j2cek

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.02.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke52878102777
Ø Razina8,019,008,678,34
Pobjede2516147,58%880,00%1451,85%4457,14%
Izgubljene2692450,92%220,00%1140,74%3140,26%
Neriješeno7931,50%00,00%27,41%22,60%
Preživjele bitke1302024,62%550,00%1140,74%2735,06%
Uništenih tenkova338060,6440,40160,59450,58
Odnos razaranja0,850,801,000,90
Otkriveno tenkova427380,8190,90150,56520,68
Počinjena šteta1.016,83994,301.335,191.310,49
Bodovi zauzimanja657731,2400,0000,001321,71
Obrambeni bodovi116150,2200,0000,0000,00
Iskustvo600,33912,80772,52802,97
WN7817,93861,70864,61972,82
WN8977,931158,551318,871348,63
Ukupno
Bitke52878
Ø Razina8,01
Pobjede2516147,58%
Izgubljene2692450,92%
Neriješeno7931,50%
Preživjele bitke1302024,62%
Uništenih tenkova338060,64
Odnos razaranja0,85
Otkriveno tenkova427380,81
Počinjena šteta1.016,83
Bodovi zauzimanja657731,24
Obrambeni bodovi116150,22
Iskustvo600,33
WN7817,93
WN8977,93
Zadnja 24 sata
Bitke10
Ø Razina9,00
Pobjede880,00%
Izgubljene220,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke550,00%
Uništenih tenkova40,40
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova90,90
Počinjena šteta994,30
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo912,80
WN7861,70
WN81158,55
Zadnjih 7 dana
Bitke27
Ø Razina8,67
Pobjede1451,85%
Izgubljene1140,74%
Neriješeno27,41%
Preživjele bitke1140,74%
Uništenih tenkova160,59
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova150,56
Počinjena šteta1.335,19
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo772,52
WN7864,61
WN81318,87
Zadnjih 30 dana
Bitke77
Ø Razina8,34
Pobjede4457,14%
Izgubljene3140,26%
Neriješeno22,60%
Preživjele bitke2735,06%
Uništenih tenkova450,58
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova520,68
Počinjena šteta1.310,49
Bodovi zauzimanja1321,71
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo802,97
WN7972,82
WN81348,63
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke778000
Pobjede29938,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene46359,51%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno162,06%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke16621,34%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3780,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,620,000,000,00
Otkriveno tenkova8571,1000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.563,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja7150,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3890,5000,0000,0000,00
Iskustvo627,610,000,000,00
Ukupno
Bitke778
Pobjede29938,43%
Izgubljene46359,51%
Neriješeno162,06%
Preživjele bitke16621,34%
Uništenih tenkova3780,49
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova8571,10
Počinjena šteta1.563,92
Bodovi zauzimanja7150,92
Obrambeni bodovi3890,50
Iskustvo627,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede222,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene777,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke111,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova111,2200,0000,0000,00
Počinjena šteta756,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja384,2200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo356,890,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede222,22%
Izgubljene777,78%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke111,11%
Uništenih tenkova20,22
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova111,22
