cookie_text Uči više

jimbeer

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 05.04.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke47762000
Ø Razina8,160,000,000,00
Pobjede2747557,52%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1979241,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno4951,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1718335,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova612811,2800,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova640401,3400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.757,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja737431,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi557411,1700,0000,0000,00
Iskustvo815,890,000,000,00
WN71686,220,000,000,00
WN82468,920,000,000,00
Ukupno
Bitke47762
Ø Razina8,16
Pobjede2747557,52%
Izgubljene1979241,44%
Neriješeno4951,04%
Preživjele bitke1718335,98%
Uništenih tenkova612811,28
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova640401,34
Počinjena šteta1.757,91
Bodovi zauzimanja737431,54
Obrambeni bodovi557411,17
Iskustvo815,89
WN71686,22
WN82468,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u: 07.11.2012 09:42
Posljednja bitka: 27.03.2018 13:56
Zadnje ažuriranje: 21.05.2018 12:17

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke611000
Pobjede35558,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene22636,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno304,91%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke26843,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5030,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,470,000,000,00
Otkriveno tenkova4780,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.892,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja10261,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6231,0200,0000,0000,00
Iskustvo795,320,000,000,00
Ukupno
Bitke611
Pobjede35558,10%
Izgubljene22636,99%
Neriješeno304,91%
Preživjele bitke26843,86%
Uništenih tenkova5030,82
Odnos razaranja1,47
Otkriveno tenkova4780,78
Počinjena šteta1.892,96
Bodovi zauzimanja10261,68
Obrambeni bodovi6231,02
Iskustvo795,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke288000
Pobjede17761,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10034,72%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno113,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12543,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2400,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,470,000,000,00
Otkriveno tenkova2670,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.172,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja4571,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3141,0900,0000,0000,00
Iskustvo782,750,000,000,00
Ukupno
Bitke288
Pobjede17761,46%
Izgubljene10034,72%
Neriješeno113,82%
Preživjele bitke12543,40%
Uništenih tenkova2400,83
Odnos razaranja1,47
Otkriveno tenkova2670,93
Počinjena šteta1.172,77
Bodovi zauzimanja4571,59
Obrambeni bodovi3141,09
Iskustvo782,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke42000
Pobjede2559,52%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1535,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno24,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1842,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova421,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,750,000,000,00
Otkriveno tenkova240,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta546,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja250,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi310,7400,0000,0000,00
Iskustvo561,330,000,000,00
Ukupno
Bitke42
Pobjede2559,52%
Izgubljene1535,71%
Neriješeno24,76%
Preživjele bitke1842,86%
Uništenih tenkova421,00
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova240,57
Počinjena šteta546,52
Bodovi zauzimanja250,60
Obrambeni bodovi310,74
Iskustvo561,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1032000
Pobjede74772,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene27826,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno70,68%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke51650,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10010,9700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,940,000,000,00
