jets03

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke368610051
Ø Razina7,520,000,008,57
Pobjede1913451,91%00,00%00,00%3262,75%
Izgubljene1721546,70%00,00%00,00%1937,25%
Neriješeno5121,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1325435,96%00,00%00,00%1937,25%
Uništenih tenkova404631,1000,0000,00721,41
Odnos razaranja1,710,000,002,25
Otkriveno tenkova367151,0000,0000,00681,33
Počinjena šteta1.337,660,000,001.955,49
Bodovi zauzimanja432141,1700,0000,0070,14
Obrambeni bodovi289660,7900,0000,0000,00
Iskustvo638,360,000,001.049,18
WN71359,840,000,001687,07
WN81880,700,000,002413,80
Ukupno
Bitke36861
Ø Razina7,52
Pobjede1913451,91%
Izgubljene1721546,70%
Neriješeno5121,39%
Preživjele bitke1325435,96%
Uništenih tenkova404631,10
Odnos razaranja1,71
Otkriveno tenkova367151,00
Počinjena šteta1.337,66
Bodovi zauzimanja432141,17
Obrambeni bodovi289660,79
Iskustvo638,36
WN71359,84
WN81880,70
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke51
Ø Razina8,57
Pobjede3262,75%
Izgubljene1937,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1937,25%
Uništenih tenkova721,41
Odnos razaranja2,25
Otkriveno tenkova681,33
Počinjena šteta1.955,49
Bodovi zauzimanja70,14
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.049,18
WN71687,07
WN82413,80
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke283000
Pobjede15253,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11640,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno155,30%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13447,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2340,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,570,000,000,00
Otkriveno tenkova2460,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.747,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja3391,2000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4901,7300,0000,0000,00
Iskustvo695,220,000,000,00
Ukupno
Bitke283
Pobjede15253,71%
Izgubljene11640,99%
Neriješeno155,30%
Preživjele bitke13447,35%
Uništenih tenkova2340,83
Odnos razaranja1,57
Otkriveno tenkova2460,87
Počinjena šteta1.747,08
Bodovi zauzimanja3391,20
Obrambeni bodovi4901,73
Iskustvo695,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke231000
Pobjede10645,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11650,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno93,90%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9942,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2140,9300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,620,000,000,00
Otkriveno tenkova1840,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.326,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja2070,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4902,1200,0000,0000,00
Iskustvo602,320,000,000,00
Ukupno
Bitke231
Pobjede10645,89%
Izgubljene11650,22%
Neriješeno93,90%
Preživjele bitke9942,86%
Uništenih tenkova2140,93
Odnos razaranja1,62
Otkriveno tenkova1840,80
Počinjena šteta1.326,83
Bodovi zauzimanja2070,90
Obrambeni bodovi4902,12
Iskustvo602,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke59000
Pobjede3355,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2237,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno46,78%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3152,54%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova420,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova110,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta690,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja280,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2714,5900,0000,0000,00
Iskustvo490,470,000,000,00
Ukupno
Bitke59
Pobjede3355,93%
Izgubljene2237,29%
Neriješeno46,78%
Preživjele bitke3152,54%
Uništenih tenkova420,71