Počinjena šteta756,44
Bodovi zauzimanja384,22
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo356,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede321,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1178,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke321,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,1400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,180,000,000,00
Otkriveno tenkova70,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta805,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo503,640,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede321,43%
Izgubljene1178,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke321,43%
Uništenih tenkova20,14
Odnos razaranja0,18
Otkriveno tenkova70,50
Počinjena šteta805,21
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo503,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3851000
Pobjede199051,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene171644,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1453,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120231,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova19870,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova37460,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.410,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja72101,8700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30940,8000,0000,0000,00
Iskustvo712,270,000,000,00
Ukupno
Bitke3851
Pobjede199051,67%
Izgubljene171644,56%
Neriješeno1453,77%
Preživjele bitke120231,21%
Uništenih tenkova19870,52
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova37460,97
Počinjena šteta1.410,41
Bodovi zauzimanja72101,87
Obrambeni bodovi30940,80
Iskustvo712,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke833000
Pobjede37444,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene45054,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21425,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4300,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,690,000,000,00
Otkriveno tenkova7190,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.471,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja11761,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5670,6800,0000,0000,00
Iskustvo663,440,000,000,00
Ukupno
Bitke833
Pobjede37444,90%
Izgubljene45054,02%
Neriješeno91,08%
Preživjele bitke21425,69%
Uništenih tenkova4300,52
Odnos razaranja0,69
Otkriveno tenkova7190,86
Počinjena šteta1.471,12
Bodovi zauzimanja11761,41
Obrambeni bodovi5670,68
Iskustvo663,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (460)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81173,92664288748,18%1211,47
SU-130PM 81305,41707230248,78%1297,30
KV-2 (R) 6941,72717171255,49%1572,42
FV4005 Stage II101501,59605149746,89%1062,07
Progetto M35 mod. 46 81067,9165691746,24%1104,10
Bat.-Châtillon Bourrasque 81221,1773281048,52%1320,37
Somua SM 81301,3174976047,50%1260,08
Object 252U 81014,4365370246,44%909,23
IS7418,1131767246,88%349,63
ELC EVEN 90 8570,3263464650,31%998,10
Object 2579788,4756257443,90%508,45
IS-38599,0053056147,59%467,50
GSOR 1008 81370,8270155947,58%1321,44
60TP Lewandowskiego101739,1271651949,13%1166,03
Object 268 Version 4101375,9162648845,49%827,43
IS-7101295,5363145641,45%819,62
SU-1018650,3950245343,71%491,26
T-109853,8855844442,57%567,43
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3685,3278343955,35%2105,79