Otkriveno tenkova9170,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.054,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja19581,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14641,4200,0000,0000,00
Iskustvo787,950,000,000,00
Ukupno
Bitke1032
Pobjede74772,38%
Izgubljene27826,94%
Neriješeno70,68%
Preživjele bitke51650,00%
Uništenih tenkova10010,97
Odnos razaranja1,94
Otkriveno tenkova9170,89
Počinjena šteta1.054,57
Bodovi zauzimanja19581,90
Obrambeni bodovi14641,42
Iskustvo787,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2542000
Pobjede176569,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene75529,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno220,87%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke138854,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova23810,9400,0000,0000,00
Odnos razaranja2,060,000,000,00
Otkriveno tenkova28581,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.320,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja50001,9700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi85393,3600,0000,0000,00
Iskustvo899,380,000,000,00
Ukupno
Bitke2542
Pobjede176569,43%
Izgubljene75529,70%
Neriješeno220,87%
Preživjele bitke138854,60%
Uništenih tenkova23810,94
Odnos razaranja2,06
Otkriveno tenkova28581,12
Počinjena šteta1.320,43
Bodovi zauzimanja50001,97
Obrambeni bodovi85393,36
Iskustvo899,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1760000
Pobjede116666,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene57932,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno150,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke82546,88%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova14860,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,590,000,000,00
Otkriveno tenkova18421,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.037,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja27511,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi29451,6700,0000,0000,00
Iskustvo677,780,000,000,00
Ukupno
Bitke1760
Pobjede116666,25%
Izgubljene57932,90%
Neriješeno150,85%
Preživjele bitke82546,88%
Uništenih tenkova14860,84
Odnos razaranja1,59
Otkriveno tenkova18421,05
Počinjena šteta1.037,56
Bodovi zauzimanja27511,56
Obrambeni bodovi29451,67
Iskustvo677,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke346000
Pobjede22163,87%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12335,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,58%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14541,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2910,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,450,000,000,00
Otkriveno tenkova4081,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.972,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja6381,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2610,7500,0000,0000,00
Iskustvo828,820,000,000,00
Ukupno
Bitke346
Pobjede22163,87%
Izgubljene12335,55%
Neriješeno20,58%
Preživjele bitke14541,91%
Uništenih tenkova2910,84
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova4081,18
Počinjena šteta1.972,41
Bodovi zauzimanja6381,84
Obrambeni bodovi2610,75
Iskustvo828,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (219)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
FV215b (183) 102967,32846253455,29%2956,44
T26E4 SuperPershing 81325,03816196856,86%1994,12
IS-5 (Object 730) 81821,48995149563,01%2622,50
T34 81824,81917125957,66%2840,96
IS-381835,29982117162,68%2725,96
Bat.-Châtillon 25 t102407,17876109956,14%2538,27
AMX 13 9091299,64938109161,41%2578,92
Object 268103009,00859102855,84%2821,50
T110E5102256,6579086754,09%2062,83
T-54 ltwt.91643,89101380959,09%3153,01
Strv S1 81987,6192479757,21%2500,78
T57 Heavy Tank102656,3784074654,29%2370,48
WZ-111 81775,94101273458,45%2697,09
E 100102895,1492273259,02%2800,72
G.W. E 100101917,8861970753,61%1984,76
SU-15271524,5786167261,16%2979,21
TVP T 50/51102789,2594267058,96%2908,82
Object 263102837,1789757157,97%2769,92
T4991450,3095456659,36%2710,48
LTP 3402,7458056263,52%3029,75
