joerg2905

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.12.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke44249034101
Ø Razina7,110,007,328,05
Pobjede2037846,05%00,00%1441,18%4342,57%
Izgubljene2345353,00%00,00%1955,88%5655,45%
Neriješeno4180,94%00,00%12,94%21,98%
Preživjele bitke1041623,54%00,00%617,65%1615,84%
Uništenih tenkova206430,4700,00160,47280,28
Odnos razaranja0,610,000,570,33
Otkriveno tenkova251420,5700,00200,59610,60
Počinjena šteta654,350,00816,29811,69
Bodovi zauzimanja463021,0500,00651,91650,64
Obrambeni bodovi181970,4100,0020,0620,02
Iskustvo491,630,00529,38569,33
WN7616,510,00571,71444,96
WN8663,560,00794,54592,86
Ukupno
Bitke44249
Ø Razina7,11
Pobjede2037846,05%
Izgubljene2345353,00%
Neriješeno4180,94%
Preživjele bitke1041623,54%
Uništenih tenkova206430,47
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova251420,57
Počinjena šteta654,35
Bodovi zauzimanja463021,05
Obrambeni bodovi181970,41
Iskustvo491,63
WN7616,51
WN8663,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke34
Ø Razina7,32
Pobjede1441,18%
Izgubljene1955,88%
Neriješeno12,94%
Preživjele bitke617,65%
Uništenih tenkova160,47
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova200,59
Počinjena šteta816,29
Bodovi zauzimanja651,91
Obrambeni bodovi20,06
Iskustvo529,38
WN7571,71
WN8794,54
Zadnjih 30 dana
Bitke101
Ø Razina8,05
Pobjede4342,57%
Izgubljene5655,45%
Neriješeno21,98%
Preživjele bitke1615,84%
Uništenih tenkova280,28
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova610,60
Počinjena šteta811,69
Bodovi zauzimanja650,64
Obrambeni bodovi20,02
Iskustvo569,33
WN7444,96
WN8592,86
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede266,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno133,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke133,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta369,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo928,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede266,67%
Izgubljene00,00%
Neriješeno133,33%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova20,67
Počinjena šteta369,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo928,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta852,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo212,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta852,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo212,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1100,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta306,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo168,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno1100,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta306,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo168,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31000
Pobjede1961,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1238,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1032,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,3200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,480,000,000,00
Otkriveno tenkova170,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta863,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja712,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi652,1000,0000,0000,00
Iskustvo772,970,000,000,00
Ukupno
Bitke31
Pobjede1961,29%
Izgubljene1238,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1032,26%
Uništenih tenkova100,32
Odnos razaranja0,48
Otkriveno tenkova170,55
Počinjena šteta863,87
Bodovi zauzimanja712,29
Obrambeni bodovi652,10
Iskustvo772,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke118000