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova110,19
Počinjena šteta690,88
Bodovi zauzimanja280,47
Obrambeni bodovi2714,59
Iskustvo490,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke150000
Pobjede7550,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7449,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5033,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1090,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova1170,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.035,490,000,000,00
Bodovi zauzimanja720,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2241,4900,0000,0000,00
Iskustvo460,850,000,000,00
Ukupno
Bitke150
Pobjede7550,00%
Izgubljene7449,33%
Neriješeno10,67%
Preživjele bitke5033,33%
Uništenih tenkova1090,73
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova1170,78
Počinjena šteta1.035,49
Bodovi zauzimanja720,48
Obrambeni bodovi2241,49
Iskustvo460,85
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke801000
Pobjede42152,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene36845,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37947,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7750,9700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,840,000,000,00
Otkriveno tenkova7680,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.408,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja13531,6900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi43575,4400,0000,0000,00
Iskustvo769,180,000,000,00
Ukupno
Bitke801
Pobjede42152,56%
Izgubljene36845,94%
Neriješeno121,50%
Preživjele bitke37947,32%
Uništenih tenkova7750,97
Odnos razaranja1,84
Otkriveno tenkova7680,96
Počinjena šteta1.408,41
Bodovi zauzimanja13531,69
Obrambeni bodovi43575,44
Iskustvo769,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1652000
Pobjede93756,72%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene68741,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno281,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke78247,34%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova16290,9900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,870,000,000,00
Otkriveno tenkova14870,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.138,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja28631,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi31281,8900,0000,0000,00
Iskustvo597,540,000,000,00
Ukupno
Bitke1652
Pobjede93756,72%
Izgubljene68741,59%
Neriješeno281,69%
Preživjele bitke78247,34%
Uništenih tenkova16290,99
Odnos razaranja1,87
Otkriveno tenkova14870,90
Počinjena šteta1.138,15
Bodovi zauzimanja28631,73
Obrambeni bodovi31281,89
Iskustvo597,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke171000
Pobjede8046,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8952,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6236,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1450,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,330,000,000,00
Otkriveno tenkova1520,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta2.048,990,000,000,00
Bodovi zauzimanja1851,0800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1320,7700,0000,0000,00
Iskustvo703,890,000,000,00
Ukupno
Bitke171
Pobjede8046,78%
Izgubljene8952,05%
Neriješeno21,17%
Preživjele bitke6236,26%
Uništenih tenkova1450,85
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova1520,89
Počinjena šteta2.048,99
Bodovi zauzimanja1851,08
Obrambeni bodovi1320,77
Iskustvo703,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (442)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81413,1176288052,95%1943,15
SU-122-44 7843,1943686546,24%1144,73
Bat.-Châtillon 25 t102498,9777774053,11%2679,01
T92 HMC101838,7353467950,81%1874,80
