fenixdmitriy

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.11.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4482451111
Ø Razina7,7211,0011,0011,00
Pobjede2162248,24%120,00%545,45%545,45%
Izgubljene2258250,38%480,00%654,55%654,55%
Neriješeno6201,38%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke965921,55%120,00%327,27%327,27%
Uništenih tenkova317690,7110,2030,2730,27
Odnos razaranja0,900,250,380,38
Otkriveno tenkova492341,1020,4090,8290,82
Počinjena šteta885,09792,001.171,091.171,09
Bodovi zauzimanja614091,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi141520,3200,0000,0000,00
Iskustvo436,87674,60793,09793,09
WN7878,5083,85433,14433,14
WN81007,71161,63528,972252,34
Ukupno
Bitke44824
Ø Razina7,72
Pobjede2162248,24%
Izgubljene2258250,38%
Neriješeno6201,38%
Preživjele bitke965921,55%
Uništenih tenkova317690,71
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova492341,10
Počinjena šteta885,09
Bodovi zauzimanja614091,37
Obrambeni bodovi141520,32
Iskustvo436,87
WN7878,50
WN81007,71
Zadnja 24 sata
Bitke5
Ø Razina11,00
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova20,40
Počinjena šteta792,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo674,60
WN783,85
WN8161,63
Zadnjih 7 dana
Bitke11
Ø Razina11,00
Pobjede545,45%
Izgubljene654,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova30,27
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova90,82
Počinjena šteta1.171,09
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo793,09
WN7433,14
WN8528,97
Zadnjih 30 dana
Bitke11
Ø Razina11,00
Pobjede545,45%
Izgubljene654,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova30,27
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova90,82
Počinjena šteta1.171,09
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo793,09
WN7433,14
WN82252,34
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke226000
Pobjede8035,40%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13760,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno93,98%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7633,63%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1430,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova480,2100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.756,160,000,000,00
Bodovi zauzimanja1000,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1500,6600,0000,0000,00
Iskustvo454,540,000,000,00
Ukupno
Bitke226
Pobjede8035,40%
Izgubljene13760,62%
Neriješeno93,98%
Preživjele bitke7633,63%
Uništenih tenkova1430,63
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova480,21
Počinjena šteta1.756,16
Bodovi zauzimanja1000,44
Obrambeni bodovi1500,66
Iskustvo454,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede538,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene753,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno17,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke538,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova80,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta851,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo355,150,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede538,46%
Izgubljene753,85%
Neriješeno17,69%
Preživjele bitke538,46%
Uništenih tenkova90,69
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova80,62
Počinjena šteta851,54
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo355,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede654,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene545,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke436,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova121,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta443,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi413,7300,0000,0000,00
Iskustvo320,450,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede654,55%
Izgubljene545,45%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke436,36%
Uništenih tenkova70,64
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova121,09
Počinjena šteta443,64
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi413,73
Iskustvo320,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede317,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1482,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke317,65%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova90,5300,0000,0000,00
Počinjena šteta505,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja191,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi221,2900,0000,0000,00
Iskustvo235,410,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede317,65%
Izgubljene1482,35%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke317,65%
Uništenih tenkova120,71