Object 2639884,1855941845,93%558,94
Object 279 early 102007,1582540653,45%1295,57
Panhard EBR 10510943,1668039149,36%997,71
T92 HMC101571,2064838850,77%1486,09
Kranvagn101639,5869938547,79%1176,17
T-448617,6955537948,28%655,25
Type 4 Heavy91140,3968134050,29%934,28
Caliban 81069,2271533649,11%1126,90
Object 277101370,6665932146,73%914,28
Type T-345213,1620131844,97%349,37
Manticore10897,0461031144,05%826,53
ISU-152K 81227,5968030950,49%1226,64
Grille 15101750,5163430444,74%1097,07
LTTB8310,1046630144,52%315,16
T3091403,1864028846,88%1054,80
Type 5 Heavy101465,9267527847,12%869,27
TS-5 81238,7073827148,71%1215,96
T-549756,6556527046,67%555,95
T-505157,2529427049,26%363,47
KV-856289,9523626846,27%261,40
T57 Heavy101760,7172826852,99%1312,55
Bat.-Châtillon 155 58101011,3465426747,57%768,79
SU-1527480,8245626549,81%512,42
STB-1102738,2890526155,17%2633,10
FV215b (183) 101487,6862225949,03%982,69
Bat.-Châtillon 25 t101555,5468225747,08%1161,80
ASTRON Rex 105 mm 81227,2572425648,44%1215,27
T-34-856434,2145325546,67%664,03
M53/M5591115,6260525341,90%941,16
M40/M4381000,6662924847,18%1019,87
Jagdpanzer E 100101708,8663424647,15%1103,71
KV-1S6204,3920824647,15%143,59
A-205139,8228524451,64%328,52
Maus101765,9477824249,17%1324,80
Conqueror9963,3360124043,75%648,11
Object 43091123,5564323946,86%849,78
E 100101531,7870223848,74%1033,69
IS-3A 81130,9871723747,26%1057,94
Progetto M40 mod. 65101675,6167323648,31%1247,00
T-54 ltwt.9544,1553823645,76%567,43
Panhard EBR 75 (FL 10) 8534,5960023350,21%749,02
T95/FV4201 Chieftain 102046,6274923145,89%1273,29
ISU-1528663,3052122848,25%509,01
BZ-176 81319,3680822250,90%1213,33
Vz. 55101934,9671421746,54%1332,67
Tiger (P)7700,3555221746,08%740,95
Caernarvon Action X 8777,2363621445,79%746,13
M415310,6536221346,95%342,56
50TP Tyszkiewicza91088,4063320946,89%795,59
AMX Canon d'assaut 105 81278,8469220949,76%1318,60
Object 268101641,5264220850,48%1063,56
Super Conqueror102072,7476920847,60%1515,44
T-100 LT10756,0357620640,29%638,68
Bat.-Châtillon 12 t8474,4350220542,93%599,14
LTG7355,2443120547,80%525,43
M127690,2454920443,14%770,19
53TP Markowskiego8850,2359419946,73%804,18
T-345330,5537719452,06%767,55
SU-100M17586,6848119448,45%622,07
Strv S1 81042,6254419343,52%897,67
MT-256289,1437319244,79%637,72
CS-52 LIS 81112,0967718747,06%1180,95
T110E3101583,8662118641,94%910,95
Leopard 1101576,7760718538,38%1035,79
VK 100.01 (P)8816,0164918149,17%797,75
SU-1006444,2139818050,56%593,16
Prototipo Standard B91152,2658917841,57%826,88
IS-M8704,3355817244,19%576,30
O-Ho8868,8161317144,44%787,72
AMX 50 12091019,5259116946,15%786,04
T110E4101675,6268216951,48%1193,40
T-437452,6947716447,56%526,58
Matilda IV 5252,6135915945,28%417,51
Type 586246,7331915648,08%271,51
AMX 50 B101489,4660915340,52%934,46
FV217 Badger101562,1368915253,29%1039,03
CS-63101446,1966515147,68%1033,33
VK 168.01 Mauerbrecher 8850,5164915053,33%887,44
M54 Renegade 81246,0668015044,67%1232,86
Strv 103-091393,4061714846,62%1123,94
AMX 50 1008734,4956714649,32%659,27
T-29 3213,4729214650,68%632,12
O-Ni7801,4865714555,86%947,16
Mäuschen91049,3762614544,83%732,04
IS-27701,2257514450,69%783,18
Object 70491135,1358514447,22%704,02
MTLS-1G14 3161,4726814346,15%446,44
Char Futur 4 91319,3672414354,55%1128,68
WZ-111 model 1-491026,5764514147,52%767,46
P.43 bis6593,1949914047,14%954,56
Object 260 101653,4972314050,00%1141,71
Charioteer8805,8652913744,53%665,40
Kampfpanzer 07 RH 8874,5864513746,72%985,06
