hunterrex1

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.03.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke341922396312
Ø Razina7,928,788,458,53
Pobjede1505944,04%1043,48%4647,92%13944,55%
Izgubljene1863854,51%1356,52%4951,04%16954,17%
Neriješeno4951,45%00,00%11,04%41,28%
Preživjele bitke641518,76%28,70%1313,54%4113,14%
Uništenih tenkova136330,40100,43570,591510,48
Odnos razaranja0,490,480,690,56
Otkriveno tenkova211950,62100,43480,501770,57
Počinjena šteta676,51768,91836,41817,35
Bodovi zauzimanja342771,0000,00390,411020,33
Obrambeni bodovi65730,1900,0000,0000,00
Iskustvo513,54653,30634,80594,37
WN7498,68448,79643,50535,46
WN8492,22507,22657,42592,62
Ukupno
Bitke34192
Ø Razina7,92
Pobjede1505944,04%
Izgubljene1863854,51%
Neriješeno4951,45%
Preživjele bitke641518,76%
Uništenih tenkova136330,40
Odnos razaranja0,49
Otkriveno tenkova211950,62
Počinjena šteta676,51
Bodovi zauzimanja342771,00
Obrambeni bodovi65730,19
Iskustvo513,54
WN7498,68
WN8492,22
Zadnja 24 sata
Bitke23
Ø Razina8,78
Pobjede1043,48%
Izgubljene1356,52%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke28,70%
Uništenih tenkova100,43
Odnos razaranja0,48
Otkriveno tenkova100,43
Počinjena šteta768,91
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo653,30
WN7448,79
WN8507,22
Zadnjih 7 dana
Bitke96
Ø Razina8,45
Pobjede4647,92%
Izgubljene4951,04%
Neriješeno11,04%
Preživjele bitke1313,54%
Uništenih tenkova570,59
Odnos razaranja0,69
Otkriveno tenkova480,50
Počinjena šteta836,41
Bodovi zauzimanja390,41
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo634,80
WN7643,50
WN8657,42
Zadnjih 30 dana
Bitke312
Ø Razina8,53
Pobjede13944,55%
Izgubljene16954,17%
Neriješeno41,28%
Preživjele bitke4113,14%
Uništenih tenkova1510,48
Odnos razaranja0,56
Otkriveno tenkova1770,57
Počinjena šteta817,35
Bodovi zauzimanja1020,33
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo594,37
WN7535,46
WN8592,62
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke105000
Pobjede3028,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7268,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno32,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2019,05%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova260,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,310,000,000,00
Otkriveno tenkova420,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta883,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja340,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi110,1000,0000,0000,00
Iskustvo476,470,000,000,00
Ukupno
Bitke105
Pobjede3028,57%
Izgubljene7268,57%
Neriješeno32,86%
Preživjele bitke2019,05%
Uništenih tenkova260,25
Odnos razaranja0,31
Otkriveno tenkova420,40
Počinjena šteta883,69
Bodovi zauzimanja340,32
Obrambeni bodovi110,10
Iskustvo476,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7131004
Pobjede274238,45%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene434160,88%00,00%00,00%4100,00%
Neriješeno480,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke182325,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30480,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova52580,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.071,610,000,00922,25
Bodovi zauzimanja161762,2700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi155112,1800,0000,008521,25
Iskustvo584,340,000,0088,50
Ukupno
Bitke7131
Pobjede274238,45%
Izgubljene434160,88%
Neriješeno480,67%
Preživjele bitke182325,56%
Uništenih tenkova30480,43
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova52580,74
Počinjena šteta1.071,61
Bodovi zauzimanja161762,27
Obrambeni bodovi155112,18
