fragame

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 12.03.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke75215859197
Ø Razina7,229,258,519,27
Pobjede3561447,35%675,00%3152,54%9548,22%
Izgubljene3881951,61%225,00%2847,46%10050,76%
Neriješeno7821,04%00,00%00,00%21,02%
Preživjele bitke1884825,06%450,00%1016,95%4924,87%
Uništenih tenkova446700,5940,50220,37980,50
Odnos razaranja0,791,000,450,66
Otkriveno tenkova549180,7360,75530,901190,60
Počinjena šteta778,381.114,63895,221.039,21
Bodovi zauzimanja745460,9900,0000,004072,07
Obrambeni bodovi268700,3600,00380,64380,19
Iskustvo483,09787,75627,44639,27
WN7761,07901,53745,31646,52
WN8876,20891,58742,05708,14
Ukupno
Bitke75215
Ø Razina7,22
Pobjede3561447,35%
Izgubljene3881951,61%
Neriješeno7821,04%
Preživjele bitke1884825,06%
Uništenih tenkova446700,59
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova549180,73
Počinjena šteta778,38
Bodovi zauzimanja745460,99
Obrambeni bodovi268700,36
Iskustvo483,09
WN7761,07
WN8876,20
Zadnja 24 sata
Bitke8
Ø Razina9,25
Pobjede675,00%
Izgubljene225,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke450,00%
Uništenih tenkova40,50
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova60,75
Počinjena šteta1.114,63
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo787,75
WN7901,53
WN8891,58
Zadnjih 7 dana
Bitke59
Ø Razina8,51
Pobjede3152,54%
Izgubljene2847,46%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1016,95%
Uništenih tenkova220,37
Odnos razaranja0,45
Otkriveno tenkova530,90
Počinjena šteta895,22
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi380,64
Iskustvo627,44
WN7745,31
WN8742,05
Zadnjih 30 dana
Bitke197
Ø Razina9,27
Pobjede9548,22%
Izgubljene10050,76%
Neriješeno21,02%
Preživjele bitke4924,87%
Uništenih tenkova980,50
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova1190,60
Počinjena šteta1.039,21
Bodovi zauzimanja4072,07
Obrambeni bodovi380,19
Iskustvo639,27
WN7646,52
WN8708,14
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova51,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta723,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo99,000,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova51,25
Počinjena šteta723,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo99,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede116,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene583,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova40,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta958,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo297,670,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede116,67%
Izgubljene583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova40,67
Počinjena šteta958,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo297,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1139,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1760,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke517,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,650,000,000,00
Otkriveno tenkova210,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.319,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja281,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1625,7900,0000,0000,00
Iskustvo642,640,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1139,29%