E 100102394,6779066457,53%2271,43
IS-381332,7866562252,09%1743,29
M40/M4381320,9848059548,07%1645,42
AMX Chasseur de chars 81714,6782858857,82%3158,36
IS-7102119,3274053748,60%1968,21
Rheinmetall Skorpion G 81952,3489850157,88%2792,93
AMX 13 9091193,0369049547,88%2108,76
T-1091538,1960845952,72%1682,60
M53/M5591520,9462744147,85%1762,35
KV-856811,1357342350,12%1509,94
ELC EVEN 90 8866,7888440855,15%2075,12
Cromwell61063,9178037364,08%2982,69
Bat.-Châtillon Bourrasque 81864,2699137056,22%2761,25
Bat.-Châtillon 155 58101677,2260836551,78%1791,44
AMX 50 B102536,1975036354,27%2537,36
Jagdpanzer E 100102592,9770135650,28%2267,31
FV215b (183) 102422,9465235547,04%2075,46
T4991285,0080134348,98%2155,47
E 7591782,8482233352,55%2000,81
IS7838,1349931246,79%1138,33
T71 DA7667,8553830748,21%1389,66
ISU-15281427,9570730350,17%1700,63
AMX ELC bis5390,5054630251,32%1459,38
VK 45.02 (P) Ausf. B92166,5180428653,85%2433,54
M18 Hellcat6816,7460627846,76%1571,26
AMX 50 10081227,7671727250,00%1540,21
Tiger II81051,1453027052,59%1337,04
AMX 13 757327,2035226848,13%494,81
G.W. Tiger91596,0757125647,66%1716,32
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2203,7132724450,41%562,89
G.W. Tiger (P)81137,5158824051,25%1512,14
T110E5102304,4876623759,07%2326,47
SU-10181739,4857923248,71%2593,83
M127924,4348223151,08%1273,20
AMX 30 1er prototype92050,4283023057,83%2550,86
Grille 15102659,7560122346,19%2264,17
T1 Cunningham1156,9733422247,30%997,30
KV-2 (R) 61348,5887122263,96%2629,47
M10391850,9582122146,61%1921,19
SU-14-281318,8559622046,82%1492,56
Waffenträger auf Pz. IV92351,1675021953,42%2441,91
Tiger I7791,5149421449,53%967,21
Grille5726,9342021445,79%1779,75
T-5492123,8179620758,94%2944,67
T3092167,5670420454,41%2094,39
Bat.-Châtillon 155 5591531,7865120252,97%1868,45
M415728,0942820050,50%1245,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81809,0985120056,00%2287,34
E 5091870,1171419453,09%2236,59
FV4005 Stage II102521,5978418956,08%2432,98
KV-15310,5829518751,34%497,36
StuG III Ausf. G5372,4127218156,35%833,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5245,4323518144,20%452,14
T6981058,3465017848,31%1414,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4209,1623917646,02%369,25
T-1506400,1431917047,65%478,52
Object 703 Version II 81851,56101517055,88%2370,24
Object 70492288,6988216957,99%2215,76
T57 Heavy102499,8272916853,57%2321,04
T-505153,7129716343,56%318,56
T28 Prototype81288,1067216243,21%1478,53
T3 HMC2266,6145716160,25%1477,46
SU-130PM 82042,1389015852,53%2440,66
Ferdinand81150,3167215650,00%1280,32
Panther II81251,5968115556,77%2041,64
T54E192122,0394615456,49%2507,21
Object 140102400,6670715450,00%2547,42
T2071553,0774515364,71%3491,61
Hummel6710,5832515244,74%1028,12
VK 36.01 (H)6553,6141315246,05%877,53
AMX 50 12091567,1473915150,33%1709,32
T110E4102567,3968615050,00%2042,51
G.W. Panther7806,7848114450,00%969,28
SU-1527812,7654114346,85%1064,83
VK 45.02 (P) Ausf. A81551,7488113753,28%2239,56
Škoda T 5092554,24107013464,93%3277,73
T-54 ltwt.91366,3879113451,49%2374,65
KV-26655,3044613250,00%1081,28
AMX 12 t6155,2121213141,22%148,80
TVP T 50/51102669,4584712958,91%2783,77
T297877,5554212944,96%1004,32
FV20781279,0564912754,33%1728,30
Jagdtiger91753,2172612650,79%1715,58
T 55A 92091,1080712657,14%2500,92
Jagdpanzer IV6352,5924212537,60%379,78
AMX 13 F3 AM6642,8445912242,62%931,69
Emil II92253,6085112054,17%2664,58
Crusader 5.5-in. SP7902,3354212042,50%1322,95
O-I61172,2160611860,17%2552,04
Lorraine 155 mle. 507660,0545011844,07%721,05
Type 62 7875,2681011653,45%2215,44
Maus102183,6169611352,21%1837,91
Charioteer81760,0171311255,36%2465,93
M24 Chaffee5452,4568811053,64%1697,08
BT-7 artillery 3307,0743011057,27%1376,68
S-517890,8552710945,87%1091,39