Pobjede4739,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6857,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno32,54%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2722,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova450,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,490,000,000,00
Otkriveno tenkova500,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta539,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi580,4900,0000,0000,00
Iskustvo415,390,000,000,00
Ukupno
Bitke118
Pobjede4739,83%
Izgubljene6857,63%
Neriješeno32,54%
Preživjele bitke2722,88%
Uništenih tenkova450,38
Odnos razaranja0,49
Otkriveno tenkova500,42
Počinjena šteta539,42
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi580,49
Iskustvo415,39
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene360,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova51,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta740,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo433,600,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova51,00
Počinjena šteta740,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo433,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (376)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Strv S1 8949,35563221345,19%829,96
Rheinmetall Skorpion G 8848,25556214944,49%716,07
M53/M5591217,24629156250,45%1161,22
Dicker Max 6486,5944792447,19%717,07
T34 8705,4055486446,30%615,11
M446671,4256184152,08%1146,70
T-345226,0125081449,26%429,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5163,5024171045,35%209,79
FV4202 8567,4852467540,15%453,78
WZ-120-1G FT 8931,3962861449,02%841,03
M56 Scorpion 7686,4355057850,00%841,23
T-34-856244,3127057243,71%219,27
Type 3 Chi-Nu Kai 5304,2637353647,01%626,96
M40/M4381038,2960952646,39%1095,06
G.W. Panther7719,9451948646,71%815,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4684,2347844040,00%1973,80
VK 36.01 (H)6264,9529643547,13%230,39
Strv 103-091171,0661143545,06%853,61
Hummel6589,5847242250,47%818,20
VK 30.01 (P)6300,4531437241,13%240,88
T675417,2541635946,80%826,43
Charioteer8863,4853835543,38%711,32
Crusader6218,9031434951,86%482,44
KV-15318,3335034846,84%476,93
Tiger I7495,7642733845,86%410,78
FV38059975,0564333349,25%815,92
KV-856347,6836432844,82%349,49
UDES 038991,9958432145,79%981,25
KV-1S6329,0237232143,93%375,77
212A91275,2363631446,50%1128,46
T297729,0159331051,61%794,28
T-109885,0660629747,81%670,98
T28 Prototype8877,2158029442,86%742,61
T9591160,3065929347,78%761,22
ISU-1528918,5254328144,13%789,80
Tiger II8624,7752027145,02%482,14
Matilda IV 5280,0641027154,98%588,43
Bat.-Châtillon 155 559943,0165426851,49%841,40
M1039869,5060726648,50%630,25
Char Futur 4 91025,5163226345,63%667,09
Škoda T 40 6373,0138826243,89%466,48
Kanonenjagdpanzer 105 8786,7654226042,69%614,04
AMX M4 mle. 49 Liberté 8620,5362026051,15%591,73
Caernarvon8694,6157025943,24%543,34
Covenanter5115,0724525845,35%151,17
M127751,6761825848,84%931,11
IS7553,7349025544,71%518,40
KV-48628,0055225346,64%520,78
Waffenträger auf Pz. IV91007,8051324641,46%605,53
Pz.Kpfw. T 25 5288,9837924650,00%569,45
Matilda4328,5837324553,88%858,82
IS-38720,9256123844,96%595,53
Conqueror9917,8059623545,53%589,66
Progetto M35 mod. 46 8771,8557723444,87%681,43
Type 64 6296,9539623443,16%524,74
Progetto C50 mod. 669783,3357623340,77%460,10
Ikv 90 Typ B7559,0049122747,14%636,80
SU-1527629,0048022341,26%694,46
E 759877,0663422250,90%650,83
SU-1006526,3344822143,89%706,04
T92 HMC101242,2460021953,88%1014,78
Pz.Kpfw. II Luchs4114,2222421844,04%185,81
T1 Heavy5364,2840221345,07%542,10
T-448500,8350021343,19%423,31
Cromwell6304,7633521241,98%324,65
T26E4 SuperPershing 8726,8259720942,58%695,35
T-1506379,4338020742,51%385,44
T328712,6456820642,72%556,58
SU-1018801,4156420447,06%762,26
T-80460,3519320146,27%61,68
M66424,3143220047,50%467,88