Izgubljene1760,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke517,86%
Uništenih tenkova150,54
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova210,75
Počinjena šteta1.319,75
Bodovi zauzimanja281,00
Obrambeni bodovi1625,79
Iskustvo642,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8555000
Pobjede399846,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene426949,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2883,37%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke278832,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova53840,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova65860,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta954,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja135931,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi113301,3200,0000,0000,00
Iskustvo566,790,000,000,00
Ukupno
Bitke8555
Pobjede399846,73%
Izgubljene426949,90%
Neriješeno2883,37%
Preživjele bitke278832,59%
Uništenih tenkova53840,63
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova65860,77
Počinjena šteta954,39
Bodovi zauzimanja135931,59
Obrambeni bodovi113301,32
Iskustvo566,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke71000
Pobjede2230,99%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4867,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,41%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1521,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova340,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,610,000,000,00
Otkriveno tenkova410,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.405,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja480,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo485,140,000,000,00
Ukupno
Bitke71
Pobjede2230,99%
Izgubljene4867,61%
Neriješeno11,41%
Preživjele bitke1521,13%
Uništenih tenkova340,48
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova410,58
Počinjena šteta1.405,11
Bodovi zauzimanja480,68
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo485,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (569)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
WZ-111 8726,24406189445,14%645,51
Rheinmetall Skorpion G 81108,20498183447,33%1079,51
Matilda IV 5376,48349152152,93%898,31
T34 8798,75421140147,89%768,08
M18 Hellcat6579,67357118947,18%884,10
Tiger II8850,59479109246,89%786,58
Löwe 8945,37559108547,37%961,22
Panther mit 8,8 cm L/71 8758,8649493345,44%795,91
VK 30.01 (P)6550,5943993247,96%791,32
T297853,8149585951,46%1007,31
Tiger I7688,2244672748,56%726,62
T-34-856428,7529468647,67%646,45
Jagdpanther II8966,5542068541,02%774,36
STG Guard 8979,0851568548,47%1026,38
E 5091037,7949566544,66%791,46
T25 Pilot Number 1 8731,0848563748,04%820,85
KV-856492,7234563249,53%676,65
Cromwell6408,1837662351,20%673,18
IS-38849,8544862147,34%800,83
Rhm.-Borsig Waffenträger81152,4149560148,59%1068,67
Churchill III 5384,9545959950,75%697,51
StuG IV 5374,0827458245,36%786,32
T-448715,1146955946,69%787,18
M4A3E2 Sherman Jumbo6463,1339853147,08%731,08
Object 252U 81110,0367951847,30%1062,58
M446670,2244451149,51%1149,92
Progetto M35 mod. 46 81056,4659850146,31%1050,17
SU-1006738,5546348951,12%1234,53
VK 30.01 (H)5451,1734748445,45%930,11
G.W. Panther7785,6146546448,28%931,91
E 7591150,7958745551,21%969,34
FV4202 8808,9459245444,71%872,79
KV-48918,8456245348,57%935,28
Pudel 6637,2852343649,54%1034,28