Lorraine 40 t 81906,2692910956,88%3236,24
Panhard EBR 105101432,4582310650,00%2012,21
SU-86593,1737510545,71%690,03
FV3046746,2347110548,57%1475,19
Lorraine 155 mle. 5181059,7261910456,73%1430,46
LPT-67 Šelma91438,0785510251,96%2646,33
SU-54603,6928010148,51%1665,24
Taschenratte113647,64124410161,39%2895,29
leKpz M 41 90 mm 8912,5775610155,45%1979,70
T14 5330,163389844,90%486,60
Konštrukta T-34/10071242,285649848,98%2380,94
T1 Heavy5318,112699653,13%523,71
SU-100M171054,234789646,88%1545,52
M66475,473649448,94%627,84
AMX 13 57 71168,568919450,00%2689,43
M48A5 Patton102590,898209358,06%2629,10
IS-2 71747,2710759363,44%3180,14
Ares 8592184,0410289264,13%2730,13
SU-1006981,194929164,84%2013,89
M7 Priest3384,072909147,25%1164,17
T-28471,141369046,67%67,27
STA-181171,276109057,78%1869,06
E 50 Ausf. M102590,268379053,33%2826,74
WZ-13171262,148808854,55%3589,01
AMX 13 105 AM mle. 505317,112358839,77%461,75
Panther71246,038358750,57%2401,69
KV-481301,418078755,17%1769,76
Emil I82147,0510738663,95%3529,60
Jagdpanther7586,663488646,51%637,92
T675254,782618659,30%512,80
CS-5992088,068998561,18%2563,46
T25/27714,125098450,00%1007,90
M3 Lee4173,892238348,19%481,77
Škoda T 27 81781,089708357,83%2882,09
Caernarvon Action X 81685,299268345,78%2311,85
AMX 40499,321538241,46%126,59
Škoda T 2561140,126698145,68%2895,27
KV-371033,836308144,44%1351,19
VK 30.01 (D)6549,355297943,04%975,70
59-166594,494517757,14%1892,25
Marder II396,351607738,96%37,15
IS-3-II92175,499397762,34%2428,04
53TP Markowskiego81700,389057653,95%2463,93
T-46361,621017638,16%0,24
M8A14162,151637541,33%171,73
Tiger (P)71130,217777554,67%1606,91
Object 252U Defender 81876,5410007462,16%2687,97
UDES 0381795,308737360,27%2598,19
AMX M4 mle. 457819,626557349,32%1120,67
Nashorn6771,895907256,94%1575,78
FV4004 Conway92310,818257261,11%2668,99
T3281060,616937050,00%1321,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C3275,305677061,43%1714,24
Spähpanzer Ru 25191401,336947055,71%2709,15
T28 Concept 71375,736227054,29%2422,55
Bat.-Châtillon 25 t AP91561,427156943,48%1731,69
AMX 30 B102400,466726953,62%2618,54
Object 26392287,417026960,87%2447,47
M10 Wolverine5342,912446836,76%609,78
ARL V396877,283876845,59%1798,64
O-Ni71411,737416654,55%2306,35
T-437921,776816642,42%1427,37
LHMTV81170,118576656,06%2356,30
WZ-13281268,528306547,69%2723,38
P.43 ter71038,247726355,56%1915,77
Vz. 64 Blesk81032,817646346,03%1973,43
212A91585,105696346,03%1670,88
Spähpanzer SP I C71322,037336349,21%3353,71
M5A1 Stuart4195,202636147,54%558,28
M41 Walker Bulldog8995,798386150,82%2138,18
Super Hellcat 71216,397216150,82%2130,45
VK 30.01 (P)6563,254676043,33%858,09
SU-263198,731386036,67%330,67
Pz.Sfl. IVc5511,985066051,67%1287,57
Centurion Mk. I81595,298995959,32%2685,10
Škoda T 1771042,249345862,07%3200,33
M-III-Y81312,268185843,10%1601,10
B14141,041645738,60%133,41
M5 Stuart494,932185749,12%86,29
Sherman III5649,914285653,57%2127,23
T92 81065,308455657,14%2485,97
TVP VTU Koncept81445,076045558,18%2297,16
M26 Pershing81856,059295558,18%3071,98
FV380591174,845985549,09%1018,20
M46 Patton KR 81761,787695451,85%2826,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4209,192535257,69%691,66
Challenger71754,1310095271,15%3750,43
Tortoise91513,467595246,15%1148,94
Sherman Firefly61068,677735147,06%2517,15
Pz.Kpfw. III/IV5216,962955143,14%380,52
M446832,065675162,75%1706,94
AMX 13 105101819,008685156,86%2740,85
Hotchkiss EBR7938,416515160,78%2502,32
G.W. E 100101861,765585048,00%1754,92
FV601 Saladin81241,586645040,00%1525,51
Object 43092127,089805058,00%2464,29
Pz.Kpfw. 38 (t)333,45914942,86%19,63
IS-271428,599104957,14%2351,94
SU-85B4320,803874953,06%815,89
M36 Jackson6470,293344938,78%605,77
T404226,922124951,02%462,62
Alecto4190,671664942,86%294,89
