,10
O-Ho81222,9061513944,60%1300,95
SU-10181500,3277513952,52%2112,48
Konštrukta T-34/1007781,8465713750,36%1251,34
Leopard 120 Verbessert111494,8270613745,26%927,17
Leopard Prototyp A91228,3169113148,09%1004,08
Caernarvon81200,1170713045,38%1421,87
Panther7888,4974512955,04%1552,01
Ares 8591146,5974012746,46%966,14
SU-10061026,6756312646,83%2239,37
TVP VTU Koncept8906,7166312553,60%1147,31
IS71278,5154912248,36%1914,48
Type 5 Heavy101586,5267712139,67%820,30
Super Conqueror101765,4769911949,58%1348,92
KR-1111705,8384411946,22%1003,66
G.W. Panther7938,0555411855,08%1298,87
Panther II81049,4770711647,41%1428,06
T25 AT71358,7880111360,18%2332,32
AMX 13 757499,2564110956,88%1004,44
T110E5101332,7771810647,17%804,51
VK 30.01 (P)6559,5044510555,24%948,32
Grille5739,7433910452,88%1715,55
T216306,2650910457,69%788,57
HWK 128694,6660810443,27%1016,00
G.W. E 100101157,865319940,40%809,14
Ares 7581013,497059843,88%1032,39
SU-100M171184,207179750,52%1867,30
O-Ni71058,805999650,00%1444,70
Sturer Emil71040,406309349,46%1500,86
Lorraine 155 mle. 507802,295809146,15%920,88
FV3046903,425999160,44%2017,75
Pz.Kpfw. 38 (t)3262,262318851,14%999,97
M75385,983608847,73%1487,88
O-I6797,826218846,59%1294,30
Marder II3267,482308752,87%867,86
T675552,613888759,77%1405,40
M18 Hellcat6749,454958662,79%1600,82
T-463208,992198562,35%979,14
WZ-132A9868,727238551,76%1161,55
Object 263101751,005918438,10%1140,77
E 50 Ausf. M101357,696208349,40%969,13
Taschenratte111644,019078252,44%871,75
SU-15271067,366518153,09%1666,54
MT-256315,775697463,51%953,33
Black Prince71057,708247363,01%1632,32
Lorraine 155 mle. 518720,345517147,89%668,26
A-447908,307357160,56%1602,08
AMX 13 F3 AM6636,104736248,39%864,74
Churchill VII6847,266916152,46%1665,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4197,182106056,67%606,88
SU-855833,374465957,63%2257,73
VK 28.016516,454975853,45%1759,19
Type T-345484,404765756,14%1346,18
VK 30.02 (M)6602,075675450,00%1063,49
Object 268 Version 4101472,615525433,33%840,01
T110E3102118,587015347,17%1712,43
T-262214,722315064,00%1295,01
Bishop5539,524765058,00%1335,09
Škoda T 245357,673964845,83%965,82
Sturmpanzer II4303,662454748,94%920,53
M10 Wolverine5682,284184763,83%2058,33
59-166579,656334650,00%1725,82
WZ-1317698,497064557,78%1606,03
T404494,633494351,16%1467,82
Pz.Sfl. IVc5540,424784355,81%1332,07
Birch Gun4304,523364257,14%1264,46
113 Beijing Opera 101362,886474242,86%787,44
Vickers Medium Mk. I186,001364158,54%370,65
M8A14322,933384143,90%668,67
T207867,836784057,50%1266,86
Vickers Medium Mk. II2153,461873951,28%736,23
105 leFH18B2 5470,573833743,24%795,25
AMX ELC bis5211,814113751,35%598,99
MTLS-1G14 3175,652523724,32%403,10
VK 16.02 Leopard5300,383883444,12%842,98
Churchill I5796,507213253,13%1980,88
T56 GMC3253,802713053,33%881,55
A-205165,172192968,97%546,75
Sexton II3162,172582948,28%552,11
Object 277101509,976662934,48%859,65
43 M. Toldi III 3183,573472860,71%1000,90
Nashorn61232,048482564,00%2809,41