Pz.Kpfw. T 25 5558,6145856056,43%1769,03
Churchill I5580,4541755752,24%1351,16
M10391452,2649054851,82%1441,84
VK 72.01 (K) 102682,6986653758,47%2553,59
Lorraine 155 mle. 5181424,2872653154,43%1804,23
Waffenträger auf E 100103183,6887452658,17%2806,05
T6981560,2988151654,84%2545,29
AMX 50 10082021,4799851361,79%3041,01
T3281396,5960746255,63%1863,54
Caernarvon8963,4546444945,21%996,90
FCM 50 t 81757,56101544359,37%2949,84
WZ-13281651,72104243065,12%4171,31
T-5492065,64101642258,77%3004,53
IS-7102420,8688340956,72%2451,86
Black Prince7824,7143739151,15%1123,52
T110E4102701,5484837259,14%2414,94
Leopard Prototyp A91289,0277036754,77%1339,76
Leopard 1102069,0079436351,79%1916,74
Churchill VII6581,9537836250,55%1030,22
Object 140102257,8290635959,89%2347,61
Tortoise91985,1478835456,21%2076,77
G.W. Tiger91696,0566835151,85%1884,70
T54E191707,0477835150,71%1802,33
T2971241,7451233549,25%1590,13
SU-122-5491824,3782732354,80%2067,78
FV380591640,9363629451,02%1897,32
Škoda T 5092542,21104928460,56%2967,28
ISU-15281985,6282928253,55%2581,98
T-62A102334,5789027457,30%2420,13
113102491,9789627359,34%2552,67
T-1092091,7790626155,94%2645,12
Indien-Panzer81188,9275626051,92%1733,44
AT 1581712,5383525861,24%2318,14
Centurion Mk. 7/192139,7597025263,89%2714,24
59-166757,3381225155,78%2685,88
Charioteer82084,5097824659,76%2992,53
M18 Hellcat6784,1576424478,69%1715,07
Type 6192122,9788324353,50%2503,51
Object 70492810,8098924261,98%2901,61
STA-181554,5690623959,00%2785,99
AMX 50 B102709,5992323966,11%2743,83
Emil II92157,5094823756,96%2387,61
G.W. Panther71391,4663823351,93%1922,82
Bat.-Châtillon 25 t AP91821,9191323156,28%2227,38
Matilda4272,9625423051,30%689,86
AMX 50 12092341,2695122661,50%2921,01
Waffenträger auf Pz. IV92469,6290622455,80%2741,69
Grille 15102763,7182822160,18%2541,09
WZ-111 model 1-492209,6999821362,44%2659,59
VK 36.01 (H)61220,0190921065,24%3155,72
T-4481265,1187620961,24%2176,01
Aufklärungspanzer Panther7703,1969220952,15%1669,33
Rhm.-Borsig Waffenträger82258,7497020362,07%3060,10
M41 Walker Bulldog81018,5085119758,38%2299,54
IS71243,7780019255,21%2012,92
SU-10181383,7779318758,29%1913,80
E 7591930,8992117861,24%2247,51
FV20781357,4164417754,80%1957,20
T3092078,1082117453,45%2010,59
KV-8561011,1381017369,94%2229,03
T71 DA7824,7474517052,94%1956,76
Cromwell6934,2282316758,68%2476,98
T1 Heavy Tank5672,4447016659,04%1829,66
Conqueror92326,9995516061,25%2694,80
M66832,8141515951,57%1567,87
Centurion Mk. I81495,7790115857,59%2508,03
TVP VTU Koncept81631,5990215556,13%2907,95
AT 771292,9280815360,78%2024,93
Churchill Gun Carrier6818,0950015149,67%1754,85
FV4202 81519,6499614961,07%2379,48
T2 Light Tank 2235,0655414866,22%1863,09
SU-1006841,8362814660,27%1770,17
T1 Cunningham1246,5455214257,04%2224,29
T3761052,8997914165,96%4373,12
Škoda T 40 61243,9093313658,09%3451,81
Type 4 Chi-To61012,5083113164,89%2614,51
Tiger (P)71391,1791012861,72%2442,57
Centurion Action X102460,3387112653,97%2385,96
VK 45.02 (P) Ausf. A81729,0895112563,20%2732,40
LTTB81174,4495112457,26%2659,38
AMX AC mle. 4881406,3374512350,41%1778,44
FV215b 102488,3888811961,34%2494,69
Emil I82077,93107411658,62%2809,30
T-4371080,7877011653,45%2093,57
Type 586832,8583511573,04%2288,32
Kranvagn102791,1895211459,65%2712,35
T216449,4756711452,63%1302,48
Marder II3471,1555411161,26%2124,44
T-34-856756,7370110966,06%1770,34
VK 45.02 (P) Ausf. B92225,5495310861,11%2380,48
T25 Pilot Number 1 81606,3595710850,00%2328,89
VK 28.016571,5465110552,38%1734,95
T28 Prototype81813,8792510566,67%2624,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5710,0170410560,00%2720,65
Maus102357,6485410454,81%2090,73
KV-15946,9884510469,23%3205,38
Type 5 Chi-Ri71182,2483210356,31%2379,92
Crusader 5.5-in. SP71017,2260110255,88%1771,28
Ferdinand81972,9499210165,35%2732,71
Nashorn6931,5766210160,40%2039,96
Challenger71192,3085110160,40%1996,13
Hummel61118,8761010060,00%2098,92
Crusader5624,026799761,86%2580,99
Tiger II81838,749169751,55%2756,90
M75279,583249653,13%1018,36
Lorraine 155 mle. 507899,455319549,47%1086,68
KV-220-2 5879,329199461,70%2533,87
VK 16.02 Leopard5376,905669353,76%1431,93
T-345420,305369167,03%1345,70
Grille5594,653349156,04%1392,35