Pz.Kpfw. II Luchs4285,134574862,50%1265,07
SU-855263,452554736,17%356,96
50TP Tyszkiewicza92306,1910304757,45%2444,04
GSOR 3301 AVR FS91561,639304645,65%3027,05
Progetto CC55 mod. 5482114,1811194560,00%3122,07
Wespe3250,331754553,33%902,20
StuG IV 5620,714564551,11%1711,15
Centurion Mk. 7/192120,898984445,45%2492,56
BDR G1 B5274,752764438,64%294,51
M46 Patton92587,6610774468,18%2957,45
Panhard EBR 909951,848574459,09%1643,55
T2881760,817514355,81%2317,23
Bishop5594,374814358,14%1462,61
45TP Habicha71364,028544257,14%2273,54
Covenanter5122,022064148,78%221,67
Cromwell B 61115,788384158,54%2925,74
M4A1 Sherman5318,033974052,50%745,42
Comet71155,156823953,85%2304,86
Vz. 44-171281,298083860,53%2058,99
Type T-345415,323153850,00%1215,53
M2 Medium Tank324,74933860,53%179,68
Ares 7581649,1111023871,05%2638,83
Strv 103-092160,288903666,67%2245,59
M75209,142743650,00%649,53
M3 Stuart355,141303548,57%83,68
Lorraine 39L AM3398,542513562,86%1742,65
M374223,092263557,14%725,34
KV-137632,895243537,14%859,98
Sturer Emil7632,464673540,00%656,55
AMX AC mle. 4881623,577973557,14%2109,11
SU-122-5491779,506093444,12%1693,02
GSR 3301 Setter7805,157523450,00%2113,98
Progetto C50 mod. 6692264,189043351,52%2877,07
Churchill VII6574,305563357,58%981,46
VK 16.02 Leopard5585,037233369,70%2310,48
Ikv 65 Alt II61035,816703246,88%2324,38
MT-256101,252673250,00%121,58
M2 Light245,811113135,48%0,17
Leopard 1102181,977863056,67%1908,85
Somua SAu 404129,341702944,83%126,60
FSV Scheme A7862,147212955,17%1415,61
M22 Locust 391,141922948,28%169,44
T56 GMC392,751352842,86%68,12
XM551 Sheridan10953,686772850,00%989,49
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4928,369502867,86%3061,47
Object 430U101968,307862748,15%1661,99
40TP Habicha61037,507802657,69%2657,75
SU-182116,461162665,38%696,30
O-I Experimental51195,486382576,00%3221,37
AMX 38335,641762552,00%110,12
Renault UE 573127,241502556,00%302,62
T9592659,609402556,00%2922,20
S35 CA5566,524732544,00%1400,04
Progetto M35 mod. 46 81518,567212540,00%1772,21
T95E2 81646,487712568,00%2591,74
Char Futur 4 92282,1610392576,00%2492,13
Object 277102315,966952441,67%1738,62
A-205117,912132347,83%213,14
Centurion Action X102193,658362360,87%1804,97
Panhard AMD 178B6764,966712378,26%2977,79
T-50-2 6756,577722356,52%3000,67
B.U.G.I.61185,916922236,36%2249,03
Vz. 71 Tesák101707,238732250,00%2006,44
Object 261101666,275402236,36%1295,59
Type 5781669,5910112268,18%1976,04
IS-M81651,096552245,45%1941,43
Carro d'assalto P.8871433,199432142,86%2478,57
Pz.Kpfw. 5582297,3810772152,38%2473,97
SU-76M4151,951702065,00%402,02
Type 6892239,059472045,00%2078,02
Marder 38T4267,403782055,00%636,93
Leopard Prototyp A91894,509672080,00%2006,11
TOG II* 6969,506752050,00%1598,75
T-4481379,688881957,89%2193,21
Pz.Kpfw. VII103143,589351968,42%3076,11
P26/404631,394151844,44%1783,29
T1 HMC2185,281401844,44%1029,05
P.44 Pantera81539,899191855,56%2256,41
Churchill I5377,834571850,00%647,79
Black Prince7892,618011866,67%1399,75
AT-1284,331091844,44%113,16
SDP 58 Kilana81802,679361872,22%2097,42
Pawlack Tank61153,228201850,00%2121,69
IS-2-II81813,338661855,56%2449,55
Type 1 Chi-He4240,294241776,47%839,50
CS-4471662,769421752,94%3009,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E3127,472011735,29%147,11
T-34-2G FT71819,8810731770,59%3295,05
AMX 50 Foch93061,2412261776,47%3306,98
Pz.Sfl. IVb4284,881631735,29%824,37
M-II-Y71717,1810681752,94%2972,90
Matilda4205,812841650,00%416,15
Leichttraktor159,061401662,50%214,40
VK 30.02 (D)71507,639421656,25%3077,90
AT 25256,812291643,75%382,80
M56 Scorpion 71089,634511618,75%1601,18
Ikv 90 Typ B71342,138311553,33%2533,14
Type 2597 Chi-Ha3191,072251553,33%652,88
SDP 44 Burza61213,076221540,00%2359,74
Cruiser Mk. IV4155,731971546,67%317,34