T-54 ltwt.9515,0250619840,40%450,56
Object 70491209,2161419747,72%833,52
MT-256114,0924119642,86%83,07
Type 4 Heavy91070,3665418948,68%797,92
T-549744,2353518940,21%479,09
T3091044,4259618047,78%701,37
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.444,4715517946,37%58,27
A-436329,7136817543,43%412,47
Centurion Mk. I8541,0650417141,52%432,56
ST-I91012,6864516950,30%762,36
Object 70591059,3464316847,02%815,05
T25/27533,8750016747,31%583,79
Škoda T 245227,7529516645,18%396,38
Comet7398,4143216040,00%350,13
Object 26391014,5656415843,67%669,99
50TP Tyszkiewicza9877,6255515437,01%480,64
Panther II8565,0349215244,08%481,29
Black Prince7493,9551114746,94%450,30
M18 Hellcat6503,7248314652,05%798,28
Grille5456,0437114347,55%827,36
E 100101192,4764014342,66%645,98
Jagdpanther II8872,5454414346,15%739,44
Prototipo Standard B9702,6051214237,32%341,25
Rhm.-Borsig Waffenträger8939,4552514142,55%721,72
O-Ni7724,6360613651,47%764,55
T-103 8744,8956513647,79%627,61
VK 16.02 Leopard5101,5723613448,51%134,36
Löwe 8681,6964813452,99%639,63
O-I6524,4349613247,73%721,50
T-437332,1641313046,92%308,84
AMX 65 t8548,2253713048,46%429,57
T2881010,0265212850,78%1033,78
Ikv 65 Alt II6439,6242512749,61%662,23
Centurion Mk. 7/191328,7170812646,03%1203,05
Jagdtiger9964,9050512634,13%533,49
Strv 103B101010,5052012235,25%419,93
GSOR the TANK 9660,9855512147,93%420,68
SU-130PM 8704,4852712142,15%447,06
Churchill I5401,9441711946,22%691,70
Object 2579979,2968711851,69%723,67
Panther7437,1752511752,99%528,05
KV-37505,7951311749,57%483,49
TNH 105/10008635,7255211245,54%517,57
VK 30.01 (H)5325,9438611148,65%623,69
Churchill VII6377,1542511143,24%413,56
VK 30.02 (M)6386,1943511146,85%545,74
Leo7468,5245911046,36%501,03
Jagdpanzer E 100101077,4350911039,09%494,08
Leopard Prototyp A9666,4855110848,15%404,32
Progetto CC55 mod. 548531,3754210647,17%374,82
KV-26563,0545310640,57%697,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3476,0535310540,95%1537,46
T110E410919,6455810445,19%419,71
Emil I8850,0363110144,55%736,33
Tortoise91213,7270010053,00%855,92
IS-M8797,216789460,64%955,61
SU-14-281061,266399248,91%1123,51
SU-100M17611,215419248,91%666,56
Challenger7720,965069246,74%804,71
Pz.Sfl. IVb4207,672499247,83%480,94
Object 777 Version II 9993,976229245,65%637,36
T-28E with F-30 4662,976059140,66%1596,02
ARL 446516,714578948,31%718,70
O-Ho8859,306178941,57%706,22
UDES 14 Alt 58536,474888941,57%375,69
AMX M4 mle. 519731,685618739,08%320,95
Emil II9796,695818643,02%468,44
Strv 746408,154548549,41%608,99
P.43 bis6405,793858436,90%448,28
AT 158721,795778448,81%590,12
Wespe3166,612348349,40%509,18
VK 28.01688,152718237,80%6,42
Škoda T 256316,993817937,97%337,47
Carro d'assalto P.887496,274917844,87%413,63
Churchill Gun Carrier6432,013677841,03%541,13
FV217 Badger101105,196097751,95%607,11
Achilles6560,554797647,37%926,97
53TP Markowskiego8642,005797353,42%600,92
Jagdpanzer IV6442,774767055,71%731,01
AMX M4 mle. 457643,035216944,93%647,68
Object 4168488,944426942,03%328,98
T207665,855816651,52%837,15
M4A1 Sherman5274,553276442,19%464,40
Pz.Kpfw. 38 (t)327,591006440,63%0,11
AT 77638,705086445,31%619,65
Hotchkiss H352134,872706349,21%480,87
SU-855369,823676246,77%686,38
P.44 Pantera8470,654656243,55%331,55
Jagdpanther7728,485386256,45%902,67
Vz. 44-17647,025236139,34%576,51
KV-137215,303416132,79%50,46
Archer5287,323135940,68%452,55
LT-432 8360,204765942,37%370,06
Type 689713,556715856,90%466,41
Type 578752,546755752,63%643,22
Leichttraktor156,981305651,79%109,76
FV4004 Conway9833,935325641,07%519,82
O-I Experimental5393,193365435,19%488,85
Pz.Kpfw. II Ausf. G3456,503865442,59%1953,90
T26E5 Patriot 8601,916095450,00%546,78
VK 30.02 (D)7591,425125333,96%631,74
UDES 169878,285735345,28%637,05
Type 4 Ju-To7440,944615339,62%250,17