O-I6593,2554313652,21%902,87
Churchill I5374,2741013449,25%634,78
ShPTK-TVP 100 81094,1067513447,76%1107,93
45TP Habicha7681,0054813345,86%746,63
TVP T 50/51101415,0860113240,91%956,08
FV4004 Conway91024,6053213237,88%646,28
Object 274a 81023,1464513242,42%1031,82
Panhard AML Lynx 6x68347,2245713145,80%372,35
Bat.-Châtillon 25 t AP9900,9356913041,54%691,24
M446541,7047312846,09%786,39
Object 780 101792,5273512846,88%1352,47
Caernarvon8808,0662812651,59%772,70
Conqueror Gun Carriage101528,2770812557,60%1304,95
Waffenträger auf Pz. IV91395,4864612450,00%1035,82
Object 140101183,9959112438,71%700,50
WZ-111 model 5A101277,5663112345,53%813,46
T-284200,2825812151,24%460,47
CS-538880,7653812138,84%873,75
KV-15252,4428212143,80%284,08
Challenger7692,2151512050,00%836,92
Object 907 101418,7369912050,00%988,09
HWK 128727,7973212061,67%1380,43
LT-432 8607,2454512040,00%866,41
Black Prince7530,7152011850,00%547,73
Centurion Mk. 7/191080,4360711539,13%806,86
Hotchkiss EBR7297,6840211544,35%398,68
Bisonte C45 81344,8877411544,35%1368,99
Chimera 81078,7772111556,52%1018,83
AMX 13 57 GF 7603,5163811248,21%989,29
Škoda T 56 81458,4780410851,85%1374,67
StuG IV 5348,6237610749,53%762,10
WZ-111-1G FT81107,3559910645,28%1039,96
T-34-85M 6761,5566810656,60%1321,24
Tortoise91271,0767510546,67%955,98
114 SP2 101610,6558010442,31%881,73
Ferdinand8762,7753510346,60%618,42
AMX 50 Foch B101641,9167410351,46%1065,38
T-832 81348,0874510242,16%1274,21
P.43 ter7598,3049710142,57%706,91
Type 6191050,5660510143,56%790,32
SU-855258,552869949,49%410,38
Strv 103B101526,005659739,18%864,31
Cobra 91255,866399639,58%917,04
E 75 TS 8958,426139545,26%824,37
Škoda T 27 81035,186679546,32%1168,11
Rheinmetall Panzerwagen10995,506729446,81%934,13
Jagdtiger91371,085929240,22%1018,66
Object 7059927,286439047,78%690,05
Ares 859996,316958952,81%769,77
AMX 12 t6471,774918851,14%1226,12
Object 705A101429,156938852,27%1039,79
UDES 15/16101275,796548750,57%819,81
122 TM 81045,686388744,83%1008,02
Object 430U101723,586448639,53%1205,26
Sturer Emil7685,224638541,18%793,81
XM551 Sheridan10803,695508540,00%657,91
1108592,365758453,57%538,18
Kanonenjagdpanzer 105 81080,696258446,43%1029,78
Škoda T 256586,514638342,17%927,81
40TP Habicha6395,604118247,56%573,92
Centurion Mk. I8885,996078149,38%952,99
CS-447762,516268056,25%1079,51
AMX M4 mle. 457780,055478042,50%854,37
IS-2 shielded 7978,337118048,75%1280,05
M5A1 Stuart4134,081647946,84%257,46
UDES 14 Alt 58910,546197852,56%978,30
T25 AT7576,334397839,74%597,75
VK 30.01 (P)6567,665007746,75%793,20
Object 703 Version II 81031,556557738,96%922,72
Lion 101778,696517741,56%1289,69
Centurion Action X101293,836347644,74%848,52
Controcarro 1 Mk. 291235,646317444,59%845,45
Tiger I7810,715937350,68%917,59
Stuart I-IV3135,082097341,10%295,38
P.44 Pantera8829,815857349,32%903,95
Sherman Firefly6396,744447057,14%644,73
AMX 13 757527,695147044,29%941,31
T110E5101469,696317042,86%908,29
Rhm.-Borsig Waffenträger81045,496097055,71%1006,95
M75207,722966844,12%526,48
SU-85B4204,162666854,41%397,29
Pz.Sfl. IVc5383,583426543,08%709,08
AMX M4 mle. 54101497,226986552,31%1010,73
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3447,297736550,77%1125,32
ARL 446592,565066451,56%917,37
WZ-132-110797,135426443,75%617,95
Lorraine 155 mle. 507581,894896439,06%499,78
AT 158785,595766446,88%660,74
KV-26730,166146357,14%1293,15
Nashorn6596,194076333,33%720,77
AMX ELC bis5271,813406336,51%676,63
25TP KSUST II5293,323256243,55%494,17