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova90,53
Počinjena šteta505,82
Bodovi zauzimanja191,12
Obrambeni bodovi221,29
Iskustvo235,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6365000
Pobjede302147,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene327951,52%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno651,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke215733,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova39860,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova50940,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta912,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja127472,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi220993,4700,0000,0000,00
Iskustvo465,880,000,000,00
Ukupno
Bitke6365
Pobjede302147,46%
Izgubljene327951,52%
Neriješeno651,02%
Preživjele bitke215733,89%
Uništenih tenkova39860,63
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova50940,80
Počinjena šteta912,08
Bodovi zauzimanja127472,00
Obrambeni bodovi220993,47
Iskustvo465,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1883000
Pobjede79041,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene103154,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno623,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke59331,49%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10060,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova14360,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.138,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja29781,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi34711,8400,0000,0000,00
Iskustvo496,040,000,000,00
Ukupno
Bitke1883
Pobjede79041,95%
Izgubljene103154,75%
Neriješeno623,29%
Preživjele bitke59331,49%
Uništenih tenkova10060,53
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova14360,76
Počinjena šteta1.138,53
Bodovi zauzimanja29781,58
Obrambeni bodovi34711,84
Iskustvo496,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke224000
Pobjede9743,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12154,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno62,68%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7131,70%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1070,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova1530,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.099,370,000,000,00
Bodovi zauzimanja1340,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi870,3900,0000,0000,00
Iskustvo384,420,000,000,00
Ukupno
Bitke224
Pobjede9743,30%
Izgubljene12154,02%
Neriješeno62,68%
Preživjele bitke7131,70%
Uništenih tenkova1070,48
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova1530,68
Počinjena šteta1.099,37
Bodovi zauzimanja1340,60
Obrambeni bodovi870,39
Iskustvo384,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (174)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Cromwell6501,51371373849,38%908,89
T-1091309,05517349749,50%1256,73
Conqueror Gun Carriage101430,74490277247,76%1212,75
IS-381158,98519268549,20%1382,41
Cruiser Mk. IV4255,00296264654,35%833,34
AMX 13 909715,76412240645,89%900,71
ISU-15281131,54447238647,44%1132,27
AMX 13 10510912,94498201844,10%869,74
Caernarvon8888,81460148948,42%933,77
KV-15482,55344144150,66%1029,65
IS-7101465,02607130746,29%1075,14
SU-1006676,72402117051,37%1247,63
Churchill VII6532,26353110248,19%855,15
Object 268101557,93546104645,51%1014,66
FV215b 101212,7343798643,51%859,93
Progetto M40 mod. 65101580,3662789849,89%1214,64
Black Prince7652,6039784748,17%773,82
O-I6751,1947983055,30%1321,13
Crusader 5.5-in. SP7677,3635782252,19%1014,09
IS7786,4045680951,05%1042,29
Centurion Mk. I8709,4041465949,01%804,15
FV2078816,6038858946,35%886,55
FV380591096,6841443649,54%1011,31
Crusader6197,3321343445,16%385,94
Maus101259,7866143449,08%827,37
Conqueror9869,2544343243,29%585,89
SU-1527740,2041236652,46%997,35
KR-1111552,0272633245,18%877,77
T28 Concept 7774,3341131644,62%1027,97
AS-XX 40 t111251,1962128641,96%719,48
T 55A 91112,3152428046,07%907,16
Comet7431,4632425943,24%461,63
T-50573,9022925847,67%81,46
Bat.-Châtillon 25 t101125,8157025042,40%685,16
Taschenratte111545,2877224146,06%818,25
KV-856404,4227023446,58%498,22
Centurion Mk. 7/191065,5246223347,21%919,41
Object 70491361,5653020745,41%957,35
Covenanter5116,6016620445,59%165,07
Matilda4269,2924220151,24%677,76
FV3046539,7130215648,72%942,19
AMX 12 t6315,3335015450,00%699,01
Object 430U101367,0563914445,83%905,67
Churchill I5253,1922712649,21%339,94
SU-855304,6922010842,59%503,49
Centurion Action X101156,4245210645,28%757,15
Cruiser Mk. III371,4812010442,31%80,75
Bat.-Châtillon 25 t AP91154,3748410248,04%1098,28
Bishop5358,182159447,87%653,63
Type 586462,313558949,44%809,69