T328833,1450941243,20%727,12
T-1506713,6150440547,65%1115,16
Panther7551,3734540046,25%685,41
Nashorn6822,9349539447,72%1351,01
ELC EVEN 90 8513,2543237644,41%752,94
VK 100.01 (P)81046,5963937347,99%1089,23
T-1091017,3648436545,21%797,27
T675416,5630536340,77%720,37
T-5491012,8153935746,22%880,07
ISU-15281049,0648735444,63%935,20
AMX 50 1008848,6547634748,70%781,35
WZ-1328507,0341734742,94%643,66
Spähpanzer Ru 2519578,6942634542,03%606,20
Jagdtiger91321,0653534245,91%960,90
E 50 Ausf. M101410,3660333342,64%912,37
IS7687,5346233047,88%790,47
Sturer Emil7720,1839532246,89%825,93
VK 36.01 (H)6532,1240132146,11%712,51
Jagdpanther7790,4148531751,10%982,76
SU-100M17826,3049531351,76%1066,26
Leopard 1101435,1061430542,30%899,58
KV-15470,7136230247,68%812,99
Leo7724,9250230051,33%1089,51
Panther II8533,9134229845,97%468,13
STA-2 8984,6167729647,64%1213,35
P.43 bis6742,3955029551,86%1388,73
Tiger (P)7542,4933828949,13%537,55
M10391066,7554128745,99%832,39
Indien-Panzer81018,7660928344,88%1169,76
SU-100Y 6763,9051728350,88%1216,67
UDES 0381053,8149227744,77%973,57
HWK 128449,3643727744,77%577,20
AMX 13 757497,4546127644,93%884,92
Pz.Kpfw. II Luchs4228,9132927153,51%776,36
M41 Walker Bulldog8347,6534726447,35%416,80
Schwarzpanzer 58 8967,4665926346,01%1170,58
Leopard Prototyp A91387,0965826249,62%1201,69
T-34-85M 6768,3558726249,62%1181,85
Spähpanzer SP I C7394,0335526143,68%521,64
Konštrukta T-34/1007667,9346825949,81%937,53
T-284425,6636324447,95%1337,95
SU-130PM 81359,6172124055,42%1362,66
T-345216,7819123841,18%320,34
T28 Prototype8955,9554922845,61%845,77
WZ-1317263,8132122743,61%290,14
T698933,1264222649,12%1035,32
Grille 15101555,0566422653,98%1061,29
Škoda T 256503,0143822448,66%834,18
Waffenträger auf Pz. IV91140,3545621842,66%738,16
T28 Concept 7830,5048421848,17%1055,28
59-166243,0532821745,16%453,28
VK 45.02 (P) Ausf. A8751,5143021743,78%617,40
Object 25791312,9063221545,58%1108,77
Pz.Kpfw. T 25 5493,9152521553,95%1262,61
Excelsior 5495,7149721452,80%913,23
T25 AT7966,1257821349,30%1255,72
G.W. Tiger (P)8974,5855721347,42%1071,04
leKpz M 41 90 mm 8614,3656021347,89%945,73
ARL 446369,1326320942,11%397,23
SU-86626,8645220950,72%819,47
TS-5 81027,1770020952,15%954,84
O-I6631,5151620855,29%1009,43
AT 86670,8751120650,00%1172,77
Object 274a 81069,3473320650,49%1283,57
Type 64 6451,0749720539,51%929,73
Caernarvon8959,0662520343,35%965,02
AMX ELC bis5204,1424220345,32%467,29
T110E5101246,3370120147,26%773,63
G.W. E 100101033,4060419945,23%709,74
WZ-111 Alpine Tiger 8883,8366319750,76%914,70
Škoda T 5091297,3961519340,93%1003,48
FV380591035,7866718848,94%901,23
Comet7395,5932118745,99%426,20
Centurion Mk. I8647,0348418547,03%638,22
VK 45.02 (P) Ausf. B91262,0366118544,32%1085,53
VK 30.02 (M)6336,7325618342,08%380,29
VK 16.02 Leopard5163,2926218245,60%302,84
AMX M4 mle. 457568,6633918144,75%526,76
Charioteer81108,5160817747,46%1111,61
M8A14346,0928217452,87%825,68
M48A5 Patton101358,8967217448,85%916,25
LTG7528,5655717450,00%959,74
53TP Markowskiego81053,3165217347,98%1065,97
T71 DA7532,4650617052,94%1043,13
Taschenratte111660,4376017038,24%725,12
T207443,7231616744,31%416,39
T25/27573,8631516644,58%591,67
Prototipo Standard B91329,7868516550,30%1101,87
SU-1527650,0435016450,00%759,62
IS-2-II8875,2358316442,07%790,44
Strv m/42-57 Alt A.2 6731,4657816449,39%1165,73