Staghound Mk. III61216,338941560,00%3126,82
T-45 2253,933811580,00%1542,61
Tetrarch 2336,474901566,67%2437,09
LTP 3201,132671553,33%953,85
T-345238,362561464,29%619,16
Strv m/425713,866701457,14%2749,41
Pz.Kpfw. III Ausf. J4230,142731457,14%575,98
SDP 57 Gowika71076,297091464,29%1692,40
Churchill III 5654,368331464,29%1601,31
D2365,621841338,46%0,16
105 leFH18B2 5416,622571330,77%521,12
Ikv 1035718,156601346,15%2030,56
Type 5861137,778751361,54%3069,01
AMX 65 t81363,155481323,08%1378,54
BT-22150,922231266,67%778,21
Grant4395,175461266,67%1608,78
Crusader6219,921871225,00%364,42
60TP Lewandowskiego102814,0812081291,67%2496,12
Type 4 Ju-To71167,257531250,00%1580,50
Light Mk. VIC 2112,083591266,67%659,03
Strv 746858,097871172,73%1969,74
Leo71212,187831163,64%2334,55
Pz.Kpfw. II256,181201127,27%0,00
Kranvagn102464,0910131190,91%2025,59
11081112,188181172,73%1501,70
Panzerjäger I213,36751136,36%0,00
Renault FT AC274,271171163,64%225,48
M24E2 Super Chaffee 6697,276981154,55%2581,03
T2 Light Tank 261,002511154,55%143,07
M4A3E8 Sherman6735,106691050,00%1372,51
T2 Medium Tank216,50541030,00%0,00
Tiger 131 61465,309761060,00%3523,08
T25 Pilot Number 1 81675,108531030,00%2918,37
ST vz. 394411,89281944,44%1367,21
Type 97 Te-Ke 2126,44205911,11%426,77
Semovente M43 Bassotto61624,001007988,89%3455,97
Semovente M415858,56589966,67%2228,45
60G FT51127,67609933,33%2977,36
Type 3 Ju-Nu61860,44951933,33%3909,75
T110E3102285,67618933,33%1624,78
ST-II102650,781116977,78%2417,46
Excalibur 61439,11891966,67%3130,59
BT-74104,13179850,00%188,87
Pz.Kpfw. 35 (t)215,3856825,00%0,00
Cruiser Mk. I1122,75124812,50%409,29
Pz.Kpfw. I232,13221850,00%111,63
FV217 Badger103121,25983862,50%3119,05
T376358,50551862,50%993,56
Škoda T 56 81761,63894862,50%1619,02
Somua SM 81591,13832850,00%1941,01
MS-113,7152742,86%15,74
CS-538855,43707771,43%1065,84
Valentine AT4237,29217757,14%650,60
VK 28.016286,29409728,57%483,15
Pz.Kpfw. II Ausf. G3224,57432757,14%1005,14
Indien-Panzer81635,71825757,14%2326,67
GSOR 1006 Scheme 791240,1442870,00%873,36
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81171,57897771,43%1516,74
M15/423484,83405683,33%1846,67
T-34-17521,00342616,67%499,39
Type 3 Chi-Nu5527,17591650,00%1495,52
Vickers Medium Mk. III3214,67334683,33%873,85
ARL 446314,67353666,67%491,53
ST-I92213,83997666,67%2415,86
T18 HMC3129,67180650,00%436,74
Object 70591813,00641666,67%1804,20
SMV CC-567852,60639560,00%1137,92
Cruiser Mk. II2114,80254580,00%501,21
Cruiser Mk. III3149,60235580,00%799,72
Loyd Gun Carriage2113,40133540,00%601,35
Object 41681101,60619540,00%1157,28
VK 100.01 (P)8996,00685540,00%1028,90
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3718,80909580,00%2541,09
T1E6 285,402235100,00%396,63
Manticore101454,4039950,00%1286,01
M4A1 Revalorisé 81794,6012325100,00%2867,31
Vickers Medium Mk. II2161,759040,00%612,13
Škoda T 245664,25367450,00%2101,65
Hotchkiss H352139,50263450,00%507,56
Ikv 723386,25380425,00%1194,15
T-26217,2555425,00%0,00
WZ-131G FT61063,25580450,00%1727,95
AT 77706,00499425,00%719,37
STA-2 81159,00612425,00%1283,36
Strv S1 82343,75824425,00%2297,76
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61043,00768475,00%2087,87
AMX Canon d'assaut 105 81779,00834450,00%1762,84
Type 5 Chi-Ri7446,33664366,67%695,42
Stuart I-IV3168,33328366,67%736,13
7TP2269,33289366,67%1161,17
D1221,3381333,33%0,00
VK 30.01 (H)5426,67377333,33%734,83
Pvlvv fm/422205,33405366,67%1001,41
TNH 105/10008624,67727366,67%694,08
UDES 14 Alt 581000,00259333,33%899,73
Somua S353225,67357366,67%668,05
Archer5416,335223100,00%991,26
LT-432 81267,3310643100,00%2762,10
CS-52 C 81027,67776366,67%1258,96
L-60 2197,33572366,67%1228,01
Valentine II 4400,33588366,67%1362,53