Iskustvo584,34
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta922,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi8521,25
Iskustvo88,50

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1131000
Pobjede46841,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene65357,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno100,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27624,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4490,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,530,000,000,00
Otkriveno tenkova5520,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.102,090,000,000,00
Bodovi zauzimanja5640,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5100,4500,0000,0000,00
Iskustvo663,020,000,000,00
Ukupno
Bitke1131
Pobjede46841,38%
Izgubljene65357,74%
Neriješeno100,88%
Preživjele bitke27624,40%
Uništenih tenkova4490,40
Odnos razaranja0,53
Otkriveno tenkova5520,49
Počinjena šteta1.102,09
Bodovi zauzimanja5640,50
Obrambeni bodovi5100,45
Iskustvo663,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (299)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 703 Version II 8799,92662200346,63%647,06
TS-54 8682,51609187744,54%506,83
SDP wz 66 Grom 8756,98545119242,11%521,80
Object 252U 8895,7963394143,15%726,80
M16/43 Sahariano 3316,7934961660,23%807,07
Object 26110858,5862060749,26%611,55
Bat.-Châtillon Bourrasque 8602,9352558840,82%416,39
60TP Lewandowskiego101222,4265057143,96%683,61
E 10010932,7356356743,03%469,03
VK 30.02 (M)6251,9725056645,23%242,59
Type 5 Heavy101574,5175051145,21%925,28
Tiger I7439,8734151043,92%324,77
E 759575,4839346239,18%235,43
Tiger II8382,8434945337,75%133,61
Object 277101043,7060745241,81%581,98
BZ-75101114,7563543842,69%583,44
Pawlack Tank6564,4949243348,96%762,18
Object 14010704,4052935338,81%279,02
T-109695,1753934541,45%405,27
M-III-Y8485,0847430542,95%296,03
VK 36.01 (H)6378,4934229251,71%482,81
T-448447,5941428643,36%342,22
T-34-856382,0534627745,85%512,63
M10 RBFM 5375,2042027047,04%554,65
IS-38489,2643826936,43%239,29
1108789,8760425945,95%679,82
AMX 50 Foch B101058,6262625546,67%563,86
Škoda T 27 8496,6739724341,98%358,68
T110E3101136,7362423744,73%601,22
BZ-1668570,8652023343,78%404,80
KV-1SA 5288,5728922845,18%372,42
T-549520,1653822546,22%304,46
CS-599790,3056322343,05%512,47
Prototipo Standard B9674,8852621942,01%352,44
Type 586414,5137621946,12%596,13
Conqueror9890,6565321347,89%614,71
IS7456,2335120638,83%319,23
50TP Tyszkiewicza9860,7162720545,85%577,42
Carro da Combattimento 45 t 10909,2161920346,31%474,78
M-V-Y10999,9057920136,32%450,43
M-VI-Y9579,5854719744,16%306,55
T110E5101055,8062519636,73%513,57
AMX 50 B101019,0257719040,00%502,83
Strv 103B10992,9353218938,10%409,02
CS-6310647,0053218737,97%208,73
BZ-587549,6550318749,20%527,92
53TP Markowskiego8675,0555118646,77%543,84
Strv 103-09838,0654418442,93%478,01
Vz. 60S Dravec 101140,3464818342,62%478,88
Pz.Kpfw. 5581045,2571818345,90%777,67
FV230 Canopener10913,4958518136,46%340,55
Super Conqueror10825,6758317839,89%354,23
Maus101261,7768417638,07%689,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4153,5523517548,57%218,69
Leopard 110749,7152717539,43%294,54
M10 Wolverine5258,9621017240,70%309,11
NC 70 Błyskawica10851,6655716842,86%362,30
T9591002,9164916448,78%635,84
FV4005 Stage II10821,2151915941,51%384,40
SU-130PM 8694,7051715943,40%432,16
UDES 038544,1045415642,95%345,00
FV217 Badger101227,9061515436,36%564,46
CS-538477,9547915040,67%384,11
BZ-689743,0256014544,83%414,74
P.44 Pantera8597,6155214446,53%544,25
T-345194,5023114247,89%320,30
M-II-Y7617,3856913756,93%705,44
212A9759,9859313648,53%542,56