CS-538956,8761516347,85%1133,85
Panther/M10 7827,0262316246,30%1238,42
AMX 13 F3 AM6697,7450115950,31%1050,12
IS-7101309,8364215943,40%856,12
VK 28.016142,9022415642,31%151,56
Marder II3271,2321215547,74%696,63
MT-256225,4129815547,10%468,09
T376234,2927715444,16%378,24
KV-37860,6455515253,29%1080,92
45TP Habicha7958,0262815143,05%1179,85
M4A1 Sherman5182,4718515046,00%252,14
Jagdpanzer IV6375,4226114946,31%490,34
Type T-345236,9623114949,66%487,69
AMX M4 mle. 54101347,0365914942,95%746,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5108,1716914951,01%115,79
Grille5427,6632814848,65%788,69
Pz.Sfl. IVc5344,9921414844,59%588,09
M10 RBFM 5721,8862914852,03%1688,97
E 100101300,7161514642,47%772,08
IS-2 shielded 7874,8464714552,41%1079,21
Progetto CC55 mod. 5481012,5165614249,30%994,39
M46 Patton91067,3865914148,94%861,68
Challenger71097,7568914058,57%1565,77
Bat.-Châtillon 12 t8537,2957914049,29%817,69
Pawlack Tank6832,0461814049,29%1235,29
MKA 2284,8441214047,86%1116,20
StuG III Ausf. G5206,4916013938,85%195,20
T-34 shielded 5477,8848713851,45%1162,96
SU-1018917,9248613743,80%859,59
Lago4421,1039113552,59%1385,66
Durchbruchswagen 2490,0415213542,22%29,28
BT-7 artillery 3225,9132113551,11%798,52
M56 Scorpion 7888,3660113351,13%1175,21
T-437452,9334013248,48%540,54
Ares 90101352,8363513237,88%781,93
Leopard 120 Verbessert111435,5167013241,67%830,32
FV215b (183) 101269,0555113043,85%703,35
XM69 Hacker111425,4967813043,85%709,53
FV230 Canopener101415,2467512937,98%708,69
Super Hellcat 7883,3458412949,61%1200,83
M66934,2465112850,78%1425,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4122,6515012849,22%139,22
WZ-132A9650,5753412842,19%673,67
IS-27768,0150712752,76%924,20
AMX 50 12091127,0958212744,09%827,21
SMV CC-567863,0563812751,18%1173,06
AMX 12 t6239,1729112751,18%474,71
LTTB8516,3254412741,73%716,10
SU-14-17770,4347712547,20%957,63
Emil I8855,1150112437,90%700,16
AMX M4 mle. 49 Liberté 8880,7162612341,46%861,34
KV-26611,6947612147,11%916,43
SU-122A5272,7321912147,93%455,49
KV-1S6245,5222512149,59%241,33
Object 430U101455,4661412035,00%925,07
Bat.-Châtillon 25 t101384,6168911849,15%974,18
CS-447955,3670411867,80%1482,93
KV-137395,6728611838,98%358,71
Type 71101478,8572511646,55%873,47
FV2078910,9969511653,45%1028,35
Conqueror91020,5560911542,61%674,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E3284,7226411546,96%821,03
Bat.-Châtillon 155 559988,5068511550,43%845,76
M53/M5591005,9765711551,30%850,20
Vz. 55101138,8558811436,84%547,77
VK 30.02 (D)7915,9068911450,00%1538,83
CS-63101339,6866411442,98%779,32
Mäuschen91338,9167511447,37%1147,21
MTLS-1G14 3215,3432611452,63%767,81
BZ-75101462,8967911338,94%844,76
T110E4101343,7665311347,79%769,18
Kunze Panzer 91454,4170711347,79%1273,05
T803111612,1977711344,25%885,76
Renault G15222,4022711145,95%374,47
Centurion Mk. 7/191260,0870111153,15%1141,10
Hummel6489,6528011050,91%636,11
WZ-12091129,0864410946,79%960,94
Object 70491549,3063010941,28%1054,81
T26E4 SuperPershing 8954,6164610941,28%1001,45
Object 140101200,0765910951,38%881,68
SMV CC-678905,7164910853,70%885,16
ST-I91222,8072010852,78%1068,51
Škoda T 245224,7119310742,99%377,51
T499550,0952110745,79%584,60
Rheinmetall Panzerwagen10809,8555410740,19%663,81
50TP Tyszkiewicza91306,3570710650,00%1137,94
M127739,5746110650,00%827,36
Tiger 131 6960,2773810652,83%1685,90