M-V-Y101401,666516245,16%889,01
Strv m/42-57 Alt A.2 6897,247216254,84%1736,98
Kampfpanzer 50 t 91333,076946140,98%974,01
O-I Experimental5305,953655839,66%334,24
T216397,384785850,00%983,05
Leo7719,465025738,60%907,86
Ikv 90 Typ B7726,024605742,11%903,46
AE Phase I 91200,896705745,61%934,60
Churchill VII6451,774535641,07%568,58
E 50 Ausf. M101272,465655633,93%696,61
Ares 7581078,577565653,57%1238,38
SMV CC-567901,226325552,73%1192,28
AMX AC mle. 488711,075005545,45%599,21
Pz.Kpfw. 5581408,557985554,55%1167,68
Type 5 Chi-Ri7646,024945438,89%827,46
T28 Concept 7691,805595455,56%953,60
Semovente M43 Bassotto6836,285985354,72%1412,92
AMX 13 F3 AM6513,024755341,51%575,00
T-34-2G FT7906,815925358,49%1226,28
K-91101433,916565343,40%936,01
S-517748,856345251,92%822,43
TNH T Vz. 5191471,336585234,62%1131,77
CS-599876,334705226,92%556,35
STA-2 81000,737065250,00%1281,32
SMV CC-678986,966125145,10%918,38
AMX 13 105101018,186305145,10%953,83
UDES 0381070,945705044,00%932,46
M2 Medium Tank384,301865056,00%185,83
212A91360,227954959,18%1322,71
Churchill Gun Carrier6485,614134951,02%775,80
14TP4177,853104854,17%568,64
ARL V396555,024454847,92%927,37
M47 Iron Arnie 81217,506604831,25%1253,16
Pz.Kpfw. T 25 5373,924874862,50%971,27
P.435310,943644748,94%678,20
Type 2597 Chi-Ha395,091204742,55%96,21
T2881311,026474742,55%1206,99
Panhard AMD 178B6176,382764736,17%186,49
T-46360,981374634,78%0,86
IS-4101480,786404634,78%883,83
T9591330,246294641,30%889,78
T82 HMC4112,091844641,30%117,56
Pz.Kpfw. VII101439,246634641,30%858,70
WZ-111G FT91167,645394533,33%678,35
AMX AC mle. 467606,305114461,36%784,02
Type 95 Heavy4210,602784344,19%488,93
Vz. 71 Tesák10507,355934346,51%351,11
Ho-Ri 3101834,746294344,19%1055,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5354,123664353,49%786,47
SMV CC-64 Vipera 81332,216664339,53%1212,53
50TP prototyp 81199,627734254,76%1465,97
VK 45.02 (P) Ausf. B91106,196754257,14%964,97
Type 5 Ka-Ri 81263,106914257,14%1211,57
BT-74145,492384153,66%381,84
Strv 746435,834494143,90%650,41
M10 Wolverine5304,443404143,90%484,08
Controcarro 3 Minotauro101459,657264057,50%936,35
Object 283 91259,657134047,50%1182,05
HWK 30 8742,905734045,00%1079,54
EMIL 1951 81315,407254047,50%1274,43
FV3046377,643823961,54%625,37
56TP 81373,598773969,23%1555,95
AT 77916,186193852,63%1067,82
T 55A 91365,296653839,47%1163,82
Hummel6488,594433740,54%502,64
Tiger II8943,735903745,95%978,25
M36 Jackson6468,144413745,95%641,48
BDR G1 B5627,925123647,22%1178,59
T499764,946213644,44%930,02
T-34 shielded 5261,063593647,22%451,46
STA-18735,376133545,71%840,87
Sherman III5296,533593450,00%643,31
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8930,216053447,06%881,72
Cromwell6763,156433351,52%1613,95
Lorraine 155 mle. 518786,765993348,48%723,13
SU-76M4107,751653234,38%27,19
Projekt ION 81381,418123259,38%1202,62
Type 64 6405,594673237,50%722,35
Marder 38T4360,653863151,61%917,49
Ikv 1035273,102963043,33%448,66
Super Hellcat 7960,506613046,67%1508,69
WZ-131G FT6629,314792958,62%1095,56
T14 5450,075602846,43%711,92
Lago4161,822392839,29%234,90
B.U.G.I.6857,296382853,57%1569,69
SDP 44 Burza6924,866592857,14%1865,52
Leopard Prototyp A9947,185482839,29%601,42
T18 HMC339,541272853,57%150,69
Taschenratte111685,438002842,86%809,97
Jagdtiger Prototype 81281,897302850,00%1120,88
Ares 90101627,747532751,85%1153,99
AMX 404145,882902653,85%416,18
LPT-67 Šelma9381,546612661,54%468,16
FV2078776,817072665,38%918,26