Progetto C50 mod. 669920,7358913538,52%538,83
SDP 60 Gonkiewicza9881,0359513545,19%532,53
SDP 58 Kilana8604,6552312744,09%416,35
FV227 Conceiver8562,0651012438,71%331,45
AMX M4 mle. 54101153,4264512343,09%647,16
Object 2579975,1664711940,34%653,54
Mäuschen9991,0267411854,24%777,32
Versuchspanzer 579834,1859511640,52%428,25
Jagdpanzer E 100101055,6853511435,09%421,38
T-284160,5815011239,29%215,44
Windhund 8637,1947011239,29%393,26
VK 30.01 (H)5175,2423411037,27%114,84
STB-110888,3559411038,18%419,74
Indien-Panzer8604,8954710945,87%549,98
VK 100.01 (P)8780,7461410944,95%690,04
AMX ELC bis5213,8631510649,06%519,13
FV229 Contender9804,4155510636,79%373,89
Churchill VII6401,4739110339,81%467,09
M36 Jackson6285,7325610335,92%180,11
Jagdtiger91005,0857110335,92%568,37
T328686,9056710243,14%528,76
Leopard Prototyp A9622,9453310242,16%317,53
T-29 3238,5924110248,04%661,19
Black Prince7452,5848210139,60%333,79
Caernarvon8583,0155710045,00%419,92
IS-7101131,1460710033,00%599,64
Stridsyxa 8637,385139944,44%366,87
Type 1 Chi-He4194,431969843,88%373,10
T25 AT7365,703859842,86%243,90
LPT-67 Šelma9484,584849734,02%332,66
T-437339,563889647,92%331,16
T1 Heavy5432,464429454,26%778,84
O-Ho8502,375109341,94%308,06
KV-1S6341,703049341,94%347,54
25TP KSUST II5293,423209147,25%526,14
STA-18450,164979142,86%315,45
Vz. 64 Blesk8430,365279141,76%441,29
FV4004 Conway9888,715689143,96%564,33
O-Ni7620,935939056,67%702,82
T288691,025329041,11%453,94
Manticore10527,515609044,44%371,32
P.43 ter7496,835238851,14%614,55
T297708,246208647,67%722,51
KV-5 8568,565958542,35%384,42
Tiger 131 6577,195028336,14%662,78
WZ-111 model 1-49704,515568140,74%374,09
BT-7494,951848046,25%119,79
SU-855344,222477946,84%584,42
Progetto M40 mod. 6510815,425297936,71%317,51
WZ-111 model 5A10873,416387844,87%452,31
DZT-159 9842,085847841,03%446,68
S-517363,954347741,56%204,46
45TP Habicha7694,575877750,65%773,23
M8A14299,382177741,56%559,17
Rinoceronte10994,786227643,42%500,16
CS-447509,595007644,74%533,71
AMX AC mle. 488690,265537646,05%548,04
Panhard EBR 10510306,805397643,42%118,80
P.43 bis6277,363507537,33%219,08
Progetto CC55 mod. 548680,885597443,24%480,20
AMX M4 mle. 519949,195987245,83%571,87
SU-1006288,792707147,89%284,09
M10391011,037027153,52%796,15
Ares 859736,356177145,07%458,70
Object 2639979,135256930,43%519,65
SU-14-28596,245136841,18%415,07
Type 4 Heavy91187,356086832,35%854,32
40TP Habicha6338,403856747,76%425,17
Waffenträger auf Pz. IV9711,665136740,30%307,58
Ares 758536,975546744,78%375,69
Ashigaru 10865,035286735,82%286,42
Fantôme 9600,815016735,82%265,28
Cavalier5147,092366631,82%61,68
SDP 57 Gowika7555,955196454,69%642,37
Achilles6474,174296440,63%588,90
GSOR the TANK 9660,665396439,06%340,73
FV224 Chopper7731,816436457,81%800,88
AMX 50 1008572,745586154,10%503,21
Object 268 Version 410971,646166137,70%412,97
Kampfpanzer 6710873,846206144,26%393,80
BZ-79111254,627636046,67%558,14
Super Hellcat 7215,972536046,67%91,55
AMX 65 t8604,465775957,63%591,47
KR-1111012,566685938,98%346,50
SU-76M4148,021625850,00%231,34
Charioteer8569,594975846,55%396,06
T6 Medium4340,792885749,12%663,81
Patton the Tank 9637,186185752,63%480,22
Panhard AMD 178B6144,703185650,00%218,65
LHMTV8382,024645637,50%384,93
Rhm.-Borsig Waffenträger8724,155065438,89%456,42
Type 4 Chi-To6275,362335335,85%217,03
KV-26541,064615345,28%712,90
AMX 50 1209886,236425251,92%660,29
P.435277,022965149,02%526,62
Tiger (P)7528,334915135,29%421,64
Ikv 65 Alt II6431,684245052,00%615,31
Ferdinand8735,885935058,00%672,18
Matilda4298,902654963,27%794,88
Type 3 Chi-Nu5249,122434940,82%407,60
T-34 with L-11 4121,062484746,81%208,75