Durchbruchswagen 24319,843562536,00%726,44
O-I Experimental5501,785452356,52%901,85
T28 Concept 7881,266312360,87%1346,51
Super Hellcat 7258,902352030,00%74,44
BT-74176,841421926,32%380,51
Pz.Kpfw. 35 (t)291,741271963,16%423,80
Bat.-Châtillon 12 t8247,213621947,37%236,31
Pz.Kpfw. II263,281521850,00%87,75
VK 30.01 (H)5596,726441866,67%1729,65
M5A1 Stuart4320,394831866,67%1424,08
ST vz. 394151,762651741,18%238,70
Marder 38T4628,816591668,75%2392,64
Spähpanzer Ru 2519892,318181668,75%1441,01
StuG IV 5586,383621643,75%1403,94
Type 97 Te-Ke 293,801971560,00%380,64
Pz.Kpfw. III Ausf. E3181,003591566,67%634,33
T3 HMC2201,732081560,00%955,16
Matilda4452,005941478,57%1521,50
Panzerjäger I2155,151331315,38%417,34
TKS z n.k.m. 20 mm 228,501831241,67%36,60
M3 Stuart3181,272471154,55%631,23
Pz.Kpfw. II Ausf. G3279,454821154,55%1169,74
T-29 3228,733251136,36%509,14
M66512,504771050,00%598,80
AMX 383168,003511040,00%358,85
AMX 404194,89461988,89%805,16
LT vz. 383263,88408862,50%1114,41
MS-1147,3898837,50%0,00
AMX 50 B10928,38545837,50%387,16
FV215b 101884,00675837,50%1627,85
Loyd Gun Carriage2103,63149837,50%490,53
BT-7 artillery 372,38240862,50%233,51
Object 430101876,86715742,86%1190,68
Pz.Sfl. IC 4213,00217742,86%388,62
Panzer 58 Mutz 8577,57515728,57%477,18
Hotchkiss H352107,17270650,00%346,57
Vickers Medium Mk. III3362,00447666,67%1554,87
Leichttraktor167,83112650,00%147,45
Ikv 65 Alt II6229,50263650,00%236,35
Fiat 3000117,4073540,00%0,00
M2 Light2345,60394560,00%1843,65
Pz.Kpfw. II Luchs4318,60552560,00%1095,43
AMR 35 284,60138520,00%117,15
M24E2 Super Chaffee 6297,80469580,00%759,48
Valiant 567,40124520,00%0,00
Strv fm/211180,50157450,00%847,60
BT-22259,50182450,00%1297,95
4TP112,7569425,00%1,14
ARL 4461029,50686450,00%1545,24
Type 95 Heavy4333,50638475,00%1186,63
T-116 383,75264450,00%185,26
MKA 239,50173475,00%261,00
Tetrarch 261,50101450,00%119,63
Renault FT174,672313100,00%429,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 578,33215333,33%0,00
VK 168.01 Mauerbrecher 80,00397366,67%261,00
Sturmpanzer I Bison390,50194250,00%138,38
Black Prince II 7415,507392100,00%508,96
KV-1SA 5206,00417250,00%242,46
Lago M38 3554,0035420,00%1435,69
T-45 2117,00286250,00%370,38
L-60 2129,50352250,00%532,05
T1E6 233,001442100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2105,0014420,00%242,92
Fantôme 91266,00735250,00%1032,05
Kolohousenka1360,0032710,00%1850,07
LT vz. 352358,005641100,00%2386,82
Renault NC-3110,0001100,00%261,00
T297142,007641100,00%261,00
AMX 50 12099,0019410,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0020910,00%0,00
LTP 30,003251100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 11.03.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.03.2020
Otišao: 10.03.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.03.2020
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 25.09.2014
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.02.2014