goNextPro

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 05.09.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1900901128
Ø Razina7,870,0010,009,23
Pobjede972251,14%00,00%00,00%6651,56%
Izgubljene910247,88%00,00%1100,00%6147,66%
Neriješeno1850,97%00,00%00,00%10,78%
Preživjele bitke411821,66%00,00%00,00%1713,28%
Uništenih tenkova151130,8000,0000,00620,48
Odnos razaranja1,010,000,000,56
Otkriveno tenkova258471,3600,0022,001961,53
Počinjena šteta1.224,670,000,001.395,30
Bodovi zauzimanja197481,0400,0000,00520,41
Obrambeni bodovi69890,3700,0000,00860,67
Iskustvo664,380,00197,00724,98
WN71125,650,0025,76964,98
WN81428,930,000,001327,16
Ukupno
Bitke19009
Ø Razina7,87
Pobjede972251,14%
Izgubljene910247,88%
Neriješeno1850,97%
Preživjele bitke411821,66%
Uništenih tenkova151130,80
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova258471,36
Počinjena šteta1.224,67
Bodovi zauzimanja197481,04
Obrambeni bodovi69890,37
Iskustvo664,38
WN71125,65
WN81428,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke1
Ø Razina10,00
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova22,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo197,00
WN725,76
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke128
Ø Razina9,23
Pobjede6651,56%
Izgubljene6147,66%
Neriješeno10,78%
Preživjele bitke1713,28%
Uništenih tenkova620,48
Odnos razaranja0,56
Otkriveno tenkova1961,53
Počinjena šteta1.395,30
Bodovi zauzimanja520,41
Obrambeni bodovi860,67
Iskustvo724,98
WN7964,98
WN81327,16
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke23000
Pobjede1147,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1252,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke939,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova261,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.499,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja281,2200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,0900,0000,0000,00
Iskustvo616,170,000,000,00
Ukupno
Bitke23
Pobjede1147,83%
Izgubljene1252,17%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke939,13%
Uništenih tenkova130,57
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova261,13
Počinjena šteta1.499,91
Bodovi zauzimanja281,22
Obrambeni bodovi20,09
Iskustvo616,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene360,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova30,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta821,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo459,800,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova40,80
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova30,60
Počinjena šteta821,80
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo459,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta720,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo104,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova11,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta720,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo104,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede222,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene777,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke222,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova121,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta601,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo239,220,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede222,22%
Izgubljene777,78%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke222,22%
Uništenih tenkova50,56
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova121,33
Počinjena šteta601,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo239,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53000
Pobjede3056,60%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2241,51%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1630,19%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova270,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova961,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta905,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja1172,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5069,5500,0000,0000,00
Iskustvo736,960,000,000,00
Ukupno
Bitke53
Pobjede3056,60%
Izgubljene2241,51%
Neriješeno11,89%
Preživjele bitke1630,19%
Uništenih tenkova270,51
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova961,81
Počinjena šteta905,70
Bodovi zauzimanja1172,21
Obrambeni bodovi5069,55
Iskustvo736,96
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke523008
Pobjede19737,67%00,00%00,00%225,00%
Izgubljene31760,61%00,00%00,00%675,00%
Neriješeno91,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14327,34%00,00%00,00%225,00%