AMX 13 757385,854298058,75%718,43
Vickers Medium Mk. I149,771036940,58%3,09
Birch Gun4179,091556642,42%460,67
T-345182,852195952,54%343,21
AMX 50 Foch (155) 101316,865255940,68%764,80
Ashigaru 101226,706415448,15%699,81
T-284152,301725349,06%283,99
Super Hellcat 7827,924505349,06%1174,82
Object 25791037,934484240,48%789,00
Type 5 Heavy101079,684564129,27%437,57
AMX ELC bis5154,002694141,46%242,39
FV217 Badger101175,565703943,59%624,25
KV-137302,242963842,11%240,28
Prototipo Standard B91063,545443754,05%877,23
T-46366,971143740,54%17,13
SU-85B4184,751883647,22%288,37
B14168,342193545,71%277,58
BZ-75101105,576143542,86%573,01
Type 1 Chi-He4184,971943345,45%385,02
MS-11118,641663342,42%465,02
Vickers Medium Mk. III358,881213243,75%26,91
IS-27748,884083253,13%1010,14
Grille5193,091823240,63%158,23
AMX 404173,772023145,16%502,71
Nergal 8927,266663148,39%822,41
LTP 3148,131893053,33%591,91
GSOR the TANK 9827,525282937,93%533,32
Lion 10769,215582835,71%305,20
T-26299,931332740,74%264,45
SU-76M4186,041602748,15%377,48
Bat.-Châtillon 12 t8507,522842725,93%568,00
M-IV-Y 8986,896422744,44%957,86
M5A1 Stuart4194,922992665,38%679,70
Super Conqueror10899,354602626,92%312,30
Tiger (P)7456,124052556,00%492,08
UDES 038482,213462437,50%223,29
Vickers Medium Mk. II256,77682222,73%7,54
M8A14223,732032236,36%364,47
KV-1S6461,553032250,00%745,78
STA-2 8650,055112133,33%578,26
Valentine AT4150,751202020,00%158,02
T-50-2 6445,893371942,11%1167,48
A-205105,831651822,22%68,04
Type 95 Heavy4189,112061861,11%574,09
VK 100.01 (P)8656,393851827,78%440,95
SU-18238,76751741,18%19,89
Pz.Sfl. IVb4200,762041764,71%598,51
Mäuschen9718,005861747,06%435,85
P.44 Pantera8533,132951637,50%352,21
O-Ni7774,195841650,00%948,93
KV-26120,061671637,50%1,50
BT-74107,001211533,33%104,70
Type 97 Chi-Ha3205,532081566,67%713,69
O-I Experimental5434,732761553,33%667,95
StuG IV 5284,072231540,00%443,41
T1 Cunningham182,711251435,71%254,89
Strv 103B101306,003961414,29%549,29
Cruiser Mk. I133,64641435,71%0,00
Renault FT 75 BS264,58821241,67%120,82
Type T-345241,252861266,67%605,17
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5240,251571241,67%349,27
Sexton II392,821411154,55%267,31
Valentine3315,362551145,45%1238,93
T7 Combat Car 2193,362241145,45%982,51
D1242,90711020,00%0,00
SU-122A5261,302501050,00%438,83
BT-7 artillery 3204,302371040,00%615,94
Leichttraktor147,1184955,56%131,48
Type 2597 Chi-Ha3151,22208933,33%319,91
SU-26366,8988933,33%0,00
Excalibur 6663,44480955,56%1012,05
Strv fm/211119,00198812,50%461,60
D23192,38204862,50%724,91
BT-2236,7579837,50%0,00
Type 97 Te-Ke 264,25109825,00%50,13
Hotchkiss EBR7358,88531875,00%766,03
Windhund 8291,13417837,50%14,82
Pz.Kpfw. II262,3391616,67%0,00
Sav m/434221,67192650,00%428,75
IS-6 81003,67597683,33%1213,76
Panhard AML Lynx 6x68429,17326616,67%411,34
Light Mk. VIC 283,83114633,33%187,92
Chi-Ni2140,40202560,00%659,56
Pvlvv fm/422118,60155540,00%255,46
Ikv 1035261,20261580,00%608,44
Ikv 90 Typ B7238,80283540,00%68,20
Wespe329,60136580,00%261,00
Vz. 60S Dravec 101735,20899560,00%1130,78
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.461,20204540,00%1,51
Universal Carrier 2-pdr275,40100560,00%219,56
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,20141540,00%0,00
P26/404161,509840,00%178,27
Pz.Kpfw. 38 (t)3143,00210450,00%381,91
Strv 103-09807,75350425,00%336,56
Hotchkiss H35275,00188366,67%297,49
AT-12135,67143366,67%547,82
BZ-1668584,33463333,33%315,34
Black Prince II 7919,00902366,67%1209,96
T-29 3124,67188366,67%424,80
Tortoise91002,677723100,00%743,08
AE Phase I 9271,0018230,00%0,00
Fantôme 91308,00665366,67%1092,20
Kolohousenka1122,50136250,00%447,94
Ikv 723172,002432100,00%518,11
Lorraine 39L AM30,0074250,00%123,01
AMX 383233,50404250,00%722,43
Renault FT132,001041100,00%261,00
Renault Otsu1211,005331100,00%1249,45
Pz.Kpfw. 35 (t)283,001731100,00%437,08
Renault NC-31127,001091100,00%261,00
Type 91 Heavy30,00791100,00%261,00
AT 770,005710,00%0,00
Loyd Gun Carriage20,00741100,00%261,00
Panhard EBR 909460,0011210,00%341,77
IS-2 shielded 70,001110,00%0,00
AMR 35 2243,004171100,00%1421,43
T-116 344,004110,00%0,00
MKA 2217,0018310,00%624,80
T-45 2157,002781100,00%798,69
M24E2 Super Chaffee 6454,0027010,00%858,60
L-60 291,008810,00%218,63
Löwe 81416,009691100,00%1982,90
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81231,009491100,00%1665,71
M10 RBFM 5240,002481100,00%429,42

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 27.11.2025
Pozicija: Pričuva
Član od: 11.10.2024
Otišao: 24.11.2025
Pozicija: Novak
Član od: 10.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.11.2022
Otišao: 12.02.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.10.2022
Otišao: 08.11.2022