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81882,3313463100,00%3262,91
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5631,67653366,67%2015,84
Fiat 30001233,00362250,00%1277,89
Strv m/382321,00622250,00%1717,58
TKS z n.k.m. 20 mm 2200,50232250,00%1000,73
M14/412214,50300250,00%741,72
Renault FT 75 BS2104,5098250,00%424,66
P.435670,005922100,00%1916,99
DS PZInż5271,00289250,00%429,34
Type 91 Heavy3128,00270250,00%291,14
Valentine3178,50301250,00%461,92
BZ-587462,0021820,00%263,47
A-436610,00591250,00%1189,75
HWK 1282691,0016152100,00%7748,38
WZ-111 model 6 82402,50884250,00%2217,47
Fantôme 92523,00764250,00%2279,40
Kolohousenka180,0010310,00%157,35
Strv fm/211459,0010051100,00%3654,00
4TP161,0023010,00%29,33
10TP3192,0019110,00%598,47
Sav m/434951,0013741100,00%5117,42
Sexton II30,003010,00%0,00
AT 86587,0029110,00%994,94
G.Pz. Mk. VI (e)20,001701100,00%261,00
Windhund 81665,0062410,00%1271,55
KV-1SA 51725,0020091100,00%5847,41
AM 39 Gendron-Somua 2323,006451100,00%1409,06
T-116 3183,0019310,00%533,41
M4A3(76)W Sherman 6837,008671100,00%1266,50
SMV CC-64 Vipera 84265,0020041100,00%9249,71
Type 3 Chi-Nu Kai 50,003310,00%0,00
Heavy Tank No. VI 61464,0011781100,00%2214,74
M6A2E1 82261,0014451100,00%4076,22
Löwe 82589,0065110,00%3531,59
T7 Combat Car 2184,002261100,00%1046,81
T26E3 Eagle 7 71453,0059710,00%1547,57
Panther mit 8,8 cm L/71 8704,009361100,00%792,91
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001841100,00%261,00
43 M. Toldi III 347,004501100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Pričuva
Član od: 08.06.2024
Otišao: 16.07.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 08.06.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.06.2023
Otišao: 03.06.2024
Pozicija: Novak
Član od: 03.08.2019
Otišao: 17.08.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 27.07.2021
Otišao: 03.11.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.04.2019
Otišao: 16.07.2019
Pozicija: Novak
Član od: 16.02.2019
Otišao: 07.04.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.09.2018
Otišao: 14.01.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.08.2019
Otišao: 20.07.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.09.2018
Otišao: 28.09.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 24.09.2017
Otišao: 25.08.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 03.02.2017
Otišao: 25.02.2017
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.02.2017
Otišao: 26.07.2017
Pozicija: Novak
Član od: 12.10.2016
Otišao: 26.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 28.11.2016
Otišao: 01.02.2017
Pozicija: Novak
Član od: 02.08.2016
Otišao: 10.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.04.2016
Otišao: 15.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 03.03.2016
Otišao: 11.03.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.12.2015
Otišao: 26.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.10.2015
Otišao: 15.12.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.09.2015
Otišao: 26.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 03.08.2015
Otišao: 06.09.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.06.2015
Otišao: 24.07.2015
Pozicija: Novak
Član od: 30.05.2015
Otišao: 09.06.2015
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 21.03.2015
Otišao: 10.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.01.2015
Pozicija: Novak
Član od: 22.12.2014
Otišao: 17.01.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.08.2014
Otišao: 20.12.2014
Pozicija: Novak
Član od: 04.08.2014
Pozicija: Novak
Član od: 25.07.2014
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.05.2014
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.05.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.03.2014