Uništenih tenkova2430,4600,0000,0030,38
Odnos razaranja0,640,000,000,50
Otkriveno tenkova6241,1900,0000,0060,75
Počinjena šteta622,190,000,001.442,38
Bodovi zauzimanja6391,2200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5671,0800,0000,00526,50
Iskustvo325,210,000,00480,63
Ukupno
Bitke523
Pobjede19737,67%
Izgubljene31760,61%
Neriješeno91,72%
Preživjele bitke14327,34%
Uništenih tenkova2430,46
Odnos razaranja0,64
Otkriveno tenkova6241,19
Počinjena šteta622,19
Bodovi zauzimanja6391,22
Obrambeni bodovi5671,08
Iskustvo325,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke8
Pobjede225,00%
Izgubljene675,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke225,00%
Uništenih tenkova30,38
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova60,75
Počinjena šteta1.442,38
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi526,50
Iskustvo480,63

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke84000
Pobjede3845,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4654,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1922,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova620,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova1301,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.440,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja1471,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo375,510,000,000,00
Ukupno
Bitke84
Pobjede3845,24%
Izgubljene4654,76%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1922,62%
Uništenih tenkova620,74
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova1301,55
Počinjena šteta1.440,11
Bodovi zauzimanja1471,75
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo375,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (188)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 7591479,94762126650,55%1372,36
112 81230,5375795550,16%1491,94
E 50 Ausf. M101751,8072983152,35%1426,54
E 5091779,0683464454,66%1990,29
E 100102013,3473463448,26%1698,21
Waffenträger auf E 100102472,7471363351,82%1926,38
Tiger II81071,7063362846,18%1180,35
Hirschkäfer111819,8473558849,66%1149,39
KV-5 81403,6683749051,22%1838,49
T34 81437,5679046555,27%1911,56
Panther7697,1751243948,06%1008,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5390,3236643253,01%1018,68
T-1506976,4673541456,04%1937,46
E 25 7832,0458438147,51%1114,39
T26E4 SuperPershing 81173,2777634953,30%1573,51
Grille 15101790,3551834852,30%1344,90
WZ-111 model 1-492059,0990032255,59%2431,95
M41 Walker Bulldog8701,9869231847,48%1296,60
ST-I92034,0393128360,78%2356,77
WZ-1328673,7464527049,26%1074,47
FV215b (183) 102036,0465127049,63%1660,90
IS-7101838,7372526548,68%1486,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4402,9849921957,99%1217,87
Panther II8832,1564919651,02%1048,04
11081529,6084219252,08%1991,81
Rhm.-Borsig Waffenträger81384,2168519247,40%1446,02
T-1092055,5987518857,98%2502,27
Type 586747,7564618351,37%1612,44
WZ-111 81606,9992817955,87%2240,93
WZ-132-110858,1367417945,81%801,66
KV-481326,2077817850,00%1638,95
VK 30.02 (M)6417,2047916147,20%619,59
VK 30.01 (H)5403,3232115850,00%934,31
Leopard 1101526,0068915151,66%1114,14
T376449,6656614353,85%1220,98
M4A3E8 Fury 6614,5160513548,15%1234,33
Indien-Panzer81455,5380513455,22%2144,04
T-34-171075,0578113359,40%1864,67
Leopard Prototyp A9915,7166812952,71%769,37
WZ-1317768,9978812653,17%1776,60
T499721,3853112543,20%815,62
KV-15571,2354112451,61%1206,68
G.W. Panther7917,1552412346,34%1164,80
IS-381997,2896011057,27%2801,12
Kampfpanzer 67101398,4775110851,85%901,39
Pz.Kpfw. II Luchs4113,302359838,78%149,99
Grille5436,352759651,04%863,51
Hummel6754,075229448,94%1179,93
KV-37978,277439464,89%1365,81
Durchbruchswagen 24113,961749346,24%105,32
T2971544,799389255,43%2438,05
59-166531,106549248,91%1593,65
IS-271303,488459160,44%2137,32
WZ-132A9733,347179148,35%873,56
M4A1 Sherman5376,433109055,56%987,29
Pz.Sfl. IVb4295,941909044,44%854,62
Versuchspanzer 5791452,117528946,07%985,25
Pz.Kpfw. III Ausf. E3116,832028448,81%202,09
Pz.Kpfw. 5581508,827838436,90%1168,06
WZ-219111001,366608339,76%798,12
Pz.Kpfw. Neu111542,697307837,18%699,12
Jagdtiger91387,817127751,95%1074,71
Jagdpanzer E 100101636,577127749,35%1039,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4150,251987749,35%276,20
IS71442,959247364,38%2509,49
Nashorn6672,115517353,42%1095,59
M4A3E2 Sherman Jumbo6338,173217150,70%487,25
VK 30.02 (D)71034,887666852,94%1828,24
Dicker Max 61131,077606870,59%2633,31
T-34-28945,086466346,03%1218,33
Tiger I7976,646555839,66%1137,92
M3 Lee4164,202735547,27%396,11
TOG II* 6574,574755341,51%766,74
Jagdpanther71491,777295251,92%2634,00
113102041,677815251,92%1739,79
Cromwell6667,586375054,00%1447,79