BZ-587666,425935352,83%667,40
AMX 50 1008759,925835248,08%632,86
M415434,423675240,38%505,07
Durchbruchswagen 24312,653035133,33%664,41
M3 Lee4150,122334942,86%307,11
BZ-1668591,495374944,90%412,73
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3493,735824959,18%1447,07
E 50 Ausf. M10755,045164839,58%312,16
StuG III Ausf. G5429,724374744,68%866,98
P.43 ter7582,064824740,43%667,53
Tiger (P)7365,933584626,09%171,61
FV2078890,966664652,17%949,78
T25 Pilot Number 1 8501,785674645,65%446,84
Type 5 Heavy101179,496154537,78%553,21
Ares 758462,315424546,67%309,13
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4130,722044334,88%67,49
Indien-Panzer8497,074604337,21%315,54
M8A14288,193084247,62%549,34
Lorraine 155 mle. 507787,615454139,02%746,38
FV3046434,393914151,22%608,00
IS-710979,935824045,00%537,90
E 509377,654944040,00%73,30
A-447518,984784042,50%552,11
FV4005 Stage II10625,904404035,00%158,39
Pz.Kpfw. II229,211123948,72%73,86
45TP Habicha7647,266253964,10%875,37
Strv m/425340,453643836,84%710,01
FV215b 101389,826853842,11%966,72
Lorraine 155 mle. 518987,926113839,47%1063,18
Object 268101000,975673847,37%494,24
Pz.Kpfw. 558797,955503828,95%381,70
ST vz. 394113,892083735,14%88,71
CS-447573,705073745,95%609,89
Crusader 5.5-in. SP7811,467913781,08%1211,99
T-70361,491323754,05%125,05
Sturer Emil7498,394283644,44%475,10
VK 100.01 (P)8516,034803633,33%280,93
AE Phase I 9566,404493531,43%190,56
Cruiser Mk. II2166,292983450,00%617,65
Fantôme 9648,625783450,00%410,97
P.435257,333663351,52%518,49
SU-76G FT4269,703573357,58%565,15
SARL 424186,182973342,42%371,78
AMX 12 t6447,034843250,00%1057,56
Nashorn6555,534843259,38%896,22
AMX ELC bis5169,692883243,75%327,75
40TP Habicha6409,134093141,94%536,62
Renault G15299,613673145,16%626,06
Super Conqueror101254,005853132,26%644,35
S-517930,706173046,67%1058,85
Type 3 Ju-Nu6396,034373050,00%376,43
Sherman VC Firefly 6389,004013040,00%375,88
SU-122A5432,694202951,72%892,80
Panhard AMD 178B6170,453832965,52%453,60
GSR 3301 Setter7431,385012948,28%741,70
Lago4287,614332860,71%956,85
Type 95 Heavy4182,862562846,43%423,20
T-34-2G FT7647,004602828,57%653,69
T110E5101029,006482850,00%605,25
Object 4309719,396092850,00%478,87
Object 268 Version 410890,335782748,15%455,09
M5 Stuart4189,963022638,46%295,71
T-34-85M 6513,884392626,92%577,94
Sav m/434174,523032548,00%305,65
Ikv 1035176,123072560,00%331,61
T698624,484322528,00%439,14
Patton the Tank 9603,424492433,33%270,56
T28 Concept 7617,505232450,00%712,06
M3 Stuart3106,392072339,13%163,29
T-463109,951352245,45%246,64
AMX 13 105 AM mle. 505358,182922240,91%571,55
Valentine3212,502742231,82%569,76
Cruiser Mk. IV4121,772542254,55%250,76
IS-2-II8323,675142152,38%209,70
Windhund 8617,104912147,62%437,59
Pz.Kpfw. 35 (t)222,40822055,00%126,61
Valentine AT4301,152102025,00%622,87
Bishop5365,503332055,00%701,40
T54E19811,405722055,00%581,75
SU-86673,005411957,89%906,18
T56 GMC3160,372611947,37%354,55
Object 705A10841,685791947,37%407,59
Light Mk. VIC 261,212011947,37%131,66
M7 Priest3230,332451827,78%443,07
IS-410857,944611816,67%298,17
Centurion Action X101917,338041861,11%1681,04
Cruiser Mk. III366,561481844,44%67,28
AMX 50 Foch (155) 10759,444451827,78%247,62
Ikv 723124,182691758,82%285,22
AMX 13 F3 AM6777,355331735,29%997,93
Type 586434,764941764,71%793,19
Somua SAu 404403,412871735,29%823,30
StuG III Ausf. B4449,122761723,53%969,85
Hotchkiss EBR7177,764221747,06%161,01
Object 252U 8466,943451735,29%162,25
AMX 404668,734071520,00%2666,09
60TP Lewandowskiego10720,806151546,67%306,05
M3G FT3117,402351553,33%215,64
AMX ELC 901 6157,404191560,00%313,52
Tiger-Maus 9399,795551450,00%159,89
M24E2 Super Chaffee 6343,074171457,14%782,04
Somua S353520,624771346,15%1683,45