T-34-17843,8462510545,71%1225,23
Emil II91200,3462510540,95%829,46
Strv 746389,3030910449,04%563,92
Ikv 90 Typ B7575,7329110338,83%585,17
Object 41681089,2669810357,28%1334,36
P.43 ter7765,2853210245,10%1076,94
Type 3 Ju-Nu6876,4260510245,10%1187,48
Object 43091198,7970710251,96%967,55
Bretagne Panther 6757,2064410256,86%1326,67
AMX 50 Foch (155) 101270,2252210037,00%653,82
FV217 Badger101078,5760110039,00%473,82
T14 5722,417299952,53%1527,00
Char Futur 4 91491,596899947,47%1152,97
M26 Pershing8665,055669863,27%841,37
Progetto M40 mod. 65101480,666159638,54%969,30
WZ-113G FT101354,576099644,79%685,88
T3091475,546399541,05%1078,25
TVP VTU Koncept8646,575189443,62%657,61
TNH T Vz. 5191147,726459442,55%792,92
UDES 14 Alt 581204,106749455,32%1512,33
Bat.-Châtillon 25 t AP9983,145759343,01%741,04
Matilda4514,553939247,83%1401,37
M5A1 Stuart493,231949246,74%111,95
Progetto C50 mod. 6691215,707269153,85%1073,58
Ikv 65 Alt II6548,403239154,95%923,59
Panhard AML Lynx 6x68316,294979145,05%324,10
UDES 1691372,926719043,33%1118,80
Ho-Ri 281067,195909045,56%1042,10
CS-5991187,006198939,33%922,56
Object 26391389,636208942,70%1029,01
SU-855343,522498847,73%665,49
STB-1101148,475548839,77%626,26
Covenanter5110,951578847,73%159,75
WZ-111-1G FT81022,394958835,23%792,45
Object 430 Version II91159,666368848,86%966,17
Pz.Kpfw. VII101358,426388842,05%774,27
Krupp-Steyr Waffenträger 7983,006008852,27%1349,17
TNH 105/10008888,686298754,02%901,38
King Tiger (Captured) 71078,847508754,02%1571,45
T-34-28812,476358650,00%930,60
Churchill VII6526,773618640,70%763,91
T-50-2 6415,774908650,00%1014,49
M4A3E8 Thunderbolt VII 6603,136768656,98%1146,82
Type 4 Chi-To6730,415618555,29%1355,79
M40/M4381048,366338552,94%1036,51
AMX AC mle. 4881154,936538551,76%1219,89
Pz.Kpfw. II Ausf. G3136,331798548,24%347,69
Maus101433,946258438,10%815,31
CS-67 Szakal111512,656978343,37%818,39
ARL V396510,513568337,35%670,31
Type 6191167,376088239,02%904,42
SU-14-28996,405888240,24%874,31
Lorraine 155 mle. 518808,896778257,32%822,54
M-II-Y7971,936998252,44%1207,17
AE Phase I 91250,896438239,02%914,20
T2881086,546588146,91%1098,41
WZ-111G FT91647,866478143,21%1134,24
FV4004 Conway91186,336338153,09%993,49
GSOR 3301 AVR FS9712,666238051,25%926,71
Black Prince7664,594917950,63%787,47
IS-3-II9999,006157941,77%656,72
WZ-111 model 1-491093,956907853,85%966,42
Centurion Action X101472,266767746,75%1070,76
Type 586441,533147640,79%655,81
212A91153,096577644,74%873,29
T-80496,181867656,58%238,35
AMX M4 mle. 5191222,117037650,00%949,35
Crusader6275,232347556,00%694,12
T110E3101510,656437546,67%931,92
WZ-131G FT6570,423607346,58%844,76
T9591539,667697353,42%1303,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. D475,581497345,21%55,96
SU-76M491,011097240,28%9,70
SDP 40 Zadymka5772,484767150,70%1680,04
SARL 424184,211867153,52%459,97
AMX 13 105 AM mle. 505308,492487045,71%515,76
G.W. Tiger91186,216737054,29%1205,90
T54E191260,506577047,14%1067,88
AT 15A 7895,296577050,00%1220,20
P.44 Pantera8931,936166946,38%1052,03
O-Ni7791,095856944,93%840,16
T56 GMC373,721096944,93%33,65
M24 Chaffee5121,482346946,38%193,47
T-29 3410,575066953,62%1557,29
T26E5 Patriot 8815,136006940,58%691,12
M3 Lee4144,061416844,12%280,52
SU-85B4138,661536842,65%105,95
Super Conqueror101328,356196839,71%724,61
Ikv 1035282,402216747,76%514,35
M415325,332206749,25%403,19