Concept No. 5101378,465832638,46%765,33
Concept 1B 91517,087042642,31%937,47
Ikv 65 Alt II6530,764012536,00%681,57
M5 Stuart4118,362362532,00%64,94
Ho-Ri 191291,207312556,00%970,81
T28 Prototype8935,125252544,00%826,31
G.W. Tiger (P)8903,725422536,00%796,85
Comet7667,385922454,17%1083,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4177,673092450,00%452,38
T-127 360,251732437,50%0,22
Excalibur 6497,794322445,83%596,74
Strv m/425251,173472356,52%564,05
TVP VTU Koncept8656,874752334,78%587,91
T-103 81264,966412334,78%1142,61
Semovente M415566,415222254,55%1232,38
Crusader 5.5-in. SP7448,094392240,91%394,48
Kampfpanzer 07 P(E) 101594,056392227,27%1025,28
SFAC 105 81173,416532250,00%981,80
Type 4 Chi-To6388,904042152,38%591,92
G.W. E 100101085,675062128,57%629,00
Kunze Panzer 91729,817252147,62%1533,69
T2071228,759012065,00%2070,57
Crusader6197,152672040,00%293,55
SDP 60 Gonkiewicza91332,307632060,00%1189,68
Type 6891212,457002050,00%959,12
M10 RBFM 5416,204252055,00%702,03
Type 95 Ji-Ro6587,843571915,79%762,65
Type 3 Ju-Nu6810,165891957,89%1188,14
Type 5781145,426151942,11%1045,49
Waffenträger auf E 100101326,055901942,11%648,59
TKS z n.k.m. 20 mm 2114,002081822,22%394,19
Obsidian 8859,336191844,44%877,72
10TP3173,712621741,18%454,75
T-26238,411151723,53%0,42
Chi-To SP71129,946191747,06%1160,06
Pawlack Tank6969,066841752,94%1741,44
T-116 3239,943711758,82%1079,85
Vz. 68 Squall 8428,715411741,18%446,43
Stridsyxa 81522,355721717,65%1267,42
T1 HMC250,001031656,25%169,80
NC 70 Błyskawica101423,945671637,50%757,09
SDP 58 Kilana81305,696121631,25%1313,23
T25/27938,386421668,75%1562,93
Object 777 Version II 91246,386271631,25%882,99
KR-1111385,696741637,50%554,54
DBV-152 101530,006301546,67%903,75
Somua SAu 404221,403671553,33%535,28
M4A1 FL 10 6751,936081553,33%1142,12
Ho-Ri 28761,936911471,43%850,09
Valentine II 4184,294151464,29%603,08
Sexton I 3245,432581435,71%573,54
Krupp-Steyr Waffenträger 7941,216311457,14%1488,46
M3 Stuart3194,082901361,54%739,16
B14146,772621346,15%211,54
Type 7110941,005351338,46%365,85
Hirschkäfer111312,694671330,77%521,07
VK 30.01 (H)5437,253501241,67%802,96
S35 CA5446,504491258,33%1043,93
M48A5 Patton101601,426211241,67%1134,42
T71 DA7652,755541241,67%1201,73
AMBT 81132,586421241,67%1001,77
OCP Peacekeeper 91411,426301233,33%846,41
Grille5434,914781154,55%874,27
Vz. 60S Dravec 101192,826361145,45%565,60
WZ-113G FT101847,557211154,55%1137,10
Bishop5223,002391136,36%202,39
Windhund 8835,184871127,27%639,60
KV-1SA 5864,459131172,73%2111,09
M56 Scorpion 7689,915681154,55%866,75
Valiant 5495,095641163,64%1129,21
Pz.Kpfw. III Ausf. E3189,503311050,00%503,78
Object 26110852,407301080,00%675,47
M24 Chaffee5300,404321090,00%1033,33
TS-54 8954,406021040,00%782,78
Versuchspanzer 5791439,907061040,00%980,70
AT 15A 7681,806251070,00%956,80
SDP 57 Gowika7905,11644955,56%1279,88
BZ-1668805,78568944,44%689,34
AAT60 81382,00810966,67%1621,67
GSOR 1010 FB 81576,44593933,33%1629,42
43 M. Toldi III 3218,00330944,44%831,79
M66474,50453850,00%609,21
Type 3 Chi-Nu5267,13376862,50%734,65
Grant4275,38357862,50%996,80
Ikv 723163,00188837,50%228,14
VK 16.02 Leopard5135,63250837,50%148,51
G.W. Panther7761,13465825,00%693,79
FV230 Canopener101211,88520825,00%601,47
KPz 3 Projekt 07 HK 91991,50711837,50%1952,26
P26/404463,14406757,14%1364,65
M2 Light2213,14211742,86%665,14
Cruiser Mk. IV4159,00256757,14%407,00
BZ-75101808,71779757,14%1245,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C3208,29362728,57%900,52