Type 5781225,586804839,58%1111,45
Rheinmetall Skorpion G 81261,585864847,92%1353,31
Jagdpanzer IV6980,627454755,32%2139,00
T-284210,492144542,22%452,24
Object 430U10895,896014542,22%430,31
Wespe3144,651494351,16%410,79
FV217 Badger10900,476944360,47%570,91
Cruiser Mk. III392,331684259,52%328,91
Leox 9899,465704148,78%563,84
BZ-587635,305294032,50%544,24
VK 36.01 (H)6521,443423941,03%703,42
T-463107,971633958,97%361,61
Leopard 120 Verbessert111463,677473951,28%947,28
M24 Chaffee5207,764533839,47%451,25
Pz.Kpfw. II Ausf. G387,891873852,63%195,46
Type T-345664,466783762,16%2449,15
Char Futur 4 91364,447943661,11%1203,45
T-4371001,777673565,71%1939,66
KV-26776,575083562,86%1423,68
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3285,185633479,41%836,23
Tiger 131 6730,677113369,70%1281,85
Comet71193,008443253,13%2370,96
VK 30.01 (P)6298,033833040,00%240,62
Pz.Sfl. IVc5298,483802955,17%588,87
Vickers Medium Mk. II264,21722825,00%45,92
Pz.Kpfw. II2127,002182762,96%544,40
KV-856892,966652759,26%1669,26
VK 30.01 (D)6829,937782762,96%2113,66
VK 20.01 (D)4112,421892653,85%199,51
WZ-114 91124,157602661,54%920,93
T-34-856595,136222458,33%1232,30
G.Pz. Mk. VI (e)252,251082466,67%295,63
StuG III Ausf. B4322,744142360,87%847,47
M2 Medium Tank364,591792236,36%3,37
Pz.Kpfw. III Ausf. J4139,863032157,14%261,18
Covenanter5389,484942152,38%1489,20
Marder II3103,202452070,00%315,80
Pz.Kpfw. I Ausf. C377,151952040,00%112,53
Matilda4394,894941968,42%1180,93
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,632741957,89%413,84
KV-1S6492,955301952,63%851,88
Pz.Kpfw. 35 (t)216,721021861,11%180,12
Leichttraktor179,781571833,33%131,64
KV-137770,067091861,11%1382,71
Chi-Go 71307,678641855,56%1693,85
Marder 38T4330,474151764,71%871,19
Staghound Mk. III6687,716111747,06%1121,82
Super Hellcat 7363,944041741,18%244,31
Vickers Medium Mk. I143,671191566,67%222,40
Sexton II3223,672151566,67%1021,77
Panzerjäger I276,271421560,00%192,66
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3163,871861560,00%503,10
T-26291,211221442,86%228,54
Churchill I5599,004421330,77%1266,61
VK 16.02 Leopard5256,624201353,85%702,88
TS-54 81137,317021338,46%835,85
T-448713,835691241,67%774,04
Ferdinand8422,923731216,67%120,53
Kpz. 3 GST Turm 8819,253831216,67%458,96
T-345623,825221145,45%1725,87
Pz.Kpfw. I235,181151145,45%70,67
T1 Cunningham155,202351090,00%336,70
Type 4 Ju-To7674,11626966,67%799,98
Hotchkiss EBR7219,13318812,50%153,14
AMX ELC 901 6217,25411837,50%285,11
ELC EVEN 90 8356,13617862,50%621,44
Pz.Kpfw. III/IV5258,71266728,57%390,84
Cruiser Mk. IV4107,43110728,57%68,93
Type 97 Te-Ke 228,67118633,33%0,47
Object 752 91010,33818666,67%724,66
M24E2 Super Chaffee 6272,83399633,33%478,96
Vickers Medium Mk. III357,4078540,00%0,00
M5A1 Stuart4102,20218520,00%76,13
Valentine3311,40343520,00%1001,24
SU-76G FT4345,00349540,00%555,03
Sturer Emil7197,40446560,00%233,51
Black Prince II 7454,2033150,00%319,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5503,20408520,00%946,41
Windhund 81651,20750540,00%2016,96
StuG III Ausf. G5513,00578475,00%1391,86
T2 Medium Tank2257,00335475,00%1558,26
Renault UE 573224,00298450,00%606,53
Birch Gun4270,00228425,00%782,12
Gabler’s Destroyer 5131,2522040,00%92,34
StuG IV 5191,25246450,00%281,59
Renault Otsu175,007930,00%80,26
T328892,33826366,67%1078,93
M75664,33624366,67%3466,62
AMX 12 t6421,67415333,33%746,91
Type 3 Chi-Nu Kai 5355,67308333,33%642,88
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81855,6761230,00%2051,72
MS-1177,007020,00%155,78
T3 HMC20,0048250,00%82,06
Cruiser Mk. II2403,0032820,00%2174,29
Renault FT AC227,003420,00%0,00
FCM 36216,503520,00%0,00
MT-256292,5018120,00%657,41
AEC Armoured Car50,00336250,00%105,41
KV-1SA 5702,0033820,00%1158,40
T28 Concept 7763,50618250,00%871,17
Char de transition 6242,50404250,00%189,49
Pz.Kpfw. II Ausf. D 285,5016420,00%155,08
ST vz. 39486,0015610,00%0,00
Renault NC-3110,003110,00%0,00
SDP 44 Burza60,004810,00%0,00
AT 2567,004810,00%0,00
Tiger (P)7854,0032110,00%756,02
Object 43092492,0083310,00%2668,90
T-50-2 6164,0011410,00%130,81
SMV CC-64 Vipera 80,006061100,00%261,00
Type 63 81000,0010281100,00%941,92
Tetrarch 2210,004781100,00%1146,84

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 05.09.2026
Pozicija: Novak
Član od: 20.08.2026
Otišao: 03.09.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.04.2016
Otišao: 25.09.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 20.10.2016
Otišao: 01.05.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.11.2014
Otišao: 19.04.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.09.2014
Otišao: 18.11.2014
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.08.2014
Otišao: 19.11.2014