Sturmpanzer II4143,631556746,27%263,80
Controcarro 1 Mk. 291108,206246642,42%757,36
SDP 57 Gowika71016,585486642,42%1152,37
BZ-1668853,766456651,52%866,47
T-54 ltwt.9625,405366538,46%554,98
Type 5781032,256456442,19%908,28
AMX 105 AM mle. 474258,082016448,44%785,86
Object 70591304,416886446,88%1101,61
Chi-To SP71085,486216349,21%1223,02
Object 277101307,656626352,38%937,98
Lorraine 155 mle. 507763,745906253,23%902,18
IS-M8935,236146246,77%985,05
FV201 (A45) 7752,476276243,55%937,17
UDES 15/16101377,136696147,54%951,94
M36 Jackson6578,543265945,76%803,83
Valentine II 4453,025435944,07%1508,55
IS-4101515,487035843,10%933,99
M-III-Y8913,476295846,55%829,70
1108634,634915736,84%428,83
Jagdpanzer E 100101470,005285738,60%761,32
TKS z n.k.m. 20 mm 2180,213105646,43%863,25
Strv 103-091339,006045650,00%1017,79
KV-1SA 5507,215415648,21%914,26
P.435260,292355549,09%519,08
Pz.Kpfw. 38 (t)3366,933325545,45%1379,76
121101557,226835549,09%1085,76
AT 77840,496055552,73%954,62
60TP Lewandowskiego101621,467005442,59%1104,08
Type 4 Heavy9897,806365450,00%617,82
Strv 103B101465,655955450,00%878,09
T-116 3323,964495459,26%1511,68
121B 101415,546385444,44%970,12
Strv m/425241,512395354,72%523,31
40TP Habicha6491,744445347,17%790,05
AMX 40497,601425349,06%177,70
Rinoceronte101610,426235339,62%924,38
Pz.Sfl. IC 4354,234635360,38%1070,31
Ho-Ri 191546,946515250,00%1206,62
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6378,084255244,23%746,97
Tortoise91416,796945238,46%946,49
TVP T 50/51101178,416455147,06%772,04
M5 Stuart483,512205160,78%188,98
M-VI-Y91133,596475149,02%881,33
Churchill I5335,262775044,00%513,99
105 leFH18B2 5460,634054951,02%729,92
STA-18832,086284959,18%1057,62
Object 268101653,556614955,10%1113,27
AMX AC mle. 467646,924384839,58%694,57
M60 101416,907274852,08%1069,56
Valiant 5617,946454755,32%1334,07
M24E2 Super Chaffee 6403,705314647,83%1028,74
SU-54181,691884546,67%279,23
O-I Experimental5301,492644546,67%380,68
AT 158884,115944546,67%767,88
Birch Gun4202,801944546,67%580,33
BZ-6891187,956784447,73%866,99
Kanonenjagdpanzer 105 81103,306724353,49%1117,85
M10 Wolverine5320,792374242,86%499,25
T-34-2G FT7830,385504257,14%1184,82
T-34 with L-11 4489,336034252,38%1798,68
T2 Medium Tank287,341334151,22%311,09
Alecto4193,762094160,98%465,93
Marder 38T4215,411804143,90%334,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. A339,321104146,34%47,97
GSOR 1006 Scheme 791194,686284146,34%854,00
M2 Light2378,653614050,00%1806,39
Hotchkiss EBR7413,534954037,50%579,99
M374162,851623951,28%394,09
AMX 13 909667,156753953,85%855,55
Manticore101046,316873961,54%1213,65
LHMTV8392,184873943,59%464,16
AT 25258,002663847,37%407,34
Type 6891119,396373847,37%874,63
T57 Heavy101134,535743836,84%547,60
AMX 65 t8879,635823850,00%873,06
BT-74169,542363754,05%518,07
Pz.Kpfw. II222,19853732,43%0,00
M75158,461753732,43%290,33
FSV Scheme A7832,325973737,84%1102,19
60G FT5316,752763655,56%586,31
Object 777 Version II 91309,338133661,11%1150,28
43 M. Toldi III 3147,172533661,11%710,33
SDP 60 Gonkiewicza91372,776513545,71%1076,06
Char de transition 6707,144903531,43%942,63
25TP KSUST II5298,652933450,00%543,12
TOG II* 6696,974913432,35%847,40
T1 Heavy5342,334043357,58%586,14
Type 2597 Chi-Ha3116,391363336,36%171,14
Somua SAu 404200,701683342,42%330,74
Panhard EBR 909397,095283345,45%340,37
T92 HMC10922,976483256,25%730,84