TNH T Vz. 519797,615654641,30%445,30
Type T-345251,642924544,44%444,13
OCP Peacekeeper 9904,275464531,11%443,61
ARL V396275,323324443,18%263,59
GSR 3301 Setter7348,685764459,09%725,50
Carro d'assalto P.887623,165664351,16%659,20
Type 619645,314884233,33%277,66
B.U.G.I.6373,323614139,02%344,08
Panther786,902274037,50%0,00
Ikv 90 Typ B7376,253724035,00%246,16
TNH 105/10008779,517043961,54%856,86
Škoda T 177353,744603948,72%530,01
VK 16.02 Leopard5131,152213943,59%186,44
Challenger7480,494373943,59%391,03
GSOR 3301 AVR FS9408,545183943,59%353,96
Škoda T 245280,132813860,53%698,96
Vz. 55101143,276323740,54%555,18
M5 Stuart4341,003203735,14%789,99
SU-86318,493883748,65%269,43
AMX M4 mle. 457557,365223650,00%547,15
Škoda T 256471,634413545,71%676,35
O-I6864,317213560,00%1549,73
SDP 44 Burza6328,343443534,29%257,23
Grille 1510802,406303551,43%411,34
T-103 8670,205653551,43%546,68
StuG IV 5224,603223540,00%267,97
Type 5 Chi-Ri7552,715373447,06%668,89
AMX AC mle. 467572,714593438,24%585,74
P26/404300,062193342,42%595,54
Sav m/434190,032523357,58%425,28
Type 4 Ju-To7747,766463360,61%936,88
Cromwell6278,253543246,88%320,69
DS PZInż5319,693413246,88%510,27
VK 30.02 (D)7157,413483253,13%140,57
Ares 9010673,415853246,88%296,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5255,313763237,50%308,60
UDES 03 Alt 3 9793,035293234,38%365,75
WZ-111 Alpine Tiger 8686,225833237,50%497,46
Jagdpanzer IV6547,904493135,48%783,28
Vz. 71 Tesák10412,425013135,48%131,16
AMX 13 (FL 11) 5177,942293138,71%282,06
ARL 446506,434593053,33%750,13
Ikv 1035160,932753056,67%261,93
S35 CA5325,472833043,33%466,30
M66443,004402948,28%473,60
T-703200,641272825,00%509,43
Type 97 Chi-Ha3163,332172751,85%412,33
Panhard AML Lynx 6x68230,853882733,33%93,59
A-205120,232362634,62%116,47
M5A1 Stuart4127,081732638,46%156,66
Sturer Emil7422,654452646,15%376,51
Char de transition 6492,324852544,00%553,05
Jagdpanther7531,084622437,50%432,17
SU-1018438,174262429,17%184,72
IS-27624,304482330,43%505,03
KV-15302,353122334,78%340,66
M24E2 Super Chaffee 679,091752334,78%0,21
Hotchkiss EBR7219,233142227,27%153,84
T207473,295122138,10%434,61
Somua S353219,353262080,00%672,78
SU-122A5153,252352050,00%170,13
Strv m/40L3186,841611931,58%402,02
ST vz. 394226,212261952,63%567,71
14TP4140,331861850,00%325,48
AMX 404169,282261861,11%555,45
Type 3 Ju-Nu6552,224571833,33%522,19
Lago4158,411801729,41%216,82
M4A3E8 Sherman6341,294391758,82%539,84
Vz. 44-17688,536591758,82%818,12
LT vz. 383170,561451643,75%459,50
AMX 50 Foch9696,695701650,00%390,23
Char Futur 4 9832,196921668,75%665,83
Type 95 Heavy4193,472301533,33%349,27
Type 578772,137111560,00%776,74
Object 283 9251,874191560,00%221,92
10TP3156,501591457,14%509,87
MS-11225,791671457,14%1241,36
AE Phase I 9636,505871450,00%406,72
Chi-Go 7635,076271457,14%711,16
B14496,084821369,23%1654,05
Churchill I5357,084071353,85%641,47
Grille5188,692511346,15%190,92
Covenanter563,152031346,15%61,55
TKS z n.k.m. 20 mm 287,751971250,00%299,73
Crusader6320,173401233,33%635,87
Type 2597 Chi-Ha3183,672211241,67%419,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E3337,923231258,33%1111,53
VK 30.01 (P)6297,754531250,00%317,52
Somua SAu 404198,082311241,67%303,88
Nashorn6534,674541250,00%734,62
BT-53182,731681136,36%174,94
Panzerwagen 39 3118,102531030,00%248,57
AT 25182,203161060,00%317,75
FCM 36292,78179966,67%389,15
Black Prince II 7735,78595944,44%800,41
T26E3 Eagle 7 7642,67509933,33%605,70
ELC EVEN 90 8212,22299922,22%90,79
Gabler’s Destroyer 5124,75373862,50%309,01
Kampfpanzer 07 RH 8524,38391825,00%315,07
T78 6344,25342837,50%184,49
Chrysler MTC 2TC 8498,43420728,57%166,16