MKA 2273,14362757,14%1014,38
KV-5 8694,57473728,57%441,32
Bofors Tornvagn 81191,29671742,86%1087,53
FV201 (A45) 7635,86436714,29%626,56
TT-130M 91030,71587728,57%756,23
Škoda T 245189,83274666,67%478,44
121102036,00859666,67%1906,43
Covenanter5196,50393650,00%522,65
ST-II101432,67800666,67%1038,66
Type 62 7654,40783580,00%1401,00
D23181,80322560,00%719,73
T1 Cunningham1172,00191560,00%1003,73
4TP195,00247560,00%394,61
Sav m/43467,0099520,00%0,93
MS-11344,60283560,00%1887,84
Marder II3156,80285580,00%507,87
Renault UE 573174,20266540,00%323,18
Pz.Sfl. IVb4151,40256580,00%469,09
Patton the Tank 9870,00589560,00%766,73
Panther/M10 71001,20657540,00%1468,07
Vickers Medium Mk. I1147,25231475,00%917,86
AT-12113,25229475,00%472,99
M4 Improved 5364,00384450,00%799,90
Char Mle. 75 91352,75941475,00%2055,41
L-60 256,258740,00%29,26
M16/43 Sahariano 3839,5011624100,00%3417,87
BT-7 artillery 3494,00632450,00%2419,95
112 8929,25779450,00%954,47
Fiat 30001178,33259366,67%971,01
L6/40251,67217366,67%230,82
M14/412118,67189333,33%201,67
Type 1 Chi-He4167,00360366,67%494,88
Konštrukta T-34/1007505,675653100,00%735,99
Leichttraktor1182,005213100,00%1156,92
Pz.Kpfw. 38 (t)340,33161366,67%227,75
Felice 92008,00812366,67%2222,68
CS-67 Szakal111605,67837366,67%1201,20
Durchbruchswagen 24629,00634366,67%2219,98
StuG III Ausf. B436,33106333,33%0,00
SU-2-122 5943,338423100,00%2645,10
K-91-PT 92638,00997366,67%2722,36
Jagdpanzer E 90 91535,67473333,33%817,77
Pz.Kpfw. 35 R 2478,00732366,67%1771,45
Saryuda 9676,33436333,33%257,39
Ashigaru 10596,3338330,00%97,98
T92 8759,67563333,33%1428,14
M2263,50115250,00%110,12
Type 97 Te-Ke 2635,50829250,00%4722,40
Mitsu 1085919,007992100,00%1984,99
Pz.Sfl. IC 4492,50440250,00%1566,45
Pz.Kpfw. T 15 3323,005712100,00%1465,71
FV1066 Senlac 8561,50552250,00%774,59
KV-4 KTTS 8365,50463250,00%218,28
Turán III prototípus 50,0011120,00%0,00
Fantôme 91680,0056920,00%1362,58
Rinoceronte103196,0012111100,00%2853,36
GSOR the TANK 91528,0010261100,00%1302,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5439,0024910,00%677,11
T-34 with L-11 474,0014110,00%0,00
Convert. Medium Tank T3 3358,0029710,00%828,99
STG 81986,0012601100,00%3543,93
Lago M38 3499,008331100,00%1270,96
T-45 2657,0066210,00%4811,48
KV-220-2 51046,009541100,00%2128,52
FV4202 81214,0010051100,00%1717,48
AMX 13 (FL 11) 5345,005881100,00%1191,83
A25 Harry Hopkins I 41206,0013771100,00%5279,66
King Tiger (Captured) 73016,00169410,00%7742,62

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.02.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.02.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 03.12.2020
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 18.01.2021
Otišao: 10.02.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.12.2019
Otišao: 23.01.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.02.2020
Otišao: 26.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 29.03.2020
Otišao: 31.03.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 11.04.2020
Otišao: 17.06.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 18.07.2020
Otišao: 02.12.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.02.2020
Otišao: 19.02.2020
Pozicija: Novak
Član od: 20.02.2020
Otišao: 27.02.2020
Pozicija: Novak
Član od: 18.06.2020
Otišao: 17.07.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 12.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 03.08.2018
Otišao: 12.01.2019