Panhard AMD 178B6155,033813256,25%304,55
FV224 Chopper7935,636663250,00%995,78
Type 95 Heavy4216,271823040,00%464,61
M2 Medium Tank376,971603066,67%252,12
S35 CA5421,932863056,67%824,57
AMX 50 Foch91382,106123036,67%998,29
K-9110930,375383030,00%435,14
Ares 90 C111345,176723040,00%708,11
O-Ho8771,525882948,28%641,35
Škoda T 177406,414782931,03%586,52
Valentine AT4144,721302941,38%174,70
K-91-PT 91346,177112955,17%1172,47
Hirschkäfer111222,556442948,28%647,73
AMX 38359,751242850,00%91,43
Object 268 Version 4101550,757612864,29%1075,65
FV227 Conceiver8824,045652835,71%624,74
Ares 8591154,896622842,86%885,77
Excalibur 6752,715442846,43%963,13
Cobra 9848,045892846,43%528,19
Somua SM 8892,295732832,14%590,18
LT vz. 383144,411392733,33%309,58
Type 5 Heavy101164,786392744,44%504,55
AMX 50 B101463,786742748,15%998,88
SDP 58 Kilana81086,155742748,15%943,75
Pz.Kpfw. I Ausf. C3138,072632755,56%574,03
T-70359,851292744,44%40,62
FV601 Saladin8954,045972744,44%989,16
AMR 35 2221,073192751,85%939,44
T-45 2317,854702755,56%1587,98
Type 91 Heavy390,041362653,85%176,67
XM551 Sheridan10593,545382642,31%410,72
M-V-Y101082,696702646,15%634,45
Ares 758958,887572657,69%1072,34
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6670,815082638,46%1082,27
WZ-120-1G FT 81201,657152650,00%1153,74
50TP prototyp 8958,045892540,00%834,11
A-447675,805502556,00%980,84
Škoda T 45 7831,366992560,00%1076,37
ST vz. 394189,042352445,83%420,78
Kranvagn101263,426452445,83%771,88
Vz. 44-17767,676712462,50%943,25
B.U.G.I.6937,005402441,67%1504,21
T3 HMC255,38872433,33%0,00
Bishop5171,381802437,50%91,98
FV4025 Contriver111645,139362458,33%1011,09
Type 97 Te-Ke 2285,354072352,17%1430,24
Controcarro 3 Minotauro101560,046222339,13%806,90
Object 261101264,097022356,52%1046,60
Type 4 Ju-To71120,397402360,87%1519,80
STK-2111715,527012334,78%717,96
Conqueror Gun Carriage10799,225452343,48%455,58
T-46354,411092245,45%55,34
WZ-111 model 5A101086,095442236,36%507,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5520,595042236,36%1115,93
Patton the Tank 91185,236202240,91%960,98
Carro d'assalto P.8871011,627162152,38%1370,51
Lorraine 39L AM3172,001832161,90%568,97
Renault UE 573243,671882152,38%708,08
FV229 Contender91400,528362152,38%1208,68
FV1066 Senlac 8543,194872138,10%763,73
Vickers Medium Mk. III3108,451402030,00%169,02
Somua S353109,751252035,00%50,17
AMX 13 10510982,157302065,00%1072,91
Pz.Kpfw. T 15 3361,855712050,00%1692,70
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8863,805792040,00%829,35
Churchill Crocodile 6680,805532040,00%764,90
M3 Stuart3134,111551952,63%389,97
M14/412319,422791947,37%1164,56
Vz. 64 Blesk8218,424571947,37%159,52
T404330,582661952,63%727,30
Concept No. 5101768,536971952,63%1202,65
Windhund 8875,636271952,63%801,17
Convert. Medium Tank T3 3359,166031957,89%1238,79
Lorraine 40 t 8835,325291936,84%657,81
Semovente M43 Bassotto6537,674491855,56%767,72
Type 3 Ho-Ni III5496,893641844,44%850,12
Type 95 Ji-Ro6799,115031855,56%1361,45
Type 5 Chi-Ri7696,715791758,82%1086,14
P26/404205,761851747,06%358,81
Ho-Ri 3101510,186311752,94%959,53
T-100 LT10629,596271758,82%661,74
M16/43 Sahariano 3529,356951770,59%1629,13
WZ-132-110851,636221650,00%801,00
AMX 50 Foch B10948,065671650,00%490,33
AEC Armoured Car5502,134871662,50%1180,25
Staghound Mk. III6557,385241650,00%849,19