AMX 13 757606,276869047,78%1237,05
Type 64 6865,597919057,78%2379,89
Sturer Emil71302,867928659,30%2422,40
WZ-13171071,958838455,95%2794,46
SU-122-44 71541,979607865,38%2887,65
IS-271618,999677562,67%2890,10
AMX 13 F3 AM6763,975287448,65%1206,63
Conqueror Gun Carriage101591,395636947,83%1156,39
ARL 446748,826796668,18%1545,29
SU-100M171066,127546659,09%1652,70
M24 Chaffee5782,338766456,25%4203,50
T25/271396,328396357,14%2615,91
AMX M4 mle. 49 81694,329696357,14%2045,34
AMX M4 mle. 4571428,068636261,29%2722,09
Heavy Tank No. VI 61296,429416066,67%3106,74
Vickers Medium Mk. III3106,031355942,37%201,81
AMX 12 t6667,147455856,90%2234,08
Sherman Firefly6933,187445763,16%2323,50
MT-256605,307865667,86%2201,20
T23E3 71246,499145565,45%2828,92
SU-855782,565495453,70%2489,40
Vickers Medium Mk. II271,451174946,94%157,71
M10 Wolverine5681,495784948,98%2001,75
KV-1371123,087164843,75%2121,06
T3 HMC2305,984954667,39%1861,91
Type T-345524,825084542,22%1604,78
Tiger I71790,259734450,00%2816,96
T-15061106,128334160,98%2725,20
Type 3 Chi-Nu5715,217183964,10%3017,42
Sturmpanzer II4309,681733743,24%911,94
AMX 13 105 AM mle. 505581,003683655,56%1446,38
WZ-132A91446,228583658,33%2232,84
Matilda IV 5813,148423562,86%3067,19
11081473,828843354,55%1889,89
VK 30.01 (P)61329,539003253,13%3388,94
Universal Carrier 2-pdr2221,443043253,13%1068,73
AMX ELC bis5354,635013040,00%993,61
STB-1102769,829652860,71%2604,74
Pz.Kpfw. II Luchs4276,005332853,57%1041,52
FV3046784,545362853,57%1415,42
Strv m/42-57 Alt A.2 6912,567482748,15%2023,50
KV-4 Kreslavskiy 81499,489072762,96%1993,39
M5A1 Stuart4392,724652540,00%1657,31
M5 Stuart4151,242852572,00%733,35
T 55A 92334,969942556,00%2712,96
Bishop5760,585602462,50%1902,41
T28 Concept 71416,139792475,00%2642,48
M3 Lee4263,222652365,22%1072,76
T95E6 102308,268822360,87%2194,22
M4A1 Revalorisé 81520,488402147,62%1797,57
Sturmpanzer I Bison3134,751102050,00%318,04
T404379,604882060,00%1093,95
Lorraine 39L AM3432,113301957,89%1644,55
Light Mk. VIC 2292,794571931,58%2708,44
Tetrarch 2291,834691855,56%1986,29
A-204236,193971650,00%945,56
M3 Stuart3311,133051546,67%1788,47
Renault Otsu1255,875531566,67%2454,01
AMX 383224,072661533,33%1126,13
Vickers Medium Mk. I167,851111346,15%168,23
Valentine4495,465091392,31%2897,91
Matilda Black Prince 5619,696261369,23%1973,56
AMX 404233,584431275,00%1349,90
Dicker Max 6634,425571266,67%1176,91
TOG II* 6881,366781163,64%1609,94
O-I61128,706891030,00%2009,52
Cruiser Mk. II3119,78141933,33%237,34
Pz.Kpfw. III Ausf. E3118,43225742,86%272,50
M2 Medium Tank393,29138742,86%142,02
Cruiser Mk. I2193,14238728,57%812,40
Type 1 Chi-He4485,17498666,67%2446,11
Leichttraktor147,8389616,67%0,00
T1E6 2102,83144650,00%467,84
StuG IV 5482,00362616,67%1158,27
Pz.Kpfw. T 15 3429,75653450,00%3215,63
M2 Light Tank2329,00343333,33%1871,23
Type 97 Te-Ke 2251,0031430,00%1664,59
BDR G1 B5536,67512366,67%1104,59
Object 260 103066,001045333,33%2841,23
Type 2597 Chi-Ha337,00101250,00%79,78
Super Conqueror103969,0016762100,00%4155,41
BT-7 artillery 3404,506512100,00%2715,61
Renault FT1105,0010010,00%426,59
D1229,007610,00%0,00
MS-1129,001011100,00%261,00
Renault FT AC246,001591100,00%261,00
Valentine II 4979,0012631100,00%5335,57
T-34-85M 6918,0048910,00%1499,62
AMX Chasseur de chars 81626,0012431100,00%2841,37

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 05.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2017
Otišao: 03.04.2017
Pozicija: Novak
Član od: 29.12.2016
Otišao: 14.01.2017
Pozicija: Novak
Član od: 24.11.2016
Otišao: 25.12.2016
Pozicija: Obavještajac
Član od: 19.08.2016
Otišao: 06.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.08.2015
Otišao: 30.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.02.2015
Otišao: 18.08.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.01.2015
Otišao: 06.02.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.01.2015
Otišao: 25.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.11.2014
Otišao: 09.01.2015
Pozicija: Novak
Član od: 04.11.2014
Otišao: 06.11.2014
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.08.2014
Pozicija: Novak
Član od: 03.07.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.03.2014