StuG III Ausf. G5303,83324666,67%646,35
M3 Stuart3203,00259580,00%795,01
SDP 40 Zadymka5236,20263540,00%219,88
Cruiser Mk. IV4235,40423580,00%729,43
Valentine3175,25155425,00%384,98
Pz.Kpfw. II Ausf. G341,2593425,00%0,00
StuG III Ausf. B4358,50281450,00%745,34
M4A3(76)W Sherman 6425,2525640,00%408,32
Valiant 5170,7512940,00%75,30
Straussler V–4/40 3195,50268425,00%406,44
Mitsu 1085256,0020830,00%181,32
M4-85 5390,00453333,33%618,48
T-34-85M 6309,00200333,33%186,06
FCM 2C 3202,33472366,67%606,04
Churchill Crocodile 6501,008023100,00%783,92
Strv m/38268,502422100,00%292,22
Type 95 Ha-Go2174,509520,00%518,46
7TP286,508520,00%53,28
AMX 38373,5011820,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs431,501832100,00%261,00
SU-100M171262,0010632100,00%2001,96
T-602202,00223250,00%731,69
AM 39 Gendron-Somua 2132,5014820,00%233,37
Strv m/31 3160,0017610,00%150,18
Cruiser Mk. II2116,002391100,00%527,15
IS-2 shielded 7440,005521100,00%489,56
T3E2 Medium Tank 3144,0015910,00%304,17
Object 777 Version II 90,0021010,00%0,00
AMX ELC 901 60,003741100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.03.2026
Pozicija: Novak
Član od: 20.03.2026
Otišao: 29.03.2026
Pozicija: Novak
Član od: 17.03.2026
Otišao: 19.03.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 02.03.2026
Otišao: 15.03.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.12.2025
Otišao: 01.03.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.12.2025
Otišao: 06.12.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.11.2025
Otišao: 03.12.2025
Pozicija: Obavještajac
Član od: 22.09.2025
Otišao: 15.11.2025
Pozicija: Novak
Član od: 15.09.2025
Otišao: 22.09.2025
Pozicija: Novak
Član od: 03.09.2025
Otišao: 12.09.2025
Pozicija: Novak
Član od: 11.08.2025
Otišao: 03.09.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.08.2025
Otišao: 10.08.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.05.2025
Otišao: 05.08.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.04.2025
Otišao: 09.05.2025
Pozicija: Novak
Član od: 24.04.2025
Otišao: 26.04.2025
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 07.04.2025
Otišao: 21.04.2025
Pozicija: Novak
Član od: 02.04.2025
Otišao: 06.04.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.03.2025
Otišao: 02.04.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 15.02.2025
Otišao: 27.03.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.01.2025
Otišao: 14.02.2025
Pozicija: Novak
Član od: 04.01.2025
Otišao: 12.01.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.10.2024
Otišao: 30.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.08.2024
Otišao: 29.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.08.2024
Otišao: 18.08.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.07.2024
Otišao: 05.08.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.04.2024
Otišao: 04.07.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.12.2023
Otišao: 16.04.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 26.08.2020
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.11.2023
Otišao: 10.12.2023
Pozicija: Novak
Član od: 03.09.2023
Otišao: 04.09.2023
Pozicija: Novak
Član od: 25.09.2023
Otišao: 25.09.2023
Pozicija: Novak
Član od: 24.09.2023
Otišao: 24.09.2023
Pozicija: Novak
Član od: 15.09.2023
Otišao: 15.09.2023
Pozicija: Novak
Član od: 16.09.2023
Otišao: 16.09.2023
Pozicija: Novak
Član od: 19.04.2023
Otišao: 19.04.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 21.04.2023
Otišao: 02.09.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.09.2023
Otišao: 06.11.2023
Pozicija: Novak
Član od: 07.11.2023
Otišao: 22.11.2023