GSR 3301 Setter7451,006591675,00%1173,84
Sav m/434214,732221553,33%446,29
T-26281,801281553,33%265,53
BZ-587629,606101566,67%786,07
Strv S1 81097,805891546,67%886,55
Leichttraktor122,641011435,71%0,24
SU-76G FT4326,073221464,29%762,97
Cruiser Mk. III348,14771421,43%0,93
Pz.Kpfw. 5581210,718611464,29%1021,65
Object 283 9967,715141435,71%665,74
M7 Priest3109,231071338,46%55,07
Cruiser Mk. IV481,231311346,15%54,89
AS-XX 40 t111258,695391323,08%563,62
M48A2 Räumpanzer 8897,545911330,77%834,67
14TP4137,922961258,33%404,14
Vickers Mk. E Type B286,171371258,33%268,01
Panzerjäger I225,17801258,33%148,74
SU-182116,921101233,33%462,43
SDP 44 Burza6730,335511266,67%1286,12
Type 3 Chi-Nu5332,453851154,55%856,86
SU-263108,451741163,64%276,79
A-436441,094331145,45%690,47
GSOR the TANK 91250,736941154,55%1224,98
Škoda T 27 8983,646081145,45%1134,68
L-60 2135,732561136,36%586,99
Vickers Medium Mk. I180,601321060,00%361,90
Type 1 Chi-He4328,303261050,00%904,65
10TP3129,802101030,00%270,21
VK 168.01 Mauerbrecher 8930,905681040,00%793,94
Lago M38 3497,105701050,00%1325,03
SU-122-44 71370,506521020,00%1714,15
ISU-122S 7952,404361020,00%1071,79
T-54 first prototype 8706,106921060,00%822,53
AMX Canon d'assaut 105 81169,105251040,00%1054,83
112 8843,406531030,00%749,00
Pvlvv fm/42234,1178933,33%0,00
Carro da Combattimento 45 t 101320,11897988,89%910,82
AMX ELC 901 6800,44711966,67%2541,83
AMX 13 (FL 11) 5494,11579955,56%1736,21
LPT-67 Šelma9708,63566850,00%888,23
M3G FT3173,75172850,00%357,06
T92 8362,50310812,50%354,99
Bat.-Châtillon Bourrasque 81248,63623837,50%1110,29
LT vz. 35245,00106742,86%27,08
M15/423134,86132728,57%143,39
Panzerwagen 39 3354,71486742,86%1849,96
Achilles6667,29495742,86%1060,20
Gabler’s Destroyer 5235,29369742,86%471,01
Hotchkiss H352113,50158633,33%269,52
Mitsu 1085612,33403633,33%867,37
Bat.-Châtillon 155 58101326,67619650,00%1110,98
Lansen C 81067,83660650,00%1065,79
Chrysler K 81219,67721650,00%1391,95
Fantôme 91483,00767650,00%1502,90
Fauteur111093,17507616,67%351,40
Renault FT 75 BS2134,20115520,00%521,15
7TP273,20134520,00%2,47
DS PZInż5807,00504540,00%1758,41
Semovente M415318,80425580,00%681,57
Renault FT AC2128,00127540,00%258,48
FCM 362100,40147540,00%201,08
Black Prince II 7750,80494520,00%747,98
Crusader 5.5-in. SP7800,75605475,00%1069,57
Vickers Medium Mk. II291,00109333,33%190,28
Strv m/382179,33272366,67%836,65
Strv m/40L3206,33255366,67%740,88
Renault NC-311111,67110333,33%350,09
Type 97 Chi-Ha3111,00127333,33%114,96
Universal Carrier 2-pdr277,67141366,67%286,73
FV3046381,33438366,67%676,43
Škoda T 40 61374,67970366,67%3430,74
Fiat 30001102,50161250,00%365,67
MS-1116,00118250,00%77,53
T-26G FT2165,50193250,00%450,58
Light Mk. VIC 280,001562100,00%405,83
T26E3 Eagle 7 71296,0054720,00%1794,92
Kolohousenka143,001181100,00%261,00
Strv fm/211120,003981100,00%749,68
Chi-Ni29,009910,00%0,00
T1 Cunningham1127,002471100,00%770,38
Renault Otsu10,003110,00%0,00
4TP1116,003981100,00%565,10
Ikv 7230,00951100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2148,002231100,00%691,39
Pz.Kpfw. I215,003441100,00%261,00
T-6020,002821100,00%261,00
T3E2 Medium Tank 3175,003741100,00%688,75
FCM 2C 3416,0032110,00%930,25
A7E3 3567,0028110,00%1665,67

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 12.03.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 12.03.2018
Otišao: 24.12.2024