T-100 LT10295,926591361,54%286,01
LTG7260,854001346,15%308,53
P26/404372,254491250,00%1096,93
Type 91 Heavy3140,251951233,33%198,84
Pz.Kpfw. I219,00861233,33%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)221,501101250,00%113,16
Object 27710979,258361275,00%674,49
Pz.Sfl. IC 4244,922661225,00%439,22
60G FT5528,273301127,27%1037,69
T-60281,091091127,27%101,44
M16/43 Sahariano 3596,555811154,55%1732,37
Super Hellcat 7594,556631172,73%884,95
Pudel 6493,003641010,00%547,77
T-28486,401271040,00%6,01
MS-1128,20851040,00%0,00
SMV CC-678547,603651010,00%265,52
Object 430 Version II9756,005681040,00%513,80
T-54 first prototype 8476,404041030,00%273,59
LT vz. 383165,56257966,67%649,41
M15/423212,00261933,33%409,52
Rinoceronte10646,44520933,33%144,20
DS PZInż5391,44428955,56%733,94
M2 Medium Tank387,67171944,44%94,23
SU-76M4616,78419944,44%1810,69
T71 CMCD7428,22474944,44%657,20
Controcarro 1 Mk. 29496,00584850,00%229,59
Pz.Kpfw. I Ausf. C364,38149862,50%243,67
Strv m/40L3132,00197714,29%189,90
M2 Light238,86226785,71%261,00
T-34 shielded 5157,57249757,14%254,33
M10 RBFM 5344,29257714,29%362,60
Pvlvv fm/42234,67239683,33%261,00
T-62A10221,17491650,00%155,20
T-34 with L-11 4321,83342616,67%822,02
T-45 293,50200633,33%169,41
121B 10717,50634666,67%533,72
Kolohousenka114,0078560,00%163,13
T1 Cunningham129,20169560,00%165,34
Renault FT144,20148580,00%261,42
M374123,20190520,00%135,44
T376318,80301520,00%495,06
MTLS-1G14 3119,40231540,00%193,07
Tetrarch 20,00103580,00%261,00
TS-5 8854,40667560,00%737,19
Bretagne Panther 6558,60398540,00%704,68
Vickers Medium Mk. I112,7560450,00%78,28
Strv m/382145,00283450,00%519,88
Type 97 Chi-Ha3617,75484475,00%2702,99
Type 89 I-Go/Chi-Ro240,25208475,00%261,00
T-26G FT273,50114425,00%3,10
BT-53847,00620425,00%2165,48
KV-1SA 5628,00649450,00%1242,86
T-116 3218,75338450,00%766,35
MKA 2205,50316450,00%599,71
T-29 3306,00283425,00%789,88
L-60 242,0011040,00%0,00
BT-7 artillery 3203,00384450,00%696,70
10TP394,673043100,00%366,91
T1 HMC231,00251366,67%260,97
IS-6 8540,33437333,33%258,46
T6 Medium4595,00359333,33%1294,11
M-III-Y8344,00305333,33%73,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5351,005363100,00%884,64
T-50-2 6309,6721230,00%492,22
StuG IV 5253,67254333,33%370,02
43 M. Toldi III 3253,6725730,00%1172,09
LT vz. 35239,50114250,00%87,48
TKS z n.k.m. 20 mm 210,507420,00%0,00
B.U.G.I.6621,506652100,00%959,35
Semovente M43 Bassotto6695,0035520,00%749,39
SMV CC-567558,506542100,00%739,22
Controcarro 3 Minotauro10592,0013820,00%92,57
T2 Medium Tank2104,50244250,00%385,00
Strv m/31 3677,507662100,00%2490,26
Pawlack Tank6476,0020820,00%423,92
M-II-Y7827,004992100,00%957,97
Gabler’s Destroyer 5525,50329250,00%1499,50
M-VI-Y91033,0029520,00%579,53
Black Prince II 7381,5030520,00%186,28
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6172,004662100,00%367,09
Valentine II 4716,50873250,00%2542,33
FCM 2C 3324,00252250,00%833,68
Strv fm/211348,006021100,00%2239,07
Fiat 3000195,001861100,00%471,53
Renault NC-311450,007861100,00%4407,99
Type 97 Te-Ke 291,003231100,00%433,06
T-2620,00881100,00%261,00
Cruiser Mk. I10,001731100,00%261,00
AMX 3831115,009751100,00%5960,89
M4A3E2 Sherman Jumbo60,003711100,00%261,00
LTTB8375,0018010,00%338,42
M-V-Y10338,0050010,00%0,00
M4-85 5863,0011331100,00%2616,86
AM 39 Gendron-Somua 20,003610,00%0,00
M22 Locust 3192,003891100,00%740,81
AC 1 Sentinel 449,006910,00%0,00
Pz.Kpfw. T 15 3451,009621100,00%3080,31
T26E3 Eagle 7 70,003961100,00%261,00
Valiant 5114,004441100,00%261,00
A7E3 3144,002361100,00%477,58

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 28.12.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.05.2016
Otišao: 04.12.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.05.2016
Otišao: 24.12.2024